Życie bez miłości :( - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 20:01   #1921
fiitnesss
Raczkowanie
 
Avatar fiitnesss
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Życie bez miłości :(

Mi też się zawsze podobali zadbani,ładnie ubrani itd. coś w stylu Timbarlake ale nie narcyzy, teraz mam całkiem inny typ lubie takich ostrych facetów w stylu Amiego z Miami Ink;D
fiitnesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:58   #1922
dolores1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 255
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
wiecie co zawsze podobali mi sie przystojni i zadbani
i teraz sobie mysle ze z takim jednak balabym sie byc: ze zostawi mnie ,ze chodzic mu moze tylko o sex- a mam poczucie malej wartosci
i chyba jednak wole takiego z fajnym charakterem a wyglad zeby mial sredniawy....trzeba docenic to co sie ma

ale z drugiej na sile nie mozna z nikim byc- niczego przyspieszac nie mozna
najgorsze ze ja nie rozumiem siebie
jestem z tym moim jest mi niby dobrze ale czuje ze to nie to,a jedncozesnie staram sie myslec ze to za wczesnie na milosc i wspolne plany tak jak on sie szykuje... musze go przystopowac i powiedziec by zwolnil tempo...
on mnie rozumie jak nikt inny to mi si epodoba w nim ,ze sie rozumiemy i jest opiekonczy...
Hmm ja byłam z takim opiekuńczymn prawie trzy lata i teraz wiem,że to był błąd,zbyt późno zrozumiałam,że to nie jest "to" i bardzo go zraniłam,teraz kogoś ma i życze mu żeby był szczęśliwy i żeby już żadna dziewczyna jego nie skrzywdziła..

Cytat:
Napisane przez fiitnesss Pokaż wiadomość
Mi też się zawsze podobali zadbani,ładnie ubrani itd. coś w stylu Timbarlake ale nie narcyzy, teraz mam całkiem inny typ lubie takich ostrych facetów w stylu Amiego z Miami Ink;D
Moja "miłość" to Hugh Laurie czyli Gregory House,a odkąd się dowiedziałam,że ma ponad 1,8m wzrostu ehhh . A tak to z poznawanych mężczyzn żaden mi w oko nie wpadł ostatnio.
__________________

dolores1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 22:07   #1923
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

dolores ale opieknczy typ ci sie nie podoba?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 22:36   #1924
hahahaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 68
Dot.: Życie bez miłości :(

x

Edytowane przez hahahaha
Czas edycji: 2009-07-27 o 09:31
hahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 22:50   #1925
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Wiem, że to może śmieszne, bo jestem jeszcze młoda, ale jakoś mi dziwnie.. Wydaje mi się, że nie nadaję się do monogamicznych związków w ogóle, że żadne długodystansowe sprawy nie wchodzą w grę.. a z drugiej strony chciałabym mieć normalny związek z kimś kogo kocham..
witam w klubie z tym ze ja nie wiem czy bylam zakochana kiedykolwiek
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 22:57   #1926
dolores1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 255
Dot.: Życie bez miłości :(

brook mi się wydaję ,że potrzebuje kogoś przy kim nie będę się nudzić,kogoś z równie pokręconym poczuciem humoru jak ja;-P

hahahaha też mi się zdaje czasami,że monogamia nie jest dla mnie, że nie nadaje się do stałego związku, ale z drugiej strony nie ma co marudzić, po prostu nie spotkaliśmy nikogo kto by nam odpowiadał na "dłuższą metę".
__________________

dolores1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 08:21   #1927
fiitnesss
Raczkowanie
 
Avatar fiitnesss
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Życie bez miłości :(

Moja "miłość" to Hugh Laurie czyli Gregory House,a odkąd się dowiedziałam,że ma ponad 1,8m wzrostu ehhh . A tak to z poznawanych mężczyzn żaden mi w oko nie wpadł ostatnio.[/QUOTE]

