30,40 plus od A do Z - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 07:20   #151
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bejdi,
Gdzie pachna stokrotki gdzieś na tvn późną nocą...Ja oglądałam obie serie,jak jeszcze miałam "n" i vod..

Miszka,
Hannah przeżyje

Lapi,
torebki Hermesa akurat niespecjalnie bym chciała, acz nie miałabym nic przeciwko temu, zeby było mnie na nią stać Ale kupiłabym ze trzy Prady np. Ciekawa jest cała otoczka marketingowa, stworzona przez Hermesa, że niby, jak sobie zamówisz jakis model, to oni najpierw niemal muszą wyhodować zwierzaczka na skórę, potem i tak trzeba bardzo długo czekać, aż ja uszyją, a czasami wręcz skóry zaczyna brakowac, więc - lista kolejkowa dwuletnia. I to sprawia, że niektóre baby wariują..Blanchet u Allena zdaje sie z kultową torebką sie nie rozstawała..A Tonnello, autor książki, biznes stworzył na zdobywaniu tych torebek poza kolejnością i sprzedawaniu chętnym...Zdaje się, że trafił na czarna listę producenta...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 07:38   #152
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Padam na przysłowiowy pysk. Niby dobrze spałam, ale za krótko. Nie mogłam sie z łóżka oderwać. Co niektórzy z pracy skrobali dzisiaj rano szyby w autach. Szok. Zaczełyście juz "sezon grzewczy"? Chyba trzeba już będzie przegląd pieca zrobić.....

Idole uwielbiam
Supernatural też fajny. A blondi z Revolution też mnie wkurza Kiedy oglądam- późnym wieczorem, gdy nie mam juz siły i ochoty na nic więcej. TŻ zwykle mówi- oh sofa is calling you hehehe Uwielbiam te chwile, ja na sofie, tv i lampka czerwonego wina

Kawy
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:20   #153
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Beti, myśl, ze dla mojej torebki mieliby specjalnie hodować i zabijać zwierzaka - zniechęciłaby mnie kompletnie do zakupu, nawet, gdyby byłoby mnie na nia stać
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:37   #154
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzień dobry.I mam nadzieje,że taki będzie, bo słoneczko zagląda do okna.
Aussie u rodziców w bloku wczoraj testowali nowe kaloryfery. I do mnie dotarło,że zimno idzie
Beata po nocach spać nie mogę,to powącham te Stokrotki
Kamlisa krzystanie z tych torrentów jest banalnie proste,potrzeba tylko dobrych instrukcji.Po tym jak wczoraj mi przypomniała się ta strona to ściągnełam sobie Before-wszystkie trzy

Nawiązując do tematu torebek a raczej ich cen,to nawet nie wiem czy chciałabym być tak bogata aby mnie było stać...Poważnie.Podejrzew am ,że najdroższą jaką mam jest Gucci, dostałam w prezencie wiec nie znam ceny i poznać nie chce

Pisałam wczoraj,że się czesto do zapachu muszę się przyzwyczaić?Pisałam!Dzis iaj miałam taką cudowną pobudkę...coś delikatnie głaskało mój zmysł powonienia,okazało się,że to karteczka-tester fuknięta SI ukryta w torebce
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:43   #155
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Beti, myśl, ze dla mojej torebki mieliby specjalnie hodować i zabijać zwierzaka - zniechęciłaby mnie kompletnie do zakupu, nawet, gdyby byłoby mnie na nia stać
Nie, no to był mój żart z tym zwierzakiem..Ale jakiś powód braku skór tak czy siak musi być...Pewnie wymyślony, zeby bardziej torebki pożądać
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:51   #156
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ale z rzeczywistością w cale się to nie rozbiega Jakie macie doświadczenie ze skórą eko?
Polecacie?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:57   #157
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Mam torebki ze skóry eko, ale noszę wyłącznie wiosnę/ latem. Na jesień/zimę tylko z naturalnej, bo do płaszcza jakoś mi eko nie pasujeAle przeciw eko nic nie mam, akurat te moje są ok, tylko niektóre bywają tak drogie, że chyba lepiej z naturalnej kupić, dłuzej się ponosi. Przynajmniej teoretycznie
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 09:22   #158
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

