Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 06:27   #1951
weronica91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

dziewczyny załączyła mi się straszna panika!

tabletki novynette biorę już prawie 4 lata, ostatnia tabletka z blistra przypada na piątek (koło polnocy) i zawsze krwawienie dostawałam w poniedziałek/wtorek. Jest środa a tu nic... w tym miesiacu kochalam sie tylko raz, gdzies w polowie blistra, tabletki brałam regularnie (+/- 3 h) , nie wydaje mi sie zebym jakiejs zapomniala wziasc (w sensie wyjac z blistra i polozyc gdzies a nie polknac) , nie ma mozliwosci zebym byla w ciazy prawda? nie daloby sie miec az takiego pecha? ( dodam jeszcze, ze w piatek i sobote mialam silne bolu w podbrzuszu, a teraz mam taki bialy dosc gesty sluz

Edytowane przez weronica91
Czas edycji: 2014-05-07 o 06:30
weronica91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:08   #1952
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez weronica91 Pokaż wiadomość
dziewczyny załączyła mi się straszna panika!

tabletki novynette biorę już prawie 4 lata, ostatnia tabletka z blistra przypada na piątek (koło polnocy) i zawsze krwawienie dostawałam w poniedziałek/wtorek. Jest środa a tu nic... w tym miesiacu kochalam sie tylko raz, gdzies w polowie blistra, tabletki brałam regularnie (+/- 3 h) , nie wydaje mi sie zebym jakiejs zapomniala wziasc (w sensie wyjac z blistra i polozyc gdzies a nie polknac) , nie ma mozliwosci zebym byla w ciazy prawda? nie daloby sie miec az takiego pecha? ( dodam jeszcze, ze w piatek i sobote mialam silne bolu w podbrzuszu, a teraz mam taki bialy dosc gesty sluz
Spokojnienigdzie nie jest napisane ze musisz kropka w kropke tego samego dnia dostawac krwawienie. Moze to to byc zarowno pierwszego, jak i ostatniego dnia przerwy
Tak wiec wyluzuj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 07:57   #1953
weronica91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

wiem, że panikuję po prostu przez 4 lata nie mialam takiego opoznienia
weronica91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:22   #1954
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej,dziś idę na szczepienie na tężec i mam takie pytanie czy skuteczność tabletek może być obniżona(jestem w połowie opakowania)?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:56   #1955
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Hej,dziś idę na szczepienie na tężec i mam takie pytanie czy skuteczność tabletek może być obniżona(jestem w połowie opakowania)?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z tego co wiem, szczepionka na tężec nie obniża skuteczności tabletek antykoncepcyjnych.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:13   #1956
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny mam pytanie, czy ktoras z Was zmieniala tabletki ze schematu 24+4 na 21+7 o takim samym skladzie, jak mam to zrobic normalnie po 4 dniach przerwy? Czy moj organizm nie odczyta 7 dni przerwy jako 3 zapomnianych tabletek? Moj ginekolog mowi, ze nie, ale nie ufam mu bo ostatnio mowil tez ze zmiana z mocniejszych na slabsze nie ma nic do rzeczy itd. a z tego co wiem to nie jest prawda.
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:33   #1957
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Tak. Rozpoczynasz nowe opakowanie po przerwie bo sklad jest ten sam. Ja biore tabletki 24+4 ciagiem ale jak zrobilam przerwe to 7 dniowa zamiast 4
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 08:54   #1958
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
Tak. Rozpoczynasz nowe opakowanie po przerwie bo sklad jest ten sam. Ja biore tabletki 24+4 ciagiem ale jak zrobilam przerwe to 7 dniowa zamiast 4
wiesz, że nie można sobie przedłużać przerwy. można ją skracać ale nie przedłużać.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 09:08   #1959
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
wiesz, że nie można sobie przedłużać przerwy. można ją skracać ale nie przedłużać.
test na inteligencje.
bierzesz tabletki 21 dniowe (21+7) chcesz ominac krwawienie i laczysz opakowania. w sumie 42 tabletki. ilu dniowa przerwe robisz?

