Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 20:04   #1801
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a ja wrócę do ulubionego offtopa, bo znalazłam ukochane przeze mnie zdjęcie mojej Królowej - jak na nie patrzę, to prawie nie słyszę, jak teraz chrapie i prawie nie pamiętam jak mnie z poduszki w nocy spycha
Wow!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 20:10   #1802
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Witam


To może ja się wypowiem w Revitalash, bo już rok używam: po 2mc w sumie zauważyłam dopiero efek wow, rzęsy były duż dłuższe i bardzo czarne i takie sztywne, potem zaczęłam używać 1-2 razy w tygodniu i było bez zmian przez kilka miesięcy, potem pojawił się kryzys ( ale i tak były lepsze niż przed rozpoczęciem kuracji), obecnie rzęsy mi nie tylko znowu urosły, ale też bardzo zgęstniały. Jeśli chodzi o brwi to efekt utrzymuje sie cały czas, a skończyłam używać we wrześniu, bo ona tylko na 5 mc mi starczyła. Ta do rzęs chyba nie ma końca. Mam nadzieję, że pomogłam.
Po roku używania to już prawdziwie miarodajna opinia . A że do tego dobra, to już w ogóle super . Kurczę, trochę kumulują mi się wydatki, ale będę musiała szybko kupić, co by móc na wiosnę firanami trzepotać (jak nie wyjdzie, to mam w zapasie sztuczne ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 20:16   #1803
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a ja wrócę do ulubionego offtopa, bo znalazłam ukochane przeze mnie zdjęcie mojej Królowej - jak na nie patrzę, to prawie nie słyszę, jak teraz chrapie i prawie nie pamiętam jak mnie z poduszki w nocy spycha
Ave Satan .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 20:21   #1804
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a ja wrócę do ulubionego offtopa, bo znalazłam ukochane przeze mnie zdjęcie mojej Królowej - jak na nie patrzę, to prawie nie słyszę, jak teraz chrapie i prawie nie pamiętam jak mnie z poduszki w nocy spycha
Cudna jest Twoja królowa

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona na ten podkład. Ciekawe czy na mojej dość miesznej cerze by się sprawdził
Łatwo się go nakłada na twarz. Ja stempluję pędzlem, ale nie jakoś super dokładnie. Bardzo szybko to robię, dlatego go lubię.
Ostatnio jestem leniwa
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 20:31   #1805
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

To i ja wrzucę OT Robiłam porządki w szafce z kosmetykami Jak widać miałam pomocnika.
Stefan jest gruby, ale mieści się jeszcze w miejscu, gdzie zazwyczaj stoją plastikowe pudła z moimi kosmetycznymi skarbami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Stefan_3.jpg (54,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Stefan_4.jpg (54,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Stefan_5.jpg (55,1 KB, 81 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 20:41   #1806
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A w ogole laski to nie wydaje sie Wam, ze z tymi odzywkami do rzes to jest tak jak z osławiona odzywka do paznokci, nie pamietam juz jakiej firmy - dziala poki uzywasz?
Czy ktoras z uzywajacych stwierdzila utrzymywanie sie efektu dlugich i mocnych rzęs po odstawieniu odzywki? Jezeli tak, to ile trwa ten efekt?
Jestem ciekawa, bo nie chce wydawac ciezkiej kasy na cos co okaze sie produktem z serii "pic na wode, fotomontaż"
Obawiam się, że po odstawieniu efekt może utrzymać się tylko do pewnego momentu. Bo odżywki takie jak Revitalash po prostu przedłużają cykl życia włosków, dzięki czemu mają one szanse urosnąć nieco bardziej, niż rosłyby bez odżywki. Z czasem każdy włosek jednak wypada
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 20:47   #1807
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę OT Robiłam porządki w szafce z kosmetykami Jak widać miałam pomocnika.
Stefan jest gruby, ale mieści się jeszcze w miejscu, gdzie zazwyczaj stoją plastikowe pudła z moimi kosmetycznymi skarbami
no wiadomo, kot musi być tam, gdzie się coś dzieje

