Mamusiowo-plotkowy cz. 2 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 16:32   #2041
miernikstresu
Rozeznanie
 
Avatar miernikstresu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 678
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Hihi ja przed porodem, z pozytywnym nastawieniem mówiłam "jak weszło to wyjść musi" ale okazało się, że wcale nie musi moja córcia na świat się nie pchała i musieli ją wyciągnąć Mnie przeraża to, że właściwie to jestem jak pierworódka bo nie miałam rozwarcia, nic mi nie pękło itp. więc dla mnie to byłoby jak pierwszy poród sn (poza świadomością, że to aż tak boli)...
"jak weszło to wyjść musi" coś w tym jest
__________________

miernikstresu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 16:37   #2042
Dorka83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 643
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Hihi ja przed porodem, z pozytywnym nastawieniem mówiłam "jak weszło to wyjść musi" ale okazało się, że wcale nie musi moja córcia na świat się nie pchała i musieli ją wyciągnąć Mnie przeraża to, że właściwie to jestem jak pierworódka bo nie miałam rozwarcia, nic mi nie pękło itp. więc dla mnie to byłoby jak pierwszy poród sn (poza świadomością, że to aż tak boli)...

Moja ginekolog po porodzie stwierdziła że dobrze że była cesarka bo miałam "galopujący poród" i przy naturalnym by mnie porozrywało. Tak źle i tak niedobrze
Dorka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 16:42   #2043
miernikstresu
Rozeznanie
 
Avatar miernikstresu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 678
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dorka83 Pokaż wiadomość
Moja ginekolog po porodzie stwierdziła że dobrze że była cesarka bo miałam "galopujący poród" i przy naturalnym by mnie porozrywało. Tak źle i tak niedobrze
masakra jakaś
__________________

miernikstresu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 16:53   #2044
acha131321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 351
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

tez polecam porod sn, rodziłam 2 razy i dokładnie pamiętam, ze też bałam się nacięcia krocza za pierwszym razem lekarz naciął mnie w złym momencie i odczułam cięcie, a za drugim razem nie chciałam nacięcia lecz położna nie zgodziła się i mnie nacięła, ale w odpowiednim momencie. Pierwsze szycie miałam bez znieczulenia (nawet nie chce tego wspominac) a przy drugim dziecku dostałam znieczulenie. Oba porody szybkie (5h i 3h), ale drugiego dobrze nie wspominam dostałam drgawek między skurczami, a połozna mnie olała i zostawiła samą, dobrze że miałam meza przy sobie.. warto wiedzieć jakie są prawa kobiety i się o nie upominać, przynajmniej w moim szpitalu (chociaż pierwszy porod wspominam b.dobrze)
w ubiegłym tygodniu w szpitalu w którym rodziłam dziewczyna została przyjęta na patologię bo dziecku zanikało tętno, zwlekali 2 dni i dziecko zmarło więc czasem zaplanowana cesarka daje komfort psychiczny

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorka83 Pokaż wiadomość
Moja ginekolog po łporodzie stwierdziła że dobrze że była cesarka bo miałam "galopujący poród" i przy naturalnym by mnie porozrywało. Tak źle i tak niedobrze
właśnie ja też miałam taki drugi poród i dokładnie mnie porozrywało ale od wewnątrz i niestety skutki odczuwam do dzisiaj, dobrze że miałaś kogoś kto podjął odpowiednią decyzje
acha131321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 17:12   #2045
adzienka
Zakorzenienie
 
Avatar adzienka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Home sweet home...
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez miernikstresu Pokaż wiadomość
Jestem naprawdę mega zdziwiona , że większość obstawia sn naprawdę sądziłam że większość będzie stawiać na cesarskie cięcie jestem w niemałym szoku Powoli jak Was czytam zaczynam przestawiać się na sn
Ja pierwszy poród miałam sn i powiedziałam "nigdy więcej"
Teraz chcę mieć cesarkę. Nie wyobrażam sobie urodzić naturalnie. Nie wiem może zmienię zdanie za pół roku chociaż nie sądzę


Cytat:
Napisane przez miernikstresu Pokaż wiadomość
Szczerze powiem że nie mam pojęcia głównie rodzice namawiają mnie na cesarkę mąż jest za naturalnym
Chyba najbardziej w naturalnym obawiam się nacięcia krocza.
Nawet tego nie poczułam kiedy miałam nacinane krocze. Jeśli jest dobra położna,to nawet się nie zorientujesz kiedy to nastąpi. A może mi już było wszystko jedno i chciałam jak najszybciej urodzić i nie czułam już tego
adzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 17:29   #2046
kikuska
Zadomowienie
 
