Pralko suszarka - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-30, 13:46   #151
jjght
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 31
Dot.: jaka pralka ?

No cóż. Tyle ludzi co opinii. Zawsze trafi się jakaś czarna owca w sprzęcie i bez znaczenia jest tutaj chyba fakt czy kupimy pralke za 5 tys. czy za 500 zł.... Z tego co slyszalam to większy problem jest właśnie z tymi drogimi pralkami. Do drogich pralek są kosztowne części i dosć trudno jest je sprowadzić. Miała tak moja siostra, ma pralkę jeden z droższych firm i jak sama mówi trochę żałuje,ze sobie taką kupiła bo mogła dać mniej i byłoby to samo. Ja mam pralkę własnie od Candy. Nie pamiętam juz jaki model ale równiez jestem zadowolona z działania. Ma sporo programów i chodzi bez zarzutu.
jjght jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 14:58   #152
Albertyna83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: jaka pralka ?

Według mnie pralki, które są obecnie produkowane nie pożyją dużo dłużej niż wynosi ich okres gwarancji. Po tym czasie często nie opłaca się ich naprawiać, no chyba, że wykupicie przedłużoną gwarancję i naprawę macie za free.
Ja osobiście mam elektroluxa (ze średniej półki cenowej) i działa bez zarzutu już 2 lata (gwarancja wynosi 3 więc zobaczymy jak będzie )
Albertyna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 16:49   #153
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: jaka pralka ?

Cytat:
Napisane przez jjght Pokaż wiadomość
No cóż. Tyle ludzi co opinii. Zawsze trafi się jakaś czarna owca w sprzęcie i bez znaczenia jest tutaj chyba fakt czy kupimy pralke za 5 tys. czy za 500 zł.... Z tego co slyszalam to większy problem jest właśnie z tymi drogimi pralkami. Do drogich pralek są kosztowne części i dosć trudno jest je sprowadzić. Miała tak moja siostra, ma pralkę jeden z droższych firm i jak sama mówi trochę żałuje,ze sobie taką kupiła bo mogła dać mniej i byłoby to samo. Ja mam pralkę własnie od Candy. Nie pamiętam juz jaki model ale równiez jestem zadowolona z działania. Ma sporo programów i chodzi bez zarzutu.
Kupisz Miele nie będzie potrzeby sprowadzania części.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 17:22   #154
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez trams Pokaż wiadomość
Ja również słyszałam o tych pralkach Miele ale potem z ciekawośći zobaczylam sobie ile takie pralki kosztują i nie nie nie. Nie jest to na moje fundusze Może kiedyś jak będę zarabiała zdecydowane więcej ale jak na razie to jedyny segment na jaki mnie stać to pralki w cenie 1000-1500 zł . Nie więcej. Aktualnie również się rozglądam za nowym sprzęcikiem do łazienki. Słyszał ktoś może o pralkach Candy smart? W sensie o ich połaczeniu z telefonem. jak się to sprawdza?
Niezawodna pralka ma jak najmniej elektroniki.

Z tańszych tylko AEG, ewentualnie Electrolux.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 13:11   #155
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez trams Pokaż wiadomość
Ja również słyszałam o tych pralkach Miele ale potem z ciekawośći zobaczylam sobie ile takie pralki kosztują i nie nie nie. Nie jest to na moje fundusze Może kiedyś jak będę zarabiała zdecydowane więcej ale jak na razie to jedyny segment na jaki mnie stać to pralki w cenie 1000-1500 zł . Nie więcej. Aktualnie również się rozglądam za nowym sprzęcikiem do łazienki. Słyszał ktoś może o pralkach Candy smart? W sensie o ich połaczeniu z telefonem. jak się to sprawdza?
Ja widziałam ostatnio reklamę. Rozglądałam się kilka dni temu za nową pralką dla rodziców tak więc teraz coraz to mi wyskakują reklamy pralek w przeglądarkach. Z tego co widziałam to całkiem fajnie to wygląda. Będzie można połączyć się za pomocą telefonu z androidem i uzyskać dostep do wszystkich funkcji pralki. Z tego co jednak wiem to tych pralek nie ma jeszcze w sklepach. Dopiero co wchodzą.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 19:27   #156
anka2828
Raczkowanie
 
Avatar anka2828
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 60
Dot.: jaka pralka ?

