Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-06, 08:31   #1771
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzień dobry

Ruda mnie też zalało dziś - źle sobie wkładkę włożyłam, nie ta strona co trzeba i mało ciekawie było rano

Nocka super, mały się budził co 5 h więc znowu jeden cycek miał przerwę 10 h. nie wiem może one napelniaja się powoli? Tak jak u Ewusi prawy u mnie jest mniej lubiany i z niego mniej wyciągne laktatorem i czasem po nim młody musi poprawić lewym, ale w drugą stronę nigdy także nie wiem zgłupiałam już.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:35   #1772
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

My zaczynamy pieluchy 3 bo 2 juz za małe sporo, kupa plecami wychodzi
__________________
Maleństwo 02.01.2016
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:36   #1773
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Hej. Pospałam. Mój śpi na brzuszku pierwszym snem po kąpieli. Później go czasami koło 5 rano też kładę na brzuszek. Śpię wtedy normalnie. Kark ma silny ,główkę sobie przekłada od początku jak mu nie wygodnie. Tylko ja się przestraszyłam bo on się budzi co 2h do karmienia. Jego rekord to było raz 4h a wczoraj 6h i to go dopiero obudziłam !
Rano mąż go zabrał i przyniósł o 9 do karmienia. Także jestem wyspana

Pietrusiowata ale masz fajnie z tym fitnessem.
Dorasta Ci dziecko i coraz dłużej śpi, ciesz się





Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ruda mnie też zalało dziś - źle sobie wkładkę włożyłam, nie ta strona co trzeba i mało ciekawie było rano

Nocka super, mały się budził co 5 h więc znowu jeden cycek miał przerwę 10 h. nie wiem może one napelniaja się powoli? Tak jak u Ewusi prawy u mnie jest mniej lubiany i z niego mniej wyciągne laktatorem i czasem po nim młody musi poprawić lewym, ale w drugą stronę nigdy także nie wiem zgłupiałam już.
U mnie tak jest że ten mniej lubiany cyc nigdy prawie mi się tak na maksa nie zapelnia więc nawet jak mam 10 godzin przerwy w karmieniu nim to mi nie wybucha a ten bardziej lubiany w nocy cierpi katusze jak moje dziecko dłużej śpi i jak się budzi to zawsze z tego muszę go nakarmić od razu
Ja ogólnie myślę że cycki wiedzą co robią
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:37   #1774
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ruda mnie też zalało dziś - źle sobie wkładkę włożyłam, nie ta strona co trzeba i mało ciekawie było rano

Nocka super, mały się budził co 5 h więc znowu jeden cycek miał przerwę 10 h. nie wiem może one napelniaja się powoli? Tak jak u Ewusi prawy u mnie jest mniej lubiany i z niego mniej wyciągne laktatorem i czasem po nim młody musi poprawić lewym, ale w drugą stronę nigdy także nie wiem zgłupiałam już.
a ten cyc co nie karmiłas 10h był pełny?
u mnie raz miał taka przerwe to az guzki czułam...
nie wiem moze jakiegos lekarza sie dopytaj bo w sumie kazda moze miec inaczej
__________________
Maleństwo 02.01.2016
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:38   #1775
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio po nocnych karmieniach nie moge zasnac :/

Wzielam malego do lozka o 6:00 a on taaakie usmiechy i gugania do tzta, no uwielbiam to w takich chwilach to takie obrazki jak z reklamy normalnie

