Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-20, 17:29   #2011
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Kiedyś miałam krótki epizod pracy w sekretariacie i tam było właśnie podjedź na pocztę, odbierz zamówienie z hurtowni. To nie delegacja, ale bez samochodu trudno.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 17:35   #2012
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Powodzenia



Biorąc pod uwagę, że dopiero po 11 to sporo

Gdzie miałaś test jakiś urząd ?
Tak, urząd Dzielnicy ale nie przeszłam testu. Potem byłam na rozmowie w agencji - wydaje się spoko, chociaż projekt bardzo ambitny. No i na końcu rozmowa w wydawnictwie, poszło mi dobrze, bo to bardzo moje klimaty, 30 minut po moim wyjściu, zadzwonili do mnie z zaproszeniem na 2 etap. Tylko w tym przypadku to zatrudnienie na pół etatu na pierwsze 3 miesiace ,ale tak mi się tam podoba, że byłabym gotowa na to przystać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 17:47   #2013
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86519826]Yhy. Czyżbyśmy się minęły kiedyś na hali?[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Tak, urząd Dzielnicy ale nie przeszłam testu. Potem byłam na rozmowie w agencji - wydaje się spoko, chociaż projekt bardzo ambitny. No i na końcu rozmowa w wydawnictwie, poszło mi dobrze, bo to bardzo moje klimaty, 30 minut po moim wyjściu, zadzwonili do mnie z zaproszeniem na 2 etap. Tylko w tym przypadku to zatrudnienie na pół etatu na pierwsze 3 miesiace ,ale tak mi się tam podoba, że byłabym gotowa na to przystać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo się u Ciebie dzieje, trzymam kciuki za pracę w wydawnictwie.

Właśnie te pseudo testy mnie zniechęcają.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 18:02   #2014
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Dziewczyny jak to jest z kwotą wynagrodzenia podaną na stronie Urzędu Pracy z daną oferta pracy. Bo znalazłam 1 interesującą mnie ofertę pracy i nie wiem czy to juz ostateczna kwota wynagrodzenia czy kwota od jakiej proponują najniższe wynagrodzenie.
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 20:15   #2015
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

No dobra, ale jeśli mam w pracy popylac do urzędu, to w życiu nie będę robić tego swoim autem - niech mi w tym celu udostępnią służbowe. Serio ktoś załatwia to swoją furą? Chyba bym wyśmiała szefa, gdyby mi coś takiego zaproponował...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 21:32   #2016
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Kafkazmlekiem - wróżba się spełniła!!! Miałam dziś telefon i w poniedziałek śmigam na rozmowę na której mocno mi zależy
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 21:46   #2017
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Kafkazmlekiem - wróżba się spełniła!!! Miałam dziś telefon i w poniedziałek śmigam na rozmowę na której mocno mi zależy
Dobra, muszę jakiś cennik wróżb opracować

Ale to super będziemy mocno trzymać kciuki
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-20, 22:05   #2018
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Wróciłam z rozmowy,
Uff.. czuję się jakbym rowy kopała

Ponad godzinę rozmawialiśmy, przedstawiłam swoją prezentację, przemaglowali mnie we wszystkie strony, od pytań o charakter przez pytania związane z doświadczeniem, relacjami z innymi, aż po pytania dlaczego pracuję w Łodzi a nie w Warszawie i gdzie jeszcze aplikuję i jakich stanowisk szukam

Wydaje mi się, że poszło dobrze, albo nawet bardzo dobrze. Jak myślę o tej rozmowie to nie przychodzi mi na myśl nic, co mogłabym jakoś dużo lepiej powiedzieć.
Opowiadałam TŻowi przebieg rozmowy, stwierdził, że moje odpowiedzi brzmią świetnie (sam rekrutował, więc ufam, że tak mówi nie tylko z grzeczności ).

Chociaż co ciekawe na rozmowie jestem dość opanowana, żartuję a jak jemu zdaje relacje, to jestem tak zestresowana, że aż mi łzy się cisną do oczu. Nie wiem czy to nerwy ze mnie schodzą czy co

W każdym razie jestem zadowolona, dzięki Dziewczyny za kciuki
Teraz czekam na decyzję. Negatywna do końca tygodnia pozytywna do końca przyszłego tygodnia.

