Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-11-22, 15:16   #1891
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 6 437
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

czy która¶ z Was farbowa³a w³osy henn± i uzyska³a zadowalaj±cy rudy kolorek?
__________________
anoska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-22, 15:53   #1892
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

anoska
Moja henna w tych linkach.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1256562565
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1256562565
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:35   #1893
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomo¶ci: 8 379
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

oo, ten szampon garniera to musi byc to samo, co w niemczech movida - przynajmniej ten co wkleila fantynaaa - miedziana czerwien, ma taka sama laseczke na opakowaniu ja robilam ta miedziana czerwien na moje raczej jasno-brazowe wlosy, wyszedl dokladnie taki sam jak na opakowaniu (ale mi wszystkie movidy wychodza jak z opakowania). taki cieply ten kolorek i do mojej cery pasowal. zmywal sie calkiem normalnie, rownomiernie. efekt byl taki, ze coraz bardziej przebijal brazowy naturalny kolor, odcien byl mocno rudy, a po 2 miesiacach zafarbowalam na kasztan, wiec nie wiem, jak by to dalej bylo
cloche jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:45   #1894
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez anoska Poka¿ wiadomo¶æ
czy która¶ z Was farbowa³a w³osy henn± i uzyska³a zadowalaj±cy rudy kolorek?
To moje za czasów henny. Niestety nie mam teraz lepszego, jak dotrê do domu to za³±cze

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=32214
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-23, 12:27   #1895
Dzola30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Jak mam uzyskac na moich w³oskach taki kolor jak ma zafirah na tej stronie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...155891&page=25
bardzo mi sie podoba jej kolor chcia³abym zrobic taki kolor ale przy uzyciu farb kupionych w sklepie nie wiem moze by spróbowaæ Pure Paprika z Loreala. Dziewczyny dajcie odpowiedz bo dzis wybieram sie do sklepu

Edytowane przez Dzola30
Czas edycji: 2009-11-23 o 13:01
Dzola30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-23, 16:17   #1896
fantynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cloche, Marquisa - Jedna mnie przestraszy³a a druga zachêci³a To bedzie moja pierwsza koloryzacja na d³uzej ni¿ 8 myæ, wiêc trzêse siê jak galaretka. W pi±tek zrobie pierwsze zdjêcie a nastepne po jednym - 2 myciach i zdam raport ku przestrodze innych

Teraz zamieszczê kilka zdjeæ, którymi sie kierowa³am dobieraj±c odpowiedni odcieñ dla siebie Moze któr±¶ z Was te¿ zainspiruja
NIestety wiêkszosc zdjeæ z mojej kolekcji to akty Ocenzurujê je, ale nie po¶wiêce temu du¿ej ilo¶ci czasu

dwie z tych dziewczyn s± modelkami publikuj±cymi swoje zdjecia na stronie maxmodels. S±dzê, ¿e warto zapoznaæ sie z ich galeriami. Resztê zdjêæ znalaz³am luzem w internecie

http://www.maxmodels.pl/requital.html
http://www.maxmodels.pl/justyna93.html

Edytowane przez fantynaaa
Czas edycji: 2009-11-23 o 16:23
fantynaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-24, 17:25   #1897
Marquisa
Raczkowanie
 
Avatar Marquisa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez fantynaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cloche, Marquisa - Jedna mnie przestraszy³a a druga zachêci³a To bedzie moja pierwsza koloryzacja na d³uzej ni¿ 8 myæ, wiêc trzêse siê jak galaretka. W pi±tek zrobie pierwsze zdjêcie a nastepne po jednym - 2 myciach i zdam raport ku przestrodze innych

