Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-02, 08:52   #1831
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Elphaba Pokaż wiadomość
Eh, wiem o tym. Nie dosc, ze dni nieplodne, to jeszcze stosunek zabezpieczony od poczatku do konca, zadne tam od polowy. Nakręciły mnie te mdłości niewiadomego pochodzenia (pewnie jakiś wirus), a potem internetowe historie o okresach dzień czy dwa po współżyciu i jednak ciazach, krwawieniach srodcyklicznych, które wyglądają jak okresy i testach negatywnych przez całą ciążę (nie wiem, w jakim mechanizmie miałoby to być możliwe, ale są osoby uparcie twierdzace, że się zdarzyło). Teraz jestem już znacznie spokojniejsza jeśli chodzi o możliwość ciąży, raczej zaniepokojona tym wszystkim co w ciągu ostatniego miesiąca się działo z moim ciałem.
W każdym razie rozważam, po wizycie u gina, również odwiedzenie znajomej psychiatry, bo psychosomatyki było w tym wszystkim co najmniej 3/4, z ewidentnie przesadzonym lękiem w zasadzie bez podstaw.
Rozumiem Twoje obawy, lęk i stres a dodatkowo czytając te wszystkie internetowe historie naprawdę można się przestraszyć. Dlatego ja kiedy jestem zestresowana wolę iść na badanie krwi na betę niż wydawać kasę na testy sikane, którym i tak nie ufam. Daj znać po wizycie u ginekologa, trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 17:36   #1832
Elphaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Rozumiem Twoje obawy, lęk i stres a dodatkowo czytając te wszystkie internetowe historie naprawdę można się przestraszyć. Dlatego ja kiedy jestem zestresowana wolę iść na badanie krwi na betę niż wydawać kasę na testy sikane, którym i tak nie ufam. Daj znać po wizycie u ginekologa, trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli
Dzięki. Już byłam spokojniejszy, ale po wizycie znowu cała się trzese... pani doktor zbadała mnie, powiedziała, że macica jest nieco powoekszona- jak przed miesiączka ALBO we wczesnej ciąży. Dodała, że prezerwatywa zabezpiecza w 50 %, a w stresie mogła wystąpić owulacja również dzien przed okresem.
Czyli nakręcił wszystkie moje leki z powrotem i dała skierowanie na usg...
Poradźcie, iść wcześniej na test z krwi? Żeby niepotrzebnie nie wydawać kasy na usg...czy możliwe że przy negatywnych 3 testach z moczu we krwi też nie było bety? (Już swiruje)
Elphaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 18:18   #1833
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Elphaba Pokaż wiadomość
Dzięki. Już byłam spokojniejszy, ale po wizycie znowu cała się trzese... pani doktor zbadała mnie, powiedziała, że macica jest nieco powoekszona- jak przed miesiączka ALBO we wczesnej ciąży. Dodała, że prezerwatywa zabezpiecza w 50 %, a w stresie mogła wystąpić owulacja również dzien przed okresem.
Czyli nakręcił wszystkie moje leki z powrotem i dała skierowanie na usg...
Poradźcie, iść wcześniej na test z krwi? Żeby niepotrzebnie nie wydawać kasy na usg...czy możliwe że przy negatywnych 3 testach z moczu we krwi też nie było bety? (Już swiruje)
Zmień lekarza, bo ten gada bzdury. Prezerwatywa ma wskaźnik Pearla między 3-7. Oznacza to, że na 100 kobiet 3-7 zachodzi w ciążę przy tej metodzie antykoncepcyjnej. Ja tu nie widzę 50%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Przejrzałam Twoje posty i szans na ciąże z Twoim przypadku nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 18:30   #1834
Elphaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Zmień lekarza, bo ten gada bzdury. Prezerwatywa ma wskaźnik Pearla między 3-7. Oznacza to, że na 100 kobiet 3-7 zachodzi w ciążę przy tej metodzie antykoncepcyjnej. Ja tu nie widzę 50%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Przejrzałam Twoje posty i szans na ciąże z Twoim przypadku nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapytałam o to, bo też mi się wydawało, że ta skuteczność to grubo ponad 50 %... a ona na to że to ochrona przed chorobami, a przed zapłodnieniem skuteczność 50%...plis ta niby bonusów owulacji w stresie...

