Mariza - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 20:53   #1981
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Aha, czyli jak zrobie zamówienie na 300zł, to po prostu przy następnym dostanę ten rabat. Ok, dzięki. To teraz zobaczymy czy uda mi się uzbierać tak duże zamówienie
dostaniesz bonifikate np. 10zl, ktora mozesz odliczyc od nastepnego zamowienia, ale nie musisz tego robic. Po prostu przy składaniu zamówienia będziesz miała pole do zaznaczenia, czy chcesz wykorzystać bonifikatę w tym zamowieniu, czy nie. Bonifikaty sie sumują, czyli możesz sobie zbierać przez kilka miesięcy i odebrać np. po pół roku. Zależy od Ciebie
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 20:56   #1982
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
rabat dostajesz automatycznie przy składaniu zamówienia, nie musisz go odliczać przy kolejnym zamówieniu tylko kiedykolwiek chcesz
o kurcze, znowu zaczynam się gubić
rozumiem że robię zakupy na 300 zł i mam przyznane od tego kilka zł rabatu (te 5%).
I mogę go otrzymać już przy tym samym zamówieniu (czyli płacę mniej o tą kwotę), jak również przy innym?
Ale muszę wtedy zaznaczyć że chcę go wykorzystać akurat przy tym konkretnym zamówieniu tak?
Mam nadzieję ze będę wiedziała gdzie to trzeba zaznaczyć.
Sorry, za głupie pytania

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
dostaniesz bonifikate np. 10zl, ktora mozesz odliczyc od nastepnego zamowienia, ale nie musisz tego robic. Po prostu przy składaniu zamówienia będziesz miała pole do zaznaczenia, czy chcesz wykorzystać bonifikatę w tym zamowieniu, czy nie. Bonifikaty sie sumują, czyli możesz sobie zbierać przez kilka miesięcy i odebrać np. po pół roku. Zależy od Ciebie
O, teraz kumam
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 08:40   #1983
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
dziewczyny, serio? no to ja nie wiem co daje ta umowa.. moja sponsorka mówiła właśnie o tych bonifikatach, że tego jest potrzebna umowa, a takie info ma od swojej sponsorki..

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



nic nie trzeba kliknąć, jak masz zamówienie na ponad 300zł to np. ja sobie sprawdzałam swój bonus w zakładce 'raporty' lub 'struktura'.
Hmm... dziwne, bo ja nigdy nie miałam zamówienia za ponad 300zł a bonifikatę 5% zawsze mam Zamówienie składam raz w miesiącu więc nie możliwe tez żeby mi się sumowało i wychodziło ponad 300zł. W raportach mam napisane, że mój poziom, to 5% i zawsze taka bonifikatę otrzymuję, a i umowy też żadnej nie podpisywałam...

A w strukturze mam napisane coś takiego:
"Wypłata symulowana: 0.00 zł (tutaj jest kwota którą mogę wypłacić sobie, akurat jest początek miesiąca więc jest 0 bo poprzednią już wykorzystałam )
(warunkiem do jej naliczenia jest zakup własny za min. 56.91 zł.)"

Wynika z tego, że zakup własny muszę zrobić za niecałe 60 zł w CN żeby dostać bonifikatę, a nie 300zł...
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska

Edytowane przez zojka20
Czas edycji: 2013-02-03 o 08:43
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 09:17   #1984
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
Hmm... dziwne, bo ja nigdy nie miałam zamówienia za ponad 300zł a bonifikatę 5% zawsze mam Zamówienie składam raz w miesiącu więc nie możliwe tez żeby mi się sumowało i wychodziło ponad 300zł. W raportach mam napisane, że mój poziom, to 5% i zawsze taka bonifikatę otrzymuję, a i umowy też żadnej nie podpisywałam...

A w strukturze mam napisane coś takiego:
"Wypłata symulowana: 0.00 zł (tutaj jest kwota którą mogę wypłacić sobie, akurat jest początek miesiąca więc jest 0 bo poprzednią już wykorzystałam )
(warunkiem do jej naliczenia jest zakup własny za min. 56.91 zł.)"