Avatar kikuska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 399
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Ja rodziłam SN fakt że w sumie od pierwszych skurczy które mnie obudziły 25h ale drugie dziecko też zamierzam tak rodzić. Przygotowywalam się do tego na ćwiczeniach w szkole rodzenia i masażami krocza i poszło bez nacięcia. ..poród trwał dłużej ale z położoną byłam umówiona że próbuję bez nacięcia ale jak będzie już tak skóra napięta że bym pękła to ma ciąć i udało się. Bardzo szybko doszłam do siebie. Ja bym poleciła sn

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pistacja07 Pokaż wiadomość
Kochane " zrobiłam" sobie dziś wirtualną wycieczkę po sklepach USA - jakie fajne ceny w Cartersie, Crazy 8
Ceny są kuszące jednak Can robi sobie przerwę a Meg podobno za granicą więc mamy przymusowy odwyk
kikuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 17:50   #2047
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dorka83 Pokaż wiadomość
Moja ginekolog po porodzie stwierdziła że dobrze że była cesarka bo miałam "galopujący poród" i przy naturalnym by mnie porozrywało. Tak źle i tak niedobrze
Co racja to racja
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 18:33   #2048
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez miernikstresu Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak to u Was było bo stoję przy dylemacie naturalny poród czy cesarka im bliżej terminy tym większe nerwy. Moja pierwsza ciąża
zanim zaszłam w ciąże ciągle powtarzałam że nigdy nie będę robić sn i jak będzie trzeba to zapłacę żeby mieć cc
na szczęście w ciąży człowiek mimo zbudynienia zaczyna słuchać jakiś instynktów :P
aha i nie słuchaj innych... ja też się bałam rodzić sn - mam strasznie niski próg bólu mama mi powtarzała że 'dobrze że ona nie będzie widzieć jak rodzę' że ' nie wyobraża sobie jak ja dam radę urodzić' itd itp i co ?
wytrzymałam ok 10h w domu ze skurczami od momentu pojawienia się w szpitalu i przyjścia na świat Igora minęła godzina
byłam nacięta - wogóle tego nie poczułam, poczułam za to OGROMNĄ ulgę bo po nacięciu Igor wyszedł bez problemu myślałam że będę położoną po stopach całować jak mnie nacięła w innym wypadku nie wiem ile jeszzcze bym się męczyła/ lub pękła
wiadomo że później czujesz tą ranę nie możesz usiąść normalnie - ale w porównaniu do CC to jest nic... no i normalnie zajmujesz się dzieckiem
CC to jest jednak operacja jak Can napisała - i nie powinno się tego praktykować jeśli nie ma faktycznych wskazań
i dasz radę - czemu byś miała nie dać ? tak natura działa że kobiety rodzą dzieci chyba że będziesz musiała mieć cc to co innego... ale jeśli masz szansę rodzić naturalnie to wykorzystaj to
ja leżałam na sali z dziewczynami po CC - i dziękuję postoję sama z własnej woli bym się na to nie pisała

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez miernikstresu Pokaż wiadomość
Szczerze powiem że nie mam pojęcia głównie rodzice namawiają mnie na cesarkę mąż jest za naturalnym
Chyba najbardziej w naturalnym obawiam się nacięcia krocza.
a nacięcia przez cały brzuch się nie obawiasz ? to jest jednak przecięcie wszystkich powłok brzusznych a nie kilka cm w kroku
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:42   #2049
maganna
Raczkowanie
 
Avatar maganna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 199
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

ja mialam planowana cc. nie wspominam dobrze. noc po zabiegu to jakas masakra, bez morfinki sie nie obylo. najgorsze bylo wstawanie i kladzenie sie do lozka. jak bym miala wybierac, to bym wolala sn.
maganna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:45   #2050
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kikuska Pokaż wiadomość



Ceny są kuszące jednak Can robi sobie przerwę a Meg podobno za granicą więc mamy przymusowy odwyk

bosh dzięki za ten odwyk bo mój portfel płacze heheheh
__________________


antoinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 20:07   #2051
Casyen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 235
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

No właśnie, mój portfel jest wdzięczny za taki odwyk

Miernik, dla mnie cały poród to było mocne science fiction - ale dałam radę, dziewczyny dały radę i Ty też dasz!

