Starania o dziecko od 2022 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-01, 09:00   #1891
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Niby 5. Podejrzewam, ze będzie chciał od razu heparynę wprowadzić, stad ta szybka wizyta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jasne przy Twojej sytuacji to całkiem normalne trzymam mocno kciuki
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-01, 09:01   #1892
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

A jak się zaopatrujecie na aktywność fizyczna? Co tydzień chodzę na fitnes, wczoraj tez byłam, ale już podświadomie ćwiczyłam lżej, żeby nic nie obciążyć, nie naderwać. W pierwszej ciąży cwiczylam do 7 mca, potem spacery, a teraz, po wszystkim przez co przeszłam, panikuję z każdego powodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-01, 09:04   #1893
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
A jak się zaopatrujecie na aktywność fizyczna? Co tydzień chodzę na fitnes, wczoraj tez byłam, ale już podświadomie ćwiczyłam lżej, żeby nic nie obciążyć, nie naderwać. W pierwszej ciąży cwiczylam do 7 mca, potem spacery, a teraz, po wszystkim przez co przeszłam, panikuję z każdego powodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja myśle, ze skoro byłaś aktywna fizycznie przed ciąża, to w ciąży tez możesz być wiadomo delikatniej, żeby nie obciążyć organizmu, ale ja bym pozostała przy tej aktywności, szczególnie jeśli dobrze się czujesz

Jeśli się martwisz, to poczekaj na wizytę u lekarza i porozmawiaj z nim, czy nie ma żadnych przeciwwskazań.
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-01, 09:54   #1894
Asa31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 178
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mi lekarz powiedzial ze jesli trenowalam Sport albo chodzilam do sauny przed ciaza to i dalej w ciazy moge. Ale ze nic z tego nie robilam staram sie teraz chociaz na dlugie spacery chodzic.
Asa31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-01, 15:46   #1895
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Super!!!

Ja dziś nie mogłam się powstrzymać (idealna data, 1 kwietnia ) i zrobiłam test 10miu/ml. Biało jak za oknem Łudzę się, że może jeszcze trochę za wcześnie, bo mam 23 dzień cyklu i niby 6 dni do miesiączki…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No oczy w gipsie że tak, mi pierwszy Bladzioszek wyszedł 5 dni przed terminem @ więc kciukasy z całych sił, że dziś prima aprilis przecież a jutro czy za 2 dni na przykład będą 2 kreseczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AnielkaMamusiax2
Czas edycji: 2022-04-01 o 15:54
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-01, 20:29   #1896
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Zanotowałam dziś bardzo, bardzo, bardzo skąpe plamienie. Jestem w piątym, może szóstym dniu po owulacji. No nic nie chcę sobie wkręcać, ale być może to dobry znak Plus pojawił się kremowy śluz, niedużo, ale zawsze. Czekam jak na szpilkach na test ciążowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-01, 21:02   #1897
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
No oczy w gipsie że tak, mi pierwszy Bladzioszek wyszedł 5 dni przed terminem @ więc kciukasy z całych sił, że dziś prima aprilis przecież a jutro czy za 2 dni na przykład będą 2 kreseczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczy w gipsie rozbawiły mnie do łez 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Zanotowałam dziś bardzo, bardzo, bardzo skąpe plamienie. Jestem w piątym, może szóstym dniu po owulacji. No nic nie chcę sobie wkręcać, ale być może to dobry znak Plus pojawił się kremowy śluz, niedużo, ale zawsze. Czekam jak na szpilkach na test ciążowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
🤞 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-01, 22:07   #1898
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
No oczy w gipsie że tak, mi pierwszy Bladzioszek wyszedł 5 dni przed terminem @ więc kciukasy z całych sił, że dziś prima aprilis przecież a jutro czy za 2 dni na przykład będą 2 kreseczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oczy w gipsie to jedna z najlepszych autokorekt ever

