M jak miłość część 6 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-29, 08:47   #1801
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: M jak miłość część 6

Ulka to idiotka dziwię się, że Franek jej uległ gdzie on miał oczy?
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 09:27   #1802
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: M jak miłość część 6

No i właśnie czytałam chyba wczoraj, że Agnieszka będzie teraz jedną z często pojawiających się postaci w MjM [/QUOTE]

Oh nie,nie lubię jej,ciągle ją pamiętam z pensjonatu pod różą, aktorka jednej miny

biedna pani prokurator, tak jej ktoś taką ładną buzię załatwił

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Ulka to idiotka dziwię się, że Franek jej uległ gdzie on miał oczy?
Pewnie będzie, ze alkohol i td
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 09:51   #1803
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
No i właśnie czytałam chyba wczoraj, że Agnieszka będzie teraz jedną z często pojawiających się postaci w MjM
Oh nie,nie lubię jej,ciągle ją pamiętam z pensjonatu pod różą, aktorka jednej miny

biedna pani prokurator, tak jej ktoś taką ładną buzię załatwił

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Pewnie będzie, ze alkohol i td[/QUOTE]
Mnie w Niej irytuje ta przechylona postawa. Tak w lewą stronę się przekrzywia.
No z Ulką to pojechali. Muszą jakiś dramat wprowadzić. Siostrunie się pokłócą i dopiero będzie.
Fakt NATALKA jest już taka duża, że mogliby do Niej zwracać się doroślej ale w życiu też znam taki przypadek gdzie ponad 30letnia kobieta jest Natalką
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:15   #1804
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Oh nie,nie lubię jej,ciągle ją pamiętam z pensjonatu pod różą, aktorka jednej miny

biedna pani prokurator, tak jej ktoś taką ładną buzię załatwił

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Pewnie będzie, ze alkohol i td
Mnie w Niej irytuje ta przechylona postawa. Tak w lewą stronę się przekrzywia.
No z Ulką to pojechali. Muszą jakiś dramat wprowadzić. Siostrunie się pokłócą i dopiero będzie.
Fakt NATALKA jest już taka duża, że mogliby do Niej zwracać się doroślej ale w życiu też znam taki przypadek gdzie ponad 30letnia kobieta jest Natalką :kwasny:[/QUOTE]

A daj spokój, skoro ona nawet sama tak się podpisuje

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Sytuacja finansowa Ali i Pawła to według mnie wpadka scenarzysty
U nich to takie zawirowania, niby kasy nie mają, ledwo biznesy idą, ale na wycieczki, prezenty to kasa ciągle jest. Trochę się to kupy nie trzyma od jakiegoś czasu już
Może Juruś śle alimenty
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:19   #1805
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: M jak miłość część 6

Ja mam nadzieje ze Aga znajdzie sobie chlopa i wyjedzie na zawsze z Warszawy)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:36   #1806
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: M jak miłość część 6

Dlaczego wczoraj na początku odcinka Ulka płakała? Wtedy co Franek był u nich.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:56   #1807
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieje ze Aga znajdzie sobie chlopa i wyjedzie na zawsze z Warszawy)
Na to się nie zapowiada
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 13:54   #1808
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ulka i jej problemy 20 latka, która pragnie dziecka i stałego związku.
Nie lubię Ulki, przed laty to ona była ta bardziej roztropna i ułożona, a teraz jest odwrotnie, choć to Natalia jest w niezaplanowanej ciąży. Chciałabym aby między Natalią a Frankiem się działo coś pozytywnego, wczoraj np. wyszło to bardzo fajnie, zmarnowali odcinek Ulką która uwiodła chłopa
Natalka mogłaby zacząć mianować się Natalią, a nie Natalką Irytuje to,że nigdy nikt chyba nie powiedział do niej Natalio, to trochę dziwne.
To samo pomyślałam,chociaż nie wiem ja np lubię zdrobnienie swojego imienia w kontaktach towarzyskich, ale w spotkaniach bardziej formalnych przedstawiam się już pełną wersją imienia.
Moja mama obraża się lekko nawet jak ktoś zwraca się do niej używając jej imienia w niezdrobniały sposob, czego totalnie nie rozumiem,.
Coś post mi się źle zacytował, przepraszam;p

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2015-09-29 o 14:00
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 15:19   #1809
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Ulka to idiotka dziwię się, że Franek jej uległ gdzie on miał oczy?

