co wam zbrzydło do granic możliwości? - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 19:43   #1831
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
z naturą nie zawsze się wygra
ile ja bym dała, by mieć falowane włosy ...
pewnie tyle, ile ja bym dala, zeby zamiast falowanych miec proste
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:48   #1832
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
z naturą nie zawsze się wygra
ile ja bym dała, by mieć falowane włosy ...
Jasne, nie mówię tu o naturalnie prostych włosach.... Ale drażnią mnie dziewczyny, które nie wyjdą z domu bez prostowania. Może mam uraz, bo mieszkałam przez rok z 3 dziewczynami, z których każda codziennie rano prostowała włosy przez pół godziny...Wolały się spóźnić na zajęcia albo nie zdążyć zjeść śniadania, ale włosy musiały być proste bo inaczej straciłyby honor I jeszcze obgadywały przy mnie inne dziewczyny, które nie prostują.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:48   #1833
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

a mnie strasznie denerwuje monopol na daną rzecz/fason/kolor. przykładem np jest faza na kolor nude/pudrowy albo aktualnie kwiaty dosłownie wszystko:zaczynając na bluzkach, tunikach, sukienkach, legginsach, torebkach kończąc na butach wchodzę do HM a tam kwiaty,wchodzę do stradiego a tam kwiaty otwieram lodówkę a tam,co? kwiaty
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:22   #1834
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;19409139]Jasne, nie mówię tu o naturalnie prostych włosach.... Ale drażnią mnie dziewczyny, które nie wyjdą z domu bez prostowania. Może mam uraz, bo mieszkałam przez rok z 3 dziewczynami, z których każda codziennie rano prostowała włosy przez pół godziny...Wolały się spóźnić na zajęcia albo nie zdążyć zjeść śniadania, ale włosy musiały być proste bo inaczej straciłyby honor I jeszcze obgadywały przy mnie inne dziewczyny, które nie prostują.[/QUOTE]

No to już przesada
Ja w swoim otoczeniu nie spotkałam się z jakimś parciem na proste włosy.Tym bardziej obce mi jest wyśmiewanie osób , które tego nie robią.No bo co to niby za wymóg jest
Mnie podobają się zarówno proste jak i kręcone/falowane włosy , a wszystko zależy od tego w czym komu do twarzy.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
a mnie strasznie denerwuje monopol na daną rzecz/fason/kolor. przykładem np jest faza na kolor nude/pudrowy albo aktualnie kwiaty dosłownie wszystko:zaczynając na bluzkach, tunikach, sukienkach, legginsach, torebkach kończąc na butach wchodzę do HM a tam kwiaty,wchodzę do stradiego a tam kwiaty otwieram lodówkę a tam,co? kwiaty
Też prawda Ale z drugiej strony jeśli jakiś wzór/trend mi się spodoba to moge kupować wszystko w tej tematyce,co nie koniecznie jest przemyślane i rozsądne Np. motyw kwiatowy o którym piszesz bardzo mi pod pasował Ale to kwestia czasu aż mi się znudzi.Wiem ,dziwna jestem
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:15   #1835
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Do granic możliwości zbrzydły mi STRINGI.
Kiedyś bardzo często nosiłam, teraz pozbyłam się wszystkich i noszę tylko figi.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 21:45   #1836
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Beznadziejna jakość większości ubrań w sieciówkach mi zbrzydła. Nigdy nie wiadomo kiedy się rozwalą. Trzeba długo szukać, żeby znaleźć coś porządnego, a czasem pomimo pozorów dobrej jakości - po kilku dniach użytkowania, po praniu - mamy mechaty wór. Spodnie wyciągają się i rwą, ze swetrów wychodzą kłaczki z kulkami. Tragedia. Zdarzyło mi się kilka razy trafić coś porządnego, ale to czysty przypadek. Natomiast niewypałów nie zliczę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:07   #1837
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Do granic możliwości zbrzydły mi STRINGI.
Kiedyś bardzo często nosiłam, teraz pozbyłam się wszystkich i noszę tylko figi.
Mam to samo Nie wiem jak kiedyś mogłam non stop chodzić z tym sznurkiem w
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 22:25   #1838
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;19413269]Beznadziejna jakość większości ubrań w sieciówkach mi zbrzydła. Nigdy nie wiadomo kiedy się rozwalą. Trzeba długo szukać, żeby znaleźć coś porządnego, a czasem pomimo pozorów dobrej jakości - po kilku dniach użytkowania, po praniu - mamy mechaty wór. Spodnie wyciągają się i rwą, ze swetrów wychodzą kłaczki z kulkami. Tragedia. Zdarzyło mi się kilka razy trafić coś porządnego, ale to czysty przypadek. Natomiast niewypałów nie zliczę.[/QUOTE]
niestety muszę się zgodzić.Wchodząc do takiego H&Mu ,New Yorkera,Reserved mam wrażenie ,że wchodzę do sklepu z używaną odzieżą.Już na wieszakach niektóre rzeczy są zmechacone,wybrudzone szminkami lub podkładami,wymiętolone,ni ektóre się prują.Masakra

