Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 13:47   #1951
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kasik71k Pokaż wiadomość
Hej! dopiero znalazłam ten temat.
Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Ale zawsze robiłam pasemka. Od roku miałam rude, teraz zrobiłam znowu pasemka Chciałabym jednak przejść na jakiś ładny bląd. Tyko nie wiem czym zrobić. Nigdy nie farbowałam całych włosów na bląd. Noi martwię się potem, o odrosty. Bo jak miałam pasemka na rudych to może jakoś wyjdzie, ale potem co z odrostem poradźcie co zrobić.
po pierwsze wklej zdjęcia, a po drugie od razu Ci mówię, że jeżeli chcesz bardzo jasny blond to raczej powinnaś już teraz o nim zapomniec, skoro swoje włosy masz aż tak ciemne, no chyba że rozjaśniacz na odrosty
ale najpierw wklej zdjęcie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 13:52   #1952
kasik71k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dwa pierwsze zdjęcia to oczywiście moje. A chviałabym mieć najlepiej coś takiego. Chcę również tak ściąć.

"Hej! dopiero znalazłam ten temat.
Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Ale zawsze robiłam pasemka. Od roku miałam rude, teraz zrobiłam znowu pasemka Chciałabym jednak przejść na jakiś ładny bląd. Tyko nie wiem czym zrobić. Nigdy nie farbowałam całych włosów na bląd. Noi martwię się potem, o odrosty. Bo jak miałam pasemka na rudych to może jakoś wyjdzie, ale potem co z odrostem poradźcie co zrobić. "
kasik71k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 14:02   #1953
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kasik71k Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze zdjęcia to oczywiście moje. A chviałabym mieć najlepiej coś takiego. Chcę również tak ściąć.

"Hej! dopiero znalazłam ten temat.
Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Ale zawsze robiłam pasemka. Od roku miałam rude, teraz zrobiłam znowu pasemka Chciałabym jednak przejść na jakiś ładny bląd. Tyko nie wiem czym zrobić. Nigdy nie farbowałam całych włosów na bląd. Noi martwię się potem, o odrosty. Bo jak miałam pasemka na rudych to może jakoś wyjdzie, ale potem co z odrostem poradźcie co zrobić. "
no moim zdaniem farba Ci tego na pewo nie złapie
ale jakbyś mogła to wklej zdjęcie samego odrostu albo znajdź jakieś zdjęcie gdzie masz swoje naturalne włosy i wklej
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 14:12   #1954
kasik71k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no moim zdaniem farba Ci tego na pewo nie złapie
ale jakbyś mogła to wklej zdjęcie samego odrostu albo znajdź jakieś zdjęcie gdzie masz swoje naturalne włosy i wklej
Oto moje "naturalne odrosty"
kasik71k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 14:22   #1955
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mam bardzo ważne pytanie, czy brązowa szamponetka spłucze się całkowicie z rozjaśnianych włosów po kilku myciach?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 15:33   #1956
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Mam bardzo ważne pytanie, czy brązowa szamponetka spłucze się całkowicie z rozjaśnianych włosów po kilku myciach?
Całkowicie na pewno nie. Ale w dużej mierze tak.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 15:50   #1957
kasik71k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kasik71k Pokaż wiadomość
"Hej! dopiero znalazłam ten temat.
Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Ale zawsze robiłam pasemka. Od roku miałam rude, teraz zrobiłam znowu pasemka Chciałabym jednak przejść na jakiś ładny bląd. Tyko nie wiem czym zrobić. Nigdy nie farbowałam całych włosów na bląd. Noi martwię się potem, o odrosty. Bo jak miałam pasemka na rudych to może jakoś wyjdzie, ale potem co z odrostem poradźcie co zrobić. "
Dziewczyny pomózcie wyżej umieściłam zdjęcia PROSZĘ !!!!
kasik71k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 16:29   #1958
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow, ja to chyba muszę przestać oglądać Twoje zdjęcia, bo dostaje palpitacji. Masz tak piękne te włosy, że aż normalnie napatrzeć się nie mogę : love: Ach.. A dziś oglądałam stockholm w sklepie a tam na pudełku jest blond wzwyż zalecany, poniżej nie - no i zgłupiałam.. Mam taki duży ten odrost jak nie wyjdzie to będzie bardzo widać. Dlaczego wybór koloru musi być taki skomplikowany