i śliczny i nie taki gruby, dla porównania dam Wam fotki mojego śp. Rudego - ważył od 7 do 8 kilo (zależnie od pory roku), jak siadał, to spod brzuszyska stopek nie było widać

milko - i to szpiegowskie oko zerkające do pudła na pierwszym zdjęciu no rządzi po prostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (55,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (90,6 KB, 62 załadowań)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-03-05 o 20:49
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 20:48   #1808
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę OT Robiłam porządki w szafce z kosmetykami Jak widać miałam pomocnika.
Stefan jest gruby, ale mieści się jeszcze w miejscu, gdzie zazwyczaj stoją plastikowe pudła z moimi kosmetycznymi skarbami
Gruby? Twój Stefan jest sporo chudszy niż moja szaraczka, która dosłownie brzuchem po ziemi szoruje.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 20:51   #1809
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39604761]Taka sobie. Earth Reflection jest paletka zimna. W Rosy Tan przewazaja, o ile pamietam cieple kolor. Jak chcesz cieplaka to poluj na Icognito. JEst lepsza niz Rosy Tan.[/QUOTE]


dziękuję za poradę ;_)


nowe cienie MONO Dior-a sa piękne. Najbardziej wpadł mi w oko kolor SPENCER. Ale cenowo się nie opłacają 2 g- cena 135zł
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 21:58   #1810
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a ja wrócę do ulubionego offtopa, bo znalazłam ukochane przeze mnie zdjęcie mojej Królowej - jak na nie patrzę, to prawie nie słyszę, jak teraz chrapie i prawie nie pamiętam jak mnie z poduszki w nocy spycha
Cudna .. To szylkretka , tak ?

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Gruby? Twój Stefan jest sporo chudszy niż moja szaraczka, która dosłownie brzuchem po ziemi szoruje.
Odchudzić ... odchudzić ...

Jak tak off topowo znów , to ja też wstawię , ale tylko po jednej sztuce - jednego kotowatego i jednego psowego , bo na wszystkie to postu by zbrakło .... EDIT: Pierwsze zdjęcie "kotowe", na które natrafiłam w swojej galerii ,jest podwójne, to będą dwa kotowate ....

Kotowate - Mefisto i Falco
Psowate - Tiger ( nasz pierworodny czworonożny)

Zdjęcia świeżutkie , psie kilkudniowe , a kotowe ok. dwutygodniowe...

Kot -
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2931.jpg (77,1 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tiger.jpg (96,7 KB, 87 załadowań)
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 22:12   #1811
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę OT Robiłam porządki w szafce z kosmetykami Jak widać miałam pomocnika.
Stefan jest gruby, ale mieści się jeszcze w miejscu, gdzie zazwyczaj stoją plastikowe pudła z moimi kosmetycznymi skarbami
Haha, jaki słodziak! Najpiękniej na świecie wkomponował się w białe szafki na dole i różowe pudełko na górze (uszka i nosek). Istny efekt ombre

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no wiadomo, kot musi być tam, gdzie się coś dzieje

i śliczny i nie taki gruby, dla porównania dam Wam fotki mojego śp. Rudego - ważył od 7 do 8 kilo (zależnie od pory roku), jak siadał, to spod brzuszyska stopek nie było widać

milko - i to szpiegowskie oko zerkające do pudła na pierwszym zdjęciu no rządzi po prostu
Słodki i puchaty, no, może puszysty, ale nie taki znowu gruby!


Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Cudna .. To szylkretka , tak ?



Odchudzić ... odchudzić ...

Jak tak off topowo znów , to ja też wstawię , ale tylko po jednej sztuce - jednego kotowatego i jednego psowego , bo na wszystkie to postu by zbrakło .... EDIT: Pierwsze zdjęcie "kotowe", na które natrafiłam w swojej galerii ,jest podwójne, to będą dwa kotowate ....