A jutro jeszcze jedna rozmowa, ale to już z palcem w nosie byle nie zadzwoniła ta z piątku z ofertą



Powodzenia Napisz jak było
gratulacje ! trzymam mocno kciuki!
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 22:08   #2019
melba91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 98
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86518731]A czy od powodzenia tego zlecenia zależeć by miało to, czy zostaniesz przyjęta?[/QUOTE]

Na szczęście nie (przynajmniej taką mam nadzieję :P). To była taka sytuacja, że miałam rozmowę z agencją pracy dla ich klienta i po rozmowie rekruterka nieoficjalnie zapytała, czy nie chciałabym przygotować tekstów na stronę jej firmy (tej agencji). Powiedziałam, że mogę i miała dzwonić w tej sprawie, ale może wyczuła, że nie do końca byłam chętna na dodatkowe zlecenie... W każdym razie to miało być pilne, więc gdyby miała dzwonić, to już by to zrobiła. Natomiast jej klient ma się odzywać pod koniec tygodnia / na początku przyszłego, więc na razie czekam spokojnie.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Wróciłam z rozmowy,
Uff.. czuję się jakbym rowy kopała

Ponad godzinę rozmawialiśmy, przedstawiłam swoją prezentację, przemaglowali mnie we wszystkie strony, od pytań o charakter przez pytania związane z doświadczeniem, relacjami z innymi, aż po pytania dlaczego pracuję w Łodzi a nie w Warszawie i gdzie jeszcze aplikuję i jakich stanowisk szukam

Wydaje mi się, że poszło dobrze, albo nawet bardzo dobrze. Jak myślę o tej rozmowie to nie przychodzi mi na myśl nic, co mogłabym jakoś dużo lepiej powiedzieć.
Opowiadałam TŻowi przebieg rozmowy, stwierdził, że moje odpowiedzi brzmią świetnie (sam rekrutował, więc ufam, że tak mówi nie tylko z grzeczności ).

Chociaż co ciekawe na rozmowie jestem dość opanowana, żartuję a jak jemu zdaje relacje, to jestem tak zestresowana, że aż mi łzy się cisną do oczu. Nie wiem czy to nerwy ze mnie schodzą czy co

W każdym razie jestem zadowolona, dzięki Dziewczyny za kciuki
Z tego, co piszesz, brzmi bardzo dobrze Jakoś tak po tej Twojej relacji mam pozytywne przeczucia

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Tak, urząd Dzielnicy ale nie przeszłam testu. Potem byłam na rozmowie w agencji - wydaje się spoko, chociaż projekt bardzo ambitny. No i na końcu rozmowa w wydawnictwie, poszło mi dobrze, bo to bardzo moje klimaty, 30 minut po moim wyjściu, zadzwonili do mnie z zaproszeniem na 2 etap. Tylko w tym przypadku to zatrudnienie na pół etatu na pierwsze 3 miesiace ,ale tak mi się tam podoba, że byłabym gotowa na to przystać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intensywnie szukasz Taka ilość rekrutacji tego samego dnia pewnie jest wyczerpująca i bardzo stresująca, ale pewnie będziesz miała dzięki temu szybko efekty

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Kafkazmlekiem - wróżba się spełniła!!! Miałam dziś telefon i w poniedziałek śmigam na rozmowę na której mocno mi zależy
Super

Moja dzisiejsza rozmowa była bardzo sympatyczna i bezstresowa, prowadzący (chyba jakiś dyrektor) ciągle śmieszkował i wyszłam stamtąd z uśmiechem. Ale w sumie trudno powiedzieć, jak mi poszło, oni sami chyba też nie do końca wiedzą - bo, jak przyznali, byłam dopiero pierwszą przesłuchaną kandydatką. Mówili, że moje doświadczenie copywriterskie jest dużym atutem, bo mają sporo takich zadań, ale za to w innych kwestiach związanych ze stanowiskiem trochę mi brakuje wiedzy i doświadczenia (nie powiedzieli tego wprost, ale tak wywnioskowałam). Niby nie są to jakieś kosmiczne rzeczy i mówili, że mogliby mnie przeszkolić, ale zapewne jak trafi się ktoś, kto już to ogarnia, to wybiorą jego. Także wszystko zależy od tego, kto się jeszcze zgłosił.
melba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 05:08   #2020
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 06:51   #2021
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgłosiłam
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 07:15   #2022
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Jeszcze trochę i pojawią się tu posty typu "Zapraszam do nowo powstałego biznesu dla kobiet. Studentki, młode mamy, możliwość dorobienia 500 zł".


