Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-22, 10:48   #151
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Ale w takim uciekaniu faceta ze striptizu też można się co nieco dopatrzeć. Jak go to nie kreci to może sobie przecież usiąść jeść czipsy, pić piwo i popisać smsy do ukochanej a co jakiś czas naśmiewać się co najwyżej ze striptizerki, patrz prawie się potknęłą etc. A jak ucieka to już może znaczyć, że wie, że będzie go to podniecało.
Nie no, błagam Jak "ucieka" to znaczy że wie że go to będzie podniecać Fajne wnioski wyciągnęłaś.
Niektórzy mężczyźni po prostu nie akceptują takiej formy rozrywki i chcą się bawić na urodzinach/wieczorach kawalerskich bez gołych pań. Serio, da się, mimo striptizowej mody.

Ja osobiście też bym wyszła gdyby koleżanka miała chippendalesa na wieczorku i to absolutnie nie dlatego że bym się bała podniecenia na widok tego pana

Wszystko rozbija się o pewnego rodzaju światopogląd i dopuszczalność różnych zachowań w związku. Jeśli dla kogoś striptiz jest nieakceptowalny, najlepiej wiązać się z kimś kto ma podobne zdanie.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:48   #152
_lady_rebel_
Raczkowanie
 
Avatar _lady_rebel_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 199
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
A jak ucieka to już może znaczyć, że wie, że będzie go to podniecało.
Wg mnie wszystko odbywa się w mózgu, kwestia spojrzenia na daną sprawę. Teoretycznie, striptiz to ma być taniec, którego celem jest wywołanie podniecenia. To teoria. Praktyka ma się do tego tak, że jeśli facet patrząc skupia swoje myśli na tym, jakie to ona ma ciało, ale by jej to czy tamto zrobił, to sprawa jest oczywista. Jesli patrzy bo patrzy a myśli ma gdzie indziej, to może da radę jakoś Ale facetem nie byłam, nie jestem i nie będę, więc nie wiem jak to jest. Mogę jedynie ze swojego punktu widzenia przedstawić sprawę. Ja bym tak potrafiła.
__________________
"Every day is a new day"
_lady_rebel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:52   #153
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
A to wyproszenie striptizerki z 18 urodzin to już mi zalatuje trochę anormalnością, bo zdrowy, młody, wolny facet z natury powinien chętnie popatrzeć na coś takiego.
Fajne podsumowanie. Wobec tego on jest wybrykiem natury.

Żeby było bardziej anormalnie: nie jest gejem, jest ateistą. Po prostu nie akceptuje striptizu. Tylko tyle wystarczy żeby w oczach niektórych ludzi być anormalnym.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:54   #154
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Nie no, błagam Jak "ucieka" to znaczy że wie że go to będzie podniecać Fajne wnioski wyciągnęłaś.
Niektórzy mężczyźni po prostu nie akceptują takiej formy rozrywki i chcą się bawić na urodzinach/wieczorach kawalerskich bez gołych pań. Serio, da się, mimo striptizowej mody.

Ja osobiście też bym wyszła gdyby koleżanka miała chippendalesa na wieczorku i to absolutnie nie dlatego że bym się bała podniecenia na widok tego pana

Wszystko rozbija się o pewnego rodzaju światopogląd i dopuszczalność różnych zachowań w związku. Jeśli dla kogoś striptiz jest nieakceptowalny, najlepiej wiązać się z kimś kto ma podobne zdanie.
- podpiszę się pod tym

Rozwaliło mnie: może nie patrzeć, jeść chipsy, pisać smsy do dziewczyny i naśmiewać się ze striptizerki - szczególnie rozwaliło mnie to "naśmiewać się"- kurde, to wyjątkowo paskudny i chyba trudny kawałek chleba, rozbierać się i wywijąc przed napalonymi i często nawalonymi facetami, którzy komentują to niewybrednie- dlatego słowa , ze powinien się z niej naśmiewać, brzmią strasznie.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2013-06-22 o 10:58
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:55   #155
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Ale w takim uciekaniu faceta ze striptizu też można się co nieco dopatrzeć. Jak go to nie kreci to może sobie przecież usiąść jeść czipsy, pić piwo i popisać smsy do ukochanej a co jakiś czas naśmiewać się co najwyżej ze striptizerki, patrz prawie się potknęłą etc. A jak ucieka to już może znaczyć, że wie, że będzie go to podniecało.

