Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 08:32   #1891
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cześć.

Gwizdaczku bo to dobrze

Ja też jestem sfochowana na swojego.Przez ten brak prawka jeździ ciągle z kolegą na siłownię. I jest od niego uzależniony.Jak tamten mówi,że jeszcze na basen,że jeszcze to i tamto-to cóż mój M. ma zrobić jak już wsiądzie do tego auta?
Skończył wczoraj pracę o 21, pojechał na siłownię (wyjechali stamtąd jakoś po 22.30), pojechali na basen (bo wczesniej jest pełno ludzi,a o tej porze nie ) i zadzwonił do mnie koło północy,że wychodzą z basenu.Ale jeszcze zajechali na stację i był w domu o 00.50. Czy to normalne?? Mam tego dość,bo tak jest zawsze jak jadą na ten basen. A ja się ciągle martwię Cóż w tym złęgo skoro mam złe wspomnienia z kwietnia,kiedy to siedział "na dołku" przez noc a potem przez kilka godzin nie wiedzieliśmy co z nim jest?? Nie znoszę tego.Przepłakałam wczoraj pół godziny przez to,że ostatnio jego kolega jest na 1wszym miejscu,a ja tylko jak znajdzie czas.
On ma czas dzisiaj,ale ja nie mam ochoty się widzieć,zwłaszcza,że mam dzisiaj anigelski do 21,mam test i muszę się uczyć.Nie będę zmieniać swoich planów przez to,że on mnie wczoraj olał i chce się dzisiaj widzieć. O nie!

Ilsa te buty pomimo obcasu wyglądają na baardzo stabilne. Takze nie widzę problemu,żeby w nich śmigać.
Ja kiedyś miałam szpilki w zimie i powiedziałam,że nigdy więcej.Teraz wybieram stabilne obcasy,takie grubsze słupki.

Medeline to kciukam
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:35   #1892
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Motylek, widzę, że mamy podobny nastrój ja to wręcz chyba wyjadę z koleżankami na weekend nad morze - może jak się stęskni to doceni
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:38   #1893
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cześć kochane!
Pagka jejj gratuluję Ci! Zwłaszcza, że na slowo historia dostaję wysypki. Co do Żydów to w wakacje miałam okazję być w Izraelu i strasznie podobały mi się ich stroje.

Ins
Jak to? Przecież mieszkacie ze sobą? Co to za problem pobrać się? Zwłaszcza, że mówiłaś, że jesteście w stanie odłozyć....

Ilsa A co jest takiego złego w płaskich kozakach? hm?? Nie każdy lubi/może chodzić na 10cm obcasie, zwłaszcza patrząc na stan chodników.
Ja bym wiele dała, żeby sobie kupić kozaki, jakiekolwiek... Ale niestety mam za chude nogi i w każdych wyglądam jak kot w butach. (Albo za duże stopy).
A buty mi się nie podobają. Wyglądają jak trapery na obcasie....
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:39   #1894
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Właśnie mi się przypomniało coś

Bo ta kosmetyczka to taka jajcara.
Nałożyła mi tę maskę algową i potem przychodzi i mówi:
"To teraz zobaczymy czy się pięknie zdejmie.Czasem są problemy...ale spokojnie-zielone też jest piękne"

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
Motylek, widzę, że mamy podobny nastrój ja to wręcz chyba wyjadę z koleżankami na weekend nad morze - może jak się stęskni to doceni
to możesz mnie wziąć jak zatęskni to doceni
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:42   #1895
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Właśnie mi się przypomniało coś

Bo ta kosmetyczka to taka jajcara.
Nałożyła mi tę maskę algową i potem przychodzi i mówi:
"To teraz zobaczymy czy się pięknie zdejmie.Czasem są problemy...ale spokojnie-zielone też jest piękne"

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------



to możesz mnie wziąć jak zatęskni to doceni
Hahahahah A spanikowałaś trochę?