Wysooooki musi być ja jestem mała ale faceta musze mieć wysokiego;D z nowo poznawanych mężczyzn też mi się żaden nie spodobał ale ostatnio mało osób poznaje więc sie nie dziwie

poiekuńczego też miałam badzo zraniłam, długo się na mnie gniewał a teraz ma śliczną dzewczyne! (ładniejszą odemnie więc los mu się odwrócił choć on we mnie lubił to że jestem taka zakręcona a on był typem takiego hmm sztywniaka :P ) i widać że są szczęsliwi ;D i dobrze bo na to zasłużył.
fiitnesss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 10:36   #1928
dolores1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 255
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez fiitnesss Pokaż wiadomość
Moja "miłość" to Hugh Laurie czyli Gregory House,a odkąd się dowiedziałam,że ma ponad 1,8m wzrostu ehhh . A tak to z poznawanych mężczyzn żaden mi w oko nie wpadł ostatnio.
Wysooooki musi być ja jestem mała ale faceta musze mieć wysokiego;D z nowo poznawanych mężczyzn też mi się żaden nie spodobał ale ostatnio mało osób poznaje więc sie nie dziwie

poiekuńczego też miałam badzo zraniłam, długo się na mnie gniewał a teraz ma śliczną dzewczyne! (ładniejszą odemnie więc los mu się odwrócił choć on we mnie lubił to że jestem taka zakręcona a on był typem takiego hmm sztywniaka :P ) i widać że są szczęsliwi ;D i dobrze bo na to zasłużył.[/QUOTE]

O tak,mężczyzna musi być wysokiJak ostatnio wracałam ze znajomym z imprezy to jak mnie przytulił na pożegnanie to aż musiałam się "wspiąć na palcach"Chciałabym gdzieś częściej wychodzić,żeby kogoś poznać,przebywac częściej "z ludźmi",znaleśc pracę,żeby się tak nie nudzić:-DA tu wstajesz codzień i praktycznie robi się to samo,nudno trochę...A Ty fiitnesss już po 20 jesteś czy jeszcze nie?Mi się zdaje,że jak przekroczyłamgranicę 20 lat to się starzeć zaczęłam i wogóle;-P
__________________

dolores1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:12   #1929
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja tez dlugo czekam
i wciaz chyba szukam...
facet chce sie ze mna umowic poznany na dicho
poszlabym gdyby nie to ze jest mlodszy cale 4 lata
ahh taki moj urok ze wygladam na mniej niz 20
i nie wiem co robic- jemu nie przeszkadza niby ta roznica
Ja czekam prawie 23 lata... i ciekawe ile jeszcze będę...
I tez biorą mnie za młodszą Taki wygląd mam, co zrobić
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:13   #1930
fiitnesss
Raczkowanie
 
Avatar fiitnesss
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Życie bez miłości :(

Nie, nie ja świeżo przed 20 !:P
Dzisiaj miałam śmieszną sytuacje: przedemną szedł baaaardzo przystojny chłopak z dzieckiem cały czas się odwracał po chwili przeszłam na drugą strone on się odwrócił zobaczył że przechodze i też przeszedł,nasz wzrok się spotkał, uśmiechneliśmy się do siebie gdy już go mijałam on do mnie: sorry masz całą białą bluzke z boku! ale wpadka haha popsikałam się dezodorantem mojej mamy haha;D


Dziewczyny mnie też zawsze biorą za młodszą, eh taki już urok bycia małą i drobną ;/

Edytowane przez fiitnesss
Czas edycji: 2009-07-06 o 11:14
fiitnesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:17   #1931
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

a ja zaryzykowalam i poszlam na spotkanie z tym mlodszym o 5 lat!!!! i zaluje ze jest roznica wieku bo gadalo nam sie super...
pozytywnie baaardzo az pod wrazeniem bylam ze jest na poziomie chlopak
noi ladniuski
i on ocenial mnie tez pozytywnie
ale nie wiem czy zdezydowalabym sie na 2 spotkanie gdyby proponowal ze wzgledu na wiek

a tak wogole to jak wrocilam do domu zle sie czulam i smutno mi zrobilo ze poszlam na" randke" mimo ze mam faceta
no coz staram sie pocieszac ze to ze mam go nie znaczy ze mam zamykac sie na innych ludzi calkiem
a co jakby ten nowy oakzal sie moja miloscia a odtracilabym go ze wzgledu na aktualnego...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 11:25   #1932
fiitnesss
Raczkowanie
 