A to wyproszenie striptizerki z 18 urodzin to już mi zalatuje trochę anormalnością, bo zdrowy, młody, wolny facet z natury powinien chętnie popatrzeć na coś takiego.
Moim zdaniem ok jest wówczas gdy nie szukamy takich okazji, nie tworzymy z tego regularnej rozrywki, ale jeśli już się tak zdarzy, to podchodzimy do tego na luzie - ok, tańczy, jest w moim typie/nie jest w moim typie i po godzinie zapominamy o sprawie.
Oczywiście wiem, że są faceci, którym w striptizie przeszkadza ten element sprowadzania kobiety do produktu. Mój przyjaciel nigdy nie lubił taki rozrywek. On potrafił skomentować urodę dziewczyny zobaczonej w klubie/na ulicy, ale otwarcie mówił, że do klubu ze striptizem by nie poszedł, bo nie lubi przedmiotowego traktowania kobiet, nie lubi patrzeć na tańczącą laskę i zastanawiać się, dlaczego tu jest. Czy dlatego, że lubi tańczyć czy dlatego że jest samotna, ma małe dziecko, biednych rodziców i robi to dla kasy.

Ale z 2 strony, w sytuacji którą przytaczałam na poprzednich stronach ogromne zainteresowanie striptizem wykazał facet, którego bym o to w życiu nie podejrzewała i którego uważałam za faceta naprawdę w porządku - wiernego, lojalnego, nie podniecającego się byle czym. On swojej partnerce na propozycje wspólnego pójścia razem do klubu ze striptizem odpowiedział z pełną powagą, że szkoda mu na to kasy...
A parę miesięcy później pobiegł z kolegami i najbardziej się tym ekscytował.
W takich sytuacjach naprawdę ciężko stwierdzić komu warto zaufać.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.







Edytowane przez _malayka
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:13
_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:55   #156
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
To był tylko przykład mężczyzny który zrezygnował ze striptizu mimo nacisku grupy rówieśniczej.

Przepraszam, że się wtrącę - ale serio, wg Ciebie 18-latek to mężczyzna?
Bo moim zdaniem zaledwie chłopak... a różnica jest zasadnicza (zaznaczam że nie mówię w kwestii poruszanej w wątku, tylko ogólnie - po prostu aż oczy szeroko otworzyłam na tego 18-letniego mężczyznę ).
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:57   #157
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Przepraszam, że się wtrącę - ale serio, wg Ciebie 18-latek to mężczyzna?
Bo moim zdaniem zaledwie chłopak... a różnica jest zasadnicza (zaznaczam że nie mówię w kwestii poruszanej w wątku, tylko ogólnie - po prostu aż oczy szeroko otworzyłam na tego 18-letniego mężczyznę ).
Tak, dla mnie on już wtedy był mężczyzną, tylko że oczywiście nie chcę tutaj na forum poruszać bardziej osobistych tematów.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 11:01   #158
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

tak jak nie każdy chłopak sportem się interesuje czy motoryzacją, czy techniką
... a życie jest na tyle różnorodne i ludzie tak odmienni w upodobaniach
że można wręcz z całkowitą pewnością stwierdzić, że są panowie, których do tego nie ciągnie, jak również tacy, co ich to może zwyczajnie zniesmaczyć

jednak jak się patrzy zbiorowo i w zasadzie schematycznie na płeć przeciwną - to można i dojść do wniosku, że takich osób nie ma, ponieważ każdy z nich jest "skrytym striptizożercą" a jak nie jest - to ma defekt mózgu
ale kto tam broni mieć takie przekonania

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:02
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:01   #159
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- podpiszę się pod tym

