ściema w konkursach Rossmanna - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 10:00   #151
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez ciojnypujek Pokaż wiadomość
Gratulacje dziewczyny róbcie się na bóstwo
Dzięki wielkie Ja jeszcze info z kodem nie dostałam, ale pewnie nie długo i ja dostnę
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 06:08   #152
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Dziś i ja dostałam info z kodem, Czyli udowodnione że konkursy na rosssnet są wiarygodne. I mam pytanie, ktoś zapisał się w rossnet do klubu recenzentki nowości? Bo ja tak, ale narazie nie mam podwierdzenia lub odrzucenia zgłoszenia.
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 08:17   #153
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez avrilla94 Pokaż wiadomość
Dziś i ja dostałam info z kodem, Czyli udowodnione że konkursy na rosssnet są wiarygodne. I mam pytanie, ktoś zapisał się w rossnet do klubu recenzentki nowości? Bo ja tak, ale narazie nie mam podwierdzenia lub odrzucenia zgłoszenia.
Trzeba czekać
Cytat:
Czekaj na decyzje administratora. Mogą zapaść w każdej chwili. Dziś, za tydzień, może za miesiąc lub dwa. Musisz czekać, liczba miejsc w Klubie jest BARDZO ograniczona.
Co może się wydarzyć? Są trzy możliwości:
  • Pewnego dnia przyjmiemy Cię do Klubu (o czym powiadomimy mailem),
  • Odrzucimy Twoją kandydaturę (niestety) - także otrzymasz e-mail,
  • Zatrzymamy Cię na liście rezerwowej (w tym wypadku nie dostaniesz e-maila i nadal czekasz z nadzieją na przyjęcie).
Dopóki nie dostaniesz maila ,że odrzucili twoją kandydaturę wszystko się może zdarzyć
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 08:03   #154
ciojnypujek
Raczkowanie
 
Avatar ciojnypujek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 30
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez avrilla94 Pokaż wiadomość
Dziś i ja dostałam info z kodem, Czyli udowodnione że konkursy na rosssnet są wiarygodne. I mam pytanie, ktoś zapisał się w rossnet do klubu recenzentki nowości? Bo ja tak, ale narazie nie mam podwierdzenia lub odrzucenia zgłoszenia.
ja też wysłałam zgłoszenie i czekam cierpliwie, mam nadzieje, ze się uda - życzę Ci powodzenia
ciojnypujek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 05:57   #155
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Też mam nadzieję że się uda, ale tyle tam kont klonów że sama nie wiem czy się uda, życzę i tobie powodzenia
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 22:32   #156
annan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cześć dziewczyny, ja póki co jestem zadowolona wzięłam udział w konkursie tzw.wspieramy mamy gdzie było można wygrać wózek dla dziecka wielofunkcyjny i go WYGRAŁAM. Jestem w 1 ciąży zarejestrowałam się w 3 miesiące temu na rossnecie. W piątek było ogłoszenie wyników - nawet zapomniałam je sprawdzić w ten dzień tak szczerze. A w środę miła niespodzianka wózek przyjechał do mnie już kurierem. Na razie nie mogę narzekać jednym słowem na Rossmana i jestem mega zadowolona , bo wózek jest suuuper.
annan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 05:45   #157
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez annan123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja póki co jestem zadowolona wzięłam udział w konkursie tzw.wspieramy mamy gdzie było można wygrać wózek dla dziecka wielofunkcyjny i go WYGRAŁAM. Jestem w 1 ciąży zarejestrowałam się w 3 miesiące temu na rossnecie. W piątek było ogłoszenie wyników - nawet zapomniałam je sprawdzić w ten dzień tak szczerze. A w środę miła niespodzianka wózek przyjechał do mnie już kurierem. Na razie nie mogę narzekać jednym słowem na Rossmana i jestem mega zadowolona , bo wózek jest suuuper.


Gratuluję Naprawde piekny prezent już na początku ciąży
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 15:09   #158
ciojnypujek
Raczkowanie
 
Avatar ciojnypujek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 30
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez avrilla94 Pokaż wiadomość
Gratuluję Naprawde piekny prezent już na początku ciąży
Rewelacja, przyda się bardzo taki cudny prezent, teraz tylko oczekiwanie na małego człowieczka, który pierwszą furę już ma

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41829059]Trzeba czekać
Dopóki nie dostaniesz maila ,że odrzucili twoją kandydaturę wszystko się może zdarzyć[/QUOTE]

moją kandydaturę odrzucili, niestety
ciojnypujek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 15:51   #159
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Teraz na rossnecie wygrywają głównie osoby które jako pierwsze dodają zgłoszenie.
W zeszłym roku chyba przez pół roku co miesiąc wygrywałam nagrody, nie wiem dlaczego, może po prostu miałam farta. W tym roku wygrałam raz.
Jedyne konkursy które jakoś tam prawidłowość mają to na głosy, chociaż też żądzą wyjadacze. Bez kont fikcyjnych czy stron z wymianą głosów się nie da. Ostatnio znalazłam taką stronę Hellbuz, gdzie ludzie wymieniają się głosami: http://hellbuzz.pl/Invite/P6HJrq4gkUGL4E01_ttI7A
Fajna nawet ale deczko skomplikowana.