Kotowate - Mefisto i Falco
Psowate - Tiger ( nasz pierworodny czworonożny)

Zdjęcia świeżutkie , psie kilkudniowe , a kotowe ok. dwutygodniowe...

Kot -
Tutaj to już Arystokotraci i piesio udający kota
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 22:19   #1812
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Cudna .. To szylkretka , tak ?



Odchudzić ... odchudzić ...

Jak tak off topowo znów , to ja też wstawię , ale tylko po jednej sztuce - jednego kotowatego i jednego psowego , bo na wszystkie to postu by zbrakło .... EDIT: Pierwsze zdjęcie "kotowe", na które natrafiłam w swojej galerii ,jest podwójne, to będą dwa kotowate ....

Kotowate - Mefisto i Falco
Psowate - Tiger ( nasz pierworodny czworonożny)

Zdjęcia świeżutkie , psie kilkudniowe , a kotowe ok. dwutygodniowe...

Kot -
norwegi czy coon'y?
Obstawiam że norwegi Przepiękne

Za moją pierwszą wypłatę kupię brytyjczyka długowłosego
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 22:25   #1813
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
o dziękuję bardzo ;_)

Kochana wiesz może do kiedy obowiązują kody zniżkowe???

waham się jeszcze nad zakupem paletki UD NAKED 2 a dwoma paletkami z Dior-a i jedną z Chanel.


nie wiem na którą się zdecydować

może Wy coć szczególnie polecanie???

Dior : nr 609 Earth Reflection, Grege

Chanel : nr 33, nr 14

UD NAKED 2
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39603786]Skrobaj wiadomosc .



Earth Reflection. Nie wygladaja tak festyniarsko i brokatowo jak europejskie Chanele. Nie sypia sie tez jak UD.
Kolory piekne. To moje KWC w kategorii cieni brazowych, niematowych.[/QUOTE]
Bierz Diora!
Earth Reflection to też moja ukochana paletka, chyba ulubiona ze wszystkich cieni w ogóle. Makijaż wychodzi nią sam. Jak muszę wyglądać wystrzałowo, a zarazem nie jakoś pstrokato (zresztą nie lubię zbyt papuzich makijaży), sięgam po nią i to niesamowite, jak potrafi upiększyć oczy, a przez to właściwie całą twarz.

Swoją drogą, do fanek Earth Reflection, czyli o podobnym guście - jaka jeszcze paletka Diora jest taka fajna? Chciałabym jakąś dokupić, ale żadna nie wydaje mi się zbliżona jakością i "urodą kolorów" do ER.


James, z tymi burakami to dzięki Poczytam i spróbuję. Choć jakąś buraczaną fanką nie jestem
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a ja wrócę do ulubionego offtopa, bo znalazłam ukochane przeze mnie zdjęcie mojej Królowej - jak na nie patrzę, to prawie nie słyszę, jak teraz chrapie i prawie nie pamiętam jak mnie z poduszki w nocy spycha
Przesłodka, aż się chce zapieścić na śmierć

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
norwegi czy coon'y?
Obstawiam że norwegi Przepiękne

Za moją pierwszą wypłatę kupię brytyjczyka długowłosego
Tyle jest kotów w schroniskach... Dorosłych, już z uformowanym, przewidywalnym charakterem Przepraszam, że wracam do tematu, ale serce mi się kraja, jak to czytam.

___



Offtop jak siemasz, ale pochwalę się, że w ciągu ostatnich czterech miesięcy uratowałam od śmierci i znalazłam domek łącznie sześciu kotom Tzn. dwa są "w trakcie", ale nie mogę przestać się cieszyć
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 22:31   #1814
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę OT Robiłam porządki w szafce z kosmetykami Jak widać miałam pomocnika.
Stefan jest gruby, ale mieści się jeszcze w miejscu, gdzie zazwyczaj stoją plastikowe pudła z moimi kosmetycznymi skarbami
Śliczny jest.
To jakaś rasa (zupełnie nie znam się na kotach, jestem 100% psiarą)?
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i śliczny i nie taki gruby, dla porównania dam Wam fotki mojego śp. Rudego - ważył od 7 do 8 kilo (zależnie od pory roku), jak siadał, to spod brzuszyska stopek nie było widać
Pierwsze zdjęcie tego rudzielca mnie rozwaliło Kocur wygląda jak po niezłej imprezie.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 22:56   #1815
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no wiadomo, kot musi być tam, gdzie się coś dzieje

