Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 09:51   #1891
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Post Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

masija,
Pewnie, że to ma sens. Jeśli nie masz jakiegoś mega przesuszu, to Cetaphil na noc zupełnie wystarczy, zresztą nawet gdybyś miała, to raz dziennie jest w sam raz. U mnie efekty byly po 2tyg więc nie zniechęcaj się i daj mu szansę, chyba że Cię zapcha, ale jeśli będziesz nakładać niewielką ilość to nie powinno się nic dziać. Albo tak jak mówi pseudofeministka zainwestuj w żel i olej, krótko mówiąc - próbuj Wiadomo, że każda z nas tutaj może polecić to, co jej akurat pomogło, więc sama musisz znaleźć swój sposób na skórę metodą prób i błędów
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 12:07   #1892
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość

Co do azelo, to była to moja taka powiedzmy sobie reklama, że działa, sprawdza się i że go lubię daj szansę temu serum, skoro już je masz, jeśli się nie sprawdzi to wtedy bym spróbowała za jakiś czas z kremem, dużo kobitek go chwali..ale wiadomo, żeby uważać, serum lemon też chwalone, a mi zaszkodziło - loteria

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------


u mnie wysyp był koło 2-3tyg. i to nie tylko na brodzie, gdzie zawsze coś wyskakiwało, ale co dziwne na policzkach, a na nich skóra zawsze byla gładka i jedynie lekko przesuszona - nigdy pryszczy na nich nie było a tu proszę... ale po tym czasie było już tylko lepiej, blizny na brodzie rozjaśnione i ogolnie buźka ładniejsza musiałabys może miejscowo go spróbować i sprawdzić jak zareagujesz...
Dziekuje bardzo za odpowiedz ja wlasnie nie moge miec kurcze wysypu czy na te krostki moge wtedy stosowac olej z tamanu ? bardzo mi pomaga na krosty i inne małe syfki
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 13:07   #1893
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
masija,
Pewnie, że to ma sens. Jeśli nie masz jakiegoś mega przesuszu, to Cetaphil na noc zupełnie wystarczy, zresztą nawet gdybyś miała, to raz dziennie jest w sam raz. U mnie efekty byly po 2tyg więc nie zniechęcaj się i daj mu szansę, chyba że Cię zapcha, ale jeśli będziesz nakładać niewielką ilość to nie powinno się nic dziać. Albo tak jak mówi pseudofeministka zainwestuj w żel i olej, krótko mówiąc - próbuj Wiadomo, że każda z nas tutaj może polecić to, co jej akurat pomogło, więc sama musisz znaleźć swój sposób na skórę metodą prób i błędów
Ok Przekonałaś mnie do tego Cethapilu i kupuję

Dzięki jeszcze raz za pomoc
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 17:04   #1894
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Widziałyście? http://www.biochemiaurody.com/sklep/mask-pill.html

A mi dzisiaj przyszło zamówienie (bardzo szybko w porównaniu z kiedyś), więc na razie się powstrzymam choć ciekawość mnie zżera
ooooo fajna rzecz się zapowiada!!!

Czy serum flavo c mogę też stosować na noc czy to się mija z celem?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 17:55   #1895
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ooo ta nowa maseczka jest taka hmmm... japońska
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 15:19   #1896
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć wszystkim .

Hmm, nie pisałam nigdy w tym wątku a może ktoś mógłby skorzystać z moich doświadczeń, bo od dobrych kilku lat mielę różne receptury ze sklepów biochemicznych i jak obsługi i niektórych cen na Biochemii Urody nie umiem przełknąć, tak kilka ich produktów to dla mnie obowiązkowe perełki .

Mam cerę nadwrażliwą, naczynkową, tłustą i porowatą w strefie T, lubiącą się trochę połuszczyć .