Kochaneczka, moja droga - dziś na zakupach jak byłam to widziałam takie "egzemplarze", że naprawdę aż śmiać mi się chce z samej siebie, że ja takimi głupotami się przejmuje jak np rude odrosty Chodzą w jakichś siwych włosach albo centralnie fioletowych i się nie przejmują. Także.. zostaw te swoje odrosty i odczekaj do następnego farbowania, chyba, że bardzo Cię to kole to możesz je tonerem spróbować potraktować Uszy do góry.

Ewcia jeśli uważasz, że znacie się dobrze i kochacie się to czemu nie, kiedyś w końcu będziecie musieli spróbować razem pomieszkać i zobaczyć czy pasujecie do siebie i czy się dotrzecie

Infaunted współczuję, takie sytuacje nigdy nie są przyjemne nawet jeśli inaczej zdecydować nie można było. Choć popieram Adzi w tym co powiedziała, lepiej teraz niż później bo byłoby tylko gorzej

Agatko koniecznie daj znać jak przetestujesz suszarę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:29   #1959
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kasik71k Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomózcie wyżej umieściłam zdjęcia PROSZĘ !!!!
chyba dekoloryzacja by tylko coś tu zdziałała, albo bardzo gęsty balejaż rozjaśniaczem...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:33   #1960
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kasik71k Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze zdjęcia to oczywiście moje. A chviałabym mieć najlepiej coś takiego. Chcę również tak ściąć.

"Hej! dopiero znalazłam ten temat.
Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Ale zawsze robiłam pasemka. Od roku miałam rude, teraz zrobiłam znowu pasemka Chciałabym jednak przejść na jakiś ładny bląd. Tyko nie wiem czym zrobić. Nigdy nie farbowałam całych włosów na bląd. Noi martwię się potem, o odrosty. Bo jak miałam pasemka na rudych to może jakoś wyjdzie, ale potem co z odrostem poradźcie co zrobić. "
kochana.. blond - nie bląd. Samą farbą może Ci być ciężko, my tu w większości mamy jaśniejsze włoski od Twoich a i tak musimy kombinować z podkładami. Poza tym jak masz balejaż to musisz liczyć się z tym, że nie wyjdzie Ci jednolity kolor, zawsze będą gdzieś miejsca jaśniejsze i ciemniejsze (podług balejażu). Celuj w farby z aktywatorem rozjaśniacza, to jedyne co mogę Ci poradzić bo pojęcia nie mam jaki może być efekt przy ciemnym brązie. Zazwyczaj nawet na pudełkach nie jest zalecane farbowanie na blond przy takich włosach - ale jak mocno się uprzesz to decyzja należy do Ciebie.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 16:59   #1961
kasik71k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
kochana.. blond - nie bląd
Przepraszam - oczywiście. Sama jestem w szoku
kasik71k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 18:04   #1962
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny słyszałyście może o czymś takim jak ERILIA NutriCare (Creatina) szampon i odżywka-jedwabista maska do włosów suchych???Bo po farbowaniu będę musiała zadbać o moje sianko
Ponoć po nim wlosy są lśniące i wogóle po farbowaniu czy prostowaniu.Na youtubie taka dziewczyna jak ciasteczko25(bardzo ladne wlosy ma niezniszczone zadbane) ma bardzo fajne filmiki i w jednym z nim własnie opisuje pordkty, które używa i wogóle jak farbuje wlosy fajne filimiki, no i wlasnie kuszą mnie te 2 produkty tylko pytam czy któraś z was jeszcze uzywała bo jedno kosztuje niecałe 80 zl i drugie też.
Tu macie link do tego filmiku
http://www.youtube.com/user/ciasteczko25
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 18:15   #1963
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kasik71k Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomózcie wyżej umieściłam zdjęcia PROSZĘ !!!!
ja tez uwazam ze narazie jedyne wyjscie by calosc pojasnic to gesty balejaz u fryzjera No i licz sie z tym, ze jak pozniej zaczniesz farbowac calosc to zawsze bedziesz miala problem z odrostem bo masz bardzo ciemny, wtedy albo metoda na podklad albo rozjasniacz.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Snow, ja to chyba muszę przestać oglądać Twoje zdjęcia, bo dostaje palpitacji. Masz tak piękne te włosy, że aż normalnie napatrzeć się nie mogę : love: Ach.. A dziś oglądałam stockholm w sklepie a tam na pudełku jest blond wzwyż zalecany, poniżej nie - no i zgłupiałam.. Mam taki duży ten odrost jak nie wyjdzie to będzie bardzo widać. Dlaczego wybór koloru musi być taki skomplikowany
ojej dziekuje sluchaj z tym stockholmem to ciezka sprawa moze jak masz az tak duzy odrost to nie ryzykuj, zrob sprawdzona metoda, a nastepnym razem sprobujesz stockholm z mniejszym odrostem