młody chłopak, trafiła się okazja to skorzystał


Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość

Fakt NATALKA jest już taka duża, że mogliby do Niej zwracać się doroślej ale w życiu też znam taki przypadek gdzie ponad 30letnia kobieta jest Natalką



ale przecież do 30-letniej Katarzyny dużo osób mówi "Kasiu", zwłaszcza bliscy używają zdrobnień a nie pełnych imion
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 15:21   #1810
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: M jak miłość część 6

Ja nie znoszę jak Igor z na Wspólnej mówi do tej swojej: Elżbieto.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 17:34   #1811
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: M jak miłość część 6

Imiona imionami,raczej wolę formy zdrobniałe niż zwracanie się oficjalnym tonem. Zawsze to brzmi jakoś cieplej
Co do Natalki-nie wiem,czy ta dziewczyna nie ma lustra,czy twórcy serialu nie widzą jak ona wygląda? Z całym szacunkiem,ale ta dziewczyna zawsze ma kiepską fryzurę i ogólnie cała jest dziwnie wystylizowana. Wyprostowałaby włosy,to od razu zmieniłaby się na korzyść. To samo z ciuchami,założyć coś młodzieżowego a nie takie szmaty jak dla starej ciotki.
Podoba mi się styl Uli-ładna,bardzo seksowna dziewczyna. Pomijam już jej osobowość serialowa,mam na myśli tylko sam wygląd.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 18:09   #1812
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Imiona imionami,raczej wolę formy zdrobniałe niż zwracanie się oficjalnym tonem. Zawsze to brzmi jakoś cieplej
Co do Natalki-nie wiem,czy ta dziewczyna nie ma lustra,czy twórcy serialu nie widzą jak ona wygląda? Z całym szacunkiem,ale ta dziewczyna zawsze ma kiepską fryzurę i ogólnie cała jest dziwnie wystylizowana. Wyprostowałaby włosy,to od razu zmieniłaby się na korzyść. To samo z ciuchami,założyć coś młodzieżowego a nie takie szmaty jak dla starej ciotki.
Podoba mi się styl Uli-ładna,bardzo seksowna dziewczyna. Pomijam już jej osobowość serialowa,mam na myśli tylko sam wygląd.
Kręcone włosy to duży atut. Ja bym nie prostowała, tylko zadbała o ich kondycję i skręt. Powinna zajrzeć na wizażowe forum dla zakręconych.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 18:12   #1813
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Imiona imionami,raczej wolę formy zdrobniałe niż zwracanie się oficjalnym tonem. Zawsze to brzmi jakoś cieplej
Co do Natalki-nie wiem,czy ta dziewczyna nie ma lustra,czy twórcy serialu nie widzą jak ona wygląda? Z całym szacunkiem,ale ta dziewczyna zawsze ma kiepską fryzurę i ogólnie cała jest dziwnie wystylizowana. Wyprostowałaby włosy,to od razu zmieniłaby się na korzyść. To samo z ciuchami,założyć coś młodzieżowego a nie takie szmaty jak dla starej ciotki.
Podoba mi się styl Uli-ładna,bardzo seksowna dziewczyna. Pomijam już jej osobowość serialowa,mam na myśli tylko sam wygląd.
Dokładnie Natalka wygląda jak ciotka klotka na oko dałabym jej 40 lat.
Ruda niech się lepiej wynosi z MjM nigdy jej nie trawiłam ciągle latała za Tomkiem nawet jak był mężem Gośki ta babka sama nie wie czego w życiu chce.

Edytowane przez lexi221
Czas edycji: 2015-09-29 o 19:32
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 19:34   #1814
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dlaczego wczoraj na początku odcinka Ulka płakała? Wtedy co Franek był u nich.
Wydaje mi się, że przeżywała bo dotarło do niej, że leśniczy nic do niej nie czuje i tylko mu się narzuca. Co nie przeszkodziło jej zrobić z siebie kretynki i dalej za nim latać Miałam ją za bardziej ogarniętą, ale cóż, zakochała się i straciła rozum.
W dzisiejszym odcinku (chyba dzisiejszym) wyjaśniła się sprawa galerii, że jeszcze jakoś dogorywa interes, jeszcze nie zamknięty. Tylko tak sobie myślę jak tam ma się kręcić, jak nikt tym się nie zajmuje, ani reklamą ani niczym.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 07:59   #1815
MonikaahMonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 181
Dot.: M jak miłość część 6

a ja mam prosbe zebyscie przestali hejtowac postac Agnieszki Olszewskiej bo to juz staje sie obrzydliwe i namolne To wlasnie dzieki niej serial ma ogladalanosc i mam nadzieje ze predzej czy pozniej znow bedzie z Tomkiem a sceny Agnieszki i Marcina to taka wisienka na torcie Jedno Zycie Jedna milosc zagrali to fantastycznie oboje!

