Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-15, 21:19   #1771
_Samanta
Raczkowanie
 
Avatar _Samanta
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Kochane, pochrzaniłam dni wzięłam już tabletkę z kolejnego opakowania i właśnie się doliczyłam po fakcie, że powinna opakowanie zacząć jutro. Czy to, że wzięłam dzień wcześniej nie skutkuje niczym złym? Jestem chroniona, prawda?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_Samanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 21:55   #1772
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez _Samanta Pokaż wiadomość
Kochane, pochrzaniłam dni wzięłam już tabletkę z kolejnego opakowania i właśnie się doliczyłam po fakcie, że powinna opakowanie zacząć jutro. Czy to, że wzięłam dzień wcześniej nie skutkuje niczym złym? Jestem chroniona, prawda?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, przerwę można dowolnie skracać.
Tylko wydłużać nie wolno.
Więc wszystko w porządku.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 22:19   #1773
_Samanta
Raczkowanie
 
Avatar _Samanta
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 30
Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Tak, przerwę można dowolnie skracać.

Tylko wydłużać nie wolno.

Więc wszystko w porządku.


Dziękuje. Ostatnio mam jakieś problemy z pamięcią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_Samanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 01:15   #1774
Niepewna1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Boję się, żę mogę być w ciąży!

W dni 19.05.2018 i 20.05.2018 miałam swój pierwszy raz z swoim chłopakiem. Ogólnie kochaliśmy się 3 razy. Było bardzo bolesne i po przerwaniu błony leciało dużo krwi. Mam nierguralny cykl, ale myślę, że mogł to być moje dni płodne. Mój chłopak o 7 chciał kochać się bez zabezpiecenia, tłumacząc się, że nie lubi z gumką i będzie uważać. Powiedziałam mu o dniach płodnych, wściekł się, ale zgodził się z gumką. Pierwszy raz nie wiem jak on to zrobił, założył prezerwatywę na złą stronę , odrazu przełożył ją na włąciwą. Spytałam się go czy w takim przypadku prezerwatywa będzie OK, a on zapewnił , że tak i nie mam sie martwić. Niestety nie pomyślałam, że mógł byc tam preejakulat albo sperma, liedy on się wcześniej podniecił... Po stosunku ten idiota wytarł penisa o moje nogi, co było dla mnie obrzydliwe, ale ja idiotka bałam się zwrócić mu uwagę. Po wytarciu się o mnie założył 2 prezerwatywę i kochaliśmy się dalej ( i tutaj boję sie , że jak się o mnie wycierał to mogło cos skapnąć mi do pochwy, albo że wtarł jakoś tą spermę z moich nóg jak sie ze mną kochał, lub żle wytarł penisa (teraz nie wierzę, że nawet to dobrze zrobił) i sperma została na nim i jakimś cudem znalazła się na prezerwatywie, albo miał upaćkane spermą ręce w trakcie zakładania prezerwatywy. 