I jeśli ktoś rozważa dołaczenie jakiś nowych kosmetyków do swojej pielęgnacji a ma podobną skórę, to ja z mojej strony, oprócz wspomnianego wielokrotnie w tym wątku serum flavo-c i hydrolatu oczarowego ( po całym dniu przed kompem nałożyć sobie lekko zmrożony kompres z oczaru na oczy..definicja słowa "ulga" ) serdecznie polecam przede wszysytkim;

serum winogronowe- które gwarantuje niesamowite nawilżenie, jest leciutkie, nie zapycha, nie podrażnia, wprawdzie lekko się klei, przez co moim zdaniem średnio nadaje się pod makijaż, ale mi to nie przeszkadza, bo używwam go na noc... cudownie pachnie

serum pod oczy i na naczynka- leciutkie i bardzo poręczne na dzień, na prawdę leczy naczynka, dziewczyny, spróbujcie, ja oniemiałam po kilku tygodniach używania.. tak jasnej i beżowej skóry nie miałam, odkąd skończłam 11 lat! genialny kosmetyk dla naczynkowców,

nowy krem antyoksydacyjny- genialnie genialny odżywczy, kojący, ochronny.. mam nadzieję, że rzeczywiście dodaje trochę ochrony przed UV, lekko świeci się tuż o nałożeniu, ale potem nie przetłuszcza skóry w najmniejszym stopniu, pięknie pachnie surowym olejem, jest dość gęsty i diabelnie wydajny.

Bardzo polecam te trzy kosmetyki, ja jestem od nich dosłownie uzależniona, moja skóra bez nich to byłaby kontynuacja koszmaru nastolatka- czerwona, zapchana i świecąca .

I mam pytanie co do tej nowej maseczki.. jak myślicie, czy ona ma jakieś substancje aktywne w środku? W składzie widnieje tylko sztuczny jedwab, tkanina tania jak barszcz.. wygląda na to, że dobroczynne składniki to wyłacznie te hydrolaty/sera, którymi je samemu nasączymy...no i jeśli tak, to 6 zł za taki maleńki kawałek szmatki, który się efektownie rozwija ze ściśnięcia to jakiś ponury żart
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 19:54   #1897
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
I mam pytanie co do tej nowej maseczki.. jak myślicie, czy ona ma jakieś substancje aktywne w środku? W składzie widnieje tylko sztuczny jedwab, tkanina tania jak barszcz.. wygląda na to, że dobroczynne składniki to wyłacznie te hydrolaty/sera, którymi je samemu nasączymy...no i jeśli tak, to 6 zł za taki maleńki kawałek szmatki, który się efektownie rozwija ze ściśnięcia to jakiś ponury żart
też się nad tym zastanawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 07:57   #1898
betticonfetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
też się nad tym zastanawiam
Znam ten produkt bo mieszkam w Azji i jest prawdą że jest bardzo popularny i w jakiś sposób ułatwia głębsze wchłanianie produktu ale dostępny jest w paczkach(ok 100 szt) nigdy nie solo.Cena trochę zaporowa jak na 1 sztukę.Pozdrawiam wszystkie wizażanki
betticonfetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 08:45   #1899
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Może głupie pytanie... Ale czy czasem nie będzie można tej tkaniny później delikatnie umyć i użyć ponownie :P:P?
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 09:43   #1900
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość

Mam cerę nadwrażliwą, naczynkową, tłustą i porowatą w strefie T, lubiącą się trochę połuszczyć .

I jeśli ktoś rozważa dołaczenie jakiś nowych kosmetyków do swojej pielęgnacji a ma podobną skórę, to ja z mojej strony, oprócz wspomnianego wielokrotnie w tym wątku serum flavo-c i hydrolatu oczarowego ( po całym dniu przed kompem nałożyć sobie lekko zmrożony kompres z oczaru na oczy..definicja słowa "ulga" ) serdecznie polecam przede wszysytkim;

serum pod oczy i na naczynka- leciutkie i bardzo poręczne na dzień, na prawdę leczy naczynka, dziewczyny, spróbujcie, ja oniemiałam po kilku tygodniach używania.. tak jasnej i beżowej skóry nie miałam, odkąd skończłam 11 lat! genialny kosmetyk dla naczynkowców,

nowy krem antyoksydacyjny- genialnie genialny odżywczy, kojący, ochronny.. mam nadzieję, że rzeczywiście dodaje trochę ochrony przed UV, lekko świeci się tuż o nałożeniu, ale potem nie przetłuszcza skóry w najmniejszym stopniu, pięknie pachnie surowym olejem, jest dość gęsty i diabelnie wydajny.

