Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 23:57   #1951
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To ja jestem ciekawa jaką dietę i tryb życia ma mama Manehajery
Też jestem ciekawa
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:48   #1952
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To ja jestem ciekawa jaką dietę i tryb życia ma mama Manehajery
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35757891]Też jestem ciekawa[/QUOTE]


Już odpowiadam, ale nie wiem czy to od tego zależy

Mama jest typem sportowym - dużo biega, do pracy jeździ na rowerze, a weekendami gra w tenisa

Dieta hmm... była na Dukanie ale to chyba nie jest najzdrowsza dieta, nie jada słodyczy, pije litry wody dziennie no ale to do tego pali papierosy...

Kiedy ja zmagam się z KWC i wyborem kremu pod oczy mama smaruje się olejkiem arganowym na noc... ja nie umiem

na dzień to nie wiem czy się kremuje a jeśli tak to jakimś kremem bez ochów i achów, zdaje się, że teraz na toaletce stoi Nivea Visage taki biały w szklanym opakowaniu...

Kobitka ma 47 lat prawie a wygląda jak milion dolców, też tak chcę! Nawet mój kolega koło 30tki mówił, że mam fajną siostrę mimo, że takowej nie posiadam
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:37   #1953
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Już odpowiadam, ale nie wiem czy to od tego zależy

Mama jest typem sportowym - dużo biega, do pracy jeździ na rowerze, a weekendami gra w tenisa

Dieta hmm... była na Dukanie ale to chyba nie jest najzdrowsza dieta, nie jada słodyczy, pije litry wody dziennie no ale to do tego pali papierosy...

Kiedy ja zmagam się z KWC i wyborem kremu pod oczy mama smaruje się olejkiem arganowym na noc... ja nie umiem

na dzień to nie wiem czy się kremuje a jeśli tak to jakimś kremem bez ochów i achów, zdaje się, że teraz na toaletce stoi Nivea Visage taki biały w szklanym opakowaniu...

Kobitka ma 47 lat prawie a wygląda jak milion dolców, też tak chcę! Nawet mój kolega koło 30tki mówił, że mam fajną siostrę mimo, że takowej nie posiadam
Tak myślałam, mama mojej koleżanki też jest taka "sportowa" i trzyma się bardzo ładnie

Zauważyłam, że odkąd ja zaczęłam uprawiać sport i lepiej się odżywiać też mam bardzo ładną cerę
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:24   #1954
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Już odpowiadam, ale nie wiem czy to od tego zależy

Mama jest typem sportowym - dużo biega, do pracy jeździ na rowerze, a weekendami gra w tenisa

Dieta hmm... była na Dukanie ale to chyba nie jest najzdrowsza dieta, nie jada słodyczy, pije litry wody dziennie no ale to do tego pali papierosy...

Kiedy ja zmagam się z KWC i wyborem kremu pod oczy mama smaruje się olejkiem arganowym na noc... ja nie umiem

na dzień to nie wiem czy się kremuje a jeśli tak to jakimś kremem bez ochów i achów, zdaje się, że teraz na toaletce stoi Nivea Visage taki biały w szklanym opakowaniu...

Kobitka ma 47 lat prawie a wygląda jak milion dolców, też tak chcę! Nawet mój kolega koło 30tki mówił, że mam fajną siostrę mimo, że takowej nie posiadam
Uuu, ja mało sportowa i jedząca słodycze - chyba muszę zdać się na geny Chociaż do pracy coedziennie śmigam rowerem w obie strony (będzie z 10km), no i TŻ uwielbia dla zdrowia mnie przegnać rowerem, bagatela - po 25km i zachęca do robienia bio taiso
A jak ze słońcem? Mama się filtruje?