Wynika z tego, że zakup własny muszę zrobić za niecałe 60 zł w CN żeby dostać bonifikatę, a nie 300zł...
Nie, nie, zle rozumujesz Juz Ci tlumacze. Tam jest napisane "wypłata symulowana, warunkiem do jej otrzymania...) - czyli, aby otrzymać wypłatę bonifikaty musisz złożyć zamowienie za te 56zł.
Jeżeli grupa wypracuje Ci okolo 170zl w CN (300zł w CK) (jak chcesz dokładnie to musisz to sprawdzic w tabelce w planie marketingowym) to aby otrzymac wypracowaną przez grupę bonifikatę musisz złożyć zamówienie własne za 56zł w CN.
Jeżeli nie masz grupy i sama pracujeszna bonifikatę, też musisz mieć zamowienie za 170zł w CN (300zł w CK).


kliknij sobie w zakładkę raporty i spójrz na swoje zamówienia. Przykładowo wkleje moje początkowe:

Mój poziom: 0%
Mój obrót własny: 166.50
Obrót mojej struktury: 0.00
Razem obrót: 166.50
Moja wypłata: 0.00 zł

Mój poziom: 5%
Mój obrót własny: 89.83
Obrót mojej struktury: 87.90
Razem obrót: 177.73
Moja wypłata: 8.89 zł

jak widzisz za zamówienie w CN za 166 nie ma bonifikaty, a za zamowienie w CN 177 już jest (i w tym przypadku jeśli moja grupa nabiłaby mi te 177zł, to ja mogę naliczyć bonifikatę tylko w przypadku, gdy zrobie zamówienie za te 56zł).
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania


Edytowane przez Miluuu
Czas edycji: 2013-02-03 o 09:24
Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 10:18   #1985
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Nie, nie, zle rozumujesz Juz Ci tlumacze. Tam jest napisane "wypłata symulowana, warunkiem do jej otrzymania...) - czyli, aby otrzymać wypłatę bonifikaty musisz złożyć zamowienie za te 56zł.
Jeżeli grupa wypracuje Ci okolo 170zl w CN (300zł w CK) (jak chcesz dokładnie to musisz to sprawdzic w tabelce w planie marketingowym) to aby otrzymac wypracowaną przez grupę bonifikatę musisz złożyć zamówienie własne za 56zł w CN.
Jeżeli nie masz grupy i sama pracujeszna bonifikatę, też musisz mieć zamowienie za 170zł w CN (300zł w CK).


kliknij sobie w zakładkę raporty i spójrz na swoje zamówienia. Przykładowo wkleje moje początkowe:

Mój poziom: 0%
Mój obrót własny: 166.50
Obrót mojej struktury: 0.00
Razem obrót: 166.50
Moja wypłata: 0.00 zł

Mój poziom: 5%
Mój obrót własny: 89.83
Obrót mojej struktury: 87.90
Razem obrót: 177.73
Moja wypłata: 8.89 zł

jak widzisz za zamówienie w CN za 166 nie ma bonifikaty, a za zamowienie w CN 177 już jest (i w tym przypadku jeśli moja grupa nabiłaby mi te 177zł, to ja mogę naliczyć bonifikatę tylko w przypadku, gdy zrobie zamówienie za te 56zł).
Ja nie mam swojej grupy, tzn nie jestem nikogo sponsorką. Z czego wynika, że zawsze sama muszę składać zamówienie na tyle żeby mieć bonifikatę. Moje najniższe zamówienie było takie:

Mój poziom: 5%
Mój obrót własny: 172.32
Obrót mojej struktury: 0.00
Razem obrót: 172.32