A tak serio to dziękuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-01, 23:23   #1899
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Zanotowałam dziś bardzo, bardzo, bardzo skąpe plamienie. Jestem w piątym, może szóstym dniu po owulacji. No nic nie chcę sobie wkręcać, ale być może to dobry znak Plus pojawił się kremowy śluz, niedużo, ale zawsze. Czekam jak na szpilkach na test ciążowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja miałam taką delikatną też właśnie kropelkę kawy z mlekiem i była to implantacja a ja myślałam że to owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Oczy w gipsie rozbawiły mnie do łez 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

🤞 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to właśnie chodziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Oczy w gipsie to jedna z najlepszych autokorekt ever

A tak serio to dziękuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tu akurat ja to napisałam, bo uwielbiam ten "przekręt"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-02, 08:11   #1900
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
No ja miałam taką delikatną też właśnie kropelkę kawy z mlekiem i była to implantacja a ja myślałam że to owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

O to właśnie chodziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Tu akurat ja to napisałam, bo uwielbiam ten "przekręt"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ahahahahahahaha ten wątek bawi i uczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-02, 08:32   #1901
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
No ja miałam taką delikatną też właśnie kropelkę kawy z mlekiem i była to implantacja a ja myślałam że to owu
Ja owu, jeśli w ogóle miałam, to tydzień temu (pozytywny test owu plus inne objawy).
U mnie było kilka czerwonych mini kropelek na papierze.

Dziewczyny, coś mnie strasznie rozłożyło. Wstałam dziś z gorączką i okropnym bólem pleców, kości, mięśni. No tragedyja
Boję się, że ta choroba może mieć wpływ na moją potencjalną ciążę
Wzięłam paracetamol, bo czytałam, że w ciąży można. Nie chciałam nic brać, ale już płakałam od tego bólu i gorączki...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez magdamarysia84
Czas edycji: 2022-04-03 o 13:07
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-03, 18:06   #1902
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Ja owu, jeśli w ogóle miałam, to tydzień temu (pozytywny test owu plus inne objawy).
U mnie było kilka czerwonych mini kropelek na papierze.

Dziewczyny, coś mnie strasznie rozłożyło. Wstałam dziś z gorączką i okropnym bólem pleców, kości, mięśni. No tragedyja
Boję się, że ta choroba może mieć wpływ na moją potencjalną ciążę
Wzięłam paracetamol, bo czytałam, że w ciąży można. Nie chciałam nic brać, ale już płakałam od tego bólu i gorączki...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojejku to paskudnie Cię rozłożyło obyś jak najszybciej wróciła do zdrowia !

U mnie dalej poza brakiem miesiączki brak jakichkolwiek objawów ciąży. Zaczynam się coraz mocniej martwić
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:19   #1903
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Ojejku to paskudnie Cię rozłożyło obyś jak najszybciej wróciła do zdrowia !

U mnie dalej poza brakiem miesiączki brak jakichkolwiek objawów ciąży. Zaczynam się coraz mocniej martwić
Pierwsza jak i teraz mam totalny brak objawow. Więc nie zawsze brak objawow oznacza coś zlego

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:38   #1904
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
Pierwsza jak i teraz mam totalny brak objawow. Więc nie zawsze brak objawow oznacza coś zlego

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

To trochę mnie pociesza, dziękuje

Po prostu zawsze mówi się o objawach rożnego rodzaju, a nie mówi się o tym, ze można nie mieć żadnych objawów. Myślałam, ze to oznacza coś złego, ze nawet piersi mnie nie bolą, nie są tkliwe.
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:59   #1905
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
To trochę mnie pociesza, dziękuje

