Zapuszczanie włosów - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 17:34   #1981
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
ja sie zaopatrzylam w WAX, co jak co, ale na moje wlosy dziala idealnie, wygladza i blyszcza sie. Wiem, ze zdania na temat tej maski sa podzielone, ale ja ja zachwalam pod niebiosy..
gimli666 do pasa to juz marzenie, ta dlugosc przy mojej obecnie jest smieszna

Wax wersję zagraniczną? Też kiedyś używałam. Z tego co pamiętam przyspieszał porost, ale gdy poczytałam o tym, że składu nie ma najlepszego(o ile tak można to okreslić)stwierdziłam, że już go nie użyję. Szczerze mówiąc czasem mnie kusi, żeby do niego wrócić, bo "a nuż to on sprawi, że włosy urosną mi bardzo szybko" .

A jak długie masz włosy?
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:47   #1982
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Wax wersję zagraniczną? Też kiedyś używałam. Z tego co pamiętam przyspieszał porost, ale gdy poczytałam o tym, że składu nie ma najlepszego(o ile tak można to okreslić)stwierdziłam, że już go nie użyję. Szczerze mówiąc czasem mnie kusi, żeby do niego wrócić, bo "a nuż to on sprawi, że włosy urosną mi bardzo szybko" .

A jak długie masz włosy?
hehe ja też kiedyś używałam zagranicznego, ale tak jak Ty nie używam ze względu na skład, stoi w szafce, może kiedyś użyje lub komuś oddam teraz używam biovaxa.
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 18:15   #1983
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Wax wersję zagraniczną? Też kiedyś używałam. Z tego co pamiętam przyspieszał porost, ale gdy poczytałam o tym, że składu nie ma najlepszego(o ile tak można to okreslić)stwierdziłam, że już go nie użyję. Szczerze mówiąc czasem mnie kusi, żeby do niego wrócić, bo "a nuż to on sprawi, że włosy urosną mi bardzo szybko" .

A jak długie masz włosy?
tak, WAX zagraniczny Cos w necie bylo o skladzie, ale gdzies przeczytalam, ze byly robione nad tym badania i gdyby mialo to zagrazac wlosom nie weszloby na rynek.. nie wiem czy to prawda, wazne, ze na mnie dziala Rewelacyjnie dziala..

Z jakies 9 cm...
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:46   #1984
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
tylko pozazdroscic tak szybkiego porostu..
ja jestem na etapie poszukiwan cudownego eliksiru przyspieszajacego porost
Laudik powiedz mi jeszcze czy NISIM dal jakies zadziwiajace efekty?
nie nie dal,
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:41   #1985
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ja mam chyba jakieś dziwne włosy, na mnie wax działa tylko fajnie przez pierwsze dwa - trzy użycia, potem w ogole z nimi nic nie robi, albo musze nakładać jego gigantyczną ilość przez co duże opakowanie starcza mi na góra 7 zastosowań. Czy wasze włosy się do niego nie przyzwyczajają i nie traci on swojej 'mocy' ? Bo ja mam takie odczucie .
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 22:10   #1986
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

dzialac dziala, wiadomo nie tak jak za pierwszym razem, ale u mnie wiekszej róznicy nie ma, wygladza wlosy, wlosy lsnia, dobrze sie ukladaja-ogólnie nie narzekam, najlepsza maska jaka kiedykolwiek mialam.
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 09:05   #1987
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie włosów

to zazdroszcze moje wlosy są tylko gładkie i lśniące przez pierwsze dwa użycia, a potem stają się jakieś tępe i jak nakładam normalną ilość to w ogole na wax nie reaguja, czyli sa suche już po spłukaniu i nie moge ich rozczesać, chyba , że nałoże tak jak już mówiłam jakąś sporą dawkę , ale to mi się w ogole nie opłaca , bo zbyt szybko kończy mi się ta odżywka . a powiedz mi jak czesto ją nakladasz i w jaki sposob, moze ja robie jakiś błąd pozdrawiam
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 09:39   #1988
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

