Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 16:08   #1951
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Nie mam dzis nawet siły ani ochoty wszystkiego nadrabiać wybaczcie ale mam gorsze dni..... ;/
Ostro się pokłóciłam wczoraj z Tż-tem do takiego stopnia że odłączył mi kabel od neta i poszlismy spać osobno.
Do tego dobija mnie moja praca...Niby jestem z niej zadowolona bo kocham dzieci i moge z nimi pracować ale płacą mi groszę i podliczyłam że wypłata za pażdziernik wystarczy mi tylko na opłaty i żarcie...już na żadne przyjemności mi nie zostanie nawet
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:12   #1952
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej

Nie mam dzis nawet siły ani ochoty wszystkiego nadrabiać wybaczcie ale mam gorsze dni..... ;/
Ostro się pokłóciłam wczoraj z Tż-tem do takiego stopnia że odłączył mi kabel od neta i poszlismy spać osobno.
Do tego dobija mnie moja praca...Niby jestem z niej zadowolona bo kocham dzieci i moge z nimi pracować ale płacą mi groszę i podliczyłam że wypłata za pażdziernik wystarczy mi tylko na opłaty i żarcie...już na żadne przyjemności mi nie zostanie nawet
O kurcze
To o co Wam poszło?
i jakim prawem odłącza Ci kabel od neta?
Co internet tylko jego jest? nie rozumiem.

A co do pracy to może rozejrzyj sie za jakąś dodatkową na pół etatu popołudniami np.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:29   #1953
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
O kurcze
To o co Wam poszło?
i jakim prawem odłącza Ci kabel od neta?
Co internet tylko jego jest? nie rozumiem.

A co do pracy to może rozejrzyj sie za jakąś dodatkową na pół etatu popołudniami np.
Poszło o to że on przyszedł z roboty a ja sobie siedziałam na wizażu akurat zdązyłam go włączyć i właśnie Was nadrabiałam a ten wparował zrobił mi awanturę że nie można nawet ze mną pogadać i odłączyl kabel. To ja mu zrobiłam mega awanturę, bo ja sprzątam w domu, gotuje mu obiadki a ten mi aferę zrobił że na chwilę kompa włączyłam....Poza tym wspólnie oplacamy internet więc nie ma prawa mi niczego zakazywać. Poszłam bez słowa spać osobno. Pierwsza nasza kłótnia w nowym mieszkaniu

Co do pracy to jak bym wam napisała ile ja mam na godzinę na rękę to załamałybyście się.....ale gdzie nie szukam to wszędzie teraz groszę płacą. Póki co będę pracować tutaj bo lubię tą pracę ze względu na dzieciaki ale szefowa okazała się po☠☠☠*** do tego zarobki słabe ale codziennie wchodze na gumtree i szukam czegoś lepszego. Taka praca jak mam jest fajna jako dorywcza ale ja potrzebuje dużo więcej kasy na opłaty, jedzenie itd. Nie po to studia kończyłam i mam magistra żeby tak mnie traktować....
Może poszukam czegoś nie w moim zawodzie...... Sama już nie wiem co z moją przyszłością
Powiedz mi Kylie a ty jak zadowolona jesteś z pracy w sklepie? Zarobki dobre chociaż ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:34   #1954
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ojj z pracą niestety tak jest, nie ma jej-źle, jest-za mało zarabiamy, zarabiamy więcej-chcemy jeszcze więcej (to akurat tyczy się mnie...)...
pisałam Wam, że jutro mam rozmowę o pracę, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa na zostawienie swojej starej w której wcale źle nie zarabiam, jednak chciałabym więcej, co niekoniecznie tamta mi zagwarantuje...no i jeszcze spotkanie jest o 9, 30km ode mnie, a ja po nocce będę o 6 w domu...

Lavia mam nadzieję, że się pogodzicie z tż, jak jego wina to jak przeprosi

Kylie u mnie mija miesiąc od farbowania...i w sumie powinnam już odrost pokryć ale mi się nie chce

Wiecie jak zrobić coś takiego??
1383909_10151650330586607_1014777412_n.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:42   #1955
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Poszło o to że on przyszedł z roboty a ja sobie siedziałam na wizażu akurat zdązyłam go włączyć i właśnie Was nadrabiałam a ten wparował zrobił mi awanturę że nie można nawet ze mną pogadać i odłączyl kabel. To ja mu zrobiłam mega awanturę, bo ja sprzątam w domu, gotuje mu obiadki a ten mi aferę zrobił że na chwilę kompa włączyłam....Poza tym wspólnie oplacamy internet więc nie ma prawa mi niczego zakazywać. Poszłam bez słowa spać osobno. Pierwsza nasza kłótnia w nowym mieszkaniu