U nas trzeci dzien bez kupy..
Współczuję, bo mi też się to czasem zdarza. Bez sensu. A niby człowiek taki zmęczony.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:44   #1776
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
My zaczynamy pieluchy 3 bo 2 juz za małe sporo, kupa plecami wychodzi
My właśnie w tym tygodniu przeszliśmy na 3 z tego samego powodu chociaż wczoraj rano zrobiłem taką wielką kupę że nawet większa pieluszka nie pomogła, wylądowała na plecach i tak
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 08:45   #1777
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
a ten cyc co nie karmiłas 10h był pełny?
u mnie raz miał taka przerwe to az guzki czułam...
nie wiem moze jakiegos lekarza sie dopytaj bo w sumie kazda moze miec inaczej
Tak, pełny na fulla. Twarde mam zazwyczaj pod pachą ale zje i przechodzi.. Eh już sama nie wiem
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 08:52   #1778
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
My właśnie w tym tygodniu przeszliśmy na 3 z tego samego powodu chociaż wczoraj rano zrobiłem taką wielką kupę że nawet większa pieluszka nie pomogła, wylądowała na plecach i tak
u niego pielucha juz sporo pod pepkiem jest
jedziemy kupic zawieszke do smoka bo mam dosc podnoszenia a jak wypluwa to na kilka metrow
__________________
Maleństwo 02.01.2016
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:03   #1779
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Ja mam tez ta bezsennosc ;/
i miałam napisac ze od poczatku karmie tylko z 1 cyca i mleka dosc

3 dzien sporo ;/
To wcale nie sporo.. Jak nie cierpi,nie boli Gi brzuszek i guga do tżta to po prostu pewnie wszystki przyswaja. U nas najdluzej kupy nie bylo 3 pelne doby bez zadnych niepokojacych objawow ze strony malego





Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Kamilka całe szczescie że chorobsko sie nie rozeszlo po całym domu


U nas dzisiaj noc bajka. Jak zasnela o 22 tak dopiero przed 5 się obudziła a ja zamiast korzystać i spać to się co chwilę budziłam i sprawdzalam czy buzki sobie nie przykrywa i czy w ogóle oddycha

Milej niedzielki babeczki :-*


I po raz kolejny dziękuję za słowa wsparcia. Dotka oczywiście że lepiej psychicznie bym się czuła gdybym to już teraz zakończyła. Ale on mieszka u mnie. Już mu przedwczoraj kazałam walizki spakować to pomyślał chyba że to żart...
Mojakaren no właśnie to jest najgorsze że ja wiem że potrafi być świetnym facetem JAK CHCE. Właśnie cholernie boli że nie chce....


My dziś w planach dlugasny spacerek. Siostra przyjedzie z roczna córeczka to sobie posmigamy
I wogóle miałam iść do kosciola księcia o chrzest wypytać ale jakoś nie mam natchnienia
Ale Ci pospala!

Do mnie dzis Kuba smial sie w glos tak Go matk rozsmieszala a wczoraj do tzta
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:04   #1780
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
u niego pielucha juz sporo pod pepkiem jest
jedziemy kupic zawieszke do smoka bo mam dosc podnoszenia a jak wypluwa to na kilka metrow
Ja też mam tą przywieszke bo też mnie to wkurzalo Haha
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:27   #1781
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Współczuję, bo mi też się to czasem zdarza. Bez sensu. A niby człowiek taki zmęczony.
Ja nawet wieczorem jak się klade o tej 23 to mam problem zeby zasnac, a moj TZ zasypia w 2 minuty..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 09:53   #1782
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja nawet wieczorem jak się klade o tej 23 to mam problem zeby zasnac, a moj TZ zasypia w 2 minuty..
U nas to samo, bo ja zazwyczaj jeszcze rozmyslam mimowolnie, a TŻ po prostu się kładzie i śpi
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:53   #1783
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Miałam pokazać co kupiłam Szymkowi wczoraj. Pierwszy raz będę mieć ciuszki z primarka dla niego, ciekawa jestem jakie będą po praniu. Wszystko jest tak za ok. miesiąc. A powiedzcie ile kosztują w Polsce bodziaki takie średnie tu za paczkę 7 zapłaciłam 10 euro, za paczkę 3 pajacy 9 euro, u nas to bardzo tanio, a w porównaniu w Polsce stacjonarnie, bo allegro znam
Tż ostatnio kupował 3 pajace i 55 zł płacił za paczkę. Mi się wydaje, że w Polsce wielopaki i tak wychodzą drogo.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 09:59   #1784
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No tak ale jeśli on jednym cyckiem się najada? To do kolejnego karmienia tym samym czasem mija 6-7 h. Tu dzisiaj przyciągnęłam o 2 h ale w porze karmienia małego czułam już ze cycek jest pełny już. Jednym karmić a drugiego później ściągać choć trochę?
Magda, w sumie jak ja sie zastanowiłam to w nocy tez każda pierś ma 6-7 h przerwy, no mi to laktacji nie zaburza, w dzień je jakos co 1-1,5 h i jest ok
Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Heh zawsze mozna zwijac w rulonik 😉
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Albo zarzucić na plecy
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Owinąć się wokół szyi?
Buhahahah szalejecie, ale to kurde taki śmiech przez łzy
Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Bzu myślicie że Chusta kółkowa jest dużo łatwiejsza ? Na tyle by nauczyć się z neta ?
Zwykła wcale nie jest jakas trudna ale fakt, lepiej żeby ktoś pokazał jak wiązać

