Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-26, 15:39   #1951
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
tak wlasnie myslalam ze wszystkim wygodnie jak na telefon zalatwia klienta i pa. ale USG i innych badan nie da sie zrobic a nalegaja czy aby konieczne....no comments.

Klinika stomatologiczna tez sie chce tutaj wykrecic od usuwania kamienia i fluoryzacji ....a czlowiek w ubezpieczeniu rocznym prywatnym placi sporo za pakiet dental w jaki wchodza bezplatne zabiegi.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



Super!!!

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

U nas burza piaskowa straszna, nic nie widac, ostrzegaja aby z domow nie wychodzic bo temperatury u nas maja siegac dzis i jutro pomiedzy 40-44C......Siedze z klima i popijam herbatke pakistani
U nas nawet odpłatnie usuwanie kamienia teraz nie w każdym przypadku, piaskowania nie można robić, a nie wiem czy to nie jest potrzebne przed fluoryzacją

U mnie burza z gradem

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zależy mi na czymś co samo będzie odkurzać i trochę umyje w tygodniu, a w weekend chcę odkurzyć normalnym odkurzaczem i umyć mopem parowym.
Nowy dom Ja się staram odkurzyć raz na tydzień i to nie zawsze się udaje
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 16:02   #1952
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
U nas nawet odpłatnie usuwanie kamienia teraz nie w każdym przypadku, piaskowania nie można robić, a nie wiem czy to nie jest potrzebne przed fluoryzacją

U mnie burza z gradem



Nowy dom Ja się staram odkurzyć raz na tydzień i to nie zawsze się udaje
no ja rozumiem ze sa zaostrzone rygory, odpuscilam pierwsza polowe roku bez problemu. Ale teraz jak mysle jak wirus bedzie z nami przez kilka lat to by oznaczalo ze mamy przestac dbac o kamien nazebny, przeglady stomatologiczne, badania diagnostyczne itd. Nie mam parcia , ale kiedy w takim wypadku bedzie mozna ? Zobaczymy co mi powiedza, mam czekac na kontakt.
Ja place dodatkowo za prywatne ubezpieczenie 70E miesiecznie.....czyli jak przelicze na zlotowki to 300 zeta. 3600 zl rok. korzystam z karty glownie do gina, USG, wymaz 2x rok. Raz na 16 lat chyba skorzystalam z drogich badan przy bakterii Heli bo mialam bole brzucha. pytanie czy sie oplaca placic tyle? chyba nie. Wiec dosc droga jest ta fluoryzacja

a wiesz moze dlaczego piaskowanie nie mozna teraz robic w PL?

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-08-26 o 16:04
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 16:16   #1953
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no ja rozumiem ze sa zaostrzone rygory, odpuscilam pierwsza polowe roku bez problemu. Ale teraz jak mysle jak wirus bedzie z nami przez kilka lat to by oznaczalo ze mamy przestac dbac o kamien nazebny, przeglady stomatologiczne, badania diagnostyczne itd. Nie mam parcia , ale kiedy w takim wypadku bedzie mozna ? Zobaczymy co mi powiedza, mam czekac na kontakt.
Ja place dodatkowo za prywatne ubezpieczenie 70E miesiecznie.....czyli jak przelicze na zlotowki to 300 zeta. 3600 zl rok. korzystam z karty glownie do gina, USG, wymaz 2x rok. Raz na 16 lat chyba skorzystalam z drogich badan przy bakterii Heli bo mialam bole brzucha. pytanie czy sie oplaca placic tyle? chyba nie. Wiec dosc droga jest ta fluoryzacja

