Panny Młode 2009 cz.I - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 09:11   #1981
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2009 :)

co do tanca; za nic razem tanczyc i zgrac sie nie potrafimy z TZem. dlatego bedzie jakas wolna piosenka i taniec-przytulaniec. stresu nam to zaoszczedzi
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 09:21   #1982
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Wczoraj moja przyjaciółka powiedziała mi, że bierze ślub miesiąc po nas Zaręczyli się dwa miesiące temu i od razu mówili, że ślub w 2009. A wczoraj się dowiedziałam, że będzie to czerwiec.
Już wiem, w kogo celować welonem
u mnie miesiac lub dwa po nas ma moj kuzyn z Gosia juz wiem ze to ona zlapie welon
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 13:20   #1983
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Wracając jeszcze do tańca to ja mam taki problem,że mój Tż ni w ząb nie potrafi tańczyc.Masakra po prostu.Ja w sumie kiedyś tańczyłam taniec towarzyski,więc dryg do tańca mam i zastanawiam się czy mam go nauczyć jakichs podstawowych kroków sama i potem na jakiś kurs ewentualnie,czy od razu na kurs...oczywiście chce pojsc z nim na kurs,zeby załapal o co chodzi w tancu a nie uczyć sie jakicjs konkretnych układów...bo mówię wam laski on nawet chodzi niegramotnie ,więc o tancu juz nie mówię!!musze się za niego wziąć
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 14:21   #1984
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Są specjalne kursy dla narzeczonych, też się wybieramy
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 14:39   #1985
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

To też jest ŚWIETNE!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=6qd_j98-y-M
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 16:14   #1986
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
ale sie usmialam dobre

znalazlam jeszcze to:
http://www.youtube.com/watch?v=OPmYbP0F4Zw
http://www.youtube.com/watch?v=3nie9lKPifg


U nasz jeszcze nic niezaplanowane. Nawet nie bylismy patrzec sal. Zarteczeni z reszta jesze nie jestesmy, wiec jak na razie z planowania slubu nici.

Jesli chodzi o pierwszy taniec to mi sie podoba piosenka Armstronga "What a wonderfull world" Mam tylko nadzieje, ze w tancu butow nie pogubie, bo moj TZ potrafi tak krecic na parkiecie, ze czesto tchu brak.
http://www.youtube.com/watch?v=vnRqYMTpXHc


EDIT: a co powiecie na to?
http://www.youtube.com/watch?v=cfy0fIiianA

Tu cos bardziej z klasykow, ale tez ciekawe
http://www.youtube.com/watch?v=0t5kUttn-Q0

Hammer time
http://www.youtube.com/watch?v=WuHD5Q6VwX8

Pytanie na serio. Zna ktos tytul piosenki, ktora leci na samym poczatku tego filmu?
http://www.youtube.com/watch?v=pdYq_K0PUK8

http://www.youtube.com/watch?v=nzTajwovKPI

A cos takiego moglabym zatanczyc na wlasnym slubie
http://www.youtube.com/watch?v=2V3BZ-zmvfk
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-11-06 o 16:57
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 17:59   #1987
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 :)

na tym ostatnim filmiku świetnie zatańczyli, tak jak na filmie, szkoda tylko, że ta ich kapela zniszcyła utwór.

Ogólnie pomysł fajny z tym tańczeniem innym niż wszystkie. Ciekawe jak by zareagowali na to nasi goście, bo nie wydajemi się, żeby w Polsce było praktykowane takie show. Wymagałoby to dużego przygotowania i dobrania odpowiedniego utworu. Kiedyś mój TŻ powiedział, że nie chce w ogóle piosenki zagranicznej ze względu na starsze pokolenie, że nie rozumieja angielskiego i takie tam. Dla mnie to nie ma znaczenia, przeciez ważne jest ogólne wrażenie a nie to czy się rozumie tekst czy nie. Ale oczywiście głupie jest jak ktoś dobiera piosenkę tylko dla melodii a tekst np jest o zdradzie hehe:P
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 20:49   #1988
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do tańca to ja mam taki problem,że mój Tż ni w ząb nie potrafi tańczyc.Masakra po prostu.Ja w sumie kiedyś tańczyłam taniec towarzyski,więc dryg do tańca mam i zastanawiam się czy mam go nauczyć jakichs podstawowych kroków sama i potem na jakiś kurs ewentualnie,czy od razu na kurs...oczywiście chce pojsc z nim na kurs,zeby załapal o co chodzi w tancu a nie uczyć sie jakicjs konkretnych układów...bo mówię wam laski on nawet chodzi niegramotnie ,więc o tancu juz nie mówię!!musze się za niego wziąć