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość

Cześć dziewczyny
Nie bijcie...
U nas jest dobrze. Miałam trudny czas bo mnlody znow przyniósł grypę z przedszkola... Wiec izolacja. Ja z młoda zamknięta w jednym pokoju. Młody chory spał u siebie a starszy zdrowy w salonie. Przez tydz miałam masakrę z tym izolowaniem ich i juz nie wiedziałam gdzie sobie rece doprawić dodatkowe...
Ale udało sie i nikt sie nie zaraził.
Byliśmy u okulisty o na szczęście po ostatniej infekcji nie ma pogorszenia.
U ortopedy tez Ok. Bioderka juz sa w porządku. A na różnice w długości nóżek nic nie potrafili powiedzieć. Możliwe ze to przez nasze przejścia. Jutro mamy sie stawić na onkologii, wiec prosimy o kciuki bo w poniedziałek rezonans.
Martwię sie cholernie bo dodatkowo w ostatnim usg ciemiaczkowym wyszło cos nie do końca...
A w czwartek jak bedzie wszystko Ok mam załatwiona wizyte u rehabilitanta... Wiec nadchodzący tydzień wniesie duzo...

Mam nadzieje ze wszystkie nasze dzieciaczki zdrowe i ładnie na wadze przybierają...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
trzymam żeby było wszystko ok
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
My za to po kąpieli ok 20 i od tamtej pory walka o zaśnięcie... dwie próby karmienia z wielkim wyciem przy piersi potem kwęki nawet na rękach, dopiero kiedy suszarka poszła w ruch, dziecię się trochę uspokoiło, ale ani myśli spać... leży obok mnie i macha lapkami, chociaż oczki ledwo trzyma otwarte... :-(
I co ? o której padł? Ja wczoraj spasowałam z próbami usypiania i do 22 trzymałam ją w salonie i oglądałam na kompie różne rzeczy ale niestety padła dopiero o 23.30, mimo ze od 22 sie jej oczy kleiły ale co przysnęła to ją jakieś odbekiwania itp. budziły ja nie wiem serio co z tym robić, zwłaszcza że widzę że by zasnęła jak by miała spokój...
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Wykonczy mnie to moje dziecko. Nie wiem o co kaman, ale od wczoraj budzi sie w nocy co 1.5-2h i je i je i je. Kuuurde spac chce. Jeszcze do tego okres
Skok jakiś znowu?
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio po nocnych karmieniach nie moge zasnac :/
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja nawet wieczorem jak się klade o tej 23 to mam problem zeby zasnac, a moj TZ zasypia w 2 minuty..
Też się mogę zapisac do klubu pt. problemy ze snem tak mnie to wkurza - dziecko śpi a ja nie mogę

