Essence cz. V - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 15:48   #1861
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Essence cz. V

bylam w Gdansku w N na panskiej i tej przy City forum i zadnej rewelacji wszystko bylo strasznie przebrane ;/ z Eclipse wzielam tylko cien E or J.
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:13   #1862
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A wiesz moze gdzie w Gd mozna znalezc Catrice?
nigdzie
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dorwałam się do drugiej szafy. W końcu
Kupiłam krem 4w1- trochę za krótko stosuję, żeby się wypowiadać na temat jego działania na niedoskonałości . Przyjemna konsystencja, trochę śmierdzi i ma niedużo granulek. No i wystarczy niewielka ilość, aby umyć twarz. Musze wypróbować w najbliższym czasie jako maseczkę.
Plasterki na nos-okropnie śmierdzą klejem (wcześniej miałam płatki Marion i one były bezzapachowe), mają "nacięcia"- po przyklejeniu na nos tworzą się 2 małe trójkąty, z których płatek nic nie wyciąga. Oczyszczają całkiem nieźle.
Krążek do stóp- naprawdę super. Higieniczny, łatwo go myc, wygodny w stosowaniu no i dobrze usuwa martwy naskórek.
Ja jakoś do krążka się nie mogę przekonać - raz do niego podchodziłam i jakoś kiepsko się sprawdził - lepszy był zwykły, avonowy pumeks Szczerze - bałam się, że zrobię sobie tym krążkiem jakąś krzywdę poza tym jest nieporęczny .

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
bylam w Gdansku w N na panskiej i tej przy City forum i zadnej rewelacji wszystko bylo strasznie przebrane ;/ z Eclipse wzielam tylko cien E or J.
Na Pańskiej dziś były już tylko 2 lakiery i kilka puderków. Pewnie się nie spodziewali, że nie zejdą .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:21   #1863
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość


Na Pańskiej dziś były już tylko 2 lakiery i kilka puderków. Pewnie się nie spodziewali, że nie zejdą .
a ja żyłam do wczoraj w nieświadomości, że od 22 jest nowa gazetka w naturze a w niej przecenione lakiery i cienie z limitki. Szkoda, bo chciałam sobie jeszcze coś dokupić, a w Gdyni już nic nie zostało...
Chociaż z drugiej strony może to zwiastować nowa limitowankę
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:23   #1864
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

na P. został czarny i srebrny, w City Forum pewnie więcej, nie zaglądałam.. Dla Ciebie najlepszą lokalizacją jest CH Familia - zaraz koło skm Przymorze
(a ta przecena o 1zł wcale nie taka kusząca )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:37   #1865
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Essence cz. V

kupiłam dzisiaj krążek do stóp fajny jest działa
Poza tym u mnie obie szafy pełne. Oprócz eclipse jest jescze crazy abou colour, w tym różo-rozświetlacze
Tylko lakiery jakoś przebrane
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:37   #1866
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Na P. w Gdańsku przebrane, ale jest w miarę uzupełniona Ess pielęgnacja twarzy, z Eclipse tylko 1 czarny lakier i pudry..... i pędzel z moonlight!!!! Był 2, jeden wzięłam.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-07-27 o 19:00
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:04   #1867
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Essence cz. V

U mnie wszystko jest z Eclipse.
Nic nie kupiłam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 21:21   #1868
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
a ja żyłam do wczoraj w nieświadomości, że od 22 jest nowa gazetka w naturze a w niej przecenione lakiery i cienie z limitki. Szkoda, bo chciałam sobie jeszcze coś dokupić, a w Gdyni już nic nie zostało...
Chociaż z drugiej strony może to zwiastować nowa limitowankę
w gdyni nic nie ma?a jutro chcialam jechac po ten czarny lakier....
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:23   #1869
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
na P. został czarny i srebrny, w City Forum pewnie więcej, nie zaglądałam.. Dla Ciebie najlepszą lokalizacją jest CH Familia - zaraz koło skm Przymorze
(a ta przecena o 1zł wcale nie taka kusząca )

