Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 21:30   #1831
maria stuart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez niunia1985 Pokaż wiadomość
Mój Tż jutro będzie tam dzwonił i próbował odzyskać pieniądze (bo ja już po dzisiejszym dniu nie mam siły gadać z tym facetem który nie chce oddać całości jak mu odeślemy zaproszenia tylko część pieniędzy) i jak się uda to dam nazwę firmy i linka bo narazie sie boje że to może zaszkodzić w reklamacji...
Ogólnie to zaproszenia nie 2,5 zł a 3,0 zł kosztowały nas za sztukę bo dopłacaliśmy żeby tekst dodatkowy był na stronie obok.. za to ten pan bóg wie czemu wydrukował nam dodatkowy tekst z tyłu a nie z boku!!!!
ok ale skarge do allego napisz bezwlocznie. To jest rutynowa procedura tak wiec w niczym to nie szkodzi. kazda transakcja na allegro jest ubezpieczona i tak jak np. o 15 zl nie ma sesu sie klucic tak w tym wypadku jaknajbardziej jest to zasadne. Dlatego goraco zachecam abyscie napisali skarge do allegro

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez maria stuart Pokaż wiadomość
ok ale skarge do allego napisz bezwlocznie. To jest rutynowa procedura tak wiec w niczym to nie szkodzi. kazda transakcja na allegro jest ubezpieczona i tak jak np. o 15 zl nie ma sesu sie klucic tak w tym wypadku jaknajbardziej jest to zasadne. Dlatego goraco zachecam abyscie napisali skarge do allegro
na bledy nie zwracac uwagi prosze bo az raza w oczy
maria stuart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:31   #1832
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
Do Lublina mam około 40 minut drogi a w dniu ślubu liczy się każda minuta
Ale będę szukać

A obrączki prawdopodobnie wezmiemy te tylko zastanawiamy się jeszcze którą próbę wybrać:
http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,5375

ja mam 30 minut i pani Banach spokojnie do mnie dojedzie aczkolwiek im więcej ma klientek tym bardziej sie to opłaca u mnie beda 3 osoby
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:54   #1833
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Daj linka do aukcji tutaj, przecież tylko ostrzegasz przed sprzedającym.


To się pochwal

Pokazywałam na innym wątku, ale pokażę i tutaj Tylko sukienka jest za duża, odstaje mi na piersiach, jest za długa i wogóle... I tą kokardę wywalę bo mi się nie podoba. Przymierzałam też inne, bardziej strojne i śliczne, ale ta miała coś w sobie co do mnie po prostu pasowało. Jest skromna, ładnie drapowana i ma delikatny tren. Jeszcze jak pani mi dała welon to już wogóle...uśmiech od ucha do ucha
(tylko zdjęcie nie oddaje jej uroku, bo kiepskie i nie widać jak suknia ładnie z tyłu też wygląda).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1084.jpg (99,3 KB, 134 załadowań)
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 09:03   #1834
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ja mam 30 minut i pani Banach spokojnie do mnie dojedzie aczkolwiek im więcej ma klientek tym bardziej sie to opłaca u mnie beda 3 osoby
U mnie też byłyby 3 a nawet 4 osoby do malowania, ale chyba poza Lublin to liczą sobie dodatkowo jakąś dopłatę
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 12:21   #1835
unmarried_woman
Przyczajenie
 
Avatar unmarried_woman
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 5
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

dziewczyny czy któraś z Was orientuje się gdzie w Lublinie kupię sukieneczkę dla dziewczynki do sypania kwiatków
__________________










Na zawsze my,
noce i dni...