i śliczny i nie taki gruby, dla porównania dam Wam fotki mojego śp. Rudego - ważył od 7 do 8 kilo (zależnie od pory roku), jak siadał, to spod brzuszyska stopek nie było widać

milko - i to szpiegowskie oko zerkające do pudła na pierwszym zdjęciu no rządzi po prostu
hehe wszędzie poszukuje jedzenia

Twój Rudzielec przepiękny Jak ze Śniadania u Tiffaniego i też mi się nie wydaje być bardzo gruby.
Fota w doniczce jest boska Tylko tak trochę niebezpiecznie, nie wyskoczył nigdy?

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Gruby? Twój Stefan jest sporo chudszy niż moja szaraczka, która dosłownie brzuchem po ziemi szoruje.
Muszę się bardzo pilnować, żeby brzuchem nie zaczął po ziemi szorować

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Haha, jaki słodziak! Najpiękniej na świecie wkomponował się w białe szafki na dole i różowe pudełko na górze (uszka i nosek). Istny efekt ombre
Muszę przyznać, że jest bardzo fotogeniczny Różowe uszka i nosek wychodzą na zdjęciach rewelacyjnie.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
norwegi czy coon'y?
Obstawiam że norwegi Przepiękne

Za moją pierwszą wypłatę kupię brytyjczyka długowłosego
Tylko proszę, kup w jakiejś sprawdzonej hodowli z rodowodem, nie w pseudohodowli za kilka stówek. Pseudohodowle to samo zło.

Ewentualnie polecam zainteresować się np. na facebooku - bardzo często można adoptować kota "rasowego" - są brytyjczyki do adopcji i inne popularniejsze rasy. Niestety niektórzy ludzie wyrzucają zwierzęta, gdy im się już znudzą

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Offtop jak siemasz, ale pochwalę się, że w ciągu ostatnich czterech miesięcy uratowałam od śmierci i znalazłam domek łącznie sześciu kotom Tzn. dwa są "w trakcie", ale nie mogę przestać się cieszyć
Chyba musimy się spiknąć na fb, ja sporo udostępniam ogłoszeń o kotach. Zaraz napisze pw. Jestes na fb ?

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Śliczny jest.
To jakaś rasa (zupełnie nie znam się na kotach, jestem 100% psiarą)?
dziekuję. Rasa europejska czyli potocznie zwany dachowiec Adoptowany 1,5 roku temu jako ok 5 letni kot. Pani chciała go oddać do schroniska, chyba jej się znudziło posiadanie kota.... (nie była to biedna starsza osoba )
Jest świetny i kochamy się nad życie Kocia wdzięczność za miłość w potrzebie jest wielka.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Cudna .. To szylkretka , tak ?



Odchudzić ... odchudzić ...

Jak tak off topowo znów , to ja też wstawię , ale tylko po jednej sztuce - jednego kotowatego i jednego psowego , bo na wszystkie to postu by zbrakło .... EDIT: Pierwsze zdjęcie "kotowe", na które natrafiłam w swojej galerii ,jest podwójne, to będą dwa kotowate ....

Kotowate - Mefisto i Falco
Psowate - Tiger ( nasz pierworodny czworonożny)

Zdjęcia świeżutkie , psie kilkudniowe , a kotowe ok. dwutygodniowe...