Jutro idę na bete dla świętego spokoju. Na żadne usg kasy wywala nie będę. Za duzo czasu mi zajelo uspokojenie sie.
Elphaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 18:39   #1835
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Elphaba Pokaż wiadomość
Zapytałam o to, bo też mi się wydawało, że ta skuteczność to grubo ponad 50 %... a ona na to że to ochrona przed chorobami, a przed zapłodnieniem skuteczność 50%...plis ta niby bonusów owulacji w stresie...

Jutro idę na bete dla świętego spokoju. Na żadne usg kasy wywala nie będę. Za duzo czasu mi zajelo uspokojenie sie.
Szkoda gadać. Niech się lepiej dokształci, a nie gada takie głupoty.

Na USG nic nie zobaczysz. Beta to lepszy pomysł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 07:33   #1836
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Elphaba Pokaż wiadomość
Zapytałam o to, bo też mi się wydawało, że ta skuteczność to grubo ponad 50 %... a ona na to że to ochrona przed chorobami, a przed zapłodnieniem skuteczność 50%...plis ta niby bonusów owulacji w stresie...

Jutro idę na bete dla świętego spokoju. Na żadne usg kasy wywala nie będę. Za duzo czasu mi zajelo uspokojenie sie.
Zdecydowanie zmień lekarza bo gada bzdury. Prezerwatywa może i nie jest skuteczna w 100% ale napewno nie w 50%.
Testy z moczu mogą się mylić zarówno w jedną jak i w drugą stronę i mówię to akurat z autopsji bo mi pokazały ciążę kiedyś mimo, że w niej nie byłam.

USG sobie daruj, idź na betę i będziesz miała czarno na białym i odrazu się uspokoisz. A na USG jeszcze Ci jakiś bzdur nagadają i bardziej się zdenerwujesz.

Trzymam kciuki, żeby wynik był taki, jakiego oczekujesz
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 08:17   #1837
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Elphaba Pokaż wiadomość
Zapytałam o to, bo też mi się wydawało, że ta skuteczność to grubo ponad 50 %... a ona na to że to ochrona przed chorobami, a przed zapłodnieniem skuteczność 50%...plis ta niby bonusów owulacji w stresie...

Jutro idę na bete dla świętego spokoju. Na żadne usg kasy wywala nie będę. Za duzo czasu mi zajelo uspokojenie sie.
Ja bym wręcz złożyła w przychodni skargę na tego lekarza za niekompetencję i wprowadzanie pacjenta w błąd celem naciągania na kolejne badania.
To jakiś żart.
Prezerwatywa, jeśli jest dobrze stosowana, jest w pełni skuteczna. Jej obniżony wskaźnik wynika z tego, że zdarzają się błędy czy wadliwe egzemplarze, ale nic takiego u Ciebie nie miało miejsca.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 20:23   #1838
Elphaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Właśnie odczytalam wynik beta: <0.02.

Wielkie dzieki Dziewczyny za wsparcie, bez waszych przytomnych komemtarzy zwariowalabym na pewno.

Aż się poplakalam, tyle napięcia że mnie zeszło. Dzięki raz jeszcze!
Elphaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 21:10   #1839
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No i super

Ja ostatnio tez sie czulam "podejrzanie" i sie denerwowalam,nakrecalam i po co mi to bylo? Pojechalam zrobic bete,wynik <1,2 i odrazu kamoen z serca

A wlasnie - zmien ginekologa
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 21:34   #1840
Elphaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
A wlasnie - zmien ginekologa
No to nie ulega wątpliwości gorzej że ta też była zmieniana jakoś nie mam szczęścia...musze pogłębić wywiad srodowiskowy
Elphaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 07:35   #1841
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Elphaba Pokaż wiadomość
Dodała, że prezerwatywa zabezpiecza w 50 %

