PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 10:45   #1861
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez 32aneta Pokaż wiadomość
Nie rozumiem całego oburzenia, skoro ktoś wystawia sie na widok publiczny to musi sie liczyć z różnymi opiniami na swój temat. Poza tym teksty, że ma sie "coś pod pępkiem" u takiej osoby doprowadzają mnie do białej gorączki, bo świadczą w dużym stopniu o niedojrzałości i chęci usłyszenia zaprzeczeń co do tego "ogromnego" wałka tłuszczu.

I tyle ode mnie, bo pewnie zaraz bedzie jak ja to strasznie zazdrosna jestem
przed chwila mialam napisac to samo wiec tylko dopisze ,ze droga csylwiac raz skomentowalam twoj brzuszek i to tylko dlatego ,ze rozsmieszylo mnie to ,ze uparcie twierdzisz ,ze masz ''cos tam pod pepkiem,, ja tu czuje zwykla kokieterie nic wiecej ..,ze czekasz na to jak wszyscy beda pisac ''no co ty przeciez ty laska jestes oh i ah to forma dowartosciowania czy co???pisza ci ,ze jest ok a ty i tak swoje alez nie mam cos pod pepkiem...dziwie sie naprawde bo jako juz 20 -o latka to takie dziecinne mlodziencze zachowania powinnas miec za soba , tym bardziej ,ze wydajesz mi sie byc rezolutna dziewczyna i do tego mimo odmiennego zdania duzo nas laczy (chodzi mi o pomoc psiakom).Wiec prosze przestan w ten sposob pisac bo po pierwsze jak taka dziewczyna wejdzie na forum(ktora ma z jedzeniem naprawde problem -zaburzenie odrzywiania) zobaczy twoje fotki i takie podpisy to naprawde utwierdza sie w tym ,ze sama wyglada zle skoro widzi taki brzuch i tam ktos pisze ,ze jest go za duzo-zastanow sie to jest podobna sytuacja jak promowanie przez gazety i media odchudzania (ktore u wielu osob niestety przeradza sie w niezdrowa obsesje ).Trzeba byc odpowiedzialnym za swoje slowa.

A do osoby ,ktora napisala o zazdrosci to troszke sie usmialam bo nie mozna mierzyc wszystkich swoja miara ..nie kazdy zazdrosci
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 11:44   #1862
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez csylwiac Pokaż wiadomość
I Wy mi pisalyscie o anoreksji..... Ogladajac ostatnie zdjecia padlam!
Dziewczyny zastanowcie sie nad tym do czego sie doprowadzacie...

A ja bede stac uparcie przy tym ze mam brzuch ok, nie jest za chudy (ale pod pepkiem COS jest )

Spojrzcie na niego z przodu... Jak jeszcze raz uslysze ze mam anoreksje to chyba w to uwierze (na zdjeciu stoje krzywo i tak jakos dziwnie to wyglada)

A awku tez jest moj brzuch - napiety. Chyba mi nie napiszecie ze to sama skora i kosci?

no jeśli to zdjęcie jest robione w tym samym czasie co poprzednie to ok Ladny
ale w poprzednich zdjęciach naprawde wyszło nie korzystnie ......
Teraz widzimy, ze jest ok
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:53   #1863
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

mój brzuszek(za gruby)

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2010-11-19 o 21:40 Powód: szkodliwa treść zdjęcia
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:36   #1864
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Wybacz, ale nigdy w życiu nie uwierzę, że ktoś mówiący do szczupej, zgrabnej dziewczyny "wysuszona, anorektyczka, chora, marsz do lekarza, lecz się, źle z Twoją głową" jest w pełni zadowolony z siebie. Ja tak warczałam na ludzi jak miałam kosmiczne kompleksy, więc wiem co mówię
Wiesz ani trochę mi głupio nie jest ,zdjęcie jakie wstawiła jako pierwsze było z boku i same żebra widziałam , wiec na tej podstawie go oceniłam.Pózniejsze wypowiedzi koleżanki , jakoby zdrowo się odżywia ,pochłania duże ilości słodyczy itp utwierdziły mnie w przekonaniu ,że za wiele o zdrowym odżywianiu nie wie , stąd obsesyjne gadanie o wyimaginowanej oponce.