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2012-08-08 o 09:40
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:37   #1955
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
szukam jakiegoś kremu o lekkiej konsystencji (np. żelowej) nie zapychającego porów, wiek 25. Mozecie coś doradzić? Pewnie przydałby się jakiś przeciwzmarszczkowy...
z żelowych zdecydowanie biotherm skin ergetic jest po prostu genialny
clarins ma też krem dla młodej cery w żelowej formie,pomarańczowy słoiczek- w zeszłym roku był dostępny w jakieś dobrej cenie typu 70 zł



Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No właśnie wydaje mi się, że miałam kiedyś próbkę tej Flash Balm, ale nie widziałam nic po jej zastosowaniu. Ale już nie pamiętam, muszę jeszcze raz wypróbować. A spiruliny jeszcze nie próbowałam.
kocham Flash Balm ale kurde chyba tylko za zapach
zużyłam już ze dwie tubki ale u mnie ma zastosowanie raczej jako krem gdyż pod podkładem mi się kurde roluje
a najlepsze jest to,że wcześniej testowałam próbkę i nic takiego nie miało miejsca, czyżby gotowe próbki różniły się od pełnowymiarowych produktów?

kiedyś clinic miał taką rozświetlającą maseczkę- dostałam kiedyś miniaturkę na zakupach ale niestety nie pamiętam nazwy a ich produkty raczej średnio znam
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:44   #1956
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

filtry tylko na plażę i na wakacje także to też nie :P mama ma geny po babci, która też nie wygląda na swoje lata

dzięki dziewczyny za porady odnośnie żelka, może na coś się skuszę acz myślę o jakiejś prewencji przeciwzmarszczkowej

Może taki żelik + mocne serum? Z filtrami się nie lubię

Ostatnio miałam kremik Olay Moisture własnie w żelu, koszt 16zł i było mi z nim super z tym, że on tylko nawilża
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:37   #1957
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Widziała już któraś to cacko http://www.escentual.com/blog/2012/0...ette-swatched/
?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 16:02   #1958
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Może taki żelik + mocne serum? Z filtrami się nie lubię

Ostatnio miałam kremik Olay Moisture własnie w żelu, koszt 16zł i było mi z nim super z tym, że on tylko nawilża
Domyslam sie, czego mniej wiecej potrzebujesz, ale bedzie to trudne do osiagniecia, bo: zaden zelik nie ma wiekszego dzialania przeciwzmarszczkowego, bo glowne tego typu skladniki potrzebuja bardziej bogatszej konystencji, by sie w nim odnalezc .
Serum.... nie da sie czesto go stosowac na dzien pod makijaz, bo sie roluje.

Mam 32 lata, nie mam zmarszczek poza mimicznymi tymi wargowo-nosowymi. Mam cere wrazliwa, suchawa w wiekszosci i srednia na linii T.
Na dzien uzywam emulsji silnie nawilzajacej Guerlain na rynek azjatycki (cos pomiedzy zelem a kremem i w pompce), a na to lekki podklad plus miescowo filtr matujacy 50. Nie swieci mi sie to i nie zapycha. Kwestia doboru kosmetyku do indywidualnych potrzeb.

Na noc klade albo serum E.Lauder wybielajace i silnie nawilzajace albo lekki krem Clarins mojego meza, bo konsystencja meskich kosmetykow mi bardziej odpowiada. A na to daje kilka kropel arganu. I jest super. Zima stosuje bogatsze cuda na noc z witamina A i C, ale wnioskuje, ze jestes jeszcze mloda i swieza i mozesz sobie je darowac, jesli nie masz suchej skory.

Ogolnie - wierze w silne nawilzanie, ochrone przeciwsloneczna (bo od slonca skora sie starzeje szybciej), regularny piling i skoncentrowany preparat pod oczami . Do tego duzo picia i troche sportu.

Moja mama ma 68 lat i nie ma zmarczek na policzkach ani wokol ust. Jedyne co, to po dwie niewielkie kurze lapki przy oczach, takie od smiania sie. Jesli ja mialabym tak wygladac za 10 lat, bardzo bym sie cieszyla.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja chyba widzialam juz na zywo, ale jakos mnie nie podniecil specjalnie Jakos Clarins slabo na mnie dziala. Czegos mi w nim brakuje, a co dostaje w Guerlainie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 16:11   #1959
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Domyslam sie, czego mniej wiecej potrzebujesz, ale bedzie to trudne do osiagniecia, bo: zaden zelik nie ma wiekszego dzialania przeciwzmarszczkowego, bo glowne tego typu skladniki potrzebuja bardziej bogatszej konystencji, by sie w nim odnalezc .
Serum.... nie da sie czesto go stosowac na dzien pod makijaz, bo sie roluje.

