Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-26, 14:38   #2011
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
A ja chciałabym wiedzieć, co na ustach w swoich filmilach ma Rózia?
Rózia nie napisala listy kosmetyków użytych w filmiku #grzechvlogera #terabedapytac . Będziesz mogła, Róziu, w następnym filmiku powiedzieć: "Dostaje mnóstwo pytań: co mam na ustach..."
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:41   #2012
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
Rózia nie napisala listy kosmetyków użytych w filmiku #grzechvlogera #terabedapytac . Będziesz mogła, Róziu, w następnym filmiku powiedzieć: "Dostaje mnóstwo pytań: co mam na ustach..."
oo wlasnie, to powiedzmy, że to jest pytanie do ODCINKA qiu end ej
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:45   #2013
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość

Dziewczyny, trochę szacunku. Rodzenie kolejnych dzieci facetowi, który się publicznie prowadza z innymi kobietami, przez lata nie chce być z tobą w związku i nie pomaga przy dzieciach, czym się chwali w prasie o zasięgu krajowym wymaga bardzo, BARDZO dużo wysiłku .

Ja tam bym wolała, żeby dla mojej potencjalnej córki role-model były gwiazdeczki insta, które umieją kręcić kasę z niczego niż ktoś taki, jak pani Kołek.[/COLOR]
Pogrubione jest akurat bardzo przykre.

A co do drugiego akapitu - racja. Mimo że kompletnie w tym nie siedzę, uważam, że Maffashion może być inspiracją dużo bardziej niż ta cała Kołakowska.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:49   #2014
Zmona
Przyczajenie
 
Avatar Zmona
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Uwielbiam Lanę

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
odkrylam przypadkiem ale bardzo mi sie podoba ta dziewczyna
Uwielbiam Lanę ))
Zmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:02   #2015
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ale nie tylko blogi i yt zaklinaj rzeczywistosc. Instagram i FB tez zaklinaja i nie chodzi mi o social media jakis znanych osob, ale zwyklych ludzi. Koleżanka z uczelni jak wrzuca zdjecia z chłopakiem na ktorym sa mega szczesliwi tez zaklina rzeczywistosc, bo np wcześniej poklocili sie o to gdzie jada na wakacje. Seriale i filmy tez zaklinają bo zycie to zycie, a film to film. Nie wszystko zloto co sie swieci.
Ale to w takim razie koleżanka ma wrzucić zdjęcie z chwili kiedy się kłócą, czy nie wrzucać w ogóle, bo chyba nie rozumiem? Wiadomo, że są lepsze czy gorsze chwile, pojedyncza kłótnia o wyjazd na wakacje nie oznacza jeszcze, że nie są ze sobą szczęśliwi...

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Dla mnie jest skreślona po akcji ze Zwierzem Popkulturalnym

Możesz krótko wyjaśnić, o co poszło? Coś z związku z recenzją zwierza?
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:05   #2016
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość


Rodzice mieli wczoraj kota w gościnie, ale nie dał mi sie nakarmić niczym. Głaskać też nie, swoja drogą. Pewnie już opętany, co to za kot, co się nie mizia?

Siostra mego meza ma takiego kota co kazdego (poza nia i jej przydupasem czasem) wali z lapy po 3-5razy jak tylko sie reka zblizy do jego kociego ego... obojetnie czy facet czy kobieta czy reke obwacha i sam smyrnie ja pyszczkiem zawsze lisc podporzadkowujacy. Czasem jak go zajdzie sie od tylu i poglaska to luz dopoki nie zobaczy ze ktos go glaska wtedy leci z lapami i pazurami. Czesto mu sie zdarzy nawet wlascicielstwo strzelić z liscia lapkowego

RudeOne mam taki stojacy nieelektryczny pochlaniacz co zbiera wode do pojemnika jakims workiem z czyms. Jak mozesz to przybliz mi ma PW akcje z elektrycznym zbieraczem wilgoci bo znalam tylko nawilzacze a nie odwilzacze.

Olenkasz jak tam wuzetka wyszla?? Ja upieklam sernika i tarte z owockami. Maz robi zurek, mama salatke warzywna i pieczen na obiad a babcia przyniosla babe wielkanocna. U nas jest lajcik obecnie wszyscy poza mna strzelili sobie drzemke takie swieta ^^
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:08   #2017
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość

Siostra mego meza ma takiego kota co kazdego (poza nia i jej przydupasem czasem) wali z lapy po 3-5razy jak tylko sie reka zblizy do jego kociego ego... obojetnie czy facet czy kobieta czy reke obwacha i sam smyrnie ja pyszczkiem zawsze lisc podporzadkowujacy. Czasem jak go zajdzie sie od tylu i poglaska to luz dopoki nie zobaczy ze ktos go glaska wtedy leci z lapami i pazurami. Czesto mu sie zdarzy nawet wlascicielstwo strzelić z liscia lapkowego

RudeOne mam taki stojacy nieelektryczny pochlaniacz co zbiera wode do pojemnika jakims workiem z czyms. Jak mozesz to przybliz mi ma PW akcje z elektrycznym zbieraczem wilgoci bo znalam tylko nawilzacze a nie odwilzacze.