3 raz użył tej samej prezerwatywy co używał w drugim stosunku, oczywiście powiedział mi to po wszystkim. Też sie boję, że jak mi włożył palcę w pochwie mogła być tam sprema... Ni ewiem co ja w nim widziałam , ale kilka dni potym wszystkim zerwałam z nim (oczywiście ja jestem ta najgorsza co bawi sie jego uczuciem). Panika, że moge być w ciązy mnie złapała już na 2 dzień, kiedy wróciłam do domu i byłam sama. Zaczełam co chwilę chodzidz do kibelka i tylko trochę oddawałam moczu, a z pochwy leciała mi czasem jasna krew albo taka brunatna. Sikanie mi przeszło. Robiłam test ciążowy 10 dni po stosunku, ale chyba to za szybko. Ucieszył mnie "okres" ("okres"zaczą mi się teraz około 04-05 czerwca), tyle, że on był dziwny. Zawsze przed okresem i w trakcie okresu strasznie boli mnie brzuch, a teraz nie bolało nic. Na początku ten mój niby "okres" był bardzo skromny później się rozkręcił. Trwał jak zawsze 4 dni. Z tym, że po owym okresie nadal leciała mi ta dziwna brązowa wydzielina a czasami jasna krew, było tego mało , plamy i na papierze ( skojarzyłam to z implantacją zarodka, póżniej stwierdziłam, że to jednak może od przerwania błony dziewiczej). Kilka dni po owym "okresie", znów przeżywam piekło, że mogę być w ciązy, bo od tego czasu cały czas mi się odbija, najmocniej po jedzeniu i wieczorem, czasem mocno bekne, czasem takie powietrze. bulgocze mi w brzuchu , czasem pobolewa mnie podbrzusze, nawet chyba jajniki. Czuję w ustach taki metaliczny posmak (na początku był on chyba taki słodkawy), a na języku mam biały nalot. Na skórze pojawiły mi sie czerwone plamy ale po 2 dniach zeszły, skóra zrobiła mi się strasznie sucha, a moja pochwa zrobiła się taka sina jakby " fioletowa" i wydaje mi sie opuchnięta, tak smao jak piersi wydają mi się większe, chociaż nie bolą mocno , ale wydaje mi się , że brodawki są tak jaby troche ciemniejsze ( chociaz nie wiem czy to nie za wcześnie)... Czasami mi się dziwnie czuję, tak słabo, raz jestem głodna a raz to nie muszę jeść cały dzień... Ehh za głupotę się płaci, Idiotka ze mnei poprostu jest. Przepraszam za błedy.
Niepewna1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 01:25   #1775
Niepewna1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