Motylku Ty masz tak przekochanego faceta, że ja sądzę, że szybciutko się opamięta. Przecież on żyć bez Ciebie nie może.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:44   #1896
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość

Ilsa A co jest takiego złego w płaskich kozakach? hm?? Nie każdy lubi/może chodzić na 10cm obcasie, zwłaszcza patrząc na stan chodników.
Ja bym wiele dała, żeby sobie kupić kozaki, jakiekolwiek... Ale niestety mam za chude nogi i w każdych wyglądam jak kot w butach. (Albo za duże stopy).
A buty mi się nie podobają. Wyglądają jak trapery na obcasie....
Eeetam nie przejmujcie się.Każdy ma swój gust.
Ja mam kozaki i na obcasie, i oficery, i emu.I jakoś się nie przejmuję,że niby wyglądam jak ciele
Jak się ubieram na sportowo to przecież nie ubiorę obcasów no nie?

Ale ze skórkowymi kozakami mam tak jak Ty- efekt Marusi. A znowu takie,co mają bardzo wąskie cholewki mi się nie podobają,bo przy rozmiarze 39 są wtedy tak strasznie wycięte przy podbiciu i wyglądają na jeszcze dłuższe-normalnie kajaki.
Poza tym ja kozaki zakładam zawsze NA spodnie i aż tak tego wtedy nie widać.
Za to emu mam świetnie dopasowane do nóżki i nie mam efektu KAJAKA tylko,że ja mam inne EMU niż wszyscy
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:45   #1897
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
to możesz mnie wziąć jak zatęskni to doceni
No to dawaj, jedziemy w pt, wracamy w niedzielę. Do Gdyni

Apropos butów na wysokim obcasie przeanalizowałam - nie mogłabym w tym chodzić na co dzień. Dużo chodzę, bym umarła chyba na koniec dnia. Kiedyś jakoś częściej zakładałam buty na obcasie, ale teraz to jakoś mi bardziej na wygodzie zależy. Ale mam jedne buty na obcasie, które uwielbiam i mogę w nich być non-stop. To są do tańca buty, robione na zamówienie, pod wymiar mojej stopy. W ogóle ich nie czuć - mogę przetańczyć całą noc i jest git, są jak kapcie, a w dodatku ładne, eleganckie Moje ulubione. Tylko nie można w nich chodzić po dworzu - mają specjalną podeszwę z miękkiej skórki, żeby łatwo można było obroty kręcić. Łatwo się to niszczy niestety.
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 08:47   #1898
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Hahahahah A spanikowałaś trochę?

Motylku Ty masz tak przekochanego faceta, że ja sądzę, że szybciutko się opamięta. Przecież on żyć bez Ciebie nie może.
Już mu wczoraj zapowiedziałam,że musi coś zmienić.Nie chcę się ciągle zamartwiać.U to zamartwianie to akurat nie wina PMS tylko ogólnie-zawsze tak mam jak tak do późna gdzieś łazi.
Ale z drugiej strony cóż ma biedka poradzić,że ma słabą przemianę materii i naprawdę nie je tak dużo jak na faceta,a mu przybywa? Musi ćwiczyć,żeby mieć jako taką figurę. Tylko czemu aż tak często i kosztem naszych spotkań?Ja chcę iść na tańce,miał iść ze mną-ale kiedy znajdzie na to czas skoro będzie teraz rozkręcał nowy biznes?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:49   #1899
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Eeetam nie przejmujcie się.Każdy ma swój gust.
Ja mam kozaki i na obcasie, i oficery, i emu.I jakoś się nie przejmuję,że niby wyglądam jak ciele
Jak się ubieram na sportowo to przecież nie ubiorę obcasów no nie?

Ale ze skórkowymi kozakami mam tak jak Ty- efekt Marusi. A znowu takie,co mają bardzo wąskie cholewki mi się nie podobają,bo przy rozmiarze 39 są wtedy tak strasznie wycięte przy podbiciu i wyglądają na jeszcze dłuższe-normalnie kajaki.
Poza tym ja kozaki zakładam zawsze NA spodnie i aż tak tego wtedy nie widać.
Za to emu mam świetnie dopasowane do nóżki i nie mam efektu KAJAKA tylko,że ja mam inne EMU niż wszyscy
A ja przez większość swojego życia chodzę w spódniczach, więc nie mogą odstawać. Zawsze się zastanawiam na kogo oni te kozaki robią, bo przecież moje nogi są normalne!