Ale Can ma rację, gorszy strach jest przed znanym
Casyen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 20:45   #2052
POMMAR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez miernikstresu Pokaż wiadomość
Jestem naprawdę mega zdziwiona , że większość obstawia sn naprawdę sądziłam że większość będzie stawiać na cesarskie cięcie jestem w niemałym szoku Powoli jak Was czytam zaczynam przestawiać się na sn
Ja dam Ci tylko jedną radę i raczej jej posłuchaj
Wybierzesz cc to miej swojego lekarza który prowadzi całą ciążę i zrobi Ci cc.
A jak wybierzesz naturalnie to miej swoją położną, która będzie Cię przez poród prowadzić.

Ja miałam dwie cc, fakt jest to poważna operacja ale ja cieszę się że los tak zadecydował. Pół godzinki i po wszystkim a czy boli później? Tak, boli potwornie ale już po 3 dniach wystarczy panadol

A macica obkurcza się tak samo po cc i naturalnym.
POMMAR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 20:56   #2053
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
a nacięcia przez cały brzuch się nie obawiasz ? to jest jednak przecięcie wszystkich powłok brzusznych a nie kilka cm w kroku
Przecinają tylko skórę i macicę, powłoki brzuszne są rozrywane ręcznie
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 21:03   #2054
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Przecinają tylko skórę i macicę, powłoki brzuszne są rozrywane ręcznie
Selkuuuu aj low Ju właśnie sobie to wyobraziłam :|
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 21:08   #2055
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Selkuuuu aj low Ju właśnie sobie to wyobraziłam :|

Miałam 2 cc, więc wiem, co piszę
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 21:25   #2056
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość

Miałam 2 cc, więc wiem, co piszę
w sensie to szarpanie mam przed oczami :|
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 21:27   #2057
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
w sensie to szarpanie mam przed oczami :|
Fakt, dlatego też zdecydowałam się na znieczulenie ogólne
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 21:58   #2058
kikuska
Zadomowienie
 
Avatar kikuska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 399
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Przecinają tylko skórę i macicę, powłoki brzuszne są rozrywane ręcznie
o f.ck! Straszne

To fakt, strach przed porodem jest. Paznokcie obgryzałam Jednak podeszłam do tego jak do misji którą mam wykonać i tyle. Moja mama mówiła że każda kobieta rodziła, dała radę i ja dam. Jak dostałam kluseczkę na brzuch zapomniałam o wszystkim...w moment Cudowny moment. Choć urodziłam o 2 w nocy po całym dniu bóli nie mogłam spać do rana a potem zaczęły się odwiedziny, obchody, zajmowanie się małą Słodkie choć pierwsze 3 miesiące mojego bąbelka były wyczerpujące
kikuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 22:59   #2059
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Ooo tak w niedziele rano obudzily mnie skurcze ok 7. O 20 urodzil sie Igor... cala noc nie spalam. Wzielam go do lozka i patrzylam na teb moj maly cud nastepnego dnia odwiedziny a kolejnej nocy znowu koncerty dziecka kobiety z sasiedniego lozka w koncu cos sie zdrzemnelam po ponad 40h :p ale odziwo nie czulam zmeczenia chyba emocje robia swoje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 06:58   #2060
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Przecinają tylko skórę i macicę, powłoki brzuszne są rozrywane ręcznie
ja akurat miałam "warstwowe otwarcie jamy brzusznej" - czyż nie brzmi ładniej (chociaż to to samo)

jedyne czego się nie bałam, w tej ciąży to poród - nie mogłam się doczekać, żeby ją zakończyć, bo umierałam z bólu, bałam się o Małego, bo było coraz gorzej, więc jak usłyszałam "wyrok" tniemy, odetchnęłam pierwszy raz od 3 miesięcy.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 08:53   #2061
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Miernik dasz rade nie nakrecaj sie, popatrz 22.05 rano pisalam z wami, calkiem na luzie o 16 juz tulilam malego, bedzie dobrze, no i ta piekna chwila kiedy wyprzesz dziecko i przytulasz je takie cieple, a czujac Cie przestaje plakac tylko wtula sie, niesmaowita chwila


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:00   #2062
adzienka
Zakorzenienie
 
Avatar adzienka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Home sweet home...
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Przecinają tylko skórę i macicę, powłoki brzuszne są rozrywane ręcznie
Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ja akurat miałam "warstwowe otwarcie jamy brzusznej" - czyż nie brzmi ładniej (chociaż to to samo)