Teraz zamieszczê kilka zdjeæ, którymi sie kierowa³am dobieraj±c odpowiedni odcieñ dla siebie Moze któr±¶ z Was te¿ zainspiruja
NIestety wiêkszosc zdjeæ z mojej kolekcji to akty Ocenzurujê je, ale nie po¶wiêce temu du¿ej ilo¶ci czasu

dwie z tych dziewczyn s± modelkami publikuj±cymi swoje zdjecia na stronie maxmodels. S±dzê, ¿e warto zapoznaæ sie z ich galeriami. Resztê zdjêæ znalaz³am luzem w internecie

http://www.maxmodels.pl/requital.html
http://www.maxmodels.pl/justyna93.html



piekny ten chlopiec z rudymi, dlugimi wlosami
Marquisa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 19:22   #1898
dorotkam1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Wiecie jak± farbê u¿yæ ¿eby otrzymaæ taki kolor ??
http://img91.imageshack.us/i/beztytuucq.jpg/
dorotkam1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:26   #1899
fantynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Marquisa Poka¿ wiadomo¶æ
piekny ten chlopiec z rudymi, dlugimi wlosami
Musze siê z Tob± zgodzic
fantynaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:58   #1900
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziewczyny, ja nie wiem jak Wy to robicie, ¿e Feria "MANGO" L'Oreala wychodzi Wam tak ³adnie
Ja dzi¶ odwa¿y³am siê na ten kolor - pomy¶la³am, ¿e spróbuje jakiej¶ intensywnej, jasnej rudo¶ci, ale niestety wysz³a pora¿ka Kolor wyszed³ ciemny, niezbyt intensywny, w dodatku praktycznie zupe³nie CZERWONY, czego dowodem sa poni¿sze zdjêcia (fotki sa do¶c kiepskiej jako¶ci - niektóre przeswietlone, bo aparat mi ju¿ nawala, wiêkszo¶c robiona pod ¶wiat³o, ¿eby uchwycic jak najdok³adniej odcieñ) W zasadzie gdyby nie te refleksy czerwieni i lekkie przyciemnienie w³osów to nawet nie by³oby widaæ jakiego¶ wiêkszego efektu po farbowaniu. Ju¿ nie wiem czy to ta farba jakos nie lubi siê z moimi w³osami, czy mo¿e ja pope³ni³am jaki¶ b³±d (mo¿e za mocno zmoczy³am w³osy przed farbowaniem albo niepotrzebnie my³am w³osy dzi¶ rano nie mam pojêcia)
Nie twierdze, ¿e czuje siê ¼le w tej czerwieni, ale chcia³am rudy w dodatku taki ognisty, wyra¼ny i zdecydowanie ja¶niejszy ni¿ to, co mam na g³owie. Zaznaczam, ¿e nie k³ad³am farby na w³osy ciemnobr±zowe, tylko na sprany, ¶redni rudy (niedawno dekoloryzowa³am w³osy z czerni, wyszed³ rudo-pomarañczowy i na niego na³ozy³am "czerwony mahoñ" garnier color&shine, co w miare wyp³ukiwania da³o ³adny rudy odcieñ, ja¶niejszy przy g³owie, a najciemniejszy (wpadaj±cy lekko w kasztan) przy koñcówkach.

Ju¿ nie wiem co mam robic, s³ysza³am, ¿e ³adn± ognist± i bardzo intensywn± rudo¶c daje "p³omienny feniks" Palette XXL, ale nie wiem czy jestem a¿ tak zdesperowana, ¿eby uzywac Palette L'oreal Feria "Pure Paprika" tym bardziej siê boje, bo pewnie wyjdzie jeszcze ciemniejszy i jeszcze bardziej czerwony mam nadzieje, ¿e to Mango chcociaz zacznie wyp³ukiwac siê na rudo i troche zja¶nieje. Poleci³yby¶cie farbke, która daje intensywny odcieñ rudo¶ci (nie kasztanowo-br±zowy i nie czerwony), podobny do tego, jaki wychodzi niektórym z Was po Mango? Marzy mi siê taki kolor jak na ostatniej fotce (pude³ko palette)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-25 o 14:01
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:08   #1901
Dzola30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