mój TŻ mnie zawsze depcze i jeszcze na złość mi powiedział że na żaden kurs nie idzie

ja jak wpłacałam zaliczke cena za osobe za dzień wynosiła 130zł (w tym ciasta napoje i tort) a za dwa dni 170zł powiedział że może wzrosnąć cena 5zł w dniu podpisywania umowy a podpisywac będziemy z drugą zaliczką po nowym roku
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 22:42   #1989
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 :)

no my sami sie nauczymy tanczyc do naszego tanca...z filmiku no ale jak kochany zdecyduje ze woli klasyczny wolny taniec to pojdziemy na jakis kurs
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 22:54   #1990
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Exclamation Dot.: Panny Młode 2009 :)

WITAM PANNY MLODE 2009!!!!!
ja planuje termin na 08.08.2009!!!!
nie wiem jak u was w miastach ale w lublinie zaczyna sie problem sal i orkiestry.... dzwonilam dzisiaj i terminy maja zajete do czerwca 2009... wiec spieszcie sie dziewczyny....
A ja myslalam ze jeszcze mam duzo czasu...
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 06:34   #1991
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość

A cos takiego moglabym zatanczyc na wlasnym slubie
http://www.youtube.com/watch?v=2V3BZ-zmvfk[/COLOR][/B]
My mamy juz wybranego walca
Mozecie sobie zobaczyc go pod tym linkiem
http://www.wrzuta.pl/film/g9hVWb1unf...amilak.fora.pl

Tylko jest maly problem, bo ja chcialabym tanczyc go do aranzacji Adama Sztaby. A od naszego zespolu doweidzialam sie ze oni raczej nie chcieliby puszczac mi tego z plyty tylko chca go zagrac. Niby sie zgodzilam, ale postawilam warunek ze jak zrobia ten utwor to musze go najpierw uslyszec. Jak mi sie nie spodoba to i tak bedzie lecial z plyty. NIe pozwole zeby zespol, ktoremu jeszcze place dyktowal mi co mam robic, a juz w ogole zeby zmascil mi pierwsza piosenke. Moj TZ, mowi ze wymyslam. Moze i wymyslam, ale pod wzgledem muzycznym musi byc wszystko PERFECT (mam fiola na tym punkcie). Wazne dla mnie jest zeby goscie dobrze wspominali nasze wesele, a nie potem przez przypadek uslysze jaka to mialam daremna pierwsza piosenke.

Tajeczka!!! Witamy w gronie Panien Mlodych 2009!!!
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 10:03   #1992
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Dziewczyny!! Muszę się pochwalić, bo się strasznie cieszę Dostałam prace!!! Nareszcie, po tylu niepowodzeniach, po tak długim szukaniu. Warunki pracy jeśli chodzi o godziny i o płace są po prostu takie o jakich nie śniłam Marzenia się spełniają
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 10:35   #1993
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 :)

tajeczka witaj z nami


ktosia no to wielkie gratulacje kochana !!!
powodzenia !!
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:14   #1994
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2009 :)

tajeczka witamy w naszym gronie

Ktosia gratulacje w zwiazku z praca i pochawal się co za fuszkę poderwałaś
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:15   #1995
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Ktosiu Gratuluje serdecznie!!! i ciesze sie razem z Toba.

Widac ze powolutku warunki pracy ida ku lepszemu oby tak dalej
A moglabys mi tylko powiedziec w jakim miescie pracujesz??