Rozwaliło mnie: może nie patrzeć, jeść chipsy, pisać smsy do dziewczyny i naśmiewać się ze striptizerki - szczególnie rozwaliło mnie to "naśmiewać się"- kurde, to wyjątkowo paskudny i chyba trudny kawałek chleba, rozbierać się i wywijąc przed napalonymi i często nawalonymi facetami, którzy komentują to niewybrednie- dlatego słowa , ze powinien się z niej naśmiewać, brzmią strasznie.
Wiem o tym, sama bym się nie naśmiewała, sama bym chciała umieć tak jak one ale było wielokrotnie podkreslane, że pewnie typ facetów sie tym brzydzi, więc raczej może się naśmiewać, niż podziwiać.

Edytowane przez masquenada
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:03
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:02   #160
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

może w końcu jakis mężczyzna sie wypowie, jak to faktycznie z tym striptizem u nich jest
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:04   #161
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
może w końcu jakis mężczyzna sie wypowie, jak to faktycznie z tym striptizem u nich jest
ta, pytaj, to wpadnie Andrzej i ci powie "ahaha, głupie, wszyscy to lubią, ale się wam nie przyznają" [to taki tutejszy specjalista od "wszystkich mężczyzn"]

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:06
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 11:07   #162
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
ta, pytaj, to wpadnie Andrzej i ci powie "ahaha, głupie, wszyscy to lubią" [to taki tutejszy specjalista od "wszystkich mężczyzn"]
Aaaaaaaaaa Andrzeja nie znam
AAaaaa z tego co mi wiadomo to wizazowym specjalista jest niejaki Wyrak
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:08   #163
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

ale on tutaj nie bytuje, trzebaby do niego specjalnie z delegacją iść na Plotkowe, czy gdzie on tam jest
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:10   #164
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- podpiszę się pod tym

Rozwaliło mnie: może nie patrzeć, jeść chipsy, pisać smsy do dziewczyny i naśmiewać się ze striptizerki - szczególnie rozwaliło mnie to "naśmiewać się"- kurde, to wyjątkowo paskudny i chyba trudny kawałek chleba, rozbierać się i wywijąc przed napalonymi i często nawalonymi facetami, którzy komentują to niewybrednie- dlatego słowa , ze powinien się z niej naśmiewać, brzmią strasznie.
Tak, właśnie. Po pierwsze: takie tłumaczenia to zwykle kiepska, wyświechtana wymówka dla dziewczyny w stylu: "kochanie, pani była brzydka, kiepsko tańczyła, cały czas się z niej śmiałem". I kobieta już się cieszy że misio co prawda stritpiz zaliczył, ale co z tego skoro pani urodą nie grzeszyła i potykała się często. Takie wyśmianie pewnie uspokaja psychicznie wiele kobiet i nie widzą one że w rzeczywistości czyni to ich faceta złośliwym, chamskim gburem czerpiącym radość z czyiś potknięć. Ohyda.

Po drugie: tym bardziej widać tutaj przedmiotowe traktowanie kobiet, sprowadzenie do roli zabawki. Wyśmiewanie się z kogoś, wspaniała rozrywka. Złośliwe i wulgarne ocenianie jak rzeczy, produktu.
Brr, straszne to.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:14   #165
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Tak, właśnie. Po pierwsze: takie tłumaczenia to zwykle kiepska, wyświechtana wymówka dla dziewczyny w stylu: "kochanie, pani była brzydka, kiepsko tańczyła, cały czas się z niej śmiałem". I kobieta już się cieszy że misio co prawda stritpiz zaliczył, ale co z tego skoro pani urodą nie grzeszyła i potykała się często. Takie wyśmianie pewnie uspokaja psychicznie wiele kobiet i nie widzą one że w rzeczywistości czyni to ich faceta złośliwym, chamskim gburem czerpiącym radość z czyiś potknięć. Ohyda.

