Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 14:13   #1951
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Basjenia, ja kupiłam taki podkład w biedrze za 20 zł. Ciekawe czy się sprawdzi...
własnie jak były to je macałam i wydal mi się zbyt....gumowy?
Trusia ja właśnie mam tylko jeden taki ikeowy i sama nie wiem....ja tam nie widzę różnicy w spaniu ale TŻ lubi....
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:18   #1952
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
dziewczyny a kupujecie podkłady na materacyk?takie nieprzemakalne żeby się materac nie brudził?bo jak patrzę w sklepie do którego się jutro wybieram to 62zł.....ciut drogawo mi się wydaje....
ja na razie też taki podkład seni położę plus ceratę, dziecko jest malutkie to nie wędruje po łóżku to wystarczy.
Ja muszę kupić na nasze łóżko i na łóżko starszej, której jeszcze czasem zdarzało się posiusiać. A na naszym boję się nawału mleka jak ostatnio, że przemoczę ten materac :/
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:21   #1953
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Ja też podkład seni podłoże 90/60 mam więc akurat. A ceratki gdzie kupię?
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:31   #1954
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Ja też podkład seni podłoże 90/60 mam więc akurat. A ceratki gdzie kupię?
w jakimkolwiek sklepie dziecięcym powinny być. w smyku są na pewno.

o coś takiego, ale są w różnych rozmiarach.

http://www.smyk.com/canpol-podklad-d...t-niemowlaka-p
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 14:35   #1955
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Ja też podkład seni podłoże 90/60 mam więc akurat. A ceratki gdzie kupię?
ja polecam ceratę z gumką, taką jaką ma prześcieradło
W smyku chyba też jest.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 15:22   #1956
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Basjenia ja mam zwykle ceratki z canpolu kosztowaly bodajze 4.5 a sa spore jeden mam do lozeczka pod materac a drugi do wozka w razie ulewania czy cos

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 15:36   #1957
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

witam sie w 36 tyg
dziewczyny prosze Was nie zakladajcie na materacyk ceratek bo sie dziec odparzy i przepoci to tak jakbyscie nie sciagnely folii z nowego materacyka ,ja juz to przechodzilam wiec dziele sie doswiadczeniem u mnie super sprawdzily sie takie podklady firmy pampers(nie wiem czy sa dostepne w Pl) uzywa sie ich gdy oducza sie dziecko od pieluszek super chlonne i przepuszczaja powietrze
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 15:36   #1958
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Zakochalam się w filcu mogę w tym siedzieć godzinami
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 15:40   #1959
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

wklejam link do tych podkladow
https://www.pampers.co.uk/pampers-bedmats
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 15:41   #1960
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Inka widzisz jak to wciaga ? Ja jestem uzalezniona :p
Agatka dzięki ze mowisz bo nie wpadla bym na to ze to moze dzieciaczka odparzyc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 15:49   #1961
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

no własnie dlatego szukam czegoś nie plastikowego....jak sie uleje czy będzie pampowy przeciek...żeby wszystko nie poszło od razu w materac... znalazłam taki ikeowy ale on jest od 1roku życia...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 15:49   #1962
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

wiesz pisze tak bo pamietam jak wyciagalam moja mala placzaca z lozeczka a ona miala cale mokre plecki jak moj tz zobaczyl ze mala pod przescieradlem ma cerate to od razu wyladowala w koszu i pamietam jak zdenerwowany do mnie powiedzial ze nie po to kupilismy super drogi materacyk z jakimis wkladami antyalergicznymi i super oddychajacy zeby go teraz przykryc folia i chwala mu za to ze mnie uswiadomil a ja jak taki cep kupilam te ceratke bo przeciez wszyscy kupowali i skoro sprzedaja w sklepach a czasami jest jako gratis do lozeczka to przeciez na pewno potrzebne
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 15:50   #1963
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Hej

Inka, super ze już lepiej! Wchodziłam specjalnie, zeby sprawdzić jakie newsy od Ciebie. My w podobnym terminie jestesmy
A z tą kosmetyczką to rzeczywiscie kosmos

Co do podkładu pod materac to tez miałam plan podłozenia ale synek sie bardzo pocił, także okazało sie, ze to nie sprawdza sie niestety. Materac był troche przesiusiany ale go rozpiełam i wymyłam tą czesc recznie, teraz juz nie ma sladów.

