Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 14:07   #151
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witojcie laseczki !!!! W schronisku mam neta i odwyku od was nie będzie
Piszę do was z GŁodówki.Za oknem przepiękna panorama Tatr i pogoda aż dech zapiera Niestety leżę w łózku bo jestem chora Zemściło się na mnie wigilijne bieganie po dworze ze świeżo umytymi włosami( nie tylko ) Wiadomo fryzura albo czapka
Pisałam wam juz o tym,że w moim życiu zawsze jest równowaga.Dobre chwile równoważą się z tymi złymi.Napiszę wam co wczoraj przeżyliśmy.W okolicach Grójca o 8 rano najechaliśmy na straszny wypadek.Przysypiałam gdy do naszego samochodu podbiegł roztrzęsiony mężczyzna.2 zabitych ,kobiety i dziecko ranni.DZIECKO !!!!!!!!!!! Wyskoczyłam z samochodu jak z procy i co sił podbiegam do rozbitego auta .Na ziemi obok drzwi od pasażera siedzi zakrwawiona kobieta na przednim siedzeni 5 letni chłopiec .Jest zimno a oni bez ubrań.Nogą rozbijam resztki odstającej blachy i przez okno wchodze do samochodu.Wyciągam koc i ubrania.Okrywamy ich.Kobieta ma uraz kręgosłupa.Na nic zdają się próby posadzenia jej na kocu.Podpatra ręką, bez butów musi siedzieć na jezdni do przyjazdu karetki.Rozmawiam z nimi,nie pozwalam stracić przytomności.Ona prosi mnie by zobaczyć co z jej mężem.10 metrów od auta wyrzucone przez przednią szybę w kałuży krwi leżą zwłoki jej męża.Badam puls ,śmierć na miejscu.Mówię jej że jest nieprzytomny ale facet dzwoniący na pogotowie głośno krzyczy,że trupy ! Kobieta jest niesasmowicie dzielna albo w szoku.Ze spokojem rozmawia ze mną i z dzieckiem,które błaga by nie umierała.Tłum gapiów stoi i biernie czeka,Niektórzy boją się nawet podejść.Krzycze na nich by pomogli wydostać się kobiecie z drugiego auta .Tamta płacze ,obok niej zabity mąż.Gdy przyjedża karatka kobieta dziękuje mi a ja jestem wściekła,że tak mało mogłam zrobić.Umazana krwią,brudna i bezradna patrzyłam jak była rodzina i już jej nie ma !Chłopiec wspaniały ,matka też i takie nieszczęście.Co innego słuchać o wypadkach a co innego zobaczyć.Jak kruche i ulotne jest nasze życie i szczęście.Zawsze to mówię ,że trzeba żyć pełną piersią póki jest na to czas.Nie wolno marnować tego co jest nam dane.Zyjmy chwilą tu i teraz.IV nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej.Żyj dziewczyno chociaż czasem wydaje ci się,że wszystko jest do dupy.
Całe to wydarzenie potraktowaliśmy jako ostrzeżenie.Mój mąż jest świetnym kierowcą i lubi szybką jazdę.Brak czasu i tępo zycia daje we znaki.Będziemy jeździć wolniej.Zycie jest tylko jedno !!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:08   #152
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczantaza wytrwałość. Kamilia serdeczne spóźnione życzeniabądź taka balsamiczna przez cały następny rok
dziekuję Cassi
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:20   #153
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Witojcie laseczki !!!! W schronisku mam neta i odwyku od was nie będzie
Piszę do was z GŁodówki.Za oknem przepiękna panorama Tatr i pogoda aż dech zapiera Niestety leżę w łózku bo jestem chora Zemściło się na mnie wigilijne bieganie po dworze ze świeżo umytymi włosami( nie tylko ) Wiadomo fryzura albo czapka
Pisałam wam juz o tym,że w moim życiu zawsze jest równowaga.Dobre chwile równoważą się z tymi złymi.Napiszę wam co wczoraj przeżyliśmy.W okolicach Grójca o 8 rano najechaliśmy na straszny wypadek.Przysypiałam gdy do naszego samochodu podbiegł roztrzęsiony mężczyzna.2 zabitych ,kobiety i dziecko ranni.DZIECKO !!!!!!!!!!! Wyskoczyłam z samochodu jak z procy i co sił podbiegam do rozbitego auta .Na ziemi obok drzwi od pasażera siedzi zakrwawiona kobieta na przednim siedzeni 5 letni chłopiec .Jest zimno a oni bez ubrań.Nogą rozbijam resztki odstającej blachy i przez okno wchodze do samochodu.Wyciągam koc i ubrania.Okrywamy ich.Kobieta ma uraz kręgosłupa.Na nic zdają się próby posadzenia jej na kocu.Podpatra ręką, bez butów musi siedzieć na jezdni do przyjazdu karetki.Rozmawiam z nimi,nie pozwalam stracić przytomności.Ona prosi mnie by zobaczyć co z jej mężem.10 metrów od auta wyrzucone przez przednią szybę w kałuży krwi leżą zwłoki jej męża.Badam puls ,śmierć na miejscu.Mówię jej że jest nieprzytomny ale facet dzwoniący na pogotowie głośno krzyczy,że trupy ! Kobieta jest niesasmowicie dzielna albo w szoku.Ze spokojem rozmawia ze mną i z dzieckiem,które błaga by nie umierała.Tłum gapiów stoi i biernie czeka,Niektórzy boją się nawet podejść.Krzycze na nich by pomogli wydostać się kobiecie z drugiego auta .Tamta płacze ,obok niej zabity mąż.Gdy przyjedża karatka kobieta dziękuje mi a ja jestem wściekła,że tak mało mogłam zrobić.Umazana krwią,brudna i bezradna patrzyłam jak była rodzina i już jej nie ma !Chłopiec wspaniały ,matka też i takie nieszczęście.Co innego słuchać o wypadkach a co innego zobaczyć.Jak kruche i ulotne jest nasze życie i szczęście.Zawsze to mówię ,że trzeba żyć pełną piersią póki jest na to czas.Nie wolno marnować tego co jest nam dane.Zyjmy chwilą tu i teraz.IV nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej.Żyj dziewczyno chociaż czasem wydaje ci się,że wszystko jest do dupy.
Całe to wydarzenie potraktowaliśmy jako ostrzeżenie.Mój mąż jest świetnym kierowcą i lubi szybką jazdę.Brak czasu i tępo zycia daje we znaki.Będziemy jeździć wolniej.Zycie jest tylko jedno !!!