Czasem tak jest, ze organizm/wlosy przyzwyczajaja sie do danego produktu i potrzebuja wiekszych ilosci, bo zwykla "dawka" na nich nie dziala, skojarzylo mi sie to z uzaleznieniem jakims jezeli tak to nie ma sensu, szkoda pieniedzy i wlosów, bo wiadomo co za duzo to nie zdrowo. Ja nakladam 1/2 razy w tygodniu po umyciu wlosów nakladam niewielka ilosc, nakladam na to worek foliowy i cieply recznik. Teraz zmieniam metode, robie wszystko to samo, ale, zeby zwiekszyc dzialanie maski zamiast recznika bede nakladac zimowa czapke I trzymam z 40 min.
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 12:50   #1989
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Zapuszczanie włosów

Witam w nowym wątku! Ja też staram się zapuszczać włosy. Jeśli chodzi o ścinanie to nie lubię ścinać włosów, bo zawsze fryzjerka zetnie mi za krótko, albo pocieniuje, a pocieniowane włosy wyglądają jak zniszczone Ostatnio jednak zaczęły mi włosy wypadać i będę musiała przeprowadzić jakąś kuracje na włosy może szamponem Radical i wodą pokrzywową.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 12:51   #1990
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja znienawidzilam z calego serca fryzjerki
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:39   #1991
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dawno już WAXa nie stosowałam , więc niedługo sobie kupie i wypróbuję twoją metodę, bo ja zawsze siedziałam z odsłoniętą głową ok 15-20 minut w wannie, może tak się uda i efekt będzie lepszy

Co do fryzjerów, tez ich nie lubię, zbyt często miałam za krótko ścięte włosy, albo wyciachaną grzywkę, albo też brzydki niepożądany kolor włosów zamiast słonecznego blondu typowy żółty kurczak etc, wymieniac by za dużo.

Dzisiaj przyciemniłam moje włosy z poziomu 10 , na 8 farbą artego 8.41 i jestem zadowolona z połysku, z równomierności oraz z tego, że pokryła mi równo odrosty (nie wiem jakim cudem) które są na poziomie 6 . Robiłam z wodą 3%. Niestety kolor wyszedł troche za ciemny, za ciepły, coś jak rudy brąz choć na opakowaniu napisane było Mroźny blond popielato-miedziany, na pewno szybko mi się ten kolor spłucze z rozjasnionych włosów i wtedy ufarbuję już na zbliżony do swojego mysi średni blond i porzuce farbowanie raz na zawsze..no albo chociaż poki włosy nie odrosną zdrowe i długie ;p
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 08:06   #1992
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja nienawidzilam fryzjerow od zawsze - nawet gdy prosilam o superkrotka fryzure zazwyczaj wracalam do domu i poprawialam.
dlatego lata, dlugei lata temu zaczelam sie strzyc sama i i nawet jesli cos tam nie wyszlo - to tylko ja o tym wiedzialam, jednak zazwyczaj wszyscy zadawali mi pytania o to gdzie sie strzyge.
i tak jest po dzis dzien - teraz zapuszczam - i pzrerwy w zapuszczaniu zawdzieczam indolencji fryzjerow do ktorych trafilam w momentach szalenstwa.
jednak od listopada zeszlego roku, kiedy to powiedzialam soebi - "nigdy przenigdy" - wlosy doprowadzialm znow do porzadku, odhodowalam je do stanu "spzred"listopada, dociagnelam kolor, dociagnelam ksztalt - i o dziwo znow pada odwieczne pytanie - "a gdzie robisz wlosy?".
to dla mnie najlepsze swiadectwo ze sama dla siebie jestem najlepszym fryzjerem - z odrobina wizazeowej pomocy -bop o pielegnacji wlosow jak moje dowiedzialam sie wlasnie tutaj
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:42   #1993
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Hej, dolaczam do Was, moze bedzie mi razniej jak tu bede zagladac