Dziewczyny działa Wam aplikacja mobilna wizażu? Bo u mnie od 2 dni albo "łączenie z serwerem" albo "wczytywanie" i nic się nie chce włączyć
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:08   #1785
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Magda, w sumie jak ja sie zastanowiłam to w nocy tez każda pierś ma 6-7 h przerwy, no mi to laktacji nie zaburza, w dzień je jakos co 1-1,5 h i jest ok





Buhahahah szalejecie, ale to kurde taki śmiech przez łzy
Zwykła wcale nie jest jakas trudna ale fakt, lepiej żeby ktoś pokazał jak wiązać


trzymam żeby było wszystko ok

I co ? o której padł? Ja wczoraj spasowałam z próbami usypiania i do 22 trzymałam ją w salonie i oglądałam na kompie różne rzeczy ale niestety padła dopiero o 23.30, mimo ze od 22 sie jej oczy kleiły ale co przysnęła to ją jakieś odbekiwania itp. budziły ja nie wiem serio co z tym robić, zwłaszcza że widzę że by zasnęła jak by miała spokój...

Skok jakiś znowu?



Też się mogę zapisac do klubu pt. problemy ze snem tak mnie to wkurza - dziecko śpi a ja nie mogę

Dziewczyny działa Wam aplikacja mobilna wizażu? Bo u mnie od 2 dni albo "łączenie z serwerem" albo "wczytywanie" i nic się nie chce włączyć
Tak, ja prawie wyłącznie z aplikacji mobilnej pisze w tym może też
A restarowalas telefon?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:10   #1786
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

A niby matki takie zmeczone ze powinny zasypiac w 5 sekund po przylozeniu glowy do poduszki

Ja zaraz odkladam mlodego i lece sobie spa zrobic w wannie i przetestowac depilator
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:16   #1787
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Magda, w sumie jak ja sie zastanowiłam to w nocy tez każda pierś ma 6-7 h przerwy, no mi to laktacji nie zaburza, w dzień je jakos co 1-1,5 h i jest ok





Buhahahah szalejecie, ale to kurde taki śmiech przez łzy
Zwykła wcale nie jest jakas trudna ale fakt, lepiej żeby ktoś pokazał jak wiązać


trzymam żeby było wszystko ok

I co ? o której padł? Ja wczoraj spasowałam z próbami usypiania i do 22 trzymałam ją w salonie i oglądałam na kompie różne rzeczy ale niestety padła dopiero o 23.30, mimo ze od 22 sie jej oczy kleiły ale co przysnęła to ją jakieś odbekiwania itp. budziły ja nie wiem serio co z tym robić, zwłaszcza że widzę że by zasnęła jak by miała spokój...

Skok jakiś znowu?



Też się mogę zapisac do klubu pt. problemy ze snem tak mnie to wkurza - dziecko śpi a ja nie mogę

Dziewczyny działa Wam aplikacja mobilna wizażu? Bo u mnie od 2 dni albo "łączenie z serwerem" albo "wczytywanie" i nic się nie chce włączyć
Zasnęła ok 24, ja bym robiła tak jak ty, to znaczy niech sobie siedzh z nami w salonie, pal sześć, ale ona wyje jak się jej nie nosi wieczorem. A często nawet jak się nosi to też, tylko smoczek pomaga. Jakby sobie spokojnie z nami siedziała to serio już trudno, niech se siedzi... może jak ten magiczny czwarty trymestr minie to da się coś z tym zrobić...?