A ja mialam napisac, ze wlosy po szamponie yves rocher i odzywce ce-ce sa boskie miekkie jak u dziecka, takie elastyczne i lekkie zobacze tylko, czy szampon nie obciaza zbytnio wlosow ale raczej nie sadze. Natomiast po tamtym biosilku, nastepnego dnia mialam tluste wlosy, takze nie dla mnie, a jedynie do jakichs ekstremalnie suchych wlosow
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 19:37   #1964
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny wiem, że Was męczę, ale mam nadzieję, że doradzicie co z tych trzech rzeczy które napisałam na poprzedniej stronie mam zrobic
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:11   #1965
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja pierwszy raz zrobilam pasemka 522 jak wlasnie wyszedl mi rudawy odrost po excellence 10.21 perlowy blond, niestety nie mam fotek. Nie wiem czy te Twoje farby sie nadaja, szczerze wtedy sama nie wiedzialam co wyjdzie po tym n&e, zrobilam bo mialam w domu akurat, fajnie wyszlo i tak zostalo Moze sprobuj na pasemku ten wellaton, jak bedzie dobrze to zrobisz wiecej
No to ja juz po tescie z Garnierem Nutrise 101- niestety na pasemkach kilku wyszla jakas szara taka, ale ogolnie jakby wcale nie rozjasnilo. a przez chwileczke pociagnelam na juz rozjasnionym pasemku rozjasniaczem to tak zlapalo na jasny fiolet d0brze ze to tylko test jutro testuje Wellaton
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak, palete widziałam i kolorki bardzo fajne
Tutaj na tym wątku dziewczyna polecała na żółtko albo A albo V, a najlepiej to zmieszac je ze sobą. Poczytaj sobie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148377
U mnie za toner 80zł w salonie, także nie wiem czy w 50 się zmieścisz, no ale spytac zawsze możesz
A jak nie to spróbuj tymi farbami, które masz. Wybierz jedną i porób troszke pasemek. Zawsze oszczędniej
Dodaję kolorki Synca. W rzeczywistości wyglądają jaśniej. Patrz na lewą stronę
dziekuję Enchanted poczytalam, popatrzylam. kolorki fajne te chlodne, jutro zadzwonie do fryzjerki i zapytam jaka cena za tonowanie tylko obawiam sie ze to sie szybko wyplucze i rudosc nadal bedzie przebijac. ale jeszcze nie podjelam decyzji..probuje z pasemkami
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka naprawdę ladnie wygladasz, nie przejmuj się tak bardzo tym że rudawo czy tam złotawo Ci wyszło. Będziesz miala swoj odrosr, chociaz 2mm już będzie inaczej. A jak chcesz to stonuj sobie tym Matrixem
Ty masz włoski 28cm? Wydaje mi się że dłuzsze.
dzięki Agatau ale jakos zle sie czuje.. jutro probuje z pasemkami Wellatonem, jesli tez nie wyjda to kupuje n&e522. Juz mam "kropeczki" na przedzialku, wloski mi rosna!
a dlugosc tak ok.28cm od czubka glowy mierzone. No kiedys mialam dluzsze 44cm ale ostatnio scielam ale nie zaluje- zdrowe sa ale teraz juz zapuszcza, znowu
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Mówiłyście o balejażu i pasemkach...a więc byłam wczoraj na 18-stce kolezanki i tam dziewczyna miała śliczny balejaż, naprawdę super podeszłam do niej i zapytałam gdzie robi włosy a ona na to, że koleżanka mamy-fryzjerka jej robi i bierze za to...uwaga...30zł!!
a naprawdę miała to pięknie zrobione taki cieniutki i gęsty