Na razie mam wlosy gdzies 5-14 cm w zaleznosci od umiejscowienia na lepetynie, to sie moze w tym tygodniu zmienic bo planuje bardzo inwazyjny zabieg nawlosowy i moze sie okazac ze skoncze z zapalka, ale czy to z obecnej dlugosci czy z zapalki twardo zapuszczam (czyli od przyszlego tygodnia zrobie start)

juz przejrzalam kilka watkow aby zaopatrzyc sie w produkty pomagajace rosnac wloskom szybciej ale jak sie okazuje nie ma nic naprawde superowskiego co dziala zawsze

waxy mialam i polskie i zagraniczne i tylko mi wlosy rozmiekczaly na maksa...

rozwazalam nisim fast ale laudik mnie powstrzymala
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:08   #1994
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Hej, dolaczam do Was, moze bedzie mi razniej jak tu bede zagladac

Na razie mam wlosy gdzies 5-14 cm w zaleznosci od umiejscowienia na lepetynie, to sie moze w tym tygodniu zmienic bo planuje bardzo inwazyjny zabieg nawlosowy i moze sie okazac ze skoncze z zapalka, ale czy to z obecnej dlugosci czy z zapalki twardo zapuszczam (czyli od przyszlego tygodnia zrobie start)

juz przejrzalam kilka watkow aby zaopatrzyc sie w produkty pomagajace rosnac wloskom szybciej ale jak sie okazuje nie ma nic naprawde superowskiego co dziala zawsze

waxy mialam i polskie i zagraniczne i tylko mi wlosy rozmiekczaly na maksa...

rozwazalam nisim fast ale laudik mnie powstrzymala
Witamy, kojarzę Cię z innego wątku, chyba o olejach mi rosną cm na miesiąc, ale odkąd o nie dbam to rosną 1,5. Rekord był w lutym bo 2 cm hehe, ale to tylko jednorazowy wybryk, a szkoda
Piękny kotek, przy okazji
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:20   #1995
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Hej, dolaczam do Was, moze bedzie mi razniej jak tu bede zagladac

Na razie mam wlosy gdzies 5-14 cm w zaleznosci od umiejscowienia na lepetynie, to sie moze w tym tygodniu zmienic bo planuje bardzo inwazyjny zabieg nawlosowy i moze sie okazac ze skoncze z zapalka, ale czy to z obecnej dlugosci czy z zapalki twardo zapuszczam (czyli od przyszlego tygodnia zrobie start)

juz przejrzalam kilka watkow aby zaopatrzyc sie w produkty pomagajace rosnac wloskom szybciej ale jak sie okazuje nie ma nic naprawde superowskiego co dziala zawsze

waxy mialam i polskie i zagraniczne i tylko mi wlosy rozmiekczaly na maksa...

rozwazalam nisim fast ale laudik mnie powstrzymala
wyznaj co ty tam planujesz rybiorku
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:27   #1996
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
Witamy, kojarzę Cię z innego wątku, chyba o olejach mi rosną cm na miesiąc, ale odkąd o nie dbam to rosną 1,5. Rekord był w lutym bo 2 cm hehe, ale to tylko jednorazowy wybryk, a szkoda
Piękny kotek, przy okazji
A co stosujesz ze tak napisze 'na codzien'? ja to juz nie mam sily, obciac klaczki musialam a ten przyrost 1 cm na miesiac to dla mnie katastrofa, kombinuje co tu robic aby jakos wygladac bo niestety opaski mi nie pasuja, spinanie tysiacami spinek tez, kolor mnie dobija a one jeszcze tak wolno rosna