18.02.2012 godz. 16.30
unmarried_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:27   #1836
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

zależy jaką chcesz sukienkę i na jaką dziewczynkę i jaki fundusz masz do dyspozycji.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:37   #1837
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez unmarried_woman Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was orientuje się gdzie w Lublinie kupię sukieneczkę dla dziewczynki do sypania kwiatków
A koniecznie Lublin? Bo ja wczoraj widziałam w salonie gdzie zamawiałam swoją suknię takie dla dziewczynek też Ale to jest kawałeczek od Puław w stronę Radomia
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 10:46   #1838
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Mi sukienkę dla córki do sypania kwiatów chyba będzie szyła mama ale na razie brakuje mi pomysłu jak ma wyglądać
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:37   #1839
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Potrzebuje pomocy macie jakieś sprawdzone noclegi w Zakopanym z Tż chcemy się udać w podroż przed ślubną 29.04-3.05 wiem powinnam przeszukać wątki ale już to uczyniłam i są trochę przeterminowane bo sprzed 4 lat a te co są z teraz to albo już miejsc brak albo cena powala szukam noclegu tak do 80 zł/os i żeby nie wiało komuną może być pokój,domek najwyżej jeszcze znajomych zabierzemy. również wiem ze mogłam w googlować ale nie lubię kota w worku i wole sprawdzone miejsca. Z góry dziękuje i jak któraś z was ma godne polecenia miejsce to proszę info na pw. żeby nie zaśmiecać wątku.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 15:58   #1840
maria stuart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy macie jakieś sprawdzone noclegi w Zakopanym z Tż chcemy się udać w podroż przed ślubną 29.04-3.05 wiem powinnam przeszukać wątki ale już to uczyniłam i są trochę przeterminowane bo sprzed 4 lat a te co są z teraz to albo już miejsc brak albo cena powala szukam noclegu tak do 80 zł/os i żeby nie wiało komuną może być pokój,domek najwyżej jeszcze znajomych zabierzemy. również wiem ze mogłam w googlować ale nie lubię kota w worku i wole sprawdzone miejsca. Z góry dziękuje i jak któraś z was ma godne polecenia miejsce to proszę info na pw. żeby nie zaśmiecać wątku.
polecam bieszczady ewentualnie szklarska wzgledna cisza. poza gorami roztocze srodkowe jest super
maria stuart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 17:21   #1841
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Wracając do tematu makijażu, słyszała któraś z Was coś o Agnieszce Adamczewskiej? Kiedyś dostałam jej wizytówkę z informacją że pracuje na Chanelu i robi świetne makijaże, ale wolałabym jeszcze info od którejś z PMek
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 17:33   #1842
kobitkalong
Raczkowanie
 
Avatar kobitkalong
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 79
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez unmarried_woman Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z Was orientuje się gdzie w Lublinie kupię sukieneczkę dla dziewczynki do sypania kwiatków
Ja ostatnio widziałam w Baby fancie na Lotniczej śliczne sukieneczki
__________________
14.02.2008 - Zakochani
31.07.2010 - Zaręczeni
04.08.2012 - Zaślubieni
kobitkalong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 17:50   #1843
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

w każdym sklepie z dziecięcą odzieżą znajdziesz ładną sukienkę jak będziesz szukała juz konkretnie na ślub do sypania kwiatów to będzie 2 razy droższa zresztą jak wszystko gdy jest ślubne.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:13   #1844
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy macie jakieś sprawdzone noclegi w Zakopanym z Tż chcemy się udać w podroż przed ślubną 29.04-3.05 wiem powinnam przeszukać wątki ale już to uczyniłam i są trochę przeterminowane bo sprzed 4 lat a te co są z teraz to albo już miejsc brak albo cena powala szukam noclegu tak do 80 zł/os i żeby nie wiało komuną może być pokój,domek najwyżej jeszcze znajomych zabierzemy. również wiem ze mogłam w googlować ale nie lubię kota w worku i wole sprawdzone miejsca. Z góry dziękuje i jak któraś z was ma godne polecenia miejsce to proszę info na pw. żeby nie zaśmiecać wątku.
ja znam, pisałam już o tym gdzieś, wprawdzie dawno temu, ale bywam tam co roku. http://www.izakopane.pl/walczak2.htm cena ok 35zł/os za pokój z łazienką. swoją drogą 80zł/os za nocleg to strasznie dużo.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:17   #1845
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