witam w klubie ja dzis na swoim kolorku takze zrobi³am Mango ale niewyszed³ mi rudy wyszed³ ciut jasniejszy od twoich. POdejrzewam ze ca³y problem polega na tym ze my to robimy na ciemnych w³osach a niektóe dziewczyny na blondach, badz ciemnych blondach. Miejmy nadzieje ze sie sp³ucze .
MI sie podobaj± w³oski strasznie Zafirah chyba do niej napisze i spytam sie jakiej wody uzywa³a do farby Marjiel
Dzola30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 14:20   #1902
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dzola30, a juz my¶la³am, ¿e jestem sama z takim niespodziewanym efektem po tej farbie Mo¿liwe, ¿e masz racje jesli chodzi o zalezno¶c efektu od wyj¶ciowego koloru w³osów (w naszym wypadku ciemniejszy), ale z drugiej strony dziewczyny wcze¶niej pisa³y, ¿e im nawet na ciemnym br±zie efekt wychodzi intensywnie rudy, a moje w³osy nie by³y w zasadzie szczególnie ciemne - jak pisa³am, taki ¶redni, miejscami jasny, miejscami (na koncówkach) lekko kasztanowy rudy Mo¿e na naturalnych w³osach jako¶ lepiej chwyta W rzeczywisto¶ci kolor nie jest az tak bardzo czerwony jak na fotkach - mój aparat trochê przek³amuje kolory, ale jednak refleksy we w³osach maj± kolor takiej czerwonej miedzi Ju¿ chyba nawet zdecydowa³abym siê na farbowanie nastêpnym razem "ognistym feniksem" Palette Color XXL, ale jesli znowu wyjdzie mi co¶ podobnego to chyba wyjdê z siebie ze z³o¶ci bo Feria przynajmniej nie jest tak agresywna dla w³osów

My¶la³am te¿ o z³ocisto-miedzianym blondzie Garnier 100% color, na pude³ku wygl±da ³adnie, ale jesli to blond to nie bêde nawet ryzykowaæ, bo pewnie nawet mi nie chwyci Juz nie wiem co zrobic, zeby miec p³omienny, rudy kolor bez kolejnej dekoloryzacji czy u¿ycia rozjasniacza ;-)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-25 o 14:36
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:34   #1903
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Moja pierwsza proba z mango zakonczyla sie porazka, ale postanowilam sprobowac jeszcze raz. Tyle ze tym razem nalozy mi farbe fryzjerka. I zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:55   #1904
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka¿ wiadomo¶æ
Moja pierwsza proba z mango zakonczyla sie porazka, ale postanowilam sprobowac jeszcze raz. Tyle ze tym razem nalozy mi farbe fryzjerka. I zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powodzenia, miejmy nadzieje, ¿e tym razem wyjdzie super ode mnie Mango ju¿ chyba nie dostanie drugiej szansy zobaczê jak siê bêdzie wyp³ukiwaæ, byæ mo¿e je¶li po wyp³ukaniu oka¿e siê, ¿e farba rozjasni³a trochê w³osy, to spróbujê jeszcze raz Ale póki co ta czerwieñ mnie zniechêca, chyba nie mam szczê¶cia do L'oreali - zarówno z Feri± jak i z Recitalem oraz Excellence mam takie ¶rednio udane do¶wiadczenia. Kiedys robi³am bardzo, bardzo jasnym blondem naturalnym - efekt to w¶ciekle pomarañczowe odrosty,a reszta w³osów w zasadzie nie zmieni³a koloru. Potem przyszed³ czas na granatow± czerñ - wysz³a jaka¶ szarawa, matowa i ma³o intensywna. Potem excellence superjasny blond z³ocisty superrozjasniaj±cy - bezposrednio po dekoloryzacji Elgonem - w ogóle nie by³o widac najmniejszego efektu.A teraz jeszcze to Mango... Jedynie z Castingów by³am zadowolona Chociaz teraz, kiedy zdecydowa³am siê jednak na naprawdê intensywny odcieñ rudo¶ci Casting raczej odpada, bo choæ ten orzech laskowy jest naprawdê ¶liczny, to wola³abym efekt w stylu w³a¶nie p³omiennego feniksa Palette

I w³a¶nie chyba jednak zaryzykujê z tym feniksem, bo ¿adna farba drogeryjna w kolorze intensywnie rudym ju¿ nie przychodzi mi do g³owy. Odczekam a¿ mój obecny kolor troche siê spierze i wyp³owieje i spróbujê na³o¿yæ Palette. Zastanawiam siê tylko czy chwyci i czy znowu nie wyjdzie taka czerwona. Nigdy nie u¿ywa³am farb z gamy palette color XXL, raz tylko na³o¿y³am szamponetkê do 6-8 myæ z tej serii w kolorze granatowej czerni na br±zowe w³osy i mi nie chwyci³o ale to jednak szamponetka, a nie farba...mo¿e farba wyjdzie chocia¿ troche podobnie jak bym chcia³a. Naprawde wola³abym unikn±æ katowania w³osów rozja¶niaczem, ¿eby uzyskaæ wyrazisty rudy, a nie takie ciemne, czerwone okropieñstwo jak na fotkach, które zamie¶ci³am na poprzedniej stronie ale nie wiem czy w moim wypadku jest sens robiæ sobie nadzieje...
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-25 o 22:29 Powód: dopisek
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 08:57   #1905
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