A jakie masz EMU?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:50   #1900
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Już mu wczoraj zapowiedziałam,że musi coś zmienić.Nie chcę się ciągle zamartwiać.U to zamartwianie to akurat nie wina PMS tylko ogólnie-zawsze tak mam jak tak do późna gdzieś łazi.
Ale z drugiej strony cóż ma biedka poradzić,że ma słabą przemianę materii i naprawdę nie je tak dużo jak na faceta,a mu przybywa? Musi ćwiczyć,żeby mieć jako taką figurę. Tylko czemu aż tak często i kosztem naszych spotkań?Ja chcę iść na tańce,miał iść ze mną-ale kiedy znajdzie na to czas skoro będzie teraz rozkręcał nowy biznes?
wiesz co, tak z punktu widzenia zdrowotnego, nie kobiecego - dobrze, że się chce ruszać, tylko (nie wiem co on tam robi na tej siłowni), ale ćwiczenia siłowe to nie najlepszy pomysł. Budują dużo masy mięśniowej i później jak się przestaje ćwiczyć (a zakładam, że siłownia ma szansę mu się znudzić kiedyś), to się wszystko zamienia w tłuszcz (widziałyście kiedyś eks-pakera?- to oczywiście przerysowanie). Więc zdecydowanie lepiej by było, jakby się poświęcił sportom aerobowym - właśnie taniec, basen. Bo to jest aktywność, która bardzo mięśni nie buduje, ale pomaga utrzymać sylwetkę na długie lata


echh.... emu, emo.... gubię się w tym młodzieżowym slangu
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:53   #1901
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Już mu wczoraj zapowiedziałam,że musi coś zmienić.Nie chcę się ciągle zamartwiać.U to zamartwianie to akurat nie wina PMS tylko ogólnie-zawsze tak mam jak tak do późna gdzieś łazi.
Ale z drugiej strony cóż ma biedka poradzić,że ma słabą przemianę materii i naprawdę nie je tak dużo jak na faceta,a mu przybywa? Musi ćwiczyć,żeby mieć jako taką figurę. Tylko czemu aż tak często i kosztem naszych spotkań?Ja chcę iść na tańce,miał iść ze mną-ale kiedy znajdzie na to czas skoro będzie teraz rozkręcał nowy biznes?
No, ale też nie musi tak często chodzić... Chociaż wg faceta musi. Jak mój miał fazę na ćwiczenie to 3-4 razy w tygodniu to była norma. Więc znam ten ból.
Znajdzie czas! Najwyżej raz nie pójdzie na siłownię i spali zbędne kalorie w tańcu.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
wiesz co, tak z punktu widzenia zdrowotnego, nie kobiecego - dobrze, że się chce ruszać, tylko (nie wiem co on tam robi na tej siłowni), ale ćwiczenia siłowe to nie najlepszy pomysł. Budują dużo masy mięśniowej i później jak się przestaje ćwiczyć (a zakładam, że siłownia ma szansę mu się znudzić kiedyś), to się wszystko zamienia w tłuszcz (widziałyście kiedyś eks-pakera?- to oczywiście przerysowanie). Więc zdecydowanie lepiej by było, jakby się poświęcił sportom aerobowym - właśnie taniec, basen. Bo to jest aktywność, która bardzo mięśni nie buduje, ale pomaga utrzymać sylwetkę na długie lata


echh.... emu, emo.... gubię się w tym młodzieżowym slangu
Hahahahahah


A mój facet jak chodził, jadł te bialko czy coś. I mu w mięśnie poszlo owszem. (Ale bez przesady), przytył sobie trochę. A teraz jak mu to spadło to dalej taki szczupły.
Ale chlopak koleżanki jak przestał ćwiczyć.... Z kaloryferka zrobił mu się tłuszczyk w baaardzo krótkim czasie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 08:53   #1902
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
No chwilowo nie będziecie, ale jeśli mu kiedykolwiek wybaczę to może się jeszcze postaramy

A jak ten Twój kandydat na dręczyciela? Odezwał się?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------


Karmelku, nie unoś się Ja np lubię cielęta Chyba sobie kupię kozaki na płaskim w związku z tym.