Ale to jest dziwne, noszę i bujam i nic. A położę u nas na łóżku, między nami, dam smoczka, włączę szumisia i za jakiś czas zaśnie, tylko smoka trzeba pilnować :/ tylko my musimy też już leżeć w łóżku.
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2016-03-06 o 10:19
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:27   #1788
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzień dobry! Matka miała wczoraj wychodne, a co musiałam się trochę odchamić i dobrze mi to zrobiło. Udało się, że Kalina spała przez cały czas jak mnie nie było. Weszłam do domu to akurat zaczęła się przebudzać. Super spała, bo zasnęła o 20, a obudziła się po 24, później o 2, a potem dopiero rano o 8.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:29   #1789
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ua00 i gdzie bylas?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 10:32   #1790
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ua00 i gdzie bylas?
w kinie
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:34   #1791
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Oj Współczuje wam problemów ze snem i ja i mały ładnie zasypiamy, nawet po nocnym karmieniu odkładam go do koszyczka włączam szumisia i śpi, ja odpukać miałam tylko jedna nieciekawą noc, jak mi jakoś 3 tygodnie temu po 1 niechciał usnąć i po godzinie obudziłam męża mimo środka tygodnia usypialismy go do 4.

Co do pokarmu w piersiach to chyba samo się reguluje mój je szybko i tylko z jednej piersi ale żadnych problemów z laktacją nie mam, a miewamy długie przerwy np przed snem karmie z jednej piersi potem z drugiej to do pierwszej wracam po ok 10-11godzinach i jest twardsza ale nie boli
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:41   #1792
pietrusiowata
Rozeznanie
 
Avatar pietrusiowata
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 682
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dotka mogę ci przybyć piątkę z tym nie spaniem. Mały zasypia a ja gapię się e sufit.

Uaoo ale Ci fajnie zazdroszczę kina

Co do fitnessu to od jakiegoś czasu wróciłam na zajęcia, bo ćwiczenie z Chodakowska w domu się nie sprawdza. Rano wstaję i jadę ćwiczyć a tż zostaje z małym. Trzeba było ruszyć tyłek :P
__________________
Nasz ślub 07.09.2013
pietrusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:44   #1793
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ja sie fitnessow troche boje bo jak sie ma rozdzial miesni prostych brzucha to sobie mozna niezle kuku zeobic. A ja nie wiem czy mam, nie umiem tego sprawdzic :/

Ua00 i na czym bylas?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:47   #1794
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Mi koleżanki z grupy co miały cc Opowiadały o tym jak im się blizna rozeszła przez zbyt szybki powrót do ćwiczeń.. Ale mi z tym źle
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 10:50   #1795
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
No u nas wyglada na to ze Maly od wagi porodowej przybral w dwa miesiące 2,4kg czyli jakos średnia tygodniowa wyjdzie hmm 300 gramów wynika z moich wyteżonych obliczen no ale skads te dwa podbrodki mu sie wziely



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Świetnie przybiera tylko kto go będzie nosił

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość

Cześć dziewczyny
Nie bijcie...
U nas jest dobrze. Miałam trudny czas bo mnlody znow przyniósł grypę z przedszkola... Wiec izolacja. Ja z młoda zamknięta w jednym pokoju. Młody chory spał u siebie a starszy zdrowy w salonie. Przez tydz miałam masakrę z tym izolowaniem ich i juz nie wiedziałam gdzie sobie rece doprawić dodatkowe...
Ale udało sie i nikt sie nie zaraził.
Byliśmy u okulisty o na szczęście po ostatniej infekcji nie ma pogorszenia.
U ortopedy tez Ok. Bioderka juz sa w porządku. A na różnice w długości nóżek nic nie potrafili powiedzieć. Możliwe ze to przez nasze przejścia. Jutro mamy sie stawić na onkologii, wiec prosimy o kciuki bo w poniedziałek rezonans.
Martwię sie cholernie bo dodatkowo w ostatnim usg ciemiaczkowym wyszło cos nie do końca...
A w czwartek jak bedzie wszystko Ok mam załatwiona wizyte u rehabilitanta... Wiec nadchodzący tydzień wniesie duzo...