Avatar fiitnesss
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Życie bez miłości :(

"Lepiej żałować, że się coś zrobiło niż żałować, ze sie czegos nie zrobiło."
no faktycznie z ta różnicą wieku troche do dupy;/
fiitnesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:24   #1933
Ola taka ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 226
Dot.: Życie bez miłości :(

Coś wiem na temat zycia bez miłosci..nie jest łatwo choc idzie sie przyzwyczaic
Tym bardziej ja musze sie z tym pogodzic bo co tu duzo pisac w skrocie to boje sie zwiazkow.. i nie umiem sie jeszcze przelamac.Boje sie rozczarowania,tego ze szybko sie skonczy,ze zostane sama itd. jak widac szukam wielu problemów ktore sa chyba bardziej w mojej głowie niz w rzeczywistosci

Beznadziejnie jest tak ciagle siedziec w domu szczegolnie teraz kiedy sa wakacje chyba w tym momencie odczuwa sie najwieksza pustke..a tym bardziej jak wiekszosc znajomych jest w zwiazkach. Nie lubie wychodzic z nimi bo troche czuje sie jak piate kolo u wozu no i jeszcze bardziej czuje sie odstawiona na boczny tor..

Jak sobie z tym poradzic nie wiem..pewnie nie jest tak trudno znalezc faceta ale ja jak juz kogos poznam to wytwarzam dystans no i to jest moj najwiekszy problem.Strach jest bardzo duzy choc chyba faktycznie zaczynam sie troche na lepsze zmieniac ale to nadal za mało

no nic czekam na to co przyniesie los..
Ola taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:36   #1934
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Życie bez miłości :(

ja tam nic przeciwko młodszym nie mam...oczywiście w rozsądnych granicach
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:39   #1935
aiza19
Raczkowanie
 
Avatar aiza19
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 459
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja czekam prawie 23 lata... i ciekawe ile jeszcze będę...
I tez biorą mnie za młodszą Taki wygląd mam, co zrobić
ja czekam 21 lat i niestety zawsze biorą mnie za starszą.......
aiza19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:27   #1936
fiitnesss
Raczkowanie
 
Avatar fiitnesss
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Życie bez miłości :(

oj ja też nie mam przeciwko młodszym ale jak jest z mężczyznami każdy wie:P
ehhh kolejny dzień mojego życia minął a u mnie NIC SIĘ NIE ZDARZYŁO jak to u mnie
fiitnesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:40   #1937
annie61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 44
Dot.: Życie bez miłości :(

Hmm u mnie też nickolejny dzień
Ale nadzieję jeszcze mam,jedno moje życzenie się dziś spełniło i może to się spełni..
annie61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:30   #1938
dolores1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 255
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez fiitnesss Pokaż wiadomość
oj ja też nie mam przeciwko młodszym ale jak jest z mężczyznami każdy wie:P
ehhh kolejny dzień mojego życia minął a u mnie NIC SIĘ NIE ZDARZYŁO jak to u mnie
U mnie też się nic nie zdarzyło,nawet z domu dzisiaj nie wyszłam...
__________________

dolores1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:41   #1939
fiitnesss
Raczkowanie
 
Avatar fiitnesss
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Życie bez miłości :(

Ja wyszłam AŻ na zakupy haha- jedyna rzecz która poprawia mi humor, ale jestem bez pracy co za tym idzie bez pieniędzy więc robie sobie odwyk od zakupów :P i będe się suszyć w domu eh!!!!!!! ;/ gdzie ten mój książe ? hah
fiitnesss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 20:11   #1940
dolores1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 255
Dot.: Życie bez miłości :(

A mi się nawet nie chciało do sklepu po picie wyjśćI wysłałam tatę
__________________

dolores1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:21   #1941
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez dolores1986 Pokaż wiadomość
A mi się nawet nie chciało do sklepu po picie wyjśćI wysłałam tatę
osz ty :baty:

no ja na szczescie mam prace, zajmuje sie dziecmi wiec musze z nimi gdzies wychodzic bo psychicznie bym nie wytrzymala z nimi.

