Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 07:36   #1981
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Witam sie po udanym weekendzie nawet wypoczęta.
TŻ był i juz pojechał
Ale dobre chociaz te kilkanaście godzin.


Mała ma na boku ( kość biodrowa) czerwona plamke,wyglada to jak popękane naczynko ale ostatnio wyczułam ze to robi sie wypukle.Pediatra kazała obserwować i mowila ze nie wie co to jest...Ja oczywiscie panikuje juz i zastanawiam sie gdzie z tym isc...jedni mowia ze chirurg a inni ze dermatolog :/
Pokaze Wam fotę Załącznik 5747557


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zalezy jak nagle sie to pojawilo? Czy swedzi lub boli, czy mala reaguje na tonjak dotykasz.... jak juz to najpierw do dermatologa bo brzydkie to, a dermatolog skieruje jak trzeba bo moze wystarczy masc. Chirurg i tak nic nie moze ruszyc jak nie wie co to jest
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:37   #1982
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzien dobry

To mi synek wynagrodzil wczorajszy dzien pierwsze karmienie kolo 2.30 a drugie uwaga o 8 rano wstalismy przed 8 takze spisal się pieknie hihi Aż mu rano zrobiłam 150ml zeby sobie pojadl


Mam pytanie kiedy Wasze dzieciaczki wkladają rączki do buźki ? Mój własnie zaczyna i jak Go na tym przyłapie to tak fajnie przestaje wtedy hehe
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:41   #1983
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Santom ja gotuje dzis ,, NIC" szybko i bez babrania!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W takie upaly polecam kupic gdzies polowke kurczaka z rożna(najlepiej jak sprawdzone miejsce) i do tego swieze bulki i ogorki gruntowe z solą, u mnie wszyscy wcinają
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:48   #1984
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Madziarek1 nie zauważyłam dokładnie kiedy jej to wyszlo,w szpitalu nie miała.W domu na poczatku tez nie,potem myslalam ze zrobiło sie cos od lepow przy pampersach i pokazałam położnej,ona stwierdziła ze to jakies naczynko i poszłam do pediatry a ta kazała obserwować


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:58   #1985
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Madziarek1 nie zauważyłam dokładnie kiedy jej to wyszlo,w szpitalu nie miała.W domu na poczatku tez nie,potem myslalam ze zrobiło sie cos od lepow przy pampersach i pokazałam położnej,ona stwierdziła ze to jakies naczynko i poszłam do pediatry a ta kazała obserwować


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A to nie przypadkiem naczyniak? Podejdźcie do dermatologa dla spokoju, to napewno nic złego
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 09:08   #1986
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzień dobry

po karmienie o 3.37 kolejne chyba o 6.25 szaleństwo

Czuję się wyspana, tym bardziej że na dobre wstaliśmy po 9
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 09:46   #1987
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziewczyny, a jak jest z tym ulewaniem? Jak dziecko skonczy 3 miesiace to magicznie mija? Czy moze dalej trwac i wtedy trzeba sie martwic? Bo Patryk skonczy 3mce w srode a nadal Mu sie to zdarza, tak mniej wiecej w ciagu dnia po dwoch karmieniach..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 10:16   #1988
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Byli u nas wczoraj znajomi z dwójka dzieci, obaj to chłopcy. Starszak ma 5 lat a młodszy 1,5 roku.
Ten młodszy dalej potrzebuje smoczka by zasnąć


Ja się nie znam ale smoczka trzeba jakoś oduczać czy dziecko samo się z nim rozstaje? A jak oduczać to kiedy i jak?
Gdzieś przeczytałam że pierwszy dobry moment to wiek 4 miesięcy a potem chyba pół roku. To się chyba wiąże z rozwojem dziecka jakoś..

