Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 19:55   #2011
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Właśnie leci Borussia - Real, możesz sobie jeszcze pooglądać na szklanym ekranie bo już za 8 dni będzie namacalny
hehehe, kurde już nie mogę się doczekać tylko się postarajjj!!! możesz związać mu nogi, ale reszta niech będzie w nienaruszonym stanie
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 19:59   #2012
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
To seksowna bielizna dla Ciebie i wyskocz mu z kartona
hehe nie powinien narzekać
Z kartonu jeszcze nie wyskakiwałam, ale seksowna bielizna dla mnie też już była
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
kwiatuszek, ja właśnie się tego boję, że będzie mi taki kubek przeciekał... Jak znajdziesz jakiś sprawdzony to daj znać
Ostatnio oglądałam DDtvn i tam pokazywali jaki najlepiej kupić, ale niestety już nawet nie pamiętam jakiej był firmy...
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:01   #2013
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
hehehe, kurde już nie mogę się doczekać tylko się postarajjj!!! możesz związać mu nogi, ale reszta niech będzie w nienaruszonym stanie
Pacz i przyzwyczajaj się
http://polonia-dortmund-bvb.tumblr.com/

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Z kartonu jeszcze nie wyskakiwałam, ale seksowna bielizna dla mnie też już była

Ostatnio oglądałam DDtvn i tam pokazywali jaki najlepiej kupić, ale niestety już nawet nie pamiętam jakiej był firmy...
Kwiatuszek
http://dziendobry.tvn.pl/video/kubki...est,64940.html
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:02   #2014
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję Wam Kochane za miłe przywitanie

faktycznie, jak ja Was tak czytam, to wychodzi na to, że chyba tylko my jeszcze nie ruszyliśmy z niczym zaczynam się martwić, że nie znajdziemy niczego odpowiedniego w pierwszej połowie sierpnia...TŻ jest wybredny, lubi dużo i smacznie zjeść oraz żeby było elegancko, a dla mnie niestety ważne jest, aby nie było przerażająco drogo...

Ja zdecydowanie chcę, aby świadkowie oraz znajomi siedzieli z nami przy jednym stole, a rodzinka z rodzicami gdzieś dalej a poza tym, to ja mam niby liczną rodzinę, ale strasznie dużo fałszywych osób o czym się przekonałam na ostatnim rodzinnym weselu , więc nie będę psuła sobie nastroju i dużo osób z rodziny nie zaproszę.. Wolę zaprosić na ich miejsce więcej znajomych.... a TŻ z kolei ma rodzinę rozsianą po całej Polsce, więc tez musimy wziąć pod uwagę to, że nie każdy będzie w stanie do nas przyjechać... ale pewnie dojdziemy do ok. 80-100osób.



hoho no to żeśmy się dobrali.. przynajmniej będę wiedziała kiedy Wam składać życzenia


noo taka nasza malutka Pogoria a skąd jesteś?


Poznanianka gratuluję zdobycia pracy na normalnych warunkach w dzisiejszych czasach to wręcz graniczy z cudem.....

Ja z moim byłym pracodawcą też miałam przeboje.....na koniec nie dostałam ostatniej wypłaty za cały przepracowany miesiąc.... ale z prywaciarzem i umową zlecenie się nie wygra...
Ale zakupy były tam niezwykle udane nawet widziałam obok niej fajny salon sukni ślubnych.
Ja niedaleko Mysłowic Lędziny.

Oglądałam w dąbrowie piękną sale http://www.clubshuma.pl/page2.php ale wzieliśmy bliżej nas w Sosnowcu.
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014

Edytowane przez wioliix
Czas edycji: 2012-11-06 o 20:20
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:02   #2015
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

My w tym roku pierwszy raz nie będziemy mieli choinki... Kot niszczyciel w zeszłym roku potłukł nam wszystkie bombki i wiem, że w tym byłaby powtórka z rozrywki. Ale mam zamiar zrobić coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=S91SU...feature=g-vrec
(chodzi mi o ten który pokazuje w 1:54, mam suszarkę do grzybów, to pomarańcze sobie ususzę)
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:05   #2016
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Pacz i przyzwyczajaj się
http://polonia-dortmund-bvb.tumblr.com/
u lala dziękuję
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:10   #2017
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Dziękuję Chyba podrzucę TŻ-towi linka
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 20:17   #2018
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny ja mam już powoli dość ;/ Kupujemy z N. samochód. I ja się już powoli gubię No zmienia zdanie co chwila... Teraz mamy Golfa III, no i na samym początku myślał o IV. Później miał być VW Bora, później Skoda Octavia, później mazda 323, a teraz jest VW Golf IV... Już chciałabym żeby go kupił i byśmy mieli to z głowy...
postawiłabym na volkswagena ja mam i polecam co prawda polo.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Kurczę, ale musiałabyś się przejść do US i zapytać. Bo akurat mój urząd tak na to patrzy, ale z tego co czytam to większość leci po adresie zamieszkania (jeśli nie planujesz wrócić do miejsca zameldowania).
Moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem będzie złożyć ZAP-3 w US tam gdzie mieszkasz i wtedy będziesz miała czystą kartę.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------