Moja wypłata: 8.62 zł

No ale nadal nie rozumiem o co chodzi z tym 300zł bo ja tylko raz miałam zamówienie za ponad 300zł (ceny brutto) a bonifikatę mam za każdym razem. Chyba tego nie pojmuję :P no w każdym razie naliczają mi bonifikatę a ja jestem happy
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 11:19   #1986
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
Ja nie mam swojej grupy, tzn nie jestem nikogo sponsorką. Z czego wynika, że zawsze sama muszę składać zamówienie na tyle żeby mieć bonifikatę. Moje najniższe zamówienie było takie:

Mój poziom: 5%
Mój obrót własny: 172.32
Obrót mojej struktury: 0.00
Razem obrót: 172.32

Moja wypłata: 8.62 zł

No ale nadal nie rozumiem o co chodzi z tym 300zł bo ja tylko raz miałam zamówienie za ponad 300zł (ceny brutto) a bonifikatę mam za każdym razem. Chyba tego nie pojmuję :P no w każdym razie naliczają mi bonifikatę a ja jestem happy
no i masz zamowienie za powyzej 170 zl w CN. Dziewczyny pisaly o 300zl w CK. CK to nie to samo co CN. 170 w CN to okolo 300zl w CK.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 15:21   #1987
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
no i masz zamowienie za powyzej 170 zl w CN. Dziewczyny pisaly o 300zl w CK. CK to nie to samo co CN. 170 w CN to okolo 300zl w CK.
Aaa już rozumiem bo ja myślałam, ze wszyscy piszą, że 300zł już po zniżce 30%
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 15:29   #1988
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
dziewczyny, serio? no to ja nie wiem co daje ta umowa.. moja sponsorka mówiła właśnie o tych bonifikatach, że tego jest potrzebna umowa, a takie info ma od swojej sponsorki..
Ja też nie wiem po co jest umowa... Nie mam jej, moja sponsorka też o niej nic nie wspominała a bonifikaty dostaję normalnie
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 19:23   #1989
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:25   #1990
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mariza

środkowa liczba w katalogu to ta na wzorniku
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:47   #1991
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 19:27   #1992
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

ok, widzę, że z bonifikatami już dałyście radę - chyba za bardzo zagmatwałam
Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem po co jest umowa... Nie mam jej, moja sponsorka też o niej nic nie wspominała a bonifikaty dostaję normalnie
teraz to ja nie popuszczę - muszę się dowiedzieć
Cytat:
Napisane przez chocaholic Pokaż wiadomość
środkowa liczba w katalogu to ta na wzorniku
ale w tych lakierach care&colour, w tych drugich 'mariza' to chyba ostatnia liczba w katalogu (po kropce) to ta na wzorniku, nie?
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 20:32   #1993
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
w tych drugich 'mariza' to chyba ostatnia liczba w katalogu (po kropce) to ta na wzorniku, nie?
tak


Ja postanowiłam zaopatrzyć się w słoiczki 5-20ml i będę robiła swoje próbki klientkom (np. masła). Jednak chodzenie z jednym opakowaniem uznaje za niezbyt higieniczne ;P
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 20:50   #1994
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
tak


Ja postanowiłam zaopatrzyć się w słoiczki 5-20ml i będę robiła swoje próbki klientkom (np. masła). Jednak chodzenie z jednym opakowaniem uznaje za niezbyt higieniczne ;P
ja też tak przygotowuję próbki oprócz masła zrobiłam jeszcze z soli do kąpieli - ale to bardziej, żeby pokazać zapach, bo z taką porcją to raczej klientka sobie nic nie zrobi - nie będzie efektu w wannie
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 21:24   #1995
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
ja też tak przygotowuję próbki oprócz masła zrobiłam jeszcze z soli do kąpieli - ale to bardziej, żeby pokazać zapach, bo z taką porcją to raczej klientka sobie nic nie zrobi - nie będzie efektu w wannie
to ile do tej próbki kładziesz, 2 ziarenka? Przecież na jedną kąpiel wystarczy jedna napełniona nakrętka soli
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 22:49   #1996
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

hej!
odebrałam dzisiaj pierwsze zamowienie i juz mam pytanie

co w przypadku zwrotow, reklamacji, kolory rozu, pomadki czy pudru roznia sie od tych w katalogu, klientka moze nie byc zadowlona... sypki puder brazujacy naturalny jest bardzo ciemny a brzoskwiniowy roz jest znacznie jasniejszy niz ten w katalogu, a klientka zasugeruje sie przeciez kolorem w katalogu..

