Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 10:27   #1981
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

co dwa tygi myjesz wlosy???
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:33   #1982
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
mydło Polytar działa podobnie jak szampon. Ja, jako zaawansowana posiadaczka łuszczycy mogę Ci powiedzieć, że jest świetne i dobrze sobie radzi z takimi problemami.
Bo właśnie zastanawiam się czy kupić to mydło , na allegro jest wręcz rozszarpywana aukcja z tym produktem. Nie popiskałam łowy serum na porost agafii po ostatnim myciu i powiem wam że głowa prawie mnie nie swędzi (zdarzają się małe wyjątki) . Mam przeczucie że to serum wzmaga u mnie świąd i pogarsza stan skóry Prócz tego co mam na dnie , w zapasie stoi jeszcze jedna butelka tego kosmetyku Oj... Będę musiała z niego zrezygnować.

Zauważyłam że jeżeli myję głowę co 2-3 dzień , nie stosuję sls sles , nie stosuję kosmetyków podrażniających skalpu to świądu praktycznie nie ma co prawda mam jakieś chyba strupki małe w poszczególnych miejscach. Nie wiem czy iśc do dermatologa ... Może zastosuję się do zasad powyższych i przejdzie ?
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:36   #1983
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
co dwa tygi myjesz wlosy???
hehe nie dopisałam że myję codziennie ale odżywką a co tydzień czy dwa szamponem żeby je oczyścić
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:36   #1984
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny !!!
mój problem jest taki że zrobiły mi się trzy warstwy włosów jakbym je powarstwowała - najdłuższa to zdrowe włosy lśniące i w miarę gęste , następna warstwa to połamańce i ta najkrótsza to odrastające bejbiki - ładnie to nie wygląda
Stosuję wcierki - jantar na zmianę z seboradinem, wodę brzozową i pokrzywową , odżywki - garnier AiK , kallos keratin, szamponem myję tak co tydzień -dwa w zależności od potrzeb- Planeta Organica.
Już sama nie wiem czemu one się tak łamią
Muszę je jakoś pobudzić do wzrostu bo wyglądam jak przygłup
Mam podobny problme :P Włosy "od spodu" mam zdrowe lśniące, na wierzchu warstwa która się puszczy i jest wysuszona + bejbiki :P
Najczęściej chodzę w rozpuszczonych a'la rozczochrane :P Czasami rozczochrany kucyk, kok, warkocz Jak wszystko sterczy to nie wiadomo co ma strczeć, a co nie

Dziewczyny gdzie kupujecie wcierki? Obeszłam chyba wszystkie apteki i drogerie w Piasecznie i nic nie znalazłam a z internetu zamawiać wcierkę za 6-8zł, gdzie za przesyłkę płacę 9 tochę bez sensu...
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:37   #1985
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
co dwa tygi myjesz wlosy???
chyba chodziło o to że oczyszcza włosy slsem co 2 tyg
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:40   #1986
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Mam podobny problme :P Włosy "od spodu" mam zdrowe lśniące, na wierzchu warstwa która się puszczy i jest wysuszona + bejbiki :P
Najczęściej chodzę w rozpuszczonych a'la rozczochrane :P Czasami rozczochrany kucyk, kok, warkocz Jak wszystko sterczy to nie wiadomo co ma strczeć, a co nie

Dziewczyny gdzie kupujecie wcierki? Obeszłam chyba wszystkie apteki i drogerie w Piasecznie i nic nie znalazłam a z internetu zamawiać wcierkę za 6-8zł, gdzie za przesyłkę płacę 9 tochę bez sensu...
ja niestety za krótkie na spinanie
ja wcierki kupuję w zielarskim

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
chyba chodziło o to że oczyszcza włosy slsem co 2 tyg
dokładnie tak
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:40   #1987
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie wcierki? Obeszłam chyba wszystkie apteki i drogerie w Piasecznie i nic nie znalazłam a z internetu zamawiać wcierkę za 6-8zł, gdzie za przesyłkę płacę 9 tochę bez sensu...
Ja kupuję na necie i wcale to nie wychodzi aż tak drogo jeżeli kupuje się wszystko od jednego sprzedawcy Właśnie idzie taka paczka do mnie w której zawarte jest to co chciałam kupić i udało się od jednej osoby. W dodatku dużo sprzedawców prowadzi teraz wysyłkę przesyłką biznesową np. w moim przypadku za 10zł bez względu ile kupię Nie jest źle
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 10:41   #1988
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Ja kupuję w drogerii Laboo (chyba tak się nazywa). Jantar, ale niefajny jest, nic nie daje A wcierka Saponics którą mi tu polecała wizażanka jest wycofana - byłam w 7 aptekach i w każdej mówili mi to samo.. Myślę, że jutro będę mogła umyć głowę po hennie. 48 godzin wystarczy na przegryzienie się koloru?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:42   #1989
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Bo właśnie zastanawiam się czy kupić to mydło , na allegro jest wręcz rozszarpywana aukcja z tym produktem. Nie popiskałam łowy serum na porost agafii po ostatnim myciu i powiem wam że głowa prawie mnie nie swędzi (zdarzają się małe wyjątki) . Mam przeczucie że to serum wzmaga u mnie świąd i pogarsza stan skóry Prócz tego co mam na dnie , w zapasie stoi jeszcze jedna butelka tego kosmetyku Oj... Będę musiała z niego zrezygnować.