To jest też mój koszmar ja też nie chodzę do fryzjerów, nie ufam im, sama sobie włosy podcinam... I nie znam żadnego dobrego w moim mieście! Będę patrzeć po koleżankach i niech mi doradzą gdzie dobrze czeszą
ja mam jednego fryzjera co dobrze czesze a drugiego co dobrze farbuje.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A jeśli jest temat świąt.... Macie jakieś fajne inspiracje i pomysły na choinkę, bo ja w tym roku zamierzam sobie w pokoju mieć swoją osobistą hehe i tak czaje się na kolor biały
bosko
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:27   #2019
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dziewczyny mam pytanie
czy któraś z Was stosuje może bieliznę korygującą/wyszczuplającą?
Kupiłam super sukienkę, jest bardzo dopasowana, mam jedne bezszwowe stringi, ale niestety to nie pomaga i troszkę na biodrach źle wygląda
Zastanawiam się nad takimi gatkami, które sięgają do talii, nie wiem czy to dobra inwestycja, troszkę to kosztuje Pomożecie? Może macie jakieś patenty na to, żeby bielizna się nie odznaczała i żeby jakoś wymodelować okolice bioder i talii
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:33   #2020
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Tasiulek, oglądasz meczywo? niezłe ;] I dwa gole BVB, proszę proszę zapowiada się arcyciekawa druga połowa.
Ilonus niestety nie pomogę, nie posiadam takowej
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:36   #2021
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie
czy któraś z Was stosuje może bieliznę korygującą/wyszczuplającą?
Kupiłam super sukienkę, jest bardzo dopasowana, mam jedne bezszwowe stringi, ale niestety to nie pomaga i troszkę na biodrach źle wygląda
Zastanawiam się nad takimi gatkami, które sięgają do talii, nie wiem czy to dobra inwestycja, troszkę to kosztuje Pomożecie? Może macie jakieś patenty na to, żeby bielizna się nie odznaczała i żeby jakoś wymodelować okolice bioder i talii

Ja mam takie body i szczerze mówiąc to nie polecam...
Dorwałam w lumpie, triumpha, dałam uwaga całe 2 złote, ale to kompletnie nie działa.. Mam takie mega ściśliwe a szczerze mówiac to nie daje żadnego efektu i wyglądam w tym tak samo jak i bez tego...
Dałam mamie do przymierzenia i na fałdki tez średnio działa - brzydko je rozkłada... Także ja nie polecam, nie warto wydawać tyle pieniędzy na taką bieliznę...
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 20:38   #2022
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

My też zawsze robimy sobie praktyczne rzeczy, choć dziwi mnie że niedługo mam urodziny i tż nic nie wspomina o prezencie... w normalnym przypadku by już coś mówił co chcę dostać... tymbardziej że w poniedziałek wylatuje do USA więc i ponad tydzień będzie wyjęty

Ciukulada pokaż

Co do kubków termicznych- ja sobie zaklepałam jako prezent z USA od moojego P bo właśnie tak jak poznanianka - na zajęciach lubię popijać kawkę albo herbatkę a termos jest niezbyt wygodny.

Kulbensikowa- masz rację, każdy ma czasem gorszy dzień, a że złożyło się tak że wszystkie naraz ...

iLoNuS_ktl- ja mam ale nie majteczki tylko taki hmmm, o podobne: http://allegro.pl/orirose-gorset-bod...770513569.html tylko kończą się jak majteczki- nie są do kolan i jestem bardzo zadowolona, że jest na ramiączkach- lepiej wszystko chowa
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:39   #2023
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
My w tym roku pierwszy raz nie będziemy mieli choinki... Kot niszczyciel w zeszłym roku potłukł nam wszystkie bombki i wiem, że w tym byłaby powtórka z rozrywki. Ale mam zamiar zrobić coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=S91SU...feature=g-vrec
(chodzi mi o ten który pokazuje w 1:54, mam suszarkę do grzybów, to pomarańcze sobie ususzę)
Ciekawy kanał zwłaszcza te dekoracje morskie

