Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-27, 08:17   #1921
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Do kiedy ten kod jest ważny? Mam coś do kupienia, ale 30% mnie nie satysfakcjonuje, bo liczę na przecenę 50%. Z drugiej strony kody rabatowe nigdy nie łączą się z wyprzedażą, więc się dalej zastanawiam, czy kliknąć.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-27 o 08:18
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:19   #1922
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Czy możesz coś więcej powiedzieć o tej palecie? Jak się sprawuje.
Tak jak pisałam, mam w planach zakup palety i nie mogę się zdecydować.
Jeszcze jej nie używałam, bo mi szkoda ślicznie wygląda na żywo dam znać, jak się pomaluję

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
30% dla goldów na kolorówkę
MAKG15
ciekawe, czy jutro rzucą kuszące ceny na stronie S.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mam do anulowania



maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:19   #1923
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

To jak dziewczyny, myślicie, że można jechać do stacjonarnej S. i będzie już tam obowiązywać promo?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:20   #1924
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Do kiedy ten kod jest ważny? Mam coś do kupienia, ale 30% mnie nie satysfakcjonuje, bo liczę na przecenę 50%. Z drugiej strony kody rabatowe nigdy nie łączą się z wyprzedażą, więc się dalej zastanawiam, czy kliknąć.
Ja się załapałam kilka razy na zniżkę na wyprzedaż poczekam do jutra, może poprzeceniają coś ciekawego

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

W D. ten kod na -30% nadal wchodzi na Bobbi trochę mnie kusi, ale kasy brak
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:23   #1925
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jeszcze jej nie używałam, bo mi szkoda ślicznie wygląda na żywo dam znać, jak się pomaluję
Ostatnio bardzo poprawili pigmentację cieni w paletach Sephora.
No nic, muszę pojechać do stacjo i zmacać na żywo. TYlko kompletnie czasu nie mam. Poza tym w przyszłym tygodniu dostanę kupony do Dougi, więc tam też będzie kusić. Ale paletę chyba jednak wolę kupić w S. Tym razem zastanawiam się na zakupem, jakbym co najmniej samochód kupowała, ale chyba dobrze, że zakupy kompulsywne mam już za sobą.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. ten kod na -30% nadal wchodzi na Bobbi trochę mnie kusi, ale kasy brak
A jednak kusi. No właśnie kasy nie ma, a dość dobre kody.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-27 o 08:27
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:24   #1926
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Klikniete szkoda ze z Chanelami nie poszaleje w tym roku, ale co chciałam kliknelam.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:34   #1927
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo poprawili pigmentację cieni w paletach Sephora.
No nic, muszę pojechać do stacjo i zmacać na żywo. TYlko kompletnie czasu nie mam. Poza tym w przyszłym tygodniu dostanę kupony do Dougi, więc tam też będzie kusić. Ale paletę chyba jednak wolę kupić w S. Tym razem zastanawiam się na zakupem, jakbym co najmniej samochód kupowała, ale chyba dobrze, że zakupy kompulsywne mam już za sobą.



A jednak kusi. No właśnie kasy nie ma, a dość dobre kody.
powinni przecenić tą paletę, więc może poczekaj jeszcze chwilkę

Gdyby w D. wchodził ten ich śmieszny box, to pewnie bym się nie powstrzymała

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Klikniete szkoda ze z Chanelami nie poszaleje w tym roku, ale co chciałam kliknelam.
pochwal się zamówieniem


W L'occi zimowa wyprz., ale na szczęście dla mnie kaszańska
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 08:36   #1928
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Podobno od jutra w CCC -50% na buty i torebki. Do 31.12
skąd takie info
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:38   #1929
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
powinni przecenić tą paletę, więc może poczekaj jeszcze chwilkę

Gdyby w D. wchodził ten ich śmieszny box, to pewnie bym się nie powstrzymała

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



pochwal się zamówieniem


W L'occi zimowa wyprz., ale na szczęście dla mnie kaszańska
Urban Decay Matujący puder De-Slick | Poudre Matifiante De-Silk | #272836 129,00zł 1 129,00zł
Estée Lauder Pure Color - Błyszczyk | 43 Opulent Opal (6 ml) | #204755 115,00zł 1 115,00zł
Beauty Blender Beautyblender - Gąbka do makijażu | beautyblender | #312026 69,00zł 1 69,00zł
Benefit Cosmetics The POREfessional | 7,5 ml | #294281 55,00zł 2 110,00zł