a wiesz moze dlaczego piaskowanie nie mozna teraz robic w PL?
Znalazłam zalecenia ministerstwa - Zalecenia postępowania
przy udzielaniu świadczeń stomatologicznych w sytuacji ogłoszonego na terenie
Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 - " "Zwracamy także uwagę na powstrzymanie się od wykonywania takich zabiegów
jak maszynowy skaling nad- i poddziąsłowy oraz piaskowanie nad- i poddziąsłowe."
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 16:23   #1954
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Znalazłam zalecenia ministerstwa - Zalecenia postępowania
przy udzielaniu świadczeń stomatologicznych w sytuacji ogłoszonego na terenie
Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 - " "Zwracamy także uwagę na powstrzymanie się od wykonywania takich zabiegów
jak maszynowy skaling nad- i poddziąsłowy oraz piaskowanie nad- i poddziąsłowe."
czyli zalecenia. pytanie co lepsze, isc na skaling i zapobiegac ubytkom, czy nie isc na skaling, piaskowanie, fluoryzacje a potem odwiedzac dentyste aby zaplombowal ubytki....Badz tu madry!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 16:28   #1955
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zależy mi na czymś co samo będzie odkurzać i trochę umyje w tygodniu, a w weekend chcę odkurzyć normalnym odkurzaczem i umyć mopem parowym.

No to roomba nie umyje ale odkurzy. Chociaż ten model który mam to nawet po paru dniach niwelował ślady psich łapek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 16:41   #1956
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Ja w czerwcu wymieniałam plombę, bo się wypłukała i podklejałam jedynki, bo mi się bardzo wycierają. Moja stomatolog nie miała żadnych dodatkowych "wdzianek", ale ona normalnie ma fartuch i przyłbicę. Jedynie na wejściu zostałam poproszona o umycie i zdezynfekowanie rąk. Ale fakt, żadnych dodatkowych zabiegów nie mam, bo moje żeby tego nie potrzebują. Nawet kamień mi się nie odkłada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 17:44   #1957
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
czyli zalecenia. pytanie co lepsze, isc na skaling i zapobiegac ubytkom, czy nie isc na skaling, piaskowanie, fluoryzacje a potem odwiedzac dentyste aby zaplombowal ubytki....Badz tu madry!
Ja byłam w czerwcu, zapisałam się na początku epidemii, żeby po epidemii mieć numerek i nie czekać Miałam plombę do uzupełnienia i skaling ze wskazań, ale dent, który nagłe przypadki cały czas przyjmował, powiedział, że piaskowania jeszcze nie robi
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-26, 18:01   #1958
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny, chcę zakupić robota sprzątającego (odkurzanie i mopowanie) czy możecie coś polecić?
Ja mam dysona v11, roombę s9+ i braava jet m6 (mopujący) i używam wszystkich Chociaż roombę obecnie ze względu na pracę zdalną najrzadziej (puszczam jak idziemy na spacer czy na siłownie). Ale braava to moja miłość Dyson to nasz trzeci odkurzacz bezprzewowdowy tej marki i nigdy nie kupię innego!
Jeśli miałabym ograniczyć do 2 to wzięłabym dysona i braave.
Znajomi odradzali 2w1 i rzeczywiście to się nie sprawdza za dobrze (naoglądałam się testów na yt).
Kocham braave tego małego pumpernikla bo zdalnie klikam żeby się podłogi zamiotły albo umyły w konkretnym pomieszczeniu i wracam na gotowe Może też sprzątać i nie przeszkadza to w niczym, my oglądamy filmy a maszyna sobie jezdzi i nie wadzi. Tylko trzeba mieć bezprogowy dom, nie przejedzie żadnego progu (bo myśli że wjeżdża na dywan).
W razie pytań o sprzęty polecam się - mam lekko z deklem na ten temat.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 20:05   #1959
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Quantum - bylismy w Chelmnie bardzo ladne miasteczko i miejscowy browar kraftowy - to tak a propo kujawiaka