Natomiast jak tak dalej bedziecie hejtowac jej postac to ja przypomne Wam ze to Kurdej Szatan jest najgorsza aktorka roku z wezem na karku przyznanym przez branze i jest daleko w tyle za innymi aktorami tego serialu i nie tylko. Nawet dzieci lepiej graja od niej.
MonikaahMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 08:13   #1816
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: M jak miłość część 6

Widywalam p.Walach na deskach teatru i nigdy jakos nie zapalam do niej sympatia, jest sliczna kobieta, ale totalnie nie podoba mi sie jej gra. I nie wydaje mi sie, aby nie lubienie kogos moglo byc namolne i obrzydliwe :p I nie, nie dzieki niej, bo serial szedl dluuuugie lata bez niej i super sobie radzil.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 08:27   #1817
MonikaahMonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 181
Dot.: M jak miłość część 6

Akurat Aktorka ma Złotego Miedziaka za Teatr wiec moze tak zwani znawcy przestana ja osadzac Pania Madzie

a zaczna osadzac sztuczna Kurdej Szatan
MonikaahMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 08:35   #1818
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez MonikaahMonika Pokaż wiadomość
Akurat Aktorka ma Złotego Miedziaka za Teatr wiec moze tak zwani znawcy przestana ja osadzac Pania Madzie

a zaczna osadzac sztuczna Kurdej Szatan
A niech se ma i oscara, a kazdy widz i tak ma prawo do wlasnego zdania.
Poza tym czemu mam osadzac Kurdej skoro nigdy jej na scenie nie widzialam?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:10   #1819
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez MonikaahMonika Pokaż wiadomość
a ja mam prosbe zebyscie przestali hejtowac postac Agnieszki Olszewskiej bo to juz staje sie obrzydliwe i namolne To wlasnie dzieki niej serial ma ogladalanosc i mam nadzieje ze predzej czy pozniej znow bedzie z Tomkiem a sceny Agnieszki i Marcina to taka wisienka na torcie Jedno Zycie Jedna milosc zagrali to fantastycznie oboje!

Natomiast jak tak dalej bedziecie hejtowac jej postac to ja przypomne Wam ze to Kurdej Szatan jest najgorsza aktorka roku z wezem na karku przyznanym przez branze i jest daleko w tyle za innymi aktorami tego serialu i nie tylko. Nawet dzieci lepiej graja od niej.
A czemu ty tak namolnie próbujesz wcisnąć mam swoją rację, która w twojej opinii jest jedyna i słuszna? Niedobrze mi się robi od takiego gadania. Ty z jakiegoś fanclubu?
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 09:13   #1820
MonikaahMonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 181
Dot.: M jak miłość część 6

Jestem z takiego samego fan club co Wy ...notoryczne hejterki Agnieszki
skoro wy mozecie moge i ja mam do tego prawo

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Sa ludzie ktorzy maja inne zdanie i lubia postac Agnieszki i maja do tego prawo !
MonikaahMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:29   #1821
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez MonikaahMonika Pokaż wiadomość
a ja mam prosbe zebyscie przestali hejtowac postac Agnieszki Olszewskiej bo to juz staje sie obrzydliwe i namolne To wlasnie dzieki niej serial ma ogladalanosc i mam nadzieje ze predzej czy pozniej znow bedzie z Tomkiem a sceny Agnieszki i Marcina to taka wisienka na torcie Jedno Zycie Jedna milosc zagrali to fantastycznie oboje!


znowu ten troll, który już wcześniej przybierał różne imiona. Agnieszka Agnieszka, Andrzej itd...
Może to nawet sama serialowa Agnieszka zakłada te konta

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Czy Ala jest w ciąży?
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:32   #1822
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość


znowu ten troll, który już wcześniej przybierał różne imiona. Agnieszka Agnieszka, Andrzej itd...
Może to nawet sama serialowa Agnieszka zakłada te konta