Co do pracy to jak bym wam napisała ile ja mam na godzinę na rękę to załamałybyście się.....ale gdzie nie szukam to wszędzie teraz groszę płacą. Póki co będę pracować tutaj bo lubię tą pracę ze względu na dzieciaki ale szefowa okazała się po☠☠☠*** do tego zarobki słabe ale codziennie wchodze na gumtree i szukam czegoś lepszego. Taka praca jak mam jest fajna jako dorywcza ale ja potrzebuje dużo więcej kasy na opłaty, jedzenie itd. Nie po to studia kończyłam i mam magistra żeby tak mnie traktować....
Może poszukam czegoś nie w moim zawodzie...... Sama już nie wiem co z moją przyszłością
Powiedz mi Kylie a ty jak zadowolona jesteś z pracy w sklepie? Zarobki dobre chociaż ?
zaraz skrobne Ci PW

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ojj z pracą niestety tak jest, nie ma jej-źle, jest-za mało zarabiamy, zarabiamy więcej-chcemy jeszcze więcej (to akurat tyczy się mnie...)...
pisałam Wam, że jutro mam rozmowę o pracę, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa na zostawienie swojej starej w której wcale źle nie zarabiam, jednak chciałabym więcej, co niekoniecznie tamta mi zagwarantuje...no i jeszcze spotkanie jest o 9, 30km ode mnie, a ja po nocce będę o 6 w domu...

Lavia mam nadzieję, że się pogodzicie z tż, jak jego wina to jak przeprosi

Kylie u mnie mija miesiąc od farbowania...i w sumie powinnam już odrost pokryć ale mi się nie chce

Wiecie jak zrobić coś takiego??
Załącznik 5455072
ja farbowałam tak jak w podpisie i juz by sie przydało
co do fryzur to ja nie wiem, ja umiem tylko kucyka,klasyczny warkocz i czasem jakies uwiniete "cos" na głowie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:43   #1956
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Wiecie jak zrobić coś takiego??
Załącznik 5455072
Kok na skarpecie/wypełniaczu owinięty warkoczem



Dziewczyna z fotki albo ma długaśne włosy albo warkoczyk doczepiony
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:46   #1957
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ojj z pracą niestety tak jest, nie ma jej-źle, jest-za mało zarabiamy, zarabiamy więcej-chcemy jeszcze więcej (to akurat tyczy się mnie...)...
pisałam Wam, że jutro mam rozmowę o pracę, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa na zostawienie swojej starej w której wcale źle nie zarabiam, jednak chciałabym więcej, co niekoniecznie tamta mi zagwarantuje...no i jeszcze spotkanie jest o 9, 30km ode mnie, a ja po nocce będę o 6 w domu...

Lavia mam nadzieję, że się pogodzicie z tż, jak jego wina to jak przeprosi

Kylie u mnie mija miesiąc od farbowania...i w sumie powinnam już odrost pokryć ale mi się nie chce

Wiecie jak zrobić coś takiego??
Załącznik 5455072

Taa znając jego zwali winę na mnie.... eh.
A gdzie teraz pracujesz ? Skoro masz tak daleko to może sobie daruj. Odległość też jest ważna moim zdaniem - wiem z własnego doświadczenia. Ja godzinę jadę do mojej pracy z dwoma przesiadkami także średnio. Co innego jakbym miała autko....

Oj nie wiem jak zrobić coś takiego ale też mega mi sie podoba
U mnie niedługo prawie dwa miesiące miną od farbowania :P Ale mam zamiar coś zadziałać niedługo - chociaż odrost prawie nie rzuca się w oczy.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
zaraz skrobne Ci PW

ok czekam kochana
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 16:47   #1958
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kylie, ta fryzura jest mega na odrosty



Chyba nawet wygląda lepiej z odrostami niż bez Wbrew pozorom nie jest taka trudna, klasyczna korona robi się dłużej Jak ta dziewczyna rozpuści włosy, to nie wygląda już tak fajnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:57   #1959
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cherry fotki bez makijazu i opis jakie masz oczy- plamki, kolor, jaka cere, jak sie opalasz, jaki naturalny kolor wlosow- jaki polysk i powiem ci mniej wiecej jaki ty jestes typ