Kotek nie tylko piekny ale madry (jak mial 3 miesiace byl ciezko chory, bez pomocy lekow mozna powiedziec byloby to smiertelne bo zaprzestal jesc i pic przez goraczke porownujac do ludzkiej 43 stopnie, i stwierdzil ze poszuka ludzi do adopcji, wybral sobie nas, znaczy mnie i meza [serio, nawet vet potwierdzil ze kot szukal pomocy i dlatego do nas przychodzil] w sierpniu bedzie mial rok, a w listopadzie bedzie rok jak z nami jest), ma album w moim profilu aha, na imie ma Cycek

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
wyznaj co ty tam planujesz rybiorku
no nie wiem, pala oberwe i nie dam rady mojego eksperymenta zrobic
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:38   #1997
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
A co stosujesz ze tak napisze 'na codzien'? ja to juz nie mam sily, obciac klaczki musialam a ten przyrost 1 cm na miesiac to dla mnie katastrofa, kombinuje co tu robic aby jakos wygladac bo niestety opaski mi nie pasuja, spinanie tysiacami spinek tez, kolor mnie dobija a one jeszcze tak wolno rosna

Kotek nie tylko piekny ale madry (jak mial 3 miesiace byl ciezko chory, bez pomocy lekow mozna powiedziec byloby to smiertelne bo zaprzestal jesc i pic przez goraczke porownujac do ludzkiej 43 stopnie, i stwierdzil ze poszuka ludzi do adopcji, wybral sobie nas, znaczy mnie i meza [serio, nawet vet potwierdzil ze kot szukal pomocy i dlatego do nas przychodzil] w sierpniu bedzie mial rok, a w listopadzie bedzie rok jak z nami jest), ma album w moim profilu aha, na imie ma Cycek

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



l:
słodziak mojego można zobaczyć w avatarze. Biorę Silice, wcierałam w skórę głowy Seboradin lotion z czarną rzodkwią, piłam pokrzywę, olejuje kokosem, Heenarą lub Sesą i to tyle a i nakładam różne maski, biovax, gloria, kallos, bioetika
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:40   #1998
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
A co stosujesz ze tak napisze 'na codzien'? ja to juz nie mam sily, obciac klaczki musialam a ten przyrost 1 cm na miesiac to dla mnie katastrofa, kombinuje co tu robic aby jakos wygladac bo niestety opaski mi nie pasuja, spinanie tysiacami spinek tez, kolor mnie dobija a one jeszcze tak wolno rosna

Kotek nie tylko piekny ale madry (jak mial 3 miesiace byl ciezko chory, bez pomocy lekow mozna powiedziec byloby to smiertelne bo zaprzestal jesc i pic przez goraczke porownujac do ludzkiej 43 stopnie, i stwierdzil ze poszuka ludzi do adopcji, wybral sobie nas, znaczy mnie i meza [serio, nawet vet potwierdzil ze kot szukal pomocy i dlatego do nas przychodzil] w sierpniu bedzie mial rok, a w listopadzie bedzie rok jak z nami jest), ma album w moim profilu aha, na imie ma Cycek

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



no nie wiem, pala oberwe i nie dam rady mojego eksperymenta zrobic
opowiadaj co planujesz.
btw - mysmy wlasnei pod koniec kwietnia, dokladnie w urodziny meza stracili nasza kochana Manie - mialaby teraz 2 lata.
ale zeby wypelnic pustke - i dac dom innym potzrebujacym kotom -
w to miejsce wzielismy Zenona i Toske.
wiec widac mania kotowa wsrod zapuszczajacych wlosy jest dosc powszechna))
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:08   #1999
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

sylvi300 dziekuje za liste, notatki zrobione, silice bralam i nie wiem czemu przestalam, jutro ide kupic, reszte po wyplacie bo wlasnie zamowilam kosmetyki polecane przez laudik

