Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 16:16   #151
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Nie wiedziałam,że w Nemezji takie fajne bukieciki robią! Tam jest jeden w galerii taki sliczny,skromny,z różyczek. Już sie w nim zakochałam! Justyna w ten Twój bukiet,bardzo oryginalny!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:45   #152
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

przeglądając galerię Nemnezji nr 30 i 32 to moje typy urzekl mnie bukiecik z różyczek kolory prze prze przepiekne...a 32 czyli bukiecik z kalii (chyba) jest śliczny ze względu na skromność i prostotę...o czyms takim myślałam do mojej jeszcze nie zamówionej kiecki..
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:50   #153
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Justyna przemysl to piwo Ja slyszalam wiele historii jak ludzie zamieszali wode z piwem i pozniej rzygali. Nam wlasciciel Bohemy sam powiedzial ze raczej nie poleca niczego poza wódką i winem bo to sie zawsze zle konczy. A nie wiem jak u Ciebie ale w przypadku naszej sali sobie licza sporo za ewentualne sprzatanie po rzygajacych
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:18   #154
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Mi sie bardzo podoba ksztalt i forma tej wiazanki....ale sama nie wiem co to za kwiaty i czy wystepuja w barwach zimnych..hmmmmmm
http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety...s/picture.html
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:23   #155
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam,że w Nemezji takie fajne bukieciki robią! Tam jest jeden w galerii taki sliczny,skromny,z różyczek. Już sie w nim zakochałam! Justyna w ten Twój bukiet,bardzo oryginalny!

Z całego serca polecam Nemezje , ceny bardzo przystepne a obsluga przemila az sie nie chcialo z tamtad wychodzic...no i zero stresu ze wszystkim zdarzyli na czas a bukiet i reszta byl nie do zdarcia

Wlasnie tak przegladam galerie i nawet nie wiedzialam ze w niej sa i moj bukiet i przystrojenie auta
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:13   #156
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Mi sie bardzo podoba ksztalt i forma tej wiazanki....ale sama nie wiem co to za kwiaty i czy wystepuja w barwach zimnych..hmmmmmm
http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Misc/POMARAŃCZOWE%20+%20MELANŻ/slides/picture.html
Super bukiecik! Tez jestem ciekawa co to za kwiaty Wydrukuje i spytam kiedys pani w kwiaciarni, moze bedzie wiedziala
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:23   #157
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

a jaka jest cena takiego bukietu albo jakiego kolwiek w tej nemezji?
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 19:04   #158
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Nam właściciel Bohemy odradzał piwo, wydaje mi się nawet że jeśli by ktoś chciał mieć piwo to by raczej się nie zgodził. Ale polecał zrobić barek z różnymi alkoholami
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:26   #159
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Meana to dziwne chyba ma rozne pomysly Moim rodzicom powiedzial ze wolaby zeby takiego barku nie bylo, bo moj TZ chcial zrobic. No nic jeszcze sporo czasu wiec pewnie przed weselem sie okaze jak bedzie ostatecznie
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:28   #160
ktosia1301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

[quote=gosi5;11366783]A trochę z innej beczki, czy któraś z Was widziała może czy to na ślubie, czy na necie wiązankę z samych tulipanów. Strasznie mi sie te kwaitki podobaja i szukam po necie zdjęć dużych bukietów z samych tulipanów, takich z długimi prostymi łodygami. Widzaiałm kiedys taki bukiet z samych białych tulipanów w tv i był przepiękny ale teraz szukam i nic. Może macie adresy jakiś internetowych albumów z dużą ilością bukietów.

A przy okazji, gdzie szukacie jakiś ślubnych inspiracji co do fryzury, bo ja szukam czegos z warkoczem ale wciaz znajduję strony z tymi samymi fryzurami - nic ciekawego. Nie mam pojęcia czy sa jakies porządne albumu w necie, czy tylko u fryzjera jest na takie szans?