Dziewczyny mam do Was takie pytanie, powiedzcie czy dobrym pomysłem jest, żebym za rok zamieszkała z moim TŻ-tem?? Bo wybieramy się razem na studia, do tego samego miasta więc...jak myślicie?? wypowiedzcie się proszę może byc na prywatnych
oo prosze dobrze zrobiony balejaz to niespotykane w dzisiejszych czasach! w dodatku ta cena!ale pewnie po znajomosci heh
co do Twojego pytania to mysle ze to bardzo dobre rozwiazenie! Ja się wlasnie z TZ'em za 5 dni przeprowadzam do mieszkanka wynajmowanego i bedziemy tylko ja i on juz nie moge sie doczekac! Jestesmy 6lat razem(15 pazdziernika bedzie dokladnie 6) i od roku jestesmy zareczeni Czas najwyzszy zamieszkac ze soba
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj tak mowa była o 8.13 nie zwróciłam uwagi ze źle napisałam.No wiesz ja teraz mam na włosach taki chłodny bez i tez jestem ciekawa jak pokryje taki odcień.Ale oczywiście zdam relacje.
nic sie nie stalo czekamy na relacje ze zdjeciami 3mam kciuki
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kochaneczka, moja droga - dziś na zakupach jak byłam to widziałam takie "egzemplarze", że naprawdę aż śmiać mi się chce z samej siebie, że ja takimi głupotami się przejmuje jak np rude odrosty Chodzą w jakichś siwych włosach albo centralnie fioletowych i się nie przejmują. Także.. zostaw te swoje odrosty i odczekaj do następnego farbowania, chyba, że bardzo Cię to kole to możesz je tonerem spróbować potraktować Uszy do góry.
hehe dzieki za pocieszenie no czekam czekam.. tylko z pasemkami probuje jutro dam znac jak po Wellatonie
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:13   #1966
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, że Was męczę, ale mam nadzieję, że doradzicie co z tych trzech rzeczy które napisałam na poprzedniej stronie mam zrobic
Ewciu, a w jakim stanie sa teraz Twoje wloski? moze wkleisz jakies foto? bo nie pamietam.. no i odrost. Moze ten balejaz blondami? rozumiem ze to u fryzjera tak? jak Ci wtedy robi? rozjasniacz na czesci pasemek a na reszcie farba w jakims chlodnym odcieniu blondu? czy jak?pokaz na zdjeciu moze o co mniej wiecej chodzi
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:15   #1967
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
oo prosze dobrze zrobiony balejaz to niespotykane w dzisiejszych czasach! w dodatku ta cena!ale pewnie po znajomosci heh
co do Twojego pytania to mysle ze to bardzo dobre rozwiazenie! Ja się wlasnie z TZ'em za 5 dni przeprowadzam do mieszkanka wynajmowanego i bedziemy tylko ja i on juz nie moge sie doczekac! Jestesmy 6lat razem(15 pazdziernika bedzie dokladnie 6) i od roku jestesmy zareczeni Czas najwyzszy zamieszkac ze soba
no naprawdę był super zrobiony
no w Twoim przypadku na pewno jest to super pomysł i życzę szczęścia tylko, że ja mam dopiero 18 lat, co prawda zamierzamy zamieszkac razem dopiero na studiach czyli jak będę miała 19 lat i wtedy będziemy już ze sobą 3 latka ale mam dylemat, zresztą nie będę się martwic na zapas na razie jest dobrze, zobaczymy co będzie i jak się wszystko potoczy, matura, uczelnia na którą się dostanę będzie dobrze
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:25   #1968
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no naprawdę był super zrobiony
no w Twoim przypadku na pewno jest to super pomysł i życzę szczęścia tylko, że ja mam dopiero 18 lat, co prawda zamierzamy zamieszkac razem dopiero na studiach czyli jak będę miała 19 lat i wtedy będziemy już ze sobą 3 latka ale mam dylemat, zresztą nie będę się martwic na zapas na razie jest dobrze, zobaczymy co będzie i jak się wszystko potoczy, matura, uczelnia na którą się dostanę będzie dobrze
ewciu, a moze po prostu pierwszy raz ta dziewczyna miala robiony balejaz? i tak wiesz na calych naturalnych wlosach to wtedy slicznie wychodzi bo jest ta rowno.. a pozniej to zazwyczaj jest coraz wiecej tych pasemek bo fryzjerka nigdy nie wybierze idealnie tych samych pasm ktore wczseniej byly rozjasniane..
dziękuję ze zyczenie szczescia! bardzo mi miloo, dla Ciebie rowniez Nie spiesz sie, skoro jestes taka mloda, masz jeszcze czas
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:29   #1969
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Ewciu, a w jakim stanie sa teraz Twoje wloski? moze wkleisz jakies foto? bo nie pamietam.. no i odrost. Moze ten balejaz blondami? rozumiem ze to u fryzjera tak? jak Ci wtedy robi? rozjasniacz na czesci pasemek a na reszcie farba w jakims chlodnym odcieniu blondu? czy jak?pokaz na zdjeciu moze o co mniej wiecej chodzi
ogólnie uważam, że są w dobrym stanie, dbam o nie tylko jedna rzecz mnie w nich denerwuje, że są strasznie sztywne...
wklejam zdjęcia
1,2-światło naturalne i włoski schły same, nic z nimi nie robiłam
3,4,5,6- światło sztuczne, wyprostowane(zdjęcie robione przed chwilą)