Jeżeli kogoś stać najlepszym wyborem jest Miele - to światowy lider ,te pralki produkuje się wyłącznie w Niemczech z najlepszych części .Są bardzo trwałe ,praktycznie matka przekazuje pralkę córce

Odradzam pralki z górnym wsadem są tak beznadziejne ,że lepiej chyba prać ręcznie .Podobnie pralki o mniejszej głębokości np.45cm tam beben jest cieńszy i pojemność jest mniejsza ,co powoduje że wyprane rzeczy są bardzo zmięte .Jeżeli ktoś ma miejsce to nie warto kupować taką pralkę tylko o normalnej szerokości 60cm
Niektóre firmy szukając oszczędności montują łożysko razem z bębnem ,jeżeli się łożysko wytrze to niestety trzeba wymieniać razem bębnem ,oczywiście koszt jest wyższy
anka2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 17:39   #157
Kitika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez ramona28 Pokaż wiadomość
Ja widziałam ostatnio reklamę. Rozglądałam się kilka dni temu za nową pralką dla rodziców tak więc teraz coraz to mi wyskakują reklamy pralek w przeglądarkach. Z tego co widziałam to całkiem fajnie to wygląda. Będzie można połączyć się za pomocą telefonu z androidem i uzyskać dostep do wszystkich funkcji pralki. Z tego co jednak wiem to tych pralek nie ma jeszcze w sklepach. Dopiero co wchodzą.
Już są takie pralki A przynajmniej na xxx taką kupiłam. Samsug eco bubble ma opcje łączenia się ze smartfonem

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-22 o 10:29 Powód: Reklama.
Kitika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 17:27   #158
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Czy planując postawić suszarkę na pralce jestem skazana na jedną firmę z uwagi na konieczność zastosowania łącznika czy też są jakieś uniwersalne ? Myślałam o pralce Samsung Add Wash i chciałam ją kupić w pobliskim sklepie, jednak suszarkę Samsunga mają tylko jedną i nawet jej się nie przyglądałam bo od razu mnie odrzucił tak mały wybór
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 22:52   #159
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

No ja cały czas zastanawiam się na Candy Smart Touch jest już dostępna u nas, a sporo o tym było pisane jeszcze przed wejściem, teraz jak patrzę na ceny w ceneo to są zachęcające za 1200 zł macie pralkę w której możemy sami ustawiać programy przez aplikacje wkład 8 kg, podwyższone drzwiczki więc łatwiejszy dostęp, design też mi się podoba. Ciekawe jak sama aplikacja działa, ale może przjedę się do jakiegoś sklepu i będzie można wypróbować, jak ktoś ma pralkę candy najlepiej z tym systemem to proszę o opinie i sugestie na co zwracać uwagę przed zakupem.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 12:31   #160
kam1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Darkana Pokaż wiadomość
A może pralko-suszarkę? Za jednym razem można uprać i wysuszyć pranie fajna sprawa
Potwierdzam Moja mama ma pralko szuszarkę i to naprawdę dobrze się sprawdza... Zawsze miałam obawy, że pranie po takim suszeniu jest "nieświeże", ale to nie prawda.
Sama się teraz rozglądam, i najbardziej podobają mi się pralki LG - xxx. Z tego co widzę opinie są dobre, ale chciałam jeszcze Was zapytać. Ma któraś?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-23 o 01:27 Powód: Link.
kam1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 09:18   #161
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Ja mam pralkę KFWM 754122 od Kernau. Nie wiem kiedy dokładnie ją kupiliśmy, ale na pewno w 2015r. Ogólnie działa dobrze, wszystko dopiera, ma sporo programów, jest pakowna, cenowo też wyszło dosyć przystępnie, bo zapłaciliśmy niecałe 1600 złotych. A i ważna informacja dla alergików - w pralce zastosowana została specjalna technologia, usuwająca 4 rodzaje bakterii oraz 7 najczęściej występujących alergenów. Do prania używam proszku, do płukania - płynu do płukania i nie mam żadnych problemów z zaciekami, czy białymi śladami na ciemnych ubraniach