Moje zakupy polegają na szukaniu perełek(rzeczy w dobrym stanie i w moim guście)w tym stosie szmatek,dlatego trudno mi coś znaleźć
__________________

twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:34   #1839
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Do granic możliwości zbrzydły mi STRINGI.
Kiedyś bardzo często nosiłam, teraz pozbyłam się wszystkich i noszę tylko figi.
Też od roku wymieniam "bieliźniarkę" na figi i bokserki a już myślałam, że jestem dziwna, bo wszędzie tylko sringi i sringi :P
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:08   #1840
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

oo taaak stringi nie wiem jak mogłam kiedyś w nich chodzić non stop
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:12   #1841
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

mi zbrzydły buty Deichmann, CCC i innych tego typu.
Tak jak kiedyś kupowałam tą tanią chińszczyznę, tak obiecałam sobie że nigdy więcej moja noga ni postanie w tych sklepach. Buty są po pierwsze niewygodne, po drugie... na pół sezonu, bo nawet nie na cały... :-/
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 20:23   #1842
aliiik
Przyczajenie
 
Avatar aliiik
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
a mnie strasznie denerwuje monopol na daną rzecz/fason/kolor. przykładem np jest faza na kolor nude/pudrowy albo aktualnie kwiaty dosłownie wszystko:zaczynając na bluzkach, tunikach, sukienkach, legginsach, torebkach kończąc na butach wchodzę do HM a tam kwiaty,wchodzę do stradiego a tam kwiaty otwieram lodówkę a tam,co? kwiaty
DOKŁADNIE ! Rozumiem modne, ale ebz przesady -.-'
aliiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:16   #1843
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Zbrzydł mi sklep New Yorker. Kiedyś lubiłam się tam ubierać, wczoraj będąc na zakupach widziałam tylko byle jakie szmatki, które nie są pewnie warte nawet 10 zł w cenach zaczynających się od 50...
Ja rozumiem że kryzys i każdy chce zarobić, ale bez przesady
Będąc w sklepie Queen widziałam identyczne bluzki-koszule w cenie 59,90, jak ostatnio na targu za 25 zł
Inny przykład, kupowałam wczoraj bluzkę, która była w 3 wersjach kolorystycznych. Szara i różowa kosztowały 40 zł, granatowa już 80, bo granat jest teraz na topie
To prawda - kilka lat temu nawet kupiłam kilka rzeczy w tym sklepie a ostatnio weszłam z ciekawości ale po 5 min wyszłam...

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
"zdjęcia z powykrzywianymi nogami.." tą manie robienia takich zdjęć można porównać do szału na robienie "dziubka" do zdjęć na portale .... masakra


Mi dodatkowo zbrzydły zdjęcia dziewczyn, które same sobie je robią - podnoszą rękę, patrzą w górę (ważna jest tylko twarz) i robią fotkę . Mój TŻ mówi, że u faceci nazywają takie zdjęcia bodajże "rób mi loda" :/



A co do kurtek skórzanych - sama mam taką ze ściągaczami i kocham ją tylko, że moja nie jest z eko skóry tylko normalna i nie mogę powiedzieć na nią złego słowa
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:51   #1844
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Jedno co mi obrzydło w polskiej modzie to fakt, że kobiety uważają, że dobrze wyglądać = kobieco i seksownie. Nie potrafią załapać, że dekonstrukcja, oversize czy męski styl też może być ładny i interesujący. Przeciwnie wolą albo pokazać wszystko (nawet nie tyle, że odsłonić gołe co choćby opiąć maksymalnie materiałem) - i cycki i tyłek i nogi i talię.