To ja też chcę! oczy mam mocno zielone z ciemną otoczką i ciemnymi plamkami cerę raczej w żółtym tonie czasem się waham czy nie jest aby lekko brzoskwiniowy ale skłaniam się ku tej żółci mimo wszystko :P po opalaniu szybko brązowieje dzień dwa i już jestem muśnięta słońcem naturalny kolor włosów i tu jest problem ponieważ od 15go roku życia widzę go tyle co na odroście ale pamiętam że byłam taką złotą blondynką do dziś mimo że włosy się zrobiły ciemniejsze i za dnia mam wrażenie że są popielate w świetle sztucznym widzę złoty poblask jadę jutro do domu to zabiorę kilka zdjęć z albumu i zeskanuję aż sama jestem ciekawa jak te moje włosy wyglądały bo już nie pamiętam


zdjęcie oczu tylko takie znalazłam ale oddaje kolor jedno w słońcu drugie w cieniu + bonus oczko Tż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (19,4 KB, 44 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:57   #1960
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kok na skarpecie/wypełniaczu owinięty warkoczem



Dziewczyna z fotki albo ma długaśne włosy albo warkoczyk doczepiony
dzięki, zaraz zobaczę, jak dla mnie pojedynczy chudziutki warkoczyk wokół koka nawet mógłby być
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Taa znając jego zwali winę na mnie.... eh.
A gdzie teraz pracujesz ? Skoro masz tak daleko to może sobie daruj. Odległość też jest ważna moim zdaniem - wiem z własnego doświadczenia. Ja godzinę jadę do mojej pracy z dwoma przesiadkami także średnio. Co innego jakbym miała autko....

Oj nie wiem jak zrobić coś takiego ale też mega mi sie podoba
U mnie niedługo prawie dwa miesiące miną od farbowania :P Ale mam zamiar coś zadziałać niedługo - chociaż odrost prawie nie rzuca się w oczy.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------



ok czekam kochana
Mój też mi kiedyś robił wywody, że za dużo czas przed kompem spędza, pow. mu że tak jak on z piwem, doszliśmy do porozumienia że on mi nie zabrania jednego a ja mu drugiego, wy też musicie się dogadać, że każdy ma wolny czas i robi z nim co chce, a jak chce pogadać to niech powie, zamyka się kompa i gada...

Co do pracy...teraz dojeżdżam 20km prawie, praca w biurze przy dokumentach i fakturach, ale na 3 zmiany.
Nowa praca to miałby być przedstawiciel handlowy na cały śląsk, siedziba firmy tylko 30km ode mnie, więc to nie gra aż takiej różnicy bo i tak firmowe auto jest. Jednakże obawiam się, że sobie nie poradzę z wyrabianiem norm by uzyskać premię i zostanę z gołą wypłatą. A na obecnym stanowisku wcale źle nie zarabiam tylko jakoś tak zmiany potrzebuje...
Może zamiast zmiany pracy zapiszę się na jakiś kurs/studium, żeby mieć zmianę w życiu
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:00   #1961
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kok na skarpecie/wypełniaczu owinięty warkoczem



Dziewczyna z fotki albo ma długaśne włosy albo warkoczyk doczepiony
Truskawkowa zawsze pomocna tutorialnem
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kylie, ta fryzura jest mega na odrosty



Chyba nawet wygląda lepiej z odrostami niż bez Wbrew pozorom nie jest taka trudna, klasyczna korona robi się dłużej Jak ta dziewczyna rozpuści włosy, to nie wygląda już tak fajnie
błahahahhaha i Ty myslisz,że ja to sobie sama zrobie
ja sie zgubiłam juz przy dwóch pierwszych przeplotach
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 17:04   #1962
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Truskawkowa zawsze pomocna tutorialnem

błahahahhaha i Ty myslisz,że ja to sobie sama zrobie
ja sie zgubiłam juz przy dwóch pierwszych przeplotach
Tylko czekam aż zarzucicie wyzwaniem fryzurowym

Tamta skręcana fryzura naprawdę nie jest trudna, ale mogą się mylić strony, najlepiej wypróbować na kimś najpierw Szkoda, że nie mieszkasz w moim mieście, uwielbiam czesać koleżanki Puchnę z dumy jak potem opowiadają ile komplementów zebrały
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:12   #1963
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Tylko czekam aż zarzucicie wyzwaniem fryzurowym

Tamta skręcana fryzura naprawdę nie jest trudna, ale mogą się mylić strony, najlepiej wypróbować na kimś najpierw Szkoda, że nie mieszkasz w moim mieście, uwielbiam czesać koleżanki Puchnę z dumy jak potem opowiadają ile komplementów zebrały
jak ns razem bede we Wro to pojdziemy na kawe

Możeciemi polecić jakis grzebień z szeroko rozstawionymi zębami?
Co sądzicie o tym drewnianym z TBS?