ta przecena o złotówkę w ogóle mnie nie rajcuje, ale spowodowała, że razem w przecenionymi produktami poszła cała reszta. Chciałam sobie kupić na zapas czerwony i czarny błyszczyk i puder, któremu się przyglądam od początku (chyba nie jest mi pisany :P)
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:03   #1870
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Essence cz. V

mam pytanie, czy znajdę jeszcze pędzel kabuki z essence? pamiętam, że jakiś czas ich nie było, ale nie wiem czy to był brak w moim mieście czy wycofali je?
zlikwidowali naturę w moim mieście, żeby kupić pędzel musiałabym jechać do innego, a średnio mam ochotę robić sobie wycieczkę tylko po jedną rzecz (;
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:57   #1871
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. V

Och, jak ja czasem mam dość Natur...

Chciałam dziś zrobić koleżance imieninowy prezent z kosmetyków Essence, m.in. cienie z CaC, które miały NALEPIONĄ cenę 8,99 za sztukę. Zaginam do kasy a pani mi "ale te cienie kosztują 9,99". No to ja na to że obowiązuje cena z pudełka albo półki i ja te cienie wezmę za 8,99. Juz pal licho złotówkę, stać mnie, ale zasada to zasada. A ona że pomyłka, bla bla bla, że nic nie może zrobić. Ja dalej twardo "zgodnie z polskim prawem..." i dalej w ten deseń. Wiecie co mi powiedziala? "Ale to nie nasza wina". Dobra, ale mnie to jakoś srednio obchodzi. Nie miałam niestety czasu na wołanie kierowniczki więc zwyczajnie zrezygnowałam z całościowych zakupów.

Ręce opadają. Mało sie na kurs nie spóźniłam.

Ale żeby nie było OT - w Olsztynie w Poloniii wystawili Eclipse. I jak widzę u nas pudry się kompletnie nie sprzedają, z kolei błyszczyki i różowe cienie poooszły w tempie.

Któraś z was dziś oglądała cienie eclipsowe i trzymała jedne w łapce? I była z koleżanką?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 10:00   #1872
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Tylko Galeria Kazimierz, ale nie wiem czy teraz są dostępne.
dzieki za odpowiedz niestety jak ostatnio tam bylam nie byly dostepne, dlatego myslalam, ze moze w jakiejs innej...
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:21   #1873
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

W Naturze w City Forum w Gdańsku widziałam dziś 11 (jedenaście!!!) sztuk różu Cute as Hell, 12,99zł. Cienie niemal wszystkie + mnóstwo błyszczyków.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:32   #1874
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W Naturze w City Forum w Gdańsku widziałam dziś 11 (jedenaście!!!) sztuk różu Cute as Hell, 12,99zł. Cienie niemal wszystkie + mnóstwo błyszczyków.
skąd oni ich tyle wzięli
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:50   #1875
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. V

No i kupilam z przeceny lakier srebrny Eclipse. W ogole nie wiem co jest grane, ale po raz I podokladali kosmetyki z limitowanki w Naturze na Bemowie (chociaz i tak juz cieni i najasniejszego blyszczyka nie bylo)- jak ktos jest chetny to lakiery i pelna polka pudru czekaja.
Kupilam tez odzywke 10 in 1 mam nadzieje, ze sie dobrze spisze :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:06   #1876
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

pewnie zgarnęli z całego Gdańska
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:18   #1877
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Och, jak ja czasem mam dość Natur...

Chciałam dziś zrobić koleżance imieninowy prezent z kosmetyków Essence, m.in. cienie z CaC, które miały NALEPIONĄ cenę 8,99 za sztukę. Zaginam do kasy a pani mi "ale te cienie kosztują 9,99". No to ja na to że obowiązuje cena z pudełka albo półki i ja te cienie wezmę za 8,99. Juz pal licho złotówkę, stać mnie, ale zasada to zasada. A ona że pomyłka, bla bla bla, że nic nie może zrobić. Ja dalej twardo "zgodnie z polskim prawem..." i dalej w ten deseń. Wiecie co mi powiedziala? "Ale to nie nasza wina". Dobra, ale mnie to jakoś srednio obchodzi. Nie miałam niestety czasu na wołanie kierowniczki więc zwyczajnie zrezygnowałam z całościowych zakupów.
Wołać kierowniczkę i się nie patyczkować. A pani ekspedientce powiedzieć, że ignorantia iuris nocet . W sumie to ona powinna wołać kierowniczkę w takiej sytuacji. Nie ich wina? A cenę to krasnoludki naklejały?

