Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-15, 06:40   #1771
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Mnie to rozwala, jakby podszedl do mnie gosciu w wieku Jarusia i witajac pocalowal mnie w reke, to bym go chyba wysmiala
no ale dlaczego? to bardzo eleganckie i miłe

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
No tak bo znacznie romantyczniej by było jak by Cię od razu zaciągnoł w ciemna uliczkę, albo bez ogródek zaproponował szybki numerek w kibelku.

Potem macie pretensje, że faceci to świnie. Cóż jakich chcecie takich macie.
bez przesady w drugą stronę ale po części się zgadzam
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 06:54   #1772
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dla mnie to nie jest mile(higieniczne tez), jak ktos slini mi reke, ale kto co lubi, nic mi do tego
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 10:18   #1773
aneczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Że się wtrącę myślę, że samo całowanie w rękę nie jest złe, ale jakby taki Jaruś do mnie uderzył i zapytał "Czy jest Pani czystępna?" (albo jakiś inny jego fascynujący tekst) i chciał całować w rękę to bym wiała no bo przyznajcie, jakby fajny koleś pocałował Was w rękę też byście wiały?
aneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:39   #1774
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

mój mąż zawsze jak się wita z moją mamą całuje ją w ręke i nie odbieram tego za dziwne w jego wykonaniu bardzo eleganckie
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:33   #1775
metaxa357
Raczkowanie
 
Avatar metaxa357
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 87
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Heheh, jakie rozkminki macie

Chodzi o to, ze calowanie w reke stalo sie juz nieco passe Ale masz racje aneczek, ze jakby facet byl fajny, to niech caluje i w reke, i w noge, i nizej, i wyzej

Aneczek, czystempna niezly tekst, ale jakby do Ciebie Tygrysek uderzyl z zapytaniem w jakiej sieci masz telefon, to by lepsze bylo?

O wlasnie, moze taka mala ankiete zrobimy - z ktorym z Chlopakow do wziecia umowilabys sie na randke?
metaxa357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:41   #1776
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

O nie, dla mnie calowanie w reke jest totalnie stare.
Niewiadomo, co ta osoba robila z rekoma kilka minut temu. Juz lepiej w twarz pocalowac. zawsze pewniej niz w reke

Swoja droga uslyszalam dzis dobry kawal

Rozmawia homoseksualista z homosiem i jeden mowi do drugiego:

- Ty!!! Paweł ma hemoroidy jak cytrynki!!!

- Takie duze?


- nieeee takie kwasne


hahahahaha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 15:58   #1777
Pientaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez andrzej2525 Pokaż wiadomość
Pszczelarz to seksoholik, Alejandro musi mieć oczy naokoło głowy żeby go z tyłu nie zaszedł.


---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Tak, pszczelarz to mi też zalatuje sexoholikiem. Taki jakiś dziwny błysk ma w oczach, zwłaszcza jak był w młynie.
A Bogus dostał u mnie minusa.... przecież normalny człowiek powie, że nie zwiaze się z drugą osobą, bo jej nie kocha, nie podoba mu się, to nie ta, etc.... ale on z tą Ewelina nie chce, bo za mało rozrywkowa, no niezłe ma priorytety, przy podejmowaniu decyzji.

Edytowane przez Pientaszek
Czas edycji: 2015-05-15 o 16:00
Pientaszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 19:12   #1778
metaxa357
Raczkowanie
 
Avatar metaxa357
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 87
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Pientaszek Pokaż wiadomość


A Bogus dostał u mnie minusa.... przecież normalny człowiek powie, że nie zwiaze się z drugą osobą, bo jej nie kocha, nie podoba mu się, to nie ta, etc.... ale on z tą Ewelina nie chce, bo za mało rozrywkowa, no niezłe ma priorytety, przy podejmowaniu decyzji.
On nie chce byc z Ewelina, bo ona jest z nizszej polki, jak stwierdzil po zastanowieniu.


A Radek jaki tatuaz sobie robi, ja pierdziele! I to ma mu pomoc w znalezieniu dziewczyny?