Hasiap a kiedy ta cesarka bedzie??

Ja byłam niedawno u gina - coreczka wydaje sie mi mała bo w 33 tygodniu miała 1600g ale nie przejmuje sie, - moze przytyje a moze bedzie malusia bo dziewczynki czesto mniejsze sie rodzą jednak

Gin potwierdził takze, ze bede miala planowaną cesarke po 38 tygodniu także kazał wytrzymac do konca listopada. Nie moge sie doczekac małej gwiazdki No i chce jak najszybciej sie da, bo chciałabym dojsc do siebie na swieta. Jak zawsze obskoczymy dwie wigilie u naszych rodziców, wiec bedzie sie działo.
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 15:55   #1964
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

im więcej grzebie w necie tym bardziej myślę o zwykłym ręczniku pod prześcieradło...na zasadzie dodatkowej warstwy...
moja trenerka dzisiaj załamywała nade mną ręce. śmieje się że widać najpierw piłkę a potem moje patyczakowate kończyny miło bo sama z siebie daje różne wskazówki jak mam sobie radzić z takim pakunkiem...a młody ostatnio doprowadza mnie prawie do płaczu...potrafi tak przywalić w okolice kości ogonowej że wczoraj noga mi się zatrzymała w połowie kroku nie wiem coś ucisnął chyba bo musiałam się zmusić żeby "dokończyć" krok....tez miewacie taki chód robota?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:16   #1965
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

ja mam chod kaczora lub pingwina jak kto woli
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:31   #1966
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

A ja potrzebuję nająć dźwig, bo jak siądę na podłodze żeby z dziećmi się pobawić to nie ma komu mnie podnieść czuję się ciężka jak hipopotam


Dzisiaj mnie natchnęło i umyłam meble i drzwi w całym domu ciepłą wodą z płynem do naczyń Jutro odkurzę i siedzę na czterech literach ;p
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 16:53   #1967
Hasiap
Rozeznanie
 
Avatar Hasiap
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 663
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość

Hasiap a kiedy ta cesarka bedzie??

Ja byłam niedawno u gina - coreczka wydaje sie mi mała bo w 33 tygodniu miała 1600g ale nie przejmuje sie, - moze przytyje a moze bedzie malusia bo dziewczynki czesto mniejsze sie rodzą jednak

Gin potwierdził takze, ze bede miala planowaną cesarke po 38 tygodniu także kazał wytrzymac do konca listopada. Nie moge sie doczekac małej gwiazdki No i chce jak najszybciej sie da, bo chciałabym dojsc do siebie na swieta. Jak zawsze obskoczymy dwie wigilie u naszych rodziców, wiec bedzie sie działo.
Ja będę miała 11.11.14r. Będę wtedy w 38 tyg mam w podpisie
__________________
Klaudia
Hasiap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:01   #1968
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Ja byłam niedawno u gina - coreczka wydaje sie mi mała bo w 33 tygodniu miała 1600g ale nie przejmuje sie, - moze przytyje a moze bedzie malusia bo dziewczynki czesto mniejsze sie rodzą jednak
Mnie też już dziewczyny uspokajały, bo Janko w 32tc miał niecałe 1500g. Następną wizytę mam za 2 tygodnie, zobaczymy ile przytył.

Też się już koleboczę, a to jeszcze tyle czasu...
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:11   #1969
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

To takie maleństwa aż tyle siusiają, że może być przeciek z pampka i zalanie materaca?
Ja kupiłam w Ikei takie coś z jedną stroną nieprzemakalną, ale to z myślą o przewijaku.