I mam pytanie co do tej nowej maseczki.. jak myślicie, czy ona ma jakieś substancje aktywne w środku? W składzie widnieje tylko sztuczny jedwab, tkanina tania jak barszcz.. wygląda na to, że dobroczynne składniki to wyłacznie te hydrolaty/sera, którymi je samemu nasączymy...no i jeśli tak, to 6 zł za taki maleńki kawałek szmatki, który się efektownie rozwija ze ściśnięcia to jakiś ponury żart
dzieki
bo sie tak waham i waham czy kupic to serum pod oczy i na naczynka i nie wiedzialam czy zamawiac czy nie

co do tkaniny to chyba jest w niej cos wiecej ale moze warto zapytac na BU??

Cytat:
Napisane przez betticonfetti Pokaż wiadomość
Znam ten produkt bo mieszkam w Azji i jest prawdą że jest bardzo popularny i w jakiś sposób ułatwia głębsze wchłanianie produktu ale dostępny jest w paczkach(ok 100 szt) nigdy nie solo.Cena trochę zaporowa jak na 1 sztukę.Pozdrawiam wszystkie wizażanki
no wlasnie, czemu tak pojedynczo proponuja?? moze to faza testow, jak sie bedzie u nas sprzedawac??

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie... Ale czy czasem nie będzie można tej tkaniny później delikatnie umyć i użyć ponownie :P:P?
niestety chyba tylko jednorazowo da sie ja uzyc
potem moze juz nie miec swoich wlasciwosci a szkoda
zwlaszcza jak napisala powyzej betticonfetti, w Azji sprzedaja w paczka po 100 szt
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:02   #1901
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
dzieki
bo sie tak waham i waham czy kupic to serum pod oczy i na naczynka i nie wiedzialam czy zamawiac czy nie

co do tkaniny to chyba jest w niej cos wiecej ale moze warto zapytac na BU??



no wlasnie, czemu tak pojedynczo proponuja?? moze to faza testow, jak sie bedzie u nas sprzedawac??



niestety chyba tylko jednorazowo da sie ja uzyc
potem moze juz nie miec swoich wlasciwosci a szkoda
zwlaszcza jak napisala powyzej betticonfetti, w Azji sprzedaja w paczka po 100 szt
No ja sobie tak myślę, że one są sprzedawane w tak dużych pakach właśnie dlatego, że są tak tanie i nikomu nie chciałoby się z nimi "paprać", coś jak plastikowa łyżeczka do herbaty, która jakby nie patrzeć mogłaby służyć wielokrotnie, ale jest tak tania w wytworzeniu, że nikt się nie cacka . Jakbym sobie kupiła worek takich maseczek za, powiedzmy, 20 zł to też by mi żadne przepieranie przez myśl nie przeszło .

A tak to nie wierzę, że ten splot ma jakieś magiczne właściwości, które może stracić w praniu . Wiadomo, że rayon się pierze w niziutkiej temperaturze, recznie, delikatnie odciskając itp, więc do pralki się tego nie wrzuci, ale myślę, że możnaby się pobawić .

Cena 6 zł za maleńki kawałeczek i tak jest śmieszna .

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Aaaa, dziewczyny, czy Wam się udaje gdzieć na necie kupić takie maseczki w pakietach?
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 13:15   #1902
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

mimo wszystko ja chętnie wypróbowałabym tą maseczkę, aaa i tak dla ścisłości 6,5 zł koszt. 2 sztuki, niby i tak sporo za kawałek materiału, ale ciekawa jestem jakby sprawdziła się na przesuszonej cerze
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 13:21   #1903
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

no to zawsze warto spytac u dziewczyn na rozbiorkowym jakby tak ze dwie paczki kupic i kazda po 20 szt wziela pewnie bylby to lepszy deal niz 2 szt za 6 zl
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 13:45   #1904
mmmalutka
Raczkowanie
 
Avatar mmmalutka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej dziewczyny

Około 2 miesięcy temu przyszła do mnie pierwsza paczuszka z BU.

Zamówiłam łagodzący krem z lukrecją, hydrolat aloesowy, i żel hialuronowy.

