Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 13:26   #1921
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja wyrywałam 3 bo zbyt ścisakały mi zęby miałam za mało miejsca w szczęce na tyle zębów , ale wyrywanie każdej trawo prawie pół godziny bo korzenie miałam tak pozakrzywiane że za nic wyjść niechciały niezapomne jak przy ostatniej sie mordowała ta chirurg ..aż się z niej pot lał i trzęsła się cała bo tyle siły ją to kosztowało a ile mnie strachu ? została mi jedna ale jej już nieusunę bo już mam dość ,a poza tym moja dentystka powiedziała, żeby ją zostawić bo na starość może być mi bardzo pożyteczna
Też mam taki problem z korzeniami.
Jedną górną 8 wyrwał mi kolega dentysta, ale rwał 30 minut. Z tym, że on robił to zwykłymi kleszczami, a nie tą dzwignią (narzędzie kosztuje ponad 1000 zł i nie opłaca się mu kupować). Chirurg jest przygotowany do wyrywania 8. Z góry idzie szybko
Za to dół robił mi 3 godziny, ale miałam zęba w kości, musiałam dłutować przed aparatem. To był koszmar Czułam nawet, jak mi tą piłą jechał. Robiłam to na NFZ, bo prywatnie to zapłaciłabym ponad 1000 zł. Niestety jakiś urzędnik przewidział, że na takie wyrywanie tylko 1 dawka znieczulenia. Nie może dać więcej, bo nie można dopłacać - to był gabinet w szpitalu i go rozliczali z wszystkiego. Było to najbardziej traumatyczne przeżycie w moim życiu.
Cieszę się, że już pozbyłam się tych 3 ósemek, została mi tylko jedna, ale ona zostaje bo wyrwano mi 6 zamiast niej Urosła i przesunęła 7 i mam komplet

Wyprostowanie i całe te ceregiele kosztowały mnie niewiele ponad 10 tys Dlatego teraz dbam o zęby, jak tylko mogę I każdego namawiam żeby chodził od razu, jak się coś dzieje
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-03-21 o 13:35
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 13:42   #1922
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Górna 8: przed dentystą bolało mnie na 10 Zastrzyk: zero, wyrywanie: zero, ból później: zero.
Samo wyrywanie trwało z 5 sekund. Chirurg ma takie specjalne dźwignie do 8, nie czułam nic. Nawet buzi nie miałam sztywnej, ale to zależy, jak igłą trafi.

Gdybym wiedziała, że nie będzie nic boleć to wyrwałabym zęba zanim zaczął mnie tak boleć.
Było widać pół zęba, nie nacinał mi dziąsła. Standardowo, jak po wyrwaniu zęba: 10 minut gazik w buzi, nie płukać niczym ust żeby nie wypłukać skrzepu - bo wtedy tzw. suchy zębodół i ból. Piłam przez słomkę godzinę po wyrwaniu, zjadłam obiad po 3
no to nie tak zle jak slysze od wszystkich ktorzy juz usuwali jakies zęby mojemu tz jak rwali- znieczulenie nie dzialalo bo mial rope i to na nfz! zero antybiotyku przed czy cos! to jak wyszedl z gabinetu to łzy mu lecialy z 15 minut, widac ze bardzo bolalo...nigdy nei widzialam jak placze do wtedy... i mowil ze strasznei sie mordowala dentystka, bez zdjecia rtg- nie wiedziala jak korzenie itp i ciagnela kilkanascie razy od tamtej pory on tez chodzi juz prywatnie z takim podejsciem ja bym pewnie wolala zeby mi pol geby zgnilo niz bym miala zniesc cos takiego...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja wyrywałam 3 bo zbyt ścisakały mi zęby miałam za mało miejsca w szczęce na tyle zębów , ale wyrywanie każdej trawo prawie pół godziny bo korzenie miałam tak pozakrzywiane że za nic wyjść niechciały niezapomne jak przy ostatniej sie mordowała ta chirurg ..aż się z niej pot lał i trzęsła się cała bo tyle siły ją to kosztowało a ile mnie strachu ? została mi jedna ale jej już nieusunę bo już mam dość ,a poza tym moja dentystka powiedziała, żeby ją zostawić bo na starość może być mi bardzo pożyteczna
no ja na razie nie usuwam, bo mam 6 i 7 w stanie strasznym i licze sie ze niedlugo to one poleca a wtedy 8eczki beda mialy miejsce dla siebie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 13:54   #1923
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to nie tak zle jak slysze od wszystkich ktorzy juz usuwali jakies zęby mojemu tz jak rwali- znieczulenie nie dzialalo bo mial rope i to na nfz! zero antybiotyku przed czy cos! to jak wyszedl z gabinetu to łzy mu lecialy z 15 minut, widac ze bardzo bolalo...nigdy nei widzialam jak placze do wtedy... i mowil ze strasznei sie mordowala dentystka, bez zdjecia rtg- nie wiedziala jak korzenie itp i ciagnela kilkanascie razy od tamtej pory on tez chodzi juz prywatnie z takim podejsciem ja bym pewnie wolala zeby mi pol geby zgnilo niz bym miala zniesc cos takiego...