Pozdrawiam
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:53   #1996
pysslaw
Raczkowanie
 
Avatar pysslaw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 80
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Muszę się pochwalić, bo się strasznie cieszę Dostałam prace!!! Nareszcie, po tylu niepowodzeniach, po tak długim szukaniu. Warunki pracy jeśli chodzi o godziny i o płace są po prostu takie o jakich nie śniłam Marzenia się spełniają
serdecznie gratuluję

Cytat:
WITAM PANNY MLODE 2009!!!!!
ja planuje termin na 08.08.2009!!!!
nie wiem jak u was w miastach ale w lublinie zaczyna sie problem sal i orkiestry.... dzwonilam dzisiaj i terminy maja zajete do czerwca 2009... wiec spieszcie sie dziewczyny....
A ja myslalam ze jeszcze mam duzo czasu...
witam tajeczka
pysslaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:08   #1997
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Dziękuję dziewczyny Jesteście kochane
Pracuję (bo chyba już mogę mówić o tym w czasie teraźniejszym ) w Kaliszu, najstarszym mieście w Polsce. Moje stanowisko to pracownik biurowy w firmie prowadzącej sklep internetowy (nie piszę jaki, żeby nie było, ze reklama ) Zarobki jak na to stanowisko są, no cóż...więcej niż zadowalające, praca w młodym, 10-osobowym zespole w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Czego chcieć więcej
Masz rację moniu, wreszcie zaczyna się dobrze dziać w moim życiu, tż ma pracę, ja wreszcie też. Mam nadzieję, że jeszcze tylko rozwiąże się jedna sprawa i już naprawdę będzie pełnia szczęścia.
W ogóle to powodem do dumy jest dla mnie to, co powiedział szef dzwoniąc do mnie. Stwierdził, że wyłonili dwie kandydatki, ale ja od początku byłam jego faworytką. I miłe jest też to, że przyjeli mnie mimo że nie mam jeszcze wyższego wykształcenia, którego wymagali.

Przepraszam, że tyle Was o tym zanudzam, ale jestem tak podekscytowana, że energia mnie roznosi
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:22   #1998
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Ktosia, fajne, ze Ci sie udalo z praca. Ciesze sie, ze chociaz Ty masz dobry dzien. My z TZ obchodzimy dzis 3 rok odkad jestesmy ze soba (3 dni temu byla 3 rocznica odkad sie poznalismy ), ale ten dzien w zaden sposob nie uczciby, bo musze sie uczyc na jutro. Mam kolo i musze nauczyc sie jeszcze na 3 cwiczenia. W piatek mam podobnie. W weekend tez mam full nauki, bo przyszly tydzien to tez tylko kolo za kolem i wejsciowka za wejsciowka. Ech, czemu nie poznalam TZ latem?...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:34   #1999
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny Jesteście kochane
Pracuję (bo chyba już mogę mówić o tym w czasie teraźniejszym ) w Kaliszu, najstarszym mieście w Polsce. Moje stanowisko to pracownik biurowy w firmie prowadzącej sklep internetowy (nie piszę jaki, żeby nie było, ze reklama ) Zarobki jak na to stanowisko są, no cóż...więcej niż zadowalające, praca w młodym, 10-osobowym zespole w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Czego chcieć więcej
Masz rację moniu, wreszcie zaczyna się dobrze dziać w moim życiu, tż ma pracę, ja wreszcie też. Mam nadzieję, że jeszcze tylko rozwiąże się jedna sprawa i już naprawdę będzie pełnia szczęścia.
W ogóle to powodem do dumy jest dla mnie to, co powiedział szef dzwoniąc do mnie. Stwierdził, że wyłonili dwie kandydatki, ale ja od początku byłam jego faworytką. I miłe jest też to, że przyjeli mnie mimo że nie mam jeszcze wyższego wykształcenia, którego wymagali.