Edytowane przez dzasq
Czas edycji: 2016-12-05 o 08:11
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 09:54   #162
doris789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 50
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Przez 10 lat używałam pralki Gorenje i ogólnie byłam mega zadowolona nigdy się nie popsuła, ale niestety zaczeła szarpać ciuchy, wezwaliśmy fachowca i powiedział że koszt koszt naprawy będzie nie opłacalny. Zatem zadaliśmy z mężem pytanie jaką pralkę kupić i tu niestety fachowiec odpowiedział krótko wszystko co teraz robione to niestety jednorazówki, pralki starej generacji znacznie lepsze niż nowe, więc kupiłam Ariston za 1200zł i jak się zepsuje za parę lat kupię nową bo teraz jest tak z większością sprzętów.
doris789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 10:17   #163
KrolewnaSniezka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

a opłaca się waszym zdaniem inwestować w jakieś droższe pralki? Chodzi mi np. o markę miele. Widzę że najtańszą pralkę mają za jakieś 3500zł a taki standard cenowy to u nich 5-8 tys. Rzeczywiście takie świetne są te sprzęty? Macie z nimi jakieś doświadczenia?
KrolewnaSniezka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 15:06   #164
Beatka670
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 52
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Moja kuzynka się szarpnęła i kupiła taką pralkę miele za jakieś 5 tysiaków. Niby jest zadowolona ale mnie jednak na aż tak drogie sprzęty nie stać
Beatka670 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:57   #165
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez KrolewnaSniezka12 Pokaż wiadomość
a opłaca się waszym zdaniem inwestować w jakieś droższe pralki? Chodzi mi np. o markę miele. Widzę że najtańszą pralkę mają za jakieś 3500zł a taki standard cenowy to u nich 5-8 tys. Rzeczywiście takie świetne są te sprzęty? Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Nie wiem jak teraz bo teraz weszły systemy projektowania cyklu życia produktu na określoną ilość lat, ale kiedyś miele robiło produkty do zastosowań przemysłowych i to były sprzęty na lata. Trafiłam na taką na kempingu w Austrii 2 lata temu i chodziła na.. stare marki austriackie sprzed czasów Euro, więc to chyba dowodzi, że to sprzęt na lata.
Opłaca się dopłacić za silnik szczotkowy- wtedy pralka chodzi bardzo cicho.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kam1988 Pokaż wiadomość
Potwierdzam Moja mama ma pralko szuszarkę i to naprawdę dobrze się sprawdza... Zawsze miałam obawy, że pranie po takim suszeniu jest "nieświeże", ale to nie prawda.
Sama się teraz rozglądam, i najbardziej podobają mi się pralki LG - xxx. Z tego co widzę opinie są dobre, ale chciałam jeszcze Was zapytać. Ma któraś?
Suszarka odbarwia, rzeczy szybciej blakną. I szybciej niszczą się włókna tkanin, mocniej sztywnieją. Ale to wygodne gdy ktoś ma dużo prania, które musi być sterylne- dla małego dziecka, dla alergika na roztocza bądź kurz.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2016-11-23 o 17:55
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 09:15   #166
AngeliqDKNY
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 62
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez KrolewnaSniezka12 Pokaż wiadomość
a opłaca się waszym zdaniem inwestować w jakieś droższe pralki? Chodzi mi np. o markę miele. Widzę że najtańszą pralkę mają za jakieś 3500zł a taki standard cenowy to u nich 5-8 tys. Rzeczywiście takie świetne są te sprzęty? Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Na matrix media masz pralkę MIELE WDA 111 WCS Classic za 3479 więc aż takiej tragedii z tą ceną nie ma, a to klasa A+++ no i jakieś tam dodatkowe udogodnienia na których ja się nie znam. Sama mam zresztą jakąś 20letnią pralkę po babci więc co ja się będę wypowiadać w sprawie tych droższych
AngeliqDKNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 21:07   #167
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez KrolewnaSniezka12 Pokaż wiadomość
a opłaca się waszym zdaniem inwestować w jakieś droższe pralki? Chodzi mi np. o markę miele. Widzę że najtańszą pralkę mają za jakieś 3500zł a taki standard cenowy to u nich 5-8 tys. Rzeczywiście takie świetne są te sprzęty? Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Mamy Miele od kilku miesięcy i jesteśmy z mężem zadowoleni.
Jest bardzo cicha, ma bęben plaster miodu (fajna sprawa, delikatna dla ubrań). Testowałam już prawie wszystkie programy.
Na dzień dzisiejszy nie muszę już niczego prać ręcznie. W końcu mam program do prania wełny z prawdziwego zdarzenia (a mieszkam w Norwegii i wełniana bielizna i ubrania to codzienność przez zimniejszy okres).
Miele WDA 216 WPM.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 09:09   #168
Alicjakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Pralka Indesit IWDE 7105 B EU