A buty? Sprawdziły by się na zimę?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:36   #159
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

z torebek kupiłam sobie ostatnio Desigual - spodobała mi się ta szalona kolorystyka
Dziś powrót do przeszłości, czyli Mel b i abs. po południu chce dołozyc kolejne 10 minut Wakacje się skończyły
Teoretycznie do południa miałam prawie wolne - co oznacza, ze mogłam odwalic trochę roboty. Stan zapuszczenia mieszkania kłuje mnie w oczy - zapewne po południu, po pracy - przyjdzie kolej na malutkie chociażby porządki.
Z Zapachów testuje właśnie Honey. Jak miło - jest na mnie bezosobowy i grzeczny, nic szczególnego, czyli mnie nie skusi
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:42   #160
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

U mnie tez porządki...to znaczy rodzicom porządkuje przed zimą.Nagimnastykuje się-okna,firanki,kurze z górnych partii mebli itd Może nawet dywan wyszoruje co by mięsnie pobudzić
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 12:13   #161
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Beata2906
Lapi,
torebki Hermesa akurat niespecjalnie bym chciała, acz nie miałabym nic przeciwko temu, zeby było mnie na nią stać Ale kupiłabym ze trzy Prady np.
......................... ......................... ......................... .

i tu Cię świetnie rozumiem.... przecież niezły samochód można za taką kaskę kupić ...obłęd wydać tyle na torebkę , obłęd ...ale jak kogoś stać , wolna wola .....
taaa na torebki Prada też się napalam ale jeszcze nie posiadam ...może kiedyś ...jeszcze muszę zapracować na nią
póki co moja nowa Pinko musi mi wystarczyć

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Kamlisa
z torebek kupiłam sobie ostatnio Desigual - spodobała mi się ta szalona kolorystyka
Z Zapachów testuje właśnie Honey. Jak miło - jest na mnie bezosobowy i grzeczny, nic szczególnego, czyli mnie nie skusi
......................... ......................... ......................... ......................... .....

Honey mam dziś na sobie , mnie się podoba , nie tak jak Si ale jest dość fajny , taki bardziej zadziorny i dziewczęcy ...Si natomiast to klasa i kobiecość ....taka dla mnie subtelna różnica w tych zapachach mówiąc w wielkim skrócie ....Honey bardziej do jeansów i na luzie a Si do klasycznego stroju ...tka ja odbieram te zapachy ...


Desigual też mam tytkę , kupiłam na Teneryfie , mam też żakiet i kilka bluzek ...świetne są te ciuchy i torebki , odjazdowe takie ....
żałuję ,że płaszcza nie kupiłam na Teneryfie , taki był ciekawy ....u nas te ciuchy są droższe niż tam ...
moja koleżanka mówi , że Desigual ma ciuchy w stylu cygańskim
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 12:25   #162
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
A buty? Sprawdziły by się na zimę?
Mam.I noszę z eko skóry, jak mi tych z naturalnej szkoda na błoto, chlapę, sól. Nie zdarzyło mi się, żeby padły mi np. po paru tygodniach czy sezonie, zawsze przynajmniej dwa przechodzę...
Ale bez złudzeń, jak kupisz za 50 zl w chińskim sklepie to pewnie nie nie wytrzymają. Ale może ja jestem uprzedzona, w koncu i tanie, i drogie - wszystko lub prawie wszystko do nas z Dalekiego Wschodu przypływa...


A ja żadnych zapachów nie testuję
I tak, jak przychodzi co do czego, to podoba mi się każdy, byle CHANEL


Żeby był płodozmian, to Anais Cacharel, którą to wodę pewrfumowaną, poleconą przez Kamę, tak oszczędzałam, chomikowałam, że zostało na kolejną wiosnę, mam nadzieję, że dotrwa...
A jak zracjonalizuję sobie wydatek to Soir de Lune albo Eau de Soir Sisleya, ale oni mają bandyckie ceny
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 12:57   #163
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Przerwa w sprzątaniu....
lapiel i jak z ta torebką?Rzeczywisty kolor pokrył się z tym co Ci na monitorze wyświetlało?
beata dla mnie to oczywistość oczywista,że made in china odpada.Miałam na myśli takie eko z prawdziwego zdarzenia i cenowo porównywalnego do skóry.Fajnie wiedzieć,bo nie mam butów z tego wyrobu,zawsze się bałam.
kamlisa lapiel z desigual mam sukienke i byłam blisko zakupu płaszczyka,ale na szczescie się nie zdecydowałam.Na szczeście bo jak twierdzi twoja koleżanka za bardzo cygańskie te ciuszki,jednak nie lubię się w takich pstrokatych strojach.
beata chanell chyba wszystkie oprócz 5 a cacharel przetestowałam eden, noa, amor amor, z czego eden to moja wielka miłośc przez kilka lat.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:08   #164
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
beata chanell chyba wszystkie oprócz 5
No5 uwielbiam bezkrytycznie od lat...