Do weekendu daję sobie na wstrzymanie z wysyłaniem ofert. Potem zamierzam uderzyć do kolejnej firmy, z którą od dawna chciałam współpracować.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 07:21   #2023
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez melba91 Pokaż wiadomość
Z tego, co piszesz, brzmi bardzo dobrze Jakoś tak po tej Twojej relacji mam pozytywne przeczucia
Oby, oby

Dzisiaj idę na kolejną rozmowę z firmą, którą też bym poważnie wzięła pod uwagę, niestety wczoraj doczytałam, że to umowa na zastępstwo (są mistrzami w drobnym druczku, że tak powiem ) Nie piszą na ile, ale trochę mi chęci opadły (pomijając to, że jestem napalona na tę wczorajszą ofertę z rozmowy). No, zobaczymy jak będzie. Może to błąd w ofercie


Cytat:
Napisane przez melba91 Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza rozmowa była bardzo sympatyczna i bezstresowa, prowadzący (chyba jakiś dyrektor) ciągle śmieszkował i wyszłam stamtąd z uśmiechem. Ale w sumie trudno powiedzieć, jak mi poszło, oni sami chyba też nie do końca wiedzą - bo, jak przyznali, byłam dopiero pierwszą przesłuchaną kandydatką. Mówili, że moje doświadczenie copywriterskie jest dużym atutem, bo mają sporo takich zadań, ale za to w innych kwestiach związanych ze stanowiskiem trochę mi brakuje wiedzy i doświadczenia (nie powiedzieli tego wprost, ale tak wywnioskowałam). Niby nie są to jakieś kosmiczne rzeczy i mówili, że mogliby mnie przeszkolić, ale zapewne jak trafi się ktoś, kto już to ogarnia, to wybiorą jego. Także wszystko zależy od tego, kto się jeszcze zgłosił.
No to oby poszło dobrze Chociaż jak ja miałam wrażenie, że rekrutującym przeszkadza mój brak doświadczenia/wiedzy merytorycznej to dostawałam szybko odmowę.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 07:30   #2024
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 07:31   #2025
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Dzisiaj mam dzień "wolny" jutro 2 rozmowy na 2 etap rekrutacji i 1 nowa, dostałam zaproszenie kilka minut temu. Taj bardzo chciałabym już zacząć marzec normalnie, od wyjścia do pracy, nawet o 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 07:34   #2026
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam dzień "wolny" jutro 2 rozmowy na 2 etap rekrutacji i 1 nowa, dostałam zaproszenie kilka minut temu. Taj bardzo chciałabym już zacząć marzec normalnie, od wyjścia do pracy, nawet o 6
Ale szalejesz! Jak Ty robisz? Gdzie i czego szukasz

No nie wiem, ja też czasem myślę, że mogłabym nawet jeździć do pracy do Warszawy i wstawać przed 6, ale jak wczoraj wstawałam o 6:30 na poranną rekrutację to przypomniało mi się jak nienawidzę się rano zrywać

Właśnie do mnie zadzwonili z kolejnym zaproszeniem (o tej porze! ), jutro mam kolejne spotkanie. Tylko nie usłyszałam nazwy firmy i teraz weź znajdź w tych aplikacjach wszystkich
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-02-21 o 07:47
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 07:54   #2027
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ale szalejesz! Jak Ty robisz? Gdzie i czego szukasz

No nie wiem, ja też czasem myślę, że mogłabym nawet jeździć do pracy do Warszawy i wstawać przed 6, ale jak wczoraj wstawałam o 6:30 na poranną rekrutację to przypomniało mi się jak nienawidzę się rano zrywać

Właśnie do mnie zadzwonili z kolejnym zaproszeniem (o tej porze! ), jutro mam kolejne spotkanie. Tylko nie usłyszałam nazwy firmy i teraz weź znajdź w tych aplikacjach wszystkich
Szukam w Warszawie, może dlatego. Ale ja tam bym się tak bym się nie chwaliła, bo przypominam że szukam tej pracy już od stycznia i ciągle jej nie mam