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Ja za to kocham takie fryzury
http://styl.fm/item/2342703
to jest właśnie mój styl jesli chodzi o wiazania

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-10-23 o 17:09
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:28   #1964
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
jak ns razem bede we Wro to pojdziemy na kawe
Chętnie

Nadal kocham Stapiza Dziś po przerwie umyłam szamponem z tej serii a potem walnęłam emulsję, namacać się nie mogę Przy częstym używaniu efekt jest wyraźnie słabszy, mimo wszystko polecam wszystkim emulsję

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ja za to kocham takie fryzury
http://styl.fm/item/2342703
to jest właśnie mój styl jesli chodzi o wiazania
Serio? Jak zawsze takie widziałam to sobie myślałam "Kylie bym tak uczesała, pasuje do niej jak do nikogo innego", ale stwierdziłam, że wolisz messy buny Nie żartuję Pasują mi do Ciebie takie "drapieżne", trochę punkowe kucyki. Ja chyba lepiej się czuję w grzecznych warkoczykach

Tak bym Cię też uczesała




---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Jeszcze taki puchaty kłos


Świetny jest też ten warkocz


Sorry za spamowanie fryzurami, to mój żywioł

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

A tu masz tutorial podobnej fryzury, którą wkleiłaś
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:31   #1965
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Chętnie

Nadal kocham Stapiza Dziś po przerwie umyłam szamponem z tej serii a potem walnęłam emulsję, namacać się nie mogę Przy częstym używaniu efekt jest wyraźnie słabszy, mimo wszystko polecam wszystkim emulsję
Ja dzisiaj nalozylam Lorealka, pokocham ta odzywke cos czuje
Musze koniecznie maski sprobowac

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Chętnie
Serio? Jak zawsze takie widziałam to sobie myślałam "Kylie bym tak uczesała, pasuje do niej jak do nikogo innego", ale stwierdziłam, że wolisz messy buny Nie żartuję Pasują mi do Ciebie takie "drapieżne", trochę punkowe kucyki. Ja chyba lepiej się czuję w grzecznych warkoczykach

Tak bym Cię też uczesała




---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Jeszcze taki puchaty kłos


Świetny jest też ten warkocz


Sorry za spamowanie fryzurami, to mój żywioł

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

A tu masz tutorial podobnej fryzury, którą wkleiłaś
hahhaa powaznie tak Ci sie z takim stylem kojarze
widze,że znasz sie bardzo dobrze na ludziach
Ooooooo trafiłaś w moje gusta bezbłędnie
Kobieto czesz mnie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:55   #1966
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nalozylam Lorealka, pokocham ta odzywke cos czuje
Musze koniecznie maski sprobowac

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------


hahhaa powaznie tak Ci sie z takim stylem kojarze
widze,że znasz sie bardzo dobrze na ludziach
Ooooooo trafiłaś w moje gusta bezbłędnie
Kobieto czesz mnie
Maski obowiązkowo, może będzie niedługo w promo w Rossie, pojutrze nowa gazetka

Pasuje Ci styl na seksi gwiazdę rocka Fajnie wyglądałabyś z taką postawioną grzywą
fajnie też z rozpuszczonymi

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Ta też mi się podoba i jest prosta, chyba muszę zaopatrzyć się w bezbarwne gumeczki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 18:46   #1967
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Maski obowiązkowo, może będzie niedługo w promo w Rossie, pojutrze nowa gazetka

Pasuje Ci styl na seksi gwiazdę rocka Fajnie wyglądałabyś z taką postawioną grzywą
fajnie też z rozpuszczonymi

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Ta też mi się podoba i jest prosta, chyba muszę zaopatrzyć się w bezbarwne gumeczki
o to musze obczaic nowa gazetke, bo jak patrzyłam za maska w Auchanie to 27,99
Kurcze jaka szkoda,że mieszkasz tak daleko,bo chyba codziennie albo co drugi dzien byłabym u Ciebie na "czesing"

Ja sobie czasem tapiruje własnie przód i wsuwkami spinam, a potem jeszcze podnosze go troszke tym szpikulcem od grzebienia do tapirowania i wiąże w kitke taką właśnie wysoką
Podobnie mnie kiedys babcia moja czesała,bo ona ma mega zdolnosci w łapkach,takie trzy warkoczyki dobierane z jednej strony, druga polowe wlosow podtapirowalam i wyglądało z daleka jakbym miała bok wygolony
Cos takiego:
http://www.google.pl/imgres?biw=1366...9&tx=107&ty=55
i takiego
http://www.google.pl/imgres?biw=1366...0&tx=96&ty=115
Swoja drogą laska z drugiego linku ma boski kolor

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-10-23 o 18:52
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 18:52   #1968
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Tylko czekam aż zarzucicie wyzwaniem fryzurowym