Edytowane przez aguusia88
Czas edycji: 2014-05-10 o 09:18
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 10:10   #1960
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
test na inteligencje.
bierzesz tabletki 21 dniowe (21+7) chcesz ominac krwawienie i laczysz opakowania. w sumie 42 tabletki. ilu dniowa przerwe robisz?
7-dniową ale Ty piszesz, że bierzesz 24+4 i robisz przerwę 7 dni. Więc?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 10:38   #1961
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
7-dniową ale Ty piszesz, że bierzesz 24+4 i robisz przerwę 7 dni. Więc?
Nooo...A co za różnica czy łącze opakowania 24 czy 21 dniowe skoro to ten sam sklad ???
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 10:41   #1962
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
Nooo...A co za różnica czy łącze opakowania 24 czy 21 dniowe skoro to ten sam sklad ???
no tak, bo oni sobie z braku laku wymyślają jednakowe tabletki.
Nie podpowiadaj takich rzeczy dziewczynie bo zrobi głupotę a potem będzie, że brała tabletki prawidłowo a zaszła w ciążę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 10:45   #1963
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Nie mam co juz tlumaczyc bo i tak nie zakumasz.Robcie sobie co chcecie. W kazdym razie mozna przejsc z systemu 24+4 do systemu 21+7. I odwrotnie. A co do mnie. czy ja biore 100 tabletek z opakowania narai czy narai plus to malo istotne. Mam 2 rodzaje recept. Jeden gin dal mi tabsy 21 a drugi te same ale w ilosci 24.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 11:57   #1964
kicikicikotku
Raczkowanie
 
Avatar kicikicikotku
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 123
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, nie bijcie, ale zwracam się do Was z prośbą o radę - czy biorąc tabletki od 1 dnia okresu będę automatycznie zabezpieczona i nie muszę przez pierwsze 7 dni wspierać się prezerwatywą?
W ulotce jest napisane, że rozpoczęcie brania tabsów pierwszego dnia zapewnia "natychmiastową ochronę", ale zdania są podzielone - jedni mówią, że trzeba mimo wszystko stosować gumki przez pierwszych 7 dni, inni że nawet przez pierwszy miesiąc... Szukałam odpowiedzi na wcześniejszych stronach, ale nie byłam w stanie przebrnąć przez wszystkie.

Chcę mieć 100000000% pewności, bo ciąża dla mnie w tym momencie, to byłaby tragedia - trzeba najpierw skończyć studia, pozwiedzać świat itp.

Jeśli chodzi o lekarza, to nie spytałam go, bo... nie wiedziałam, że mi przepisuje typową antykoncepcję. Po prostu muszę brać hormony ze względu na problemy zdrowotne, a że w ulotce wyczytałam, że to tego typu tabletki, to trzeba to przecież wykorzystać.
__________________
When you're finished changing, you're finished.


kicikicikotku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 12:24   #1965
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kicikicikotku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bijcie, ale zwracam się do Was z prośbą o radę - czy biorąc tabletki od 1 dnia okresu będę automatycznie zabezpieczona i nie muszę przez pierwsze 7 dni wspierać się prezerwatywą?
oczywiście, że jesteś zabezpieczona.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 12:53   #1966
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kicikicikotku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bijcie, ale zwracam się do Was z prośbą o radę - czy biorąc tabletki od 1 dnia okresu będę automatycznie zabezpieczona i nie muszę przez pierwsze 7 dni wspierać się prezerwatywą?
W ulotce jest napisane, że rozpoczęcie brania tabsów pierwszego dnia zapewnia "natychmiastową ochronę", ale zdania są podzielone - jedni mówią, że trzeba mimo wszystko stosować gumki przez pierwszych 7 dni, inni że nawet przez pierwszy miesiąc... Szukałam odpowiedzi na wcześniejszych stronach, ale nie byłam w stanie przebrnąć przez wszystkie.

Chcę mieć 100000000% pewności, bo ciąża dla mnie w tym momencie, to byłaby tragedia - trzeba najpierw skończyć studia, pozwiedzać świat itp.