Mam nadzieje ze wszystkie nasze dzieciaczki zdrowe i ładnie na wadze przybierają...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Podziwiam, że dałaś radę to ogarnąć Mocne kciuki za Martynkę

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Ufff nadrsbiam Was teraz, bo moje dziecie postanowilo sie przekulnac na brzuch i tak sobie spi.. Wiec ja Mu daje sie wyspac a sama nie spie,bo boje sie ze sie udusi na tym brzuchu.. Piereszy raz mi tak spi

Kaszel nam sie przypaletal
Magda mi tylko na brzuchu śpi Nie ma szans żeby na plecach zasnęła chyba, że ją w bujaczku bujam

Cytat:
Napisane przez pietrusiowata Pokaż wiadomość
Mój Jasiek obraca się z brzucha na plecy jak trzyma główkę czasem (bardziej jak przywrócenie to wygląda więc nie wiem czy się liczy).
Mojej też się tak udaje, ale u niej to na pewno przypadek bo zaczyna płakać żeby ją z powrotem obrócić Cwaniara

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ruda mnie też zalało dziś - źle sobie wkładkę włożyłam, nie ta strona co trzeba i mało ciekawie było rano

Nocka super, mały się budził co 5 h więc znowu jeden cycek miał przerwę 10 h. nie wiem może one napelniaja się powoli? Tak jak u Ewusi prawy u mnie jest mniej lubiany i z niego mniej wyciągne laktatorem i czasem po nim młody musi poprawić lewym, ale w drugą stronę nigdy także nie wiem zgłupiałam już.
Teraz jak się tak zastanowiłam to moje piersi też mają takie przerwy w nocy i nie wpływa to jakoś negatywnie na laktacje w dzień Gdy mała sobie w dzień zrobi dłuższą przerwę to wtedy twardnieją mimo, że w nocy przerwy są dłuższe

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Do mnie dzis Kuba smial sie w glos tak Go matk rozsmieszala a wczoraj do tzta
kolejna umiejętność której nie mogę się doczekać
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 11:26   #1796
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Jerzyczka, mam nadzieje, ze z kaszlu nic sie nie rozwinie i szbko on minie

Dotka, ja tez mam problemy z zasniecie po karmieniu, takze smutna piątka

Kamilka, dobrze, ze uchronilas Martynke przed chorobskiem moze teraz jak jestes w domu to niech chlopaki tez zostaja zeby ten grupowy moment przeczekac.

Magdusia, ja tak samo mam z odwiedzinami u ksoecia w sprawie chrztu... Mam dwa kroki, a wiecznie nie po drodze :P

U nas noc kiepska bo sie maly rozregulowal, od 3 dni spal duzo w dzien bo sporo wyjsc bylo no i odbilo sie to na dzisiejszej nocce bo budzil sie co 1-1,5h i zasnac nie chcial.... Dzis powrot do rytualow i wczesniejsze powroty z wyjsc.

Dzieki dziewczyny za slowa odnosnie wagi malego, w czwartek bede sie konsultowala z pediatra

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 11:30   #1797
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dotka ale nie boli go brzuszek ani nic?

Kinga u mnie dzis podobnie rano TZ zabral Malego ja spalam jak zabita do 9:30 i wstalam akurat na nalesniczki mniam

A i kinga ja mam z primarka bodziaki i nie wiem czy mialam pecha czy to standard ale po praniu zrobily sie tragiczne takie rozciagniete pod szyjka że mu wiecznie ramie wystaje :/

Uaoo i super od razu sie czlowiek inaczej czuje prawda?
Na jakim filmie bylas?