Tamta skręcana fryzura naprawdę nie jest trudna, ale mogą się mylić strony, najlepiej wypróbować na kimś najpierw Szkoda, że nie mieszkasz w moim mieście, uwielbiam czesać koleżanki Puchnę z dumy jak potem opowiadają ile komplementów zebrały
Truskawkowa ja mieszkam we Wrocławiu, więc jakbyś chciała na kimś poćwiczyć nowe fryzury czy coś, to wiesz
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 18:59   #1969
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
o to musze obczaic nowa gazetke, bo jak patrzyłam za maska w Auchanie to 27,99
Kurcze jaka szkoda,że mieszkasz tak daleko,bo chyba codziennie albo co drugi dzien byłabym u Ciebie na "czesing"

Ja sobie cassem tapiruje własnie przód i wsuwkami spinam, a potem jeszcze podnosze go troszke tym szpikulcem od grzebienia do tapirowania i wiąże w kitke taką właśnie wysoką
Podobnie mnie kiedys babcia moja czesała,bo ona ma mega zdolnosci w łapkach,takie trzy warkoczyki dobierane z jednej strony, druga polowe wlosow podtapirowalam i wyglądało z daleka jakbym miała bok wygolony
Cos takiego:
http://www.google.pl/imgres?sa=X&biw...8&tx=141&ty=68
No szkoda, uwielbiam pleść blondynki, bo u nich najlepiej wyglądają wszelakie sploty A faceci się oglądają, że szok

Kurczę, mi się strasznie podobają takie warkoczowe boki, ale chyba mi nie pasują i nie mam takich gęstych włosów, raczej przeciętne w stronę rzadkich (z 9cm w ciasnym kucyku). Samej dosyć ciężko się takie małe dobierańce czesze niestety, przynajmniej ja miałam problem

Takie prawdziwe wygolenia mi się podobają, ale u mało kogo. Zazwyczaj u naturalnych brunetek o pięknych, regularnych rysach Szkoda, że włosy nie rosną z 5cm miesiecznie, poszalałoby się

Jeszcze propo kolorków, rozmawiałam ze wspołlokatorką i sama z siebie stwierdziła, że chyba fajnie bym wyglądała w cieplejszym, słonecznym blondzie Zrobię sobie przerwę od gencjany i będę płukać w złotej, ocenicie za jakiś czas jak wyglądam w żółtawym blondziku w stylu reese witherspoon

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Truskawkowa ja mieszkam we Wrocławiu, więc jakbyś chciała na kimś poćwiczyć nowe fryzury czy coś, to wiesz
Będę pamiętać Pula moich przećwiczonych fryzur niestety jest uboga i opiera się głównie na dobierańcach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 19:01   #1970
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Zrobiłam włosy , nie bawiłam się w odrosty z woda 9% , całość zrobiłam na wodzie 6% i odrost sie nie wyróżnia. Najpiękniej wyszło pod spodem bo odcien jak na palecie a góra jak to góra jasniejsza- jest orzechowy niuans , chyba jest Socha Nastepnym razem robie tylko 8,36 nie będę dodawać 9,36 . Teraz chyba za dużo dałam tej 9-tki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ar9252.jpg (37,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ar9254.jpg (33,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ar9257.jpg (34,1 KB, 29 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-10-23 o 19:06
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:04   #1971
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Zrobiłam włosy , nie bawiłam się w odrosty z woda 9% , całość zrobiłam na wodzie 6% i odrost sie nie wyróżnia. Najpiękniej wyszło pod spodem bo odcien jak na palecie a góra jak to góra jasniejsza- jest orzechowy niuans , chyba jest Socha Nastepnym razem robie tylko 8,36 nie będę dodawać 9,36 . Teraz chyba za dużo dałam tej 9-tki.
Wklej fotki, jeśli będziesz miała możliwość Kiedyś też robiłam Famą, ślicznie wyszło i kondycja też super.

Przeglądam sobie galerię farb i znalazłam Agatkę, ale śliczny blond miałaś po 9.13
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=75
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:10   #1972
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
No szkoda, uwielbiam pleść blondynki, bo u nich najlepiej wyglądają wszelakie sploty A faceci się oglądają, że szok

Kurczę, mi się strasznie podobają takie warkoczowe boki, ale chyba mi nie pasują i nie mam takich gęstych włosów, raczej przeciętne w stronę rzadkich (z 9cm w ciasnym kucyku). Samej dosyć ciężko się takie małe dobierańce czesze niestety, przynajmniej ja miałam problem

Takie prawdziwe wygolenia mi się podobają, ale u mało kogo. Zazwyczaj u naturalnych brunetek o pięknych, regularnych rysach Szkoda, że włosy nie rosną z 5cm miesiecznie, poszalałoby się

Jeszcze propo kolorków, rozmawiałam ze wspołlokatorką i sama z siebie stwierdziła, że chyba fajnie bym wyglądała w cieplejszym, słonecznym blondzie Zrobię sobie przerwę od gencjany i będę płukać w złotej, ocenicie za jakiś czas jak wyglądam w żółtawym blondziku w stylu reese witherspoon
Też mi się właśnie wydaje,że u blondynek lepiej widac takie sploty i efekt jest bardziej powalający