Mam 32 lata, nie mam zmarszczek poza mimicznymi tymi wargowo-nosowymi. Mam cere wrazliwa, suchawa w wiekszosci i srednia na linii T.
Na dzien uzywam emulsji silnie nawilzajacej Guerlain na rynek azjatycki (cos pomiedzy zelem a kremem i w pompce), a na to lekki podklad plus miescowo filtr matujacy 50. Nie swieci mi sie to i nie zapycha. Kwestia doboru kosmetyku do indywidualnych potrzeb.

Na noc klade albo serum E.Lauder wybielajace i silnie nawilzajace albo lekki krem Clarins mojego meza, bo konsystencja meskich kosmetykow mi bardziej odpowiada. A na to daje kilka kropel arganu. I jest super. Zima stosuje bogatsze cuda na noc z witamina A i C, ale wnioskuje, ze jestes jeszcze mloda i swieza i mozesz sobie je darowac, jesli nie masz suchej skory.

Ogolnie - wierze w silne nawilzanie, ochrone przeciwsloneczna (bo od slonca skora sie starzeje szybciej), regularny piling i skoncentrowany preparat pod oczami . Do tego duzo picia i troche sportu.

Moja mama ma 68 lat i nie ma zmarczek na policzkach ani wokol ust. Jedyne co, to po dwie niewielkie kurze lapki przy oczach, takie od smiania sie. Jesli ja mialabym tak wygladac za 10 lat, bardzo bym sie cieszyla.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------


bardzo dziękuję za porady będę musiała coś pomyśleć, akurat cery suchej nie posiadam, raczej mieszana w kierunku tłustej więc ma to swoje plusy

Zaciekawił mnie ten Guerlain... możesz napisać o nim coś więcej albo gdzie można go nabyć?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 16:22   #1960
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za porady będę musiała coś pomyśleć, akurat cery suchej nie posiadam, raczej mieszana w kierunku tłustej więc ma to swoje plusy

Zaciekawił mnie ten Guerlain... możesz napisać o nim coś więcej albo gdzie można go nabyć?
Tlustsza cera tez potrzebuje nawilzenia, ale nie lubi ciezkiej konsystencji. Ja mimo suchszej skory, wole lzejsze formuly, ale za to mocno nawilzajace, bo nie zostaiwaj tlustego filmu i mozna na nie ladnie polozyc lekki podklad czy filtr i efekt bedzie lepszy od tradycyjnego kremu z wysokim filtrem

Emulsja to Blanc de perle http://se.strawberrynet.com/skincare...120209/#DETAIL
Dostepna na truskawie, bo ta seria jest przeznaczona na Azje.Pieknie pachnie i daje szybkie nawilzenie. Ponoc tez ujednolica koloryt, ja zauwazam jedynie takie zdrowe 'odszarzenie' twarzy.
Jesli Ci drogo, mozesz tez spojrzec na marke Laneige - azjatycka. Tez na truskawie lub na ebay. Azjatyckie kosmetyki silnie nawilzaja, ale nie pozostawiaja duzego filmu. Azjatki czesto maja tlustawa cere i bardzo wilgotny klimat. jak mi sie skonczy moj Guerlain, kupie jakas wybielajaca i nawilzajaca laneige.
http://se.strawberrynet.com/skincare/laneige/

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-08-08 o 16:23
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:16   #1961
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

DZIEWCZYNY

szukam jakiegoś fajnego prezentu dla mamy- najchętniej zestawu do pielęgnacji cery(tłusta), czy możecie mi coś polecić ?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 08:36   #1962
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Tlustsza cera tez potrzebuje nawilzenia, ale nie lubi ciezkiej konsystencji. Ja mimo suchszej skory, wole lzejsze formuly, ale za to mocno nawilzajace, bo nie zostaiwaj tlustego filmu i mozna na nie ladnie polozyc lekki podklad czy filtr i efekt bedzie lepszy od tradycyjnego kremu z wysokim filtrem