Panienki "modne, kobiece, eleganckie" ubierające się w sklepach typu TW, Forever18 albo innej PrettyGirl - czyli satyna, poliester, beznadziejne, sztuczne materiały, słaby krój i olaboga rajstopy cieliste! To dla mnie styl aspirujących do miana studentek licealistek i młodych urzędniczek.

Nie podoba mi się też moda na bycie szczupłym za wszelką cenę, nawet jeśli ta szczupłość to wychudzenie i totalny brak kondycji. Po prostu szczupłe = atrakcyjne nawet jeśli opięty legginsami tyłek jest totalnie płaski, chude ręce wyglądają jak parówki a nogi mimo, że patyczki mają mało napiętą, nieładną skórę i zero mięśni, które nadają sylwetce zdrowy, fajny look. Nie mówię o brzuchu - kaloryferze ale po prostu o jędrnym, zwartym ciele.

Co mi się jeszcze nie widzi - to laski ubrane modnie lub drogo ale z tłustymi włosami, zważonym makijażem, obskubanym lakierem, włosami domowego zwierzątka na swetrze, zmechaconych ciuchach w brudnych butach. Wolę niemodnie i tanio, nawet z sieciówki, nawet klona ale jak ciuszki pachną, są wyprasowane, dobrze dobrane do figury. Niech nawet nie będzie oryginalnie byle było schludnie, czysto, świeżo. Nie ma nic gorszego niż fashionistki, które bardziej dbają o modne ubrania niż o swoje ciało (zęby, włosy, cerę) i stan tych ubrań.

Brrrr
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 12:00   #1845
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No kilkanascie lat, to dla mnie nie jest dlugo
Wiesz, kazdy ma swoje przekonania, ja nie uwazam zeby zywienie bylo tylko sprawa rodzica, bo zle moze zrobic dziecku naprawde krzywde (patrzac chociazby na to, ile teraz jest otylych dzieci). A czy akurat kazde dziecko zywione dieta wegetarianska nie bedzie wybrzydzalo kotletami sojowymi? nie sadze.
oj to takie przekonania sprzed 10 lat straszne ale kazdy ma swoje zdanie w sumie, po prostu rzucilo mi sie w oczy


Ja tak dla odmiany powiem, ze chyba nic mi sie nie znudzilo zyjemy w takich czasach gdzie niestety w kazdym sklepie jest to samo i chcac-niechcac "musimy" nosic co jest fakt, sa rzeczy ktore mi sie nie podobaja ale hmm.. sama nie lubie pytajacego wzroku na ulicy kiedy przechodze ubrana "inaczej" wiec staram sie nie patrzec na innych

Do rzeczy ktore nie pochodza pod moj gust zalicze zdecydowanie zlote i srebrne torby biale kozaczki to juz klasyk tipsy tez nie sa czyms co uwazam za estetyczne(chodzi o te typowe łopaty).

Alleeee nie wiem, czy zauwazylyscie: kiedys byla modna fryzura - Bob cale ulice pelne tej fryzury nie dziwie sie bo prawie kazdemu jakas jego odmiana pasuje za to teraz wchodze do autobusu i widze rude glowy a sama mam wlosy wlasnie tego koloru ciekawe, czy to takie moje wyczulenie czy cos w tym jest
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2011-03-24 o 12:11
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 15:47   #1846
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Jolaboga rajstopy cieliste!
Co jest Twoim zdaniem złego w cielistych rajstopach?
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 15:52   #1847
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