Megi - popłakałam sie . Z przerażenia bólem, którego doświadczyła ta rodzina a ile jeszcze pzred nimi. I głęboko mnie poruszyło Twoje mądre, przytomne zachowanie. I to, jak o tym napisalaś. Jestes wyjątkowym, madrym człowiekem.

a tu wiersz Katarzyny Miller , który chyba o tym, o czym napisałaś dla Iv .....
Tak się do imentu napełnić


Tak się do imentu napełnić
tym wszystkim
co los zsyła
tak się do cna nażyć
wytarzać w pościeli
ciała zaznać
rozkwitu
przekwitu
i zdrady
sięgając tyle
co własne ramiona
dadzą się otworzyć
a rozum
pojmie cudzy i
własny wysiłek
złości dać ujście na swój
nie obcych
rachunek
śmiechu nie trzymać w dole
nim się całkiem zagłuszy
poznać
swoją miarę
użyć
swojej miary
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:35   #154
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Megi dzielna i przytomna z ciebie kobieta tak jak Kamili popłakałam się choć nigdy tego nie robię ( chyba że ze złości) . Też jeździmy z TZ szybko i dużo razy pomagałam przy wypadku choć nie tak tragicznym, zawsze jestem zszokowana i przez pierwsze kilka dni jeździmy wolno a później...
Megi kuruj się szybciutko, szkoda takich wspólnych chwil i to w górach. Gorąca cherbatka, czy grzaniec, tabletki. Udanego wyjazdu trzymaj się cieplutko ty nasza ratowniczko nawet nie wiesz ile dałaś dla tej kobiety "otuchy" przez te kilka chwil jak z nią siedziałaś i nie panikowałaś
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:37   #155
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kami ja też płaczę.Gdybyś widziała tego chłopca.........i tą wspaniałą matkę.Nie przeraża mnie to co zobaczyłam ale to co będzie z tymi ludźmi.Oni jechali po córkę więc jest jeszcze jedno dziecko a kobieta była bardzo połamana.Przed nią długi czas dochodzenia do zdrowia.Co z nimi będzie ???? Zderzenie było tak silne,że silnik samochodu był wyrwany.