Emulsja to Blanc de perle http://se.strawberrynet.com/skincare...120209/#DETAIL
Dostepna na truskawie, bo ta seria jest przeznaczona na Azje.Pieknie pachnie i daje szybkie nawilzenie. Ponoc tez ujednolica koloryt, ja zauwazam jedynie takie zdrowe 'odszarzenie' twarzy.
Jesli Ci drogo, mozesz tez spojrzec na marke Laneige - azjatycka. Tez na truskawie lub na ebay. Azjatyckie kosmetyki silnie nawilzaja, ale nie pozostawiaja duzego filmu. Azjatki czesto maja tlustawa cere i bardzo wilgotny klimat. jak mi sie skonczy moj Guerlain, kupie jakas wybielajaca i nawilzajaca laneige.
http://se.strawberrynet.com/skincare/laneige/
muszę poczytać o tej Laneige, może coś ciekawego mają, dzięki
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:59   #1963
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY

szukam jakiegoś fajnego prezentu dla mamy- najchętniej zestawu do pielęgnacji cery(tłusta), czy możecie mi coś polecić ?
Jesli mama jest mloda (ok. 40) i nie narzeka na zmarszczki czy jakies problemy naczynkami, tradzikiem lub uczuleniami - mozesz kupic cos z witamina c z funkcja odmladzajaca, ale.... w postaci zelu lub lotionu. Chodzi o to, by konsystencja nie byla zbyt bogata, bo jest zbyt ciezka i zapychajaca dla skory tlustej. Wit. C stosuje sie w kremach na noc, bo w kontakcie ze swiatlem dziennym moze wywolac przebarwienia. Bardzo ladnie rozswietla, ma dzialanie gojace i oczyszczajace, a przy tym skora ladnie sie regeneruje. Jak preparat ma jeszcze troche kwasu hialuronowego to super - bo ma on dodatkowe wlasciwosci wiazania wody i skora jest ladnie napieta i nawilzaona.
Takie kremy najlepiej kupowac w aptece, np Ystheal Avene - ok. 75-90 zlotych, bo cokolwiek kupionego w Sephorze z tym skladem bedzie kosztowalo minimum 3 razy tyle.

Na dzien dobry jest beztluszczowy lotion nawilzajacy (Galenic ma takie) i matujacy filtr (Eucerin ma taki), a na to puder sypki i ewentualnie korektor na nierownosci.

Skora tlusta zwykle jest gladka i nie wymaga mocnego natluszczaniai odzywiania, za to konieczne jest jej nawilzanie. I, wbrew pozorom, intensywne wysuszanie i matowanie takiej cery, zwlaszcza w wieku po 30tce, nie jest najlepszym rozwiazaniem - bo skora zacznie wydzielac wiecej sebum.

Wszystkie marki, ktore podalam sa apteczne. Niestety, nie znam sie na markach drogeryjnych, bo mieszkam za granica i zaopatruje sie jedynie w polskiej aptece online lub w 'wyzszej polce'.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:42   #1964
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jesli mama jest mloda (ok. 40) i nie narzeka na zmarszczki czy jakies problemy naczynkami, tradzikiem lub uczuleniami - mozesz kupic cos z witamina c z funkcja odmladzajaca, ale.... w postaci zelu lub lotionu. Chodzi o to, by konsystencja nie byla zbyt bogata, bo jest zbyt ciezka i zapychajaca dla skory tlustej. Wit. C stosuje sie w kremach na noc, bo w kontakcie ze swiatlem dziennym moze wywolac przebarwienia. Bardzo ladnie rozswietla, ma dzialanie gojace i oczyszczajace, a przy tym skora ladnie sie regeneruje. Jak preparat ma jeszcze troche kwasu hialuronowego to super - bo ma on dodatkowe wlasciwosci wiazania wody i skora jest ladnie napieta i nawilzaona.
Takie kremy najlepiej kupowac w aptece, np Ystheal Avene - ok. 75-90 zlotych, bo cokolwiek kupionego w Sephorze z tym skladem bedzie kosztowalo minimum 3 razy tyle.

Na dzien dobry jest beztluszczowy lotion nawilzajacy (Galenic ma takie) i matujacy filtr (Eucerin ma taki), a na to puder sypki i ewentualnie korektor na nierownosci.