Korinka - dokladnie tak myslimy o mieszkaniu - pomieszakc, zbudowac dom a mieszkanie sprzedac
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-26, 20:08   #1960
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja mam dysona v11, roombę s9+ i braava jet m6 (mopujący) i używam wszystkich Chociaż roombę obecnie ze względu na pracę zdalną najrzadziej (puszczam jak idziemy na spacer czy na siłownie). Ale braava to moja miłość Dyson to nasz trzeci odkurzacz bezprzewowdowy tej marki i nigdy nie kupię innego!
Jeśli miałabym ograniczyć do 2 to wzięłabym dysona i braave.
Znajomi odradzali 2w1 i rzeczywiście to się nie sprawdza za dobrze (naoglądałam się testów na yt).
Kocham braave tego małego pumpernikla bo zdalnie klikam żeby się podłogi zamiotły albo umyły w konkretnym pomieszczeniu i wracam na gotowe Może też sprzątać i nie przeszkadza to w niczym, my oglądamy filmy a maszyna sobie jezdzi i nie wadzi. Tylko trzeba mieć bezprogowy dom, nie przejedzie żadnego progu (bo myśli że wjeżdża na dywan).
W razie pytań o sprzęty polecam się - mam lekko z deklem na ten temat.
Bezprogowy dom mam jutro sobie pooglądam te co polecasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 05:04   #1961
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny, ma ktoś korektor Born This Wat w odcieniu Almond lub Swan ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-27, 06:37   #1962
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

ja mam swan
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 09:57   #1963
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Widzicie gdzieś w D. zakładkę z giftami ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 10:22   #1964
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Widzicie gdzieś w D. zakładkę z giftami ?
Chyba jestem ślepa bo nie widzę
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 10:25   #1965
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Chyba jestem ślepa bo nie widzę
Chyba zniknęła (razem z innymi funkcjonalnościami strony). Jak kupować bez giftów ?!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 11:07   #1966
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Chyba zniknęła (razem z innymi funkcjonalnościami strony). Jak kupować bez giftów ?!
Pewnie beda sami dokladac wg sekretnego kodu...tak od serca....

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

fajny zestaw na wyjazdy/ testy

https://www.drogeriaolmed.pl/product...jace-50ml.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 11:19   #1967
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
ja mam swan
Czy masz jakieś porównanie do korektora Tarte Shape Tape w odcieniu Light Neutral? Czy Swan jest sporo jaśniejszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 11:40   #1968
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88094557]Treść usunięta[/QUOTE]
ja sie pozbylam Roomby bo podobnie jak Ty nie chcialo mi sie jej uruchamiac, do tego trzeba z podlogi zebrac krzesla i inne przedmioty.. slabe.
zainwestowalam w Dysona - to byl zakup zycia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 11:59   #1969
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy masz jakieś porównanie do korektora Tarte Shape Tape w odcieniu Light Neutral? Czy Swan jest sporo jaśniejszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niestety nie, nigdy nie miałam shape tape
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-27, 12:48   #1970
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 12:57   #1971
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
niestety nie, nigdy nie miałam shape tape
A możesz porównać kolor do innych kolektorów które miałas? Może mac, Loreal, Nars.
Ewentualnie jakich podkładów używasz, to też mi pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 13:01   #1972
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Widzicie gdzieś w D. zakładkę z giftami ?
Chyba przedwczoraj na ich FB ktoś się skarżył, że ze strony zniknęła ta zakładka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 13:05   #1973
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 13:07   #1974
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Od dziś w Sephora online marka TARTE
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 13:37   #1975
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Czy masz jakieś porównanie do korektora Tarte Shape Tape w odcieniu Light Neutral? Czy Swan jest sporo jaśniejszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha, dziś szukałam porównania właśnie korektora Too Faced do Tarte i jak dla mnie Swan jest podobny do Light Sand ale to tylko określiłam po zdjęciach Tarte w necie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
A możesz porównać kolor do innych kolektorów które miałas? Może mac, Loreal, Nars.
Ewentualnie jakich podkładów używasz, to też mi pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To i ja dopiszę jakich używam bo też mam odcień Swan. Z Narsa mam ten z pędzelkiem w odcieniu Vanilla, Benefit ten co się nie ciastkuje mam w kolorze 3, loreal ten kryjący mam kolor 324, 322 już za jasny dla mnie, z Wibo mam jakiś w kolorze 1 ale z tego co pamiętam to tam tylko dwa odcienie były. Z Mac jestem na poziomie NC15 jeśli chodzi o podkłady. Aaaa i jeszcze dodam, nie lubię efektu pandy pod okiem dlatego nie wybieram za jasnych korektorów tylko raczej na poziomie podkładu.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 16:01   #1976
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Haha, dziś szukałam porównania właśnie korektora Too Faced do Tarte i jak dla mnie Swan jest podobny do Light Sand ale to tylko określiłam po zdjęciach Tarte w necie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------