Kompleksy są mi raczej obce , może jestem zarozumiała ,ale widzę się w lustrze i póki co jestem zadowolona z widoku,a warczenie zostawiam mojemu pieskowi



Cytat:
Napisane przez 32aneta Pokaż wiadomość
akurat jedna osobę z tych co sie tak wypowiedziały znam osobiście i nie uwazam, żeby musiała czegokolwiek zazdroscić
Dzięki Aneta
Jak wstawisz foto swojego biustu to będzie tu dopiero gorąco ,ale to chyba na innym wątku

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
no to uwierz, ja ta osobe tez znam i nawet macałam na zywo a i rozbierała sie przy nas
Hehe potwierdzam , w hotelowym pokoju latałyśmy w stringach i wszystko było wystawione na widok.

Mini ma też biuścik
__________________
Je vais au bout de mes reves

Edytowane przez Maddalena77
Czas edycji: 2010-11-18 o 21:37
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:44   #1865
csylwiac
Raczkowanie
 
Avatar csylwiac
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 404
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
fajnie, że jesteś taka pewna siebie i się głupimi komentarzami nie przejmujesz, jednak zazdrość to paskudna cecha.
Nie, nie jestem pewna siebie Ale jesli mam pewnosc ze mam racje to bede tego bronic do upadlego


Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że poprawiłaś sobie w jakiś sposób humor kosztem Sylwii.
Alez ja sie nie czuje urazona w zaden sposob, mam swoje zdanie na ten temat i osoby postronne moga pisac co chca Jak juz pisalam sama wiem czego chce dla siebie i nikt mnie od tego nie odwiedzie, no chyba ze podeprze to konkretami
Ja mam WLASNE spojrzenie na to, nie robie tego by podobac sie czyjemus mezowi, mam sie podobac sama sobie A jak same stwierdzilyscie - pokazujemy to tu po to, by uslyszec m.in. rowniez krytyke
Co prawda danie Rzabie moda jak na moj gust jest pomylka, bo mod nie moze tak po prostu obrazac wszystkich dookola, no ale nie ja tu jestem od tego

Cytat:
Napisane przez 32aneta Pokaż wiadomość
Poza tym teksty, że ma sie "coś pod pępkiem" u takiej osoby doprowadzają mnie do białej gorączki, bo świadczą w dużym stopniu o niedojrzałości i chęci usłyszenia zaprzeczeń co do tego "ogromnego" wałka tłuszczu.
Przekręcanie faktów tez o dojrzałości nie świadczy


Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981
przed chwila mialam napisac to samo wiec tylko dopisze ,ze droga csylwiac raz skomentowalam twoj brzuszek i to tylko dlatego ,ze rozsmieszylo mnie to ,ze uparcie twierdzisz ,ze masz ''cos tam pod pepkiem,, ja tu czuje zwykla kokieterie nic wiecej ..,ze czekasz na to jak wszyscy beda pisac ''no co ty przeciez ty laska jestes oh i ah to forma dowartosciowania czy co???pisza ci ,ze jest ok a ty i tak swoje alez nie mam cos pod pepkiem...dziwie sie naprawde bo jako juz 20 -o latka to takie dziecinne mlodziencze zachowania powinnas miec za soba
Cos pod pępkiem jest czy tez nie - wolalabym miec tam troszke twardsze miesnie a mam miekkiego flaczka Moze tego nie widac ale ja mam do tego dostep - dotykalas tego i masz pewnosc ze tak uparcie utrzymujesz ze kokietka ze mnie? Wczesniej tez pewne bylyscie robiac ze mnie anorektyczke... i jestem nia??? Przeciez nie napisalam nigdzie ze moj brzuch jest koszmarny, gruby, beznadziejny. Pisalam???? Czepilyscie sie malej glupoty. Och taaak, to TAKIE DOJRZALE.

Cytat:
Napisane przez olik187 Pokaż wiadomość
mój brzuszek
Chyba zaczynam rozumiec o co Wam chodzi
__________________
Czy widząc cierpienie odwracasz wzrok...?