Po prostu zawsze mówi się o objawach rożnego rodzaju, a nie mówi się o tym, ze można nie mieć żadnych objawów. Myślałam, ze to oznacza coś złego, ze nawet piersi mnie nie bolą, nie są tkliwe.
Moja siostra jest obecnie w 3 miesiacu ciąży i nie ma absutnie żadnych objawów. W poprzednich 2 ciążach też tak miała. Zawsze jej tego zazdrościłam.
Jeśli i u Ciebie tak będzie, to tylko pozazdrościć.
Ja w pierwszej ciąży miałam szereg objawów i dolegliwości i liczę na to, że kolejne dziecko się ze mną łagodniej obejdzie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 22:58   #1906
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Dzień dobry, melduję się w Waszym wątku. Lat 37, w pierwszym cyklu odstawienia zabezpieczeń. 2 lata temu zostałam wdową, z powodu choroby męża nie mieliśmy dzieci. Dziś jestem w nowym związku i stwierdziliśmy, że spróbujemy, w końcu nic do stracenia nie mamy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 07:18   #1907
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Moja siostra jest obecnie w 3 miesiacu ciąży i nie ma absutnie żadnych objawów. W poprzednich 2 ciążach też tak miała. Zawsze jej tego zazdrościłam.
Jeśli i u Ciebie tak będzie, to tylko pozazdrościć.
Ja w pierwszej ciąży miałam szereg objawów i dolegliwości i liczę na to, że kolejne dziecko się ze mną łagodniej obejdzie.

To faktycznie jest pocieszające, mam nadzieje, ze z moja ciąża wszystko jest w porządku, a do lekarza jeszcze tydzień czekania

Z jednej strony pewnie super jest nie mieć żadnych objawów ciąży, a z drugiej strony kiedy one są, to przynajmniej wiadomo, ze ciąża się rozwija

No nic czekam grzecznie na wizytę, nic innego mi nie zostaje.
Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, melduję się w Waszym wątku. Lat 37, w pierwszym cyklu odstawienia zabezpieczeń. 2 lata temu zostałam wdową, z powodu choroby męża nie mieliśmy dzieci. Dziś jestem w nowym związku i stwierdziliśmy, że spróbujemy, w końcu nic do stracenia nie mamy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Hej! Powodzenia i owocnych starań !
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 07:28   #1908
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Z jednej strony pewnie super jest nie mieć żadnych objawów ciąży, a z drugiej strony kiedy one są, to przynajmniej wiadomo, ze ciąża się rozwija
Czy ja wiem czy objawy to na pewno sygnał dobrze rozwijającej się ciąży. Nie wiem czy jestem jakimś dziwnym przypadkiem ale normalnie objawy miałam mimo tego że ciąża zatrzymała się 2 tyg wcześniej a dowiedziałam się na wizycie przed która nawet nie spodziewałam się że coś może być źle, bo właśnie ciągle mialam objawy
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 07:38   #1909
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy objawy to na pewno sygnał dobrze rozwijającej się ciąży. Nie wiem czy jestem jakimś dziwnym przypadkiem ale normalnie objawy miałam mimo tego że ciąża zatrzymała się 2 tyg wcześniej a dowiedziałam się na wizycie przed która nawet nie spodziewałam się że coś może być źle, bo właśnie ciągle mialam objawy

Pewnie jest to możliwe, jednak sugeruje się tym co czytałam na innych forach, na których dziewczyny maja wiele poronień i utrat ciąży za sobą. Wszystkie pisały o ustawaniu objawów itp. Oczywiście biorę pod uwagę to, ze zdarzają się wyjątki.
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-04, 07:45   #1910
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, melduję się w Waszym wątku. Lat 37, w pierwszym cyklu odstawienia zabezpieczeń. 2 lata temu zostałam wdową, z powodu choroby męża nie mieliśmy dzieci. Dziś jestem w nowym związku i stwierdziliśmy, że spróbujemy, w końcu nic do stracenia nie mamy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Cześć! Wszystkiego dobrego