Może i bym sobie robiła i nauczyła sie w końcu dobierańców,ale mi zraz ręce mdleja przy dysplazje stawów barkowych
nawet firanek nie moge powiesić bez pomocy

Ja nigdy nie mierzyłam kucyka w objetości,nawet nie wiem jak sie do tego zabrac

Jestem bardzo ciekawa jak bedziesz wygladać, myslę,że bedzie Ci pasowało Czekam na zdjecia z pysiakiem w albumie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:13   #1973
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
No szkoda, uwielbiam pleść blondynki, bo u nich najlepiej wyglądają wszelakie sploty A faceci się oglądają, że szok

Kurczę, mi się strasznie podobają takie warkoczowe boki, ale chyba mi nie pasują i nie mam takich gęstych włosów, raczej przeciętne w stronę rzadkich (z 9cm w ciasnym kucyku). Samej dosyć ciężko się takie małe dobierańce czesze niestety, przynajmniej ja miałam problem

Takie prawdziwe wygolenia mi się podobają, ale u mało kogo. Zazwyczaj u naturalnych brunetek o pięknych, regularnych rysach Szkoda, że włosy nie rosną z 5cm miesiecznie, poszalałoby się

Jeszcze propo kolorków, rozmawiałam ze wspołlokatorką i sama z siebie stwierdziła, że chyba fajnie bym wyglądała w cieplejszym, słonecznym blondzie Zrobię sobie przerwę od gencjany i będę płukać w złotej, ocenicie za jakiś czas jak wyglądam w żółtawym blondziku w stylu reese witherspoon

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Będę pamiętać Pula moich przećwiczonych fryzur niestety jest uboga i opiera się głównie na dobierańcach

dobre i dobierańce ja dzięki Tobie nauczyłam się robić waterfalla
a z tymi typami urody, to już mi się wszystko pomieszało.. generalnie myślałam, że jestem latem, bo oczy mam zielono-niebieskie, ciemne brwi, jasną cerę, czerwone rumieńce, włosy o raczej chłodnym mysim odcieniu.. no ale patrząc na palety kolorystyczne, to nie cierpię pastelowych, rozbielonych kolorów, uwielbiam fuksję, chabrowy, szmaragdowy, fioletowy- kolory zawsze nasycone. W czarnym też się lubię, czerwony też ok, w bieli podobno mi nie do twarzy.. włosy miałam i czarne, i różne odcienie brązu i rude, i różne blondy.. no i bądź tu mądra
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:15   #1974
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Zrobiłam włosy , nie bawiłam się w odrosty z woda 9% , całość zrobiłam na wodzie 6% i odrost sie nie wyróżnia. Najpiękniej wyszło pod spodem bo odcien jak na palecie a góra jak to góra jasniejsza- jest orzechowy niuans , chyba jest Socha Nastepnym razem robie tylko 8,36 nie będę dodawać 9,36 . Teraz chyba za dużo dałam tej 9-tki.
mega kolorek
i jak Ci włosy juz urosły
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:19   #1975
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Też mi się właśnie wydaje,że u blondynek lepiej widac takie sploty i efekt jest bardziej powalający

Może i bym sobie robiła i nauczyła sie w końcu dobierańców,ale mi zraz ręce mdleja przy dysplazje stawów barkowych
nawet firanek nie moge powiesić bez pomocy

Ja nigdy nie mierzyłam kucyka w objetości,nawet nie wiem jak sie do tego zabrac

Jestem bardzo ciekawa jak bedziesz wygladać, myslę,że bedzie Ci pasowało Czekam na zdjecia z pysiakiem w albumie
Nawet ciemny odrost przy takich plecionkach wygląda super, nadaje takiej oprawy buzi

Wspołczuję Ci tych problemów ze stawami Fajnie byłoby mieć TŻ z talentem i cierpliwością, mój niestety mi takie "piękne" warkocze zaplótł, że wolę czesać się sama

Ja nie przykładam wielkiej wagi do tych obwodów, bo jak są spuszone to mają większy, gładkie mniejszy. Z ciekawości zmierzyłam w taki lepszy dzień, zrobiłam kucyka na czubku głowy i objęłam metrem krawieckim.