No i Elvis w koncu wybierze sie na randke! - byl juz ten odcinek? Ja musze ogladac online, nie mam polskiej tv.
metaxa357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 22:41   #1779
Bartek1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 66
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
O nie, dla mnie calowanie w reke jest totalnie stare.
Niewiadomo, co ta osoba robila z rekoma kilka minut temu. Juz lepiej w twarz pocalowac. zawsze pewniej niz w reke

Swoja droga uslyszalam dzis dobry kawal

Rozmawia homoseksualista z homosiem i jeden mowi do drugiego:

- Ty!!! Paweł ma hemoroidy jak cytrynki!!!

- Takie duze?


- nieeee takie kwasne


hahahahaha
No tak całowanie w rękę niehigieniczne, totalnie stare, za to ślinienie wyściskiwanie itp z praktycznie obcymi ludźmi na imprezach, piknikach, koncertach itp to jest super nowoczesne i trendy i takie zaj..ście cool. Weźcie nie rozśmieszajcie mnie. Kogo chcecie okłamać, chyba samych siebie. Sorki, ale żenada, obciach i totalny brak higieny to jest właśnie odstawiany na tych waszych "nowoczesnych" spędach.

Edytowane przez Bartek1110
Czas edycji: 2015-05-15 o 22:51
Bartek1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 01:19   #1780
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez metaxa357 Pokaż wiadomość
Heheh, jakie rozkminki macie

Chodzi o to, ze calowanie w reke stalo sie juz nieco passe Ale masz racje aneczek, ze jakby facet byl fajny, to niech caluje i w reke, i w noge, i nizej, i wyzej

Aneczek, czystempna niezly tekst, ale jakby do Ciebie Tygrysek uderzyl z zapytaniem w jakiej sieci masz telefon, to by lepsze bylo?

O wlasnie, moze taka mala ankiete zrobimy - z ktorym z Chlopakow do wziecia umowilabys sie na randke?
O to to

Tygrysek nie powinien w tym programie się pojawiać ponieważ tutaj zdecydowanie byłabym zdania Elfir, że producenci robią kasę na czyimś nieszczęściu. Przecież ten facet nie był zdrowym człowiekiem..

Na randkę umówiłabym się z wielkoludem Z jednym zastrzeżeniem może, aby choć jedną książkę przeczytał..no dobra, jedną na rok niech będzie Bo chwalił się, że żadnej nie przeczytał I niech da sobie spokój z tatuażami. O, proszę, już zabieram się za zmianę kogoś, typowe
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 05:44   #1781
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
No tak całowanie w rękę niehigieniczne, totalnie stare, za to ślinienie wyściskiwanie itp z praktycznie obcymi ludźmi na imprezach, piknikach, koncertach itp to jest super nowoczesne i trendy i takie zaj..ście cool. Weźcie nie rozśmieszajcie mnie. Kogo chcecie okłamać, chyba samych siebie. Sorki, ale żenada, obciach i totalny brak higieny to jest właśnie odstawiany na tych waszych "nowoczesnych" spędach.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. To, ze ktos nie lubi calowania w reke, nie oznacza, ze obsciskuje sie po katach z obcymi ludzmi.

Edytowane przez 201607121236
Czas edycji: 2015-05-16 o 05:48
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 06:59   #1782
Bartek1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 66
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. To, ze ktos nie lubi calowania w reke, nie oznacza, ze obsciskuje sie po katach z obcymi ludzmi.
To działa dokładnie w drugą stronę. Całowanie w rękę nie jest obciachem ani brakiem higieny. Wciskanie kitów o braku higieny od panien, którym nie przeszkadza zatłoczona speluna/impreza na której pijane, zaćpane i przepocone towarzycho tłoczy się na 0,5 m2 jest cool i nowoczesne. Za to pocałowanie w rękę to obciach i brak higieny. Żałosne.

Edytowane przez Bartek1110
Czas edycji: 2015-05-16 o 07:00
Bartek1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 08:47   #1783
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Swoja droga uslyszalam dzis dobry kawal

Rozmawia homoseksualista z homosiem i jeden mowi do drugiego:

- Ty!!! Paweł ma hemoroidy jak cytrynki!!!