Zauważyłam że jeżeli myję głowę co 2-3 dzień , nie stosuję sls sles , nie stosuję kosmetyków podrażniających skalpu to świądu praktycznie nie ma co prawda mam jakieś chyba strupki małe w poszczególnych miejscach. Nie wiem czy iśc do dermatologa ... Może zastosuję się do zasad powyższych i przejdzie ?
do dermatologa możesz się wybrać, żeby się upewnić co Ci w rzeczywistości jest. A później możesz na własną rękę szukać pomocy. Ja przez długi czas leczyłam się u derma, ale zdecydowanie działanie solo jest lepsze. Po wizycie będziesz wiedziała z czym walczysz i na co sobie możesz pozwolić.

Jak nie masz co zrobić z serum, to ja je chętnie przejmę

A i polecam Ci odżywkę zdrojową z Sulphura, genialnie łagodzi podrażnienia i nawilża skalp


Isfet nie macie apteki Dbam o Zdrowie? Tam można sobie zamawiać do wybranej apteki ze strony

Edytowane przez medsik
Czas edycji: 2013-09-12 o 10:43
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:43   #1990
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja niestety za krótkie na spinanie
ja wcierki kupuję w zielarskim [COLOR="Silver"]
Kurde w moim zielaku nie widziałam musze poszukać innego...
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:43   #1991
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hehe nie dopisałam że myję codziennie ale odżywką a co tydzień czy dwa szamponem żeby je oczyścić


Aaaaa Az mi kark zdretwial ze zdziwienia ze ktos nie myl glowy 2 tygi

A swoja droga ciekawa jestem jaki jest na swiecie rekord
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 10:43   #1992
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja kupuję w drogerii Laboo (chyba tak się nazywa). Jantar, ale niefajny jest, nic nie daje A wcierka Saponics którą mi tu polecała wizażanka jest wycofana - byłam w 7 aptekach i w każdej mówili mi to samo.. Myślę, że jutro będę mogła umyć głowę po hennie. 48 godzin wystarczy na przegryzienie się koloru?



wystarczy
ja jantar dosyć lubię ale niestety nie na porost a na bejbiki
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:44   #1993
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Ja póki co dalej wcieram Kaminomoto dla kobiet. Po każdym myciu. Niby każą 2-3 razy dziennie, ale mi szkoda, bo wcierka jest droga 43 zł-150 ml i więcej, dlatego po każdym myciu używam. Ale już zauważyłam efekty. Jak mi się opakowanie skończy to dodam zdjęcia włosów
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:45   #1994
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Aaaaa Az mi kark zdretwial ze zdziwienia ze ktos nie myl glowy 2 tygi

A swoja droga ciekawa jestem jaki jest na swiecie rekord
oj przepraszam za zdrętwienie karku
no ciekawe jaki jest rekord nie mycia włosów
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:49   #1995
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Możnaby zapytać moją koleżankę z liceum (opóźnioną w rozwoju) - matka jej pozwalała myć głowę raz na tydzień, a jak było zimno to raz na 10 dni - sama tak mówiła.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:50   #1996
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Możnaby zapytać moją koleżankę z liceum (opóźnioną w rozwoju) - matka jej pozwalała myć głowę raz na tydzień, a jak było zimno to raz na 10 dni - sama tak mówiła.
no i pewnie się jeszcze okaże że ma piękne włosy do tyłka
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:52   #1997
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no i pewnie się jeszcze okaże że ma piękne włosy do tyłka
i tak może być. Niektóre babeczki myją włosy 1 w miesiącu i żyją
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:52   #1998
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
do dermatologa możesz się wybrać, żeby się upewnić co Ci w rzeczywistości jest. A później możesz na własną rękę szukać pomocy. Ja przez długi czas leczyłam się u derma, ale zdecydowanie działanie solo jest lepsze. Po wizycie będziesz wiedziała z czym walczysz i na co sobie możesz pozwolić.