Witam

Kupilam pralke Indesit IWDE 7105 B EU.

Mam problem z suszeniem. Daje program suszenia i wychodzi pranie gorace a mokre a czasami cieknace. Ma ktos taka pralke? Jak mozna szybko prac i suszyc. I nie mowie o trybie szybkiego dla 2 rzeczy. Ale dla wiekszej ilosci a zeby nie prac 5 h?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i-indesit-iwde-7105-b-eu.jpg (113,8 KB, 11 załadowań)
Alicjakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 09:36   #169
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Pralka Indesit IWDE 7105 B EU

Na pierwszy rzut oka mam identyczną pralkę. Większość rzeczy piorę na programie nr 4, temp. 40 C, czas 1:20, można skrócić za pomocą eco-time do około godziny, wirowania nie pamiętam, ale chyba 1000.

Pojedyncze, delikatne rzeczy na 15-minutowym programie nr 10.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-22, 17:13   #170
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez izzsa Pokaż wiadomość
Ogólnie to Candy ma bardzo dobre pralki. Sama mam ich pralkę od prawie roku i jest zdecydowanie lepsza niż moja poprzednia. Głównie z uwagi na programy. W poprzedniej brakowało mi bardzo tego,że nie było krótkich programów. Obecna ma ich kilka tak więc można sobie coś na szybko przeprać. Poza tym ma również program do sportowych butów, z którego latem korzystam bardzo często....

Cena nie była wysoka. Nie pamiętam już dokładnie ile dalam ale coś około 1000 zl.
Popieram tez mam candy dziala 5 lat bezawaryjnie. zadowolona jestem
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 18:08   #171
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: jaka pralka ?

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Ja z kolei ciągle szłyszę narzekania na Candy. Teściom się pralka zepsuła po 1,5 roku użytkowania. Znajomi mieli to co rusz się coś działo. Ile ludzi, tyle opinii
a ja mam 5 lat candy i polecam
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 20:57   #172
Dorotea87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Ja mogę polecić pralkę Samsunga Eco Bubble mam już taką ponad rok i jestem bardzo zadowolona. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-08-29 o 08:26 Powód: reklama
Dorotea87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 10:37   #173
mystic86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Pralka Whirlpool AWO/C 63201 - uwaga!