dziękuje wszystkim za informacje, nocleg już zaklepany

a tak wracając do głównego tematu to jak powinnam to wszystko zorganizować w dniu ślubu jak ten jest o 15 o której fryzjer makijaż żeby to dobrze rozplanować i nie spóźnić się na własny ślub.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 17:22   #1846
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
a tak wracając do głównego tematu to jak powinnam to wszystko zorganizować w dniu ślubu jak ten jest o 15 o której fryzjer makijaż żeby to dobrze rozplanować i nie spóźnić się na własny ślub.
To zależy, czy fryzjerka i makijażystka przyjadą do Ciebie do domu, czy to Ty musisz do nich dojechać i jak daleko. A także od tego jak daleko masz do kościoła.

Ja mam ślub na 17.00 w Świdniku i na 10.00 jestem zapisana w Lublinie do fryzjera (muszę dojechać 15 km), a makijaż albo będę mieć w tym samym miejscu co fryzjer, więc ok. 11-12 albo potem już w domu o 13 lub 14 (tu zamiennie, bo będzie też malowana moja Mama). Potem o 15.00 ubieranie się, o 15.30 przyjeżdża kamerzysta i zaraz po nim Pan Młody, ok. 16.00 lub chwilę po błogosławieństwo i o 16.30 ruszamy do kościoła. Kościół jest za płotem, 3 min na piechotę, ale musimy być chwilę wcześniej, żeby podpisać dokumenty w kancelarii (chyba, że zrobimy to na ołtarzu, jeszcze nie wiem do końca ). Tak to u mnie wygląda, ale powiem Ci szczerze, że już mnie głowa wczoraj rozbolała od planowania tego wszystkiego, żeby było dobrze.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 18:12   #1847
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
To zależy, czy fryzjerka i makijażystka przyjadą do Ciebie do domu, czy to Ty musisz do nich dojechać i jak daleko. A także od tego jak daleko masz do kościoła.

Ja mam ślub na 17.00 w Świdniku i na 10.00 jestem zapisana w Lublinie do fryzjera (muszę dojechać 15 km), a makijaż albo będę mieć w tym samym miejscu co fryzjer, więc ok. 11-12 albo potem już w domu o 13 lub 14 (tu zamiennie, bo będzie też malowana moja Mama). Potem o 15.00 ubieranie się, o 15.30 przyjeżdża kamerzysta i zaraz po nim Pan Młody, ok. 16.00 lub chwilę po błogosławieństwo i o 16.30 ruszamy do kościoła. Kościół jest za płotem, 3 min na piechotę, ale musimy być chwilę wcześniej, żeby podpisać dokumenty w kancelarii (chyba, że zrobimy to na ołtarzu, jeszcze nie wiem do końca ). Tak to u mnie wygląda, ale powiem Ci szczerze, że już mnie głowa wczoraj rozbolała od planowania tego wszystkiego, żeby było dobrze.
Widzę, że masz już dokładnie zaplanowany ten Wielki Dzień ja jeszcze nawet z fryzjerką na konkretną godzinę się nie umówiłam, bo nie mam pojęcia o której najlepiej rozpocząć przygotowania. Też mam ślub na 17, więc pewnie podobnie sobie dzień rozplanuję
__________________
21.07.2012
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:03   #1848
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
a tak wracając do głównego tematu to jak powinnam to wszystko zorganizować w dniu ślubu jak ten jest o 15 o której fryzjer makijaż żeby to dobrze rozplanować i nie spóźnić się na własny ślub.
na pewno licz, że odstęp między fryzjerem, a makijażem to ok 2 godziny, najpierw fryzjer potem makijaż. te 2 godziny to przy opcjach, że albo masz bardzo blisko, albo ktoś przyjeżdża do ciebie. zawsze trzeba liczyć, że coś może się opóźnić troszkę. ja miałam chyba fryzjera na 11 (miałam 5 minut piechotą), potem na 13 makijaż (u siebie w mieszkaniu), ślub o 17.
zorientuj się jeszcze czy u fryzjera masz wybór godzin, ja miałam, bo to malutki zakład fryzjerki, ale wiem, że niektóre dziewczyny z forum były pozapisywane na 8 do fryzjera mimo, że ślub o 17 bo nie było już wolnych terminów.
weź też pod uwagę to czy macie błogosławieństwo przed ślubem, ile czasu na to przeznaczacie, itp.
przejrzyj też poprzednie części tego wątku, w sezonie ślubnym dziewczyny opisywały co i jak mają po kolei rozplanowane i jak im się to sprawdziło, ja też pisałam gdzieś o tym.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:12   #1849
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
To zależy, czy fryzjerka i makijażystka przyjadą do Ciebie do domu, czy to Ty musisz do nich dojechać i jak daleko. A także od tego jak daleko masz do kościoła.