no ja na razie nie usuwam, bo mam 6 i 7 w stanie strasznym i licze sie ze niedlugo to one poleca a wtedy 8eczki beda mialy miejsce dla siebie
bunny za wyrwanie górnej 8ki zapłaciłam 120 zł.
Dłutowanie dolnej na NFZ: jakbym miała iść drugi raz to poszłabym prywatnie. Nawet jakbym miała pożyczyć pieniądze. Wiem, że jak ktoś nie ma to z -y nie wyciągnie i musi iść na NFZ. Dał mi receptę na antybiotyk. Na koniec powiedzieli mi, że jestem najlepszą i najbardziej cierpliwą pacjentką jaką mieli, i że był taki moment, że chciał się poddać i wołać karetkę żeby odwieźli mnie do szpitala gdzie jest oddział chirurgii szczękowej. Długo żyłam z krzywymi zębami i tak bardzo chciałam mieć aparat, że nawet tę piłę wytrzymałam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:21   #1924
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
bunny za wyrwanie górnej 8ki zapłaciłam 120 zł.
Dłutowanie dolnej na NFZ: jakbym miała iść drugi raz to poszłabym prywatnie. Nawet jakbym miała pożyczyć pieniądze. Wiem, że jak ktoś nie ma to z -y nie wyciągnie i musi iść na NFZ. Dał mi receptę na antybiotyk. Na koniec powiedzieli mi, że jestem najlepszą i najbardziej cierpliwą pacjentką jaką mieli, i że był taki moment, że chciał się poddać i wołać karetkę żeby odwieźli mnie do szpitala gdzie jest oddział chirurgii szczękowej. Długo żyłam z krzywymi zębami i tak bardzo chciałam mieć aparat, że nawet tę piłę wytrzymałam
jak u siebie pytalam wstepnie to usuniecie zeba u mnie to od 300zl wzwyz wiec poczekam.
ja sie zawsze z gory boje bolu duzo umiem wytrzymac jak juz przyjdzie co do czego, ale strach jest chyba najgorszy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:30   #1925
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja się denerwuję tym, że mam odruch. Powiedziałam temu chirurgowi, na co on, że to wymysły bo jak się całuję albo robię INNE rzeczy to nie mam
Pod taką siłą argumentów musiałam przyznać mu rację

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

o avast mi blokuje jakiś baner z wizażu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:37   #1926
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kitka odebrałam szczotę konkretna jest !! a jaki liścik do niej dodałaś
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:46   #1927
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bunny
Przejrzałam Kingi są śliczne! Odłożę miliony monet i na pewno jakiś wybiorę.

Kitka
Świeetny pomysł z tymi jajcami.


Przed chwilą zrobiłam brownie
O Panie, dziewczęta i inne świętości...rozpływam się.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 14:57   #1928
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Przejrzałam Kingi są śliczne! Odłożę miliony monet i na pewno jakiś wybiorę.

Kitka
Świeetny pomysł z tymi jajcami.