Iola dokladnie z tym noszeniem juz jest problem bo dzis rano z TZ stwierdziliśmy ze krzyze nas łamią jak emerytów! Jedyna nadzieja w chuście rosi:

Bylismy na spacerku tzn na placu zabaw siedzialam bo mnie mega ksiazka wciągnęła i chcialam poczytac ale tak wialo że ledwo wozek utrzymalam

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 11:31   #1798
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Zasnęła ok 24, ja bym robiła tak jak ty, to znaczy niech sobie siedzh z nami w salonie, pal sześć, ale ona wyje jak się jej nie nosi wieczorem. A często nawet jak się nosi to też, tylko smoczek pomaga. Jakby sobie spokojnie z nami siedziała to serio już trudno, niech se siedzi... może jak ten magiczny czwarty trymestr minie to da się coś z tym zrobić...?

Ale to jest dziwne, noszę i bujam i nic. A położę u nas na łóżku, między nami, dam smoczka, włączę szumisia i za jakiś czas zaśnie, tylko smoka trzeba pilnować :/ tylko my musimy też już leżeć w łóżku.
A może spróbujcie się z nią wcześniej położyć, uśpić tak jak lubi i później zostawić i już sobie niech śpi a Wy do drugiego pokoju?





Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Matka miała wczoraj wychodne, a co musiałam się trochę odchamić i dobrze mi to zrobiło. Udało się, że Kalina spała przez cały czas jak mnie nie było. Weszłam do domu to akurat zaczęła się przebudzać. Super spała, bo zasnęła o 20, a obudziła się po 24, później o 2, a potem dopiero rano o 8.
Super że sobie wyszłaś i Kalinka dzielnie to zniosla
Ciekawe kiedy ja się odważe tak po prostu dla rozrywki swojej wyjść sama

Jakimś cudem udało mi się w międzyczasie zrobić ciasto rafaello z kaszy jaglanej mamy dziś gości to się zdziwia że coś upieklam oby tylko jadalne było...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 11:38   #1799
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kinga super zakupy bardzo podoba mi sie ta kurtka i buty

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 11:50   #1800
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Tak, ja prawie wyłącznie z aplikacji mobilnej pisze w tym może też
A restarowalas telefon?
No restartowałam ... nie wiem spróbuje odinstalowac i na nowo zainstalować skoro to u mnie jakiś problem jest
Ja też głównie z niej piszę dlatego lipa że coś nie działa
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Zasnęła ok 24, ja bym robiła tak jak ty, to znaczy niech sobie siedzh z nami w salonie, pal sześć, ale ona wyje jak się jej nie nosi wieczorem. A często nawet jak się nosi to też, tylko smoczek pomaga. Jakby sobie spokojnie z nami siedziała to serio już trudno, niech se siedzi... może jak ten magiczny czwarty trymestr minie to da się coś z tym zrobić...?

Ale to jest dziwne, noszę i bujam i nic. A położę u nas na łóżku, między nami, dam smoczka, włączę szumisia i za jakiś czas zaśnie, tylko smoka trzeba pilnować :/ tylko my musimy też już leżeć w łóżku.
Mam nadzieje że da sie coś z tym zrobić, bo to tak być nie może, u mnie jeszcze kwestia usypiania na cycku jest słaba, bo jak bede musiała gdzieś wyjść to będzie drama z usypianiem, dlatego muszę jakiś sposób inny wykombinować żeby TŻ też był w stanie ją uśpić bez ryku, ale myślę że to tak jeszcze z 3-4 tyg żeby wspowadzać jakąś większą rutynę, bo chyba na razie dzieciątka za małe?
Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Matka miała wczoraj wychodne, a co musiałam się trochę odchamić i dobrze mi to zrobiło. Udało się, że Kalina spała przez cały czas jak mnie nie było. Weszłam do domu to akurat zaczęła się przebudzać. Super spała, bo zasnęła o 20, a obudziła się po 24, później o 2, a potem dopiero rano o 8.
Uuu to super i jeszcze młoda taka łaskawa
u mnie po wyjściu TŻ był lekko ztarumatyzowany, miał trudności z uspokojeniem młodej i ogólnie był załamany bo z jakiegoś powodu myślał że przy mnie ona w ogóle nie płacze
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.