- Takie duze?


- nieeee takie kwasne


hahahahaha


No, faktycznie wyśmienity dowcip... 😳
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 08:55   #1784
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
To działa dokładnie w drugą stronę. Całowanie w rękę nie jest obciachem ani brakiem higieny. Wciskanie kitów o braku higieny od panien, którym nie przeszkadza zatłoczona speluna/impreza na której pijane, zaćpane i przepocone towarzycho tłoczy się na 0,5 m2 jest cool i nowoczesne. Za to pocałowanie w rękę to obciach i brak higieny. Żałosne.
Widzisz, zebym gdzies napisala ze nie przeszkadzja mi speluny, chlanie, cpanie ? Czy tylko piszesz dla samego pisania?
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 09:07   #1785
metaxa357
Raczkowanie
 
Avatar metaxa357
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 87
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Bartek, ale o co Ci tak naprawde chodzi? Z czym masz problem? Sa dziewczyny, ktore nie chca / nie lubia byc calowane w reke z roznych powodow - po prostu przyjmij to do wiadomosci i tyle. A to, czy lubia byc calowane w inne miejsca i obsciskiwane to chyba nie jest Twoja sprawa?


Proponuje skonczyc te dziwne dywagacje i wrocic do tematu watku.
metaxa357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 09:40   #1786
Pientaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

:a tak wracając do tematu i pytania jednej z poprzedniczki, to mogłabym się umówić z Kamilem, gdybym już miała wybierać jednego z tej ekipy.
Pientaszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 11:05   #1787
strawberry91
Przyczajenie
 
Avatar strawberry91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Pientaszek Pokaż wiadomość
:a tak wracając do tematu i pytania jednej z poprzedniczki, to mogłabym się umówić z Kamilem, gdybym już miała wybierać jednego z tej ekipy.
Ja również wybrałabym w takim układzie Kamila
strawberry91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 11:54   #1788
metaxa357
Raczkowanie
 
Avatar metaxa357
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 87
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Kamil to ten od kotletow mielonych?


Ja niezmiennie pozostaje fanka Elvisa
metaxa357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 12:20   #1789
miki121233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
To działa dokładnie w drugą stronę. Całowanie w rękę nie jest obciachem ani brakiem higieny. Wciskanie kitów o braku higieny od panien, którym nie przeszkadza zatłoczona speluna/impreza na której pijane, zaćpane i przepocone towarzycho tłoczy się na 0,5 m2 jest cool i nowoczesne. Za to pocałowanie w rękę to obciach i brak higieny. Żałosne.
Ej sorki, ale byłeś kiedyś na jakiejś normalnej imprezie? Czy same takie speluny tylko odwiedzasz? Poza tym jak ktoś lubi takie rozrywki, jego sprawa. A żałosne dla mnie jest brak tolerancji i uszanowania czyjegoś zdania, gdy jest odmienne od naszego.
Poza tym nie jest w życiu tak, że coś jest albo białe albo czarne, nie popadajmy w skrajności.
Co do całowania w rękę, cóż dla mnie kwestia indywidualnego podejścia do każdej osoby, jeden to lubi drugi nie. A fakt, że facet nie całuje dziewczyny w rękę na powitanie bo o takim całowaniu mówimy chyba, też w cale nie oznacza, że nie jest dżentelmenem

Edytowane przez miki121233
Czas edycji: 2015-05-16 o 12:24
miki121233 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 12:51   #1790
Kacperx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Wątek Bandziorka staje sie juz coraz bardziej nudny nic sie u niego nie zmienia coraz bardziej zmienia sie w żula zęby to targedia zreszta jak jego cały wygląd obecnie opuszczony i zaniedbany i ktoś taki chce znalesc kobiete ? Chyba ta kobieta by musiała byc ślepa, głucha i najlepiej zeby nei wyczuwała zapachów. Natomiast Aniela to masakra stara wulgarna baba i widać ze alkoholiczka i cigle gada o ruchaniu no nie ma jej wypowiedzi zeby nie nawiazało do sexu w dość wulgarny sposób. I jeszcze ten pożal się boże kasanowa Ryszard z ta jego wybranką normalnie promowanie patologii.
Kacperx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 13:20   #1791
Bartek1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 66
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez metaxa357 Pokaż wiadomość
Bartek, ale o co Ci tak naprawde chodzi? Z czym masz problem? Sa dziewczyny, ktore nie chca / nie lubia byc calowane w reke z roznych powodow - po prostu przyjmij to do wiadomosci i tyle. A to, czy lubia byc calowane w inne miejsca i obsciskiwane to chyba nie jest Twoja sprawa?