Olenkasz jak tam wuzetka wyszla?? Ja upieklam sernika i tarte z owockami. Maz robi zurek, mama salatke warzywna i pieczen na obiad a babcia przyniosla babe wielkanocna. U nas jest lajcik obecnie wszyscy poza mna strzelili sobie drzemke takie swieta ^^

piec będę po południu, bo chcę na świeżo, żeby ta masa śmietanowa była jak najlepsza, gdy dzieło zostanie zaniesione przed sąd
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 15:11   #2018
aguleze
Raczkowanie
 
Avatar aguleze
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 60
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Widziałyście nowy filmik DG? opowiada o seksie w toalecie i pod prysznicem publicznym ciekawe co na to Karo
aguleze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:12   #2019
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ale to w takim razie koleżanka ma wrzucić zdjęcie z chwili kiedy się kłócą, czy nie wrzucać w ogóle, bo chyba nie rozumiem? Wiadomo, że są lepsze czy gorsze chwile, pojedyncza kłótnia o wyjazd na wakacje nie oznacza jeszcze, że nie są ze sobą szczęśliwi...
Nie nie ma Chodzi mi o to ze ona wrzuca zdjecie i wtedy ktos mysli "wow zwiazek IDEALNY". Tylko ze nie ma ludzi idealnych i zwiazkow tez. Wiadomo ze ludzie czesciej sie chwala rzeczami pozytywnymi niz negatywnymi. A taka blogerka czy yt nawet jesli jest bardzo aktywna w sieci i duzo o sobie mowi to i tak nie zna sie jej w 100%. Po prostu ludzie w internecie dziela sie czym chca. To ze cos wydaje sie idealne niz znaczy ze takie jest. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:15   #2020
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość


Możesz krótko wyjaśnić, o co poszło? Coś z związku z recenzją zwierza?

Pytanie nie do mnie, ale pozwole sobie odpowiedzieć:
https://www.facebook.com/zwierzpopku...type=3&theater

Też na początku Magla bardzo lubiłam ten program i Korwin-Piotrowska mi nie przeszkadzała, ale od odejścia Tomka Kina to nie mogę tego oglądać.



Oglądam u Bunny recenzje podkładu i poczułam się jakbym oglądała trumaczową
https://www.youtube.com/watch?v=4UpjHD8F6zI

Polecam od ok 4:40
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:22   #2021
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]Pytanie nie do mnie, ale pozwole sobie odpowiedzieć:
https://www.facebook.com/zwierzpopku...type=3&theater


idealny przykład jak nie przyjmować konstruktywnej krytyki.
Ja rozumiem, gdyby wpis Zwierza był hejtem. Ale dziewczyna przytoczyła naprawde niezłe argumenty dlaczego nie podoba jej sie ta ksiązka
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 15:27   #2022
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

piec będę po południu, bo chcę na świeżo, żeby ta masa śmietanowa była jak najlepsza, gdy dzieło zostanie zaniesione przed sąd
Nie miałam wcześniej okazji - zaciskam palce, będzie pynia
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:27   #2023
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Pogrubione jest akurat bardzo przykre.

A co do drugiego akapitu - racja. Mimo że kompletnie w tym nie siedzę, uważam, że Maffashion może być inspiracją dużo bardziej niż ta cała Kołakowska.
Tak, to bardzo przykre. Choć nie wiem, czy mi tej kobiety tak naprawdę żal. To jest chyba taki przykład dziewczyny z małego miasteczka, która za wszelką cenę chciała wejść w szołbiznes, złapać ustosunkowanego faceta i trzymać się tego pazurami bez względu na koszt.

Byłabym przerażona, gdyby moje dziecko miało taki plan na życie.

Też przypuszczam, że Maffashion może być inspiracją. Ta dziewczyna odwala kawał roboty, jej praca wymaga codziennej dyscypliny i masy wysiłku. Mam swoje obawy i zastrzeżenia do świata kreowanego przez nowe media, żeby nie było . Ale ktoś, kto mówi, że w takiej pracy nic się nie robi ma albo mało w głowie albo paraliżujący ból dupy. Albo pracuje przy wycince lasu na Syberii, wtedy rozumiem .