Dalmatyńczyki w Potrzebie - ile kropek tyle nieszczęść!
csylwiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 22:00   #1866
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez csylwiac Pokaż wiadomość
Nie, nie jestem pewna siebie Ale jesli mam pewnosc ze mam racje to bede tego bronic do upadlego


Alez ja sie nie czuje urazona w zaden sposob, mam swoje zdanie na ten temat i osoby postronne moga pisac co chca Jak juz pisalam sama wiem czego chce dla siebie i nikt mnie od tego nie odwiedzie, no chyba ze podeprze to konkretami
Ja mam WLASNE spojrzenie na to, nie robie tego by podobac sie czyjemus mezowi, mam sie podobac sama sobie A jak same stwierdzilyscie - pokazujemy to tu po to, by uslyszec m.in. rowniez krytyke
Co prawda danie Rzabie moda jak na moj gust jest pomylka, bo mod nie moze tak po prostu obrazac wszystkich dookola, no ale nie ja tu jestem od tego

Przekręcanie faktów tez o dojrzałości nie świadczy


Cos pod pępkiem jest czy tez nie - wolalabym miec tam troszke twardsze miesnie a mam miekkiego flaczka Moze tego nie widac ale ja mam do tego dostep - dotykalas tego i masz pewnosc ze tak uparcie utrzymujesz ze kokietka ze mnie? Wczesniej tez pewne bylyscie robiac ze mnie anorektyczke... i jestem nia??? Przeciez nie napisalam nigdzie ze moj brzuch jest koszmarny, gruby, beznadziejny. Pisalam???? Czepilyscie sie malej glupoty. Och taaak, to TAKIE DOJRZALE.

Chyba zaczynam rozumiec o co Wam chodzi

piszesz ,ze ktos przekreca fakty a piszac ,,zrobilyscie,, i cytujac moja wypowiedz troszke sie dziwie bo nigdzie nie napisalam ,ze jestes anorektyczka tylko ,ze uwazam ,ze przesadzasz wiec nie pisz mi czegos czego nie mowilam .A jesli komus cos zarzucasz to napisz to wprost uzywajac niku .Bo ja ci isalam ,ze na fotkach wszystko jest na miejscu ...
ps. widze nowe foto i w galerii o nogach i teraz na brzuchach i co nadal uwazasz ,ze nie ma z czym walczyc ????bo to juz ktoras z koleji fotka dziewczyn ktora niestety pokazuje bardo duza niedowage.I zrozum to wreszcie ,ze nikt tego nie pisze zlosliwie tylko dlatego ,ze to naprawde ogromny problem.

A

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez csylwiac Pokaż wiadomość



Chyba zaczynam rozumiec o co Wam chodzi

dopiero teraz doczytalam mam nadzieje ,ze naprawde rozumiesz o co nam chodzi .Ja tam nie mam zamiaru sie klocic bo nie lubie .
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 22:08   #1867
csylwiac
Raczkowanie
 
Avatar csylwiac
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 404
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Ale to Ty uparcie piszesz o mnie uzywajac kwiecistych epitetow, uparcie trwasz przy swoim choc nie masz racji

Teraz rozumiem czemu tak Was to przeraza, ale podejscia do takich osob nie zmienie. Nie bede nikogo obrazac tylko dlatego ze ma ze soba problem i najwyrazniej sobie nie radzi... czego dowodem sa zdjecia.


Aj dobra, skonczmy juz ten temat

Kolorowych snow dziewczyny
__________________
Czy widząc cierpienie odwracasz wzrok...?

Dalmatyńczyki w Potrzebie - ile kropek tyle nieszczęść!

Edytowane przez csylwiac
Czas edycji: 2010-11-18 o 22:10
csylwiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 22:15   #1868
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

edit wyslalam pw i chyba nie ma co drazyc tematu dalej ....
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-18 o 22:52
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 07:32   #1869
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez olik187 Pokaż wiadomość
mój brzuszek(za gruby)
Ja bym się wstydziła takiego tłustego brzucha na forum pokazywać, bo ludzie mogą go oglądać np. przy śniadaniu...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:03   #1870
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja bym się wstydziła takiego tłustego brzucha na forum pokazywać, bo ludzie mogą go oglądać np. przy śniadaniu...
dokładnie! ale się dziewczyna "zapuściła" nie chciałabym tak wyglądać :P
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 08:06   #1871
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

wiec postępując za radą panny Sylwii napiszę, ze brzuch olik187 jest masakrycznie gruby
bo przeciez tutaj prawdy sie nie pisze
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 08:21   #1872
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez olik187 Pokaż wiadomość
mój brzuszek(za gruby)