Proponuje skonczyc te dziwne dywagacje i wrocic do tematu watku.
Chodzi o to by nie robiły z siebie mentorek na temat higieny i kultury. Niech nie wciskają kitów, że facet całujący kobietę w rękę jest zacofany, niehigieniczny itp. Niech przyjmą to do wiadomości. I nie nazywają innych zacofańcami. Dokładnie nie moja sprawa i nie ich sprawa. Lubisz szlajać się po spelunach twój problem. Nie wytykaj jednak innym ,że są odmieńcami bo nie lubią tego co ty. To właśnie jest dzisiaj trendy, a ktoś kto nie lubi imprezować, na 100% jest odmieńcem, psycholem, a jak pocałuje w rękę to już na pewno brudas i niehigieniczny, zacofany, trzeba wyśmiać.

Cytat:
Ej sorki, ale byłeś kiedyś na jakiejś normalnej imprezie? Czy same takie speluny tylko odwiedzasz? Poza tym jak ktoś lubi takie rozrywki, jego sprawa. A żałosne dla mnie jest brak tolerancji i uszanowania czyjegoś zdania, gdy jest odmienne od naszego.
Poza tym nie jest w życiu tak, że coś jest albo białe albo czarne, nie popadajmy w skrajności.
Co do całowania w rękę, cóż dla mnie kwestia indywidualnego podejścia do każdej osoby, jeden to lubi drugi nie. A fakt, że facet nie całuje dziewczyny w rękę na powitanie bo o takim całowaniu mówimy chyba, też w cale nie oznacza, że nie jest dżentelmenem
Tak byłem, i ta nowoczesna "kultura i higiena" wylewała się wręcz hektolitrami. Brak tolerancji i uszanowania dla innych to niestety przypadłość "nowoczesnych", tak samo jak podejście czaro- białe. Nie rajcuje cię nasze super nowoczesne podejście, spadaj do lamusa zgredzie, najlepiej zdychaj. Nikogo nie zmuszam do całowania w rękę itp. ale z tego co widzę, to według nowoczesnych pań, każdego kto spróbowałby coś takiego zrobić, należy wyśmiać i napiętnować. Nie narzekajcie więc panny, ze faceci to świnie, nie rozumieją was, skoro rajcują was tylko pół małpy, tłukące po pyskach i traktujące jak śmieci. Jak już wspomniałem macie co chcecie. Jak mówi stare chińskie przysłowie: Dlaczego faceci są, jacy są. Widocznie kobiety nie zasługują na nic lepszego.

Edytowane przez Bartek1110
Czas edycji: 2015-05-16 o 13:46
Bartek1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 13:32   #1792
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
Chodzi o to by nie robiły z siebie mentorek na temat higieny i kultury. Niech nie wciskają kitów, że facet całujący kobietę w rękę jest zacofany, niehigieniczny itp. Niech przyjmą to do wiadomości. I nie nazywają innych zacofańcami. Dokładnie nie moja sprawa i nie ich sprawa. Lubisz szlajać się po spelunach twój problem. Nie wytykaj jednak innym ,że są odmieńcami bo nie lubią tego co ty. To właśnie jest dzisiaj trendy, a ktoś kto nie lubi imprezować, na 100% jest odmieńcem, psycholem, a jak pocałuje w rękę to już na pewno brudas i niehigieniczny, zacofany, trzeba wyśmiać.
Ja powtarzam bo widze, ze masz problemy z czytaniem zrozumieniem. W ktorym miejscu napisalam, ze lubie szlajac sie po imprezach? Lub co gorsza spelunach. W ktorym miejscu napisalam ze facet calujacy kobiete w reke jest odmiencem, psycholem?
Prosze, pokaz to!
Mam prawo do wlasnego zdania i go nie zmienie, a widze, ze Ty masz z tym(i chyba nie tylko z tym)problem