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie
czy któraś z Was stosuje może bieliznę korygującą/wyszczuplającą?
Kupiłam super sukienkę, jest bardzo dopasowana, mam jedne bezszwowe stringi, ale niestety to nie pomaga i troszkę na biodrach źle wygląda
Zastanawiam się nad takimi gatkami, które sięgają do talii, nie wiem czy to dobra inwestycja, troszkę to kosztuje Pomożecie? Może macie jakieś patenty na to, żeby bielizna się nie odznaczała i żeby jakoś wymodelować okolice bioder i talii
Ja mam taką sukienkę modelującą Kupiłam w Lidlu kiedyś

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Tasiulek, oglądasz meczywo? niezłe ;] I dwa gole BVB, proszę proszę zapowiada się arcyciekawa druga połowa.
Ilonus niestety nie pomogę, nie posiadam takowej
Oglądam oglądam i wydaje mi się że Goetze i Reus zrobią ostry szaszor w kadrze Niemiec i na mundialu w Brazylii będą fenomenalną drużyną. Bardzo bardzo dobry mecz, druga połowa będzie ognista
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:53   #2024
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

prezenty dla TŻ - temat rzeka.. ja zawsze mam problem, bo mam wrażenie, że on już wszystko ode mnie dostał a teraz jeszcze gorzej bo muszę wymyślić coś na okrągłe urodziny i to jeszcze nie tylko ode mnie, czyli coś większego na szczęście mam jeszcze 2 miesiące
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:56   #2025
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Ja mam takie body i szczerze mówiąc to nie polecam...
Dorwałam w lumpie, triumpha, dałam uwaga całe 2 złote, ale to kompletnie nie działa.. Mam takie mega ściśliwe a szczerze mówiac to nie daje żadnego efektu i wyglądam w tym tak samo jak i bez tego...
Dałam mamie do przymierzenia i na fałdki tez średnio działa - brzydko je rozkłada... Także ja nie polecam, nie warto wydawać tyle pieniędzy na taką bieliznę...
Kurcze, no sama już nie wiem... Fałdek to u mnie w sumie za dużo nie ma, mam też dosyć szerokie biodra które może mi psują efekt wizualny:/ Chyba się przejdę do jakiegoś sklepu i przymierzę, jak nie będzie żadnego efektu to faktycznie szkoda kasy.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
iLoNuS_ktl- ja mam ale nie majteczki tylko taki hmmm, o podobne: http://allegro.pl/orirose-gorset-bod...770513569.html tylko kończą się jak majteczki- nie są do kolan i jestem bardzo zadowolona, że jest na ramiączkach- lepiej wszystko chowa
Właśnie o czymś podobnym myślałam, tylko żeby właśnie nie było do kolan tylko w formie majteczek. Może i na ramiączkach lepsza opcja bo wszystko będzie się lepiej trzymać i nie będzie się ten materiał zsuwał ani rolował na brzuchu
Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Ja mam taką sukienkę modelującą Kupiłam w Lidlu kiedyś
Kurde nie wyhaczyłam tych z Lidla, a gdzieś już czytałam, że fajna bielizna
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:58   #2026
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Ja mam takie body i szczerze mówiąc to nie polecam...
Dorwałam w lumpie, triumpha, dałam uwaga całe 2 złote, ale to kompletnie nie działa.. Mam takie mega ściśliwe a szczerze mówiac to nie daje żadnego efektu i wyglądam w tym tak samo jak i bez tego...
Dałam mamie do przymierzenia i na fałdki tez średnio działa - brzydko je rozkłada... Także ja nie polecam, nie warto wydawać tyle pieniędzy na taką bieliznę...
Trochę się z tym zgodzę, cudów to nie zdziała jakiś wielkich. Ale ja jestem zadowolona, bo trzyma mi wszystko w ryzach, wyszczuplania nie oczekuję bo nie ma za bardzo czego, ale bielizna nie odciska się tak paskudnie
Zrobiłam na prędkości fotki tej kiecki, niestety chyba ją opitolę jakoś pod biustem bo jest po prostu za mała stąd moje zasłanianie

Edytowane przez tasiulek
Czas edycji: 2012-11-07 o 10:41
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:58   #2027
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

To ja dziś Was tylko czytam bo miałam smędzić ale nie bede psuć atmosfery.
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:00   #2028
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Ciekawy kanał zwłaszcza te dekoracje morskie