Przed chwilą zrobiłam brownie
O Panie, dziewczęta i inne świętości...rozpływam się.
Masz przepis?
Dziś kurier dostarczył mi nowy mikser Może wypróbuję
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:59   #1929
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nine
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...7,1975273.html
O tutaj proszę nie wiem, jak na zimno jeszcze, ale na ciepło mogłabym całą blaszkę z mleczkiem wpierdzielić
I ja dodałam jeszcze łyżeczkę kakao , aaa i bez orzechów
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:22   #1930
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nine
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...7,1975273.html
O tutaj proszę nie wiem, jak na zimno jeszcze, ale na ciepło mogłabym całą blaszkę z mleczkiem wpierdzielić
I ja dodałam jeszcze łyżeczkę kakao , aaa i bez orzechów
Thx

Może jutro zrobię

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------


Wygląda smakowicie
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-03-21 o 15:27
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:48   #1931
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Laski nie przyjęli mnie do dentysty Dalej jestem na ketonalu a mam takie momenty że przeszywa mnie przeokropny ból i nie mogę Jak na złość- mam problemy z ubezpieczeniem i okazało się że mama musi jeszcze raz mnie zgłaszać że się uczę dalej itp., a po drugie dowód mi się skończył, no a po trzecie wszystkie lekarki miały dzisiaj pacjentów i radziły mi poczekać do poniedziałku na tą dentystkę u której byłam... więc najszybciej do dentysty pójdę w poniedziałek, macie jakieś domowe sposoby na ból?

Oglądacie rozmowy w toku??? "Damian, 23lata: najbardziej kocha tramwaje"
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 15:52   #1932
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski nie przyjęli mnie do dentysty Dalej jestem na ketonalu a mam takie momenty że przeszywa mnie przeokropny ból i nie mogę Jak na złość- mam problemy z ubezpieczeniem i okazało się że mama musi jeszcze raz mnie zgłaszać że się uczę dalej itp., a po drugie dowód mi się skończył, no a po trzecie wszystkie lekarki miały dzisiaj pacjentów i radziły mi poczekać do poniedziałku na tą dentystkę u której byłam... więc najszybciej do dentysty pójdę w poniedziałek, macie jakieś domowe sposoby na ból?

Oglądacie rozmowy w toku??? "Damian, 23lata: najbardziej kocha tramwaje"
Możesz robić sobie okłady z czegoś chłodnego (kostki lodu owinięte ściereczką), tylko nie za długo żeby zatok nie przeziębić. Mnie przynosiło lekką ulgę, jak już tabletka nie pomagała. Nie wiem, co można innego na ból zastosować. Piłam Pyralginę sprint, smak okropny, ale działała szybko.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:59   #1933
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Możesz robić sobie okłady z czegoś chłodnego (kostki lodu owinięte ściereczką), tylko nie za długo żeby zatok nie przeziębić. Mnie przynosiło lekką ulgę, jak już tabletka nie pomagała. Nie wiem, co można innego na ból zastosować. Piłam Pyralginę sprint, smak okropny, ale działała szybko.
Oo dzięki, przejdę się do apteki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:14   #1934
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Oo dzięki, przejdę się do apteki
Jak będziesz w aptece to zapytaj o okład chłodzący ok.30 taki żelowy wielokrotnego użytku.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:22   #1935
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a zdjecia zeba ci nie robili? zanim zaczeli w ogole cokolwiek robic?
u mnie zawsze najpierw zdjecie rtg chyba to sie nazywa i dopiero oceniaja czy do kanalowki, czy do rwania itp. zeby nei bylo wlasnie takich hockow ze wypelnia czy cos tam zaloza i potem nadal bol i dalej kombinacje
Nie, niestety nic takiego nie robili. Ja się na tym nie znam więc zdałam się na dentystkę która się mną zajęła.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny hoduję rzeżuchę
Lubię jeść rzeżuchę z chlebem i tak ładnie wygląda na wielkanoc Fajny pomysł z tymi skorupkami
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:41   #1936
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie, niestety nic takiego nie robili. Ja się na tym nie znam więc zdałam się na dentystkę która się mną zajęła.