Zaraz się zapewne Lapi odezwie, ze ona nie znosi, bo z teściową jej się kojarzą
Obecnie na czele listy Sycomore i Coromandel jednak...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:24   #165
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hahaha , no kojarzą , kojarzą .....teściowa niedługio ma urodziny i mąż mówił ,że trzeba jej kupić 5 .... w moim odczuciu ona nie zasługuje na tak drogi prezent ale nie ja za nie zapłacę....

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Bejdi

lapiel i jak z ta torebką?Rzeczywisty kolor pokrył się z tym co Ci na monitorze wyświetlało?
......................... ......................... ......................... .................

nie bardzo wiem dlaczego mnie o to pytasz bo ja przez neta nie kupuję torebek ....raz kupiłam Hilfigera czarną skórzaną jedynie ale najpierw oglądałam ją w realu i potem za pół ceny nabyłam w necie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-09-25 o 13:26
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:27   #166
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

lapiel dostrzegam wyczulenie na słowo "teściowa" Mylnie?

Zabije Was za ten SI!Chodzi za mną od rana!

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Lapiel wybacz,coś mi się pomylało
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:27   #167
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bejdi
lapiel dostrzegam wyczulenie na słowo "teściowa" Mylnie?

......................... ......................... ......................... .........

no teściową mam bardzo nie udaną ....ale córcia teściowej jeszcze gorsza zołza

a SI , no cóż bedziesz musiała najwyraźniej nabyć
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:30   #168
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bo któras z Was zamówiła torebkę..taka morska,turkusowa...w sumie to nie wiem bo w każdym komputerze inne ustawienia i dlatego pytam...
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:56   #169
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Pewnie ja i Pinko Morska, turkusowa, kolor ok, taki, jak na monitorze - morski. Owszem, torebka sliczna, ale tego, co zrobił zapięcie, to bym Kretyn, debil, ciul - no torebkę mi zmarnował, bo rzadko ją nosze
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 16:50   #170
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Heja


No, coś mi się wydaje, że wkrótce cały wątek będzie pachniał Si.
Też powąchałam, psiknęłam na karteczkę i potem się nawąchać nie mogłam. Chyba też kupię. Faktycznie otulające ale jest w nich coś jeszcze i chyba właśnie to coś mnie do nich ciągnie.

Kama, czy to Ty pisałaś o nowej Lolicie ? Wąchałaś ? Lubisz Lolitę ?
Ja uwielbiam te pierwsze - fioletowe jabłuszko, idealne na jesienną chandrę. Miałam je kilka razy i na pewno wrócę do nich.

Moja kosmetyczka odwołała wizytę, nie będzie zatem relaksu ze złotą maską na twarzy

A ja mam super teściową, super ekstra i do tego nie ma ani jednej zołzowatej córki , tylko samych synów (którzy wprawdzie mają żony, ale na ten temat spuszczam zasłonę milczenia )
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 17:18   #171
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

JUKA73

A ja mam super teściową, super ekstra i do tego nie ma ani jednej zołzowatej córki , tylko samych synów ..............
......................... ......................... ......................... ......................... ............

tylko pozazdrościć ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 17:30   #172
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama, wciąga mnie ta Gabaldon, ale zdradź mi, skoro czytalaś, czy ona będzie skakać po różnych epokach, czy zostanie w tym 18 wieku? Bo nie chce mi się grzebać w necie i szukać
...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 17:45   #173
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka, pisałam o Lolicie Tak, lubię Lempicką, poza tą morsko-słona serią Nie, nowej nie znam jeszcze I nie wiem, czy kupię, bo moje zapasy...to mała perfumeria...
Beti, jak pamiętam - latała miedzy 18 a wspołczesnościa, ale ja to czytałam pewnie z 15 lat temu I tylko 1 tom, bo wydanie kolejnych opóźniali, a mnie wizja wiecznie młodej babci jakos irytowała