chciałabym balejaż z zimnych blondów, ale nie ma takiego zdjęcia w internecie żebym mogła pokazac o co mi chodzi, jeśli znajdziecie to wklejcie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 20:31   #1970
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
ewciu, a moze po prostu pierwszy raz ta dziewczyna miala robiony balejaz? i tak wiesz na calych naturalnych wlosach to wtedy slicznie wychodzi bo jest ta rowno.. a pozniej to zazwyczaj jest coraz wiecej tych pasemek bo fryzjerka nigdy nie wybierze idealnie tych samych pasm ktore wczseniej byly rozjasniane..
dziękuję ze zyczenie szczescia! bardzo mi miloo, dla Ciebie rowniez Nie spiesz sie, skoro jestes taka mloda, masz jeszcze czas
na pewno nie miała pierwszy raz
dziękuję również nie będę się spieszyła, ale jeżeli byłaby taka możliwośc to chciałabym z moim TŻ-tem zamieszkac, bo inaczej byśmy się praktycznie nie widzieli, a tak to do domku wracam a tam on
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:47   #1971
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, że Was męczę, ale mam nadzieję, że doradzicie co z tych trzech rzeczy które napisałam na poprzedniej stronie mam zrobic
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ogólnie uważam, że są w dobrym stanie, dbam o nie tylko jedna rzecz mnie w nich denerwuje, że są strasznie sztywne...
wklejam zdjęcia
1,2-światło naturalne i włoski schły same, nic z nimi nie robiłam
3,4,5,6- światło sztuczne, wyprostowane(zdjęcie robione przed chwilą)