Rozmowy mnie w ogóle nie stresują, straszna ze mnie gadula i nawet to lubię. A z porannym wstawaniem nie mam problemu, im wcześniej wyjdę, tym wcześniej wrócę do domu i będzie więcej czasu dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 09:16   #2028
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Szukam w Warszawie, może dlatego. Ale ja tam bym się tak bym się nie chwaliła, bo przypominam że szukam tej pracy już od stycznia i ciągle jej nie mam

Rozmowy mnie w ogóle nie stresują, straszna ze mnie gadula i nawet to lubię. A z porannym wstawaniem nie mam problemu, im wcześniej wyjdę, tym wcześniej wrócę do domu i będzie więcej czasu dla siebie[

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo dlatego jak słyszę, że godziny pracy są od 9 albo jeszcze gorzej od 10 to od razu moje zainteresowanie spada. Najchętniej pracowałabym od 7 góra 8.

Powodzenia dziewczyny, super, że macie taki odzew. U mnie cisza, ale ostatnio rzadko przeglądam ogłoszenia. :-(
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2019-02-21 o 09:18
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 10:02   #2029
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Wracam z rozmowy. Niestety stanowisko nie dla mnie
Praca związana z motywowaniem sprzedawców do sprzedaży i prowadzenie szkoleń sprzedażowych. Rozwiązywanie problemów sprzedawców i kontakt z ich klientami. Nie, nie, to nie dla mnie

Jeszcze w kółko mnie pytali dlaczego tu pracowałam tyle, a tam tyle 🙄

Były też scenki motywacyjne, ale kompletnie mi nie poszły. Ciężko mi przekonać kogoś do czegoś jeśli sama nie jestem przekonana a do tego nie mam wiedzy na temat systemów motywacyjnych w danej firmie

Nie no, słabizna.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 10:28   #2030
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 10:37   #2031
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie to nie przejdzie, nie dałabym rady chodzić później spać. Przerabiałam to już kiedyś. Wolę wstać ogarnąć się i pójść do pracy, a popołudnia mieć wolne.

Właśnie ? Nie wiedziałaś, czy tak sobie poszłaś jak zaprosili ? Ja tak czasami robię.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 10:51   #2032
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 11:12   #2033
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Już o tym rozmawiałyśmy i to jest kwestia osobnicza. Ja nie dam rady usnąć wcześniej, więc jak mam wstawać rano, to po prostu nie śpię i zamieniam się w zombie. Z organizmem nie wygrasz. Moje idealne godziny, to pójść spać około 2-3, a wstać około 10. I tak też funkcjonuję w ostatnich latach.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 11:55   #2034
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niezupełnie. Opis stanowiska (i sama nazwa) bardziej wskazywał na merytoryczne zadania. Były też punkty dotyczące interakcji ze sprzedawcami, ale sądziłam, że będzie to na podobnej zasadzie, jak robiłam to do tej pory, czyli szkolenie produktowe i wsparcie merytoryczne.
Myślałam, że to jest stanowisko z centrali firmy, które wspiera ludzi w "terenie", ale oprócz tego zajmuje się też wdrożeniem - tak było w ofercie.
Tym bardziej się tego spodziewałam, kiedy mnie zaprosili.

A okazało się, że to jest taki opiekun sprzedawcy. Ciśnie go na target, motywuje i jeździ z nim po jego klientach. No i szkoli z nowych produktów. Ale ich nie wymyśla - na czym mi zależy.
A wdrożenie produktu to była dla nich po prostu sprzedaż.

Sama rozmowa też była dość nieprofesjonalna, pytania jakie padały... to była firma z branży w której mam doświadczenie. Panie albo nie wierzyły, że mam doświadczenie takie jakie mam, albo nie miały pojęcia jak wygląda proces po drugiej stronie - czyli po tej, po której ja pracowałam.

W każdym razie jestem rozczarowana. Ale nic to, jutro kolejne spotkanie i może pozytywny telefon z środowego miejsca
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 12:36   #2035
melba91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 98
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Oby, oby

No to oby poszło dobrze Chociaż jak ja miałam wrażenie, że rekrutującym przeszkadza mój brak doświadczenia/wiedzy merytorycznej to dostawałam szybko odmowę.
Oni chyba sami jeszcze nie wiedzieli do końca, czy trafi się ktoś z większą wiedzą. Ale w sumie spodobało mi się, że postawili sprawę jasno, a nie kamienne miny i "zadzwonimy do pani".


Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Już o tym rozmawiałyśmy i to jest kwestia osobnicza. Ja nie dam rady usnąć wcześniej, więc jak mam wstawać rano, to po prostu nie śpię i zamieniam się w zombie. Z organizmem nie wygrasz. Moje idealne godziny, to pójść spać około 2-3, a wstać około 10. I tak też funkcjonuję w ostatnich latach.
Też tak mam, jestem stuprocentową sową. Teraz przy pracy zdalnej nie zabieram się za zlecenia wcześniej niż o 10. Ale mimo to szukam etatu - bo liczę, że to właśnie jakoś mnie zmobilizuje i poukłada mi życie. Przemęczę się ze wstawaniem rano, ale za to od 16-17 będę już wolna, a nie że robota rozwleka mi się na cały dzień

Dziś zadzwoniła do mnie ta kobieta z agencji od poniedziałkowej rekrutacji. Mówiła, że przekazała moje dane klientowi i na pewno będą mnie zapraszać na drugi etap - ma być jakiś test I jednak chciałaby, żebym przygotowała jej teksty na jej stronę. W sumie jak spojrzałam na swój lutowy budżet, to uznałam, że chyba jednak znajdę na to czas Tylko jestem na siebie trochę zła, bo mnie zaskoczyła i podałam trochę za niską stawkę. No ale nic, może to zaprocentuje w inny sposób.
melba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 12:45   #2036
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez melba91 Pokaż wiadomość
Też tak mam, jestem stuprocentową sową. Teraz przy pracy zdalnej nie zabieram się za zlecenia wcześniej niż o 10. Ale mimo to szukam etatu - bo liczę, że to właśnie jakoś mnie zmobilizuje i poukłada mi życie. Przemęczę się ze wstawaniem rano, ale za to od 16-17 będę już wolna, a nie że robota rozwleka mi się na cały dzień

Dziś zadzwoniła do mnie ta kobieta z agencji od poniedziałkowej rekrutacji. Mówiła, że przekazała moje dane klientowi i na pewno będą mnie zapraszać na drugi etap - ma być jakiś test I jednak chciałaby, żebym przygotowała jej teksty na jej stronę. W sumie jak spojrzałam na swój lutowy budżet, to uznałam, że chyba jednak znajdę na to czas Tylko jestem na siebie trochę zła, bo mnie zaskoczyła i podałam trochę za niską stawkę. No ale nic, może to zaprocentuje w inny sposób.
Często w firmach można przychodzić między 8 a 9, albo nawet 10, więc to można też dogadać Ja muszę się wyspać, mogę wstać wcześnie, ale muszę przespać swoje przynajmniej 8 godzin


No to super, że zadzwonili i jeszcze z dodatkową propozycją. Taka współpraca może mieć pozytywne skutki, nie tylko finansowe
Ciekawe co to za test Ci zrobią
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 12:53   #2037
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Mój mąż jak rano wstaje do pracy na 7, to mu zawsze powtarzam, ze ciesz się, że masz do czego wstawać ��.
Ja juz jestem tak zdesperowana brakiem pracy, że jestem gotowa pójść za najniższą krajową pracować, byle mieć jakieś pieniądze ����

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2019-02-21 o 12:58
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 13:01   #2038
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Mój mąż jak rano wstaje do pracy na 7, to mu zawsze powtarzam, ze ciesz się, że masz do czego wstawać ��.
Ja juz jestem tak zdesperowana brakiem pracy, że jestem gotowa pójść za najniższą krajową pracować, byle mieć jakieś pieniądze ����
Jakiej pracy szukasz i gdzie ? Od jak dawna ?

Każdy ma gorsze dni, mnie się nawet ostatnio nie chce przeglądać ogłoszeń.

Jak pójdziesz do pracy za takie pieniędzy to pewnie za jakiś czas i tak będziesz żałować.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2019-02-21 o 13:04
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 13:04   #2039
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Szukam typowo pracy biurowej. Nie pracuje od końca września i juz mam dosyć. Byłam świecie przekonana ze 2 mce i będę pracować, a tu zonk😑
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-21, 13:13   #2040
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Szukam typowo pracy biurowej. Nie pracuje od końca września i juz mam dosyć. Byłam świecie przekonana ze 2 mce i będę pracować, a tu zonk😑
O, to tak jak ja. Od jesieni i byłam pewna, że do końca grudnia 2018 to coś na pewno znajdę, a tu przykra rzeczywistość.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-30 14:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.