Z góry dzieki za podpowiedzi.
witam
ja miała bukiecik z białych tulipanów, moze komus sie spodoba pomysł
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 509.jpg (116,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 510.jpg (126,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toooo.jpg (65,6 KB, 58 załadowań)
ktosia1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:33   #161
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
a jaka jest cena takiego bukietu albo jakiego kolwiek w tej nemezji?

na stronie nemezji w galerii 5 bukiet kosztowal 140 zl(bardzo podobny dla swiadkowej tylko ze bialy 90)
a jesli chodzi o samochod 13 obrazek w galerii 90 zl

niestetety tylko w tych sie orientuje , ale z tego co wiem ceny sa przyblizone..
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 21:21   #162
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Mi sie bardzo podoba ksztalt i forma tej wiazanki....ale sama nie wiem co to za kwiaty i czy wystepuja w barwach zimnych..hmmmmmm
http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety...s/picture.html
Róże, Kalie i Storczyki Przynajmniej tak mi się wydaje z tego co rozpoznaje:P
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 07:02   #163
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

a mnie przypadł do gustu bukiet 31 zdjęcia z galerii tyle ze ja chciałam róże białe (ecrii) i do tego lilia żółta albo herbaciana i na odwrót, róże herbaciane i lilia biała!widziałam kiedyś coś takiego na stronce fotografa p. Ania Oświecińska http://www.annaoswiecinska.com/# w galerii (Ani i Mariusza-na tle zamku) świadkowa miała taki dodatkowo miała lilie we włosach, ta akurat wydawała mi się za duża więc ja bym wolała róże!Dziewczyny ile wcześniej trzeba zamówić bukiety?
ja myślałąm o bazarach- znam kobiete która robi przepiękne wiązanki i mysle że ze zdjęcia spokojnie by zrobiła!

Edytowane przez mika_am
Czas edycji: 2009-03-13 o 08:12
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 07:05   #164
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Byłam wczoraj na próbie zespołu Twist - ogólne wrażenia bardzo pozytywne
Młodzi ludzie z ogromnym poczuciem humoru - grają z życiem, w różnych językach, śpiewają 3 osoby i świetnie im to wychodzi
Mojemu TŻ bardzo się podobali, ale niestety jeszcze nie przyjmują rezerwacji na 2011 rok.
Jeszcze mamy dużo czasu Czyli rezeznanie w zespołach mozna zrobić na spokojnie
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 08:54   #165
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
a mnie przypadł do gustu bukiet 31 zdjęcia z galerii tyle ze ja chciałam róże białe (ecrii) i do tego lilia żółta albo herbaciana i na odwrót, róże herbaciane i lilia biała!widziałam kiedyś coś takiego na stronce fotografa p. Ania Oświecińska http://www.annaoswiecinska.com/# w galerii (Ani i Mariusza-na tle zamku) świadkowa miała taki dodatkowo miała lilie we włosach, ta akurat wydawała mi się za duża więc ja bym wolała róże!Dziewczyny ile wcześniej trzeba zamówić bukiety?
ja myślałąm o bazarach- znam kobiete która robi przepiękne wiązanki i mysle że ze zdjęcia spokojnie by zrobiła!
Ja zdecydowałan się na Nemezje bo powiedzieli mi za dwa bukiety i samochód do 400 zł, miałam porównanie bo moja koleżanka we wrześniu płaciła 600 zł za taki zestaw na bazarach u "znajomej". Najlepiej odrazu zapytać o ceny i wybrać to co nam odpowiada.
Jeżeli chodzi o piwo to będzie ono bezpośrednio z żywca i na niejednej imprezie je wypróbowaliśmy -jest super nie to co w knajpach. U mojej kuzynki na weselu był na wiejskim stole postawiony rollbar w kształcie drewnianej beczki z kranikiem. Super się to komponowało, a na poprawinach była do niego ładna kolejka.
Na panieńsko-kawalerski też znajomym zaserwujemy piwko z beczki, bardzo to lubią.
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 09:17   #166
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałan się na Nemezje bo powiedzieli mi za dwa bukiety i samochód do 400 zł, miałam porównanie bo moja koleżanka we wrześniu płaciła 600 zł za taki zestaw na bazarach u "znajomej". Najlepiej odrazu zapytać o ceny i wybrać to co nam odpowiada.
Jeżeli chodzi o piwo to będzie ono bezpośrednio z żywca i na niejednej imprezie je wypróbowaliśmy -jest super nie to co w knajpach. U mojej kuzynki na weselu był na wiejskim stole postawiony rollbar w kształcie drewnianej beczki z kranikiem. Super się to komponowało, a na poprawinach była do niego ładna kolejka.
Na panieńsko-kawalerski też znajomym zaserwujemy piwko z beczki, bardzo to lubią.
to nie do końca tak z piwem
jadać do browaru masz do wyboru beczki w różnych cenach. im tańsze tym mniej smaczne. możesz kupić (przkładowo)beczkę za 300zł ale również za 500zł.