Lubię jeść rzeżuchę z chlebem i tak ładnie wygląda na wielkanoc Fajny pomysł z tymi skorupkami
Rtg to podstawa, ale tylko w dobrych prywatnych mają. Nie martw się ex jakoś przetrzymasz :-/
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:44   #1937
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski nie przyjęli mnie do dentysty Dalej jestem na ketonalu a mam takie momenty że przeszywa mnie przeokropny ból i nie mogę Jak na złość- mam problemy z ubezpieczeniem i okazało się że mama musi jeszcze raz mnie zgłaszać że się uczę dalej itp., a po drugie dowód mi się skończył, no a po trzecie wszystkie lekarki miały dzisiaj pacjentów i radziły mi poczekać do poniedziałku na tą dentystkę u której byłam... więc najszybciej do dentysty pójdę w poniedziałek, macie jakieś domowe sposoby na ból?

Oglądacie rozmowy w toku??? "Damian, 23lata: najbardziej kocha tramwaje"
Współczuję strasznie, bóle zębów wspominam jako jedne z najgorszych w życiuKetonal nie jest dobry na bóle zębów, chyba, że niewielkie. Po zatruciu zęba męczyłam się całą noc, z desperacji wzięłam 5 zwykłych i 3 forte, nie dało nic totalnie. Następnego dnia dentystka sama mi powiedziała, że na takie bóle Ketonal nie bardzo. Bardziej sprawdza się w bólach miesiączkowych, pleców, czasem głowy.

Bez recepty najlepsze są środki z kodeiną takie jak Antidol i Solpadeine, można dorzucić jeszcze Ibuprom. Z całego serca polecam Ci Antidol, uratował mnie nie raz w naprawdę kiepskich sytuacjach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:45   #1938
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Też mam taki problem z korzeniami.
Jedną górną 8 wyrwał mi kolega dentysta, ale rwał 30 minut. Z tym, że on robił to zwykłymi kleszczami, a nie tą dzwignią (narzędzie kosztuje ponad 1000 zł i nie opłaca się mu kupować). Chirurg jest przygotowany do wyrywania 8. Z góry idzie szybko
Za to dół robił mi 3 godziny, ale miałam zęba w kości, musiałam dłutować przed aparatem. To był koszmar Czułam nawet, jak mi tą piłą jechał. Robiłam to na NFZ, bo prywatnie to zapłaciłabym ponad 1000 zł. Niestety jakiś urzędnik przewidział, że na takie wyrywanie tylko 1 dawka znieczulenia. Nie może dać więcej, bo nie można dopłacać - to był gabinet w szpitalu i go rozliczali z wszystkiego. Było to najbardziej traumatyczne przeżycie w moim życiu.
Cieszę się, że już pozbyłam się tych 3 ósemek, została mi tylko jedna, ale ona zostaje bo wyrwano mi 6 zamiast niej Urosła i przesunęła 7 i mam komplet

Wyprostowanie i całe te ceregiele kosztowały mnie niewiele ponad 10 tys Dlatego teraz dbam o zęby, jak tylko mogę I każdego namawiam żeby chodził od razu, jak się coś dzieje
o matko
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ja na razie nie usuwam, bo mam 6 i 7 w stanie strasznym i licze sie ze niedlugo to one poleca a wtedy 8eczki beda mialy miejsce dla siebie
pewnie, że nieusuwaj tym bardziej jeżeli są zdrowe i nieprzeszkadzają to jest ok
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski nie przyjęli mnie do dentysty Dalej jestem na ketonalu a mam takie momenty że przeszywa mnie przeokropny ból i nie mogę Jak na złość- mam problemy z ubezpieczeniem i okazało się że mama musi jeszcze raz mnie zgłaszać że się uczę dalej itp., a po drugie dowód mi się skończył, no a po trzecie wszystkie lekarki miały dzisiaj pacjentów i radziły mi poczekać do poniedziałku na tą dentystkę u której byłam... więc najszybciej do dentysty pójdę w poniedziałek, macie jakieś domowe sposoby na ból?