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:26   #1989
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cześć,

asia mój się już od jakiegoś czasu śmieje głośno ale powtarzam nie porównuj dzieci to nie ma sensu każde inaczej osiąga pewne etapy

justiwi po 3 miesiącach zmniejsza się potrzeba ciągłego ssania i można oduczać, ale to trzeba do dziecka indywidualnie dostosować. Ja Lusi zabrałam jak miała 3 to se parę tygodniu później kciuka znalazła i gadaj tu z taką. Dostała smoka z powrotem i oduczyłam jak miała 13 miesięcy. Z dnia na dzień. Zabrałam i tyle.
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:39   #1990
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Justiwi są dzieci co same odrzucą smoka a i takie którym trzeba pomóc. Ja oduczyłam syna jak miał 15m , niestety potem trafiłam na kilka dni do szpitala , mały to przeżył , TŻ nie potrafił uśpić więc dał mu z powrotem smoka. I wtedy on się bał że ktoś mu zabierze i 2tyg nie wypuszczał go z buzi (no chyba że jadł). Potem już tylko potrzebował do spania. I osobiście nie uważam że to jakaś tragedia że dziecko 1,5-2l ma jeszcze smoka. Udało się znowu jak miał 20m wytłumaczyć że smoczek zabrał Mikołaj do małych dzieci.

No i w zły dzień napisałam że moja tak fajnie śpi w dzień bo od 7.30 zaliczyła 2 drzemki jedna 15min a druga 5min. Dobrze że marudna nie jest.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:45   #1991
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Madziula a ten naczyniak to co to takiego? Wybiore sie do dermatologa jak TŻ w przyszłym tyg przyjedzie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 10:51   #1992
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Justiwi roznie, moj sam odrzucil jak mial 7 mcy poprostu przestal wolac/wkladać do buziola to poprostu nie dawaliśmy
Aczkolwiek uważam że 3 letni bratanek ze smokiem to przefiecie zwłaszcza że rodzice mają to gdzieś:/


O masakro jak duszno!!! Padam

Nikki wiem! Bo mój Papryk spał na spacerze 2 godziny może odebrał sen twojej Majce
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:58   #1993
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

A generalnie lepszy jest smoczek czy kciuk?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:16   #1994
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Beatusia wg dentystow smok ale zazwyczaj dziecko samo decyduje:p
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:29   #1995
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Nikki, Ktosiowa, Madziuula dzięki za odpowiedzi


Nikki ja nie piszę, że to tragedia choć może emotikona dała taki wydźwięk ale półtora roku to w moim odczuciu dość długo no ale ten maluch ma jedną drzemkę w dzień no i na noc do zasypiania mu potrzeba. To nie tak "dużo" tego mamlania.

Może to dlatego że mama odstawiła go od piersi z dnia na dzień jak skończył rok a gdyby jeszcze była pierś wieczorem to by usypiał bez smoczka, ale to już zależy pewnie od dziecka.


Mój dziś kończy 9 albo 10 tygodni (kurna muszę liczyć w kalendarzu ręcznie bo nie pamietam ) i w głos się nie śmieje i sam zabawek nie chwyta ale jak mu dać do rączki to chwilę przytrzyma

Za to swietnie oburącz chwyta pierś i się nią bawi na zasadzie bliżej- dalej/ssam- nie ssam

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Policzyłam, 10 tygodni dziś kończy Wiktor czyli od jutra 11 zaczynamy

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:53   #1996
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Carolyna jak się w firefoxie dodaje do często używanych te stronki tak żeby mi forum od razu na nowej wiadomości otwierało??
hmmm, tego to chyba nie da się zrobić, ja mam zapisane w zakładkach ustawienia użytkownika i tam dopiero klikam tego ptaszka od nowej wiadomości od danego wątku
Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Mała ma na boku ( kość biodrowa) czerwona plamke,wyglada to jak popękane naczynko ale ostatnio wyczułam ze to robi sie wypukle.Pediatra kazała obserwować i mowila ze nie wie co to jest...Ja oczywiscie panikuje juz i zastanawiam sie gdzie z tym isc...jedni mowia ze chirurg a inni ze dermatolog :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wydaje mi się że prędzej dermatolog
Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
co na obiad klecicie dzis?
ogórkowa
Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Mam pytanie kiedy Wasze dzieciaczki wkladają rączki do buźki ? Mój własnie zaczyna i jak Go na tym przyłapie to tak fajnie przestaje wtedy hehe
mój se wpycha czasem piąstki czasem paluszki do buzi, przestaje dopiero jak mu je wyjmę i zastąpię smokiem