Po drugie: tym bardziej widać tutaj przedmiotowe traktowanie kobiet, sprowadzenie do roli zabawki. Wyśmiewanie się z kogoś, wspaniała rozrywka. Złośliwe i wulgarne ocenianie jak rzeczy, produktu.
Brr, straszne to.
Mi nie chodzi o to, że ja bym chciała, że mój tak postąpił. Była to ironiczna propozycja dla tych, którzy uważają, że tak strasznie brzydzą się striptizem. Ja bym już wolała, żeby został i sobie to obejrzał jak człowiek, niż uciekał czy wyśmiewał (gdyby wyśmiewał to bałabym się, że ze mnie tak samo się śmieje w tego typu sytuacjach, ale faktycznie nei musiałby siedzieć wpatrzony jak w obraz byle nie przegapić żadnego jej ruchu, ale traktować to jako dodatek nie jako punkt kulminacyjny i największą atrakcję wieczoru.

Edytowane przez masquenada
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:18
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:18   #166
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o to, że ja bym chciała, że mój tak postąpił. Była to ironiczna propozycja dla tych, którzy uważają, że tak strasznie brzydzą się striptizem. Ja bym już wolała, żeby został i sobie to obejrzał jak człowiek, niż uciekał czy wyśmiewał (gdyby wyśmiewał to bałabym się, że ze mnie tak samo się śmieje w tego typu sytuacjach.
ja mam niejasne wrażenie, że ty dziewczyna jesteś taka...
long story short
założyłaś tutaj temat: nie chciałabyś, aby twój facet na to poszedł, bo byś zazdrość czuła
ale jakby odmówił - to też byś złe zdanie o nim miała, że odchylony z lekka
gdzie jest w tym sens? Jakie wnioski wyciągasz z tego tematu dla siebie?

acha, widzę, ze napisałaś

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:20
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:22   #167
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o to, że ja bym chciała, że mój tak postąpił. Była to ironiczna propozycja dla tych, którzy uważają, że tak strasznie brzydzą się striptizem.
Ale trzeba takim ludziom składać ironiczne propozycje, wyśmiewać ich i zarzucać anormaloność?
Mam wrażenie że nie podoba Ci się to że niektórzy striptizu nie akceptują i aż musisz pisać że coś z nimi nie tak.

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Ja bym już wolała, żeby został i sobie to obejrzał jak człowiek, niż uciekał czy wyśmiewał (gdyby wyśmiewał to bałabym się, że ze mnie tak samo się śmieje w tego typu sytuacjach.
Ale przecież o tym cały czas piszę - trzeba się dobrać. Bądź wobec tego z takim który zostaniejak człowiek, a nie ucieknie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:26   #168
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
ja mam niejasne wrażenie, że ty dziewczyna jesteś taka...
long story short
założyłaś tutaj temat: nie chciałabyś, aby twój facet na to poszedł, bo byś zazdrość czuła
ale jakby odmówił - to też byś złe zdanie o nim miała, że odchylony z lekka
gdzie jest w tym sens? Jakie wnioski wyciągasz z tego tematu dla siebie?

acha, widzę, ze napisałaś
Heeej, nigdzie nie napisałam, że nie chciałąbym, żeby poszedł. Napisałam, że byłabym bardzo zazdrosna gdyby poszedł, a to nie równa się z tym, że powiedziałabym mu nie idź.
Sama nie wiem jeszcze czego bym chciała, młoda jeszcze jestem, jeszcze głupia i jeszcze się kształtuję i dojrzewam.
Konkretnego wniosku jeszcze nie wyciągnęłam, bo i po co, jak na razie nie stałam i nie stoję przed takim dylematem.
Różne myśli mam.
Argumenty za:
1. Oglądanie to nie seks.
2. Najważniejsze, żeby facet sam tego nie inicjował.
3. Każdy z nas ma popęd, każdy z nas się podnieca.
4. W tv kobiety też kręcą tyłkami, na dyskotekach to samo, praktycznie nie da się tego uniknąć.
5. Jak zechce to mnie zostawi i będzie codziennie inną obracał i codziennie chodził na striptizy ale widocznie woli mnie.