Krem łagodzący jest rewelacyjny a dla mojej atopowej i przesuszonej skóry skłonnej do zmarszczek jest wręcz idealny.
Po nałożeniu na noc na buźkę tworzy lepką i dość tłustą wartstwę ale za to buźka rano wygląda świetnie.
Od dawna już moja twarz nie była taka promienna

Naprzemiennie stosuję na noc jeszcze z kremem łagodzącym mieszankę żelu hialuronowego z olejkiem arganowym, i to też świetnie natłuszcza skóre.
Pomijając tylko jendną wadę zapachową- olejku arganowego.

Zapełniam już kolejną wishlist

Dodam jeszcze tylko że dla mnie jako totalnego wrażliwca ze skórą skłonną do wszelakich podrażnień póki co produkty z BU nie działają wogóle na szkodę i nie mam po stossowaniu ich żadnych problemów.
mmmalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:03   #1905
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Absit, w ogóle to tylko chciałam napisać, że to serum pod oczy jest do kupienia jedynie w małej pojemności, więc jak się chce uywać na buzię to dobrze od razu kupić da.. no i że nie wiem do końca, jak się sprawdza na cienie pod oczyma, bo nigdy nie miałam .

mmmalutka, czy krem lukrecjowy ma mocny zapach?
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:26   #1906
mmmalutka
Raczkowanie
 
Avatar mmmalutka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Tak zapach kremu lekrecjowego jest dość mocny.
Pierwsze moje skojarzenie było podobne do budyniu waniliowego ale to chyba jednak zapach lekrecjii Dodam jeszcze że cała konsystencja kremu po zrobieniu go przypomina właśnie budyń
mmmalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 18:26   #1907
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ech, szkoda, czaiłam się na ten krem od jakiegoś czasu, ale że lukrecja to dla mnie jeden z najobrzydliwszych zapachów, nie miałam odwagi się zdecydować.. zostanę na razie przy tym antyox. .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:19   #1908
mmmalutka
Raczkowanie
 
Avatar mmmalutka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

night prowler pomimo że zapach jest naprawde intensywny jego działanie wynagradza wszystko

Jak narazie dla mnie jest to jeden z najlepiej nawilżających kosmetyków ( a muszę dodać że wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne marki apteczne jak i drogeryjne na sobie przez ostatnie kilka lat).
mmmalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:23   #1909
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

mmmalutka ... może jak pojawi się podbramkowa sytuacja z przesuszoną skórą to sobie o tym kremie przypomnę . Ale jak na razie.. aż mnie dreszcze przeszły na myśl o zapachu anyżu..
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 11:20   #1910
klara1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k/Lublina
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez mmmalutka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Zamówiłam łagodzący krem z lukrecją, hydrolat aloesowy, i żel hialuronowy.

Krem łagodzący jest rewelacyjny a dla mojej atopowej i przesuszonej skóry skłonnej do zmarszczek jest wręcz idealny.
Po nałożeniu na noc na buźkę tworzy lepką i dość tłustą wartstwę ale za to buźka rano wygląda świetnie.
Od dawna już moja twarz nie była taka promienna
Mam pytanie odnośnie tego kremu z lukrecją. Mam mieszaną cerę, ale mam obecnie problem z wysuszoną skórą. Czy ten krem nie zapycha Cię?Nie powoduje jakiegoś łojotoku?Zależ mi na czymś dobrze nawilżającym, ale obawiam się, żeby z kolei w drugą stronę nie przesadzić.
Zastanawiam się między tym kremem z lukrecją, serum odbudowującym lub nad olejem malinowym (mieszałabym go razem z żelem hialuronowym).
Moje problemy z wysuszoną skórą zaczęły się odkąd skończyło mi się masło jojoba, które używałam rano pod makijaż. Ono bardzo dobrze chroni przed wiatrem, suchym powietrzem, itp. Smaruje się obecnie rano balsamem z filtrem, ale jak widać moja skóra potrzebuje czegoś również ochronnego przed tymi wszystkimi czynnikami zewn.
klara1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:52   #1911
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

czy kogoś z Was zapchał tonik PHA?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:00   #1912
mmmalutka
Raczkowanie
 