W dni 19.05.2018 i 20.05.2018 miałam swój pierwszy raz z swoim chłopakiem. Ogólnie kochaliśmy się 3 razy. Było bardzo bolesne i po przerwaniu błony leciało dużo krwi. Mam nierguralny cykl, ale myślę, że mogł to być moje dni płodne. Mój chłopak o 7 chciał kochać się bez zabezpiecenia, tłumacząc się, że nie lubi z gumką i będzie uważać. Powiedziałam mu o dniach płodnych, wściekł się, ale zgodził się z gumką. Pierwszy raz nie wiem jak on to zrobił, założył prezerwatywę na złą stronę , odrazu przełożył ją na włąciwą. Spytałam się go czy w takim przypadku prezerwatywa będzie OK, a on zapewnił , że tak i nie mam sie martwić. Niestety nie pomyślałam, że mógł byc tam preejakulat albo sperma, liedy on się wcześniej podniecił... Po stosunku ten idiota wytarł penisa o moje nogi, co było dla mnie obrzydliwe, ale ja idiotka bałam się zwrócić mu uwagę. Po wytarciu się o mnie założył 2 prezerwatywę i kochaliśmy się dalej ( i tutaj boję sie , że jak się o mnie wycierał to mogło cos skapnąć mi do pochwy, albo że wtarł jakoś tą spermę z moich nóg jak sie ze mną kochał, lub żle wytarł penisa (teraz nie wierzę, że nawet to dobrze zrobił) i sperma została na nim i jakimś cudem znalazła się na prezerwatywie, albo miał upaćkane spermą ręce w trakcie zakładania prezerwatywy. 3 raz użył tej samej prezerwatywy co używał w drugim stosunku, oczywiście powiedział mi to po wszystkim. Też sie boję, że jak mi włożył palcę w pochwie mogła być tam sprema... Ni ewiem co ja w nim widziałam , ale kilka dni potym wszystkim zerwałam z nim (oczywiście ja jestem ta najgorsza co bawi sie jego uczuciem). Panika, że moge być w ciązy mnie złapała już na 2 dzień, kiedy wróciłam do domu i byłam sama. Zaczełam co chwilę chodzidz do kibelka i tylko trochę oddawałam moczu, a z pochwy leciała mi czasem jasna krew albo taka brunatna. Sikanie mi przeszło. Robiłam test ciążowy 10 dni po stosunku, ale chyba to za szybko. Ucieszył mnie "okres" ("okres"zaczą mi się teraz około 04-05 czerwca), tyle, że on był dziwny. Zawsze przed okresem i w trakcie okresu strasznie boli mnie brzuch, a teraz nie bolało nic. Na początku ten mój niby "okres" był bardzo skromny później się rozkręcił. Trwał jak zawsze 4 dni. Z tym, że po owym okresie nadal leciała mi ta dziwna brązowa wydzielina a czasami jasna krew, było tego mało , plamy i na papierze ( skojarzyłam to z implantacją zarodka, póżniej stwierdziłam, że to jednak może od przerwania błony dziewiczej). Kilka dni po owym "okresie", znów przeżywam piekło, że mogę być w ciązy, bo od tego czasu cały czas mi się odbija, najmocniej po jedzeniu i wieczorem, czasem mocno bekne, czasem takie powietrze. bulgocze mi w brzuchu , czasem pobolewa mnie podbrzusze, nawet chyba jajniki. Czuję w ustach taki metaliczny posmak (na początku był on chyba taki słodkawy), a na języku mam biały nalot. Na skórze pojawiły mi sie czerwone plamy ale po 2 dniach zeszły, skóra zrobiła mi się strasznie sucha, a moja pochwa zrobiła się taka sina jakby " fioletowa" i wydaje mi sie opuchnięta, tak smao jak piersi wydają mi się większe, chociaż nie bolą mocno , ale wydaje mi się , że brodawki są tak jaby troche ciemniejsze ( chociaz nie wiem czy to nie za wcześnie)... Czasami mi się dziwnie czuję, tak słabo, raz jestem głodna a raz to nie muszę jeść cały dzień... Ehh za głupotę się płaci, Idiotka ze mnei poprostu jest.
Niepewna1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 08:25   #1776
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Niepewna1996 Pokaż wiadomość