W piatek wracam z dziecmi z parku i idzie takich dwoch przede mna,bialy i czarny, ten bialy sie co chwila obraca i za chwile mowi cos do tego czarnego i ten czarny pyta sie mnie:
on:ty jestes ich opiekunka?
ja: nie mama
on: ale ty jestes za mloda na mame

Dzisiaj idziemy do parku i znowu oni ida, przeszli i zachwile slysze: hello again!
To ten bialy, jakis niesmialy :P
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:58   #1942
dolores1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 255
Dot.: Życie bez miłości :(

kasia_no87 a no taki leń ze mnie
__________________

dolores1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 23:15   #1943
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
ja tam nic przeciwko młodszym nie mam...oczywiście w rozsądnych granicach

a jaka to granica? z ciekawosci


wiecie co uswiadomilam sobie ze jestem z facetem z tym bo chce byc z kims a nie z nim
i ze jestem nakorat z nim bo odpiwiada mi w 50%- pokrywa ideal ktory w moim mozgu zostal sobie stworzony iles lat temu

a 50% to przeciez za mali i pewnie niedlugo bede znow pnkt wyjscia bo zakoncze to...nie wiem co robic
czy lepiej miec 0% i byc bez faceta ale miec szanse na nowo poznanie kogos
czy miec kogos kto odpowiada w polowie i nie byc sama?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 23:29   #1944
34fe3a3f1642ee889976efdcf3725b13dbe6fccd_61de1a15f2413
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 56
Dot.: Życie bez miłości :(

.

Edytowane przez 34fe3a3f1642ee889976efdcf3725b13dbe6fccd_61de1a15f2413
Czas edycji: 2012-09-08 o 16:27
34fe3a3f1642ee889976efdcf3725b13dbe6fccd_61de1a15f2413 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:38   #1945
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
a jaka to granica? z ciekawosci
W moim przypadku to jakieś 3, no może 4 lata
Brook, z tymi facetami to nigdy nie wiadomo jak będzie, moje dwie przyjaciółki miały sytuacje nieco podobną do Twojej, tzn. nie było to miłość od pierwszego wejrzenia na pewno....A teraz szykują się do ślubu (obydwie) więc nigdy nie wiadomo..... A co do ranienia facetów to...hm... może jestem, nieco cyniczna ale mam wrażenie, ze oni dość szybko dochodzą do siebie
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:43   #1946
dolores1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 255
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
W moim przypadku to jakieś 3, no może 4 lata
Brook, z tymi facetami to nigdy nie wiadomo jak będzie, moje dwie przyjaciółki miały sytuacje nieco podobną do Twojej, tzn. nie było to miłość od pierwszego wejrzenia na pewno....A teraz szykują się do ślubu (obydwie) więc nigdy nie wiadomo..... A co do ranienia facetów to...hm... może jestem, nieco cyniczna ale mam wrażenie, ze oni dość szybko dochodzą do siebie
Faceci może nie tyle,ze nie przeżywają rozstań,tylko czasami tłumią w sobie uczucia po prostu i nie widać po nich jak cierpią.
Ja czekam na prawdziwą miłość,mało brakowało by a sama by się szykowała do ślubu z kimś kto tak na prawdę nigdy nie był dla mnie...
__________________

dolores1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:00   #1947
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Życie bez miłości :(