Właśnie sobie uświadomiłam, że w ogóle nie przykładam wagi do butów... Zupełnie za to inaczej sprawa się ma odnośnie torebek
Ehh przepraszam, jakaś rozdrażniona od rana jestem. Ja lubię mięc fajne buty, ale szybko je niszczę. Torebek z kolei mam więcej (szczególnie po wizytach w primarku ) ale nie mam żadnego fioła na ich punkcie.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć.

Gwizdaczku bo to dobrze

Ja też jestem sfochowana na swojego.Przez ten brak prawka jeździ ciągle z kolegą na siłownię. I jest od niego uzależniony.Jak tamten mówi,że jeszcze na basen,że jeszcze to i tamto-to cóż mój M. ma zrobić jak już wsiądzie do tego auta?
Skończył wczoraj pracę o 21, pojechał na siłownię (wyjechali stamtąd jakoś po 22.30), pojechali na basen (bo wczesniej jest pełno ludzi,a o tej porze nie ) i zadzwonił do mnie koło północy,że wychodzą z basenu.Ale jeszcze zajechali na stację i był w domu o 00.50. Czy to normalne?? Mam tego dość,bo tak jest zawsze jak jadą na ten basen. A ja się ciągle martwię Cóż w tym złęgo skoro mam złe wspomnienia z kwietnia,kiedy to siedział "na dołku" przez noc a potem przez kilka godzin nie wiedzieliśmy co z nim jest?? Nie znoszę tego.Przepłakałam wczoraj pół godziny przez to,że ostatnio jego kolega jest na 1wszym miejscu,a ja tylko jak znajdzie czas.
On ma czas dzisiaj,ale ja nie mam ochoty się widzieć,zwłaszcza,że mam dzisiaj anigelski do 21,mam test i muszę się uczyć.Nie będę zmieniać swoich planów przez to,że on mnie wczoraj olał i chce się dzisiaj widzieć. O nie!

Ilsa te buty pomimo obcasu wyglądają na baardzo stabilne. Takze nie widzę problemu,żeby w nich śmigać.
Ja kiedyś miałam szpilki w zimie i powiedziałam,że nigdy więcej.Teraz wybieram stabilne obcasy,takie grubsze słupki.

Medeline to kciukam
Mysza rozumiem Cię Ponosisz konsekwencje jego głupoty i jest Ci z tym źle. Nie dziwię Ci się. Ale musisz z nim pogadać i powiedzieć mu, że oczekujesz większego zaangażowania z jego strony, że czujesz się samotna i zaniedbana. I że chcesz żeby to było długofalowe, a nie doraźne

Mój wczoraj się spóźnił, bo o 19 miał tylko jedną umowę i co chwilę przychodził nowy klient, więc mimo zakończenia czasu pracy został dłużej i o 20:20 miał już 4... Ok, rozumiem, ale napisał mi, że spóźni się tylko 30 min i miał być o 19:30 a nie o 21:00! Nic by się nie stało, jakby napisał, że będzie siedział w pracy do skutku i żebym nie czekała z obiadem. No ale przyszedł, przeprosił, posprzątał po obiedZie a potem zaproponował, że obejrzymy oferty wczasów. Powiedziałam mu na spokojnie co myślę i wybaczyłam.