W dni 19.05.2018 i 20.05.2018 miałam swój pierwszy raz z swoim chłopakiem. Ogólnie kochaliśmy się 3 razy. Było bardzo bolesne i po przerwaniu błony leciało dużo krwi. Mam nierguralny cykl, ale myślę, że mogł to być moje dni płodne. Mój chłopak o 7 chciał kochać się bez zabezpiecenia, tłumacząc się, że nie lubi z gumką i będzie uważać. Powiedziałam mu o dniach płodnych, wściekł się, ale zgodził się z gumką. Pierwszy raz nie wiem jak on to zrobił, założył prezerwatywę na złą stronę , odrazu przełożył ją na włąciwą. Spytałam się go czy w takim przypadku prezerwatywa będzie OK, a on zapewnił , że tak i nie mam sie martwić. Niestety nie pomyślałam, że mógł byc tam preejakulat albo sperma, liedy on się wcześniej podniecił... Po stosunku ten idiota wytarł penisa o moje nogi, co było dla mnie obrzydliwe, ale ja idiotka bałam się zwrócić mu uwagę. Po wytarciu się o mnie założył 2 prezerwatywę i kochaliśmy się dalej ( i tutaj boję sie , że jak się o mnie wycierał to mogło cos skapnąć mi do pochwy, albo że wtarł jakoś tą spermę z moich nóg jak sie ze mną kochał, lub żle wytarł penisa (teraz nie wierzę, że nawet to dobrze zrobił) i sperma została na nim i jakimś cudem znalazła się na prezerwatywie, albo miał upaćkane spermą ręce w trakcie zakładania prezerwatywy. 3 raz użył tej samej prezerwatywy co używał w drugim stosunku, oczywiście powiedział mi to po wszystkim. Też sie boję, że jak mi włożył palcę w pochwie mogła być tam sprema... Ni ewiem co ja w nim widziałam , ale kilka dni potym wszystkim zerwałam z nim (oczywiście ja jestem ta najgorsza co bawi sie jego uczuciem). Panika, że moge być w ciązy mnie złapała już na 2 dzień, kiedy wróciłam do domu i byłam sama. Zaczełam co chwilę chodzidz do kibelka i tylko trochę oddawałam moczu, a z pochwy leciała mi czasem jasna krew albo taka brunatna. Sikanie mi przeszło. Robiłam test ciążowy 10 dni po stosunku, ale chyba to za szybko. Ucieszył mnie "okres" ("okres"zaczą mi się teraz około 04-05 czerwca), tyle, że on był dziwny. Zawsze przed okresem i w trakcie okresu strasznie boli mnie brzuch, a teraz nie bolało nic. Na początku ten mój niby "okres" był bardzo skromny później się rozkręcił. Trwał jak zawsze 4 dni. Z tym, że po owym okresie nadal leciała mi ta dziwna brązowa wydzielina a czasami jasna krew, było tego mało , plamy i na papierze ( skojarzyłam to z implantacją zarodka, póżniej stwierdziłam, że to jednak może od przerwania błony dziewiczej). Kilka dni po owym "okresie", znów przeżywam piekło, że mogę być w ciązy, bo od tego czasu cały czas mi się odbija, najmocniej po jedzeniu i wieczorem, czasem mocno bekne, czasem takie powietrze. bulgocze mi w brzuchu , czasem pobolewa mnie podbrzusze, nawet chyba jajniki. Czuję w ustach taki metaliczny posmak (na początku był on chyba taki słodkawy), a na języku mam biały nalot. Na skórze pojawiły mi sie czerwone plamy ale po 2 dniach zeszły, skóra zrobiła mi się strasznie sucha, a moja pochwa zrobiła się taka sina jakby " fioletowa" i wydaje mi sie opuchnięta, tak smao jak piersi wydają mi się większe, chociaż nie bolą mocno , ale wydaje mi się , że brodawki są tak jaby troche ciemniejsze ( chociaz nie wiem czy to nie za wcześnie)... Czasami mi się dziwnie czuję, tak słabo, raz jestem głodna a raz to nie muszę jeść cały dzień... Ehh za głupotę się płaci, Idiotka ze mnei poprostu jest.
Nie ma szans na ciążę. Dostałaś okres. To, że nie bolał Cię przy nim brzuch, nic nie znaczy.
Wszelkie dolegliwości żołądkowe i okolic wyglądają na wynikające ze stresu.
Jeśli chodzi o pochwę - idź do ginekologa i sprawdź, czy nie nabawiłaś się infekcji. Rozbabrywanie pochwy po pierwszym razie, po krwawieniu mogło to spowodować.
Wszystkie pozostałe dolegliwości wyglądają również na wmawianie sobie i na stres.