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-09-25 o 17:49
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 19:03   #174
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Idę do Was ,mam doła i psi humor.Beata juz wczoraj oglądnełam Dextera.Zakończenie hm....Kozaki TH dziś dostałam.Na nogach prezentują się wspaniale.Teraz polowanie na słupek,szpilkę ..coś wyższego,coś sexi..coś z pazurem...Armani Si muszę spytać kolezankę w jakich ma cenach..Przywożą testery z Francji,Holandii..Klapki Kama powiadasz ,że nie..to może (miłosniczka herbaty)
REGENT Dzbanek z Podgrzewaczem http://allegro.pl/regent-perle-inox-...572580135.html


---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

a może taki but? http://allegro.pl/elektryczny-but-og...570363114.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 19:20   #175
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Chodź, Miszka, chodź. Buty Ci przyszły a Ty masz doła, nie może być
Dla kogo Ty szukasz tego prezentu, mama, babcia, ciocia, teściowa ?
W takich butach elektrycznych to się chyba nie da długo posiedzieć i mało sexi są. już chyba wolałabym extra grube skarpety i żeby były kolorowe.
A jeśli chodzi o te na które Ty polujesz, to ja polecam buty Venezia, wprawdzie mało praktyczne i nie na nasze chlapy ale ładne, zajrzyj na ich stronkę.

Pamiętacie z podstawówki taką piosenkę ? : cebula staniała za co ja se bede korale sprawiała, za co ja se bede......Mamulu, tatulu ja córecka wasa, kupta mi korale do samego pasa.....
Nie wiem dlaczego ale dzisiaj przyplątała się do mnie ta piosenka, chodzę i drę paszczę, dzieci moje mają zgrozę wypisaną na twarzach. Dobrze, że nie przyplątała się, jak byłam w pracy
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 19:32   #176
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka ma rację - ten podgrzewacz do herbaty ok, a kapcie podgrzewane to raczej dla nieruchawej, marznącej i starszej - babcia, ciocia...Mnie tez nogi marzną, ale za ruchliwa jestem na coś takiego
Chomikuj - kochane stronki, po co mi jakiś torrent i jemu podobne...? Nareszcie szybko i przyjemnie, za pojedyncze sms mogę płącic
__________________
Kama
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:11   #177
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

No przecież to dla 60 latki ma byc prezent kobiety!!! 60 latki chorowitej,z mało czego się cieszacej..Mam straszny dylemat co kupić i mało weny twórczej..Co się kupuje 60 letniej ciotceJuka ten typ tak ma..Zajrzę na stronkę.Na Zalando tez są fajne ,ale nie wydam tyle na kolejną parę butów
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:27   #178
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aaaaaaaa, dla ciotki. No to w takim razie - podgrzewacz. Albo jakiś pled, taki mięciutki, elegancki.
Kurcze, jak my będziemy mieć po 60 lat, to sobie nadal będziemy pisały o kremach, zabiegach, perfumach, no nie ? .........(siedząc w tych elektrycznych butach)
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:44   #179
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Chciałabym kupić coś co jest praktyczne i wykorzysta..Dzbanek do herbaty (napewno),but hm mieszkanie ma ciepłe ,ale stopy jej marzną..Mam jeszcze w obserwowanych taki masazer do stóp http://allegro.pl/elektro-flex-terap...560402597.html ale patrząc obiektywnie but i grzeje i masuje..No i pled ha ha o taki http://allegro.pl/elektryczny-koc-z-...543100014.html Przepraszam,że Was męczę ,ale naprawdę zachodze w głowę co 60 latka sobie bedzie cenic ..i jak dogodzic prezentem..My mam nadzieję ,będziemy WIECZNIE młode ..Tia...Dobra basta ..Masło Balea kakao do ciała -pieknie pachnie..nie za słodko,ot smakowicie..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:47   #180
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Taa...będziemy pisały o zabiegach endoprotezy stawu biodrowego, kremach na hemoroidy i maściach rozgrzewających
A wiecie, co nas przeraziło na urlopie? Tak samo było wcześniej, w innych hotelach - zywienie dzieci Obserwowaliśmy takie od 4 roku zycia, czyli jedzące już samodzielnie. Talerz frytek ( góra frytek!), do tego keczup lub majonez. finito. sorry - jeszcze ciastka tortowe. albo odmiana - talerz makaronu i keczup I tak codziennie, obiad i kolacja - przecież rodzice to widzieli i aprobowali. Niech mi ktoś powie - co takie dziecko ma odżywczego z talerza frytek?!
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.