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
(...) Udało się znowu jak miał 20m wytłumaczyć że smoczek zabrał Mikołaj do małych dzieci.
ciekawe jakby mój Mikuś na to zareagował
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
A generalnie lepszy jest smoczek czy kciuk?
uważam że smoczek
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 12:13   #1997
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Beatusia wg dentystow smok ale zazwyczaj dziecko samo decyduje:p
Tak sie zastanawiam,bo wg Tracy kciuk jest lepszy, o ile dobrze pamietam... Moj Ptysiek piastki albo paluszki wpycha sobie co chwile do buzki.. jak probuje zastapic smoczkiem to pekam ze smiechu, bo najpierw sie krzywi jakbym Mu cos bardzo niedobrego dala, a po chwili robi odruch wymiotny:-D

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Mój dziś kończy 9 albo 10 tygodni (kurna muszę liczyć w kalendarzu ręcznie bo nie pamietam ) i w głos się nie śmieje i sam zabawek nie chwyta ale jak mu dać do rączki to chwilę przytrzyma

Za to swietnie oburącz chwyta pierś i się nią bawi na zasadzie bliżej- dalej/ssam- nie ssam [COLOR="Silver"]
Patryk tez sie glosno nie smieje.. za to duzo sobie rozmawiamy i niemal codziennie tworzy nowe dzwieki. I potrafi odpowiadac jak tatus mowi: powiedz "a gu", to ten maly cwaniak dokladnie to mowi:-D z zabawkami jest tak,ze szturcha zwierzatka na macie, grzechotke jak Mu przysune bardzo blisko raczki to zlapie i sobie nia pomacha chwile. Na boczek kilka razy sie przewrocil sam, no i zdarza sie,ze jak zlapie Go za raczki, to probuje sie podciagac. Aha, no i prawie sie czolga (wykonuje wlasciwe ruchy, ale nie jest w stanie sie przemiescic wiecej niz kilka cm).
A jeszcze co do kup to robi 3-6 na dobe;-)
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 12:39   #1998
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Madziula chyba tak . moja coś spać nie potrafi może przez ten upał. Ciągle się budzi i chce cycka.

Beatusia smoczek . Bo i dla zgryzu ponoć lepiej no i łatwiej oduczyć :P
Chociaż Majka wybrała i woli swoje piąstki i paluszki, smok dla niej to zło

Justiwi uważam że do drugich urodzin najlepiej oduczyć smoczka
Co do śmiania na głos to ma jeszcze czas mój syn zaczął ok. 13tygodnia. A co do trzymania w rączce to też jest jeszcze czas.

Carolyna no Ty będziesz musiała inaczej tłumaczyć :P
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 12:47   #1999
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Byli u nas wczoraj znajomi z dwójka dzieci, obaj to chłopcy. Starszak ma 5 lat a młodszy 1,5 roku.
Ten młodszy dalej potrzebuje smoczka by zasnąć


Ja się nie znam ale smoczka trzeba jakoś oduczać czy dziecko samo się z nim rozstaje? A jak oduczać to kiedy i jak?
Gdzieś przeczytałam że pierwszy dobry moment to wiek 4 miesięcy a potem chyba pół roku. To się chyba wiąże z rozwojem dziecka jakoś..

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Nie mam doswiadczen bo moje dzieci bezsmoczkowe ale z ibserwacji to nawet dwulatki znajomych chodza ze smokiem sie bawic takze pewnie zalezy od dziecka ale zwykle trzeba oduczac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 13:05   #2000
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Madziula chyba tak . moja coś spać nie potrafi może przez ten upał. Ciągle się budzi i chce cycka.