Ja mam ślub na 17.00 w Świdniku i na 10.00 jestem zapisana w Lublinie do fryzjera (muszę dojechać 15 km), a makijaż albo będę mieć w tym samym miejscu co fryzjer, więc ok. 11-12 albo potem już w domu o 13 lub 14 (tu zamiennie, bo będzie też malowana moja Mama). Potem o 15.00 ubieranie się, o 15.30 przyjeżdża kamerzysta i zaraz po nim Pan Młody, ok. 16.00 lub chwilę po błogosławieństwo i o 16.30 ruszamy do kościoła. Kościół jest za płotem, 3 min na piechotę, ale musimy być chwilę wcześniej, żeby podpisać dokumenty w kancelarii (chyba, że zrobimy to na ołtarzu, jeszcze nie wiem do końca ). Tak to u mnie wygląda, ale powiem Ci szczerze, że już mnie głowa wczoraj rozbolała od planowania tego wszystkiego, żeby było dobrze.
a w którym kościele ślubujecie? my w okrągłym, fryzjerkę mam do dyspozycji albo w Świdniku w rotacyjnym koło aldika albo na końcu Lublina jeszcze się nie zdecydowałam a makijaż jeszcze nie wiem mam 3 opcje albo sam go zrobię(choć w to wątpię bo ręce będą mi się trzęsły z przejęcia), znajoma przyjedzie mnie malować albo pojadę do lublina choć jest tez 4 opcja Kobieta w Venusie na stoisku kosmetycznym też robi makijaż okazjonalny za niewielkie pieniądze. W ogóle ostatnio jestem nie zdecydowana i zmęczona tym wszystkim przygotowaniami ślubnymi pisaniem pracy inżynierskiej do której brakuje mi połowy badań bo promotor nie ma czasu ich przywieść ze stacji badawczej a mam już tylko tydzień na jej napisanie jedna wielka paranoja aż się wszystkiego odechciewa.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 20:15   #1850
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
U mnie też byłyby 3 a nawet 4 osoby do malowania, ale chyba poza Lublin to liczą sobie dodatkowo jakąś dopłatę

u mnie przy 3 osobach to tylko koszt paliwa 50 zł... więc nie dużo
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:51   #1851
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
dziękuje wszystkim za informacje, nocleg już zaklepany

a tak wracając do głównego tematu to jak powinnam to wszystko zorganizować w dniu ślubu jak ten jest o 15 o której fryzjer makijaż żeby to dobrze rozplanować i nie spóźnić się na własny ślub.
Ja mam wszystko ustalone mniej więcej.. Fryzjer u mnie w domu koło 9, makijaż (również u mnie w domu) na 11 (trzy buźki będą do pomalowania - razem ze mną ). Z fotografem jeszcze się konkretnie nie umawiałam.. Zacznę się ubierać jakoś koło 13, o 14.00 przyjedzie TŻ, następnie błogosławieństwo i do Kościoła. Jakoś tak widzę początek Tego Pięknego Dnia