Skora tlusta zwykle jest gladka i nie wymaga mocnego natluszczaniai odzywiania, za to konieczne jest jej nawilzanie. I, wbrew pozorom, intensywne wysuszanie i matowanie takiej cery, zwlaszcza w wieku po 30tce, nie jest najlepszym rozwiazaniem - bo skora zacznie wydzielac wiecej sebum.

Wszystkie marki, ktore podalam sa apteczne. Niestety, nie znam sie na markach drogeryjnych, bo mieszkam za granica i zaopatruje sie jedynie w polskiej aptece online lub w 'wyzszej polce'.

dzięki za odpowiedz, tak myslalam ze czeka mnie wizyta w cześci aptecznej Super Pharm
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:01   #1965
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Już odpowiadam, ale nie wiem czy to od tego zależy

Mama jest typem sportowym - dużo biega, do pracy jeździ na rowerze, a weekendami gra w tenisa

Dieta hmm... była na Dukanie ale to chyba nie jest najzdrowsza dieta, nie jada słodyczy, pije litry wody dziennie no ale to do tego pali papierosy...

Kiedy ja zmagam się z KWC i wyborem kremu pod oczy mama smaruje się olejkiem arganowym na noc... ja nie umiem

na dzień to nie wiem czy się kremuje a jeśli tak to jakimś kremem bez ochów i achów, zdaje się, że teraz na toaletce stoi Nivea Visage taki biały w szklanym opakowaniu...

Kobitka ma 47 lat prawie a wygląda jak milion dolców, też tak chcę! Nawet mój kolega koło 30tki mówił, że mam fajną siostrę mimo, że takowej nie posiadam
Super, niech mama dalej tak trzyma

Ostatnio w TV mówili o starszych ludziach uprawiających różne hobby np: taniec, biegi. Jakiś facet 74 letni podnosił sztangi i nie tylko.... Wyglądał na 50, ciało ładnie wyrzeźbione, nic a nic nie przypominało sylwetki staruszka. Także mnie już nic nie zdziwi.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:08   #1966
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, czy w Sephorach jest teraz jakaś letnia wyprzedaż? Chciałabym kupić sobie zalotkę, ale nie widzi mi się wydawać 50-60 zł na coś, co w ogóle może nie pomóc moim ultrakrótkim rzęsom Podobno na wyprzedaży można kupić tę zalotkę za ok. 20 zł.
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:47   #1967
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Sms od MArio:
'Letnia wyprzedaż dobiega końca, tylko do 20.08 jeszcze więcej produktów w jeszcze lepszych cenach. Np. mascara DiorShow Black za 98zł.'
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:34   #1968
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ja troche z innej beczki.Ja wczoraj bedąc na zakupach skusiłam się na Puder z clinique blended face powder and brush....Ten co niby jest lekki i minimalizuje widoczne pory.Po pierwszym użyciu nie ma zachwytów.Zwlekałam długo z kupieniem tego produktu ,bo zawsze trafiłam na słaby wybór kolorów.Teraz też wydaje mi sie ,że 08 bedzie tylko na lato.Ciekawa jestem jak u Was on się sprawuje ,jeśli tak jak ja ,zmagacie się z widocznymi porami.Przepraszam wszystkich ,że dzisiaj nieświadoma tego wątku założyłam wątek o pani w douglasie( koszmarek) Puder kupiłam w sephorze.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:43   #1969
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35792757]Sms od MArio:
'Letnia wyprzedaż dobiega końca, tylko do 20.08 jeszcze więcej produktów w jeszcze lepszych cenach. Np. mascara DiorShow Black za 98zł.'[/QUOTE]
a ile kosztuje normalnie?
Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Ja troche z innej beczki.Ja wczoraj bedąc na zakupach skusiłam się na Puder z clinique blended face powder and brush....Ten co niby jest lekki i minimalizuje widoczne pory.Po pierwszym użyciu nie ma zachwytów.Zwlekałam długo z kupieniem tego produktu ,bo zawsze trafiłam na słaby wybór kolorów.Teraz też wydaje mi sie ,że 08 bedzie tylko na lato.Ciekawa jestem jak u Was on się sprawuje ,jeśli tak jak ja ,zmagacie się z widocznymi porami.Przepraszam wszystkich ,że dzisiaj nieświadoma tego wątku założyłam wątek o pani w douglasie( koszmarek) Puder kupiłam w sephorze.
ja używam drugie opakowanie,bo na początku byłam z niego bardzo zadowolona, ale na razie nie mam zamiaru kupowac następnego, będę szukać czegoś innego, też mam problem z porami ale nie zauważyłam żeby ten puder jakoś je specjalnie maskował
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 18:47   #1970
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
a ile kosztuje normalnie?
Ok. 140 chyba
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:54   #1971
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35796394]Ok. 140 chyba[/QUOTE]
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:50   #1972
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