W każdym razie Rossnet to takie granie na farta, uda się albo się nie uda.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 05:50   #160
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Moją kandydaturę też odrzucili A ja na Rossnecie gram pół roku, i mam tylko jedno konto, i wygrałam tylko raz, ten róż.Może jeszcze mi się poszczęści Ale tak jak piszesz dużo kont klonów

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

A tam na HellBuzz.pl byłam, i naprawdę nie wiedziałam, że tacy ludzie są nie uczciwi Są i tam prośby o głosy, na zdjęcie z jednym z lakierów na rossnet...
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:09   #161
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Mnie już żadne żebry o głosy nie zdziwią . Na Rossnecie wygrałam parę rzeczy, jakiś zestaw kosmetyków z Maybelline, ze dwa tusze, iPoda no i teraz róż... Moja siostra też pakę kosmetyków i jakieś filmy na DVD... Koleżanka mojej mamy z pracy wygrała wycieczkę do Włoch czy gdzieś tam, więc brak powodzenia raczej zwalałabym na to, że na Ross gra naprawdę MNÓSTWO osób - iPoda wygrałam jakieś 4 lata temu, wówczas było o wiele mniej grających, teraz raczej nie miałabym szans. O wiele bardziej opłaca się szukać innych konkursów, nagrody często są fajniejsze a konkurencja znacznie mniejsza (czasem trudno nawet znaleźć chętnych do konkursu mimo fajnych nagród, o czym się dziś boleśnie przekonałam )

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2013-07-24 o 18:14
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 05:36   #162
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Oj masz szczęścia, ja niestety nie mam takiego powodzenia w konkursach
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 19:17   #163
niejestembananem
Przyczajenie
 
Avatar niejestembananem
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

ile razy nie brałabym udziału w rossmannowskim konkursie tyle razy nie było odzewu.

Widocznie jestem zbyt "cienka"
niejestembananem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 22:24   #164
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
(czasem trudno nawet znaleźć chętnych do konkursu mimo fajnych nagród, o czym się dziś boleśnie przekonałam )
zapodaj mi jakiś link, chętnie zgarnę te nagrody wkładem własnym
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 05:55   #165
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 96
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

To mogę i ja skorzystać
avrilla94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 08:21   #166
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

chyba nie mogę ale znajdzcie na fejsie fanpage "kobieta w wielkim mieście" taki z czarnym avatarem
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 09:31   #167
ewkaes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Mi się też w Rossnet udało wygrać róż i zestaw kosmetyków Nivea dla dzieciaczka. Moje pierwsze dwa konkursy i od razu wygrane
__________________
www.me-and-baby.blogspot.com
ewkaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 13:22   #168
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
chyba nie mogę ale znajdzcie na fejsie fanpage "kobieta w wielkim mieście" taki z czarnym avatarem
Chyba za dużo wymagacie, nie mam takiego zdjęcia =( Nie byłam w żadnym wielkim mieście, na wakacjach tym bardziej. Zawsze się mogę wkleić na jakimś newyorkowym tle w photoshopie.. lol :P
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 18:44   #169
malgorzata k
Raczkowanie
 
Avatar malgorzata k
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 35
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

ja już we wszystkich konkursach zwątpiłam. Teraz na rossnecie były wyniki konkursu i wygrywały osoby po 4 o tym samym nazwisku i z tej samej miejscowośći. Staram się jak mogę a tu nic tutaj też tak samo
malgorzata k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-10, 09:21   #170
gosiaczek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 29
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi w internecie na temat konkursów na rossnecie już sama nie wiem na jakiej podstawie dokonuje się wyboru zwycięzców, bo na pewno nie odbywa się to rzetelnie i całkowicie zgodnie z regulaminem. Prawie w każdym konkursie bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób i nikt mi nie wmówi, że wszystkie zgłoszenia są rzetelnie czytane i porównywane z innymi i wybierane te najlepsze - przecież to niemożliwe zwłaszcza, że jednocześnie trwa kilka konkursów, a wyniki pojawiają się stosunkowo szybko w porównaniu do liczby zgłoszeń. To chyba bardziej kwestia losowego przypadku albo zasada kto pierwszy ten lepszy.
gosiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:16   #171
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

dziewczyny a jak z zasada ktora jest umieszczana w regulaminie wszystkich konkursow:
W konkursach Rossnet można wygrać jedną nagrodę w ciągu miesiąca (licząc od daty publikacji wyników konkursu, w którym uczestnik został laureatem).