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Czy Ala jest w ciąży?
W ciąży? A było coś w odcinku co mogłoby to sugerować? Chyba ślepa jestem :P
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:55   #1823
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
W ciąży? A było coś w odcinku co mogłoby to sugerować? Chyba ślepa jestem :P
W tamtym tygodniu, kiedy jechali autem, pochłonęła długaśną kanapkę. Powiedziała, że ciągle jest głodna.
A we wczorajszym odcinku, podczas kolacji, źle się czuła i nie piła wina ( ale powiedziała, że coś od Basi złapała). Zobaczymy.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:10   #1824
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu, kiedy jechali autem, pochłonęła długaśną kanapkę. Powiedziała, że ciągle jest głodna.
A we wczorajszym odcinku, podczas kolacji, źle się czuła i nie piła wina ( ale powiedziała, że coś od Basi złapała). Zobaczymy.
O kurczę, nie wpadłabym na to, żeby to skojarzyć. Myślałam, że to z tym złym samopoczuciem, to taka wymówka, żeby nie siedzieć z nimi.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:02   #1825
alex_andra25
Raczkowanie
 
Avatar alex_andra25
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 201
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez MonikaahMonika Pokaż wiadomość
a ja mam prosbe zebyscie przestali hejtowac postac Agnieszki Olszewskiej bo to juz staje sie obrzydliwe i namolne To wlasnie dzieki niej serial ma ogladalanosc i mam nadzieje ze predzej czy pozniej znow bedzie z Tomkiem a sceny Agnieszki i Marcina to taka wisienka na torcie Jedno Zycie Jedna milosc zagrali to fantastycznie oboje!

Natomiast jak tak dalej bedziecie hejtowac jej postac to ja przypomne Wam ze to Kurdej Szatan jest najgorsza aktorka roku z wezem na karku przyznanym przez branze i jest daleko w tyle za innymi aktorami tego serialu i nie tylko. Nawet dzieci lepiej graja od niej.
To nie chodzi o hejty na samą aktorkę prywatnie, tylko na jej rolę odgrywaną w MjM. Wiadomo, że scenarzyści m.in.jej rolą wzbudzają napięcie w widzach, a widzowie mają prawo do napisania opinii o jej roli.
Widocznie większości widzom, postać Asi jest bliższa, cieplejsza itd.

Po poniedziałkowym odcinku, w którym Tomek dał Agnieszce swoje śniadanie i Agnieszka znalazła w środku karteczkę od Asi do Tomka, oraz po Agnieszki tekście do Tomka w szpitalu " O mało nie umarłam ze strachu o Ciebie" stwierdziłam, że już niech się dzieje co chce, bo to jest rzeczywiście nie do wytrzymania. Jeśli Agnieszka nadal kocha Tomka, to powinna mu powiedzieć, że to jego dziecko i już...a reszta, nich decydują oboje...

Stylizacja Natalki, rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia, cały czas jest małą dziewczynką, z taką samą fryzurą, ubiorem i zachowaniem...jeśli po urodzeniu dziecka będzie wyglądać tak samo, to będzie można rzec, że to dziecko to jej siostra czy brat a nie syn czy córka...

Ala w ciąży??? Bardzo możliwe...wydaje mi się, że gdzieś przed wakacjami czytałam o tym, że Ala będzie w ciąży.

Wczoraj oglądałm dopiero poniedziałkowe MjM i mam podejrzenia, że to żona Marka jest w ciąży (kojarzycie scenę, kiedy Ula wsiadała z Frankiem do samochodu,żeby pojechać z nim do Natalki i wtedy żona Marka wybiegła, Ula z Frankiem odjechali a żona Marka (qrczę zapomniałam jak ona ma na imię ;p) złapała się tak dziwnie za brzuch
alex_andra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:55   #1826
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: M jak miłość część 6

Cytat:
Napisane przez alex_andra25 Pokaż wiadomość
To nie chodzi o hejty na samą aktorkę prywatnie, tylko na jej rolę odgrywaną w MjM. Wiadomo, że scenarzyści m.in.jej rolą wzbudzają napięcie w widzach, a widzowie mają prawo do napisania opinii o jej roli.
Widocznie większości widzom, postać Asi jest bliższa, cieplejsza itd.