laudik Ty urodzilas sie blondynka (pomieszali cos na gorze i dali Ci ciemne wlosy patalachy), ja urodzilam sie czerwonowlosa a to ze mam mysi to jakas pomylka, myslalam ze henna cos zdzialam ale guuuuuzik bez petelki nawet, zamierzam pozbyc sie henny i walnac sie na czerwono, jak tylko nie spale wlosow bedzie dobrze,maz probowal mi przemowic do rozumu (sama mu to kazalam robic jak sie obcielam) ale mam kryzys i schize wiec dal spokoj,jak poszlismy po farby to jak wybralam stonowany odcien zapytal 'a nie ma czegos bardziej czerwonego?' on tez woli mnie w czerwonych. Nom. Wiec sie przyznalam. Nie moge zniesc koloru ktory mam, jest ciemniejszy od mojego wlasnego bo henna tak ma ze ciemnieje po kolejnych aplikacjach na mysim kolorze. Czuje sie fatalnie. Szczescie ze uzywalam henny BAQ wiec moge sprobowac usunac chemicznie. Trzymaj kciuki. Zamierzam to zrobic dzisiaj. Maz nadal na rybach, niech leszcze przyjda o 19 to zostanie dluzej i bede mogla sobie bezstresowo dzialac. Bo szkopul w tyn ze o sciaganiu hennynie wie tylko o farbowaniu...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

mialo byc ze maz nie wie o chemicznym usuwaniu, pisze z telefonu i male literi a poprawki nie mam jak zrobic

przykro mi z powodu kotka, co do zapuszczania i okocania to my bedziemy miec jeszcze jednego, prosilam meza pare miesiecy, na Cycka tez nie chcial sie zgodzic, ale podobno jak widzial te moje zalzawione czy to wymiekal
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-14 o 18:04
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 18:34   #2000
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Ja czekam na relacje, co powiedział ginekolog o skrzypie
Akurat ten ginekolog dziś powiedział: ,,A w ulotce coś jest napisane o skrzypie?"
Ja mówię że nie, tylko o dziurawcu, ale że inny ginekolog mi mówił że osłabia.
A on: ,,skoro nic nie ma w ulotce - to nie osłabia skrzyp działania"
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:37   #2001
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zapuszczanie włosów

No i wszystko jasne Więc upijaj się skrzypem do woli
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:42   #2002
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
sylvi300 dziekuje za liste, notatki zrobione, silice bralam i nie wiem czemu przestalam, jutro ide kupic, reszte po wyplacie bo wlasnie zamowilam kosmetyki polecane przez laudik

laudik Ty urodzilas sie blondynka (pomieszali cos na gorze i dali Ci ciemne wlosy patalachy), ja urodzilam sie czerwonowlosa a to ze mam mysi to jakas pomylka, myslalam ze henna cos zdzialam ale guuuuuzik bez petelki nawet, zamierzam pozbyc sie henny i walnac sie na czerwono, jak tylko nie spale wlosow bedzie dobrze,maz probowal mi przemowic do rozumu (sama mu to kazalam robic jak sie obcielam) ale mam kryzys i schize wiec dal spokoj,jak poszlismy po farby to jak wybralam stonowany odcien zapytal 'a nie ma czegos bardziej czerwonego?' on tez woli mnie w czerwonych. Nom. Wiec sie przyznalam. Nie moge zniesc koloru ktory mam, jest ciemniejszy od mojego wlasnego bo henna tak ma ze ciemnieje po kolejnych aplikacjach na mysim kolorze. Czuje sie fatalnie. Szczescie ze uzywalam henny BAQ wiec moge sprobowac usunac chemicznie. Trzymaj kciuki. Zamierzam to zrobic dzisiaj. Maz nadal na rybach, niech leszcze przyjda o 19 to zostanie dluzej i bede mogla sobie bezstresowo dzialac. Bo szkopul w tyn ze o sciaganiu hennynie wie tylko o farbowaniu...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

mialo byc ze maz nie wie o chemicznym usuwaniu, pisze z telefonu i male literi a poprawki nie mam jak zrobic