Kot -
Kociaki przepiękne i tak po kociemu równolegle sobie leżą ubóstwiam to. Psiak też cudny. Fajnie, że masz tyle zwierząt
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 23:02   #1816
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

A co tam, też wstawię swoje.
Chłopaki (bliźniaki) uwielbiają wszelkie kartony, oto, co znalazłam ostatnio w kartonie po wyjęciu torebki W ogóle ostatnio zapałały do siebie powtórną miłością
Na fotce jeszcze moja starsza trikolorka i moja zielonooka miłość, która hasa już po kocim raju.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karton.jpg (28,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chłopaki.jpg (28,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minka.jpg (26,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fionka.jpg (79,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Acynka.jpg (35,8 KB, 37 załadowań)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 23:03   #1817
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość

Dziękuje za Twoją opinię

od 3 lat używam tylko cieni Dior-a i zawsze byłam zadowolona.

Natomiast nigdy nie miałam cieni do chanel i UD.

Chanel - w kolorze Prelude prezentują się pięknie, ale Pani w Sephorze powiedziała mi , że te cienie powinno sie używać na mokro a ja nie mam czasu rano bawić się w nakladanie jednych cieni na mokro a drugich na sucho itd. Stąd tam się na też waham się nad ich zakupem.
Preludki na mokro tylko??? Pierwsze słyszę. Co prawda ja mam wersję jedyną słuszną bo kwadratową, ale chyba już te w wersji europejskiej były ok jeśli chodzi o pigmentację, i nie wydaje mi się zeby trzeba było się bawić z aplikacją na mokro.
No ale jak wszystkie tu zagłosowałyśmy - bierz ER w pierwszej kolejności resztę chciejstw Ci podpowiemy
musze przejrzeć co diorowego jeszcze mam, to się wypowiem
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 23:10   #1818
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam tylko 3 miniatury w użyciu, ETK na wykończeniu i w kolejce tylko helenkowy pyton czeka, więc mogę szaleć . Za to na liście do wypróbowania, po uprzednim jednak zakupie , mam MACowy "literkowy", nowość z Diora i może też Guerlain. Jest jednak szansa, że Sisley będzie na tyle super, że skończą się poszukiwania następcy Maestro . Hehe, pobożne życzenie .

Ciekawam bardzo jak u Ciebie się Revitalash sprawdzi. Znając Twoje i tak już piękne i długie rzęsy, efekt pewnie będzie spektakularny.
Ja chyba też się muszę wreszcie zabrać za kurację, bo rzęsy ostatnio mam naprawdę w kiepskim stanie.
o miniaturach oczekujących na otwarcie, to ja nawet nie wspominam MACowy literkowy mam i mnie nie zachwyca akurat ale kusi mnie nowy Diorek, ten Sisley, a i Gerlę nowy po głowie mi się pałęta

moje rzęsy piękne to były lata temu.. ostatnio im się mocno zmarniało

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale wiesz, revitalash i tak sobie kiedys kupię, skoro Martiryb go zaczeła uzywac, a ma rzesiska dłuzsze od moich i to i ja mogę
taaa, bo moje to na plecy zarzucam dobre sobie nie wymyślaj już proszę.. Twoich rzęsy chyba żadne nie przebiją


śliczne te Wasze Koty ja pokażę Wam więc też moją przybłędę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01007.jpg (64,5 KB, 100 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 23:19   #1819
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A co tam, też wstawię swoje.
Chłopaki (bliźniaki) uwielbiają wszelkie kartony, oto, co znalazłam ostatnio w kartonie po wyjęciu torebki W ogóle ostatnio zapałały do siebie powtórną miłością
Na fotce jeszcze moja starsza trikolorka i moja zielonooka miłość, która hasa już po kocim raju.
Chłopaki - wspaniałe jak oni się kochają! zazdroszczę tylu kotów! (ja nie mogę mieć więcej, Stefan to jedynak, z innymi się totalnie stresuje i dostaje m.in. duszności). Trikolorka - dostojna.
Zielonooka czarnulka przepiękna... Te oczy, faktycznie piękna zieleń. Kota mojej mamy - czarnulka - ma żółte oczka.