Przyjmij również ode mnie spóźnione,ale najszczersze życzenia urodzinowe .Ty znasz wartość życia,jesteś jego koneserką.O ciebie jestem spokojna
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:47   #156
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

quote=Megi72;10240079]Kami ja też płaczę.Gdybyś widziała tego chłopca.........i tą wspaniałą matkę.Nie przeraża mnie to co zobaczyłam ale to co będzie z tymi ludźmi.Oni jechali po córkę więc jest jeszcze jedno dziecko a kobieta była bardzo połamana.Przed nią długi czas dochodzenia do zdrowia.Co z nimi będzie ???? Zderzenie było tak silne,że silnik samochodu był wyrwany.


Przyjmij również ode mnie spóźnione,ale najszczersze życzenia urodzinowe .Ty znasz wartość życia,jesteś jego koneserką.O ciebie jestem spokojna [/quote]




Meguś
Macierzyństwo jest tak niezwykłym źródłem niewyobrażalnej wręcz siły, że nic się z nią nie równa, kiedy sytuacja wymaga spojrzenie na to, co się dzieje, z perspektywy tej części kobiety. Ja widziałam wiele kobiet, które dzieki temu, że zanurzyły się w tej częsci siebie, były w stanie zrobić tak wiele, że same sobą były zaskoczone.
Tak, masz racje, przed nimi koszmar dotykania rzeczywistości. Teraz jest szok, a on działa jak mgła. Ech, Meguś.

tak, ja lubię swoje życie. Długo się uczyłam, jakie ono ma być, żeby bylo MOJE . I jak to osiagnąć. Były rany kłute i szarpane i trochę jak z innego wiersza tej samej poetki ;

Kochałam dupka
cóż
miłość to miłość
tylko
potem zdziwienie
że ból
też ból






i teraz juz w wieku , od dwóch dni 41 lat, jestem szczęśliwa.:c mok:

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-12-28 o 14:57
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:48   #157
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Megi dzielna i przytomna z ciebie kobieta tak jak Kamili popłakałam się choć nigdy tego nie robię ( chyba że ze złości) . Też jeździmy z TZ szybko i dużo razy pomagałam przy wypadku choć nie tak tragicznym, zawsze jestem zszokowana i przez pierwsze kilka dni jeździmy wolno a później...
Megi kuruj się szybciutko, szkoda takich wspólnych chwil i to w górach. Gorąca cherbatka, czy grzaniec, tabletki. Udanego wyjazdu trzymaj się cieplutko ty nasza ratowniczko nawet nie wiesz ile dałaś dla tej kobiety "otuchy" przez te kilka chwil jak z nią siedziałaś i nie panikowałaś

Casi 11 osobowa grupa szaleje na nartach a ja leżę w łóżku Byłam u lekarza i mam atybiotyk Za 2 dni powinno być lepiej. Nie chcę mysleć co mnie omija Dobrze,że mogłam o tym komuś powiedzieć
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 14:50   #158
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Megi kilka lat temu kuzynka miała poważny wypadek samochodowy, wracali z synem od prawnika bo chcieli się rozwieźć, mieli czołowe zderzenie z tirem silnik wylądował na kolanch męża leżał przez tydzień w śpiączce nie mogli mu zrobić operacji bo mózg był opuchniety, ona została odstawiona na korytarz z braku miejsca - jak ją zobaczyłam zakrwawioną aż mnie ścisnęło, błagała pielęgniarkę o tabletki przeciw bólowe nie dostała a rano okazało się że ma jelita pęknięte i jeszcze kilka godzin i by zmarła. Była w szoku bonie wiedziała co z synem na szczęście jemu nic się nie stało. Mąż jest na wózku a on teraz ma raka nerek. Dalej gryzą się ze sobą. Iv warto docenić to co się ma teraz i najważniejsze zdrowie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:55   #159
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Casi 11 osobowa grupa szaleje na nartach a ja leżę w łóżku Byłam u lekarza i mam atybiotyk Za 2 dni powinno być lepiej. Nie chcę mysleć co mnie omija Dobrze,że mogłam o tym komuś powiedzieć
Sloneczko- ale internet masz!!!!! to cud!
-
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:58   #160
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Megi antybiotyk to nie przeziębienie dobrze że chociaż masz net i nas Fajnie chociaż być tylko w górach dla samego klimatu a ja jutro muszę pracować i to ciężko
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:15   #161
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamilko Spoznione i zapomniane,ale szczere zyczenia.
Zdrowia,spokoju,milosci,s zczescia Ci zycze
A te kwiatki tylko i wylacznie dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (3,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiatek.jpg (2,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STOKROTKA.jpg (2,6 KB, 5 załadowań)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 17:27   #162
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kamilko Spoznione i zapomniane,ale szczere zyczenia.
Zdrowia,spokoju,milosci,s zczescia Ci zycze
A te kwiatki tylko i wylacznie dla Ciebie