przykro mi z powodu kotka, co do zapuszczania i okocania to my bedziemy miec jeszcze jednego, prosilam meza pare miesiecy, na Cycka tez nie chcial sie zgodzic, ale podobno jak widzial te moje zalzawione czy to wymiekal
ja sie urodzilam siwa - i bylam siwa do 16 roku zycia kiedy to postanowialm sprawdzic jakby bylo byc - w kolejnosci:
czarnula - wyszlo zielone
potem ruda - nie pasuje
potem brazowa - nie pasuje
potem czarnoniebieska - niepasuje
potem czerwona - nie pasuje

by wrocic do blondu - ktory po latach ekspertymentow jest dzis blondem mysim.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:39   #2003
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dziewczyny, możecie rzucić okiem i napisać mi czy powinny moje włosy dostać trochę chociaż kopa? bo stosuję 2 tygodnie i nic nie ruszyło.. jakby stoją w miejscu włosy. A widziałam że u niektórych z Was w ciągu tygodnia rosły 1 cm. A u mnie urosły jakieś 3 mm - czyli bez zmian (widzę po odroście)

Zewnętrznie:
1. przed umyciem nakładam na włosy oliwę z oliwek [extra virgin] na 30 - 45 minut
2. mycie:
  • szampon ENERGY SHAMPOO SUBRINA
    - wyciąg z chmielu zmniejsza wypadanie włosów, jednocześnie stymuluje ukrwienie głowy, przyspiesza wzrost włosów i pozostawia je zdrowie i piękne
    - prowitamina B5 - zamyka łuski włosowe i tym samym utrudnia szkodliwym substancjom dostęp do wnętrza włosów. Poprawia strukturę włosów oraz przywraca im wilgotność, elastyczność i połysk. Włosy stają się gładkie i wypielęgnowane oraz mają zdrowy wygląd.
  • ENERGY TONIC SUBRINA
    - tonik przeciwko wypadaniu włosów z wyciągiem z chmielu i prowitaminą B5 zmniejsza wypadanie włosów i jednocześnie przyspiesza ich wzrost
  • REPAIR MASK SUBRINA
    - maska do zniszczonych włosów przznaczona do intensywnej pielęgnacji włosów zniszczonych oraz ich końcówek. Odżywia je i chroni przed wysuszeniem.
3. na noc wcierka: Lotion Seboradin(czarna rzodkiew) + olejek eteryczny rozmarynowy + olejek eteryczny lawendowy
4. rano wcierka z JANTARa
5. Na całą noc 3 razy w tygodniu zostawiam olej na włosach (Vatika kokosowav lub olej kokosowy nierafinowany)


Wewnętrznie:
1. BIOTYNA 1 kapsułka - 5000 mcg (Puritan's Pride)
2. HUMAVIT Z - skrzyp i pokrzywa (2 x dziennie po 3 tabletki)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:54   #2004
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
ja sie urodzilam siwa - i bylam siwa do 16 roku zycia kiedy to postanowialm sprawdzic jakby bylo byc - w kolejnosci:
czarnula - wyszlo zielone
potem ruda - nie pasuje
potem brazowa - nie pasuje
potem czarnoniebieska - niepasuje
potem czerwona - nie pasuje

by wrocic do blondu - ktory po latach ekspertymentow jest dzis blondem mysim.
nie wiem jak z pasowaniem ale dobrze sie czuje na czerwono

czarnego nie robilam nigdy celowo, po brazie mi kiedys wyszedl - masakra, zdecydowanie nie pasuje, wygladalam jak narzeczona smierci

ruda - bylam przez 1 dzien jak sobie w sredniej szkole walnelam niewiadomo co i potem dalam rozjasniacz, wyszla wsciekla pomarancza, nie pasuje

brazowa - czuje sie jak nikajo

czarnoniebieskiego nie probowalam

blond byl ok ale przegielam z rozjasnianiem i farbowaniem i zestawiajac z czerwienia wole czerwien

siedze z rozjasniaczem na lbie

znaczy ide sie zmyc bo czas juz i czuje ze cos kapnelo na skalp

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie rzucić okiem i napisać mi czy powinny moje włosy dostać trochę chociaż kopa? bo stosuję 2 tygodnie i nic nie ruszyło.. jakby stoją w miejscu włosy. A widziałam że u niektórych z Was w ciągu tygodnia rosły 1 cm. A u mnie urosły jakieś 3 mm - czyli bez zmian (widzę po odroście)