Zrób test i zobaczysz, że nie jesteś w ciąży.

Dobrze, że zerwałaś. Dupek.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 09:15   #1777
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ciąża wykluczona, skoro okres przyszedł. Resztą się nie martw, bo to raczej objawy stresu.

I bardzo dobrze, że z nim zerwałaś. Beznadziejne zachowanie. Głowa do góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-16, 12:45   #1778
Lena17888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Spóźniona miesiączka i lekko spuchnięty dół brzucha.

Witam... Nie wiem czy dodałam do odpowiedniej kategorii, ale dobra...

27 maja "bawiłam się " z moim chłopakiem dziś jest 16 czerwca a 10 powinnam dostać miesiączki. Ja chłopakowi zrobiłam tylko loda po tym poszliśmy umyć ręce i tak 15 minut odpoczynku . Później on zrobił mi placówkę. Ciąża to (chyba) nie jest , ale zastanawia mnie bo spóźnia mi się okres i mam lekko opuchnięty dół brzucha. Oto moje pytania:

-mogłam zajść w ciążę ?(chociaż oboje umylismy ręce a odstęp czasu (ok.15min) od zrobienia placówki)?

- czy po prostu okres mi się spóźnia i brzuch lekko spuchł , a ja juz przez strach popadam w paranoje . Blagam o pomoc.
Lena17888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 16:50   #1779
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Spóźniona miesiączka i lekko spuchnięty dół brzucha.

Cytat:
Napisane przez Lena17888 Pokaż wiadomość
Witam... Nie wiem czy dodałam do odpowiedniej kategorii, ale dobra...

27 maja "bawiłam się " z moim chłopakiem dziś jest 16 czerwca a 10 powinnam dostać miesiączki. Ja chłopakowi zrobiłam tylko loda po tym poszliśmy umyć ręce i tak 15 minut odpoczynku . Później on zrobił mi placówkę. Ciąża to (chyba) nie jest , ale zastanawia mnie bo spóźnia mi się okres i mam lekko opuchnięty dół brzucha. Oto moje pytania:

-mogłam zajść w ciążę ?(chociaż oboje umylismy ręce a odstęp czasu (ok.15min) od zrobienia placówki)?

- czy po prostu okres mi się spóźnia i brzuch lekko spuchł , a ja juz przez strach popadam w paranoje . Blagam o pomoc.
Bez pełnego stosunku w dni płodne ciężko zajść w ciążę. Myślę, że spuchniety brzuch to wzdęcia, a okres nie przychodzi, bo się stresujesz. W ciąży na pewno nie jesteś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 22:15   #1780
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Mam nadzieję że nie obrazicie się o pisanie w dwóch wątkach ale nie wiem który byłby lepszy


Cześć, mam dosyć dziwną sytuację dotyczącą krążka.
Jestem długotrwałym użytkownikiem krążka Nuvaring. Dwa tygodnie temu przeszłam kurację kremami dopochwowymi i globulkami dopochwowymi (Gynazol, Gynoxin, Fluomizin). Dostałam informację od ginekologa że nie wpływają i nie oddziałują na krążek.
Minęło dwa tygodnie, dzisiaj uprawiałam seks i po stosunku wpadłam w paranoję co do tych kremów i globulek. Zaczęłam drugi raz czytać ulotki, przeglądać internet itd., w końcu wpadłam w panikę i wzięłam Ellaone bo na Gynazolu było coś o ryzyku uszkodzenia krążka dopochwowego i nagle już tak bardzo nie ufałam ginekologowi.

Jednocześnie dzisiaj był 1 dzień mojej przerwy od krążka, więc go wyjęłam zgodnie z planem. Na ulotce Ellaone jest napisane że jeśli zastosowało się go z innymi środkami antykoncepcyjnymi, to trzeba stosować prezerwatywy podczas każdego stosunku płciowego do czasu kolejnego cyklu miesiączkowego. Czy w moim wypadku będzie to aż to krwawienia z odstawienia którego spodziewam się za klika dni, czy powinnam się zabezpieczać cały następny miesiąc?



Ellaone wzięłam zaledwie 1,5 godziny po stosunku więc chyba ryzyka nie ma, nawet jeśli nuvaring był uszkodzony od tych kremów itd., prawda?
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:05   #1781
Krateczka97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Exclamation Czy mogę być w ciąży?