To by znaczyło, że przez te wszystkie lata miałam niebywałego farta Może powinnam zacząć w totka grać
Tak na serio, to może ona tak mówi, żeby pacjentki się wszystkie decydowały na antykoncepcję hormonalną, oczywiście firmy, którą ona poleca
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 08:28   #1842
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
To by znaczyło, że przez te wszystkie lata miałam niebywałego farta Może powinnam zacząć w totka grać
Tak na serio, to może ona tak mówi, żeby pacjentki się wszystkie decydowały na antykoncepcję hormonalną, oczywiście firmy, którą ona poleca
W sumie tak też może być bo zauważyłam, że ginekolodzy (a przynajmniej ci, na których trafiałam do tej pory) usilnie próbowali mnie nakłonić do antykoncepcji hormonalnej i nie rozumieli słowa "nie".
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 15:58   #1843
Elphaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No ja miałam właśnie takie wrażenie, że raz, chce wykrywać ciążę USG znacznie drozszym od bety a dwa, że będzie mi chciała potem koniecznie wcisnąć tabletki i to pewnie jakiejś konkretnej firmy...
Z ciekawości przejrzałam opinie na jej temat. Znalazłam prawie same pozytywne (kobiet, którym prowadziła ciążę) i jedną negatywną, związana właśnie z naciaganiem na drogie badania u dziewczyny, która w ciąży nie była. Nie wiem, czy woli ciężarne czy o co chodzi, ale na pewno mnie już więcej nie zobaczy.
Elphaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 19:56   #1844
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy jesli zawsze pierwsza tabletke z nowego opakowania bralam o godzinie 19, a teraz wzięłam ją o 21 to czy wpływa to na zabezpieczenie? Pierwszy tydzien tabletek bralam w wahaniach 2/3 godziny, ale zadnej nie pominęłam. Jestem normalnie zabezpieczona czy owulacja moze wystapic?
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 21:38   #1845
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy jesli zawsze pierwsza tabletke z nowego opakowania bralam o godzinie 19, a teraz wzięłam ją o 21 to czy wpływa to na zabezpieczenie? Pierwszy tydzien tabletek bralam w wahaniach 2/3 godziny, ale zadnej nie pominęłam. Jestem normalnie zabezpieczona czy owulacja moze wystapic?
Takie krótkie odstępy nie mają wpływu na antykoncepcje. Nie musisz się martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 01:41   #1846
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Trochę się boję, bo jestem na 8 tabletce z nowego opakowania, caly czas mnie boli bodbrzusze, ale bylam pewna, że to tylko miesniak daje o sobie znać. Wczoraj w południe na dodatek uprawialam seks w wytryskiem w srodku, a dzisiaj mam dużo bardzo ciagnacego sie śluzu. Nie wiem czy to jakieś resztki spermy czy nie daj boże owulacja. Co o tym myslicie? bo zaczelam juz schizowac.
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 05:44   #1847
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Trochę się boję, bo jestem na 8 tabletce z nowego opakowania, caly czas mnie boli bodbrzusze, ale bylam pewna, że to tylko miesniak daje o sobie znać. Wczoraj w południe na dodatek uprawialam seks w wytryskiem w srodku, a dzisiaj mam dużo bardzo ciagnacego sie śluzu. Nie wiem czy to jakieś resztki spermy czy nie daj boże owulacja. Co o tym myslicie? bo zaczelam juz schizowac.
Jeśli wszystkie tabletki były brane skrupulatnie, to nie ma szans na ciąże. Ten śluz to mogą być też resztki Twojego nawilżenia i z tego co pamiętam, to ja czasem miewalam taki śluz przy tabletkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 17:59   #1848
amelia427
Przyczajenie
 
Avatar amelia427
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny, mam charakter nerwicowy i ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad różnymi możliwościami zapłodnienia
Na zdrowy rozsądek, w szkole uczono nas że w ciążę zachodzi się w wyniku penetracji i wytrysku, a gdy antykoncepcję stosuje się poprawnie to nie ma możliwości ciąży.
Chciałam poczytać o tym w Internecie i na takich portalach jak abczdrowie gdzie odpowiadają lekarze mówią że wystarczy odrobina preejakulatu w okolicach pochwy i istnieje prawdopodobieństwo ciąży Tak samo edukatorzy ponton, mówią że nigdy nie można na 100% wykluczyć ciąży nawet przy najlepszym zabezpieczeniu. Dla mnie to absurdalne ale w takim razie dlaczego w Internecie tyle się mówi o takim ryzyku? Jak to w końcu jest?
Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amelia427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 18:11   #1849
MsWilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć, chciałam was zapytać czy ta kredka wskazuje na ciążę? Robiłam 3 testy ostatnio co tydzień. I ten dzisiejszy wyszedł taki jak na zdjęciu. Miał ktoś taka kreskę i była to ciaza? Wizytę u ginekologa mam we wtorek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180705_145502.jpg (129,9 KB, 54 załadowań)
MsWilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-05, 18:14   #1850
MsWilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A tutaj dwa pozostałe testy i ten dzisiejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180705_185513.jpg (46,8 KB, 54 załadowań)
MsWilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 06:37   #1851
aandaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny pomozcie odchodze juz od zmysłów 30.06kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, twierdzi ze zdążył na czas wyjąć, a sam stosunek nie trwal długo. Ostatnią miesiaczke mialam 12.06, czyli dni plodne wypadaly na 20-26.06. Bardzo sie denerwuje bo 04.07mialam pogrzeb wujka od rana mialam mdłości, prawie zaslablam w kosciele i zauwazylam ze nieco powiekszyly mi sie piersi. Kolejna miesiaczka wypada na 09.07. Czy jest możliwość zebym byla w ciazy albo zeby dni plodne mogly ulec przesunięciu?
aandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 06:46   #1852
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny biorę tabsy w systemie 24 + 4.