Ja w pierwszej ciąży - od początku objawy: mdłości, wymioty, ból piersi, zmęczenie - ciąża zakończona porodem.
Druga ciąża ten sam zestaw, nagły ból pleców, zanik objawów - poronienie.
Trzecia ciąża - delikatne mdłości, ból piersi i ten sam schemat, nagły ból pleców, piersi przestały bolec - ciąża się nie rozwija, poronienie.
Aktualnie - delikatny ból piersi, tydzień temu ból pleców, beta rośnie, a ja świruję, ze coś jest nie tak dobrze, ze lekarz już w środę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 07:48   #1911
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, melduję się w Waszym wątku. Lat 37, w pierwszym cyklu odstawienia zabezpieczeń. 2 lata temu zostałam wdową, z powodu choroby męża nie mieliśmy dzieci. Dziś jestem w nowym związku i stwierdziliśmy, że spróbujemy, w końcu nic do stracenia nie mamy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starające się

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Owocnych starań!

Objawy lub ich brak to żaden wyznacznik, najlepiej nie denerwować się na zapas i sprawdzać u lekarza.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 07:50   #1912
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Cześć! Wszystkiego dobrego

Ja w pierwszej ciąży - od początku objawy: mdłości, wymioty, ból piersi, zmęczenie - ciąża zakończona porodem.
Druga ciąża ten sam zestaw, nagły ból pleców, zanik objawów - poronienie.
Trzecia ciąża - delikatne mdłości, ból piersi i ten sam schemat, nagły ból pleców, piersi przestały bolec - ciąża się nie rozwija, poronienie.
Aktualnie - delikatny ból piersi, tydzień temu ból pleców, beta rośnie, a ja świruję, ze coś jest nie tak dobrze, ze lekarz już w środę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U Ciebie beta pięknie rosła ile wynosi teraz?

U mnie właśnie urosła w ciągu 48h, ale w porównaniu do Ciebie to mało i od tego zaczęło się moje nakręcanie, ze może nie jest jednak w porządku

Na razie nie idę jej powtarzać, w sobotę planuje zrobić zestaw wyników do ginekologa, bo wizyta w przyszłym tygodniu. Zeświruję chyba do tego czasu
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 08:45   #1913
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
U Ciebie beta pięknie rosła ile wynosi teraz?

U mnie właśnie urosła w ciągu 48h, ale w porównaniu do Ciebie to mało i od tego zaczęło się moje nakręcanie, ze może nie jest jednak w porządku

Na razie nie idę jej powtarzać, w sobotę planuje zrobić zestaw wyników do ginekologa, bo wizyta w przyszłym tygodniu. Zeświruję chyba do tego czasu

Nie robiłam teraz już oznaczenia. Czekam po prostu na lekarza. Chociaż chodzi mi po głowie, żeby jeszcze jutro oznaczyć, skoro i tak będę musiała po zastrzykach robić morfo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 08:47   #1914
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Nie robiłam teraz już oznaczenia. Czekam po prostu na lekarza. Chociaż chodzi mi po głowie, żeby jeszcze jutro oznaczyć, skoro i tak będę musiała po zastrzykach robić morfo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozumiem

No ja chce i tak do gina na wizytę zrobić wyniki podstawowe jakieś - chociaż morfologia, koniecznie TSH, to właśnie zrobię tez chyba betę wtedy.

Na kiedy w ogóle masz termin porodu według ostatniej miesiączki?
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:47   #1915
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Rozumiem

No ja chce i tak do gina na wizytę zrobić wyniki podstawowe jakieś - chociaż morfologia, koniecznie TSH, to właśnie zrobię tez chyba betę wtedy.

Na kiedy w ogóle masz termin porodu według ostatniej miesiączki?

Nawet nie patrzyłam, dopiero teraz zerknęłam i wychodzi, ze 4 grudnia

Endokrynologa mam natomiast za tydzień, to tsh i cukry porobie na bieżąco 10/04


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 11:19   #1916
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Ojejku to paskudnie Cię rozłożyło obyś jak najszybciej wróciła do zdrowia !