Kwiatki są śliczne skad wiedziałaś, że słoneczniki i margaretki to moje ulubione kwiaty ?Buczusiu - dziękuję

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:28
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:27   #163
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Megus Ty sie wspaniale zachowalas,nie stalas tam obojetnie jak reszta ludzi.Ja jestem dumna z Ciebie,bo sama chyba szoku dostalabym i padla trupem.
Madrze stwierdzilas,ze zycie jest kruche i ulotne!!! I nalezy je brac garsciami-KONIECZNIE!!!!!!!!!!! Dlatego ja taka jestem jaka jestem i zyje jak zyje,bo nie mam pojecia co za 5 minut sie zdarzyc moze.Szkoda tylko ,ze najczesciej musimy kopa w dupe dostac,zeby sie obudzic!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:35   #164
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

Kwiatki są śliczne skad wiedziałaś, że słoneczniki i margaretki to moje ulubione kwiaty ?Buczusiu - dziękuję
Kamilko no bo przeciez jestem Twoja siostra.Czytamy prawie to samo,sluchamy prawie tego samego,pryszcze dostajemy takie same ,to i kwiatki nam sie takie same podobaja

acha !!!!!!!!!!! A ten pierwszy kwiatek to kamelia !!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:39 Powód: Kamelia
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:49   #165
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kamilko no bo przeciez jestem Twoja siostra.Czytamy prawie to samo,sluchamy prawie tego samego,pryszcze dostajemy takie same ,to i kwiatki nam sie takie same podobaja

acha !!!!!!!!!!! A ten pierwszy kwiatek to kamelia !!!!

kamelia.... kwiat zapomniany jak heliotrop lubię takie zapomniane dziekuję
Buczuś - a podobały Ci się te wiersze dwa, które wkleiłam ?

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-12-28 o 18:00 Powód: wiersze dwa
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:12   #166
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamilko jestem wielka milosniczka poezji ,prozy.I teraz musze sie przyznac,ze autora wierszy nie znam.Bardzo mi sie podobaja,zwalszcze to-

śmiechu nie trzymać w dole
nim się całkiem zagłuszy
poznać
swoją miarę
użyć
swojej miary

Podpisuje sie pod tym,TO BUCZKI SLOWA!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:23   #167
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kamilko jestem wielka milosniczka poezji ,prozy.I teraz musze sie przyznac,ze autora wierszy nie znam.Bardzo mi sie podobaja,zwalszcze to-

śmiechu nie trzymać w dole
nim się całkiem zagłuszy
poznać
swoją miarę
użyć
swojej miary

Podpisuje sie pod tym,TO BUCZKI SLOWA!!!!

ta poetka to tez psychoterapeutka, której książką swego czasu zachwycala sie Megi ja te wiersze skopiowałam stąd
http://katarzynamiller.broszka.pl/la...ie-osmieszyc,w
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:33   #168
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hej, witajcie poświątecznie!
Zlądowałam do Gdańska przed godziną, wypakowałąm walizy i od razu do kompa, siedzie tu z rolką papieru toaletowego przy nosie, czytam Was, rycze ze wzruszenia i tym papierem raz oczy, raz nos wycieram
Ale mi WAs brakowało!
NAjpierw, to wstyd - ale w tym pędzie nawet nei złożyłam WAm życzeń, bo w pracy nagle wymyslili niespodzianke - wyłączyli kompy i było dzielenie sie opłatkiem, potem pognałam na dworzec, bo tym razem jechałąm do Rodziców pociągiem.
Na miejscu nawet nei było czasu zajrzeć komu w kompa czułam sie bez Was jak Buczka na papierosowym odwyku) Jestem z Ciebie dumna, Mała
Ale myślałam o Was przy Wigilii, przy opłatku szczególnie o Ivci i Natalce i o całej reszcie naszej bandy oczywiście
Madziusia, tak pięknie nam wszystkim życzenia złożyłas - kochana moja
Megus - wspaniała jestes