Jeśli chodzi o lekarza, to nie spytałam go, bo... nie wiedziałam, że mi przepisuje typową antykoncepcję. Po prostu muszę brać hormony ze względu na problemy zdrowotne, a że w ulotce wyczytałam, że to tego typu tabletki, to trzeba to przecież wykorzystać.
sie sluchaj ulotki. w necie pelno bzdur pisze
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:14   #1967
kicikicikotku
Raczkowanie
 
Avatar kicikicikotku
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 123
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dzięki, dziewczyny!!!
Mam nadzieję, że to moja pierwsza i ostatnia "schiza" dotycząca tabletek.

Słonecznego, udanego weekendu!!!
__________________
When you're finished changing, you're finished.


kicikicikotku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:09   #1968
Amelia_93
Raczkowanie
 
Avatar Amelia_93
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej Kochane Współżyje z moim chłopakiem od niedawna, stosuje antykoncepcję hormonalną, bo wydawała mi się najbardziej rozsądną formą antykoncepcji dopóki nie zaczęłam współżyć.. Teraz jeżeli dochodzi do zbliżenia, to stosujemy też prezerwatywę. Chciałabym z niej zrezygnować, bo gdzieś odbiera mi przyjemność z seksu.. Ale potrzebuję od Was paru mocnych TAK, żeby przekonać się, że po to są tabletki, aby partner nie musiał używać prezerwatywy i mógł kończyć we mnie Dodatkowo.. jezeli zdarzy mi się przyjąć tabletke później niż o określonej godzinie, ale nie przekroczę 12 h to wszystko zachowane jest jak należy? Pozdrawiam
__________________
Zwycięstw kopalnie odkryj w sobie,
wszystko siedzi w Twojej głowie!
Amelia_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 16:46   #1969
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Nasze mocne tak nie zmienia twojego zaufania. Wiec musisz usiąść i zastanowic sie czemu tabletki a nie inna metoda. Co do pory przyjmowania to tak jak w ulotce - do 12 h
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 16:55   #1970
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Amelia_93 Pokaż wiadomość
Hej Kochane Współżyje z moim chłopakiem od niedawna, stosuje antykoncepcję hormonalną, bo wydawała mi się najbardziej rozsądną formą antykoncepcji dopóki nie zaczęłam współżyć.. Teraz jeżeli dochodzi do zbliżenia, to stosujemy też prezerwatywę. Chciałabym z niej zrezygnować, bo gdzieś odbiera mi przyjemność z seksu.. Ale potrzebuję od Was paru mocnych TAK, żeby przekonać się, że po to są tabletki, aby partner nie musiał używać prezerwatywy i mógł kończyć we mnie Dodatkowo.. jezeli zdarzy mi się przyjąć tabletke później niż o określonej godzinie, ale nie przekroczę 12 h to wszystko zachowane jest jak należy? Pozdrawiam
Oczywiscie ze jestes zabezpieczona
Drugie TAK

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:55   #1971
Amelia_93
Raczkowanie
 
Avatar Amelia_93
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
Nasze mocne tak nie zmienia twojego zaufania. Wiec musisz usiąść i zastanowic sie czemu tabletki a nie inna metoda. Co do pory przyjmowania to tak jak w ulotce - do 12 h

Tutaj nie chodzi o zaufanie, tylko o przejęcie takiego racjonalnego myślenia od innych, dzięki rozmowie na ten temat myślę, że nabiorę większej pewności

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze jestes zabezpieczona
Drugie TAK