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
śliczne te Wasze Koty ja pokażę Wam więc też moją przybłędę
o wow jakie rude cudo! wpatruje się w obiektyw z pełnym spokojem
Poza tym to chyba podgrzewa go fajowy MacBook Pro '13 ?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 23:22   #1820
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o wow jakie rude cudo! wpatruje się w obiektyw z pełnym spokojem
Poza tym to chyba podgrzewa go fajowy MacBook Pro '13 ?
przyłapana na gorącym uczynku, choć jak widać, mocno się tym faktem nie przejęła
dokładnie tak.. jakie oko masz.. nawet dobrze cale obliczyłaś
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 23:28   #1821
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
przyłapana na gorącym uczynku, choć jak widać, mocno się tym faktem nie przejęła
dokładnie tak.. jakie oko masz.. nawet dobrze cale obliczyłaś
a no bo ja macowa panienka sama działam na pro-dziadku od kilku lat.

A to dziewczyna (kotka)????
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 00:01   #1822
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
a no bo ja macowa panienka sama działam na pro-dziadku od kilku lat.

A to dziewczyna (kotka)????
aaaa, no to wszystko wyjaśnia jesteśmy w tym samym klubie

tak, dziewczyna.. ma na imię.. nie śmiać się proszę.. Kicia
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 00:10   #1823
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
aaaa, no to wszystko wyjaśnia jesteśmy w tym samym klubie

tak, dziewczyna.. ma na imię.. nie śmiać się proszę.. Kicia
za mac-ki (maki) - jedne i drugie
Piękne imię Piękna jest i taka puchata. Dziewczyna - marzenie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 00:12   #1824
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
za mac-ki (maki) - jedne i drugie
Piękne imię Piękna jest i taka puchata. Dziewczyna - marzenie.
za to jak najbardziej wypiję
imię mało oryginalne, ale tak już zostało taaa, mój mąż zawsze mówi, że ona puchata, jak tylko ja mówię, że jest gruba
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 00:13   #1825
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
aaaa, no to wszystko wyjaśnia jesteśmy w tym samym klubie

tak, dziewczyna.. ma na imię.. nie śmiać się proszę.. Kicia
Mój kot ciągle ma na imię kot, bo póki co nic co wymyślam się nie przyjęło. No może jedynie ty brzydki kocie, ale to czasami
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 01:03   #1826
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mój kot ciągle ma na imię kot, bo póki co nic co wymyślam się nie przyjęło. No może jedynie ty brzydki kocie, ale to czasami
Cccccccccccoooooooooooooo ooooo ?!
Że jak ?
Przeproś natychmiast !!!!

Serce rośnie jak wstawiacie tyle zdjęć swoich ukochanych pupili ...

Ja jeszcze całkiem niedawno miałam 6 kotów , teraz mam już tylko 4
Lunka , odeszła 22 grudnia 2012 , ale żyła "na kredyt" u mnie ponad 5 lat ..W końcu odeszła nie na to , na co całe życie chorowała ...Eh ...
Zula odeszła 2 lata temu , była po potwornym wypadku, miałam zdruzgotaną szczękę , ucięty i złamany ogon , brak jednego ucha, była karłowata ... Ale radziła sobie całkiem nieźle i potrafiła spuścić manto moim psom ...


Te koty na zdjęciu , to jeden w typie syberyjczyka a drugi w typie maine coona ...
Oba z interwencji , ten biszkoptowy został zostawiony w opuszczonym mieszkaniu , 2 miesięczny kociak konał z głodu ... Drzwi otworzyliśmy w asyście policji ... Przez 48 godzin karmiłam go i poiłam co 30 minut , po o,5 ml... I udało się ...
Mefisto zabrany z pseudohodowli , też podczas interwencji ...
Wszystkie moje zwierzęta oprócz pierworodnego Tigera , pochodzą z interwencji różnych/schronisk i WSZYSTKIE też były u mnie na tzw. TYMCZAS .... ale jakoś się zasiedziały ....
Zajmuję się "tym" od wielu lat ...
Obecnie na mniejszą skalę, bo mój dom przechodzi kwarantannę po PP. Tak więc tymczasowanie nieszczepionych kotów musiałam odłożyć na rok ...

