starsi rodzice - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-26, 18:04   #181
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Współczuję temu biednemu chłopcu.
ja mu nie współczuję
on sam się wstydzi własnych rodziców, chyba z obawy przed utratą miłości autorki
miłość chyba jest mega ślepa
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 19:57   #182
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: starsi rodzice

Problem to powinien mieć Twój facet będąc z tak pustą dziewczyną. Poczekaj, aż Ty będziesz mieć 80 lat, o ile dożyjesz takiego wieku. Będziesz miała wygląd dwudziestolatki? A jak problemem jest to, że ktoś ma 150 centymetrów wzrostu to niech się ktoś zastanowi nad zawartością swojego mózgu. Dziękuję
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 20:08   #183
waker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 156
Dot.: starsi rodzice

Plebs już niech zostawi "CHRABINE"!!!!!
waker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 20:38   #184
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Wątek na pewno znajdzie się na szczycie najlepszych wątków 2012
żebys wiedziała.

a ja go ominełam stwierdzając,że nie chce mi sę denerwować.
a tu takie kwiatki.
co post to głębsza pustka,tak wielka jak w dzbanie na końcu kolorowej tęczy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 20:41   #185
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: starsi rodzice

Nie rozumiem takich ludzi . Miałam kiedyś chłopaka, którego rodzice są starsi od moich i na "niższym poziomie wykształcenia", i nigdy mi to nie przeszkadzało .

Tak, ten wątek zdecydowanie jest na liście naj-wątków 2012
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 20:54   #186
shansa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Między Ziemią a Niebem
Wiadomości: 607
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Widzę że zdążyła edytować posta, który swoją drogą pięknie pokazuje jaka jest naprawdę... Też mam takie korzenie, wszystko udokumentowane ale co z tego? Każdy sam pracuje na swoje życie i od tego jak postępuje i jakim jest człowiekiem, zależy jak będzie postrzegany a nie od tego kim był pra pra pradziadek. Bo to jakie zasługi mieli przodkowie i co osiągnęli nijak się ma do współczesnego życia. Amen.
Prawda
shansa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 21:50   #187
FammeFatale19
Raczkowanie
 
Avatar FammeFatale19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Błękitna Laguna
Wiadomości: 170
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
NO I CO Z TEGO???!!
Czy to was wszystkich czyni kimś lepszym?!
Więcej skromności i realizmu proponuję.

Nooo...Nic dodać nic ująć....
Moi przodkowie też byli hrabiostwem.........Ale nikomu tego nie mówię.....
Bo w sumie czym tu się chwalić....
Ale tak czytam i czytam...
Szkoda mi jego rodziców...

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez waker Pokaż wiadomość
Plebs już niech zostawi "CHRABINE"!!!!!
Chłopki do roboty!
__________________
Have a nice day!

Edytowane przez FammeFatale19
Czas edycji: 2012-05-26 o 21:48
FammeFatale19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 21:55   #188
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez FammeFatale19 Pokaż wiadomość
Nooo...Nic dodać nic ująć....
Moi przodkowie też byli hrabiostwem.........Ale nikomu tego nie mówię.....
Bo w sumie czym tu się chwalić....
Ale tak czytam i czytam...
Szkoda mi jego rodziców...

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------



Chłopki do roboty!
Ja mam w rodzinie dość znaną osobę i jakoś też się tym nie chwalę, ba nikt o tym nie wie.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 21:58   #189
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: starsi rodzice

A ja wyglądam jak Kasia Tusk! Głupio Wam?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 22:00   #190
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: starsi rodzice

Żenada, jesteś niewychowana, na prawde powinnaś zastanowić się nad swoim zachowaniem i DOROSNĄĆ, bo gdyby Twój facet się dowiedział co tu napisałaś to kąpnąłby Cie w dupsko i koniec tej sielany; /