moze to jest odpowiedz na czesc zarzutow?
ja sama wygralam raz jeden, tusz do rzes a raczej mozliwosc wymiany starego na nowy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:05   #172
Haniaol89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z zasada ktora jest umieszczana w regulaminie wszystkich konkursow:
W konkursach Rossnet można wygrać jedną nagrodę w ciągu miesiąca (licząc od daty publikacji wyników konkursu, w którym uczestnik został laureatem).


moze to jest odpowiedz na czesc zarzutow?
ja sama wygralam raz jeden, tusz do rzes a raczej mozliwosc wymiany starego na nowy
może coś w stylu że ludzie zakładają po kilka kont? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt że kilka razy potrafi figurować to samo nazwisko na jednej liście wygranych?
Haniaol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 13:32   #173
ciojnypujek
Raczkowanie
 
Avatar ciojnypujek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 30
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez Haniaol89 Pokaż wiadomość
może coś w stylu że ludzie zakładają po kilka kont? Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt że kilka razy potrafi figurować to samo nazwisko na jednej liście wygranych?
No właśnie, czasami udział w takich konkursach wcale nie jest zabawny.
Ja to traktuje jako rodzaj rozrywki, inni natomiast jako sposób na życie - przerażajcie
ciojnypujek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 08:37   #174
gosiaczek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 29
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Wśród ostatnio ogłoszonych wyników na rossnecie w jednym z konkursów znowu wygrały dwie osoby z tej samej rodziny. Przy ponad 10 tys. zgłoszeń to na pewno jak zawsze "czysty przypadek". Tak samo jest z konkursami, w których obowiązuje zasada - o danej godzinie kto pierwszy ten lepszy i prawie zawsze wśród zwycięzców jest kilka osób z tej samej rodziny, albo tych które mają konta klony.
Ja nie należę do maniaków konkursowych, ale fajnie jest brać udział w konkursach, w których ma się przynajmniej realną szansę na wygranie, a nie robi się tylko za statystę.
gosiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:05   #175
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Ha wygrałam kosmetyki w konkursie kolastyny ) jutro jadę odebrać, szczęście że zerknęłam na maila bo dostałam go 11 dni temu a na odbiór jest 21 dni
jupiii!
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 12:30   #176
malgorzata k
Raczkowanie
 
Avatar malgorzata k
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 35
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

gratulacje. Ja już zwątpiłam. Staram się tylko jak mogę ale widzę że na marne. A co do klubu recenzentek to mi napisali że mają mało miejsc i mnie odrzucają.
malgorzata k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 15:59   #177
gosiaczek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 29
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Przeglądając wyniki konkursów na rossnecie zauważyłam, że ta sama osoba wygrała w dwóch konkursach i jak to się ma do regulaminu? Wyniki pierwszego konkursu ogłoszono 3 sierpnia, drugiego konkursu 5 sierpnia. Według Regulaminu nie można podobno wygrać po raz kolejny w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników, a jak widać rzeczywistość i tak jest inna.
gosiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:27   #178
marta112211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

czesc dziewczyny, wygrala ktoras moze w ostatnim konkursie lady speed stick? na liscie zwyciezcow jestem, lecz na emaila ciagle czekam
marta112211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 22:31   #179
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Cytat:
Napisane przez gosiaczek82 Pokaż wiadomość
Przeglądając wyniki konkursów na rossnecie zauważyłam, że ta sama osoba wygrała w dwóch konkursach i jak to się ma do regulaminu? Wyniki pierwszego konkursu ogłoszono 3 sierpnia, drugiego konkursu 5 sierpnia. Według Regulaminu nie można podobno wygrać po raz kolejny w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników, a jak widać rzeczywistość i tak jest inna.
Czyli gdy minie 30 dni od daty publikacji wyników, a data publikacji nowych wyników jest np dzień po, to już liczy się zgodnie z regulaminem? Pytam bo mniej więcej tak mija czas, od kiedy ogłoszono wyniki ostatniego konkursu. A moje hasła były niczego sobie i gdzieżby się ta pomysłowość i czas który straciłam miały zmarnować wśród innych haseł
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 12:12   #180
akinom123331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: ściema w konkursach Rossmanna

Na stronie rossnet-u wzięłam udział w konkursie i w zakładce nie ma w ogóle wzmianki, ze brałam udział w jakimkolwiek konkursie. Coś chyba jest nie tak na stronie. Chyba te konkursy to jedna wielka ściema.
akinom123331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.