Witam serdecznie

Chciałbym przestrzec użytkowników, którzy zamierzają kupić w niedługim czasie pralkę przed produktami marki Whirlpool. W 2015 roku zakupiłem ich urządzenie (model w tytule) wraz z przedłużoną 5 - letnią gwarancją. Niestety po niecałych 4 latach pralka wygląda tragicznie - mechanizm chodzi bez zastrzeżeń, jednak obudowa posiada znaczną ilość ognisk korozji. Jest to pierwsze urządzenie, które użytkuję i które wygląda tak tragicznie. W pomieszczeniu (suchym, ogrzewanym i wentylowanym) znajduje się też kilka innych metalowych urządzeń piorących i po ponad 5 latach nie ma z nimi żadnego problemu. W związku z tym skontaktowałem się z działem Reklamacji celem wymiany obudowy na wolną od korozji. Niestety serwis odmówił tłumacząc to "warunkami użytkowania" oraz tym, że korozja obudowy nie podlega gwarancji. Faktycznie w aktualnych Warunkach Gwarancji na stronie producenta jest taki zapis, jednakże w 2015 roku z produktem otrzymałem Kartę Gwarancyjną, która tego zapisu nie posiadała. Ponieważ prawo nie działa wstecz, obudowa mojej pralki jak najbardziej podlega gwarancji (producent wyodrębnił osobną kategorię, ponieważ jest mnóstwo tego typu przypadków, gdzie po 1,2 latach urządzenia AGD ich marki wyglądają jak dosłownie oblane rdzą - przyczyną tego jest złe ocynkowanie blachy na etapie produkcyjnym). W związku z powyższym serwis zmienił stanowisko i stwierdził, że w takim razie to nieprawidłowe warunki użytkowania doprowadziły do takiej sytuacji i zaproponowano mi płatną (?!) wizytę serwisanta. Kiedy poinformowałem ich, że nie ma możliwości sprawdzenia warunków użytkowania (takich samych dla wszystkich urządzeń w pomieszczeniu) i proszę o nieodpłatne przysłanie serwisanta, odmówili.

W związku z powyższym pragnę przestrzec potencjalnych klientów przed zakupem urządzeń tej marki. Wystarczy odwiedzić ich profil FB lub przejrzeć odpowiednie fora tematyczne, by dowiedzieć się jak słabej jakości urządzenia produkuje firma Whirlpool. Serwis masowo odrzuca reklamacje, a wpisanie korozji obudowy do kategorii nie podlegającej gwarancji świadczy o tym, że nie warto u nich również dokupywać dodatkowej gwarancji.

W załączeniu przesyłam zdjęcia sprzętu (poprzednia pralka wytrzymała 10 lat bez śladu rdzy w tych samych warunkach).

Pozdrawiam










Mam nadzieję, że uda mi się niektórych ustrzec przed zakupem tego bubla.
mystic86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 10:58   #174
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Takie uroki taniego sprzętu agd. Lodówka Electrolux i kuchenka Amica u mojej teściowej ma ten sam problem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 14:47   #175
mystic86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: jaką pralkę kupić? - jakie polecacie?

Nie wiem jak inni, ale dla mnie sprzęt kosztujący ponad 1000 zł nie należy do kategorii "tanie"
mystic86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 14:39   #176
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Pralko suszarka do malej łazienki- czy ktoś ma?

Czy ktoś ma może pralko suszarke mala? Mam mala lazienke i mysle o zakupie. Czy jestescie zadowolone? Chodzi mi o mala lazienke- tzn pralko suszarke mala- czy taka mala daje rade suszyc ladnie?
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 09:10   #177
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: Pralko suszarka

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma może pralko suszarke mala? Mam mala lazienke i mysle o zakupie. Czy jestescie zadowolone? Chodzi mi o mala lazienke- tzn pralko suszarke mala- czy taka mala daje rade suszyc ladnie?
Konkretnie o jakich wymiarach mowa ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 10:12   #178
mrquanlacgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2
Dot.: Pralko suszarka

Od pol roku jestem szczesliwa posiadaczka pralki Electolux (bez suszarki), ladowana od gory. Pierze swietnie, jest cichutka (podczas pierwszych pran, co chwile wstawalam i szlam do lazienki sprawdzic, czy wszystko w porzadku, bo taka cisza). Pojemnosc 5 kg, obroty 1000 (a i tak wykorzystuje moze 700 i rzeczy sa niemal suche). Energooszczedna.
mrquanlacgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 10:35   #179
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Pralko suszarka

Ja polecam suszarkę osobno Wszystkie ubrania są suche, ciepłe, miękkie, filtr zatrzymuje wszystkie kłaczki, poza koszulami właściwie nie trzeba nic prasować.
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-30 11:35:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.