Argumenty przeciw:
1. Niewiadomo jaka będzie jego reakcja, może nabrać ochoty na eksperymenty w łóżku z inną kobietą.
2, 3, 4, 5... Zazdrość: że patrzy na inna, że podoba mu się inna.
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:28   #169
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Wiem o tym, sama bym się nie naśmiewała, sama bym chciała umieć tak jak one ale było wielokrotnie podkreslane, że pewnie typ facetów sie tym brzydzi, więc raczej może się naśmiewać, niż podziwiać.
- cóż, a ja nie ,dla mnie taka praca lub praca w porno biznesie jest tak upokarzająca dla kobiety, ze nawet do głowy by mi nie przyszło "chcieć jak one".

I jakoś w obrzydzenie facetów nie wierzę, ale to, ze są tacy, dla których nie jest to rozrywka oczywista, którzy nie traktują kobiety jak kawał mięcha z cycami i dziurami - tak, w to wierzę.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:30
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 11:29   #170
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

no i tu jest pies pogrzebany!
Uważasz, że chłop jak partię co lepszą złapie - to pójdzie od ciebie.
I to jest źródło twoich zapytań.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:29   #171
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

jeszcze dojrzewająca 24-latka? o.O
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:32   #172
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ale trzeba takim ludziom składać ironiczne propozycje, wyśmiewać ich i zarzucać anormaloność?
Mam wrażenie że nie podoba Ci się to że niektórzy striptizu nie akceptują i aż musisz pisać że coś z nimi nie tak.



Ale przecież o tym cały czas piszę - trzeba się dobrać. Bądź wobec tego z takim który zostaniejak człowiek, a nie ucieknie
Ja wyśmiewałam? Ja napisałam, że faceci którzy nie akceptują mogliby wysmiewac.
Zarzucam anormalność. Znam faceta, który uciekl z łóżka dziewczynie która mu się podobała. Byli na imprezie, po alkoholu. Znali sie długo. On się jej też pdoobał. Ma swoje lata, a jeszcze nie "zdjęli mu simlocka" Nie chodziło mu również o to, że nie podobała mu się taka forma rozpoczęcia związku. I tak, zarzucam anormalność w tym przypadku na pewno.
W przypadku tych urodzin, może trochę przesadziłam, ale z drugiej strony jesli to był prezent to korona by mu z głowy nie spadła gdyby nie przyjął, najwyżej by się nie podobalo i tyle, albo wyszedl by z pomieszczenia znudzony i rozkręcił drugie mini party w kuchni z tymi którym tez sie nie podobało.
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:32   #173
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Ja się brzydzę striptizem. I nie wyśmiewam striptizerek. Niech robią co chcą.

Ale nie rozumiem dlaczego niby w jakimś sensie jestem "gorsza" czy na bank! "mało pewna siebie" bo nie toleruję tego typu imprez i nie wybieram sobie na Misiaka faceta który lubi sobie pójść, zapłacić, popatrzeć na robiące wygibasy wysportowane panny

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Ja wyśmiewałam? Ja napisałam, że faceci którzy nie akceptują mogliby wysmiewac.
Zarzucam anormalność. Znam faceta, który uciekl z łóżka dziewczynie która mu się podobała. Byli na imprezie, po alkoholu. Znali sie długo. On się jej też pdoobał. Ma swoje lata, a jeszcze nie "zdjęli mu simlocka" Nie chodziło mu również o to, że nie podobała mu się taka forma rozpoczęcia związku. I tak, zarzucam anormalność w tym przypadku na pewno.
W przypadku tych urodzin, może trochę przesadziłam, ale z drugiej strony jesli to był prezent to korona by mu z głowy nie spadła gdyby nie przyjął, najwyżej by się nie podobalo i tyle, albo wyszedl by z pomieszczenia znudzony i rozkręcił drugie mini party w kuchni z tymi którym tez sie nie podobało.
Wybacz ale masz bardzo dziwne podejście do życia.

A już ta historia wyżej opisana i zarzucanie temu facetowi anormalności jest poniżej jakiegokolwiek poziomu
__________________


Edytowane przez _Marta_M_
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:33
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:34   #174
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- cóż, a ja nie ,dla mnie taka praca lub praca w porno biznesie jest tak upokarzająca dla kobiety, ze nawet do głowy by mi nie przyszło "chcieć jak one".