W takim razie czekam na relacjê z fenixa... bo ja bojê siê u¿yæ tak intensywnie rudej farby;-)

ja wczoraj szuka³am czego¶ rudego w Rossmanie, Naturze, Schleckerze i nic jedynie Loreale ale ich ju¿ nie chcê bo nie chwytaj± na rudo na moich w³osach.

Poza tym s± tylko same czerwienie- w nowym Garnierze (tym w ró¿owych pude³kach) jedyny rudy ma czerwony odcieñ:/ Zastanawia³am siê nad t± Joann± Multi Cream ale ona jest bardzo czerwona a ja nie chce czerwonych w³osów tylko miedziane bo wtedy kolor wygl±da bardziej naturalnie, poza tym do mojej urody nie pasuj± w³osy z domieszk± czerwieni tylko w³a¶nie miedziane.

Wiêc wzie³am orzechowy br±z Joanny i albo znajdê szybk± jak±¶ tani± miedzian± farbê (narazie jedynie fenix przychodzi mi do g³owy no i Feria kolor miedz, któr± mia³am ju¿ du¿o razy a chcia³abym co¶ zmieniæ) albo bêdê mia³a br±zowe w³osy, w sumie teraz te¿ mam br±zowe z rudym po³yskiem po Pure Amber Loreal- ¶liczny rudawo-br±zowy kolor.

Ogólnie zauwa¿y³am, ¿e jak wypuszczaj± now± liniê farb to jest tam jeden kolor rudy (i zazwyczaj ma mahoniowy,czerwony odcieñ) albo nie ma wcale rudo¶ci:/

jest jeszcze jedno wyj¶cie: profesjonalne farby joanny kosztuj± tylko 10z³ na allegro, do tego utleniacz ok 5z³ a maj± ¶liczne miedziane odcienie, ale jestem sp³ukana wiêc zamówienie odpada,poza tym nie wiem czy potrafi³abym sama wymieszaæ i na³o¿yæ t± farbê.
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 09:43   #1906
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Chii1986 - mam dok³adnie taki sam problem, bojê siê trochê u¿ywaæ profesjonalnych farb drogeryjnych rudo¶ci jest niewiele i wiêkszo¶æ w³a¶nie czerwonawa i niezbyt intensywna. My¶la³am, ¿e mo¿e to mango bêdzie inne, ale siê zawiod³am widaæ powinnam sobie odpu¶ciæ farby L'Oreala, bo jako¶ s³abo wychodz± na moich w³osach Mój aparat trochê przek³amuje kolory i nie mam wcale takich ciemnych w³osów, wiêc my¶la³am, ¿e mango u mnie wyjdzie bardziej wyra¼nie, a nie jedynie jako ciemna po¶wiata koloru, w dodatku czerwona Szkoda, bo L'Oreal ma wzglêdnie najwiêkszy wybór rudych farb.

My¶la³am juz nawet o zamówieniu profesjonalnego rozja¶niacza bez amoniaku, ¿eby mieæ wiêksz± szansê uzyskania wyrazistej rudo¶ci, ale w koncu moje w³osy nie s± ani tak ciemne, ¿eby nie da³o siê ich nieco rozja¶niæ farb±, a druga rzecz, ¿e wcze¶niej dziewczyny pisa³y, ¿e nawet na ciemnobr±zowych w³osach niektóre rude farby wychodz± im ³adnie i intensywnie Wiêc mo¿e ten rozja¶niacz jednak nie bêdzie konieczny.