Ja mam taką sukienkę modelującą Kupiłam w Lidlu kiedyś


Oglądam oglądam i wydaje mi się że Goetze i Reus zrobią ostry szaszor w kadrze Niemiec i na mundialu w Brazylii będą fenomenalną drużyną. Bardzo bardzo dobry mecz, druga połowa będzie ognista
Ja mam też z lidla, ale takie body modelujące i w miarę się sprawdza, ale strasznie w tym gorąco, więc latem raczej nie zdaje egzaminu...
Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
prezenty dla TŻ - temat rzeka.. ja zawsze mam problem, bo mam wrażenie, że on już wszystko ode mnie dostał a teraz jeszcze gorzej bo muszę wymyślić coś na okrągłe urodziny i to jeszcze nie tylko ode mnie, czyli coś większego na szczęście mam jeszcze 2 miesiące
Właśnie - temat rzeka No cóż może przez te dwa miesiące TŻ coś wspomni o tym co by chciał, albo co potrzebuje, bo na chwilę obecną na moje pytanie 'co chcesz dostać na prezent gwiazdkowy' odpowiada: "Ciebie"
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:00   #2029
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzięki za linka do odcinka DDTVN

Chyba coś mnie bierze, zimno mi... Zaraz mykam spać, ale najpierw wypiję ciepłą herbatkę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 21:01   #2030
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Tasiulek jaki ty maasz ekhm.. ekhmm. tyyłek
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:01   #2031
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Ciukulada pokaż
Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Super! pochwal się nią
Pochwalę ale dopiero jutro bo teraz jest już ciemno a mój aparat nocy nie lubi i robi wtedy koszmarne zdjęcia

Ja mam jeden kubek termiczny z biedronki i powiem wam szczerze że jestem z niego strasznie zadowolona. Dobrze trzyma ciepło, nie przecieka i dlatego biorę go ze sobą zawsze na uczelnie i do tej pory jeszcze nigdy mnie nie zawiódł
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:01   #2032
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Trochę się z tym zgodzę, cudów to nie zdziała jakiś wielkich. Ale ja jestem zadowolona, bo trzyma mi wszystko w ryzach, wyszczuplania nie oczekuję bo nie ma za bardzo czego, ale bielizna nie odciska się tak paskudnie
Zrobiłam na prędkości fotki tej kiecki, niestety chyba ją opitolę jakoś pod biustem bo jest po prostu za mała stąd moje zasłanianie
tasiulek świetna figurka!
No nic, zostało mi tylko połazić trochę i poprzymierzać
Uciekam poczytać książkę i spać
Dobranoc i do jutra
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:02   #2033
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Trochę się z tym zgodzę, cudów to nie zdziała jakiś wielkich. Ale ja jestem zadowolona, bo trzyma mi wszystko w ryzach, wyszczuplania nie oczekuję bo nie ma za bardzo czego, ale bielizna nie odciska się tak paskudnie
Zrobiłam na prędkości fotki tej kiecki, niestety chyba ją opitolę jakoś pod biustem bo jest po prostu za mała stąd moje zasłanianie
O matko! W kompleksy mnie wpędzisz figura marzenie...
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:05   #2034
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
dzisiaj drugi raz ćwiczę z Ewką mam nadzieję, że pójdzie lepiej niż wczoraj aha i popełniłam sukienkę i buty na sobotnią imprezę
Ja dopiero za drugim razem dojechałam do końca Ewki, a za szóstym już każde ćwiczenie równo z nią, bo tak to czasem w 3/4 odpadałam teraz miałam półtora tygodnia przerwy, bo coś nie najlepiej się czuję i przeszłam na lżejsze ćwiczenia...

Cytat:
Napisane przez klaudia1534 Pokaż wiadomość
kwiatuszek10031989 My z TŻ zazwyczaj kupujemy sobie coś czego aktualnie potrzebujemy (ja zawsze potrzebuje nowe ciuszki, buty czy inne niezbędne rzeczy) ale u TŻ jest różnie.. w tym roku dostanie grę komputerową, jakiś tam symulator koparki Ma na ich punkcie bzika, jak jakiś mały chłopiec No i coś jeszcze pasowałoby mi dorzucić ale nie wiem co
My tak samo idziemy razem do CH i kupujemy, co chcemy, a do tego każdy dokłada jakąś mniejszą niespodziankę
Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Właśnie leci Borussia - Real, możesz sobie jeszcze pooglądać na szklanym ekranie bo już za 8 dni będzie namacalny

Chociaż pewna nie jestem bo przelew zrobiłam wczoraj o 6 rano a jeszcze mi kasy za bilety nie zaksięgowało...
Mi też kogoś obiecałaś, pamiętasz

