Zakupy na Strawberrynet - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 13:38   #1771
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Może i wyskoczę jak filip z konopii, ale... czy naprawdę macie pewność, ze truskawa oferuje oryginalne kosmetyki? to znaczy ja zawsze byłam sceptycznie nastawiona do zakupów przez internet, zwłaszcza, ze juz raz nadziałam się na podrobke perfum. Ceny owszem - są powalające, ale mimo wszystko jak słyszę o tym Hong Kongu, to od razu przed oczami mam fabrykę podróbek. Nie ma tu żadnego przekrętu?
Wiem, ze pewnie zaraz odeślecie mnie do tysiąca wątków...ale naprawdę - próbowałam je przeglądać, ale oczy mi wysiadały po kilku stronach.
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 13:41   #1772
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Tak, ja jestem pewna i nie mam najmniejszych wątpliwości odnośnie oryginalności kupowanych tam kosmetyków wszelkiego rodzaju
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:04   #1773
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

No ba, pewnie ze oryginalne!
Mi się Hong Kong kojarzy wyłącznie z przyzwoitymi cenami za elektronikę, ciuchy i kosmetyki z podróbami nigdy.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:27   #1774
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

mój ukochany armani na truskawie jest prawie 100zl tanszy niz w perfumeria.pl... to naprawdę coś (stąd moje wątpliwości ). Trochę mnie uspokoiłyście, więc może zdecyduję się na zakup (biorąc pod uwagę oddanie cła, jesli takowe by zaistniało, to dla mnie bomba). Tylko jedno mnie zastanawia...czemu 50ml EDT jest o 10zl drozsze niz 50ml EDP?
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:32   #1775
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
mój ukochany armani na truskawie jest prawie 100zl tanszy niz w perfumeria.pl... to naprawdę coś (stąd moje wątpliwości ). Trochę mnie uspokoiłyście, więc może zdecyduję się na zakup (biorąc pod uwagę oddanie cła, jesli takowe by zaistniało, to dla mnie bomba). Tylko jedno mnie zastanawia...czemu 50ml EDT jest o 10zl drozsze niz 50ml EDP?
No cóż u nas większość ceny to marża, marża, marża, wynagrodzenia konsultantek, wynajęcie powierzchni a i sklepy internetowe musza zarabiać. No i "wyjątkowe" traktowanie Polaków; u nas wszystko to sprzedawane jest jako niebywałe wprost luksusy.

Truskawa rządzi się swoimi prawami, wprowadzają wiele promocji, upustów itp więc czesto produkty są w naprawdę wyjątkowych cenach. Nie ma się co dziwić , tylko brać
Jeśli coś jest nie w porządku - brak pudełka, porysowane opakowanie - truskawa zawsze lojalnie uprzedza w opisie.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:38   #1776
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
W przypadku Visy transakcja jest rozliczana w USD a potem od razu przeliczana na PLN, mastercardy często przeliczają usd-eur-pln, stąd mogą wyjść większe różnice.
Niektóre Visy też są czasem przeliczane na euro najpierw, a Mastercardy na USD, dlatego warto upewnić się w banku jaką dostaniemy

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Po jakim czasie od zamówienia zaczynacie się martwić o przesyłkę? Ile średnio idzie do was paczka z Truskawy.
A co zamówiłaś? Kolorówka idzie czasem nawet tylko 3-4 dni, czasem 2 tygodnie, ale perfumy - dłużej.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ha, zgadza się. W tym wypadku zarabia na różnicach kursowych (na przeliczeniu usd-pln). Od transakcji bezgotówkowych np. w sklepach tradycyjnych prowizję płaci sprzedawca, dla posiadaczy karty nie ma żadnych prowizji . Nie wiem czy w internecie też jest taka zasada.
Jest dokładnie tak - sprzedawca płaci taką samą prowizję niezależnie, czy sprzedaje w sklepie, czy w internecie.