pytalam sponsorki, czy mozna odroczyc wplate jak np w oriflame, odpisala, ze nie, i teraz pytanie, jesli jakims cudem zrobie zamowienie za 500 zł, a niech i 300 zł bedzie, jak mam wylozyc taka kase kiedy przed wyplata mam juz debet na koncie, klientki tez moga poprosic o odroczenie wplaty np do ,,po wyplacie" albo za tydzien, jak odmowic, to juz wiecej nic nie zamowi...wyslalam sponsorce zapytanie o umowe, o ktorej tutaj byla mowa, ciekawa jestem co odpisze a przy okazji zapytalam jej czy moge sponsora jakos zmienic, latwiej by mi bylo miec sponsorke , z ktora moge sie spotkac, pogadac, zorganizowac jakis pokzaik czy cos, jak myslicie, mozna zmienic sponsora?

z gory dzieki za odp



ps. cienie sa bardzo fajne takie troche jak inglot, pojedyncze mocno napigmentowane, potrojne jakby mniej...ale dosc trwale

błyszczyuk bazarkowy, nie ma na nim kodu, nazwy odcienia, nic...do poprawki

naturalny puder brazujacy sypki bardzo ciemny, to ten opalony to chyba do ciemnoskorych jest...


pomadki masakra, tez bazarkowe-szybko sie scieraja, odkładaja sie w kacikach, wysuszaja, zero komfortu czy uczucia nawilzenia

puder ryzowy-super

roz przyzwoity ale kolor inny niz w katalogu

jutro zdam relacje z baz, podkladu balansujacego(mam testerki) i szamponu i odzywki chroniacego kolor

dziekuje za odwage
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 08:21   #1997
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
to ile do tej próbki kładziesz, 2 ziarenka? Przecież na jedną kąpiel wystarczy jedna napełniona nakrętka soli
3 ziarenka a tak serio, to akurat te pudełeczka, które obecnie mam są maleńkie, więc tam mieści się może z pół nakrętki.
Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
hej!
odebrałam dzisiaj pierwsze zamowienie i juz mam pytanie

co w przypadku zwrotow, reklamacji, kolory rozu, pomadki czy pudru roznia sie od tych w katalogu, klientka moze nie byc zadowlona... sypki puder brazujacy naturalny jest bardzo ciemny a brzoskwiniowy roz jest znacznie jasniejszy niz ten w katalogu, a klientka zasugeruje sie przeciez kolorem w katalogu..

pytalam sponsorki, czy mozna odroczyc wplate jak np w oriflame, odpisala, ze nie, i teraz pytanie, jesli jakims cudem zrobie zamowienie za 500 zł, a niech i 300 zł bedzie, jak mam wylozyc taka kase kiedy przed wyplata mam juz debet na koncie, klientki tez moga poprosic o odroczenie wplaty np do ,,po wyplacie" albo za tydzien, jak odmowic, to juz wiecej nic nie zamowi...wyslalam sponsorce zapytanie o umowe, o ktorej tutaj byla mowa, ciekawa jestem co odpisze a przy okazji zapytalam jej czy moge sponsora jakos zmienic, latwiej by mi bylo miec sponsorke , z ktora moge sie spotkac, pogadac, zorganizowac jakis pokzaik czy cos, jak myslicie, mozna zmienic sponsora?

z gory dzieki za odp



ps. cienie sa bardzo fajne takie troche jak inglot, pojedyncze mocno napigmentowane, potrojne jakby mniej...ale dosc trwale

błyszczyuk bazarkowy, nie ma na nim kodu, nazwy odcienia, nic...do poprawki

naturalny puder brazujacy sypki bardzo ciemny, to ten opalony to chyba do ciemnoskorych jest...