olik na innym watku napisalas ,ze masz grube nogi widze ,ze masz problem i ,ze starasz sie z nim walczyc nie wiem co napisac naprawde...chyba tylko tyle zebys zawalczyla o siebie i wygrala z choroba,,,
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:00   #1873
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez olik187 Pokaż wiadomość
mój brzuszek(za gruby)
ja to chyba musze zmienić okuliste..
Dziewczyno! W którym miejscu ten brzuch jest za gruby..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:01   #1874
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
ja to chyba musze zmienić okuliste..
Dziewczyno! W którym miejscu ten brzuch jest za gruby..
Nie widzisz? Między sterczącymi kościami biodrowymi a wystającymi zebrami...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:05   #1875
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie widzisz? Między sterczącymi kościami biodrowymi a wystającymi zebrami...
No nie widzę.. chyba ze oczami wyobraźni!
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:48   #1876
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie widzisz? Między sterczącymi kościami biodrowymi a wystającymi zebrami...
a to dobrze powiedziane!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 10:20   #1877
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

dajcie jej spokój... biedna ma takie okropne zwały tłuszczu... a wy sie z niej nabijacie
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 10:33   #1878
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

No zdjęcie nóg aż moderator usunął, bo były tak wstrętnie tłuste, że raziły uczucia estetyczne wizażanek...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 10:46   #1879
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

ooo to i nogi były

ma dziewczyna problem..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 13:50   #1880
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez mlecznaczekolada23 Pokaż wiadomość
Brzuch nie wciągany, mam małą wade postawy. Owszem jestem szczupła, ale troche mi przykro że zarzuca mi się głodzenie. Jestem aktywną osobą, ale staram się zdrowo odżywiać i na pewno się nie głodze

Mi to wyglada jak brzuch anorektyczki.... moze i jestes aktywna i sie nei glodzisz ale zdrowo napewno nie wygladasz ;/

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez csylwiac Pokaż wiadomość
I
A awku tez jest moj brzuch - napiety. Chyba mi nie napiszecie ze to sama skora i kosci?
Jaki piekny brzuszek...a jakie piersi ...pozazdroscic!
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:23   #1881
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja bym się wstydziła takiego tłustego brzucha na forum pokazywać, bo ludzie mogą go oglądać np. przy śniadaniu...
Ty, no ja tez bym sie wstydziła,jeszcze by sobie ktoś rzygnął
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:34   #1882
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

przeraża mnie to, ile jest chorych dziewczyn, ba chorych! nieświadomych tej choroby. Nigdy nie mialam takich zaburzen i nie zrozumiem

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez olik187 Pokaż wiadomość
mój brzuszek(za gruby)
zdecydowanie za chudy... przerażająco chudy. Sama skóra i kości.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:23   #1883
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

E tam na moje interesując się w jakikolwiek sposób TYMI brzuchami - pozytywnie czy negatywnie - dajecie się prowokować - ta choroba ma najwyraźniej jakiś syndrom próżności a komentarze go i ją tylko podsycają oj jeszcze na stare lata będziecie się wstydziły tych grubych brzuchów

a tak przy okazji - to forum fitness i galeria wyćwiczonych a nie odtłuszczonych brzuchów

O fuuuuuuuuj dopiero spojrzałam na ostatnie zdjęcie ;/ sorry to strasznie niesmaczne takie coś pokazywać ;/
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu

Edytowane przez madziuuula
Czas edycji: 2010-11-19 o 17:24
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:35   #1884
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

ktoś wkleja wychudzony brzuch, a my "reagujemy" ignorancją. Totalną olewką. Nie widzimy, nie komentujemy. A moderator usuwa.
wtedy nie karmimy choroby, nie szargamy sobie nerwów, nie szkodzimy próbując pomóc i nawracać.
Madziula ma rację.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 00:12   #1885
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