Co do fenixa, to ja siê w ogóle nie boje u¿yæ tak intensywnie rudej farbki, bo jestem na 100% pewna, ¿e u mnie nie wyjdzie intensywnie Obawiam siê nawet, ¿e w ogóle nie wyjdzie, bo trochê straci³am ju¿ nadziejê po u¿yciu mango, które ma opiniê jednej z najintensywniejszych, najbardziej wyrazistych rudo¶ci na pude³ku pisz± niby, ¿e fenix jest przeznaczony dla w³osów o kolorze wyj¶ciowym od jasnego do ciemnego blondu, ale i tak spróbujê. Jedyne czego siê bojê to zniszczenie w³osów, bo jako¶ nie mam zaufania do Palette, ale jednorazowo chyba mogê zaryzykowaæ Dzi¶ przejdê siê do rossmana po tego fenixa. Wczoraj farbowa³am feri± i chocia¿ w³osy nie s± ani trochê zniszczone, to odczekam jaki¶ czas zanim na³o¿e feniksa (ewentualnie wcze¶niej wypróbujê go na pasemku w³osów) i zobaczymy co wyjdzie Na pewno dam znaæ
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 09:48   #1907
Dzola30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

mi wyszed³ tak Mango jak by wyszed³taki jak na opakowaniu nie obrazi³abym sie ale, mam nadzieje ze sie zmyje, po¿niej mysle zeby kupic farbe i zwiekszyc wode utlenion± ale to troche ryzykowne
Dzola30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 10:19   #1908
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Dzola30 Poka¿ wiadomo¶æ
mi wyszed³ tak Mango jak by wyszed³taki jak na opakowaniu nie obrazi³abym sie ale, mam nadzieje ze sie zmyje, po¿niej mysle zeby kupic farbe i zwiekszyc wode utlenion± ale to troche ryzykowne
piêkny kolor, nie tak intensywny jak na opakowaniu ale to chyba nawet lepiej bo wyszed³ po prostu ¶liczny rudy a nie marchewkowy.

Lola, ja tekstowa³am fenixa na pasemku i nic nie z³apa³o bo wiadomo- jak testujê na pasemku to biorê na patyczek kosmetyczny ciut farby i ciut utleniacza tak "na oko" i smarujê nim pasemko wiêc zazwyczaj przy testowaniu ka¿dej farby na pasemku kolory s± mniej intensywne ni¿ przy normalnym farbowaniu.

Ja widzia³am efekt po fenixie u jednej z wiza¿anek (wrzuca³a jaki¶ czas temu fotki w tym w±tku) i wyszed³ piêkny ale do¶æ intensywny rudy. Te¿ siê bojê zniszczenia w³osów od Palette bo to niby najgorsza farba ale np. Mini pisa³a, ¿e ona Palette lubi i jej w³osy nie s± zniszczone od Palette wiêc pewnie du¿o zale¿y od w³osów.

Jak farbowa³am farbami Schwarzkopfa (producenta Palette) to jako¶ zniszczenia nie zauwa¿y³am wiêc mo¿e warto zaryzykowaæ z Fenixem...

ja siê jeszcze zastanowiê ;-) bo jak zafarbujê na br±z to Joanna bêdzie trzymaæ d³ugo i powrót do rudego bêdzie trudny;-)
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:51   #1909
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dzola, ¶licznie wygl±dasz w tym kolorze Ja wczoraj wieczorem i dzi¶ umy³am w³osy szamponem przeciw³upiezowym, ¿eby trochê spraæ t± czerwieñ W³a¶nie suszê w³osy i ogl±dam je w dziennym ¶wietle i nie jest tak ¼le. Czerwieñ jakby trochê zesz³a ustêpuj±c miejsca intensywnie miedzianym refleksom, jednak jeszcze wpadaj±cym w czerwieñ. Tam, gdzie mia³am najja¶niejsze w³osy (przy samej g³owie) kolor wyszed³ ca³kiem ³adnie, jest w miarê zblizony do tego, co powinno wyj¶æ. Ni¿ej niestety w³osy sa ciemniejsze, jak dla mnie niestety nadal za ciemne wpadaj± nieco w kasztan, ale na ca³ej d³ugo¶ci maj± do¶æ intensywne refleksy(zbli¿one do odcienia, jaki powinien wyj¶æ), co w ¶wietle trochê o¿ywia kolor. Niestety mój aparat tego nie uchwyci, ale mniej wiêcej wygl±da to tak, jak na fotkach poni¿ej(w rzeczywisto¶ci w³osy s± trochê mniej czerwone). Niby nie wysz³o tak ¼le, ¿ebym musia³a wychodziæ z domu w czapce, jednak nie do koñca satysfakcjonuje mnie po¶wiata koloru jaki chce osi±gn±æ, wola³abym mieæ po prostu w³osy w tym kolorze Dlatego bêdê jeszcze próbowaæ fenixa. No, chyba, ¿e mango bêdzie siê ³adnie spieraæ i oka¿e siê, ¿e np. rozja¶ni³o mi w³osy (w co w±tpie ) wtedy mo¿e je¶li na³o¿e je drugi raz po up³ywie jakiego¶ miesi±ca-dwóch, chwyci intensywniej. Ale raczej stawiam na tego fenixa