No u mnie bylo daleko zawsze do jakiegokolwiek zwiazku a co dopiero szykowania sie do mojego slubu Tak naprawde chyba nikt nigdy nawet na moment nie pomyslal o mnie jako o towarze na partnerke zyciowa, powazna dziewczyne. Nikomu na mnie nie zalezalo, nikt nie byl we mnie zakochany (a nawet tego nie udawal). Ale widocznie tak ma juz byc.
A co do kwestii ranienia facetow to jak widac moje perypetie milosne nie istnieja w ogole, ale tez nie wyobrazam sobie jak mozna zranic tak na powaznie faceta. Moze przez jakis czas jakos im tam przykro, ale z tego co zauwazylam u innych to dosc szybko sie pocieszaja w ten czy inny sposob i ich rozpacz nie trwa dlugo Takze chyba lepiej sie martwic o siebie, a nie o facetow.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:05   #1948
muszkaowocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szkoła/Dom
Wiadomości: 157
GG do muszkaowocowka
Dot.: Życie bez miłości :(

Dziewczyno szukaj chlopaka bedzie dobrze nie odpychaj zawsze trzeba od czegos zaczac powodzenia
__________________
Bo ja lubie go za bardzo ..
Za leniwa by zyc ..
muszkaowocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:54   #1949
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Życie bez miłości :(

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
No u mnie bylo daleko zawsze do jakiegokolwiek zwiazku a co dopiero szykowania sie do mojego slubu Tak naprawde chyba nikt nigdy nawet na moment nie pomyslal o mnie jako o towarze na partnerke zyciowa, powazna dziewczyne. Nikomu na mnie nie zalezalo, nikt nie byl we mnie zakochany (a nawet tego nie udawal). Ale widocznie tak ma juz byc.
A co do kwestii ranienia facetow to jak widac moje perypetie milosne nie istnieja w ogole, ale tez nie wyobrazam sobie jak mozna zranic tak na powaznie faceta. Moze przez jakis czas jakos im tam przykro, ale z tego co zauwazylam u innych to dosc szybko sie pocieszaja w ten czy inny sposob i ich rozpacz nie trwa dlugo Takze chyba lepiej sie martwic o siebie, a nie o facetow.
Dokladnie, oni zupelnie inaczej to przezywaja.. wiec nie ama nimi co zaprzatac sobie glowy, a zreszta ile samcow juz zranilo dziewczyny ? i nikt z nich sie nie pytal jak one to znasza bo mieli centralie to gdzies .. wiec ja tam sie nimi nie przejmuje.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:49   #1950
Ola taka ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 226
Dot.: Życie bez miłości :(

[1=34fe3a3f1642ee889976efd cf3725b13dbe6fccd_61de1a1 5f2413;13124487]kochana *** ohh
na prawdę nie martw się nie ma się co dołować 1 wakacjami przecież, jeszcze milion takich przed Tobą , zajmij sie czyms co Cie interesuje np.biegaj,uprawiaj sport-zapisz się na jakieś zajęcia Albo szukaj jakiejś pracy dorywczej(tam moja kumpela spotkała swojego tż i od roku już są razem-powiedzmy,że trudne warunki w mcdonaldzie ich zjednoczyłyalbo na inwentaryzację w sklepie )
a btw.to musisz znaleźć sobie kogoś kto na prawdę Cie zrozumie,albo da Ci się wygadać-a może coś w stylu spokojnego chłopaczka ?? Nie bądź proszę nigdy zazdrosna,ani podejrzliwa bo to doprowadza do kłótni i pokazujesz że w ogóle nie masz zaufania do innych.Pokaż że jesteś fajną bardzo fajną babką,pełną uśmiechu
Ja ze znajomymi wybrałabym się na krótkie wakacje i korzystała z życia chociaż pewnie odrzuca Cie ich myzianie sie :P
hmm albo weź same koleżanki gdzieś na miasto,poszperać po sklepach poopalać się no nie wiem,tak czy inaczej nie martw się[/QUOTE]

Tylko mnie wlasnie bardziej ciagnie w strone nie tych grzecznych chłopakow

Tzn.ja nie mam az tak duzego problemu z samotnoscia tylko on sie nasila gdy znowu cos mi sie nie uda tak jak tym razem..Był facet,ja bylam na dystans juz go nie ma i to mnie meczy :P bo wiem ze sama cos psuje
Za duzych perspektyw u mnie w miescie nie ma ale zmienia sie od wrzesnia studia itd wiec licze ze duzo sie na lepsze zmieni
Ola taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.