Witam. Mam pytanie odnośnie zajścia w ciążę. Spałam z moim chłopakiem w moje dni płodne, ale on miał na sobie prezerwatywę i nie skończył w środku, tylko wyszedł i doszedł na zewnątrz. Mój okres spóźnia się już drugi dzień i zaczynam trochę panikować. Czy mogę być w ciąży?
Krateczka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 11:06   #1782
Krateczka97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam. Mam pytanie odnośnie zajścia w ciążę. Spałam z moim chłopakiem w moje dni płodne, ale on miał na sobie prezerwatywę i nie skończył w środku, tylko wyszedł i doszedł na zewnątrz. Mój okres spóźnia się już drugi dzień i zaczynam trochę panikować. Czy mogę być w ciąży?
Krateczka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 11:47   #1783
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Krateczka97 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie odnośnie zajścia w ciążę. Spałam z moim chłopakiem w moje dni płodne, ale on miał na sobie prezerwatywę i nie skończył w środku, tylko wyszedł i doszedł na zewnątrz. Mój okres spóźnia się już drugi dzień i zaczynam trochę panikować. Czy mogę być w ciąży?
Nie, nie ma szans na ciąże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 19:17   #1784
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Krateczka97 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie odnośnie zajścia w ciążę. Spałam z moim chłopakiem w moje dni płodne, ale on miał na sobie prezerwatywę i nie skończył w środku, tylko wyszedł i doszedł na zewnątrz. Mój okres spóźnia się już drugi dzień i zaczynam trochę panikować. Czy mogę być w ciąży?

Jakim cudem niby?!


Po to jest prezerwatywa, żeby nie być w ciąży
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 20:42   #1785
Vicky11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Lightbulb Ciąża czy nie? Od którego dnia poczęcie?

Witam mam pytanie : moje miesiączki występowały w ten sposób:
12.03- 17.03 =6 dni * 13.04-18.04 =6 dni * 12.05- 17.05 =6 dni. . teraz w czerwcu powinnam dostać. 12 . średnia długość cyklu wynosi 31 dni i zawsze miałam regularne miesiączki oraz reguralnie występowały objawy pms , mam 22 lata. Stosunek był 21 i 26 maja (26 maja moj kalendarz twierdzi że były to dni płodne A trzy dni później wypadła owulacji 29) czy jest szansa Ze zaszlam w ciąże jeśli tak to od jakiego dnia liczyć jako poczęcie?
Vicky11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 21:34   #1786
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Ciąża czy nie? Od którego dnia poczęcie?

Mogłaś zajść w ciążę.
Trudno określić konkretny moment zapłodnienia (w sensie połączenia komórki jajowej z plemnikiem), bo same plemniki mogą przeżyć w organizmie kobiety jakiś czas, dopłynięcie do komórki jajowej też trochę tego czasu zajmuje.
Czas trwania ciąży liczy się najczęściej od daty ostatniej miesiączki (o ile są regularne), więc zakładając, że zaszłaś w ciąże to w tym momencie byłabyś już w 5 tygodniu.

Jeśli prowadzi się monitorowanie cyklu (najlepiej poprzez USG) to za początek ciąży można uznać datę wystąpienia owulacji.


Od stosunków minęło już tyle czasu, że możesz zrobić test ciążowy. Jego wynik ostatecznie potwierdzi lub wykluczy ciążę.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 21:41   #1787
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Krateczka97 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie odnośnie zajścia w ciążę. Spałam z moim chłopakiem w moje dni płodne, ale on miał na sobie prezerwatywę i nie skończył w środku, tylko wyszedł i doszedł na zewnątrz. Mój okres spóźnia się już drugi dzień i zaczynam trochę panikować. Czy mogę być w ciąży?
Nie

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 06:36   #1788
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ciąża czy nie? Od którego dnia poczęcie?

Cytat:
Napisane przez Vicky11111 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie : moje miesiączki występowały w ten sposób:
12.03- 17.03 =6 dni * 13.04-18.04 =6 dni * 12.05- 17.05 =6 dni. . teraz w czerwcu powinnam dostać. 12 . średnia długość cyklu wynosi 31 dni i zawsze miałam regularne miesiączki oraz reguralnie występowały objawy pms , mam 22 lata. Stosunek był 21 i 26 maja (26 maja moj kalendarz twierdzi że były to dni płodne A trzy dni później wypadła owulacji 29) czy jest szansa Ze zaszlam w ciąże jeśli tak to od jakiego dnia liczyć jako poczęcie?
Rozumiem, że staracie się o dziecko i stosunek nie był zabezpieczony?