Co do szkodliwo¶ci palette - mam do¶wiadczenie z farbami Schwarzkopfa i z farb tej firmy tylko z Palette nie by³am do koñca zadowolona. Raz niszczy³y, a raz nie. Jeszcze w liceum uzywa³am rozja¶niaj±cych blondów palette i stan moich w³osów po takich zabiegach najlepiej opisywa³o s³owo "horror" Ale nie skre¶li³am wtedy tej farby, bo wiadomo, ¿e rozjasnianie to zabieg bardziej inwazyjny ni¿ inne, mo¿e zawini³ te¿ brak odpowiedniej pielêgnacji, a mo¿e fryzjerka, która wcze¶niej "za³atwi³a" moje w³osy na amen jakim¶ dekoloryzatorem robi±c pasemka ze 2 miesi±ce wcze¶niej. Potem z blondu przefarbowa³am na ciemny br±z równie¿ farb± palette i kolor by³ ¶liczny, intensywny i l¶ni±cy, a w³osy w dobrym stanie. Do niedawna farbowa³am siê na granatow± czerñ i jaki¶ rok temu u¿y³am szamponu koloryzuj±cego do 24 myæ Palette, bo w swojej g³upocie my¶la³am, ¿e mniej mi zniszczy w³osy ni¿ trwa³a farba Zrobi³ mi na g³owie takie pobojowisko, jakiego nie uda³o siê dokonaæ ¿adnej trwa³ej farbie - w³osy by³y kompletnie matowe, suche, popl±tane, ³amliwe, musia³am sporo czasu (i funduszy ) przeznaczyæ na doprowadzenie ich do porz±dku Natomiast z szamponetek do 8 myæ Palette, uzywanych kilkakrotnie by³am bardzo zadowolona. W³osy po nich by³y g³adkie, miêkkie i bardzo b³yszcz±ce. Natomiast szamponetka do kilku myæ palette color xxl prawie nie z³apa³a na w³osach, tylko je trochê zmatowi³a i jakby "przet³u¶ci³a" - by³y takie ciê¿kie, niemi³e w dotyku. Ciê¿ko przewidzieæ jak to jest z tymi farbami, ale jednorazowo mogê zaryzykowaæ farbowanie palette color xxl. Mam w domu kilka kosmetyków intensywnie regeneruj±cych, wiêc albo znowu bêde ratowac moje w³osy z opresji, albo XXL oka¿e siê jednym z tych produktów palette, z których jestem bardzo zadowolona

za³±cznik 1 - fotki z fleszem
za³±cznik 2 i 3 - bez flesza
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 13:54   #1910
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

£o matko dziewczyno nie farbuj jednak fenixem to co teraz masz jest piêkne ja tam nie widzê czerwieni tylko piêkny rudawy kasztan Ja chce takie w³osy

je¶li taki kolor jest po mngo to rzeczywi¶cie dziwne,¿e taki kasztan wyszed³ ale kolor piêkny!!!
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:35   #1911
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ siê bojê zniszczenia w³osów od Palette bo to niby najgorsza farba ale np. Mini pisa³a, ¿e ona Palette lubi i jej w³osy nie s± zniszczone od Palette wiêc pewnie du¿o zale¿y od w³osów.
Palette mi "s³u¿y", chocia¿ wcale nie mam mocnych w³osów £adne kolory i przy farbowaniu nic nie swêdzi. Raz robi³am Feri± to tylko siê dyskretnie drapa³am grzebykiem i patrzy³am, czy jeszcze mam w³osy Ale co czupryna to inna reakcja...