Tak się rozpisałam , przepraszam , ale chciałam tylko prosić by nie kupować kotów ... Jest tyle cudnych do adopcji ....
A jeśli już marzymy o konkretnej rasie i koniecznie o maluszku , to tylko ze sprawdzonej hodowli z rodowodem ...
To samo dotyczy psów ... Psy ze schroniska kochają mocniej ...

I moje motto , którym kieruję się przez te wszystkie lata swojej działalności:
"Ratując jedno zwierzę , nie zmienimy świata , ale temu jednemu zwierzęciu , zmienimy cały świat"

Dobranoc

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2013-03-06 o 01:04
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 06:05   #1827
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
o dziękuję bardzo ;_)

Kochana wiesz może do kiedy obowiązują kody zniżkowe???

waham się jeszcze nad zakupem paletki UD NAKED 2 a dwoma paletkami z Dior-a i jedną z Chanel.


nie wiem na którą się zdecydować

może Wy coć szczególnie polecanie???

Dior : nr 609 Earth Reflection, Grege

Chanel : nr 33, nr 14

UD NAKED 2
ten na 10% powinien chodzić do 31 marca
nie pamiętam do kiedy ten na 20 zeta

a z cieni, to polecam 33 Prelude Chanel (ja go nakładam na sucho)

kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 06:23   #1828
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mój kot ciągle ma na imię kot, bo póki co nic co wymyślam się nie przyjęło. No może jedynie ty brzydki kocie, ale to czasami
piona
moja Kota ma niby na imie Tigra, ale nikt tak do niej nie mowi, wszyscy znajomi i ja mowimy na nia Kota plus okazjonalnie dostaje tymczasowe przezwiska [tluscioch, szczeniak, nazgul itp ]

widze znow offtop zwierzowy
to daje mojego czarnego szatana oraz mojego piesa
zdjęcie 1.jpg zdjęcie 2.jpg
plus jako bonus tort urodzinowy, ktory ostatnio stworzylysmy dla mojej przyjaciolki
zdjęcie 3.jpg

Cori racjaaa u mnie sisley jest w marionnaudzie przecie moze u Ciebie tez bedzie mario ostatnio miewa lepsze promo niz seph i douglas razem wzieci
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 07:03   #1829
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39605863]Ave Satan .[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To i ja wrzucę OT Robiłam porządki w szafce z kosmetykami Jak widać miałam pomocnika.
Stefan jest gruby, ale mieści się jeszcze w miejscu, gdzie zazwyczaj stoją plastikowe pudła z moimi kosmetycznymi skarbami
Uwielbiam jego imię

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
o miniaturach oczekujących na otwarcie, to ja nawet nie wspominam MACowy literkowy mam i mnie nie zachwyca akurat ale kusi mnie nowy Diorek, ten Sisley, a i Gerlę nowy po głowie mi się pałęta

moje rzęsy piękne to były lata temu.. ostatnio im się mocno zmarniało


taaa, bo moje to na plecy zarzucam dobre sobie nie wymyślaj już proszę.. Twoich rzęsy chyba żadne nie przebiją


śliczne te Wasze Koty ja pokażę Wam więc też moją przybłędę
I teraz wiadomo, kto pisze posty na blogu

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
piona
moja Kota ma niby na imie Tigra, ale nikt tak do niej nie mowi, wszyscy znajomi i ja mowimy na nia Kota plus okazjonalnie dostaje tymczasowe przezwiska [tluscioch, szczeniak, nazgul itp ]

widze znow offtop zwierzowy
to daje mojego czarnego szatana oraz mojego piesa
Załącznik 5146764 Załącznik 5146765
plus jako bonus tort urodzinowy, ktory ostatnio stworzylysmy dla mojej przyjaciolki
Załącznik 5146766

Cori racjaaa u mnie sisley jest w marionnaudzie przecie moze u Ciebie tez bedzie mario ostatnio miewa lepsze promo niz seph i douglas razem wzieci
Ale tort!!! Takie widoki z rana, oj nieładnie Choć czekolady nie lubię, to na kawałeczek zagrody bym się skusiła
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 08:07   #1830
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Cudna .. To szylkretka , tak ?
...