Przepraszam, że tyle Was o tym zanudzam, ale jestem tak podekscytowana, że energia mnie roznosi

super gratuluję
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 12:48   #2000
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Panny Młode 2009 :)

jaguś, śliweńko dziękuję
Fatalnie jaga, że nie możecie uczcić swojej rocznicy, może jednak w weekend jakoś to nadrobicie.
My rocznice mamy w Nowy Rok, w tamtym roku jakoś nie udało się tego uczcić, ale w tym postanowiliśmy uczcić to podwójnie
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 13:01   #2001
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 :)

ktosia no to faktycznie jest sie czym chwalic no no no wspaniale ze ci sie udaje...

ja ogolnie dzis poklocilam sie z matka, ojcem, siostra i ukochanym...
jestem w podlym nastroju, odechciewa mi sie zyc
ehhh z moim teraz ciagle sie klocimy...jestem zalamana
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 13:28   #2002
Cameline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Zamieściłam mojego pierwszego posta stronę wcześniej... i chyba mnie pominęłyście Ale co tam! I tak będę Was podczytywać
Trochę Wam zazdroszczę że macie już większość rzeczy pozałatwiane. Ja niestety nie mieszkam w miejscu organizowania wesela i muszę jeszcze parę tygodni zaczekać. A nie chce wciągać w to rodziców bo to oni mają być goścmi na weselu a nie organizatorami
Miłego dnia życzę
Cameline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 13:37   #2003
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 :)

cameline a kiedy bierzesz slub?
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 13:54   #2004
Cameline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Nie wiem jeszcze Bo mamy wymarzony zespół i chcemy żeby tylko on nam grał. Wiem ze z terminami już trudno dlatego nastawiamy się na wesele w ciągu tygodnia. Chcielibyśmy wiosną, tak ok. kwiecień-czerwiec. Jedno jest tylko pewne - będzie to rok 2009!
24.11 jedziemy do domu i wtedy ustalimy datę z zespołem. Mamy nadzieję że jakaś sala będzie wolna - co przemawia również by wybrać środek tygodnia (większe prawdopodobieństwo na wolny termin). Ze wstępnego zainteresowania to fajne sale są niestety za małe. Będziemy mieć ok. 100 osób. ALe jestem zdania że lepiej super zespół i gorsza sala niż odwrotnie
A Wy już macie długo sale pozarezerwowane?
Cameline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 15:17   #2005
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez Cameline Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze Bo mamy wymarzony zespół i chcemy żeby tylko on nam grał. Wiem ze z terminami już trudno dlatego nastawiamy się na wesele w ciągu tygodnia. Chcielibyśmy wiosną, tak ok. kwiecień-czerwiec. Jedno jest tylko pewne - będzie to rok 2009!
24.11 jedziemy do domu i wtedy ustalimy datę z zespołem. Mamy nadzieję że jakaś sala będzie wolna - co przemawia również by wybrać środek tygodnia (większe prawdopodobieństwo na wolny termin). Ze wstępnego zainteresowania to fajne sale są niestety za małe. Będziemy mieć ok. 100 osób. ALe jestem zdania że lepiej super zespół i gorsza sala niż odwrotnie
A Wy już macie długo sale pozarezerwowane?
My zespół i salę też mamy na oku, ale właściwie jeszcze nic nie zarezerwowane, ale już na wiosnę bśdziemy wszystko załatwiać, bo w moim mieście nie trzeba z tak dużym wyprzedzeniem

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny Jesteście kochane
Pracuję (bo chyba już mogę mówić o tym w czasie teraźniejszym ) w Kaliszu, najstarszym mieście w Polsce. Moje stanowisko to pracownik biurowy w firmie prowadzącej sklep internetowy (nie piszę jaki, żeby nie było, ze reklama ) Zarobki jak na to stanowisko są, no cóż...więcej niż zadowalające, praca w młodym, 10-osobowym zespole w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Czego chcieć więcej
Masz rację moniu, wreszcie zaczyna się dobrze dziać w moim życiu, tż ma pracę, ja wreszcie też. Mam nadzieję, że jeszcze tylko rozwiąże się jedna sprawa i już naprawdę będzie pełnia szczęścia.
W ogóle to powodem do dumy jest dla mnie to, co powiedział szef dzwoniąc do mnie. Stwierdził, że wyłonili dwie kandydatki, ale ja od początku byłam jego faworytką. I miłe jest też to, że przyjeli mnie mimo że nie mam jeszcze wyższego wykształcenia, którego wymagali.