chciałabym balejaż z zimnych blondów, ale nie ma takiego zdjęcia w internecie żebym mogła pokazac o co mi chodzi, jeśli znajdziecie to wklejcie
Ewciu, a teraz mialas robione podklad+ syoss tak?
Ogolnie wydaje mi sie ze wloski masz w dobrej kondycji, no moze ciut przesuszone na koncach. Odrost bardzo sie rzuca w oczy przy tak jasnych wloskach widzę. A Ty masz chyba podobnie jak ja poziom 6 swoich naturalnych co? Ja osobiescie w az tak jasnych wlosach siebie nie widze. Ale wiem ze niektorym osobom pasują. Balejaz zawsze wyglada naturalniej moim zdaniem. a opisz prosze jak to robią ten balejaz z zimnych blondow? moze chociaz tylko odcienie podaj co?
bo chcialabym sobie jakos to wyobrazic
p.s. masz cuuudne pazurki!!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:03   #1972
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewciu no wlasnie tez jestem ciekawa jak wyglada balejaz z zimnych blondow tzn co popiel z perla i bezem? jakos tego sobie nie wyobrazam. Poza tym jak bedzie to balejaz robiony farbami to ten zimny odcien i tak sie bedzie wyplukiwal, w efekcie zostanie Ci kolor przyblizony do tego ktory teraz masz.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:10   #1973
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Ewciu, a teraz mialas robione podklad+ syoss tak?
Ogolnie wydaje mi sie ze wloski masz w dobrej kondycji, no moze ciut przesuszone na koncach. Odrost bardzo sie rzuca w oczy przy tak jasnych wloskach widzę. A Ty masz chyba podobnie jak ja poziom 6 swoich naturalnych co? Ja osobiescie w az tak jasnych wlosach siebie nie widze. Ale wiem ze niektorym osobom pasują. Balejaz zawsze wyglada naturalniej moim zdaniem. a opisz prosze jak to robią ten balejaz z zimnych blondow? moze chociaz tylko odcienie podaj co?
bo chcialabym sobie jakos to wyobrazic
p.s. masz cuuudne pazurki!!
Nie mam aż tak jasnych jak Ewcia, no ale jednak jasne są.. I odrost mam taki sam lub ciut większy i powiem Ci, że wcale go tak bardzo nie widać - zrobię sobie krzywy przedziałek z boku i włoski delikatnie się same tak ułożą, że naprawdę tego tak nie widać. Poza tym powiem Ci, że (być może to tylko moje odczucie) w jaśniejszych włosach mniej taki odrost razi niż jakbym miała żółte lub jakiś cieplejszy odcień. Nawet mąż mi powiedział jak narzekałam, że mam już takie długie odrosty, że to fajnie wygląda A ten Twój kolor jest bardzo fajny - nie jest zbyt jasny nie przejmuj się - może potrzebujesz czasu by się przyzwyczaić do odbicia w lustrze w nowym kolorze.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:35   #1974
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia czy Tobie chodzi o połączenie np 9,13 z pierwszej palety + np 10,1 z z drugiej? Czy jak to ma wyglądać? Swoja drogą znalazłam jeszcze jakieś farby które mają w swojej ofercie 3 odcienie popielatych blondów
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:42   #1975
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ewcia czy Tobie chodzi o połączenie np 9,13 z pierwszej palety + np 10,1 z z drugiej? Czy jak to ma wyglądać? Swoja drogą znalazłam jeszcze jakieś farby które mają w swojej ofercie 3 odcienie popielatych blondów
te farby wlasciwie nie do dostania sa kiedys byly w kauflandzie, teraz czasem mozna tam tylko jakies ciemne odcienie napotkac.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:44   #1976
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

oo a ja je pierwszy raz widzę nie wiedziałam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:47   #1977
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo a ja je pierwszy raz widzę nie wiedziałam
ja sama sie o nich z wizazu dowiedzialam jeszcze w 1 czesci watku dziewczyna nimi robila i bardzo zachwalala a farba za cos ok 5-6zl
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:50   #1978
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatamannko
a moglabys pokazac swoje wloski? Bo Was tutaj tyle jest ze ja sie gubie a odrost mi osobiscie sie podoba(wiem ze dziwna jestem heh) ale dlatego ze wtedy moje brwi(a sa dosc ciemne) ladnie z tym odrostem sie komponuja i to naturalniej wyglada. Mozesz pwiedziec jaki masz kolor swoich naturalnych wlosow? ja poziom5-6. I jaka metoda farbujesz? podklad i farba?
Heh a ja mam wlasnie cieply odrost teraz-rudo-zloty i to mi sie nie podoba;/ ale pracuje nad tym:P
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 23:16   #1979
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a jak długo efekt po tonerze Ci pozostał? bo ja też kiedyś chciałam kupić ale pani w sklepie z prof farbami mi odradziła, bo "po tygodniu nie będzie śladu"

a co do TŻ-ow..widzę, że wszystkie w szczęśliwych związkach gratuluje!
Ja ze swoim się rozstałam w zeszłym tyg, po 2 latach
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak, to jest Matrix. Ja tym tonerem nie robiłam, także nie mogę się wypowiadać co do trwałości, bo nie wiem.
Ale wiem, że u fryzjera niechciane żółtka właśnie tym ratują. Zapytaj ile weźmie za to Twoja fryzjerka.
Albo tak jak Snow Ci mówi pasemka tym n&e 522? Albo którąś z farbek, które posiadasz? Zawsze jakieś wyjście jest głowa do góry!