Oglądacie rozmowy w toku??? "Damian, 23lata: najbardziej kocha tramwaje"
bidulo
współczuje
słyszałam, że goździki działają znieczulająco
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:59   #1939
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja z zębami też chodzę prywatnie!! do kuzynki ale 8ki bym wyrywała u chirurga na nfz u którego moja mama wyrywała zęba, mówiła że mocne znieczulenie daje na razie nie muszę wyrywać bo mnie nie bolą ani nic nie robią ale wyrosły do połowy i więcej już nie wyjdą

kupiłam sobie dziś super bluzki w Lidlu 34,99 za 2szt, super materiał i dłuższe takie za kości biodrowe jak lubię a z głupa weszłam po coś na obiad takie, ja mam różową i beżową, a ta niebieska to bardziej miętowa jest, ogólnie kolory bardziej intensywne
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_36908.htm
miałam kupić jeszcze spódniczkę za 14,99 ale czarna taka samą mam a beżowych nie lubię

Ale wiecie co się stało nie ma nigdzie Londy 12/9...i babka w mojej drogeri mi powiedziała że nie było już z miasiąc i albo zmieniają szatę graficzną albo wycofują i czym jak mam Bunny kochana teraz przed świętami farbować
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 17:08   #1940
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Ale wiecie co się stało nie ma nigdzie Londy 12/9...i babka w mojej drogeri mi powiedziała że nie było już z miasiąc i albo zmieniają szatę graficzną albo wycofują i czym jak mam Bunny kochana teraz przed świętami farbować
przyjedź do leclerka u mnie ja tam kupowałam w poniedziałek w promo po 9.99 zł
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:11   #1941
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Też mam taki problem z korzeniami.
Jedną górną 8 wyrwał mi kolega dentysta, ale rwał 30 minut. Z tym, że on robił to zwykłymi kleszczami, a nie tą dzwignią (narzędzie kosztuje ponad 1000 zł i nie opłaca się mu kupować). Chirurg jest przygotowany do wyrywania 8. Z góry idzie szybko
Za to dół robił mi 3 godziny, ale miałam zęba w kości, musiałam dłutować przed aparatem. To był koszmar Czułam nawet, jak mi tą piłą jechał. Robiłam to na NFZ, bo prywatnie to zapłaciłabym ponad 1000 zł. Niestety jakiś urzędnik przewidział, że na takie wyrywanie tylko 1 dawka znieczulenia. Nie może dać więcej, bo nie można dopłacać - to był gabinet w szpitalu i go rozliczali z wszystkiego. Było to najbardziej traumatyczne przeżycie w moim życiu.
Cieszę się, że już pozbyłam się tych 3 ósemek, została mi tylko jedna, ale ona zostaje bo wyrwano mi 6 zamiast niej Urosła i przesunęła 7 i mam komplet

Wyprostowanie i całe te ceregiele kosztowały mnie niewiele ponad 10 tys Dlatego teraz dbam o zęby, jak tylko mogę I każdego namawiam żeby chodził od razu, jak się coś dzieje
ja za jednego zęba, leczenie i nadlewanie zapłaciłam +/-1000zł więc nie dziwię się że Ciebie tyle to wyniosło. Moja kuzynka też ma aparat i wiem że drogie to to, ale dokładnie co do cen nie dopytywałam

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
przyjedź do leclerka u mnie ja tam kupowałam w poniedziałek w promo po 9.99 zł
podjadę jutro po pracy i 2 kupię
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:22   #1942
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Kitka odebrałam szczotę konkretna jest !! a jaki liścik do niej dodałaś
Super a no musiałam coś napisać, przecież bym nie zapakowała bez niczego
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
Świeetny pomysł z tymi jajcami.
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Lubię jeść rzeżuchę z chlebem i tak ładnie wygląda na wielkanoc Fajny pomysł z tymi skorupkami
pomysł fajny, ale nikt nie chciał jajek zjeść, więc póki co ze skorupkami się wstrzymałam, zrobiłam coś innego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:31   #1943
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Współczuję strasznie, bóle zębów wspominam jako jedne z najgorszych w życiuKetonal nie jest dobry na bóle zębów, chyba, że niewielkie. Po zatruciu zęba męczyłam się całą noc, z desperacji wzięłam 5 zwykłych i 3 forte, nie dało nic totalnie. Następnego dnia dentystka sama mi powiedziała, że na takie bóle Ketonal nie bardzo. Bardziej sprawdza się w bólach miesiączkowych, pleców, czasem głowy.