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Kliknelam jeszcze Naked Smoky i puder Flowerbomb ale nie wiem czy opłace
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:44   #1930
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

hej dziewczyny S nie zawiodła ale niestety mnie nic nie kusi mam przesyt kolorówki i nie mam co klikać mogliby dać 30% na pielęgnację
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:44   #1931
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry trochę się za Wami stęskniłam
Jak to dobrze, że te święta już się skończyły jestem strasznie obżarta i opita potrzebuję odpoczynku
W tym roku u mnie Mikołaj się spisał, z kosmetycznych rzeczy dostałam paletę Sephory i zestaw Chloe edt
Do tego trochę sweterków i piżamy
Heeej Maarthusia
Fajne prezenty 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 08:47   #1932
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Urban Decay Matujący puder De-Slick | Poudre Matifiante De-Silk | #272836 129,00zł 1 129,00zł
Estée Lauder Pure Color - Błyszczyk | 43 Opulent Opal (6 ml) | #204755 115,00zł 1 115,00zł
Beauty Blender Beautyblender - Gąbka do makijażu | beautyblender | #312026 69,00zł 1 69,00zł
Benefit Cosmetics The POREfessional | 7,5 ml | #294281 55,00zł 2 110,00zł

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Kliknelam jeszcze Naked Smoky i puder Flowerbomb ale nie wiem czy opłace
Super

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny S nie zawiodła ale niestety mnie nic nie kusi mam przesyt kolorówki i nie mam co klikać mogliby dać 30% na pielęgnację
Ja też mam przesyt wszystkiego

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Heeej Maarthusia
Fajne prezenty 😊
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:48   #1933
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chanel allure velvet 34 (dzienny brudny róż) 43 (cudowny intensywny koral idealny do opalenizny na lato ), Chanel allure 98 moja ukochana czerwień.
Oczywiście klasyk chanel rouge coco 05 , chociaż ja wolę serie allure bo jest bardziej trwała.



Jak mi douglas sam nie anulował to powinnam mieć

Piękne *_* zakochałam sie w 05 chanel rouge, bosko wyglada. To ten kolor ImageUploadedByWizaz Forum1451206068.497178.jpg ???
Co kupujecie w S/D? mnie kusi, ale nie wiem co kliknąć :p
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:51   #1934
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

W Estee przecenili zestawy tylko nie widać tych przecen dopóki nie kliknie się w konkretny zestaw kurde, jak mnie kusi zamówienie

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Załadowałam koszyk w Estee, ale kwota do zapłaty mnie przeraziła
Ciekawe, czy wonga.com dziś działa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:53   #1935
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 001
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam się z wami po świętach Ja niestety złapałam grypę żołądkową, i byłam niedostępna przez kilka dni .
Do S chyba wybiorę się stacjonarnie, chciałabym kupić bazę pod cienie i jakiś błyszczyk. Nic innego nie kusi
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:54   #1936
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Trzeba było oszczędzać przed świętami teraz nie mogę sobie pozwolić na super zamówienie w Estee nadal wchodzi kod MOJPREZENT na 7 miniatur (niestety od 390zł), a i gratisowe mini całkiem fajne

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam się z wami po świętach Ja niestety złapałam grypę żołądkową, i byłam niedostępna przez kilka dni .
Do S chyba wybiorę się stacjonarnie, chciałabym kupić bazę pod cienie i jakiś błyszczyk. Nic innego nie kusi
Oj
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:58   #1937
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W Estee przecenili zestawy tylko nie widać tych przecen dopóki nie kliknie się w konkretny zestaw kurde, jak mnie kusi zamówienie

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Załadowałam koszyk w Estee, ale kwota do zapłaty mnie przeraziła
Ciekawe, czy wonga.com dziś działa

o nieee przecenili mi zestaw z Modern Muse La Rouge no i teraz mnie kusi
Marthusia świetne prezenty dostałaś ja dostałam jakiś zestaw kremów i peelingów (jakieś organiczne z UK ale nie pamiętam nazwy) do rąk i stóp i 75 ml Euphorii więc w sumie mi nie potrzeba tych modern musów

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

a tak w ogóle (bo widzę że wczoraj miałam zamiar to napisać i w końcu nie napisałam ) gratuluję wszystkich zamówień w D mnie na szczęście MAC nie kusi więc nawet tam nie wchodziłam też za wszystkie dotychczas poczynione zakupy w S
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:59   #1938
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
pochwal się
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5859531364

o taka
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 08:59   #1939
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam się z wami po świętach Ja niestety złapałam grypę żołądkową, i byłam niedostępna przez kilka dni .
Do S chyba wybiorę się stacjonarnie, chciałabym kupić bazę pod cienie i jakiś błyszczyk. Nic innego nie kusi
Zdrowka


Dziewczyny, ja nie wiem czy dam rade jutro przyjechac na spotkanie do Katowic. Ale do wieczora powinnam wiedziec i napisze wiadomosc do Korinki


Bardzo fajnie, ze w S. -30% na makijaz. Ale szkoda, ze zrobilam juz w Douglasie zamowienie i teraz nie mam kasy Jak to ostatecznie jest z tymi zamowieniami w D. mozna zaplacic dopiero za 2 tyg? Mnie sie zdaje, ze ostatnio cos zmienili i nie czekaja tak dlugo na pieniadze
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 09:02   #1940
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Do kiedy ten kod jest ważny? Mam coś do kupienia, ale 30% mnie nie satysfakcjonuje, bo liczę na przecenę 50%. Z drugiej strony kody rabatowe nigdy nie łączą się z wyprzedażą, więc się dalej zastanawiam, czy kliknąć.
do 31 grudnia