Widocznie tak musiało być. Jak decyzji nie żałujesz to dobrze zrobiłaś. Widocznie nie był Ciebie wart
A tego jednego jedynego jeszcze znajdziesz, nie martw się


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oj tak sukienki asosowe sa boskie
A te sukienki rzeczywiście wypaśne są
jak cenowo? i gdzie je nabyłyście?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
No to ja juz po tescie z Garnierem Nutrise 101- niestety na pasemkach kilku wyszla jakas szara taka, ale ogolnie jakby wcale nie rozjasnilo. a przez chwileczke pociagnelam na juz rozjasnionym pasemku rozjasniaczem to tak zlapalo na jasny fiolet d0brze ze to tylko test jutro testuje Wellaton

dziekuję Enchanted poczytalam, popatrzylam. kolorki fajne te chlodne, jutro zadzwonie do fryzjerki i zapytam jaka cena za tonowanie tylko obawiam sie ze to sie szybko wyplucze i rudosc nadal bedzie przebijac. ale jeszcze nie podjelam decyzji..probuje z pasemkami

dzięki Agatau ale jakos zle sie czuje.. jutro probuje z pasemkami Wellatonem, jesli tez nie wyjda to kupuje n&e522. Juz mam "kropeczki" na przedzialku, wloski mi rosna!
a dlugosc tak ok.28cm od czubka glowy mierzone. No kiedys mialam dluzsze 44cm ale ostatnio scielam ale nie zaluje- zdrowe sa ale teraz juz zapuszcza, znowu

oo prosze dobrze zrobiony balejaz to niespotykane w dzisiejszych czasach! w dodatku ta cena!ale pewnie po znajomosci heh
co do Twojego pytania to mysle ze to bardzo dobre rozwiazenie! Ja się wlasnie z TZ'em za 5 dni przeprowadzam do mieszkanka wynajmowanego i bedziemy tylko ja i on juz nie moge sie doczekac! Jestesmy 6lat razem(15 pazdziernika bedzie dokladnie 6) i od roku jestesmy zareczeni Czas najwyzszy zamieszkac ze soba

nic sie nie stalo czekamy na relacje ze zdjeciami 3mam kciuki

hehe dzieki za pocieszenie no czekam czekam.. tylko z pasemkami probuje jutro dam znac jak po Wellatonie
Spytaj fryzjerki jak cenowo ten toner i jak z trwałością, bo jak po tygodniu się wypłucze to szkoda kasy i nerwów.
Próbuj jeszcze tym Wellatonem
albo jak się nie czujesz mega źle to zostaw jak jest i poczekaj aż odrost się pojawi. A wtedy coś innego nałożysz
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 01:42   #1980
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziekuje Wam kochane za słowa otuchy
ogólnie to z podjęciem decyzji zbierałam się z miesiac, bo patrzylam troche za bardzo przez pryzmat notabena wspaniałej przeszlosci ale z myslą już się zdążyłam oswoić, takze teraz nie jest tak zle mam 21 lat i szkoda marnować sobie życie...

co do sukienek Asos to mozna albo je kupić na asos.com, ale ja akurat kupilam na allegro bo potrzebowałam szybkiej przesyłki cenowo to różnie, zależy od modelu

Ewcia, fajne masz włoski, kolorek bardzo oryginalny i na pewno się wyróżniasz na ulicy ale balejaż z zimnych blondów też może być ciekawy i ładnie do Ciebie pasować, sęk w tym, żeby znalezc dobrą fryzjerkę która go wykona jak należy

Kochaneczka, wg mnie też ładnie wyglądasz co do cery, to spróbuj może lekki krem brązujący, nada Ci fajny kolorek i buzia nie będzie się wydawała różowawa a na cieplejszy odrost to może zrob jak snowhite radzi, czyli n&e ??
a co do brwi, to mysle, że nie tyle Ci przeszkadza ich kolor co różnica w odcieniach..bo pewnie brwi masz popielate a odrost teraz ciepły wiec się gryzą...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.