I jakoś w obrzydzenie facetów nie wierzę, ale to, ze są tacy, dla których nie jest to rozrywka oczywista, którzy nie traktują kobiety jak kawał mięcha z cycami i dziurami - tak, w to wierzę.
Ja striptizerką też bym być nie chciała, chciałabym umiec tak się poruszać jak one, oczywiście te które lepszej kategorii striptiz odstawiają

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jeszcze dojrzewająca 24-latka? o.O
Tak, nie uważam, żebym w wieku 24 już pozjadała wszystkie rozumy i wszystko o życiu wiedziała.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
no i tu jest pies pogrzebany!
Uważasz, że chłop jak partię co lepszą złapie - to pójdzie od ciebie.
I to jest źródło twoich zapytań.
A na jakiej podstawie to wywnioskowałaś?
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:36   #175
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Znam faceta, który uciekl z łóżka dziewczynie która mu się podobała. Byli na imprezie, po alkoholu. Znali sie długo. On się jej też pdoobał. Ma swoje lata, a jeszcze nie "zdjęli mu simlocka" Nie chodziło mu również o to, że nie podobała mu się taka forma rozpoczęcia związku. I tak, zarzucam anormalność w tym przypadku na pewno.
no to po ptokach, ponieważ tak silnie wierzysz, ze facet "nie umie nie zamoczyć", że twój problem nie zniknie nigdy
zawsze będziesz mężczyzny niepewna, z kim byś nie była

ja znam bardzo podobny przypadek i zgoła inny wniosek z niego wyciągam: ten chłopak nie chciał, by to tak przebiegało, byle jak, na jakiejś imprezie, z byle kim, bez żadnego uczucia, tylko sam seks pusty
[ten przypadek co znam, to chłopak poszedł z owszem, piękną dziewczyną, ale mu nieznaną zbytnio]

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:40
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:37   #176
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Ja wyśmiewałam? Ja napisałam, że faceci którzy nie akceptują mogliby wysmiewac.
Zarzucam anormalność. Znam faceta, który uciekl z łóżka dziewczynie która mu się podobała. Byli na imprezie, po alkoholu. Znali sie długo. On się jej też pdoobał. Ma swoje lata, a jeszcze nie "zdjęli mu simlocka" Nie chodziło mu również o to, że nie podobała mu się taka forma rozpoczęcia związku. I tak, zarzucam anormalność w tym przypadku na pewno.
W przypadku tych urodzin, może trochę przesadziłam, ale z drugiej strony jesli to był prezent to korona by mu z głowy nie spadła gdyby nie przyjął, najwyżej by się nie podobalo i tyle, albo wyszedl by z pomieszczenia znudzony i rozkręcił drugie mini party w kuchni z tymi którym tez sie nie podobało.
- nigdy nie chciałabym mieć takiego faceta.
- cóż, a ja rozumiem,ze ktoś może wyhamować i nie chce po alko, szczególnie gdy zależy na kobiecie- nie wiem, w czym tu tutaj upatrujesz anormalność.
- nie, też np. nie przyjęłabym takiego prezentu, no ani chybi mam kij w zadku i wyluzowana nie jestem

Pamiętam, jak mąż mi opowiadał, jak był w Warszawie w delegacji, tylko zameldował się w hotelu, a ktoś mu wsunął pod drzwi wizytówkę do agencji, by panienkę zamówić, no anormalny, był daleko, nie umoczył i jeszcze- głupi- żonie o tym powiedział

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:38
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:38   #177
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
A na jakiej podstawie to wywnioskowałaś?
dla mnie ten twój tutejszy temat to tylko objaw niepewności mężczyzn - którzy wg ciebie "nie umieją sie powstrzymać, jak coś ich ponętnego pociągnie"