stąd te róznice w smaku
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 09:38   #167
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
to nie do końca tak z piwem
jadać do browaru masz do wyboru beczki w różnych cenach. im tańsze tym mniej smaczne. możesz kupić (przkładowo)beczkę za 300zł ale również za 500zł.

stąd te róznice w smaku

Mnie chodzi o piwo Żywiec w beczkach takich jak są w knajpach ale kupionym w hurtowni żywca w Kielcach bo leci prosto z browaru, 30l kosztuje ok. 190 zł na paragon oczywiście. Innej marki i innego dostawcy bym nie ryzykowała
Tylko szkoda że trzeba płacić kaucje na opakowania
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 09:46   #168
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Byłam w tym roku w muzeum w Żywcu. Do biletu daja degustacje. Dziewczyny ogolnie nie lubie piwa ale tamto bylo po prostu cudowne! Takie swiezutkie i smaczne Jak sa swieze kegle to na pewno jest dobre. Dziennie ich tam ok 200 laduja

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

A tu znalazlam jeszcze ciekawe bukiety:
http://img187.imageshack.us/img187/9680/bukiecikzj8.jpg
http://images.google.pl/imgres?imgur...N%26start%3D18
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:11   #169
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczynki takie piękne pokazujecie te bukieciki że ja się chyba nigdy nie zdecyduję nie spodziewałam się że w tej Namezji robią takie ładne wiązanki !!a że na bazarach tak drogo śpiewają to jestem w szoku-zawsze myślałam że tam będzie taniej.. a co do alkoholu to narazie tylko sobie czytam, w tym roku będę na kilku weselach to zwrócę uwagę na to co serwują gościom
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 10:27   #170
lila 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 32
Talking Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Hej dziewczynki powiedzcie mi gdzie w Kielcach można kupić nie drogo wódkę?
słyszałam o Masłowie ale gdzie jeszcze?

Wogóle to ja nie jestem z Kielc ale tu mam ślub i dzieki Waszym radom wszystko sama załatwiam nie znając zabardzo sprawdzonych miejsc.. I dzieki temu nie musze polegać na Tesciowej
lila 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:31   #171
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

[quote=Justyna3011;1142030 2]Ja zdecydowałan się na Nemezje bo powiedzieli mi za dwa bukiety i samochód do 400 zł, miałam porównanie bo moja koleżanka we wrześniu płaciła 600 zł za taki zestaw na bazarach u "znajomej". Najlepiej odrazu zapytać o ceny i wybrać to co nam odpowiada.
ale czy to były takie same kwiaty? bo widzisz koleżanka mogła zamówić storczyki, a Ty róże i tu napewno będzie róznica w cenie!jeśli były to te same kwiaty i mniej więcej ta sama ilość no to powiem, że jestem w szoku!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:50   #172
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

takie same kwiaty? bo widzisz koleżanka mogła zamówić storczyki, a Ty róże i tu napewno będzie róznica w cenie!jeśli były to te same kwiaty i mniej więcej ta sama ilość no to powiem, że jestem w szoku![/quote]

Też byłam w szoku jak mi powiedzieli 400 bo myślałam że na bazarach robią najtaniej i przygotowałam się psychicznie na taki wydatek. Koleżanka miała róże w mikrofonie a takie wiązanki są tańsze od wachlarzy bo mają mniej kwiatów. Tak więc za 600 zł będe mieć nie 3 ale 6 kwiatowych dekoracji: bukiet dla mnie (ok. 200), dla starszej (max. 100), samochód (do 100), wiązanke na stół dla młodych (100) i dwa bukiety dla rodziców (2x50).
Pytałam o Panią Anię Świebodę w salonie i powiedzieli, że nie przyjmuje zamówień na sierpień bo wtedy prawdopodobnie będzie rodzić , ale umówiłam się na próbną do Pani Anety z tego samego zakładu.
Życzę pomyślnego rozwiązania Pani Aniu
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:19   #173
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez lila 85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki powiedzcie mi gdzie w Kielcach można kupić nie drogo wódkę?
słyszałam o Masłowie ale gdzie jeszcze?