Nasza ekspertka od rozpoznawania farbowańców głosiła, że ma 17cm Weź sobie miarę i zobacz jaki to obwód

Paulina śliczny kolor i kondycja super Tylko wszystko wyjdzie w praniu, a dokładniej w myciu Najpiękniejszy kolor po farbie w swoim życiu miałam po Renee Blanche 8N. Nawet mnie obcy ludzie zaczepiali. Przyciemniałam z jaśniutkiego, zero zielonych tonów, ale jak wiadomo z takich zwykle farby zmywają się szybko. O pigmentacji wtedy nie miałam pojęcia RB bardzo polecam jako farby dające niesamowcie naturalne blondy, wpadające bardziej w ciepły, zupełnie nieniszczące włosów. Włosy po nich miałam jak po odżywce (w składzie bardzo dużo składników odżywczych), lepiej niż po Alfie. Z trwałością niestety gorzej...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:21   #1976
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
To bardzo mnie to cieszy i nie dziwię się, że Ciebie wybrała na swoją Panią

Bunny a jak rozpoznać jakim latem jestem?? bo, że latem to już wiem
zastanawiam się nad jasnym latem a łagodnym latem, jak je odróżnić??
tu masz:

http://barwyurody.blogspot.com/searc...podtypy%20lata
cos na bank dopasujesz
ja troszke inaczej nazywam te typy i dziele na 2 a nie 3...ale poprawnych teorii jest wiele...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:24   #1977
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
dobre i dobierańce ja dzięki Tobie nauczyłam się robić waterfalla
a z tymi typami urody, to już mi się wszystko pomieszało.. generalnie myślałam, że jestem latem, bo oczy mam zielono-niebieskie, ciemne brwi, jasną cerę, czerwone rumieńce, włosy o raczej chłodnym mysim odcieniu.. no ale patrząc na palety kolorystyczne, to nie cierpię pastelowych, rozbielonych kolorów, uwielbiam fuksję, chabrowy, szmaragdowy, fioletowy- kolory zawsze nasycone. W czarnym też się lubię, czerwony też ok, w bieli podobno mi nie do twarzy.. włosy miałam i czarne, i różne odcienie brązu i rude, i różne blondy.. no i bądź tu mądra
O cieszę się Waterfalla robię sobie rzadko, bo mam obsesję na punkcie strąków, a jak wiadomo ta fryzura ma podkreślać pasma

Co do urody, wiesz moim zdaniem warto te wszystkie analizy traktować trochę z przymrużeniem oka, słuchać bardziej swojej intuicji niż ludzi, którzy niekoniecznie znają się na wizażu itp Czasem ktoś po prostu lubi dany kolor i będzie nas komplementował w nim

Fajnie jest eksperymentować i się zmieniać, o ile te zmiany są łatwe do odwrócenia (płukanki rządzą)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:28   #1978
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej

Nie mam dzis nawet siły ani ochoty wszystkiego nadrabiać wybaczcie ale mam gorsze dni..... ;/
Ostro się pokłóciłam wczoraj z Tż-tem do takiego stopnia że odłączył mi kabel od neta i poszlismy spać osobno.
Do tego dobija mnie moja praca...Niby jestem z niej zadowolona bo kocham dzieci i moge z nimi pracować ale płacą mi groszę i podliczyłam że wypłata za pażdziernik wystarczy mi tylko na opłaty i żarcie...już na żadne przyjemności mi nie zostanie nawet
oj nieciekawie, ale musicie sie dogadac pierwsze "koty za ploty".

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
To ja też chcę! oczy mam mocno zielone z ciemną otoczką i ciemnymi plamkami cerę raczej w żółtym tonie czasem się waham czy nie jest aby lekko brzoskwiniowy ale skłaniam się ku tej żółci mimo wszystko :P po opalaniu szybko brązowieje dzień dwa i już jestem muśnięta słońcem naturalny kolor włosów i tu jest problem ponieważ od 15go roku życia widzę go tyle co na odroście ale pamiętam że byłam taką złotą blondynką do dziś mimo że włosy się zrobiły ciemniejsze i za dnia mam wrażenie że są popielate w świetle sztucznym widzę złoty poblask jadę jutro do domu to zabiorę kilka zdjęć z albumu i zeskanuję aż sama jestem ciekawa jak te moje włosy wyglądały bo już nie pamiętam


zdjęcie oczu tylko takie znalazłam ale oddaje kolor jedno w słońcu drugie w cieniu + bonus oczko Tż
z opisu brzmisz jak wiosna, tylko że wiosny zle wygladaja w platynach wiec sadze po oczach ze jestes jednak lato, albo mieszanka z ciutka wiosny...
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Zrobiłam włosy , nie bawiłam się w odrosty z woda 9% , całość zrobiłam na wodzie 6% i odrost sie nie wyróżnia. Najpiękniej wyszło pod spodem bo odcien jak na palecie a góra jak to góra jasniejsza- jest orzechowy niuans , chyba jest Socha Nastepnym razem robie tylko 8,36 nie będę dodawać 9,36 . Teraz chyba za dużo dałam tej 9-tki.
pieknie lsnia i fajny kolor
i jak widac odrosty masz jednak podatne na rozjasnianie gdy na 6% ci wzielo tak dobrze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:30   #1979
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nawet ciemny odrost przy takich plecionkach wygląda super, nadaje takiej oprawy buzi