Po poniedziałkowym odcinku, w którym Tomek dał Agnieszce swoje śniadanie i Agnieszka znalazła w środku karteczkę od Asi do Tomka, oraz po Agnieszki tekście do Tomka w szpitalu " O mało nie umarłam ze strachu o Ciebie" stwierdziłam, że już niech się dzieje co chce, bo to jest rzeczywiście nie do wytrzymania. Jeśli Agnieszka nadal kocha Tomka, to powinna mu powiedzieć, że to jego dziecko i już...a reszta, nich decydują oboje...

Stylizacja Natalki, rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia, cały czas jest małą dziewczynką, z taką samą fryzurą, ubiorem i zachowaniem...jeśli po urodzeniu dziecka będzie wyglądać tak samo, to będzie można rzec, że to dziecko to jej siostra czy brat a nie syn czy córka...

Ala w ciąży??? Bardzo możliwe...wydaje mi się, że gdzieś przed wakacjami czytałam o tym, że Ala będzie w ciąży.

Wczoraj oglądałm dopiero poniedziałkowe MjM i mam podejrzenia, że to żona Marka jest w ciąży (kojarzycie scenę, kiedy Ula wsiadała z Frankiem do samochodu,żeby pojechać z nim do Natalki i wtedy żona Marka wybiegła, Ula z Frankiem odjechali a żona Marka (qrczę zapomniałam jak ona ma na imię ;p) złapała się tak dziwnie za brzuch
Ewa, fakt też to widziałam, ale to chyba nic nie znaczy
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tomek powinien być z Marylą, fajna dziewczyna
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 12:04   #1827
MonikaahMonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 181
Dot.: M jak miłość część 6

ale to jest ludzki odruch byli ze soba tyle czasu i zwrot o malo nie umarlam pokazal ludzka twarz Agnieszki jak ktos zyje ze soba zna sie tyle lat to jest to bardzo normalne takie ludzkie i akurat to piekna postawa

co do Asi Asi jak zabierze sie Wojtka ta postac nie ma co grac jedyna karta przetargowa w relacjach Asia i Tomek jest Wojtek.... a gdyby tak jak kiedys bo byla taka chwila Aska miala wyjechac to Wojtus przekonalby sie do Agnieszki nawet prezent wspolnie szykowali na slub Ali i Pawla to sa fakty

Jest tylko postac Asi moze lubiana ze wzgledu na dzieci ale zabierzmy jej to juz nie ma tej postaci

Co do Agnieszki gra postac dwuznaczna nie ma tych dzieci a jest tez masa osob ktore ja bronia czy to nie sukces?... Postac jest sama? nie ma karty przetargowej w postaci Wojtusia a jednak ludzie ja bronia

I ja widze roznice kiedy Goska wyjechala do Stanow Agnieszka miala problem nie chciala tak szybko zajmowac miejsca Gosi nawet nie chcila mieszkac w tym mieszkaniu co niestety bardzo szybko zrobila postac Joanny ktora zaraz po scenie milosnej Agnieszki i Tomka w tym lozku u Tomka tez sie znalazla za aprobata Tomka mimo iz wczesniej widziala Agnieszke w domu Tomka

A tak naprawde to Tomek jest winny to juz 3 kobieta w jednym sezonie z ktora sypia Paulina Agnieszka Aska ale jakos jemu wolno wiecej

Jak sie patrzy na sceny Agnieszka i Szymek widac jaka bedzie dobra matka niestety Tomek nie dal szansy Agnieszce do Wojtka nie dal jej tej szansy

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

pozatym pamietam scene kuratora jak zastal w domu Tomka i Agnieszke i Joanne wtedy znaczaco spojrzal sie ze jednak dwie kobiety w jednym domu to za duzo jak na jedna kobiete.. ktora z nas na logike to by wytrzymla/.... zadna !
MonikaahMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 13:11   #1828
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: M jak miłość część 6

Niektórzy to chyba zapominają, ze to tylko serial jakie rozkminy w ogole


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 13:30   #1829
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak miłość część 6

Tomek i Maryla ? wgl ta jej miłość z wzięta jest...

A co do Ali to jakoś nie skojarzyłam, że mogła by być ciąża... zjeść dużą kanapkę i być głodnym to jakoś nie sztuka zbytnio tak mi się wydaje a wina odmówiła żeby nie siedzieć z tym burakiem. Oczywiście to moje zdanie tylko
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 14:27   #1830
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak miłość część 6

a Ewa po tej chorobie to może mieć dzieci?
Ala w ciąży? No cóż oby drugie dziecko nie było tak irytujące jak Basia
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-07 11:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.