Avatar mmmalutka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

klara1985 W moim przypadku gdy nakładałam krem co wieczór po około tygodniu na brodzie wyskoczyły mi małe ropne krosteczki.
Więc następnego wieczoru nakładałam już krem na całą twarz z pominięciem brody i jest teraz już wszystko ok
Chyba moja broda po prostu była już dostaczenie nawilżona

W moim odczuciu ten krem jest najlepszy jeśli chodzi o nawilżenie.
Nie mogę jednak wypowiedzieć się na temat innych produktów bo nie miałam żadnego z wymienionych przez Ciebie.
mmmalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 09:02   #1913
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja się tak nie bawię, miałam nic już nie kupować w tym miesiącu, a zostałam skuszona na serum na naczynka (tak naprawdę to jest mi potrzebne, bo krem Siquens mnie zapchał) i oczywiście nie umiem kupić tylko serum, bo przecież wysyłka płatna. Kupię też wycofywane hydrolaty.
Który żel hialuronowy i puder polecacie?

Edytowane przez magratka
Czas edycji: 2012-03-06 o 09:03
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:39   #1914
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
czy kogoś z Was zapchał tonik PHA?
Z poprzednich watkow kojrze,ze byly takie osoby ktorych tonik PHA zapchal. Musialabys poszperac w nich za posrednictwem opcji " przeszukaj watek" , pownny wyskoczyc wypowiedzi osob.


A w ogole zauwazyliscie,ze BU bardzo podnioslo ceny? Troche nie rozumiem takiego udoskonalania dobrych produktow jak np. peelingu enzymatycznego i podnoszenie jego ceny do niemal 20 zl. Powinni zostawic tamten i wprowadzic dodatkowy. Troche dziwna jak dla mnie ta polityka firmy. Juz widze,ze hydrolaty takze sa wycofywane,wiec zapewne te ktore zostana wprowadzone beda nie za 12 zl a za 20...
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:56   #1915
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim .

Hmm, nie pisałam nigdy w tym wątku a może ktoś mógłby skorzystać z moich doświadczeń, bo od dobrych kilku lat mielę różne receptury ze sklepów biochemicznych i jak obsługi i niektórych cen na Biochemii Urody nie umiem przełknąć, tak kilka ich produktów to dla mnie obowiązkowe perełki .

Mam cerę nadwrażliwą, naczynkową, tłustą i porowatą w strefie T, lubiącą się trochę połuszczyć .

I jeśli ktoś rozważa dołaczenie jakiś nowych kosmetyków do swojej pielęgnacji a ma podobną skórę, to ja z mojej strony, oprócz wspomnianego wielokrotnie w tym wątku serum flavo-c i hydrolatu oczarowego ( po całym dniu przed kompem nałożyć sobie lekko zmrożony kompres z oczaru na oczy..definicja słowa "ulga" ) serdecznie polecam przede wszysytkim;

serum winogronowe- które gwarantuje niesamowite nawilżenie, jest leciutkie, nie zapycha, nie podrażnia, wprawdzie lekko się klei, przez co moim zdaniem średnio nadaje się pod makijaż, ale mi to nie przeszkadza, bo używwam go na noc... cudownie pachnie

serum pod oczy i na naczynka- leciutkie i bardzo poręczne na dzień, na prawdę leczy naczynka, dziewczyny, spróbujcie, ja oniemiałam po kilku tygodniach używania.. tak jasnej i beżowej skóry nie miałam, odkąd skończłam 11 lat! genialny kosmetyk dla naczynkowców,

nowy krem antyoksydacyjny- genialnie genialny odżywczy, kojący, ochronny.. mam nadzieję, że rzeczywiście dodaje trochę ochrony przed UV, lekko świeci się tuż o nałożeniu, ale potem nie przetłuszcza skóry w najmniejszym stopniu, pięknie pachnie surowym olejem, jest dość gęsty i diabelnie wydajny.

Bardzo polecam te trzy kosmetyki, ja jestem od nich dosłownie uzależniona, moja skóra bez nich to byłaby kontynuacja koszmaru nastolatka- czerwona, zapchana i świecąca .