pomadki masakra, tez bazarkowe-szybko sie scieraja, odkładaja sie w kacikach, wysuszaja, zero komfortu czy uczucia nawilzenia

puder ryzowy-super

roz przyzwoity ale kolor inny niz w katalogu

jutro zdam relacje z baz, podkladu balansujacego(mam testerki) i szamponu i odzywki chroniacego kolor

dziekuje za odwage
podobno z robieniem zwrotów nie ma problemów, ja jednak do tej pory nie miałam takiej potrzeby, więc nie pomogę.
jeśli chodzi o odroczenie wpłaty to myślę, że to kwestia czasu, bo jednak mimo wszystko Mariza nie jest aż tak popularna jak np. Avon, może jak się bardziej rozkręcą to coś takiego wprowadzą. Ja osobiście wolę zapłacić od razu i mieć z głowy, a jakby można było płacić przez Internet przelewem to już w ogóle byłabym szczęśliwa
cienie mam te potrójne i jestem bardzo zadowolona, chciałam czarne i wreszcie mam czarne a nie jakiś odcień grafitu
jestem ciekawa szamponu i odżywki - także czekam na relacje
ja osobiście ostatnio trafiłam na tragiczny lakier - do tej pory byłam zadowolona, więc albo trafiłam na wadliwy rzut, nie wiem, w każdym razie rano pomalowałam paznokcie, wieczorem już miałam poodpryskiwany lakier..
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 08:43   #1998
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
ja też tak przygotowuję próbki oprócz masła zrobiłam jeszcze z soli do kąpieli - ale to bardziej, żeby pokazać zapach, bo z taką porcją to raczej klientka sobie nic nie zrobi - nie będzie efektu w wannie


Gdzie kupujesz sloiczki (i za ile) ? I do czego pakujesz sol?

Co myslicie o probkowaniu produktow sypkich? Woreczki strunowe to dobry pomysL?
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:38   #1999
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz sloiczki (i za ile) ? I do czego pakujesz sol?

Co myslicie o probkowaniu produktow sypkich? Woreczki strunowe to dobry pomysL?
Dobry pomysł, ale chyba jednak lepsze byłyby pojemniczki.

Ja znalazłam takie http://allegro.pl/pojemniczki-sloicz...888730803.html

tylko że wychodzi chyba dość drogo kupować takie pojemniczki i rozdawać próbki, no chyba ze tylko do pokazania.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 11:03   #2000
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz sloiczki (i za ile) ? I do czego pakujesz sol?

Co myslicie o probkowaniu produktow sypkich? Woreczki strunowe to dobry pomysL?
Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Dobry pomysł, ale chyba jednak lepsze byłyby pojemniczki.

Ja znalazłam takie http://allegro.pl/pojemniczki-sloicz...888730803.html

tylko że wychodzi chyba dość drogo kupować takie pojemniczki i rozdawać próbki, no chyba ze tylko do pokazania.
kupuję pojemniczki właśnie na allegro, takie na ozdoby, z tym, że poluje na używane i wychodzi dużo taniej
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 12:29   #2001
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
kupuję pojemniczki właśnie na allegro, takie na ozdoby, z tym, że poluje na używane i wychodzi dużo taniej
o, nawet nie pomyślałam o tym.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 12:53   #2002
CheeryLady
Przyczajenie
 
Avatar CheeryLady
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

.