nie moge patrzec na ekoskorki. Wiekszosc wyglada po prostu plastikowo, a co niektore sa wrecz polamane. Ohydztwo.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:16   #1848
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Panienki "modne, kobiece, eleganckie" ubierające się w sklepach typu TW, Forever18 albo innej PrettyGirl - czyli satyna, poliester, beznadziejne, sztuczne materiały, słaby krój i olaboga rajstopy cieliste! To dla mnie styl aspirujących do miana studentek licealistek i młodych urzędniczek.
Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Co jest Twoim zdaniem złego w cielistych rajstopach?
O to samo chciałam zapytać
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:32   #1849
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Dla mnie cieliste rajstopy są w złym guście . Definitywnie lepiej wyglądają czarne niekryjące lub w jakimś stonowanym kolorze. To trochę jak zapytać co jest złego w białych rajstopach? Niby nic ale jednak zazwyczaj wyglądają słabo.

Poza tym mówię o tych cielistych rajtkach w kontekście właśnie błyszczącej, sztucznej koszuli z żabocikiem i równie plastikowej spódnicy. Do tego mała, lakierowana torba typu jamnik, obów z CCC lub Deichamna = bijąca po oczach taniość.

I nie chodzi wcale o kasę jaką się płaci tylko o sam materiał, wykonanie i kombinację. Dla mnie to jest tandeta nie do przejścia.
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 16:35   #1850
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Dla mnie cieliste rajstopy są w złym guście . Definitywnie lepiej wyglądają czarne niekryjące lub w jakimś stonowanym kolorze. To trochę jak zapytać co jest złego w białych rajstopach? Niby nic ale jednak zazwyczaj wyglądają słabo.
Cieliste rajstopy to moim zdaniem klasyka. Nie do wszystkiego pasują czarne czy w innym kolorze. Zresztą - jaki inny masz na myśli?
Co do białych - zgadzam się, wyglądają dobrze tylko na dziewczynkach idących do pierwszej komunii
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:42   #1851
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;25936914]Cieliste rajstopy to moim zdaniem klasyka. Nie do wszystkiego pasują czarne czy w innym kolorze. Zresztą - jaki inny masz na myśli?
Co do białych - zgadzam się, wyglądają dobrze tylko na dziewczynkach idących do pierwszej komunii [/QUOTE]



Wręcz powiedziałabym, że do większej ilości rzeczy pasują cieliste niż czarne A cieliste pończochy, jeszcze najlepiej ze szwem to już w ogóle dla mnie pełnia szczęścia Oczywiście nie mówię tu o praktycznie brązowych rajtach ciemniejszych o kilka tonów od skóry właścicielki, czy o tych świecących się jak...
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:03   #1852
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość


Wręcz powiedziałabym, że do większej ilości rzeczy pasują cieliste niż czarne A cieliste pończochy, jeszcze najlepiej ze szwem to już w ogóle dla mnie pełnia szczęścia Oczywiście nie mówię tu o praktycznie brązowych rajtach ciemniejszych o kilka tonów od skóry właścicielki, czy o tych świecących się jak...
No ja pisząc o cielistych mam na myśli takie, których praktycznie nie widać na nodze, takie lekko beżowe. Elegancki strój i kolorowe rajstopki jakoś mi nie pasują do siebie
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:17   #1853
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

No to ja myślałam właśnie o tych o których wy nie myślałyście
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 22:50   #1854
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

inność jest fajna, ale szczerze dziwnie się czuję gdy ludzie wpatrują się we mnie na ulicy - zamiast myśleć, że fajnie wyglądam, zastanawiam się, czy nie mam czegoś na nosie itd trzeba być na prawdę pewnym siebie, nie uważam siebie za szarą mysz, ale nie czuję się dobrze będąc największą "atrakcją" na ulicy. Staram się ubierać schludnie i tak jak lubię, nic na to nie poradzę, że podobają mi się jasne płaszczyki, w których lata połowa miasta ale wolę być w tej grupie, niż w większej i według mnie bardziej tandetnej, eko-skórkowej-czarnej-ściągaczowej

Co do cielistych rajstop - czasami nie ma innej opcji, nic innego do danego ciucha nie pasuje jak naturalny kolor nóg. I szczerze to wolę dobrze dobrane, matowe cielaki od kompletnie niewiosennych, czarnych rajtek.
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 23:29   #1855
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
To prawda - kilka lat temu nawet kupiłam kilka rzeczy w tym sklepie a ostatnio weszłam z ciekawości ale po 5 min wyszłam...