Jak nie masz co zrobić z serum, to ja je chętnie przejmę

A i polecam Ci odżywkę zdrojową z Sulphura, genialnie łagodzi podrażnienia i nawilża skalp

Do derma trzeba czekać u nas na nfz sporo a nie chce mi się wydawać 100-150zł na prywatną wizytę żeby usłyszeć to co już wiem zarejestruje się na nfz i poczekam kilka tyg.

Mogę wymienić się za coś ciekawego za te serum
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:54   #1999
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Nie, ona ma wiecznie nieuczesane, spuszone, poplątane (serio, wyglądała jakby się tydzień nie czesała) do ramion, krzywo obcięte itd. W ogóle nawiedzona ta rodzina była ^^
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 11:15   #2000
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Do derma trzeba czekać u nas na nfz sporo a nie chce mi się wydawać 100-150zł na prywatną wizytę żeby usłyszeć to co już wiem zarejestruje się na nfz i poczekam kilka tyg.

Mogę wymienić się za coś ciekawego za te serum
pod koniec września dam znać co mam, bo wszystko zostawiłam w Krakowie, ale powiedz mi co Cię interesi i dobijemy targu

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie, ona ma wiecznie nieuczesane, spuszone, poplątane (serio, wyglądała jakby się tydzień nie czesała) do ramion, krzywo obcięte itd. W ogóle nawiedzona ta rodzina była ^^
lubię takie historie też miałam w klasie dziewczynę, która potrafiła nie myć włosów, świeciły się jakby były mokre, ale ona mówiła, że to dlatego, że są zdrowe fajno fajno, gdyby jeszcze nie śmierdziały
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:16   #2001
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
i tak może być. Niektóre babeczki myją włosy 1 w miesiącu i żyją
i śmierdzą
nawet jeśli włosy im się nie przetłuszczają i ogólnie wyglądają nieźle, to przecież kłaczki strrrasznie zbierają wszelkie zapachy z otoczenia, a najbardziej te nieprzyjemne
wiem jak mi potrafią walić papierosami (mimo, że nie palę, ale znajomi owszem), spalinami, w okresie grzewczym dymem - jak każdy w piecu rozpala i cała wiocha wygląda jakby Buka przyszła wystarczy parę minut w smrodliwych warunkach i włosy przechodzą zapachem, nie trzeba potu, łoju i wielkiego brudu - wystarczą zapaszki z kuchni i ulicy

moja koleżanka np. jest straszną czyściochą, kąpie się co chwila(łącznie z włosami), jak bluzkę miała na sobie pół godziny, to jej nie założy drugi raz, bo już nie świeża (swoją drogą mam podobnie - przymierzanie potrafi mi "popsuć świeżość xD), pachnie z kilometra jak perfumeria itd. a z bliska włosy jej zawsze śmierdzą papierosami, ZAWSZE
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2013-09-12 o 11:18
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:21   #2002
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
i śmierdzą
nawet jeśli włosy im się nie przetłuszczają i ogólnie wyglądają nieźle, to przecież kłaczki strrrasznie zbierają wszelkie zapachy z otoczenia, a najbardziej te nieprzyjemne
wiem jak mi potrafią walić papierosami (mimo, że nie palę, ale znajomi owszem), spalinami, w okresie grzewczym dymem - jak każdy w piecu rozpala i cała wiocha wygląda jakby Buka przyszła wystarczy parę minut w smrodliwych warunkach i włosy przechodzą zapachem, nie trzeba potu, łoju i wielkiego brudu - wystarczą zapaszki z kuchni i ulicy

moja koleżanka np. jest straszną czyściochą, kąpie się co chwila(łącznie z włosami), jak bluzkę miała na sobie pół godziny, to jej nie założy drugi raz, bo już nie świeża (swoją drogą mam podobnie - przymierzanie potrafi mi "popsuć świeżość xD), pachnie z kilometra jak perfumeria itd. a z bliska włosy jej zawsze śmierdzą papierosami, ZAWSZE
aaa przypomniał mi się zapach mojej ciociuni. Używała genialnych perfum, które z zapachem papierosów wręcz ubóstwiałam babeczka stylówa pełna.