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
za³±cznik 1 - fotki z fleszem
za³±cznik 2 i 3 - bez flesza
Cudne w³osie
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:53   #1912
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Lola, teraz przez Ciebie napali³am siê na mango

w sumie mango i fenix s± do¶æ podobne- oba intensywnie rude na opakowaniu. Fenix jest tañszy, ale mango bardziej sprawdzone;-)

Tyle,¿e jak k³ad³am Pure paprica na w³osy jasny br±z to ma³o chwyci³o...tylko po³yskiwa³y na rudo, bojê siê, ¿e z mango bêdzie podobnie a ja chcê wiêkszej zmiany;-) Pure Paprica i mango na opakowaniu s± niemal identyczne.

Teraz bêdê my¶leæ ca³± noc co kupiæ;-)

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=364796&page=2 w tym w±tku jest zdjêcie Fenixa (intensywnie wyszed³, a¿ tak mocnego efektu bym nie chcia³a) i Loreal Florence (³adny rudy-blond).
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:06   #1913
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Lola20 jak ja zazdroszczê ci tych w³osów, kolor bardzo mi sie podoba i pasuje Ci
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:40   #1914
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Dzola30 Poka¿ wiadomo¶æ
mi wyszed³ tak Mango jak by wyszed³taki jak na opakowaniu nie obrazi³abym sie ale, mam nadzieje ze sie zmyje, po¿niej mysle zeby kupic farbe i zwiekszyc wode utlenion± ale to troche ryzykowne
z jakiej firmy to mango? loreal??
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 16:58   #1915
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziekujê dziewczyny to super, ¿e kolor Wam siê podoba, byæ mo¿e te¿ bym by³a zadowolona, gdybym oczekiwa³a takiego efektu ale w³a¶nie by³am nastawiona na taki intensywny rudy kolor w zasadzie k³ad³am mango na podobny kolor jaki mam teraz - taki kasztanowo-rudy, ale bardziej sprany i jasniejszy. Po farbowaniu kolor nabra³ tylko takich intensywniejszych (na pocz±tku czerwonych, teraz ju¿ bardziej miedzianych) refleksów i zrobi³ siê bardziej wyrazisty na w³osach przy g³owie (na szczê¶cie ró¿nica nie rzuca siê tak w oczy) , poza tym niestety niewiele siê zmieni³

Dlatego w³a¶nie by³am trochê zawiedziona i kolor wyda³ mi siê taki nijaki i w zasadzie wygl±da jakbym na³o¿y³a na w³osy co najwy¿ej szamponetkê dla o¿ywienia poprzedniego koloru, a nie farbê my¶la³am, ¿e trwa³a farba pokryje lepiej mój kolor, ale ju¿ sama nie wiem czy naprawde mam za ciemne w³osy czy jako¶ po prostu te L'Oreale tak s³abo u mnie wychodz±

Chii- a jaki masz teraz kolor w³osków? Jesli nadal jasny odcieñ br±zu, to bardzo mo¿liwe, ¿e mango wyjdzie u Ciebie podobnie jak u mnie mango jest chyba ja¶niejsze ni¿ pure paprika i mo¿e trochê rozja¶ni w³osy.

Chyba jednak zaryzykujê z tym feniksem - jak nie wyjdzie ani trochê mocniej ni¿ mango, to siê poddaje i zostaje przy obecnym kolorze Bo póki co ani my¶lê dekoloryzowaæ czy traktowaæ w³osy rozja¶niaczem Ale najpierw trochê odczekam na wyp³ukanie siê farby, bo aktualnie w³osy s± chyba za ciemne, ¿eby kombinowaæ. Chyba, ¿e która¶ z Wizazanek k³ad³a feniksa na podobny kolor, wtedy bêdê wdziêczna za informacje o tym jak jej wysz³o