A dzisiaj po przyjściu do pracy znowu mi było niedobrze. Dopiero jak napiłam się mięty i zjadłam mandarynkę to mi przeszło. Teraz kolej na owsiankę z jogurtem naturalnym i bananem.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:55   #1903
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość


A mój facet jak chodził, jadł te bialko czy coś. I mu w mięśnie poszlo owszem. (Ale bez przesady), przytył sobie trochę. A teraz jak mu to spadło to dalej taki szczupły.
Ale chlopak koleżanki jak przestał ćwiczyć.... Z kaloryferka zrobił mu się tłuszczyk w baaardzo krótkim czasie.
białko tak brane na własną rękę, to też nie najlepszy pomysł. Najpierw badania powinno się robić, czy w ogóle można suplementować białko - białko w nadmiarze prowadzi do niewydolności nerek, o tym warto wiedzieć. A biorąc pod uwagę, że polska dieta ogólnie jest przebiałczona, to lepiej dodatkowo nie obciążać.
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:57   #1904
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Gwizdak on chodzi na ten basen. Na taniec też chce,ale ja bym chciała JUŻ zaraz,a on mnie ciągle zbywa,że za niedługo.
Powiem mu to co powiedziałaś o siłowni.
On od zawsze jest barczysty (ma to w genach) i ogólnie na górze rozrośnięty.A przez tę siłownię to już w ogóle.
I niestety ma tendencję do otyłości brzusznej.Jemu nie pasowałby płaski brzuszek i kratka-coś tam musi mieć,ale żeby się to zbytnio nie rozrosło to musi robić te ćwiczenia.
Oni to robią jakimiś seriami-raz na klatkę,raz na ręce,a raz na brzuch.Nie znam się tak.

Antii nie mogę tych moich znaleźć,bo nie pamiętam nazwy modelu. Ale to bardziej taki fason http://images.google.com/imgres?imgu...%3D60%26um%3D1 (dłuuugi link )
Tylko,że moje nie są zawiązywane,mają mniejsze futerko tam na górze (tylko cienki paseczek) i obok zamka po boku też idzie cieniutki paseczek futra.Są cieplutkie i choćbym nie wiem gdzie w nich łaziła,to zawsze są czyściutkie...może przez impregnat?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:58   #1905
Gleniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Gleniusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
No to dawaj, jedziemy w pt, wracamy w niedzielę. Do Gdyni

Apropos butów na wysokim obcasie przeanalizowałam - nie mogłabym w tym chodzić na co dzień. Dużo chodzę, bym umarła chyba na koniec dnia. Kiedyś jakoś częściej zakładałam buty na obcasie, ale teraz to jakoś mi bardziej na wygodzie zależy. Ale mam jedne buty na obcasie, które uwielbiam i mogę w nich być non-stop. To są do tańca buty, robione na zamówienie, pod wymiar mojej stopy. W ogóle ich nie czuć - mogę przetańczyć całą noc i jest git, są jak kapcie, a w dodatku ładne, eleganckie Moje ulubione. Tylko nie można w nich chodzić po dworzu - mają specjalną podeszwę z miękkiej skórki, żeby łatwo można było obroty kręcić. Łatwo się to niszczy niestety.
Taak! Przyjeżdżajcie do mnie, to skoczymy na jakieś tańce albo chociaż na gorącą czekoladę
__________________
MY
Zaręczeni!
Nasz ślubik
Karinka
Maleństwo