Beatusia smoczek . Bo i dla zgryzu ponoć lepiej no i łatwiej oduczyć :P
Chociaż Majka wybrała i woli swoje piąstki i paluszki, smok dla niej to zło
Patryk dzis to samo- zasnal przy cycku, pospal troche i obudzil sie z placzem.. no i co? Musialam znowu dac cycka, a zaciaga jakby 3dni nie jadl.. no i smoczek to zlo, definitywnie;-)
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 13:14   #2001
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Patryk dzis to samo- zasnal przy cycku, pospal troche i obudzil sie z placzem.. no i co? Musialam znowu dac cycka, a zaciaga jakby 3dni nie jadl.. no i smoczek to zlo, definitywnie;-)

U mnie jest tak codziennie, daje z pelna swiadomoscia cyca na kade zawolanie, ale dzieki temu laktacja ma sie dobrze, proba podania smoczka zaczela popadac w brak chrci na piers wiec musialam zdecydowac sie na ten krok


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 13:25   #2002
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość

co na obiad klecicie dzis?
Pomidorowa. Uwielbiam pomidorową a później ewentualnie kurczak podpieczony z zupy.

U nas pierwszy dzień w żłobku za nami. Oczywiście czuję się jak najgorsza matka w świecie ale jestem dobrej myśli bo babka fajna. Tutaj na szczęście jest tak, że babka w domu u siebie zajmuje się dziećmi więc jest rodzinnie.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 13:37   #2003
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
Pomidorowa. Uwielbiam pomidorową a później ewentualnie kurczak podpieczony z zupy.

U nas pierwszy dzień w żłobku za nami. Oczywiście czuję się jak najgorsza matka w świecie ale jestem dobrej myśli bo babka fajna. Tutaj na szczęście jest tak, że babka w domu u siebie zajmuje się dziećmi więc jest rodzinnie.
Strasznie Ci wspolczuje.. jak napisalas o tym zlobku, to ja nie moglam spac kilka nocy i juz zaczelam sie martwic, jak ja bede musiala wrocic do pracy w... maju. Dziwny system maja w tej Belgii, bo tak naprawde to dziecko powinno byc z mama do 18. miesiaca zycia:-( no ale tyle dobrze,ze te zlobki sa takie domowe bardziej, moze bedzie Wam obojgu latwiej. Trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
U mnie jest tak codziennie, daje z pelna swiadomoscia cyca na kade zawolanie, ale dzieki temu laktacja ma sie dobrze, proba podania smoczka zaczela popadac w brak chrci na piers wiec musialam zdecydowac sie na ten krok


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja sie troche martwie,bo boje sie,zeby sie nie przyzwyczail,ze bez cycka sie nie zasypia.. karmienie na noc zwykle trwalo 20minut, a teraz w te upaly ponad godzine, z tym,ze je 10minut, przysypia, po jakims czasie sie budzi, dojada i zasypia na dobre. Wczoraj probowalam odlozyc jak tylko przysnal,ale po chwili sie obudzil z placzem i musialam dokarmic...
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 13:41   #2004
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Opuściłam się w wizazowaniu wstyd
Moje dziecie w ciągu tygodnia miało ze trzy zwroty w zachowaniu. Raz marudne, raz szczęśliwe, raz płaczliwe, teraz znowu bez przerwy tylko cyc by szedł. W nocy mi się budził częściej, teraz śpimy elegancko. Usypia przed 21, potem pobudka koło 2, potem 5 a potem śpimy jeszcze przynajmniej do 8
A jak się ostatnio cieszy ze wszystkiego i jak gada. Masakra. I tak myślę sobie. Czy mogliśmy mieć skok rozwojowy dwa tygodnie wcześniej niż podają w kalendarzach? No bo wiem, że to tylko umowne, ale żeby aż tak dziwnie było?
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 14:08   #2005
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Adrian spi od 12... zaczelam mu dawac wiecej jesc I nie marudzi jak wczoraj czy przedwczoraj. O 10.55 zjadl 140 . Takze dzisiejszy dzien jest udany.
Tylko zehy w domu bylo chlodniej to by bylo super . Kurcze chyba mi calkiem akumulator padl w aucie... dobrze ze mamy drugi to w razie czego bedzie czym objechac po nowy.