Wspołczuję Ci tych problemów ze stawami Fajnie byłoby mieć TŻ z talentem i cierpliwością, mój niestety mi takie "piękne" warkocze zaplótł, że wolę czesać się sama

Ja nie przykładam wielkiej wagi do tych obwodów, bo jak są spuszone to mają większy, gładkie mniejszy. Z ciekawości zmierzyłam w taki lepszy dzień, zrobiłam kucyka na czubku głowy i objęłam metrem krawieckim.

Nasza ekspertka od rozpoznawania farbowańców głosiła, że ma 17cm Weź sobie miarę i zobacz jaki to obwód
ło matko jaki obwód sobie "wysniła"
a nie pisała ile ma jej kolezanka, piekna, naturalna blondynka
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:38   #1980
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
obstawiam ze jak agatka, jestescie podobnym typem asiu i na pewno mieszanym i mocnym(intensywnym).

no tez sadze ze wiecej masz wiosny ale nie do konca, bo chlodne wlosy ci pasuja jak widac nie wiem czy w zlotym blondzie bys rewelacyjnie wygladala np.

generalnie Polki juz tak maja, że typ lata maja wpisany jakby w geny jako mieszanke, z tego co zauwazylam...coraz mniej 100% lata, ale cos zostaje.

na ramie daj znac jak sie bedziesz na nich czula? evre masz czy cos innego?


a w ogole to jestem detektyw
chodzcie na bloga milki i zobaczcie ostatni post

http://milkaslife.blogspot.com/2013/...xtreme_23.html

taka cicha woda a jaka nam tu blondyna pod bokiem wyrosla jakie wlosy



o to cena spadla... kiedy ja szukalam zamiennika tabletek, i rozwazalam plastry to chodzily po 60zl za miesiac
Ja tam juz nie patrze na te typy urody bo mi w wiekszosci kolorach lata niedobrze, znowu wiosny tez nie, ale dobrze mi w intensywnych kolorach, ale nijak nie jestem zima, a nawet niektorzy uwazaja ze wiosna wiec kicham w to i robie co mi sie podoba

Ja sie sama zdziwiłam że takie tanie. Jak zapłaciłam z lekami 40pare złotych to oczy duze zrobiłam bo byłam przygotowana na wiekszy wydatek. Tymbardziej ze nawet chcialam internetowo zamawiac wczesniej bo tam zawsze taniej. Ale ze potrzebowałam na juz to musiałam kupic w aptece. No i dobrze, bo sie okazalo ze 10 zł taniej niz jakbym przez internet zamawiała Zobaczymy jak sie spisza. Póki co na ramie przykleiłam bo i tak długi rekaw nosi się teraz wiec nie widać.
Dziwnie tak, jakos nie umiem sobie wyobrazic sposobu w jaki to działa
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość



A zadowolona jesteś z nich?
Bo ja nie w temacie


:
Agatko ja dzisiaj pierwszy plaster przyklejam, bo tak przez miesiac brałam tabletki
Ale póki co mam infekcje też, pewnie tez przez antybiotyk ktory brałam
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też myślałam o plastrach ale takie to niehigieniczne wydaję się mi bo przykleja się je raz na jakiś czas i nosi ten sam i widziałam już u niejednej osoby po prostu brudne to takie fe
Ja zobacze jak sie sprawdza, jak bedzie kicha to przemyśle krążek

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Najdroższe chyba teraz są Zoely, mają inną postać estrogenu niż pozostałe tabletki, co ma niby dawać mniej skutków ubocznych. W praktyce, dziewczyny też na nie narzekają, czytałam w wątku i sobie dałam spokój z próbowaniem
Ja tam nie wierze w tabletki bez skutków ubocznych, wszystkie jakieś mają.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jakaś upośledzona czy co, bo nie kumam...
Wystawiam jakieś rzeczy na allegro, podaję info, że chcę płatności przez PayU - żadnych innych, zwykłych przelewów itp. a kurna ludzie kupują i tak wpisując, że płacą zwykłym przelewem i później do mnie piszą o podanie nr konta!
Ja pierdziele, no przecież to i dla nich bezpieczniejsze i dla mnie, bo wiadomo od razu, że ktoś zapłacił i że ja też mam już pieniądze na koncie


Zwróciłam cały sok z buraków, znowu
O kurcze biedna, nadal cie mdłosci mecza i wymioty Oby jak najmniej ich
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.