Zapomniałam zjeść 14 tabletkę. W niedzielę (rano) był stosunek, tabletki zapomniałam w środę wieczorem. Zjadłam dopiero po 24 h, bo pokapowałam się przy następnej, że dni tygodnia się nie zgadzają na blistrze. Czy mam się czym denerwować?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 09:07   #1853
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez aandaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie odchodze juz od zmysłów 30.06kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, twierdzi ze zdążył na czas wyjąć, a sam stosunek nie trwal długo. Ostatnią miesiaczke mialam 12.06, czyli dni plodne wypadaly na 20-26.06. Bardzo sie denerwuje bo 04.07mialam pogrzeb wujka od rana mialam mdłości, prawie zaslablam w kosciele i zauwazylam ze nieco powiekszyly mi sie piersi. Kolejna miesiaczka wypada na 09.07. Czy jest możliwość zebym byla w ciazy albo zeby dni plodne mogly ulec przesunięciu?
W uproszczeniu: owulacji i co za tym idzie dni płodne przypadją na dwa tygodnie przed okresem. W zależności od długości cyklu to zazwyczaj pierwsza faza jest różnej długości i nawet przy regularnych miesiączkach nie można założyć, że ten konkretny cykl będzie taki sam, wpływa na niego bardzo dużo czynników i określić to tak naprawdę można dopiero po fakcie.
Wnioskuję, że nie masz pewności odnośnie tego czy partner zdążył, także generalnie tak, mogłaś mieć dni płodne i mogło dojść do zapłodnienia.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 10:32   #1854
aandaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Robiłam przed chwilą test ciążowy czułość 20, wyszedł negatywny...czy dslej muszę się obawiać?
aandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 11:03   #1855
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez aandaa Pokaż wiadomość
Robiłam przed chwilą test ciążowy czułość 20, wyszedł negatywny...czy dslej muszę się obawiać?
Wydaje mi się że za szybko ten test ja robiłam 11 dni po stosunku i miałam kreskę ledwo widoczną ale ja akurat na nią czekałam
I miałam test z większą czułością 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 11:22   #1856
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez aandaa Pokaż wiadomość
Robiłam przed chwilą test ciążowy czułość 20, wyszedł negatywny...czy dslej muszę się obawiać?
Z testem poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 12:08   #1857
aandaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Partner upiera sie że zdążył, a czy ja mając ewentualnie dni plodne moglam i tak zajść w ciążę? Te objawy moga być wynikiem stresu i zbliżającej sie miesiączki?
aandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 12:11   #1858
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny biorę tabsy w systemie 24 + 4.

Zapomniałam zjeść 14 tabletkę. W niedzielę (rano) był stosunek, tabletki zapomniałam w środę wieczorem. Zjadłam dopiero po 24 h, bo pokapowałam się przy następnej, że dni tygodnia się nie zgadzają na blistrze. Czy mam się czym denerwować?
Czyli w czwartek wzięłaś dwie tabletki? Wg mnie nie masz się czym denerwować, 14 dzień to drugi tydzień blistra, który jest najmniej ryzykowny pod tym względem.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 12:12   #1859
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez aandaa Pokaż wiadomość
Partner upiera sie że zdążył, a czy ja mając ewentualnie dni plodne moglam i tak zajść w ciążę? Te objawy moga być wynikiem stresu i zbliżającej sie miesiączki?
Cóż, jeśli nie chcesz mieć dzieci, to się zabezpieczaj.

Jesli partner jest pewien, że nie było wytrysku, to szanse są małe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 13:33   #1860
aandaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A czy te moje objawy mogą byc objawami PMS? w zeszlym miesiacu mialam podobną sytuacje i podobne objawy.

Edytowane przez aandaa
Czas edycji: 2018-07-06 o 13:33 Powód: Błąd
aandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.