A z tego linka, który podes³a³a¶, efekt na zdjêciu po farbowaniu feniksem bardzo mi siê podoba Nie mia³abym nic przeciwko, ¿eby otrzymaæ takie co¶ Ale raczej nie mam co na to liczyæ bior±c pod uwagê mój aktualny kolor
A Florence...cudo ale o tym kolorze to tym bardziej mogê sobie tylko pomarzyæ Poza tym to znowu L'Oreal, a moje w³osy z farbami tej firmy na razie ani my¶l± siê polubiæ Szkoda mi trochê kolejny raz kupowac farbkê, która zrobi niewiele ponad to, ¿e nie zniszczy mi w³osów
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:12   #1916
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
z jakiej firmy to mango? loreal??
tak L'oreal feria preference kolor "74-intensywna mied¼ (Mango)"
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:17   #1917
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja mam bardzo jasny br±z lekko rudawy farbowa³am t± farb± co na fotce, kolor ³adny ale wola³abym co¶ bardziej rudego, teraz mam w³osy du¿o ja¶niejsze ni¿ pani na opakowaniu, co¶ na granicy jasnego br±zu,ciemnego blondu.

Paprika wysz³a mi te¿ ja¶niejsza na odrostach a na reszcie s³abo chwycia³a. Ogólnie w sztucznym ¶wietle w³osy mocno "¶wieci³y" na rudo a w dziennym wygl±da³y na taki rudo-br±z:/

Ale chyba spróbuje z Mango a jak nie wyjdzie to te¿ odczekam i u¿yjê Fenixa.

Wrzucam fotki Wiza¿anki z Fenixem.. ¶liczny kolor ale chyba k³ad³a na jasne w³osy.

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-11-26 o 17:20
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:36   #1918
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Na allegro s± profesjonalne farby Joanna... dwa odcienie rudego blondu wydaj± siê fajne. I je¶li kupi siê mocniejszy rozja¶niacz to na bank kolor wyjdzie na ciemniejszych w³osach. Farba kosztuje na allero 7z³, plus rozja¶niacz(3z³) i przesy³ka cena ok 21z³.
Joanna robi ¶wietne farby ale sama nie wiem czy lepiej zamówiæ z allegro czy ryzykowaæ z mango;-)
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:50   #1919
Dzola30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
z jakiej firmy to mango? loreal??
Tak Loreala ja jestem przekonana do Loreala jak by nie patrzec warto wydac troche wiecej kasy niz na Pallete z tego co wiem ciazko po¼niej zdj±c ten kolor fryzjerkom

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Lola z tego co widze to po jednym myciu masz inny odcieñ ciekawe co mi wyjdzie po kolejnym myciu poczekamy zobaczymy
Dzola30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:57   #1920
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Chii, kurcze, to ja bym chyba próbowa³a z t± Joann± Bo widzê, ¿e z paprik± mia³a¶ identyczny problem jak ja z mango - ja¶niejsze odrosty, po¶wiata rudego w ¶wietle i pod s³oñce, ale w³osy ogólnie nadal zbyt br±zowe i w zasadzie s³abo zauwa¿alny efekt farbowania, poza tymi odrostami i po¶wiat± i jakimi¶ tam refleksami Obawiam siê, ¿e po prostu L'Oreale nie s± dla nas stworzone Ja jeszcze dam szansê feniksowi, a jak nie, to chyba kupiê t± Joannê Razem z przesy³k± wydam na ni± mniej ni¿ na Feriê, a przynajmniej bêdzie jaki¶ bardziej widoczny efekt - widaæ potrzebujemy mocniejszego rozja¶niania przy farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Dzola30 Poka¿ wiadomo¶æ
Lola z tego co widze to po jednym myciu masz inny odcieñ ciekawe co mi wyjdzie po kolejnym myciu poczekamy zobaczymy
Dzola, faktycznie odcieñ jest ju¿ troszkê inny, bo stara³am siê pozbyæ tej czerwieni i robi³am wszystko czego nie wolno robiæ, je¶li chcemy utrzymaæ kolor jak najd³u¿ej Czyli 2 razy umy³am szamponem przeciw³upie¿owym i szamponem 2w1, p³uka³am w³osy w ciep³ej wodzie i wyciera³am rêcznikiem akurat mi zale¿y, ¿eby kolor ja¶nia³ i wyp³ukiwa³ siê szybciej
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-26 o 18:10
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.