.
Opis orendy brzmi o wiele ładniej Bardziej do mnie przemawia

Poród porodem i boję się ogromnie ale w tym momencie mam już ogromne parcie na zakup ciuszków dla maluszka Szkoda,że jeszcze musi minąć trochę czasu nim poznam płeć
adzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:41   #2063
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Miernik dasz rade nie nakrecaj sie, popatrz 22.05 rano pisalam z wami, calkiem na luzie o 16 juz tulilam malego, bedzie dobrze, no i ta piekna chwila kiedy wyprzesz dziecko i przytulasz je takie cieple, a czujac Cie przestaje plakac tylko wtula sie, niesmaowita chwila


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:32   #2064
jostra
Rozeznanie
 
Avatar jostra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Ja moją dwójeczkę rodziłam sn, przy córce odeszły mi wody około 5 rano i urodziła się o 7.55, przy synku, który urodził się miesiąc za wcześnie, lekkie skurcze zaczęły się około północy i urodziłam go o 3.45, pomimo starań lekarzy, żeby jednak został w brzuchu.
Po drugim porodzie leżałam w sali z kobietą po cc. Prawie cały czas była z mężem i tak narzekała i jęczała, że cieszę się, że udało mi się urodzić sn i to za każdym razem bez nacięcia czy pęknięcia.
Nie chciałabym cc, gdybym nie miała do tego wskazań.

Edytowane przez jostra
Czas edycji: 2014-06-29 o 22:52
jostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 17:28   #2065
Agnieszka1977
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Ja również 3 porody miałam naturalne i nie zamieniłabym ich na cc (tak z wyboru) wszystkie 3 były szybkie i bez żadnych komplikacji. Drugiego urodziłam syna 6 tygodni za wcześnie, ale wszystko dobrze się skończyło.
Agnieszka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:26   #2066
miernikstresu
Rozeznanie
 
Avatar miernikstresu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 678
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Dziewczyny pięknie dziękuję Jestem w niemałym szoku, że większość z Was rodziła naturalnie. Spodziewałam się wręcz odwrotnej sytuacji, że większość będzie po CC woww. Dziękuję chyba mi się powoli zaczyna rozjaśniać Aczkolwiek im bliżej termin tym większego mam stracha a z drugiej strony nie mogę się doczekać kiedy zobaczę mojego syncia
__________________

miernikstresu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:41   #2067
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Ja też rodziłam sn 2 razy i nie wyobrażam sobie innego porodu. CC bałam się bardziej, tak samo zzo od sn. Nie wspominam obu porodów jako traumy i rzeźni jak niektóre o tym piszą. Poród to nie jest pobyt w spa, mi na pewno pomogło myślenie o porodzie jak o czekającym mnie zadaniu.


A właśnie dziewczyny, pisałam o mojej siostrze, że urodziła kolosa. Powiedzcie mi, jeśli tam w dole są szwy rozpuszczalne i one się rozejdą, robi się coś z tym? Bo mojej sis położne codziennie oglądają, widziały że jej się szwy rozeszły ale nic z tym nie robiły a teraz mówią, że za późno na cokolwiek
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 19:27   #2068
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Sutailje - nie wiem, czy to kolejną operacją nie można tylko skorygować, o ile oczywiście by się okazało, że siostra ma dolegliwości i blizna się nie zagoiła jak powinna. A rana się otworzyła? kojarzę, że są maści na zamknięcie, ale nie wiem, czy w takim przypadku można je stosować.

Biedna ta Twoja siostra - co chwilę "przygody"

Napisz jeszcze jak Malutka? Ok wszystko?
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 19:33   #2069
Casyen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 235
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Apropos tego, co któraś z Was napisała - moja sąsiadka miała 2 cc i zastanawiała się nad trzecim dzieckiem, lekarz oznajmił jej, że będzie to jednak ryzykowne w jej przypadku - z powodu podwójnego cc.
Casyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 19:41   #2070
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamusiowo-plotkowy cz. 2

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Sutailje - nie wiem, czy to kolejną operacją nie można tylko skorygować, o ile oczywiście by się okazało, że siostra ma dolegliwości i blizna się nie zagoiła jak powinna. A rana się otworzyła? kojarzę, że są maści na zamknięcie, ale nie wiem, czy w takim przypadku można je stosować.

Biedna ta Twoja siostra - co chwilę "przygody"

Napisz jeszcze jak Malutka? Ok wszystko?
Ona już nie chce mieć nic do czynienia z zabiegami. Strasznie to wszystko przeżywa i płacze. W sumie nie wiem jak to tam u niej wygląda, ale chyba całkiem jej się tam rozeszło.
A z małą już kilka dni temu wyszły ze szpitala więc na to wygląda że jest wszystko ok.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-29 11:16:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.