To i ja dopiszę jakich używam bo też mam odcień Swan. Z Narsa mam ten z pędzelkiem w odcieniu Vanilla, Benefit ten co się nie ciastkuje mam w kolorze 3, loreal ten kryjący mam kolor 324, 322 już za jasny dla mnie, z Wibo mam jakiś w kolorze 1 ale z tego co pamiętam to tam tylko dwa odcienie były. Z Mac jestem na poziomie NC15 jeśli chodzi o podkłady. Aaaa i jeszcze dodam, nie lubię efektu pandy pod okiem dlatego nie wybieram za jasnych korektorów tylko raczej na poziomie podkładu.
Czyli wychodzi że Swan dla mnie ciut za jasny bo ja bardziej na poziomie Mac NC 20.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 17:27   #1977
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Wczoraj napisałam na FB douglas'a, że nie mam info o moim zamówieniu z 14.08 i przed chwilą dostałam wiadomość, że moje zamówienie zostało wysłane. Teraz trzymam kciuki, żeby było całe i prawidłowy box w środku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 17:41   #1978
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry Miłym Paniom !!
jestem mega zapóźniona z wątkiem ale mi się urlop wczoraj wreszcie zaczął!! mieliśmy jechać na urlop do Hiszpanii ale no nawet bilety mieliśmy już kupione a tu rząd zaczął mieszać więc zamieniliśmy bo się dało na szczęście bez dopłaty większej na teneryfę na koniec listopada. Mam nadzieję że się do tego czasu nieco uspokoi. Tak że Cansada - rób to wino figowe! ja wezmę porzeczkę i wiśnię i obalimy na szczycie wulkanu pokażemy espaniolom jak się bawi polska młodzież

no ale póki co urlop mija, ja niczyja więc jedziemy na objazd Austri bo w sumie to zawsze chcieliśmy a nie było okazji. A ponoć Salzburg bardzo ładny i do granicy blisko samochodem jakby znowu coś wymyślili nasi geniusze w stolicy.
Póki co dwa dni urlopu spędziłam na przerabianiu 60 kg pomidorów którymi mnie uraczyła mama



Karola u nas podobnie jak u innych z tego co czytam, zakup mieszkania to był spontan kończyła nam się umowa najmu, zaczęliśmy się rozglądać za czymś nowym i uderzyło nas że mamy kasę na wkład własny a rata kredytu wyjdzie o 300 zł mniej niż wynajem takiego samego metrażu. I w sumie to obejrzeliśmy 3 mieszkania z rynku wtórnego i stwierdziliśmy że to jednak nie to, że w każdym jest coś co nam nie pasuje i trzeba i tak remont robić więc bierzemy nowe od dewelopera, akurat na osiedlu w którym wynajmowaliśmy budowali nowy etap, obejrzeliśmy w necie rzuty kilku mieszkań, wybraliśmy trzy, obejrzeliśmy na żywo i kupiliśmy jedno. Łączne od pomysłu że kupujemy zamiast wynajmować do podpisania umowy z deweloperem minął miesiąc z czego większość czasu czekaliśmy na decyzję kredytową z banku. więc spontanicznie najlepiej w naszym przypadku







[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88094557]Treść usunięta[/QUOTE]


amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 18:20   #1979
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wczoraj napisałam na FB douglas'a, że nie mam info o moim zamówieniu z 14.08 i przed chwilą dostałam wiadomość, że moje zamówienie zostało wysłane. Teraz trzymam kciuki, żeby było całe i prawidłowy box w środku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzymam kciuki, jakies porzadki tam robia moze cos extra wrzuca...!!!1