Cytat:
Napisane przez Strusica Pokaż wiadomość
Może i wyskoczę jak filip z konopii, ale... czy naprawdę macie pewność, ze truskawa oferuje oryginalne kosmetyki? to znaczy ja zawsze byłam sceptycznie nastawiona do zakupów przez internet, zwłaszcza, ze juz raz nadziałam się na podrobke perfum. Ceny owszem - są powalające, ale mimo wszystko jak słyszę o tym Hong Kongu, to od razu przed oczami mam fabrykę podróbek. Nie ma tu żadnego przekrętu?
Wystarczy, że przejrzysz ten jeden wątek, w którym napisałaś - nie jest aż taki długi...
A krótko - na razie żadna z rzeczy, jaką dostałam, nie była podróbką, wszystkie sprawdzałam również kodami - były świeże (oczywiście mogę pisać tylko o tych, które sama zamawiałam).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:44   #1777
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Niektóre Visy też są czasem przeliczane na euro najpierw, a Mastercardy na USD, dlatego warto upewnić się w banku jaką dostaniemy .
Zgadza się, w większości jednak przeliczanie jest bezpośrednio z usd . Chociaż masz rację, ostatnio chyba zorientowałam się, że np. ING ma Visę rozliczaną w euro, co mnie bardzo zaskoczyło. Chyba to teraz zmienia się w kierunku przesunięcia na euro.
Ot taki OT bankowy nam się zrobił .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 14:45   #1778
Strusica
Raczkowanie
 
Avatar Strusica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

No trochę przejrzałam, ale mimo wszystko więcej tu jest o cle, sposobach rozliczenia itp. (tym samym sporo się dowiedziałam). W każdym razie cieszę się, że odpowiedziałyście na moje pytanie i że obyło się bez szukania to forum trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno...
Strusica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:30   #1779
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
No cóż u nas większość ceny to marża, marża, marża, wynagrodzenia konsultantek, wynajęcie powierzchni a i sklepy internetowe musza zarabiać. No i "wyjątkowe" traktowanie Polaków; u nas wszystko to sprzedawane jest jako niebywałe wprost luksusy.
to jako ciekawostkę powiem, że ostatnio w perfumerii miałam chwilowy dostęp do karty zamówienia od dystrybutora marki DIOR,
przykładowo cena Diorflasha w jakiej dostaje go ta perfumeria to coś koło 80 zł zerkałam jednym okiem więc wybaczcie, że nie dokładnie, a sprzedaje po 136 zł - jak widać, ostra jazda
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:34   #1780
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
to jako ciekawostkę powiem, że ostatnio w perfumerii miałam chwilowy dostęp do karty zamówienia od dystrybutora marki DIOR,
przykładowo cena Diorflasha w jakiej dostaje go ta perfumeria to coś koło 80 zł zerkałam jednym okiem więc wybaczcie, że nie dokładnie, a sprzedaje po 136 zł - jak widać, ostra jazda

Konsultantki PEWNEGO górnopółkowego koncernu mogą podczas zjazdów i szkoleń brać wszystko za 25% ceny sklepowej. Czyli stosunek 100zł-25 zł.
I firma nie plajtuje
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:39   #1781
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Konsultantki PEWNEGO górnopółkowego koncernu mogą podczas zjazdów i szkoleń brać wszystko za 25% ceny sklepowej. Czyli stosunek 100zł-25 zł.
I firma nie plajtuje
to ja chce na takie szkolenie
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 15:43   #1782
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
to ja chce na takie szkolenie
Szkolenie i owszem fajna sprawa, ale zarobki już tak chyba nie cieszą.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:25   #1783
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Kosmetyki, które ja zamawiałam też są w 100 % oryginalne (kolorówka i pielęgnacja min. Givenchy, Estee Lauder, Elizabeth Arden).

Jeśli chodzi o ceny kosmetyków selektywnych, to w Polsce są one na prawdę WYSOKIE! W październiku kupowałam w Londynie podkład-puder Givenchy Matmate i zapłaciłam za niego 25 funtów (ok. 134,00 PLN), w Polsce w Sephorze kosztuje on 190,00 PLN. Na truskawie jest w cenie - 85,50 PLN. A londyńska perfumeria też przecież ma swoją marżę...

Na dodatek w polskiej Sephorze są braki w towarze, często zdarza im się nie mieć odpowiednich kolorów kosmetyków itd.