"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień..."
Gleniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 08:59   #1906
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
białko tak brane na własną rękę, to też nie najlepszy pomysł. Najpierw badania powinno się robić, czy w ogóle można suplementować białko - białko w nadmiarze prowadzi do niewydolności nerek, o tym warto wiedzieć. A biorąc pod uwagę, że polska dieta ogólnie jest przebiałczona, to lepiej dodatkowo nie obciążać.
No ja mu mówiłam, że to szkodliwe na pewno jest i, żeby tego nie jadl. Tak samo mówię mu o Coli i kebabach... Ale on wie lepiej.
Bogu dzięki już tego bialka nie je...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:02   #1907
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Karmi, to żywo przypomina mojego ojca - będę w domu o 20= będzie po 22 Ale zauważyłam, że moja mama już sobie z tego nic nie robi. A jak przychodzi tak późno, to mu mówi: na kuchni masz to,to i to nie odrywa się i nie robi mu obiady 4-ty raz
Mój tż tez nie należy do punktualnych, choć już robi postępy. Kiedyś 15 a 17 to było dla niego niemalże to samo. Teraz ma wahnięcia o jakieś 30 minut, ale nie liczę, że to wytępie Raczej staram się brać przykład z mamy i nie przejmować. On tak naprawdę to mnie wkurza teraz na maksa jednym; jak lekceważy to co mówię i uważa że to jest głupie lub bez sensu, bo on tego nie rozumie. Jak wczoraj.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Gleniusia Pokaż wiadomość
Taak! Przyjeżdżajcie do mnie, to skoczymy na jakieś tańce albo chociaż na gorącą czekoladę
serio? bo ja serio będę w Gdyni
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:02   #1908
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Gwizdak on chodzi na ten basen. Na taniec też chce,ale ja bym chciała JUŻ zaraz,a on mnie ciągle zbywa,że za niedługo.
Powiem mu to co powiedziałaś o siłowni.
On od zawsze jest barczysty (ma to w genach) i ogólnie na górze rozrośnięty.A przez tę siłownię to już w ogóle.
I niestety ma tendencję do otyłości brzusznej.Jemu nie pasowałby płaski brzuszek i kratka-coś tam musi mieć,ale żeby się to zbytnio nie rozrosło to musi robić te ćwiczenia.
Oni to robią jakimiś seriami-raz na klatkę,raz na ręce,a raz na brzuch.Nie znam się tak.

Antii nie mogę tych moich znaleźć,bo nie pamiętam nazwy modelu. Ale to bardziej taki fason http://images.google.com/imgres?imgu...%3D60%26um%3D1 (dłuuugi link )
Tylko,że moje nie są zawiązywane,mają mniejsze futerko tam na górze (tylko cienki paseczek) i obok zamka po boku też idzie cieniutki paseczek futra.Są cieplutkie i choćbym nie wiem gdzie w nich łaziła,to zawsze są czyściutkie...może przez impregnat?
Eee to takie serio inne Emu. Bo Emu zawsze mi się kojarzyły z takimi rozciapanymi butami.
A cieplutkie to są na pewno.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:04   #1909
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Carmi gadałam z nim jeszcze jak wrócił.Oczywiście popłakałam,ze czuję się zaniedbana.
On mi tłumczył,że jest uzależniony od kolegi,że jakby pojechał wcześniej na ten basen to jest pełno ludzi.Sama bym z nim jeździła,ale nie o takiej chorej porze

I że musi ćwiczyć,żeby jakoś wyglądać,żeby mi się podobać. Powiedziałam mu,że ciekawe co w takim razie będzie,jak będzie miał tę nową firmę-pewnie już wcale nie będzie miał czasu
A on mi tłumaczył,że oświadczył się,bo chce założyć ze mną rodzinę i wie,że skończyły się zabawy i musi zarabiać pieniądze. Ale też nie może się "zapuścić".I prosiłam go,żeby chodził na siłkę 2 razy w tygodniu,a on powiedział,że to za mało

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
No to dawaj, jedziemy w pt, wracamy w niedzielę. Do Gdyni
Serio jedziecie?W takim przypakdu wolałabym mieszkać w Wa-wie,a nie po drugiej stronie Polski-przynajmniej Ty masz bliżej nad morze;(
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 09:06   #1910
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Motylek, ładne butki
Daaawaj, przyjedź do Wawy w czwartek, u mnie przenocujesz i w piątek wybywamy
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:11   #1911
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Eee to takie serio inne Emu. Bo Emu zawsze mi się kojarzyły z takimi rozciapanymi butami.
A cieplutkie to są na pewno.
Mają gruuubą podeszwę (taką jak na tym zdjęciu),w środku to białe futro. I nawet jak zamokną to nie czuć.Te zwykłe emu mi się nie podobają własnie,bo są papciowe i jakoś tak dziwnie by mi było latać po sniegu.A te to takie śniegowce z prawdziwego zdarzenia
Suuuper ciepłe i wytrzymałe-naprawdę mogę tylko polecić.
Naprawdę wyglądają o wiele zgrabniej niż tamte. I ta ozdóbka w postaci cekinowego napisu też mi się podoba