Krążę wokół czerwonego błyszczydła z Eclipse i krążę. Już kilka razy miałam w łapce, ale się rozmyśliłam- nie pasuje mi aż takie bordo
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:22   #1878
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Na ustach ten błyszczyk nie jest bordowy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:21   #1879
Samanthaa
Raczkowanie
 
Avatar Samanthaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. V

u mnie w mieście w jednej z natur z Eclipse zostało kilka lakierów, pudrów, wszystkie cienie, dwa błyszczyki i sporo kredek ja dziś zakupiłam lakier -thirsty..boski kolor! planuje jeszcze zakup kolejnych cieni skoro tak słabo sprzedaje się u mnie limitka to trzeba skorzystać
__________________

Samanthaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 21:28   #1880
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. V

Kupilam sobie ten set do smoky eyes, cień jak cień, ale liner cudo, wytrzymał mi dziś cały dzień ( a pada od rana ) na oczach, na bazie z My Secret. Skuszę się na drugą wersję kolorystyczną na pewno. Pędzelek też przyzwoity, można spokojnie zrobić nim kreskę
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 23:41   #1881
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wołać kierowniczkę i się nie patyczkować. A pani ekspedientce powiedzieć, że ignorantia iuris nocet . W sumie to ona powinna wołać kierowniczkę w takiej sytuacji. Nie ich wina? A cenę to krasnoludki naklejały?

Krążę wokół czerwonego błyszczydła z Eclipse i krążę. Już kilka razy miałam w łapce, ale się rozmyśliłam- nie pasuje mi aż takie bordo
Żeby nie brak czasu to bym wołała. No ale niestety... Ale jakbym kupiła te cienie i miała paragon w jednej ręce a towar z ceną w drugiej to bym inspekcję handlową wzywała - serio.

A błyszczyk czerwony jest bardzo odpowiedni na wieczory - jak to głęboka czerwień. W słoneczny dzień średni mi pasuje...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 01:12   #1882
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na ustach ten błyszczyk nie jest bordowy.
Jest w kolorze krwi .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:51   #1883
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny kochane, proszę o pomoc......
czy któraś z Was wie, czy w naturze w Kielcach jest dostępna już/jeszcze limitowanka Eclipse? szczególnie chodzi mi o diamentowy puder rozświetlający...... a jeśli któraś z Was zgodziłaby się w swoim mieście kupić mi i przesłać ten puder, (oczywiście uprzednio dokonam przelewu za puder i przesyłkę) to będę dozgonnie wdzięczna........
proszę o info Dziewczynki!!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:56   #1884
_Amelka
Przyczajenie
 
Avatar _Amelka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Essence cz. V

ooo tak, essence to moja firma. moje pierwsze kosmetyki właśnie z essence są, a teraz też taki mam sentyment do Nich. najlepsze.

wiecie może, czy faktycznie nie znajdę już nigdzie takiej fioletowej mascary z essence, miała fioletowe opakowanie, tyle wiem, a szczoteczka wyglądała jak grzebyk ;>.
_Amelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:19   #1885
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Żeby nie brak czasu to bym wołała. No ale niestety... Ale jakbym kupiła te cienie i miała paragon w jednej ręce a towar z ceną w drugiej to bym inspekcję handlową wzywała - serio.