Edytowane przez 201607121236
Czas edycji: 2015-05-16 o 13:36
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 17:36   #1793
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Ja powtarzam bo widze, ze masz problemy z czytaniem zrozumieniem. W ktorym miejscu napisalam, ze lubie szlajac sie po imprezach? Lub co gorsza spelunach. W ktorym miejscu napisalam ze facet calujacy kobiete w reke jest odmiencem, psycholem?
Prosze, pokaz to!
Mam prawo do wlasnego zdania i go nie zmienie, a widze, ze Ty masz z tym(i chyba nie tylko z tym)problem
Spokojnie, on ma chyba jakieś zaburzenia psychiczne i żyje we własnym świecie, w którym to wszystko napisałaś. Inaczej wytłumaczyć się tego nie da
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:00   #1794
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
Chodzi o to by nie robiły z siebie mentorek na temat higieny i kultury. Niech nie wciskają kitów, że facet całujący kobietę w rękę jest zacofany, niehigieniczny itp. Niech przyjmą to do wiadomości. I nie nazywają innych zacofańcami. Dokładnie nie moja sprawa i nie ich sprawa. Lubisz szlajać się po spelunach twój problem. Nie wytykaj jednak innym ,że są odmieńcami bo nie lubią tego co ty. To właśnie jest dzisiaj trendy, a ktoś kto nie lubi imprezować, na 100% jest odmieńcem, psycholem, a jak pocałuje w rękę to już na pewno brudas i niehigieniczny, zacofany, trzeba wyśmiać.



Tak byłem, i ta nowoczesna "kultura i higiena" wylewała się wręcz hektolitrami. Brak tolerancji i uszanowania dla innych to niestety przypadłość "nowoczesnych", tak samo jak podejście czaro- białe. Nie rajcuje cię nasze super nowoczesne podejście, spadaj do lamusa zgredzie, najlepiej zdychaj. Nikogo nie zmuszam do całowania w rękę itp. ale z tego co widzę, to według nowoczesnych pań, każdego kto spróbowałby coś takiego zrobić, należy wyśmiać i napiętnować. Nie narzekajcie więc panny, ze faceci to świnie, nie rozumieją was, skoro rajcują was tylko pół małpy, tłukące po pyskach i traktujące jak śmieci. Jak już wspomniałem macie co chcecie. Jak mówi stare chińskie przysłowie: Dlaczego faceci są, jacy są. Widocznie kobiety nie zasługują na nic lepszego.
Jaki miotacz ognia
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:17   #1795
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Nie wiem, z kim bym sie umowila. Ale najbardziej na nerwy dziala mi kucharz...

Omfg jak on zaczyna wybierac produkty w sklepie, to kazdy atom w moim ciele, zaczyna tańczyc tango.

Pszczelarz i kamerdyner hehehe padlam.

Bandzior dla mnie ma jakas nerwice. On sie wszystkiego boi i ma manie, ze kazda dziewczyna leci na jego kase. Jakby byl jakims multimilionerem.

Frankenstein ( bardzo go lubie ) - wydaje sie byc sympatyczny. I do tanca i do rozanca.

Ale fakt faktem, ekipa dobrala super bohaterów. Ogladam z zaciekawieniem kazdy odcinek.

Aaaa no i supermario. Taki pozytywny czlowiek wsrod tylu smutnych historii.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:52   #1796
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Fleur mysle, ze masz racje

Powiedzcie mi wg kucharza jaka to dziewczyna z niskiej, a jaka z wysokiej? Wiele razy to u niego slyszlam i sie zastanawialam o so mu chodzi

Edytowane przez 201607121236
Czas edycji: 2015-05-16 o 18:53
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:58   #1797
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Moze nazwijmy ich osobnymi nazwami - Rysia kumpla Owoc Morza, a kucharza bioświra - kucharzem. Bedzie latwiej.