Dziewczyny, gdzie w Lublinie można kupić buty ślubne za nie duże pieniądze? (więc chyba odpadają salony sukien ślubnych, gdzie ceny butów mnie przytłaczają).. Byłam wczoraj na targach pod Zamkiem i obok Novy i znalazłam tylko jedne czółenka w kolorze ecru.. Ale nie za bardzo podoba mi się przód buta - był lekko szpiczasty, a chciałabym okrągły.. Reszta normalnie porażka.. Pozostałe okropne!!!
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:18   #1852
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Ja też mam problem ze znalezieniem butów do ślubu, z tym że mnie interesują czerwone, a niestety znajduję albo szpile 12 cm, albo takie babcine...
__________________
21.07.2012
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 12:04   #1853
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Ja zamawiam buty na stronce bialebuty.com.pl bo tez mialam problem bo chcialam nie za mocno wysokie, fuksjowe i zakryta pieta i nie spiczaste a tam mozna sobie fajnie wybrac wszystko i dokladnie na moja stope
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 13:14   #1854
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Ja zamawiam buty na stronce bialebuty.com.pl bo tez mialam problem bo chcialam nie za mocno wysokie, fuksjowe i zakryta pieta i nie spiczaste a tam mozna sobie fajnie wybrac wszystko i dokladnie na moja stope
Dzięki za link znalazłam kilka bucików, które mi się podobają, ale jakoś boję się buty ślubne przez internet zamawiać... Chyba że nic innego nie znajdę to wtedy skorzystam ze stronki
__________________
21.07.2012
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 13:58   #1855
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez wisienka25 Pokaż wiadomość
Dzięki za link znalazłam kilka bucików, które mi się podobają, ale jakoś boję się buty ślubne przez internet zamawiać... Chyba że nic innego nie znajdę to wtedy skorzystam ze stronki
ja sie nie boje zamawiac bo tu mierzy sie cala stope w podbiciu, haluksie wiec tak naprawde robia ci na wymiar i na Twoja stope
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 14:27   #1856
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
ja sie nie boje zamawiac bo tu mierzy sie cala stope w podbiciu, haluksie wiec tak naprawde robia ci na wymiar i na Twoja stope
Właśnie napisałam do nich maila z zapytaniem, czy zrobią mi butki w moim kolorze Jak odpiszą i się da to się zdecyduje.. Nie za drogo i będę wiedziała co będę kupowała
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 14:45   #1857
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez wisienka25 Pokaż wiadomość
Widzę, że masz już dokładnie zaplanowany ten Wielki Dzień
Raczej wstępnie niż dokładnie, bo jeszcze nie wiem z którą makijażystką się umówię, trochę mnie to dobija, bo mi jedna nie odpowiada i nie wiem czy nie ma już wolnych godzin, czy o coś innego chodzi... Chyba skontaktuję się z inną, chciałabym mieć to już z głowy.

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
a w którym kościele ślubujecie? my w okrągłym, fryzjerkę mam do dyspozycji albo w Świdniku w rotacyjnym koło aldika albo na końcu Lublina jeszcze się nie zdecydowałam a makijaż jeszcze nie wiem mam 3 opcje albo sam go zrobię(choć w to wątpię bo ręce będą mi się trzęsły z przejęcia), znajoma przyjedzie mnie malować albo pojadę do lublina choć jest tez 4 opcja Kobieta w Venusie na stoisku kosmetycznym też robi makijaż okazjonalny za niewielkie pieniądze. W ogóle ostatnio jestem nie zdecydowana i zmęczona tym wszystkim przygotowaniami ślubnymi pisaniem pracy inżynierskiej do której brakuje mi połowy badań bo promotor nie ma czasu ich przywieść ze stacji badawczej a mam już tylko tydzień na jej napisanie jedna wielka paranoja aż się wszystkiego odechciewa.
My ślubujemy w czerwonym kościele, to moja parafia od dzieciństwa. Makijażu nie podjęłabym się robić sobie sama - za duży stres w tym dniu jak dla mnie. Ja bym wybrała albo babkę z Venus albo tą koleżankę, która do Ciebie dojedzie - zawsze to na miejscu byś miała make-up robiony. Ja ogólnie wybieram między makijażystkami polecanymi na forum - Bertą S. i Aleksandrą Sz.
Co do zmęczenia przygotowaniami, to ja tez teraz to przeżywam, już przestało mi zależeć, żeby wszystko było tak perfekcyjnie Co prawda pisanie wszelkich prac mam już na szczęście za sobą (licencjat i mgr), ale i tak przygotowania dają w kość. Ale to chyba dlatego, że my jak to my kobietki - za dużo się wszystkim przejmujemy. Szkoda zdrowia.