A błyszczyk czerwony jest bardzo odpowiedni na wieczory - jak to głęboka czerwień. W słoneczny dzień średni mi pasuje...
Ja się nim smaruję xiągle, niezależnie od pory, tak go uwielbiam ^^ Nikogo to już nie dziwi, przyzwyczaiłam ludzi do koloru na ustach.
A ten błyszczyk jest fantastyczny, pięknie pachnie i ma cudny, wiśniowy kolor
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 18:02   #1886
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;21012023]Dziewczyny kochane, proszę o pomoc......
czy któraś z Was wie, czy w naturze w Kielcach jest dostępna już/jeszcze limitowanka Eclipse? szczególnie chodzi mi o diamentowy puder rozświetlający...... a jeśli któraś z Was zgodziłaby się w swoim mieście kupić mi i przesłać ten puder, (oczywiście uprzednio dokonam przelewu za puder i przesyłkę) to będę dozgonnie wdzięczna........
proszę o info Dziewczynki!![/QUOTE]
Napisałam PW do Cucumy w tej sprawie.

A jeśli któraś z Was miałaby także chrapkę na róż z Cute as Hell (jeśli od wczoraj jakieś jeszcze zostały ) to również mogę kupić i wysłać.

Jak zwykle .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 18:16   #1887
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny stan z Natury z Galerii Kazimierz:
limitowanka: 3 kredki, duzo pudrów, po 2 buteleczki lakierów jasny bardzo i hide bella (ta nazwe zapamiętałam) taki szary srebrny, cieni ani jednego nie ma, błyszczyki dwa jeden na pewno bordowy drugiego koloru nie moge sobie przypomnieć.
Oprócz tego były pasiaki z 2 szafy i dla brunetek i dla blondynek, seria tych kosmetyków pielęgnacyjnych z 2 szafy, cienie CaC, kredki CaC -prócz jednego koloru zielonego, błyszczyki, były płytki do wzorków, krązków brak.
Pomiedzy kosmetykami znalazłam błyszczyki CaH i jakieś z limitowanki ale ni cholery nie moge sobie nazwy przypomnieć coś ze słońcem albo paradise kurcze ale miał kolor taki piaskowy - złoty.
I taki news ze tak powiem sa pędzle rozmiarowo takie jak standardowe essence ale włosie jest biało różowe jak ten z moonlight? ale wydaje mi sie że ten z M był większy także to tylko chyba inny kolor.
yyyyy chyba tylko tyle pamietam ale jakby coś to może jeszcze coś na zyczenie sobie przypomne

ten błyszczyk to był na 100% Summer of love
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01

Edytowane przez LunaLov
Czas edycji: 2010-07-29 o 18:32
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 19:02   #1888
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Essence cz. V

Natura na Długiej (Kraków) --> cienie 01 i 03 (brak fioletowego), błyszczyk czarny, liliowy, biały (chyba), lakiery czarny, szary, biały, wszystkie kredki i diamond puder


__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 07:26   #1889
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Aj. zakochałam sie w Eclipsowych cieniach!
Są śliczne. Dzisiaj w ramach delikatnego acz pieknego makijażu mam na sobie "3 kreski". Srebrny z E0rJ, na górze i na dole i do tego tuz przy lini rzęs cieniutką ciemną z tego samego cienia
Nakładam na morko z termalką Avene, pędzlem z EDM.
Kocham Go. Jest tak geeeeenialny, zawsze kreski wychodzą i-de-a-lne!!!! Mogą być cieniusie, albo grubsze. Maluje się nim fantastycznie: lekko, bardzo łatwo i przyjemnie. No coś tak wspaniałego, że jakbym mogła to bym malowała chyba 100 kresek dziennie
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:13   #1890
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Essence cz. V

[QUOTE=piroksena;21014367][COLOR=DarkSlateBlue][FONT=Century Gothic]Natura na Długiej (Kraków) --> cienie 01 i 03 (brak fioletowego), błyszczyk czarny, liliowy, biały (chyba), lakiery czarny, szary, biały, wszystkie kredki i diamond puder


Czyli są 4 Natury w Krakowie? W Solvay Park, Galerii Kazimierz, na Starowislnej i na Długiej? Tej ostatniej nie ma na stronie Natury dlatego tak z głupia pytam
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01

Edytowane przez LunaLov
Czas edycji: 2010-07-30 o 09:15
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.