Klasyfikowanie jest bardzo trudne.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 21:56   #1798
strawberry91
Przyczajenie
 
Avatar strawberry91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi wg kucharza jaka to dziewczyna z niskiej, a jaka z wysokiej? Wiele razy to u niego slyszlam i sie zastanawialam o so mu chodzi
Pytasz o przedział wysoko- i niskopółkowych dziewczyn? Wydaje mi się, że on szuka partnerki o przeciętnej urodzie. Nie liczy na super piękność, mega brzydule z kolei odpadają. Może mieć również na myśli pozycję społeczną.
strawberry91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 00:50   #1799
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
(...)


Tak byłem, i ta nowoczesna "kultura i higiena" wylewała się wręcz hektolitrami. Brak tolerancji i uszanowania dla innych to niestety przypadłość "nowoczesnych", tak samo jak podejście czaro- białe. Nie rajcuje cię nasze super nowoczesne podejście, spadaj do lamusa zgredzie, najlepiej zdychaj. Nikogo nie zmuszam do całowania w rękę itp. ale z tego co widzę, to według nowoczesnych pań, każdego kto spróbowałby coś takiego zrobić, należy wyśmiać i napiętnować. Nie narzekajcie więc panny, ze faceci to świnie, nie rozumieją was, skoro rajcują was tylko pół małpy, tłukące po pyskach i traktujące jak śmieci. Jak już wspomniałem macie co chcecie. Jak mówi stare chińskie przysłowie: Dlaczego faceci są, jacy są. Widocznie kobiety nie zasługują na nic lepszego.
Chyba przemawiają przez Ciebie jakieś osobiste zawody bo tyle żalu i goryczy wylewasz, że już nie wiadomo o co chodzi. W ogóle to strasznie szufladkujesz ludzi
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Nie wiem, z kim bym sie umowila. Ale najbardziej na nerwy dziala mi kucharz...

Omfg jak on zaczyna wybierac produkty w sklepie, to kazdy atom w moim ciele, zaczyna tańczyc tango.

Pszczelarz i kamerdyner hehehe padlam.

Bandzior dla mnie ma jakas nerwice. On sie wszystkiego boi i ma manie, ze kazda dziewczyna leci na jego kase. Jakby byl jakims multimilionerem.

Frankenstein ( bardzo go lubie ) - wydaje sie byc sympatyczny. I do tanca i do rozanca.

Ale fakt faktem, ekipa dobrala super bohaterów. Ogladam z zaciekawieniem kazdy odcinek.

Aaaa no i supermario. Taki pozytywny czlowiek wsrod tylu smutnych historii.
O tej kasie sobie tak wkręcił aby wytłumaczyć fakt odrzucenia przez kobiety, że on jej nie ma więc nikt go nie zechce bo przecież wszystkie lecą na kasę
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 01:16   #1800
Bartek1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 66
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Wybacz, ale takie calowanie w reke, kojarzy mi sie z 60letnim wujkiem Stasiem, a nie z mlodym chłopakiem
Zwlaszcza jakby to robil w sztywny,teatralny sposob tak jak mu pokazuje Anielcia
To, ze facet caluje kobieta w reke,nie jest rownoznaczne temu, ze nie jest swinia i na odwrot
Widzisz a mnie bardziej z etykietą oficjalnych spotkań czy zwyczajną grzecznością. Pomijam przypadki chłopcy typu Anieli itp. Mówimy o szufladkowaniu. Kto tu kogo szufladkuje. Rozumiem, że jak by taki np: Książę William podszedł do Ciebie i pocałował w rękę to być go wyśmiała i nazwała 60 letnim dziadkiem, wujciem itp. Możesz wierzyć lub nie (nie mój problem) ale całowanie w rękę jest standardem na takich spotkaniach. Ci ludzie wiedzą nieco więcej o kulturze, higienie niż "nowoczesne" bzdziochy" dyskotekowo/imprezowe. Wiem, wiem "sztywniacy" Zdziwiłaby byś się. Pozerstwa u nich znacznie mniej niż u "luzaków" z imprez.
Bartek1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.