Edytowane przez CheeryLady
Czas edycji: 2013-02-05 o 17:09
CheeryLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 13:00   #2003
CheeryLady
Przyczajenie
 
Avatar CheeryLady
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

Hej
witam wszystkie konsultantki marizy
Od wczoraj jestem konsultantką w marizie i avonie zapisałam sie najpierw do avonu ale potem jak znalazlam informacje na temat marizy zapisałam się również do niej. Jak na razie czytając różne opinie o marizie i avonie bardziej jestem zadowolona z marizy
Moja sponsorkA jest bardzo fajną kobietą odpowiada na moje pytania bardzo szybko i wyczerpująco Wasze forum jest świetne dowiedziałam się tutaj dużo rzeczy które na pewno mi się przydadzą
Mam nadzieję że bede mogła sie włączyć do waszej konwersacji
Pozdrawiam wszystkie konsultantki
CheeryLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:38   #2004
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
3 ziarenka a tak serio, to akurat te pudełeczka, które obecnie mam są maleńkie, więc tam mieści się może z pół nakrętki.


podobno z robieniem zwrotów nie ma problemów, ja jednak do tej pory nie miałam takiej potrzeby, więc nie pomogę.
jeśli chodzi o odroczenie wpłaty to myślę, że to kwestia czasu, bo jednak mimo wszystko Mariza nie jest aż tak popularna jak np. Avon, może jak się bardziej rozkręcą to coś takiego wprowadzą. Ja osobiście wolę zapłacić od razu i mieć z głowy, a jakby można było płacić przez Internet przelewem to już w ogóle byłabym szczęśliwa
cienie mam te potrójne i jestem bardzo zadowolona, chciałam czarne i wreszcie mam czarne a nie jakiś odcień grafitu
jestem ciekawa szamponu i odżywki - także czekam na relacje
ja osobiście ostatnio trafiłam na tragiczny lakier - do tej pory byłam zadowolona, więc albo trafiłam na wadliwy rzut, nie wiem, w każdym razie rano pomalowałam paznokcie, wieczorem już miałam poodpryskiwany lakier..
Szampony wg mnie są beznadziejne - zbyt wodniste
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:51   #2005
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Szampony wg mnie są beznadziejne - zbyt wodniste
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 17:13   #2006
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Szampony wg mnie są beznadziejne - zbyt wodniste
jak się kiedyś spotkamy to pokażę ci czemu są wodniste

co do pojemniczków to powiem wam dziewczyny że tanio wyszukałyście, ja kiedyś próbowałam znaleźć to tylko mi szklane fiolki z korkiem jak od wina wpadały po 1zł za szt chyba.
Ja sól pakuję w takie woreczki, wsypuję nakrętkę i jeszcze jest luz
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 17:55   #2007
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
jak się kiedyś spotkamy to pokażę ci czemu są wodniste
ok !
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 18:17   #2008
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Czytałyście o perfumach??
A ja kupiłam cały zestaw próbek perfum
I po co??
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:21   #2009
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

dziewczyny szampon i odzywka koszmar, zapach swietny cos jak herbal essence ale woda sie leje,kiepsko sie pieni, wlosy sie placza, a odzywka w ogole nic nie daje, szkoda kasy, bede tym podłoge wycierac, a odzywke pewnie komus odstapie w rodzinie.

baza zielona korygująca-porazka, nie kryje, nic nie robi

baza matujaca super, na pare godzin mat, polecam


cdn.

pozdrawiam
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:24   #2010
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Szampony wg mnie są beznadziejne - zbyt wodniste
Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
czemu mnie to nie dziwi?
Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
jak się kiedyś spotkamy to pokażę ci czemu są wodniste

co do pojemniczków to powiem wam dziewczyny że tanio wyszukałyście, ja kiedyś próbowałam znaleźć to tylko mi szklane fiolki z korkiem jak od wina wpadały po 1zł za szt chyba.
Ja sól pakuję w takie woreczki, wsypuję nakrętkę i jeszcze jest luz
muszę pomyśleć o tych woreczkach - fakt
Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Czytałyście o perfumach??
A ja kupiłam cały zestaw próbek perfum
I po co??
a może zrób zwrot? skoro dopiero je zamówiłaś a już ich nie będzie to myślę, że powinni nie robić problemów.
swoją drogą też miałam je zamawiać ostatnio..
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.