Zewnętrznie:
1. przed umyciem nakładam na włosy oliwę z oliwek [extra virgin] na 30 - 45 minut
2. mycie:
  • szampon ENERGY SHAMPOO SUBRINA
    - wyciąg z chmielu zmniejsza wypadanie włosów, jednocześnie stymuluje ukrwienie głowy, przyspiesza wzrost włosów i pozostawia je zdrowie i piękne
    - prowitamina B5 - zamyka łuski włosowe i tym samym utrudnia szkodliwym substancjom dostęp do wnętrza włosów. Poprawia strukturę włosów oraz przywraca im wilgotność, elastyczność i połysk. Włosy stają się gładkie i wypielęgnowane oraz mają zdrowy wygląd.
  • ENERGY TONIC SUBRINA
    - tonik przeciwko wypadaniu włosów z wyciągiem z chmielu i prowitaminą B5 zmniejsza wypadanie włosów i jednocześnie przyspiesza ich wzrost
  • REPAIR MASK SUBRINA
    - maska do zniszczonych włosów przznaczona do intensywnej pielęgnacji włosów zniszczonych oraz ich końcówek. Odżywia je i chroni przed wysuszeniem.
3. na noc wcierka: Lotion Seboradin(czarna rzodkiew) + olejek eteryczny rozmarynowy + olejek eteryczny lawendowy
4. rano wcierka z JANTARa
5. Na całą noc 3 razy w tygodniu zostawiam olej na włosach (Vatika kokosowav lub olej kokosowy nierafinowany)


Wewnętrznie:
1. BIOTYNA 1 kapsułka - 5000 mcg (Puritan's Pride)
2. HUMAVIT Z - skrzyp i pokrzywa (2 x dziennie po 3 tabletki)
moze najpierw organizm i wloski sie wzmacniaja, dlatego stoja w miejscu, jak dla mnie to fundujesz im prawdziwa bombe odzywcza
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:55   #2005
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
nie wiem jak z pasowaniem ale dobrze sie czuje na czerwono

czarnego nie robilam nigdy celowo, po brazie mi kiedys wyszedl - masakra, zdecydowanie nie pasuje, wygladalam jak narzeczona smierci

ruda - bylam przez 1 dzien jak sobie w sredniej szkole walnelam niewiadomo co i potem dalam rozjasniacz, wyszla wsciekla pomarancza, nie pasuje

brazowa - czuje sie jak nikajo

czarnoniebieskiego nie probowalam

blond byl ok ale przegielam z rozjasnianiem i farbowaniem i zestawiajac z czerwienia wole czerwien

siedze z rozjasniaczem na lbie

znaczy ide sie zmyc bo czas juz i czuje ze cos kapnelo na skalp
o kurcze, ale jesteś odważna w tych kolorach
rozjaśniacz - ja mam ciarki gdy widzę to słowo a dreszcze wręcz jak wyobrażam sobie go na włosach - dlatego trzymam kciuki żeby wyszło tak byś była zadowolona a włosy najmniej ucierpiały na tym
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:55   #2006
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów




dawaj znaki zaraz po - jak wyszlo.
czekam
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:01   #2007
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