Przepraszam, że tyle Was o tym zanudzam, ale jestem tak podekscytowana, że energia mnie roznosi
To świetna wiadomość. Cieszę się, że Ci sie powiodło Gratulacje

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Ktosia, fajne, ze Ci sie udalo z praca. Ciesze sie, ze chociaz Ty masz dobry dzien. My z TZ obchodzimy dzis 3 rok odkad jestesmy ze soba (3 dni temu byla 3 rocznica odkad sie poznalismy ), ale ten dzien w zaden sposob nie uczciby, bo musze sie uczyc na jutro. Mam kolo i musze nauczyc sie jeszcze na 3 cwiczenia. W piatek mam podobnie. W weekend tez mam full nauki, bo przyszly tydzien to tez tylko kolo za kolem i wejsciowka za wejsciowka. Ech, czemu nie poznalam TZ latem?...
GratulacjeNie martw się, na pewno sobie to odbijecie w najbliższym czasie
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 18:15   #2006
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Panny Młode 2009 :)

dzieki dziewczyny za mile powitanie ... nie na kazdym forum tak jest wiec sie bardzo ciesze
KTOSIA gratuluje pracy...
...pozdrowionka...
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 18:33   #2007
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Tajeczka z tego co widze,to jesteś z Lublina,zgadza się?fajnie,ze nie jestem sama nawet mnie nie strasz,że w lublinie już tyle terminów na 2009 pozajmowanych,bo ja jeszcze nic nie załatwiłam Chyba musimy z Tż'tem wziąć się do roboty,bo straszne z nas lenie w tej kwestii
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 20:18   #2008
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez Cameline Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze Bo mamy wymarzony zespół i chcemy żeby tylko on nam grał. Wiem ze z terminami już trudno dlatego nastawiamy się na wesele w ciągu tygodnia. Chcielibyśmy wiosną, tak ok. kwiecień-czerwiec. Jedno jest tylko pewne - będzie to rok 2009!
24.11 jedziemy do domu i wtedy ustalimy datę z zespołem. Mamy nadzieję że jakaś sala będzie wolna - co przemawia również by wybrać środek tygodnia (większe prawdopodobieństwo na wolny termin). Ze wstępnego zainteresowania to fajne sale są niestety za małe. Będziemy mieć ok. 100 osób. ALe jestem zdania że lepiej super zespół i gorsza sala niż odwrotnie
A Wy już macie długo sale pozarezerwowane?
tak sale mamy zarezerwowana juz nawet kaucje wplacilismy
a zespol to w styczniu i fotograla i kamerzyste bedziemy zalatwiac
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 14:49   #2009
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cześć dziewczyny witam WAS wszystkie i te "stałe" bywalczynie naszego forum jak również nowe PANNY MŁODE

Kalendarz rozrasta się z dnia na dzień super, że jest nas tyle, a będzie coraz więcej

Ktosiu moje gratulacje wiem, co z naczy nie mieć pracy ja też długo szukałam, ale nie znalazłam...dlatego sama stworzyłam sobie dla siebie i nie tylko stanowisko pracy oby tylko się rozkręciło i dobrze szło, bo pieniążki są potrzebne na opłaty związane z organizacją wesela.

ściskam i buziaki dla każdej
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 15:22   #2010
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Panny Młode 2009 :)

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Tajeczka z tego co widze,to jesteś z Lublina,zgadza się?fajnie,ze nie jestem sama nawet mnie nie strasz,że w lublinie już tyle terminów na 2009 pozajmowanych,bo ja jeszcze nic nie załatwiłam Chyba musimy z Tż'tem wziąć się do roboty,bo straszne z nas lenie w tej kwestii
W tym momencie mieszkam w szwecji ale z lublinem sie zgadza... facet z labiryntu powiedzial ze ma ciasno z terminami i orkiestry z ktorymi wspolpracuje tez... ja sie w lublinie pojawie dopiero w polowie grudnia... wiec bedzie troche biegania... Tz mnie nie moze zrozumiec ze juz chce zaczac wszystko zalatwiac... przeciez to jeszcze tyle czasu... i takie podobne... a ja wiem i Wy to wiecie ze czasu juz coraz mniej...
POZDROWIONKA: cmok:
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.