U mnie dalej poza brakiem miesiączki brak jakichkolwiek objawów ciąży. Zaczynam się coraz mocniej martwić
Dziś odrobinę lepiej, temperatura max 38 stopni (wczoraj było 39), ale nadal mnie wszystko boli, no plecy jakby mnie ktoś skopał czy coś 🥴
Zostałam w domu i wieczorem mam konsultację z lekarzem. Dowiedziałam się, że w pracy dwie osoby z mojego pokoju mają covid plus dwie są chore z pokoju obok i w innym oddziale 7 osób chorych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 11:24   #1917
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Dziś odrobinę lepiej, temperatura max 38 stopni (wczoraj było 39), ale nadal mnie wszystko boli, no plecy jakby mnie ktoś skopał czy coś
Zostałam w domu i wieczorem mam konsultację z lekarzem. Dowiedziałam się, że w pracy dwie osoby z mojego pokoju mają covid plus dwie są chore z pokoju obok i w innym oddziale 7 osób chorych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja pierwsze co pomyślałam o covidzie, bo miałam takie same objawy z mężem. Może wiec być tak, ze i Ciebie dopadł. Najlepiej łykać ba gorączkę paracetamol i odpoczywać. Nic innego nie pomoże niestety Jeszcze ewentualnie jak meczy kaszel to inhalacje z soli fizjologicznej. Trzymaj się tam
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 13:50   #1918
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Ja pierwsze co pomyślałam o covidzie, bo miałam takie same objawy z mężem. Może wiec być tak, ze i Ciebie dopadł. Najlepiej łykać ba gorączkę paracetamol i odpoczywać. Nic innego nie pomoże niestety Jeszcze ewentualnie jak meczy kaszel to inhalacje z soli fizjologicznej. Trzymaj się tam
Moja koleżanka właśnie kończy covid i też ją tak bolały plecy, że pojechała na SOR, bo myślała, że to nerki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 08:10   #1919
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Ja owu, jeśli w ogóle miałam, to tydzień temu (pozytywny test owu plus inne objawy).
U mnie było kilka czerwonych mini kropelek na papierze.

Dziewczyny, coś mnie strasznie rozłożyło. Wstałam dziś z gorączką i okropnym bólem pleców, kości, mięśni. No tragedyja
Boję się, że ta choroba może mieć wpływ na moją potencjalną ciążę
Wzięłam paracetamol, bo czytałam, że w ciąży można. Nie chciałam nic brać, ale już płakałam od tego bólu i gorączki...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gorączka i ból to duży stres i obciążenie dla organizmu, który nie jest obojętny dla ciąży. Lepiej wziąć lek, który wiemy, że jest bezpieczny. Paracetamol można zażywać w ciąży


Miałam owu w niedzielę. Jak do świąt nie dostanę @ to robię test. Beznadziejnie tylko, że mam dwa dyżury 24h: w Wielki Piątek i Wielką Niedzielę.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 08:31   #1920
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość

Gorączka i ból to duży stres i obciążenie dla organizmu, który nie jest obojętny dla ciąży. Lepiej wziąć lek, który wiemy, że jest bezpieczny. Paracetamol można zażywać w ciąży


Miałam owu w niedzielę. Jak do świąt nie dostanę @ to robię test. Beznadziejnie tylko, że mam dwa dyżury 24h: w Wielki Piątek i Wielką Niedzielę.
Już u mnie trochę lepiej. Temperatura trochę spadła i już nie potrzebuję paracetamolu. Bolą mnie plecy, ale da się wytrzymać. Byłam wczoraj u lekarza. Powiedział, że już nie testuje się na covid, bo zmieniły się przepisy, a i postępowanie byłoby identyczne. Lekarz potwierdził, że mogę brać ten paracetamol w razie gorączki lub bardzo silnego bólu. Dostałam tydzień zwolnienia, mam siedzieć w domu i odpoczywać.
Zastanawiam się, kiedy zrobić test ciążowy, mam dziś 9 dzień po owulacji (22 dzień cyklu). Jeszcze poczekam pewnie kilka dni, z jednej strony chcę już wiedzieć, z drugiej zaś boję się rozczarowania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.