A ja znalazlam w koncu fryzure, która nadaje sie na moje co dopiero poczete wlosy Do niedawna prostowalam te krócioki, zeby sie to wszystko trzymalo kupy i zeby spokojnie wyjsc do ludzi. Ale dzis pomyslalam, ze nie ma sensu ich niszczyc, wiec podpinalam tyl wsuwkami, nalozylam opaske, a z górnych/tylnich wlosów zrobilam mini koczka/kucyczka i wioo.. Cos czuje, ze to bedzie dobre rozwiazanie na te upalne dni. Tylko trzeba fajnych opasek poszukac..
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:08   #2008
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
o kurcze, ale jesteś odważna w tych kolorach
rozjaśniacz - ja mam ciarki gdy widzę to słowo a dreszcze wręcz jak wyobrażam sobie go na włosach - dlatego trzymam kciuki żeby wyszło tak byś była zadowolona a włosy najmniej ucierpiały na tym
Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość



dawaj znaki zaraz po - jak wyszlo.
czekam
na razie do d.pa zbita bo zapomnialam sobie wode nastawic, zmylam rozjasniacz zimna woda i umylam wlosy odzywka, siedze teraz w koszulce na lbie i czekam az woda sie zagrzeje bo maske chce nalozyc na rozgrzany skalp i wlosy

z tego co mi sie udalo zerknac jak sie pochylalam nad wanna mam marchewke, wsciekla

jak wlosy beda ok (na razie wygladaja ok) to wale farbe jak wyschna (znaczy najpierw teraz maska na 15 min, potem zmycie jej i wysuszenie wlosow i dopiero farba wlasciwa)

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
A ja znalazlam w koncu fryzure, która nadaje sie na moje co dopiero poczete wlosy Do niedawna prostowalam te krócioki, zeby sie to wszystko trzymalo kupy i zeby spokojnie wyjsc do ludzi. Ale dzis pomyslalam, ze nie ma sensu ich niszczyc, wiec podpinalam tyl wsuwkami, nalozylam opaske, a z górnych/tylnich wlosów zrobilam mini koczka/kucyczka i wioo.. Cos czuje, ze to bedzie dobre rozwiazanie na te upalne dni. Tylko trzeba fajnych opasek poszukac..
szczesciara, ja nie nawidze opasek, spinek, gumek.....
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:21   #2009
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
A ja znalazlam w koncu fryzure, która nadaje sie na moje co dopiero poczete wlosy Do niedawna prostowalam te krócioki, zeby sie to wszystko trzymalo kupy i zeby spokojnie wyjsc do ludzi. Ale dzis pomyslalam, ze nie ma sensu ich niszczyc, wiec podpinalam tyl wsuwkami, nalozylam opaske, a z górnych/tylnich wlosów zrobilam mini koczka/kucyczka i wioo.. Cos czuje, ze to bedzie dobre rozwiazanie na te upalne dni. Tylko trzeba fajnych opasek poszukac..

szczesciara - ja tez nienadwidze wiazac wlosow - jedyna opcja dla mnie - loki opadajace na plecy!
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:29   #2010
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
szczesciara - ja tez nienadwidze wiazac wlosow - jedyna opcja dla mnie - loki opadajace na plecy!
dokladnie

wiec siedze z maska, dobra wiadomosc - wlosy sa cale, zla wiadomosc - maz zadzwonil ze wraca i za pol godziny bedzie w domu, nie wiem czy zdaze nalozyc farbe do jego powrotu, chcialam uniknac pokazywania mu laciatej marchewki

wlosy sa laciate bo tak na polowie dlugosci mam czerwono-bordowe, im blizej skalpu tym bardziej marchewkowe, hennowalam z 15 razy wiec nie ma sie co dziwic, henna mocno zwiazala sie z keratyna i moim kolorem, dobrze ze w przeszlosci bawilam sie w te klocki, zaopatrzylam sie w 2 czerwone farby, ta co mi sie podoba (poloze na dlugosc) i druga ciemniejsza (poloze na marchewce)

ide robic kolacje, najedzony mezczyzna lepiej znosi niespodzianki zony
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.