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
Motylek, ładne butki
Daaawaj, przyjedź do Wawy w czwartek, u mnie przenocujesz i w piątek wybywamy
W piątek jestem w pracy Tylko sobotę i niedzielę mam wolną

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Narobiłaś mi ochoty.Też kcę nad morze. Nad polskim nie byłam już 4 lata
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:11   #1912
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość

W piątek jestem w pracy Tylko sobotę i niedzielę mam wolną
no to już nie wiem, może Ci chociaż kartkę przyślę?
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:12   #1913
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
no to już nie wiem, może Ci chociaż kartkę przyślę?
A to czym tam jedziecie?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:13   #1914
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
A to czym tam jedziecie?
A pociągiem Bo nie chce mi się samochodu brać za bardzo.
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:15   #1915
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
A pociągiem Bo nie chce mi się samochodu brać za bardzo.
Faaajnie
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:20   #1916
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Ale Wam super z tą Gdynią Też bym chciała się gdzieś wyrwać, z tym, że wolałabym jakieś SPA - pełny relaks i ciepełko

Właśnie szef mi dołożył dodatkowych stałych obowiązków - 2 raz w tym tygodniu. Ja mi nie da podwyżki to go uduszę.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:21   #1917
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

czesc;* przyszlam sie przywitac, bo na uczelnie lece
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:22   #1918
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

No myślałyśmy i o spa, ale uznałyśmy że wolimy poimprezować. Ja się tylko zastanawiałam czy jechać, ze względu na tż, ale jakieś głupie te wątpliwości miałam

A o podwyżce może przypomnij?
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:33   #1919
Gleniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Gleniusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------


serio? bo ja serio będę w Gdyni
no pewnie, jak najbardziej serio możemy skoczyć na jakąś imprezkę, powinnam się rozruszać przed sesją
__________________
MY
Zaręczeni!
Nasz ślubik
Karinka
Maleństwo




"Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień..."
Gleniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:35   #1920
pagka
Wtajemniczenie
 
Avatar pagka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 076
Dot.: Zazdrośnice, czyli rozprawka na temat Zespołu Sztywnych Kolan, rozdział XI ;)

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Dzięki słońce bardzo mi miło, że mnie ktoś rozumie
Ilsa, u nas na sklepie są buty w tym stylu i w ogóle nie idą... Nie wiem, mi też się nie podobają jakoś
No co ty nie musisz dziękować
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
mają bo mi ojciec mierzył żeby się ze mnie ponabijać. Mi się podobają i pasują ładnie do dżinsów, nie wyglądam jak kolejne ciele w długich kozakach na płaskiej podeszwie chociaż matka TŻ jest przez to krytykowała
Ale wiesz, że trzeba odjąć jeszcze wysokość podeszwy? Ja generalnie nie wyobrażam sobie popylania w obcasach kiedy jest taka pogoda - lud na chodnikach i śniegu w cholerę, dlatego mam śniegowce moje ukochane

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Cześć kochane!
Pagka jejj gratuluję Ci! Zwłaszcza, że na slowo historia dostaję wysypki. Co do Żydów to w wakacje miałam okazję być w Izraelu i strasznie podobały mi się ich stroje.
Ja przed studiami też na to słowo dostawałam wysypki
OO a jak ja Ci zazdroszczę Izraela, może ktoś mi zasponsoruje wyjazd w ramach nagrody ?
Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
A pociągiem Bo nie chce mi się samochodu brać za bardzo.
Gwizdak szczerze radzę najpierw sprawdzić czy na trasie do trójmiasta nie ma jakichś awarii, żebyście później nie kwitły w pociągu na stacji "zadupie wielkie". Szczerze mówiąc to z tego co wiem to pociągi jadące na tej trasie miały gigantyczne spóźnienia ostatnio, więc nie wiem czy podróż samochodem nie byłaby lepszym rozwiązaniem
__________________
pagka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.