Na szczęście jest truskawa i komfort zakupów mam zapewniony hi hi
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 18:53   #1784
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
to ja chce na takie szkolenie
A ja chc być taką konsultantką
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:06   #1785
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Wlasnie zrobilam swoje pierwsze zamowienie na truskawie Ale jestem przejeta Kupilam juicy tubes http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=40131 i jeszcze blysczyk Stila gratis, co ja zrobie z czterema blyszczykami

A wlasnie, placilam karta mamy z WBK, bo ma przewalutowanie na dolary, mama panikuje ze jej karte ogoloca Ale widze tyle zadowolonych dziewczyn wiec pewnie bedzie wszystko ok
__________________

Edytowane przez karolina2020
Czas edycji: 2008-01-20 o 19:09 Powód: przypomnialo mi sie cos
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 21:27   #1786
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Wlasnie zrobilam swoje pierwsze zamowienie na truskawie Ale jestem przejeta Kupilam juicy tubes http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=40131 i jeszcze blysczyk Stila gratis, co ja zrobie z czterema blyszczykami

A wlasnie, placilam karta mamy z WBK, bo ma przewalutowanie na dolary, mama panikuje ze jej karte ogoloca Ale widze tyle zadowolonych dziewczyn wiec pewnie bedzie wszystko ok
Nie martw się. Na pewno ogołocą kartę tylko tyle ile trzeba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:01   #1787
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kosmetyki, które ja zamawiałam też są w 100 % oryginalne (kolorówka i pielęgnacja min. Givenchy, Estee Lauder, Elizabeth Arden).

Jeśli chodzi o ceny kosmetyków selektywnych, to w Polsce są one na prawdę WYSOKIE! W październiku kupowałam w Londynie podkład-puder Givenchy Matmate i zapłaciłam za niego 25 funtów (ok. 134,00 PLN), w Polsce w Sephorze kosztuje on 190,00 PLN. Na truskawie jest w cenie - 85,50 PLN. A londyńska perfumeria też przecież ma swoją marżę...

Na dodatek w polskiej Sephorze są braki w towarze, często zdarza im się nie mieć odpowiednich kolorów kosmetyków itd.

Na szczęście jest truskawa i komfort zakupów mam zapewniony hi hi
w zupełności się zgadzam. I nie rozumiem czemu w naszym kraju jest tak drogo jeśli chodzi o kosmetyki
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:02   #1788
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie martw się. Na pewno ogołocą kartę tylko tyle ile trzeba
Hehe dzieki za uspokojenie Niedawno dostalam maila ze moja przesylka ma status 'dispatched', godzine po zamowieniu Mam nadzieje, ze dojda do mnie rownie ekspresowo
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:13   #1789
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Hehe dzieki za uspokojenie Niedawno dostalam maila ze moja przesylka ma status 'dispatched', godzine po zamowieniu Mam nadzieje, ze dojda do mnie rownie ekspresowo

Aż miło czytać takie powiadomienia prawda ? Też to lubię Jutro poniedziałek. Mam nadzieję, że w tym tygodniu zaczynając od poniedziałku przylecą do mnie szybciutko 3 zamówionka z truskaweczki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 09:45   #1790
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Mam info o moich meteorkach

Podobno 31 grudnia zostały przekazane na moją pocztę, ciekawe tylko że nie dostałam żadnego awizo. Na poczcie oczywiście nikt nie odbiera, chyba się tam zaraz przejdę. Podobno po 2 tygodniach leżenia na poczcie powinny być odesłane do HK

Co moge teraz zrobić? Napisać do Truskawy żeby jeszcze raz wysłali?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 09:50   #1791
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Co moge teraz zrobić? Napisać do Truskawy żeby jeszcze raz wysłali?
sprawdź najpierw na poczcie, jeśli już odesłali, to spróbuj zapytać, czy nie ma możliwości cofnąć przesyłki do Ciebie, jeśli nie opuściła granic, może się uda

ja bym ich jeszcze porządnie zjechała, na całe szczęście panie na "mojej" poczcie mnie znają i nawet jak nie ma awizo w skrzynce, to zawsze mnie informuj, że znowu coś na mnie czeka
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 09:53   #1792
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
sprawdź najpierw na poczcie, jeśli już odesłali, to spróbuj zapytać, czy nie ma możliwości cofnąć przesyłki do Ciebie, jeśli nie opuściła granic, może się uda
Wiszę wlaśnie od 20 minut na telefonie i próbuję się na pocztę dodzwonić.