A co do gaworzenia to moj synek juz powtarza duzo I 'a gu' I a 'gi' a nawet 'a grrrr' hehe I dzisiaj raz sie zasmial tak delikatnie cudownie patrzrc jak uczy sie nowych doswiadczen :-D
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 14:19   #2006
Oliwka_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Beatusia Mala przestala ulewac kilka tygodni temu. Ale za to nadal ma kolki ktore mialy sie skonczyc z 3 miesiacem
Dzien dobry
U nas dzisiaj upal nie do zniesienia
Zauwazylam u Malej na glowce 4 malutkie jaskrawoczerwone kropeczki.
Jakby krople krwi pod skora.
Spotkal sie ktos z czyms takim?
Mam sie martwic?
Jestesmy na wakacjach I do lekarza daleko...
Oliwka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 14:42   #2007
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Sylwunia nie zauwazylam wczesniej ze pytalaś, w sumie nie wiem jak to sie określa naczyniaka bo jest cała masa odmian, ale napewno nic groźnego nie wiem czy dibrze widze na fonie zdjęcie, niektóre naczyniaki wychodzą w pierweszych tygidniach, taki intensywny kolor mają właśnie
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 14:53   #2008
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Nikki moje dziecko dziś jak Twoje
Nie śpi od 6 godzin i ci półtorej godziny cycek

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 15:52   #2009
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Opuściłam się w wizazowaniu wstyd
Moje dziecie w ciągu tygodnia miało ze trzy zwroty w zachowaniu. Raz marudne, raz szczęśliwe, raz płaczliwe, teraz znowu bez przerwy tylko cyc by szedł. W nocy mi się budził częściej, teraz śpimy elegancko. Usypia przed 21, potem pobudka koło 2, potem 5 a potem śpimy jeszcze przynajmniej do 8
A jak się ostatnio cieszy ze wszystkiego i jak gada. Masakra. I tak myślę sobie. Czy mogliśmy mieć skok rozwojowy dwa tygodnie wcześniej niż podają w kalendarzach? No bo wiem, że to tylko umowne, ale żeby aż tak dziwnie było?
a urodzil sie w terminie czy pozniej troche? bo skoki niby wlasnie sie przesuwaja wraz z wiekiem ciazy, czyli np jesli byl urodzony 2 tyg po terminie to 2 tyg wczesniej moze miec skok i tak samo z wczesniejszym porodem tylko w druga strone: 2 tyg wczesniej urodzony, to 2 tyg pozniej moze nastapic skok.

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Adrian spi od 12... zaczelam mu dawac wiecej jesc I nie marudzi jak wczoraj czy przedwczoraj. O 10.55 zjadl 140 . Takze dzisiejszy dzien jest udany.
Tylko zehy w domu bylo chlodniej to by bylo super . Kurcze chyba mi calkiem akumulator padl w aucie... dobrze ze mamy drugi to w razie czego bedzie czym objechac po nowy.

A co do gaworzenia to moj synek juz powtarza duzo I 'a gu' I a 'gi' a nawet 'a grrrr' hehe I dzisiaj raz sie zasmial tak delikatnie cudownie patrzrc jak uczy sie nowych doswiadczen :-D
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja ma to samo od kilku dni wlasnie jej wychodzi a grrrrr tak jakby bulgotala woda w gardelku a agiiiii robo od urodzenia jak jest placzka

no to u mnie tacos na obiad polecialo
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:41   #2010
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Oliwka_2 Pokaż wiadomość
Zauwazylam u Malej na glowce 4 malutkie jaskrawoczerwone kropeczki.
Jakby krople krwi pod skora.
Spotkal sie ktos z czyms takim?
Mam sie martwic?
Jestesmy na wakacjach I do lekarza daleko...
Marcel ma nisko na główce z tyłu nad szyją takie czerwone plamki od urodzenia, pediatra i położne mówią że to zniknie ale jak narazie nie zbladło.

Beatusia właśnie dzięki temu że to bardziej taka niania jest a nie żłobek to jest łatwiej bo i tej babce córki pomagają więc nie jest z tym wszystkim sama i nie ma masy dzieci na głowie no i to że właśnie w swoim domu więc nie jest tak sztywno.
I u nas też był ten problem że Marcel usypiał przy cycku i teraz problem żeby inaczej usnął, dzisiaj wisiałam nad nim przy łóżeczku i trzymałam na siłę smoczka bo wypluwa ale jakoś się udało na szczęście
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.