A któraś z Was kupiła już śpiworek do spania albo ma zamiar???
Chcę kupić w ten weekend i zastanawiam się jaki rozmiar wziąć? 62? chciałabym, żeby posłużyło to chociaż 3-4 miesiące

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Zakochalam się w filcu mogę w tym siedzieć godzinami
A co robisz z tego filcu? zapodaj mi jakieś stronki, bo ostatnio widziałam w sklepie z różnymi rzeczami do domu właśnie takie filcowe "kartki" wielkości a4 i też bym chciała coś zrobic chociaż taka jedna kartka kosztuje 1-1,50 e zaleznie od koloru...wydaje mi się, że trochę sporo.
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 17:14   #1970
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Paulinkus- kolega tak teraz kupił o 400zł taniej kafelki, drzwi wejściowe też o 400zł taniej no i prysznic i cała reszta też taniej, on tak wszystko do mieszkania kupił on line
W takim razie muszę się porozglądać w internecie. Jeszcze raz dziękuję za podpowiedź

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Kochana czasem jest takie fatum ze sypie się wszystko..ale zawsze potem wszystko się układa na nowo więc oby jak najszybciej tak było u Ciebie:-* u mnie różne rzeczy się działy.. Od kilku poważnych operacji mamy, choroby taty (schizofremii) przeprowadzka i nieprzyjemności z właścicielami byłymi mieszkania, to znowu zus odmówił mi wypłaty chorobowego , problem z zajsciem w ciąże i mogła bym tak jeszcze wymieniać.. Ale wychodzimy na prostą zawsze i życie toczy.się dalej będziemy matkami to najważniejsze
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:25   #1971
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Co do halloween to uważam że świetna zabawa dla dzieci albo motyw na imprezę. Ale chodzenie po domach to inna sprawa, nie każdy sobie życzy, albo ludzie nie są przygotowani na to. Choć plus dla tych mam jest spory bo wcześniej powiadomiły mieszkańców o zabawie i jeśli ktoś chce wziąć udział to weźmie. A i dzieciaki nie będą rozczarowane że wszyscy im odmawiają.
A ta katechetka to jakaś walnięta. Jak można tak straszyć takie małe dziecko. Przecież mogła jakoś to wytłumaczyć że halloween nic nie ma wspólnego z kościołem i bardziej u nas traktowane jest jak zabawę, że my mamy swoje święto zmarłych które obchodzimy. Kurcze teraz dziecko będzie się bało... Współczuje rodzicom

Agata mój mąż mówi do mnie "Choć tu mój mały pingwinku" bo tak kołysam się na boki jak wstanę i mam zrobić kilka kroków

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
To takie maleństwa aż tyle siusiają, że może być przeciek z pampka i zalanie materaca?
Ja kupiłam w Ikei takie coś z jedną stroną nieprzemakalną, ale to z myślą o przewijaku.

A któraś z Was kupiła już śpiworek do spania albo ma zamiar???
Chcę kupić w ten weekend i zastanawiam się jaki rozmiar wziąć? 62? chciałabym, żeby posłużyło to chociaż 3-4 miesiące



A co robisz z tego filcu? zapodaj mi jakieś stronki, bo ostatnio widziałam w sklepie z różnymi rzeczami do domu właśnie takie filcowe "kartki" wielkości a4 i też bym chciała coś zrobic chociaż taka jedna kartka kosztuje 1-1,50 e zaleznie od koloru...wydaje mi się, że trochę sporo.
To wcale nie dużo, na allegro ceny zaczynają się od złotówki za format A4 ale musisz doliczyć jeszcze wysyłkę
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:27   #1972
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Hasiap Pokaż wiadomość
Ja będę miała 11.11.14r. Będę wtedy w 38 tyg mam w podpisie
o to juz niedlugo

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Mnie też już dziewczyny uspokajały, bo Janko w 32tc miał niecałe 1500g. Następną wizytę mam za 2 tygodnie, zobaczymy ile przytył.

Też się już koleboczę, a to jeszcze tyle czasu...
Ja w poniedzialek, takze zobaczymy
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:31   #1973
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość
To wcale nie dużo, na allegro ceny zaczynają się od złotówki za format A4 ale musisz doliczyć jeszcze wysyłkę
1-1.50 euro
ale właśnie skapnęłam, że nie sprawdzałam np na ebay, dzięki za podpowiedź z allegro!
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 17:41   #1974
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
1-1.50 euro
ale właśnie skapnęłam, że nie sprawdzałam np na ebay, dzięki za podpowiedź z allegro!
A umknęło mi to euro
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 18:01   #1975
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Dziewczęta, ten filc z empiku jest całkiem dobry i w korzystnej cenie, kupujesz komplet różnokolorowych wychodzi tak samo jak na allegro.