Co do tego zbierania zapachów to zgadzam się, sama palę i podczas mycia, dokładnie zmoczenia, włosy pachną tragicznie. Eh, trzeba rzucić to cholerstwo.
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 13:17   #2003
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość

Dziewczyny gdzie kupujecie wcierki? Obeszłam chyba wszystkie apteki i drogerie w Piasecznie i nic nie znalazłam a z internetu zamawiać wcierkę za 6-8zł, gdzie za przesyłkę płacę 9 tochę bez sensu...
Ja kupuję w aptece.
Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
lubię takie historie też miałam w klasie dziewczynę, która potrafiła nie myć włosów, świeciły się jakby były mokre, ale ona mówiła, że to dlatego, że są zdrowe fajno fajno, gdyby jeszcze nie śmierdziały
Ja miałam w szkole średniej takiego chłopaka w klasie, który pokłócił się z mydłem. Włosy miał aż sztywne! Ale nie wiem czy śmierdziały bo nie wąchałam z resztą cały śmierdział
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 13:52   #2004
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość

Dziewczyny gdzie kupujecie wcierki? Obeszłam chyba wszystkie apteki i drogerie w Piasecznie i nic nie znalazłam a z internetu zamawiać wcierkę za 6-8zł, gdzie za przesyłkę płacę 9 tochę bez sensu...
jak masz fashion house i dalej za nim kilka km w strone wawy tam jest market z galeria handlowa chyba tesco czy auchan tam beda wcierki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:10   #2005
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Ja miałam w szkole średniej takiego chłopaka w klasie, który pokłócił się z mydłem. Włosy miał aż sztywne! Ale nie wiem czy śmierdziały bo nie wąchałam z resztą cały śmierdział
No to ta dziewczyna nie chodziła do fryzjera, matka ją obcinała, i pewnego dnia przyszła (miała włosy do ramion) z takimi wystrzępionymi włosami do uszu (taki a'la bob, tylko że nie do brody, tylko do uszu) z wyciętą grzywką na 3 cm, my się jej pytamy czemu ścięła włosy, przecież takie ładne miała ( ) a ona "no bo takie pirze mi lotało". Jeszcze nigdy się tak nie uśmiałam, przysięgam. No a że ona tych włosów nie czesała, a jak mówiłam bardzo jej się plątały, to była taki wkur*iony Szopen.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:27   #2006
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
pod koniec września dam znać co mam, bo wszystko zostawiłam w Krakowie, ale powiedz mi co Cię interesi i dobijemy targu
ok mnie się nie śpieszy Zależy co masz na wymianę coś w granicach 25 zł , jakaś maska , odżywka , serum , balsam , płukanka , wcierka itd. Napisz mi wtedy na priv co masz do wymiany to się zdecyduję
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:28   #2007
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
ok mnie się nie śpieszy Zależy co masz na wymianę coś w granicach 25 zł , jakaś maska , odżywka , serum , balsam , płukanka , wcierka itd. Napisz mi wtedy na priv co masz do wymiany to się zdecyduję
okej jak zapomnę to przypomnij mi się
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:07   #2008
morello cherry
Raczkowanie
 
Avatar morello cherry
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
a ona nie była wycofywana? coś mi się obiło o uszy.
o nie znowu to samo
Co polecacie teraz? (oczywiście chodzi mi o konkretna maske/odzywke tzn z silikonami i olejkami,nie zbyt droga)
Uzywalam min naturvita aloesowa, garnier avokado,nivea long repair,fructis damage itd
Musze ujarzmic troche swoje wlosy
morello cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:04   #2009
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez morello cherry Pokaż wiadomość
o nie znowu to samo
Co polecacie teraz? (oczywiście chodzi mi o konkretna maske/odzywke tzn z silikonami i olejkami,nie zbyt droga)
Uzywalam min naturvita aloesowa, garnier avokado,nivea long repair,fructis damage itd
Musze ujarzmic troche swoje wlosy
Biovax z keratyną może? Albo Baical Herbals - balsam przeciw wypadaniu włosów. Znalazłam u siebie w zielarskim, zachęciła mnie cena (13 zł) i skład, czasami trochę obciąża w niektórych zestawach (ale moje włosy łatwo obciążyć) ale pięknie wygładza i ma świetne działanie długofalowe . Tylko butelka okropna, musiałam przelać do odżywki po Garnierze, bo ciężko dozować.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:23   #2010
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez morello cherry Pokaż wiadomość
o nie znowu to samo
Co polecacie teraz? (oczywiście chodzi mi o konkretna maske/odzywke tzn z silikonami i olejkami,nie zbyt droga)
Uzywalam min naturvita aloesowa, garnier avokado,nivea long repair,fructis damage itd
Musze ujarzmic troche swoje wlosy
może jakiś bingo spa? Ostatnio miałam kallosa silikonowego, omamusiu, włosy miałam takie świetne po niej! (dobrze, że sobie przypomniałam )
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 16:16:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.