Ja sie niestety pochorowałam i Święta bardziej na leżąco miałam... Ale za to wszyscy mnie rozpieszczali - chociaż raz poczułam sie jak małą biedna dziewczynka, nad którą rozpięto bezpieczny parasol Już mi lepiej teraz, smarkam, dudnię - ale wychodze na prostą. Teraz lece do wanny wygrzac gnatki.
AAAAA, PIERNICZKI WAM PRZYWIOZŁAM!!!! Takie korzenne, ciemne, lukrowane czekoladą i z orzechem Piekłyśmy z Mamą i Anusią wczoraj drugi milion sztuk, bo po pierwszym juz tylko wspomnienie zostało Któras chętna???
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:10   #169
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Wiiiiiitaj Denna-uwielbiam pierniki ,nie kupuje bo mąż nie lubi,
już zapomniałam jak smakują
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 19:28   #170
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Meg ... gdy dzieje się tak bardzo źle i to w naszej takiej bezpośredniej rzeczywistości, przestawiają nam się natychmiast priorytety...
poleciały mi łzy jak grochy, zdenerwowałam się jak cholera, własną niemocą ...
Jesteś wspaniała, ze pomagałaś całą sobą ...


Zdrowiej nam kochanie i odpoczywaj koniecznie ... (Coldrex maxigrip - do picia), czekaj cholera, doczytałam, ze bierzesz antybiotyk - do dupy z coldrexem

Kamilio - przytalam Cię urodzinowo do serca i dziekuje Ci, ze zawsze jesteś


buczynka - trzymaj się Mała !!!! Ja bym Cie tak mocno prosiła - nie pal
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-12-28 o 19:37
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:49   #171
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Meg ... gdy dzieje się tak bardzo źle i to w naszej takiej bezpośredniej rzeczywistości, przestawiają nam się natychmiast priorytety...
poleciały mi łzy jak grochy, zdenerwowałam się jak cholera, własną niemocą ...
Jesteś wspaniała, ze pomagałaś całą sobą ...


Zdrowiej nam kochanie i odpoczywaj koniecznie ... (Coldrex maxigrip - do picia), czekaj cholera, doczytałam, ze bierzesz antybiotyk - do dupy z coldrexem

Kamilio - przytalam Cię urodzinowo do serca i dziekuje Ci, ze zawsze jesteś


buczynka - trzymaj się Mała !!!! Ja bym Cie tak mocno prosiła - nie pal
Domuś - dziękuję

jak Twoje rodzinne święta ? TZ Twój jeszcze jest?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:55   #172
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Moje gwiazdki sie schodza

wiecie co??? natchnienie mialam jak sie kapalam.
Wymyslilam sobie,zeby Masimka gdzies w Bieszczadach na koncu swiata chalupke na tydzien wykombinowala dla nas.Moze byc bez pradu,byle by prycze do spania byly.Wezmiemy nasza ivcie i bedziemy ja na sile uszczesliwiac.Pobrykamy sobie po polance na boso,pokrecimy kogle mogle i bedziemy gadac i gadac az baba zwariuje ze szczescia! Co Wy na to?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:57   #173
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

...już nie ma mojego Ukochanego Szczęścia ...

Do dupy z taką pogonią za kasą, podjęlismy decyzję na amen ... lepiej mieć mniej, ale być zawsze razem i tak od czerwca już zostanie.