Mi dodatkowo zbrzydły zdjęcia dziewczyn, które same sobie je robią - podnoszą rękę, patrzą w górę (ważna jest tylko twarz) i robią fotkę . Mój TŻ mówi, że u faceci nazywają takie zdjęcia bodajże "rób mi loda" :/



A co do kurtek skórzanych - sama mam taką ze ściągaczami i kocham ją tylko, że moja nie jest z eko skóry tylko normalna i nie mogę powiedzieć na nią złego słowa
dlatego zawsze wpadam tam w czasie wyprzedaży, ceną potrafią spaść niesamowicie, wtedy kupuję

hm.. mnie własciwie nic nie zbrzydło a niech każdy nosi co chce, fajnie jest
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 07:55   #1856
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Dla mnie cieliste rajstopy są w złym guście . Definitywnie lepiej wyglądają czarne niekryjące lub w jakimś stonowanym kolorze. To trochę jak zapytać co jest złego w białych rajstopach? Niby nic ale jednak zazwyczaj wyglądają słabo.

Poza tym mówię o tych cielistych rajtkach w kontekście właśnie błyszczącej, sztucznej koszuli z żabocikiem i równie plastikowej spódnicy. Do tego mała, lakierowana torba typu jamnik, obów z CCC lub Deichamna = bijąca po oczach taniość.

I nie chodzi wcale o kasę jaką się płaci tylko o sam materiał, wykonanie i kombinację. Dla mnie to jest tandeta nie do przejścia.

wszyscy się tak ciągle czepiają tego Deichmanna, pisząc jaki to on tandenty, straszny i w ogole istna masakra. Ja z racji tego, że nie moge kupic nigdzie indziej butów, kupuje od ilus juz tam lat w zasadzie tylko tam i nie narzekam. buty nie śmierdzą ceratą, nie rozwalają mi się po 1 wyjściu. poza tym w D są też linie butów ze skóry, więc nie tylko ekoskóra i syf. za to dla wielu taka np. zara już jest ah i oh, bo jest drozsza, tylko jesli chodzi o jakos butow, to pewnie mozna by porownywac z tym strasznym deichmannem.

wiec nie offtopując- zbrzydło mi narzekanie na deichmanna.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:04   #1857
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
wiec nie offtopując- zbrzydło mi narzekanie na deichmanna.

Mnie też- miałam buty z sieciówek typu Zara ale serdecznie mnie znudziło, że są tylko na jeden sezon po czym zaliczają "rozwalkę" (przynajmniej w moim przypadku zawsze tak było. Zimowe buty z deichmanna służą mi już 3 rok, a jeszcze inne, które noszę na ostre eskapady z psem po błotnistych polach i lasach, są po prostu nie do zdarcia, ciągle wyglądają jak nowe, uwielbiam je
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 11:20   #1858
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

mi zbrzydło ogólnie ciśnienie ludzi na kupowanie ciuchów w drogich sklepach, których jakość często też pozostawia wiele do życzenia, ale dla wielu jest lepsze bo ma metkę.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 12:31   #1859
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Nie chodzi o samego Deichmana - mam kilka par z tego sklepu i są całkiem ok. Chodzi jedna o połączenie tych wszystkich rzeczy, o których napisałam w jeden look. POLIESTROWEJ PANI GALOWEJ
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:51   #1860
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: co wam zbrzydło do granic możliwości?

Cytat:
mi zbrzydło ogólnie ciśnienie ludzi na kupowanie ciuchów w drogich sklepach, których jakość często też pozostawia wiele do życzenia, ale dla wielu jest lepsze bo ma metkę.
dla kazdego "drogi" oznacza cos innego
jak Pani X zarabia 10tys, to dlaczego miałaby się ubierać w Ptaku?

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2011-03-25 o 18:52
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.