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Staram się unikać jak ognia wszystkiego co może obniżyć skuteczność, więc chce w to wierzyć
__________________
Zwycięstw kopalnie odkryj w sobie,
wszystko siedzi w Twojej głowie!
Amelia_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:56   #1972
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Pomyśl ile dziewczyn stosuje tylko tej metody antykoncepcji i nie jest w ciąży a nie próżnują
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 18:51   #1973
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ja również bałam się przy 1 opakowaniu, by partner we mnie kończył.
Ode mnie rada, kiedy najlepiej jest, by partner w Tobie skończył, a Ty, żebyś się przekonała - przełam się i daj skończyć partnerowi dzień przed przerwą lub w czasie przerwy. Będziesz czekać kilka dni na krwawienie (a nie np. całe 3 tyg.) a jak dostaniesz (a dostaniesz na pewno), to się przekonasz, że tabsy działają
Ja tam zrobiłam i od tego momentu chulam
Oczywiście na początku bardziej uważałam, by przyjąć o konkretnej godzinie i bałam się zbyt dużo czosnku i wit. C.... ale z czasem się przekonałam, że przyjęcie 3-4h w tę czy w tamtą nie robi różnicy, a czosneki i cytrusy w normalnym użytkowaniu wcale nie obniżają skuteczności Unikam tylko 4h przed i po grejfruta lub soku - to wszystko
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:33   #1974
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny no to jak w koncu? Wedlug Was moge robic przerwe 4 dniowa w Yazie, wziac normalnie 21 tabletek i zrobic 7 dniowa przerwe?
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:38   #1975
Amelia_93
Raczkowanie
 
Avatar Amelia_93
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Ja również bałam się przy 1 opakowaniu, by partner we mnie kończył.
Ode mnie rada, kiedy najlepiej jest, by partner w Tobie skończył, a Ty, żebyś się przekonała - przełam się i daj skończyć partnerowi dzień przed przerwą lub w czasie przerwy. Będziesz czekać kilka dni na krwawienie (a nie np. całe 3 tyg.) a jak dostaniesz (a dostaniesz na pewno), to się przekonasz, że tabsy działają
Ja tam zrobiłam i od tego momentu chulam
Oczywiście na początku bardziej uważałam, by przyjąć o konkretnej godzinie i bałam się zbyt dużo czosnku i wit. C.... ale z czasem się przekonałam, że przyjęcie 3-4h w tę czy w tamtą nie robi różnicy, a czosneki i cytrusy w normalnym użytkowaniu wcale nie obniżają skuteczności Unikam tylko 4h przed i po grejfruta lub soku - to wszystko

CZOSNEK? ;O Od kogo usłyszałaś, że czosnek wpływa na działanie? Bo serio pierwszy raz słyszę i myślę, że to jakiś przekręt jest, bankowo!

Myślę, że Twój sposób jest dobry, warto spróbować
__________________
Zwycięstw kopalnie odkryj w sobie,
wszystko siedzi w Twojej głowie!
Amelia_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 19:53   #1976
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez annakarenina123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny no to jak w koncu? Wedlug Was moge robic przerwe 4 dniowa w Yazie, wziac normalnie 21 tabletek i zrobic 7 dniowa przerwe?
Mozesz
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 21:44   #1977
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Słszałam, że jak zje się za dużo czosnku np. 6 takich cząstek, ale jadłam dużo w sosie, w kanapkach i innych potrawach, ale jeszcze nie zaciążyłam
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 19:34   #1978
Amelia_93
Raczkowanie
 
Avatar Amelia_93
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Słszałam, że jak zje się za dużo czosnku np. 6 takich cząstek, ale jadłam dużo w sosie, w kanapkach i innych potrawach, ale jeszcze nie zaciążyłam
Ktoś wymyślił chyba straszną głupotę..
__________________
Zwycięstw kopalnie odkryj w sobie,
wszystko siedzi w Twojej głowie!
Amelia_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:36   #1979
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

xxx

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2015-08-24 o 08:30
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 22:00   #1980
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
od września 2013 roku biorę qlairę ( to moje trzecie tabletki, wcześniejsze powodowały plamienia).
Od ponad tygodnia co kilka dni nachodzą mnie bóle na dole brzucha ( tak jak przed okresem, jeszcze gdy nie zażywałam tabletek), dzisiaj zobaczyłam, że mam plamienie.
Myślicie, że to coś złego? Wizytę u gin mam już umówioną.
Bóle brzucha/jajników mogą czasem się pojawiać przy tabsach, plamienie również. Skoro masz wizytę umówioną, to idź, chociaż myślę, żę mogłabyś poczekać i zobaczyć czy plamienie by trwało długo i czy bóle byłyby zbyt częste. Jeżeli tak, to wtedy trzeba by było lecieć do lekarza najlepiej po zmianę tabletek.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.