Nie mogę sobie znaleźć miejsca, wszyscy chodzimy i siąkamy nosem za ... Tatą ...


buczyna ... na boso po zimnej ziemi ?!?!?!?!?!?!
na samą nazwę kogel mogel , mnie mdli, ale mogę za to z Iv piwka lub winka się ponapijać i mogę ją po pleckach posmyrać, albo włosami się pobawić - ja wtedy wymiękam, więc może Iv też ???
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-12-28 o 20:00
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:01   #174
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...już nie ma mojego Ukochanego Szczęścia ...

Do dupy z taką pogonią za kasą, podjęlismy decyzję na amen ... lepiej mieć mniej, ale być zawsze razem i tak od czerwca już zostanie.

Nie mogę sobie znaleźć miejsca, wszyscy chodzimy i siąkamy nosem za ... Tatą ...


buczyna ... na boso po zimnej ziemi ?!?!?!?!?!?!

Domuś - przytulam Cię i baaardzo mi bliskie to ,co napisałaś

Buczuś - nie wiem, czy to Iv uszcześliwi, jak my na tych pryczach po owych bosych bieganiach, chore zalegniemy.....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:03   #175
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...już nie ma mojego Ukochanego Szczęścia ...

Do dupy z taką pogonią za kasą, podjęlismy decyzję na amen ... lepiej mieć mniej, ale być zawsze razem i tak od czerwca już zostanie.

Nie mogę sobie znaleźć miejsca, wszyscy chodzimy i siąkamy nosem za ... Tatą ...


buczyna ... na boso po zimnej ziemi ?!?!?!?!?!?!
latem,kochanie latem.Bo ja chce tez dmuchawce dmuchac,tak sobie obmyslilam zamiast SPA ,a jakby ktora chciala to jej masaze Hot Stone tez moge zrobic

domciu Na jak dlugo teraz pojechal?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:15   #176
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Moje gwiazdki sie schodza

wiecie co??? natchnienie mialam jak sie kapalam.
Wymyslilam sobie,zeby Masimka gdzies w Bieszczadach na koncu swiata chalupke na tydzien wykombinowala dla nas.Moze byc bez pradu,byle by prycze do spania byly.Wezmiemy nasza ivcie i bedziemy ja na sile uszczesliwiac.Pobrykamy sobie po polance na boso,pokrecimy kogle mogle i bedziemy gadac i gadac az baba zwariuje ze szczescia! Co Wy na to?

Buczuś poczekaj bo mi jeszcze druga ręka miniciuru została i nie mogę pisac ale laptop w zasięgu wzroku wszystko czytam na bieżąco i zgadzam się na wszystko.
Bombowy pomysl ! Jak tylko skończę to odpisze
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:18   #177
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

eeee´.... Wy sie nie znacie na magii zwyklej polanki i prostego lozka.
Wam tylko luksusy w glowie !!!!!

Masimka czekam

a jak chcecie luksusu to wezme ze soba skrzynke rothschild i bedzie luksus
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-12-28 o 20:21
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:23   #178
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

OOOOOOO ludzie nie dam rady z przeczytaniem wszystkiego.Przez to wszystko nic nie wiem i czuję się jak wagon na bocznicy.O ja biedna.....
Ale tak nastrojowo było u mnie w święta.Może ktoś mi streści,jeżeli ktoś pamięta castrolkę.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:27   #179
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
OOOOOOO ludzie nie dam rady z przeczytaniem wszystkiego.Przez to wszystko nic nie wiem i czuję się jak wagon na bocznicy.O ja biedna.....
Ale tak nastrojowo było u mnie w święta.Może ktoś mi streści,jeżeli ktoś pamięta castrolkę.

oooo!!!!!!!!!!!!! Witamy Castrolka:jup i:!!!!!!!!!!!
To napisz nam czy masz plamy i wogole jaki problem Cie do nas sprowadza




Buziaki castrolkuFajnie,ze wrocilas
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:31   #180
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
eeee´.... Wy sie nie znacie na magii zwyklej polanki i prostego lozka.
Wam tylko luksusy w glowie !!!!!

Masimka czekam

a jak chcecie luksusu to wezme ze soba skrzynke rothschild i bedzie luksus
Buczuś - ja pół mego dzieciństwa i całą młodosc spędziłam pod namiotem - obozy harcerskie, jeździeckie, biwaki z całą rodziną. I juz nigdy więcej sikania po krzakach. Never! Nawet , gdyby obok stała ta skrzynka.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.