Co do halloween, to w tamtym roku niektórzy nauczyciele krzywo na mnie patrzyli, bo z dzieciakami udekorowaliśmy klasę w tym stylu i niektórym to sie nie podobało. Zapomnieli sprawdzić, że uczę je nie tylko języka, ale i kultury tego kraju, mam to w podstawie programowej. Eh, ale i to nie przekonało wszystkim. W każdym razie, zgadzam się z Wami, że to może być element zabawy. A właśnie piekę ciastka "palce czarownicy", mąż jutro rozda swoim podopiecznym, a mnie nie będzie kusić, żeby wszystkie zjeść
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 18:38   #1976
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

ja też chodze jak kaczor gibam sie na boki :P az mnie plecy z tego bolą i tak jak Roksi nie umiem sie podnieść z ziemi a w każdym badź razie tyle wysiłku mnie to kosztuje, czuje jak nogi cierpią na tym i brzuch a no i w plecach coś sie wtedy blokuje ale chodu robota jak Basjenia chyba nie mam

mój mały tez nieraz posiusiał materac jak mu źle pampka założyłam ale potem zdjełam pokrowiec o wyprałam a reszte gabką wyprałam, na szczescie nic nie smierdziało. Z resztą na początku i tak śpi w rożku wiec materaca nie posika tylko rożek- nie przecieknie aż tak
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 18:58   #1977
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

dobry

właśnie wróciłam z wizyty u doktora, mała w 2 tygodnie przybrała 700g, a ja nic Mała ma już 1955g, więc spora z niej kobietka Wg dzisiejszego usg termin przesunął się na 22.12, zobaczymy co będzie dalej
Mała grzecznie leży główką w dół, ale doktor powiedział, że zastanawia się jeszcze nad sposobem rozwiązania. Nie chciał nic więcej powiedzieć, czemu ewentualnie rozważa cc, wydaje mi się, że z powodu mojego ciśnienia, które trochę spadło, ale mogłoby być niższe i crp, które wciąż jest wysokie
sjero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 19:01   #1978
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
To takie maleństwa aż tyle siusiają, że może być przeciek z pampka i zalanie materaca?
Ja kupiłam w Ikei takie coś z jedną stroną nieprzemakalną, ale to z myślą o przewijaku.

A któraś z Was kupiła już śpiworek do spania albo ma zamiar???
Chcę kupić w ten weekend i zastanawiam się jaki rozmiar wziąć? 62? chciałabym, żeby posłużyło to chociaż 3-4 miesiące
Ja bym chiala 56-62- podobno takie są ale nie wiem Jak nie to bede brala 62 Tez w weekend sie wybieram
Zaczelam gdybac czy nie kupic najpier do spania cos takiego: http://www.ecco-verde.de/angebote/puckenbag
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 19:02   #1979
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sjero Pokaż wiadomość
dobry

właśnie wróciłam z wizyty u doktora, mała w 2 tygodnie przybrała 700g, a ja nic Mała ma już 1955g, więc spora z niej kobietka Wg dzisiejszego usg termin przesunął się na 22.12, zobaczymy co będzie dalej
Mała grzecznie leży główką w dół, ale doktor powiedział, że zastanawia się jeszcze nad sposobem rozwiązania. Nie chciał nic więcej powiedzieć, czemu ewentualnie rozważa cc, wydaje mi się, że z powodu mojego ciśnienia, które trochę spadło, ale mogłoby być niższe i crp, które wciąż jest wysokie
Gratulacje!
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 19:50   #1980
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość
Ja bym chiala 56-62- podobno takie są ale nie wiem Jak nie to bede brala 62 Tez w weekend sie wybieram
Zaczelam gdybac czy nie kupic najpier do spania cos takiego: http://www.ecco-verde.de/angebote/puckenbag
Wiesz co, ja to też widziałam w sklepach (była już tu mowa o kokonach )
ale nie będę tego kupować. Na początku mała będzie chyba spać w rożku (się okaże), a później śpiworek. Te kokony skutecznie odstraszają mnie zdjęciami dzieci na opakowaniach (wyglądają jak mumie).

Nie widziałam rozmiaru 56-62 więc wezmę 62 nie wiem czy masz u siebie, ale ja po śpiworek wybieram się do tk maxx, jest duży wybór.
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 15:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.