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie w Lublinie można kupić buty ślubne za nie duże pieniądze? (więc chyba odpadają salony sukien ślubnych, gdzie ceny butów mnie przytłaczają).. Byłam wczoraj na targach pod Zamkiem i obok Novy i znalazłam tylko jedne czółenka w kolorze ecru.. Ale nie za bardzo podoba mi się przód buta - był lekko szpiczasty, a chciałabym okrągły.. Reszta normalnie porażka.. Pozostałe okropne!!!
Tu niestety nie pomogę, bo ja zamawiam buty taneczne z firmy Akces2. Podobnie jak u Kasi, będą robione na miarę na moją stopę.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 10:08   #1858
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Właśnie napisałam do nich maila z zapytaniem, czy zrobią mi butki w moim kolorze Jak odpiszą i się da to się zdecyduje.. Nie za drogo i będę wiedziała co będę kupowała
http://www.pantofelekslubny.pl/ tu z tego co wiem robią na zamówienie takie jakie chcesz i możesz pójść przymierzyć wybrać model i chyba współpracują z białymi butamiKoleżanka na ślub tam kupowała i była zadowolona a ja jak nigdzie nie zajdę zielonych to pewnie będę robiła z materiału powierzonego czy jakoś tam.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:53   #1859
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
http://www.pantofelekslubny.pl/ tu z tego co wiem robią na zamówienie takie jakie chcesz i możesz pójść przymierzyć wybrać model i chyba współpracują z białymi butamiKoleżanka na ślub tam kupowała i była zadowolona a ja jak nigdzie nie zajdę zielonych to pewnie będę robiła z materiału powierzonego czy jakoś tam.
No i mój kolor jest na razie niedostępny.. Ale za 5-7 dni będą mieć nową kolorystykę dostępną.. Nie wiem czy czekać czy kupować już zwykłe ecru.. Czas mnie nagli.. Do 02.02. mają do mnie dzwonić i umawiać się na zdjęcie miary.. Chyba z tego wszystkiego kupię zwykłe..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:24   #1860
magdapolar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 58
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy macie jakieś sprawdzone noclegi w Zakopanym z Tż chcemy się udać w podroż przed ślubną 29.04-3.05 wiem powinnam przeszukać wątki ale już to uczyniłam i są trochę przeterminowane bo sprzed 4 lat a te co są z teraz to albo już miejsc brak albo cena powala szukam noclegu tak do 80 zł/os i żeby nie wiało komuną może być pokój,domek najwyżej jeszcze znajomych zabierzemy. również wiem ze mogłam w googlować ale nie lubię kota w worku i wole sprawdzone miejsca. Z góry dziękuje i jak któraś z was ma godne polecenia miejsce to proszę info na pw. żeby nie zaśmiecać wątku.
My zwykle stacjonujemy u Wiktorii Łojas na Podhalańskiej 11
http://www.zol.pl/noclegi/index.php?...d=705&jak=solo
z ceną "można się dogadać"
__________________
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Stefan Wyszyński
magdapolar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.