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry Miłym Paniom !!
jestem mega zapóźniona z wątkiem ale mi się urlop wczoraj wreszcie zaczął!! mieliśmy jechać na urlop do Hiszpanii ale no nawet bilety mieliśmy już kupione a tu rząd zaczął mieszać więc zamieniliśmy bo się dało na szczęście bez dopłaty większej na teneryfę na koniec listopada. Mam nadzieję że się do tego czasu nieco uspokoi. Tak że Cansada - rób to wino figowe! ja wezmę porzeczkę i wiśnię i obalimy na szczycie wulkanu pokażemy espaniolom jak się bawi polska młodzież

no ale póki co urlop mija, ja niczyja więc jedziemy na objazd Austri bo w sumie to zawsze chcieliśmy a nie było okazji. A ponoć Salzburg bardzo ładny i do granicy blisko samochodem jakby znowu coś wymyślili nasi geniusze w stolicy.
Póki co dwa dni urlopu spędziłam na przerabianiu 60 kg pomidorów którymi mnie uraczyła mama



Karola u nas podobnie jak u innych z tego co czytam, zakup mieszkania to był spontan kończyła nam się umowa najmu, zaczęliśmy się rozglądać za czymś nowym i uderzyło nas że mamy kasę na wkład własny a rata kredytu wyjdzie o 300 zł mniej niż wynajem takiego samego metrażu. I w sumie to obejrzeliśmy 3 mieszkania z rynku wtórnego i stwierdziliśmy że to jednak nie to, że w każdym jest coś co nam nie pasuje i trzeba i tak remont robić więc bierzemy nowe od dewelopera, akurat na osiedlu w którym wynajmowaliśmy budowali nowy etap, obejrzeliśmy w necie rzuty kilku mieszkań, wybraliśmy trzy, obejrzeliśmy na żywo i kupiliśmy jedno. Łączne od pomysłu że kupujemy zamiast wynajmować do podpisania umowy z deweloperem minął miesiąc z czego większość czasu czekaliśmy na decyzję kredytową z banku. więc spontanicznie najlepiej w naszym przypadku










a czemu? my zapuszczamy roombe w ciągu dnia jak w pracy jesteśmy, kot jak słyszy że się załącza to się ewakuuje na drapak i sobie nie przeszkadzają nigdy nie było problemów
A jeżeli chodzi o jakość sprzątania to ja jestem średnio zadowolona bo dywanów to ona nie umie odkurzać, sierści kociej z nich nie zbiera ale ogólny burdel z podłogi ogarnia i sierść z kątów tż zadowolony bo to on u nas odpowaida za odkurzania: )
więc teraz tylko w soboty obleci dywany i kąty gdzie roomba nie wjedzie i jest ok nie zbieramy jej z podłogi rzeczy za bardzo co objedzie to objedzie, czego nie to się zwykłym odkurzaczem doczyści.
I mamy 3 pokoje, kuchnie i łazienke i nie ma problemu żeby do bazy sama wrocila, jest ok, chyba że się zakleszczy pod kaloryferem bo jej się czasem zdarza no to jej potem trzeba szukać ale ogólnie to do takiego sprzątania na szybko jest fajna


Quantum fajnie że się cult zachował ok!


no się rozpisałam

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------




ales mnie teraz Pani zestresowala! Ile to wino niby dojrzewac ma? bo figi dopiero sie zaczynaja!!!!! kilka dni temu tylko 6 !! bylo dojrzalych na drzewie. A ze wszystkim musze zdazyc na listopad!!!
Przeznaczenie!! jak nic!! nie czarowalam, samo sie....

Ide poplywac, caly dzien w domu z klima....nadrobilam ogladanie YT!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 18:20   #1980
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
trzymam kciuki, jakies porzadki tam robia moze cos extra wrzuca...!!!1
A nie... Na to nie liczę. Niech mi dają to co w potwierdzeniu i boxa właściwiego i już będzie ok. Jutro będzie dzień kuriera. Douglas, zalando lounge i dwa zamówienia z limango...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.