Skoro 12.06. miała być miesiączka, to już od tego dnia mogłaś robić testy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 14:37   #1789
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A ja 24.05 mialam to poronienie biochemiczne :-( w tym miesiacu bol jajnika ale prawego. Nie tak mocny jak miesiac temu i tylko 2dniowy. 4.06 wizyta u ginekologa. Powiedzial ze owulacja byla chwile temu. Wczoraj wizyta u ginekologa. W innym miescie przyprkowa wizyta z obawy o bol i powtorke z tego co bylo. Stwierdzila „torbiel krwotoczna” nie podala wymiarow, zdjecia usg nie wydrukowala, zalecila Nospe i Nimesil. Okresu nadal brak. Bol minal czzasami jest klocie w jajniki prawym. Sporadycznie dzis. Mogla ta lekarka pomylic torbiel z ciaza ? Bo juz wariuje.
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-20, 15:25   #1790
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Agnes, wiem że presja jest duża, ale daj organizmowi odpocząć, nie starajcie się o ciążę zaraz po poronieniu, bo zwyczajnie możesz nie dać rady jej utrzymać.

Diagnozę tej gin bym skonsultowała.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 17:16   #1791
Ola6022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Prawdopodobieństwo ciąży

Ostatnio podczas stosunku z chłopakiem pękła nam gumka..

Natychmiast poszłam się umyć, dni były niepłodne oraz w aptece kupiłam tabletkę 'po', myślicie że dalej jest jakieś prawdopodobieństwo że mogło dojść do zaciazenia?
Ola6022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 17:25   #1792
Zmalowanalaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzirwczyny czy myślicie że to ciąża. Ledwo widoczna druga kreseczka chyba jest nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180620_182256.jpg (103,2 KB, 67 załadowań)
Zmalowanalaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 19:08   #1793
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży

Bardzo niewielka. Jesteś przed czy po owulacji?
Tabletka "po" może rozregulować ci cykl, piszę to żebyś się nie martwiła jak okres nie przyjdzie. W razie czego w dzień miesiączki (jeśli nie będzie) zrób test ciążowy
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 20:00   #1794
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży

Cytat:
Napisane przez Ola6022 Pokaż wiadomość
Ostatnio podczas stosunku z chłopakiem pękła nam gumka..

Natychmiast poszłam się umyć, dni były niepłodne oraz w aptece kupiłam tabletkę 'po', myślicie że dalej jest jakieś prawdopodobieństwo że mogło dojść do zaciazenia?
Nie ma szansy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 20:27   #1795
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Elvegirl, bylam u najlepszego ginekologa u mnie w Bydgoszczy, wytlumacZyl mi dokladnie co to jest ciaza biochemiczna. Wystapila po niej owulacja, wszystko bylo kontrolowane przez niego. Nie wiem. Nie mam jakiegos ostrego parcia ale sprobowalismy. Zobaczymy.

W poniedzialek ide do mojego lekarza na konsultacje
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 20:52   #1796
Zmalowanalaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jestem dwa dni prze @
Zmalowanalaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 21:39   #1797
Vicky11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Ciąża czy nie? Od którego dnia poczęcie?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że staracie się o dziecko i stosunek nie był zabezpieczony?

Skoro 12.06. miała być miesiączka, to już od tego dnia mogłaś robić testy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiłam właśnie 12 i 14 testy i negatywne były
Vicky11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 05:08   #1798
Agnes909
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zmalowanalaleczka taaaak 😇😇😇 suuuperrr ❤️❤️❤️ Gratulacje 👩☠❤️☠💋☠👩👩☠❤️☠💋☠👩👩☠ ❤️☠💋☠👩
Agnes909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 07:51   #1799
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Zmalowanalaleczka Pokaż wiadomość
Dzirwczyny czy myślicie że to ciąża. Ledwo widoczna druga kreseczka chyba jest nie?
Jest, wcale nie taka ledwo widoczna
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 16:35   #1800
Zmalowanalaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zrobiłam bete dzis i wynik 117.
Zmalowanalaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.