Bez recepty najlepsze są środki z kodeiną takie jak Antidol i Solpadeine, można dorzucić jeszcze Ibuprom. Z całego serca polecam Ci Antidol, uratował mnie nie raz w naprawdę kiepskich sytuacjach
Dziękuję Ci kochana, napewno skorzystam z rady Nie chcę się truć ketonalem, każdy mi to odradza.. mam nadzieję że ten antidol ma lepszą opinię i nie jest tak szkodliwy jak to wszyscy mi mówią o ketonalu?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o matko

bidulo
współczuje
słyszałam, że goździki działają znieczulająco
Dziękuję goździków próbowałam na samym początku i nic nie pomogły

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
kupiłam sobie dziś super bluzki w Lidlu 34,99 za 2szt, super materiał i dłuższe takie za kości biodrowe jak lubię a z głupa weszłam po coś na obiad takie, ja mam różową i beżową, a ta niebieska to bardziej miętowa jest, ogólnie kolory bardziej intensywne
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_36908.htm
miałam kupić jeszcze spódniczkę za 14,99 ale czarna taka samą mam a beżowych nie lubię

Ale wiecie co się stało nie ma nigdzie Londy 12/9...i babka w mojej drogeri mi powiedziała że nie było już z miasiąc i albo zmieniają szatę graficzną albo wycofują i czym jak mam Bunny kochana teraz przed świętami farbować
Widziałam te bluzki w gazetce, wydają się być fajne

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pomysł fajny, ale nikt nie chciał jajek zjeść, więc póki co ze skorupkami się wstrzymałam, zrobiłam coś innego
Co??
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:36   #1944
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Co??
wypchałam watą i nasionkami te podstawki do jajek znalazłam jakieś stare, kolorowe wiosenne i nieużywane, więc tam powsadzałam nasionka i tam będą rosły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:41   #1945
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

shizaxaniestety zęby najdroższe do leczenia. Ja miałam porcelanowy i był dwa razy droższy niż metalowy. ex też myślę, że ten ketonal nie na zeba. A kodeina u mnie powoduje spadki ciśnienia. I jak już się faszeruje to czymś w stylu ibupromu albo pyralginy. A ty karmisz piersią?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:54   #1946
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nie chodzicie na przeglądy co pół roku, że tak Wam zębole lecą?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:55   #1947
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wypchałam watą i nasionkami te podstawki do jajek znalazłam jakieś stare, kolorowe wiosenne i nieużywane, więc tam powsadzałam nasionka i tam będą rosły
Oo no i super
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:55   #1948
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

rzezucha na swieta musi byc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:02   #1949
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
shizaxaniestety zęby najdroższe do leczenia. Ja miałam porcelanowy i był dwa razy droższy niż metalowy. ex też myślę, że ten ketonal nie na zeba. A kodeina u mnie powoduje spadki ciśnienia. I jak już się faszeruje to czymś w stylu ibupromu albo pyralginy. A ty karmisz piersią?
Nie, mój młody ma już półtora roku więc mleko to tylko przed spaniem i w nocy raz

Wiesz, ketonal w przeciwieństwie do apapu i ibupromu pomaga mi na parę h i naprawdę przestaję odczuwać ból, albo jest o wieeele zmniejszony.. ale ze względu na tą szkodliwość zaczęłam rozważać zakup jakiś innych tabletek, przeznaczonych typowo na ból zęba..
A co do tabletek z kodeiną to brałam kiedyś akodin na kaszel i czułam się po nim dobrze więc sądzę że mój organizm ją toleruje.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:08   #1950
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny polećcie jakieś dobre żele, kremy aby ukryć sińce pod oczami....rano jak wstaje to mam takie podpuchnięte oczy, że masakra muszę coś z tym zrobić. Stosuje Floslek, ale juz mi nic nie daje

ewentualnie jakies korektory tuszujące te sińce....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.