Kupiłam kozaki. I należą mi się brawa - zrobiłam to w półtora godziny i dopiero teraz (po ponad roku) doszło do mnie, że naprawdę straciłam jakieś 8-10cm z łydek. Bo ja tego nie widzę... Każde kozaki, które mierzyłam miały mega luzy wiecie, jakie to uczucie... Kiedyś kupowanie kozaków było dla mnie koszmarem, bo ledwo się dopinałam, a teraz Ale dobra, już się nie rozpływam

Co do smutów... też rano Wam ponarzekałam, ale już jest dobrze. Wczoraj w nocy jeszcze się poryczałam, zawsze tak mam, jak coś się dzieje, a niestety nie umiem się bliskim wygadać... I wtedy jak już wszyscy zmywają się spać, to ja w płacz ale to pomaga.
I ogłaszam koniec smętów.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:05   #2035
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
Tasiulek jaki ty maasz ekhm.. ekhmm. tyyłek
Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
O matko! W kompleksy mnie wpędzisz figura marzenie...
dokładnie, przyzaj się że chciałas się pochwalić !!
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:07   #2036
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Mnie już od dawna jej tyłek wprawia w kompleksy ale i motywuje do Chodakowskiej
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:07   #2037
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Trochę się z tym zgodzę, cudów to nie zdziała jakiś wielkich. Ale ja jestem zadowolona, bo trzyma mi wszystko w ryzach, wyszczuplania nie oczekuję bo nie ma za bardzo czego, ale bielizna nie odciska się tak paskudnie
Zrobiłam na prędkości fotki tej kiecki, niestety chyba ją opitolę jakoś pod biustem bo jest po prostu za mała stąd moje zasłanianie
ale ciałko, a ta pupa, za chwilkę zmienię orientację
Jeszcze może w tym Gdańsku niedługo to ja przyjadę Cie porwać przed meczem, albo ok, dam Ci już obejrzeć...po meczu, hehehehe.
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.

Edytowane przez kulbensikowa
Czas edycji: 2012-11-06 o 21:11
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:11   #2038
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Ja mam też z lidla, ale takie body modelujące i w miarę się sprawdza, ale strasznie w tym gorąco, więc latem raczej nie zdaje egzaminu...

Właśnie - temat rzeka No cóż może przez te dwa miesiące TŻ coś wspomni o tym co by chciał, albo co potrzebuje, bo na chwilę obecną na moje pytanie 'co chcesz dostać na prezent gwiazdkowy' odpowiada: "Ciebie"
Są takie kokardy czerwone w które się można owijać więc czemu nie?

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
Tasiulek jaki ty maasz ekhm.. ekhmm. tyyłek
Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Pochwalę ale dopiero jutro bo teraz jest już ciemno a mój aparat nocy nie lubi i robi wtedy koszmarne zdjęcia

Ja mam jeden kubek termiczny z biedronki i powiem wam szczerze że jestem z niego strasznie zadowolona. Dobrze trzyma ciepło, nie przecieka i dlatego biorę go ze sobą zawsze na uczelnie i do tej pory jeszcze nigdy mnie nie zawiódł
Ja lubię ich w domu używać bo często mam tak że zrobię sobię pokrzywę i coś mnie zajmie i jak sobie przypomnę to już jest zimna Więc to sprawdza się też w domu

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
tasiulek świetna figurka!
Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
O matko! W kompleksy mnie wpędzisz figura marzenie...
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
dokładnie, przyzaj się że chciałas się pochwalić !!
Dziękować Chwalić się jeszcze nie ma czym, mam swój ideał do którego dążę codziennie. Ale jeśli to miałoby Was zmotywować do ruszenia tyłków i jakiejkolwiek aktywności to chwalić się będę chętnie i regularnie Pierdziele Wam wiecznie o ruszaniu się o ćwiczeniach więc nie pozostaje gołosłowna i widzicie że efekty są Poza tym to przecież bielizna korygująca
Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość

Mi też kogoś obiecałaś, pamiętasz
Pewnie że pamiętam

Edytowane przez tasiulek
Czas edycji: 2012-11-06 o 21:13
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:33   #2039
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cześc dziewczynki ,właśnie wróciłam z pracy
Wiecie że nadal nie mam wypłaty? To już 6 dni po terminie
Nie wiem kur** na co oni liczą ! Nie odbierają tel ode mnie szlag mnie jasny trafia już! Co to ma być
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:37   #2040
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczynki ,właśnie wróciłam z pracy
Wiecie że nadal nie mam wypłaty? To już 6 dni po terminie
Nie wiem kur** na co oni liczą ! Nie odbierają tel ode mnie szlag mnie jasny trafia już! Co to ma być
Ja też się zastanawiam, czy w tym miesiącu dostanę wypłatę w terminie zbywają nas jak najdłużej..
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.