Cytat:
ja bym ich jeszcze porządnie zjechała, na całe szczęście panie na "mojej" poczcie mnie znają i nawet jak nie ma awizo w skrzynce, to zawsze mnie informuj, że znowu coś na mnie czeka
mam taki plan
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 10:00   #1793
Miśka.S.
Raczkowanie
 
Avatar Miśka.S.
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 131
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziewczyny, wyjaśnijcie proszę,czy do cen na truskawce doliczany jest VAT ? Bo wyświetlają mi się ceny z przypiskiem Nett. I powiedzcie, jakie płacicie koszty przesyłki do Polski-na stronie tytułowej jest info, że koszt przesyłki to 10 % ( max 10 Euro) czyli, jesli kupie np perfumy za 150 zł to dolicza mi 15zł za przesyłkę ? Dobrze kumam ?
__________________
----------------------------------------------------------------------
Moje futrzaki najmilsze -airedale terriery
Miśka.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:19   #1794
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Mam info o moich meteorkach

Podobno 31 grudnia zostały przekazane na moją pocztę, ciekawe tylko że nie dostałam żadnego awizo. Na poczcie oczywiście nikt nie odbiera, chyba się tam zaraz przejdę. Podobno po 2 tygodniach leżenia na poczcie powinny być odesłane do HK
Przekazane na pocztę, to nie znaczy, że 31 do niej dotarły.
Najlepiej przejdź się - może jeszcze są...

Jeśli nie, to rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie mail do Truskawki z wyjaśnieniem całej sytuacji. Myślę, że wyślą ponownie

Cytat:
Napisane przez Miśka.S. Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyjaśnijcie proszę,czy do cen na truskawce doliczany jest VAT ? Bo wyświetlają mi się ceny z przypiskiem Nett. I powiedzcie, jakie płacicie koszty przesyłki do Polski-na stronie tytułowej jest info, że koszt przesyłki to 10 % ( max 10 Euro) czyli, jesli kupie np perfumy za 150 zł to dolicza mi 15zł za przesyłkę ? Dobrze kumam ?
Truskawka nie dolicza żadnego VATu - płacisz tyle, ile widzisz (+/- - zależy od przelicznika kursowego). VAT/cło może Ci doliczyć Urząd Celny, o ile paczka wpadnie w jego łapy i postanowią ją sprawdzić (przy czym - przynajmniej na razie - Truskawka zwraca te koszty).
Za kolorówkę i pielęgnację nie płaci się przesyłki, za perfumy tak - właśnie te 10% ceny, ale nie więcej niż 10 euro.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:23   #1795
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Przekazane na pocztę, to nie znaczy, że 31 do niej dotarły.
Najlepiej przejdź się - może jeszcze są...

Jeśli nie, to rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie mail do Truskawki z wyjaśnieniem całej sytuacji. Myślę, że wyślą ponownie
Na poczcie już byłam - twierdzą że nigdy taka przesyłka do nich nie dotarła (babka sprawdzała po nr przesyłki, adresie i nazwisku).
Gdyby była nieodebrana i odesłana do Truskawki to ślad w systemie też podobno by był, a nie ma. Kamień w wodę

Mail do truskawki już też wysłany.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:25   #1796
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Strachulcu
Czyżby ktoś się o nią pokusił, skoro dotarła niby na pocztę, a nie ma jej w systemie?

Ech, co to się dzieje z tymi przesyłkami...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:27   #1797
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Strachulcu
Czyżby ktoś się o nią pokusił, skoro dotarła niby na pocztę, a nie ma jej w systemie?

Ech, co to się dzieje z tymi przesyłkami...
Nie wiem, może komuś w drodze między cłem a pocztą się spodobała
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:31   #1798
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Nie wiem, może komuś w drodze między cłem a pocztą się spodobała
To ja mocno mocno trzymam kciuki, aby sprawa się rozwiązała i... daj znać co na to truskawka, prosze?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:34   #1799
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Marta, a skąd masz informację, że 31 grudnia przesyłka była na poczcie?

Biorąc pod uwagę, że po świętach poczta jeszcze działała trochę z opóźnieniem poświątecznym, nie sądzę, żeby tak szybki zdołali ja odesłać. Ale trzymam mocno kciukasy aby się sprawa wyjaśniła. Parszywy dzień
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:36   #1800
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Strachulcu a to w UC powiedzieli, ze 31 grudnia przekazali paczkę na twoją pocztę?
Oni mają straszny misz - masz. Mi tez kiedyś oświadczyli, że paczka poszła na pocztę (odnotowana w papierach jako wysłana) a leżała dalej w magazynie UC
A facet się zarzekał i prawie mnie ochrzanił i się obraził ze go molestuję, taki był pewien
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 12:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.