też wydaje mi się, że takie podejście(manifestacja obojętności) jest najlepsze
że wykazanie aktywności w postaci zwyczajnego zgłoszenia danego postu do moderatora
może być znacznie bardziej efektywne i więcej wnosi dla dobra forum
(jeśli dane zdjęcia uznane zostaną za niestosowne to zostają usunięte bez pozostawiania praktycznie śladu po sobie)
..niż stronice komentarzy w stylu: "fuj","blee", "rzygi" etc., które przecież niewiele wnoszą,
a po przekroczeniu pewnej granicy
(czy to ilościowej, czy w pomysłowości w wyrażaniu negatywnej oceny???)
stają się zwyczajnie niesmaczne
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:49   #1886
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Dziewczyny, prosze Was bardzo o troche tolerancji. Nie zapominajmy, ze anoreksja to choroba, bardzo grozna i dziewczyny nia dotkniete bardzo cierpia. To sa chore osoby i uwazam, ze nie powinno sie do nich podchodzic z taka agresja, wstretem czy wrecz nienawiscia, jaka odnajduje w postach na tym podforum Jestem przerazona tym, ze ktokolwiek moze napisac tak okrutne i obelzywe zdania do osoby chorej na anoreksje czy "podejrzanej" o bycie anorektyczka.
Przeciez to jawna dyskryminacja!
I zeby uprzedzic wszelkie ataki i zarzuty, iz promuje czy popieram promowanie wizerunku wychudzonych kobiet: NIE, nie robie tego i takze uwazam, ze takie zdjecia zamieszczane na forum, opatrzone "odpowiednim" komentarzem, maja pewna szkodliwosc spoleczna. Jednak moim zdaniem ten ogrom nienawisci, wylewany na wlasciecielki zdjec, rowniez jest przerazajacy i szkodliwy

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez csylwiac Pokaż wiadomość
I Wy mi pisalyscie o anoreksji..... Ogladajac ostatnie zdjecia padlam!
Dziewczyny zastanowcie sie nad tym do czego sie doprowadzacie...

A ja bede stac uparcie przy tym ze mam brzuch ok, nie jest za chudy (ale pod pepkiem COS jest )

Spojrzcie na niego z przodu... Jak jeszcze raz uslysze ze mam anoreksje to chyba w to uwierze (na zdjeciu stoje krzywo i tak jakos dziwnie to wyglada)

A awku tez jest moj brzuch - napiety. Chyba mi nie napiszecie ze to sama skora i kosci?
Przepiekny brzuch, jak i cale cialo I juz na pierwszym zdjeciu bylo widac, ze to miesnie.
A ten tluszczyk pod pepkiem to "skarb kobiety"- dodatkowa fabryka hormonow mlodosci Wiem od swoich lekarzy, ze kobiety za chude, bez tego wzgorka, czesto cierpia na zburzenia gospodarki hormonalnej- zwlaszcza w pionie hormonow plciowych.
Wiem, ze to Twoje cialo, ale ja bym na Twoim miejscu podtrzymywala obecny stan brzucha- jest naprawde uroczy i bardzo kobiecy, zwlaszcza w towarzystwie tego biustu
Sama mam dosc mocno umiesniony brzuch, ale ten wzgorek rowniez mam i uwazam, ze wcale nie razi oczu

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2010-11-20 o 14:02 Powód: literowki
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 18:00   #1887
csylwiac
Raczkowanie
 
Avatar csylwiac
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 404
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Kattarina, wiecej takich osobek jak Ty prosze tu na forum!
Dziekuje pieknie
Ja podobnie jak Ty uwazam atakowanie takich osob za nieodpowiednia postawe. Nie chwalic, nie podziwiac, ale i nie szykanowac, to tez sa ludzie!
Ale z kolei JAK reagowac na takie sytuacje? Ignorowac? Czy probowac podejsc delikatnie?
__________________
Czy widząc cierpienie odwracasz wzrok...?

Dalmatyńczyki w Potrzebie - ile kropek tyle nieszczęść!
csylwiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:07   #1888
Andzia93
Raczkowanie
 
Avatar Andzia93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 304
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez csylwiac Pokaż wiadomość

A awku tez jest moj brzuch - napiety. Chyba mi nie napiszecie ze to sama skora i kosci?

O jezuuusiuuu - od dziś moja motywacja!
__________________
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.
Andzia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:10   #1889
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

csylwiak, twoj brzuch bardzo przypomina mi brzuch Zuzany.. chyba az za bardzo ^
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:21   #1890
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

dontknow - ja tez kojarze to foto ale nie mam czasu w necie poszperac za nim
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 21:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.