Przyjmując optykę tej pani, podkreślę jeszcze raz, nie miałabym nic przeciwko, żeby moje dziecko umiało robić kasę z niczego. Przydatna rzecz. Może nawet starej matce by skapło .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:38   #2024
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

http://www.alicjakryger.com/aliss-public-diary/438/

Aliss, studentka dziennikarstwa o tym, że" na prawdę" warto odpocząć od social media z takim warsztatem to ona nadaje sie do pisania artykułów na główną wizaz.pl o najmodniejszych wzorach paznokci z instagrama
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:42   #2025
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Tak, to bardzo przykre. Choć nie wiem, czy mi tej kobiety tak naprawdę żal. To jest chyba taki przykład dziewczyny z małego miasteczka, która za wszelką cenę chciała wejść w szołbiznes, złapać ustosunkowanego faceta i trzymać się tego pazurami bez względu na koszt.
Mi tam kobiet w takiej sytuacji zawsze jakoś trochę żal, co nie zmienia faktu, że mogę ich niektóre wybory i zachowania uważać za durne zwyczajnie

Twój nick przypomina mi ciągle moją ukochaną piosenkę Iron Maiden, która znów przypomina mi 6 klasę podstawówki i moją miłość do tego zespołu przez kolejne 2 lata

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:46   #2026
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Tak, to bardzo przykre. Choć nie wiem, czy mi tej kobiety tak naprawdę żal. To jest chyba taki przykład dziewczyny z małego miasteczka, która za wszelką cenę chciała wejść w szołbiznes, złapać ustosunkowanego faceta i trzymać się tego pazurami bez względu na koszt.
Akurat Kołakowska ani nie jest z małego miasteczka, ani nie musiała w ten sposób wchodzić do tzw. szołbiznesu, bo ze względu na powiązania rodzinne mogła to zrobić na wiele innych sposobów, niekoniecznie przez związek czy "łapanie faceta".
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:55   #2027
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
[Color=gray]
Siostra mego meza ma takiego kota co kazdego (poza nia i jej przydupasem czasem) wali z lapy po 3-5razy jak tylko sie reka zblizy do jego kociego ego... obojetnie czy facet czy kobieta czy reke obwacha i sam smyrnie ja pyszczkiem zawsze lisc podporzadkowujacy. Czasem jak go zajdzie sie od tylu i poglaska to luz dopoki nie zobaczy ze ktos go glaska wtedy leci z lapami i pazurami. Czesto mu sie zdarzy nawet wlascicielstwo strzelić z liscia lapkowego
O kurde . Nie wytrzymałabym z takim. Lubię koty- drapichrusty, ale przytulanie musi być.

Moi znajomi też mają niedotykalskiego kota, ale ten jest dla odmiany zupełnie niegramotny. Ewenement: nie umie cicho chodzić, skakać, wiecznie z czegoś spada. Wet uważa, że jest zdrowy, ale ja w to nie do końca wierzę.


---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mi tam kobiet w takiej sytuacji zawsze jakoś trochę żal, co nie zmienia faktu, że mogę ich niektóre wybory i zachowania uważać za durne zwyczajnie

Twój nick przypomina mi ciągle moją ukochaną piosenkę Iron Maiden, która znów przypomina mi 6 klasę podstawówki i moją miłość do tego zespołu przez kolejne 2 lata

Haha, nieźle . Ja się onickowałam przez AC/DC. Ukochany kawałek no i ta mordercza otoczka . Szatan 4 life!



Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Akurat Kołakowska ani nie jest z małego miasteczka, ani nie musiała w ten sposób wchodzić do tzw. szołbiznesu, bo ze względu na powiązania rodzinne mogła to zrobić na wiele innych sposobów, niekoniecznie przez związek czy "łapanie faceta".
To tym bardziej słabo.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 15:56   #2028
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
http://www.alicjakryger.com/aliss-public-diary/438/

Aliss, studentka dziennikarstwa o tym, że" na prawdę" warto odpocząć od social media z takim warsztatem to ona nadaje sie do pisania artykułów na główną wizaz.pl o najmodniejszych wzorach paznokci z instagrama
O kontaktach "między ludzkich" też chyba niewiele wie
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:03   #2029
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość

Moi znajomi też mają niedotykalskiego kota, ale ten jest dla odmiany zupełnie niegramotny. Ewenement: nie umie cicho chodzić, skakać, wiecznie z czegoś spada. Wet uważa, że jest zdrowy, ale ja w to nie do końca wierzę.
Mój Łaciaty tak ma ale zanim go zaadoptowaliśmy, jak miał kilka mcy, musiał go jakiś większy van/ciężarówka pogruchotać (teraz będąc na balkonie jak usłyszy ciężarówkę to ucieka do domu), bo miał połamaną miednicę i jak chodził to zarzucał pupą jak modelka ;p podejrzewamy też, że coś mu się z błędnikiem poprzestawiało, bo właśnie ma problem z równowagą. Miał też nie skakać, ale wychuchaliśmy go i jest z nim wszystko w porządeczku teraz
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 16:04   #2030
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Nareszcie nowa Nudziara

mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:09   #2031
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Akurat Kołakowska ani nie jest z małego miasteczka, ani nie musiała w ten sposób wchodzić do tzw. szołbiznesu, bo ze względu na powiązania rodzinne mogła to zrobić na wiele innych sposobów, niekoniecznie przez związek czy "łapanie faceta".
czy mogę zapytać, jakie to są powiązania?)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:10   #2032
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość