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To jak dziewczyny, myślicie, że można jechać do stacjonarnej S. i będzie już tam obowiązywać promo?
myślę że tak

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
skąd takie info
na stronie CCC jest informacja o tej przecenie. Niestety jest też taki dopisek:
*Do wyczerpania oferty.
Wyprzedaż dotyczy wybranych modeli z kolekcji zimowej.
Przecenie podlega asortyment oznaczony czerwonym kółkiem i nową ceną.

byłam w CCC przed wigilią i wtedy było -30% na buty i torebki oznaczone czerwonym kółkiem. Torebkę znalazłam tylko jedną z tym oznaczeniem a butów też było niewiele par więc jeżeli nie rozszerzyli teraz asortymentu wyprzedażowego to chyba nie poszaleję a chciałam sobie torebkę kupić
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:04   #1941
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 001
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


a tak w ogóle (bo widzę że wczoraj miałam zamiar to napisać i w końcu nie napisałam ) gratuluję wszystkich zamówień w D mnie na szczęście MAC nie kusi więc nawet tam nie wchodziłam też za wszystkie dotychczas poczynione zakupy w S
Ja czekam na mój bon 40 zł z D i wtedy coś kupię z mac, bo ta zniżka 30% mnie nie urządzała

Dzięki za otuchę dziewczyny. Dziś już jest lepiej
Mam nadzieję że po południu w S jeszcze coś się ostanie, ale online coś mało produktów

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To jak dziewczyny, myślicie, że można jechać do stacjonarnej S. i będzie już tam obowiązywać promo?
W mailu jest napisane, że trzeba go pokazać przy kasie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:06   #1942
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Bardzo fajnie, ze w S. -30% na makijaz. Ale szkoda, ze zrobilam juz w Douglasie zamowienie i teraz nie mam kasy Jak to ostatecznie jest z tymi zamowieniami w D. mozna zaplacic dopiero za 2 tyg? Mnie sie zdaje, ze ostatnio cos zmienili i nie czekaja tak dlugo na pieniadze
mam info na bieżąco w tej sprawie 24 grudnia dostałam maila o anulowaniu transakcji z 4 grudnia, a 9 grudnia anulowali mi transakcję z 18 listopada więc dalej czekają 20 dni
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:12   #1943
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o nieee przecenili mi zestaw z Modern Muse La Rouge no i teraz mnie kusi
Marthusia świetne prezenty dostałaś ja dostałam jakiś zestaw kremów i peelingów (jakieś organiczne z UK ale nie pamiętam nazwy) do rąk i stóp i 75 ml Euphorii więc w sumie mi nie potrzeba tych modern musów

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

a tak w ogóle (bo widzę że wczoraj miałam zamiar to napisać i w końcu nie napisałam ) gratuluję wszystkich zamówień w D mnie na szczęście MAC nie kusi więc nawet tam nie wchodziłam też za wszystkie dotychczas poczynione zakupy w S

Ty też super prezenty dostałaś

Tak mnie strasznie kusi Estee (zestawy perfumowe i pielęgnacyjne), ale jak zobaczyłam stan mojego konta to muszę odpuścić

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Śliczna
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:14   #1944
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Trzeba było oszczędzać przed świętami teraz nie mogę sobie pozwolić na super zamówienie w Estee nadal wchodzi kod MOJPREZENT na 7 miniatur (niestety od 390zł), a i gratisowe mini całkiem fajne
Tylko nic konkretnego z makijażu już nie mają
Jakby była paleta to bym na pewno skorzystała.

A jest aktywny jakiś kod bez progu?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-27 o 09:15
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:15   #1945
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczynki, który to był ten puder Givenchy polecany? Ten lepszy od Guerlain Chciałam kliknąć i zapomniałam nazwy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:16   #1946
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ty też super prezenty dostałaś

Tak mnie strasznie kusi Estee (zestawy perfumowe i pielęgnacyjne), ale jak zobaczyłam stan mojego konta to muszę odpuścić

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------


Śliczna
ja też ale ale - mam noworoczne postanowienie jak do31 grudnia mi nie wykupią Moder Musów to kliknę bo na kk mi się to zaksięguje wtedy dopiero w styczniu i do lutego może wynajdę kasę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:16   #1947
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Na stronę S. wróciło sporo zestawów oby je przecenili na razie przy większości info, że niedostępne, ale będe polować
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:17   #1948
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziewczynki, który to był ten puder Givenchy polecany? Ten lepszy od Guerlain Chciałam kliknąć i zapomniałem nazwy
to ten:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:17   #1949
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tylko nic konkretnego z makijażu już nie mają
Jakby była paleta to bym na pewno skorzystała.

A jest aktywny jakiś kod bez progu?
Nie ma niestety takiego kodu najniższy próg to 3 stówy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:18   #1950
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dziękuję
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.