łatwo z tego wywnioskować, że będziesz stale podskórnie zazdrosna i niepewna, czy twój facet to cie na tyle docenia, ze cię nie zdradzi
czy nie znajdzie kogoś "lepszego"i sobie nie pójdzie
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:40   #178
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
no to po ptokach, ponieważ tak silnie wierzysz, ze facet "nie umie nie zamoczyć", że twój problem nie zniknie nigdy
zawsze będziesz mężczyzny niepewna, z kim byś nie była

ja znam bardzo podobny przypadek i zgoła inny wniosek z niego wyciągam: ten chłopak nie chciał, by to tak przebiegało, byle jak, na jakiejś imprezie, z byle kim [ten przypadek co znam, to chłopak poszedł z owszem, piękną dziewczyną, ale mu nieznaną zbytnio]
Ja mówię, że tamten powinien zamoczyć, a nie że każdy powinien zamoczyć. A uważam, że tamten powinien zamoczyć bo jak wieku 20 paru lata jest się dalej prawiczkiem, no to przepraszam, ale ja bym osobiście chyba nie wytrzymała (pewnie wyjdę tu na jakieś zwierzę). Nie mówię, że tamten powinien wziąć pierwsza lepszą byle zamoczyć, ale tamta naprawdę mu się podobała już dlugo itp itd. I nie, wclae nie chodziło o to, że nie chciał byle jak byle gdzie, bo to nie jest chłopak romantyk, znam go. I wszyscy się do tej pory zastanawiają czemu tak się zachował. I tak, zalatuje mi to anormalnością, jakimś problemem emocjonalnym czy ze swoją seksualnością.
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:40   #179
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość

ja znam bardzo podobny przypadek i zgoła inny wniosek z niego wyciągam: ten chłopak nie chciał, by to tak przebiegało, byle jak, na jakiejś imprezie, z byle kim [ten przypadek co znam, to chłopak poszedł z owszem, piękną dziewczyną, ale mu nieznaną zbytnio]

Gdzie Ty takich mężczyzn spotykasz! Przecież wszyscy to ruchacze śliniący się na widok pięknego tyłka i obfitego biustu

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Ja mówię, że tamten powinien zamoczyć, a nie że każdy powinien zamoczyć. A uważam, że tamten powinien zamoczyć bo jak wieku 20 paru lata jest się dalej prawiczkiem, no to przepraszam, ale ja bym osobiście chyba nie wytrzymała (pewnie wyjdę tu na jakieś zwierzę). Nie mówię, że tamten powinien wziąć pierwsza lepszą byle zamoczyć, ale tamta naprawdę mu się podobała już dlugo itp itd. I nie, wclae nie chodziło o to, że nie chciał byle jak byle gdzie, bo to nie jest chłopak romantyk, znam go. I wszyscy się do tej pory zastanawiają czemu tak się zachował. I tak, zalatuje mi to anormalnością, jakimś problemem emocjonalnym czy ze swoją seksualnością.
Anormalnością to zalatuje Twoje zdanie o mężczyznach i seksie i o tym kto kiedy i z kim powinien przeżyć swój pierwszy raz.

I nie trzeba być romantykiem żeby nie chcieć z kimś uprawiać seksu w nieodpowiednim miejscu czy jak to tam piszesz "byle jak byle gdzie".

Jeszcze bardziej zaskakujące jest rozkminianie do tej pory dlaczego nie zamoczył.
__________________


Edytowane przez _Marta_M_
Czas edycji: 2013-06-22 o 11:43
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:42   #180
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Zgodziłybyście, żeby Wasz tż poszedł na wieczór kawalerski ze striptizem?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak mąż mi opowiadał, jak był w Warszawie w delegacji, tylko zameldował się w hotelu, a ktoś mu wsunął pod drzwi wizytówkę do agencji, by panienkę zamówić, no anormalny, był daleko, nie umoczył i jeszcze- głupi- żonie o tym powiedział
madana, co najśmieszniejsze, to zostaniesz uznana przez tą i ową za "naiwną, co się nasłuchała tego pierdzielenia - a on o tym opowiedział, żeby tym lepiej ukryć zdradę za tą fasada wielkiej szczerości"
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 14:43:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.