No właśnie zatuszował na...10 minut ! Jakoś nie mam szcześcia do kosmetyków ,które choć trche zmniejszyly by widoczność tych dzadoskich dziurek.Oczyszczania i super pilingi też psu na bude,a jestem bardzo systematyczna.Taszanta ,a Ty wkońcu znalazłaś jakieś cudo na zmniejszenie widoczności porów?
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:54   #1973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Wydaje mi się, ze nie ma żadnego "cudu" na zmniejszenie widocznosci porów poza ... naciagnięciem skóry twarzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:38   #1974
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze nie ma żadnego "cudu" na zmniejszenie widocznosci porów poza ... naciagnięciem skóry twarzy
chyba nie ma.
U nas wśród naturomaniaczek też brak specyfiku,który by zmniejszył widoczność porów.

z phenome jest lotion do twarzy zwężający pory-połowa z nas go kupiła i żadna zadowolona nie była
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:46   #1975
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

No właśnie przymirzałam się do tego cudo lotionu ale nie moge go dostac .Produkt w inernecie chwilowo niedostępny.to może i dobrze.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Ostatnio w perfumerii dałam się skusić na maseczki z firmy Korres,tez chyba troche o naturę zachaczyły.Jak narazie to mnie zachwycają.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:04   #1976
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
No właśnie przymirzałam się do tego cudo lotionu ale nie moge go dostac .Produkt w inernecie chwilowo niedostępny.to może i dobrze.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Ostatnio w perfumerii dałam się skusić na maseczki z firmy Korres,tez chyba troche o naturę zachaczyły.Jak narazie to mnie zachwycają.
Staff, a czym nakładasz podkład? Ja dopiero odkąd używam Beauty Blendera wiem, że można uniknąć podkreślania porów przez podkład, czy po prostu osadzania się w nich kosmetyku. Wcześniej było widać 'sitko' z porów
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:13   #1977
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35800601]Staff, a czym nakładasz podkład? Ja dopiero odkąd używam Beauty Blendera wiem, że można uniknąć podkreślania porów przez podkład, czy po prostu osadzania się w nich kosmetyku. Wcześniej było widać 'sitko' z porów[/QUOTE]

Dokładnie, wcześniej zawsze były widoczne i wypełnione podkładem. BB niweluje ten problem
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 05:34   #1978
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

O tego nie wiedziała,Beauty Blender,ciekawe.Dzięki dziewczyny !
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 06:13   #1979
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
Ja troche z innej beczki.Ja wczoraj bedąc na zakupach skusiłam się na Puder z clinique blended face powder and brush....Ten co niby jest lekki i minimalizuje widoczne pory.Po pierwszym użyciu nie ma zachwytów.Zwlekałam długo z kupieniem tego produktu ,bo zawsze trafiłam na słaby wybór kolorów.Teraz też wydaje mi sie ,że 08 bedzie tylko na lato.Ciekawa jestem jak u Was on się sprawuje ,jeśli tak jak ja ,zmagacie się z widocznymi porami.Przepraszam wszystkich ,że dzisiaj nieświadoma tego wątku założyłam wątek o pani w douglasie( koszmarek) Puder kupiłam w sephorze.
ja powiem, ze uzywalam go kiedys i bylam zadowolona, ale to byl moj pierwszy sypaniec i nie mialam porownania. teraz juz mam... i nie wroce do niego, kocham kanebo, a juz nade wszystko kocham la prairie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze nie ma żadnego "cudu" na zmniejszenie widocznosci porów poza ... naciagnięciem skóry twarzy
i klamerka na karku?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:01   #1980
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

ja sie pozbyłam i to bez klamerki
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.