I mam pytanie co do tej nowej maseczki.. jak myślicie, czy ona ma jakieś substancje aktywne w środku? W składzie widnieje tylko sztuczny jedwab, tkanina tania jak barszcz.. wygląda na to, że dobroczynne składniki to wyłacznie te hydrolaty/sera, którymi je samemu nasączymy...no i jeśli tak, to 6 zł za taki maleńki kawałek szmatki, który się efektownie rozwija ze ściśnięcia to jakiś ponury żart

kurcze, przekonywujące to co napisałaś
właśnie tak się zastanawiam nad kupnem tego kremu jako alternatywę dla filtra w mniej słoneczne dni mam taką samą skórę jak Ty opisujesz, więc przy okazji zakupu dorzucę jeszcze to serum.
Co do hydrolatu, jak rozumiem nasączasz wacik i wkładasz do lodówki? na jak długo? szczerze mówiąc mam hydrolat, tonizuję nim buzię po umyciu, ale ni ziębi ni parzy, jest mi obojętny. Jedyne co mi się w nim podoba to zapach.
C do tego serum, naprawdę mnie przekonałaś, gdyż ostatnio po nieudanych eksperymentach z triancealem nabawiłam się sporo naczynek na policzkach.
Przy okazji zapytam czym złuszczasz buziaka i jakiego filtra używasz ?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:32   #1916
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A jak oceniacie serum odbudowujące? Zapchało was? Jak działanie?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:21   #1917
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
kurcze, przekonywujące to co napisałaś
właśnie tak się zastanawiam nad kupnem tego kremu jako alternatywę dla filtra w mniej słoneczne dni mam taką samą skórę jak Ty opisujesz, więc przy okazji zakupu dorzucę jeszcze to serum.
Co do hydrolatu, jak rozumiem nasączasz wacik i wkładasz do lodówki? na jak długo? szczerze mówiąc mam hydrolat, tonizuję nim buzię po umyciu, ale ni ziębi ni parzy, jest mi obojętny. Jedyne co mi się w nim podoba to zapach.
C do tego serum, naprawdę mnie przekonałaś, gdyż ostatnio po nieudanych eksperymentach z triancealem nabawiłam się sporo naczynek na policzkach.
Przy okazji zapytam czym złuszczasz buziaka i jakiego filtra używasz ?

Wcześniej złuszczałam buzię Ef. duo i Triacnealem, ale nie widziałam wyraznej poprawy (a dawno temu używałam z zapisu dermatologa ostrych retinoidów i tak mocno jak porażniały,tak działały ). Teraz używam peelingów enzymatycznych, ostatnio tego z bromeliną, i wystarczy. Sam wacik z oczarem przekrawam na pól i nasączony wkładam do zamrażalnika na pół odziny, potem podkłaadam pod oczy i efekt jest cudowny. Wiem, że zimno samo w sobie obkurczaa naczynka, ale to, co robi ten hydrolat na dłuższą metę jest bez porównania.Spróbuj, serio, ryzyko jest niewielkie a zyski nie do przeliczenia .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 20:07   #1918
paniprezesola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Serum-olejek na blizny (BU)

hej dziewczyny
mam pytanie do tych, które juz stosowały ten specyfik- jak go używać?
czy najlepiej stosować np 1/2 razy w tygodniu samodzielnie czy może dodawać do kremu na noc?
na stronie biochemii było sporo sposobów np z Żelem hialuronowymale jestem w tym całkiem nowa i nie zamówiłam nic więcej zeby na początek się w tym nie pogubić
paniprezesola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 06:32   #1919
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Ja się tak nie bawię, miałam nic już nie kupować w tym miesiącu, a zostałam skuszona na serum na naczynka (tak naprawdę to jest mi potrzebne, bo krem Siquens mnie zapchał) i oczywiście nie umiem kupić tylko serum, bo przecież wysyłka płatna. Kupię też wycofywane hydrolaty.
Który żel hialuronowy i puder polecacie?
Dziewczyny pomóżcie proszę
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 12:00   #1920
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Co do podwyżek niestety są wszędzie, i tak opłaca się kupować BU niż drogeryjne kosmetyki

Dziewczyny a jak cetaphil zapycha to macie jakąś alternatywę?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.