Wogóle to ja nie jestem z Kielc ale tu mam ślub i dzieki Waszym radom wszystko sama załatwiam nie znając zabardzo sprawdzonych miejsc.. I dzieki temu nie musze polegać na Tesciowej

z tego co mi wiadomo najtaniej jest na Kolberga obok urzedu pracy hurtownia nazywa sie alik czy cos takiego my tam kupowalismy ceny mniej wiecej takie jak w makro z koncesją
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:22   #174
annnaabrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Hej dziewczyny, troszke mnie nie bylo a ty juz watek 3
ja ostatnio bylam na weselu kuzynki i czesalam sie i malowala w studiu loreal i wcale nie bylam zadowolona, fryzura ok 12 zaczela mi sie rozwalac, a glowa od spinek mi pekala, chocia nie mialam koka tylko ,,lekko ''upiete czesc wlosow ,a makijaz taki sobie ladniejszy robili mi w matrixsie....
annnaabrowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:26   #175
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

mam pytanie macie namiary na jakas dobra dekoratorke, dowiedziłam sie tez ze u mnie w kosciele nie bardzo mozna dekorowac parafia św. Jadwigi, ktos moze cos wie???? podoba mi sie samochod terenowy do slubu moze ma ktos namiary.
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:17   #176
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Róże, Kalie i Storczyki Przynajmniej tak mi się wydaje z tego co rozpoznaje:P
hmmm...a moze masz i racje ze to storczyki...takie male nierozwiniete w pelni...jak tak to napewno sa w różu))
Cytat:
Napisane przez Alice the Bride Pokaż wiadomość
sliczne niektore te bukiety)
Cytat:
Napisane przez annnaabrowska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, troszke mnie nie bylo a ty juz watek 3
ja ostatnio bylam na weselu kuzynki i czesalam sie i malowala w studiu loreal i wcale nie bylam zadowolona, fryzura ok 12 zaczela mi sie rozwalac, a glowa od spinek mi pekala, chocia nie mialam koka tylko ,,lekko ''upiete czesc wlosow ,a makijaz taki sobie ladniejszy robili mi w matrixsie....
wez mnie nawet nie strasz piekna....ja tam mam umowiona fryzure...a kto Cie czesał? Z tego co wiem to makijazy to rewelacyjnych nie robia ale co do fryzury mnie zaskoczylas...a u kogo w Matrixie sie malowałas i czy ktos Cie tam czesał kiedykolwiek? ? bo ja chodze do p. Ani ktora juz tam nie pracuje i ma swoj zaklad.

Dziewczyny polecam goraco panie florystki przy Rynku w bramie to jest Duza lub Mała...ale panie maja extra pomysly i sa niedrogie ...siada sie u niech w pracowni i one na spokojnie ci przedstawiaja wizje i pytaja o to co sie chce...rysyja kształty pytaja o kwaiaty kolorystyke...Mozna poogladac abumy...Przepieknie udekorowaly sale itd mojej kolezance jak ktos bedzie zainteresowany wkleje fotki
__________________
Nasz ślub 22.08.2009

Edytowane przez Crazzzyyy
Czas edycji: 2009-03-13 o 14:35
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:51   #177
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Crazzzyyy a w ktorym dokladnie miejscu te kwiaciarki sa? Bardziej przy rynku czy bardziej juz na ktorejs z tych ulic?
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 15:02   #178
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Hej,
Ma może któraś z Was adres fotografa o nazwisku Bieniek? Albo może adres strony internetowej? Bo nigdzie nie mogę znaleźć :/

Podobno ma zakład na ul. Chopina w Kielcach.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 15:13   #179
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

wideocentrum.pl

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

wideocentrum.pl Jakub bieniek 660244763
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 16:43   #180
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Alice the Bride Pokaż wiadomość
Crazzzyyy a w ktorym dokladnie miejscu te kwiaciarki sa? Bardziej przy rynku czy bardziej juz na ktorejs z tych ulic?
To jest dokladnie na przeciwko Paryzanki ulica Mała w bramie na piętrze
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.