---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
..
Słodki i puchaty, no, może puszysty, ale nie taki znowu gruby!...
no Kólowa to akurat wcale nie gruba, tylko tak sierścią oszukuje, a jak się ją chwyci czar pozornej tłustości pryska

ja tam lubię grube koty, szczególnie jak latami walczyłam z Królową żeby w ogóle jadła

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
...
Przesłodka, aż się chce zapieścić na śmierć...
Tyle jest kotów w schroniskach... Dorosłych, już z uformowanym, przewidywalnym charakterem Przepraszam, że wracam do tematu, ale serce mi się kraja, jak to czytam.

___



Offtop jak siemasz, ale pochwalę się, że w ciągu ostatnich czterech miesięcy uratowałam od śmierci i znalazłam domek łącznie sześciu kotom Tzn. dwa są "w trakcie", ale nie mogę przestać się cieszyć


moje też wszystkie problemowe były: szara (pierwsza) rodem ze śmietnika, Rudy - ze schronu, a Królowa z interwencji z miau.pl

a Mum jako że nie bardzo inaczej może, łoży na te w domach przejściowych, bo mówi, ze choć tyle może zrobić

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
hehe wszędzie poszukuje jedzenia

Twój Rudzielec przepiękny Jak ze Śniadania u Tiffaniego i też mi się nie wydaje być bardzo gruby.
Fota w doniczce jest boska Tylko tak trochę niebezpiecznie, nie wyskoczył nigdy?

...
to nie doniczka, tylko taka cała skrzynka na kwiaty, kiedyś z jednej wykopał wszystko z ziemią włącznie i zaanektowała na swój prywatny balkon/hamak, oczywiście nikt się nie pogniewał, a Mum z zachwytem robiła spryciarzowi foty

no niestety, raz skutecznie uciekł (straszny z niego był włóczykij), ale przez drzwi i skończył wtedy pod samochodem[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A co tam, też wstawię swoje.
Chłopaki (bliźniaki) uwielbiają wszelkie kartony, oto, co znalazłam ostatnio w kartonie po wyjęciu torebki W ogóle ostatnio zapałały do siebie powtórną miłością
Na fotce jeszcze moja starsza trikolorka i moja zielonooka miłość, która hasa już po kocim raju.
chłopaki wyglądają na niezłych zbójów
piękni

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
...
śliczne te Wasze Koty ja pokażę Wam więc też moją przybłędę
kot wizażuje, jak rozumiem?

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
...
tak, dziewczyna.. ma na imię.. nie śmiać się proszę.. Kicia
moja Królową została po nabyciu jej miseczki na wodę z wytłoczoną w dnie koroną

a tak to różnie się nazywa, Kicia też, więc spoko

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
...
I moje motto , którym kieruję się przez te wszystkie lata swojej działalności:
"Ratując jedno zwierzę , nie zmienimy świata , ale temu jednemu zwierzęciu , zmienimy cały świat"

Dobranoc
no i łezki mi poszły, Tigru
ale fakt, masz rację, mój Rudy też nierokujący był jak mi go wcisnęłi w schronie (w sumie przypadkiem, bo zawiozłam tam gołębia, co mi pod nogi ciut przetrącony spadł) - złamana łapa, zatrucie pokarmowe, zapalenie płuc i okropone wychudzenie z tytułu powyższych
ale dopieszczony, proszę jak wyrósł i zmężniał - dobry przykład, że trzeba brać takie bidy
ma nim nauczyłam się robić zastrzyki podskórne kot m, bo pan wet stwierdził, że się nadaję i sobie radzę i nie musiałam dzięki temu jeździć do niego z kotem codziennie, bo dłuuugo był leczony po zabraniu ze schronu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-03-06 o 07:47
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.