Rodzice mieli wczoraj kota w gościnie, ale nie dał mi sie nakarmić niczym. Głaskać też nie, swoja drogą. Pewnie już opętany, co to za kot, co się nie mizia?
Mój kot jak był mały w ogóle nie chciał się tulić . Dopiero jak skończył 3 lata, to zachciało mu się miziania .

Dziewczyny ! wesołych świąt


Dzięki za polecenie Lavendovej, super babeczka. Sub poleciał . Uwielbiam filmiki o sprzątaniu
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:10   #2033
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Mi tam kobiet w takiej sytuacji zawsze jakoś trochę żal, co nie zmienia faktu, że mogę ich niektóre wybory i zachowania uważać za durne zwyczajnie

Twój nick przypomina mi ciągle moją ukochaną piosenkę Iron Maiden, która znów przypomina mi 6 klasę podstawówki i moją miłość do tego zespołu przez kolejne 2 lata

mi się nick night prowlera kojarzy tylko z nightcrawlerem z xmenów, konkretniej zawsze mam przed oczami wersje z "X-men: Ewolucja"

:"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:11   #2034
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Mój Łaciaty tak ma ale zanim go zaadoptowaliśmy, jak miał kilka mcy, musiał go jakiś większy van/ciężarówka pogruchotać (teraz będąc na balkonie jak usłyszy ciężarówkę to ucieka do domu), bo miał połamaną miednicę i jak chodził to zarzucał pupą jak modelka ;p podejrzewamy też, że coś mu się z błędnikiem poprzestawiało, bo właśnie ma problem z równowagą. Miał też nie skakać, ale wychuchaliśmy go i jest z nim wszystko w porządeczku teraz
Fantastycznie, że udało mu się trafić akurat na Was . Tamten kotek na pewno ma jakiś problem. Nie umie na przykład obsługiwać pazurków. Stuka nieschowanymi przy chodzeniu a jak się ześlizguje z kolan, nie umie ich wysunąć na czas i się zaczepić...
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:11   #2035
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale pozwole sobie odpowiedzieć:
https://www.facebook.com/zwierzpopku...type=3&theater

Też na początku Magla bardzo lubiłam ten program i Korwin-Piotrowska mi nie przeszkadzała, ale od odejścia Tomka Kina to nie mogę tego oglądać.
Dzięki. Tomek ją jakoś temperował, ich rozmowy były konstruktywne, ale po jego odejściu pozostała kobieta, która czepia się wszystkiego i ma się za nie wiadomo kogo.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Nie nie ma Chodzi mi o to ze ona wrzuca zdjecie i wtedy ktos mysli "wow zwiazek IDEALNY". Tylko ze nie ma ludzi idealnych i zwiazkow tez. Wiadomo ze ludzie czesciej sie chwala rzeczami pozytywnymi niz negatywnymi. A taka blogerka czy yt nawet jesli jest bardzo aktywna w sieci i duzo o sobie mowi to i tak nie zna sie jej w 100%. Po prostu ludzie w internecie dziela sie czym chca. To ze cos wydaje sie idealne niz znaczy ze takie jest. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi
Ale to chyba wiadomo, że nie ma idealnych związków i zawsze są jakieś zgrzyty, zdjęcie szczęśliwej pary tego nie zmieni. No chyba że przez 99% czasu się kłócą i w rzeczywistości wcale nie są ze sobą szczęśliwi, to jest to faktycznie zaklinanie rzeczywistości.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2016-03-26 o 16:13
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:12   #2036
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Manior jest absolutnie anty-przytulaśna :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:12   #2037
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Wesołych Świąt kochane heaterki Ja spędzam Święta w domu rodzinnym, nadal przeziębiona no ale co zrobić. Najlepszości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:13   #2038
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mi się nick night prowlera kojarzy tylko z nightcrawlerem z xmenów, konkretniej zawsze mam przed oczami wersje z "X-men: Ewolucja"

:"D
Podkochiwałam się w nim jak Evolution leciało na Fox Kids jak byłam mała :brzyda l:
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:15   #2039
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Podkochiwałam się w nim jak Evolution leciało na Fox Kids jak byłam mała :brzyda l:
pjona!
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 16:20   #2040
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
pjona!
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.