Życzę Ci abyś w wieku 80 lat została tak samo potraktowana przez dziewczynę swojego syna !
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 22:07   #191
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
ja mu nie współczuję
on sam się wstydzi własnych rodziców, chyba z obawy przed utratą miłości autorki
miłość chyba jest mega ślepa
Szkoda, że nie jest już taka ślepa miłość syna do matki. Wątek w sam raz na dzień matki
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 06:54   #192
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: starsi rodzice

szczerze, to myślę, że to prowokacja, bo aż tak durnym nie można być:/
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 09:20   #193
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie jest już taka ślepa miłość syna do matki. Wątek w sam raz na dzień matki
I to jest chyba kwintesencja całego tematu.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 10:44   #194
FammeFatale19
Raczkowanie
 
Avatar FammeFatale19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Błękitna Laguna
Wiadomości: 170
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja mam w rodzinie dość znaną osobę i jakoś też się tym nie chwalę, ba nikt o tym nie wie.


Powiedz powiedz!!! xD
Dasz autograf? :-P
He he

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A ja wyglądam jak Kasia Tusk! Głupio Wam?
A to zależy jak leży
Jak masz jej figurę, to już Cię nienawidzę :-D
__________________
Have a nice day!
FammeFatale19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 11:31   #195
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez FammeFatale19 Pokaż wiadomość
A to zależy jak leży
Jak masz jej figurę, to już Cię nienawidzę :-D
Jak nie jem trzy dni i wciągnę brzuch, to tak
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 11:54   #196
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: starsi rodzice

Nie wytrzymam.. przeczytałam całość i nie mogę zebrać szczęki z podłogi.
BTW: niby taka hrabianka, a zdanie po polsku sklecić jakoś trudno. widocznie znaki przestankowe są dla plebsu
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"

Edytowane przez basior
Czas edycji: 2012-05-27 o 13:01
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 13:18   #197
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: starsi rodzice

Pierwsze primo:

moim zdaniem, niezależnie od tego, co zaprezentowała Autorka po kilku stronach, poziom większości komentarzy w tym wątku jest przykry.

Drugie primo:

mnie ta wpadka z chwaleniem się hrabiowskim pochodzeniem i starymi pieniędzmi niespecjalnie śmieszy. Ręce wprawdzie można załamać, ale to, jak Autorka opowiada o sobie i swojej rodzinie pokazuje powagę problemu. Ja serio wierzę, że ona od dziecka była systematycznie truta opowieściami o wyjątkowości swojego pochodzenia a że jest młoda, nie miała wielu okazji do poznania innych opinii. Wierzę, że ma się czym martwić, bo z tego co napisała można wywnioskować, że problemy z rodzicami wiszą w powietrzu.

A.. jak dla mnie najlepsza jest opcja, w której stopniowo (ale bez kłamstw) będziesz rodziców uświadamiać co do tego, że mogą nie mieć idealnych "teściów" i że powinni uszanować ich, jako rodziców faceta, którego wybrałś. Jeśli zrobisz to delikatnie, to nawet niezadowoleni, może nie będą robić scen. A co do przedstawiania ich sobie, odwlekałabym aż do samego ślubu .

I formułować trochę przytomniej swoje wypowiedzi .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:58   #198
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez icanbeyoursweetdream Pokaż wiadomość
no tak, dziwne to dla mnie trochę... po prostu to tak wyglada jak dziadkowie jego...

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

po prostu dziwnie się z tym czuję, że moi przyszli teściowe są tacy starzy i mi to przeszkadza, wstydze się przed moim rodzicami tego
Ty sie wstydzisz To Twoim rodzicom powinno byc wstyd za wszystko co tu napisalas

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
szczerze, to myślę, że to prowokacja, bo aż tak durnym nie można być:/
nawet jesli prowokacja... kim trzeba byc zeby takie cos wymyslec
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 12:29   #199
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez kora777 Pokaż wiadomość
mój tato ma prawie 80 lat, moja mama mniej i jakoś jestem normalna, a mój facet uwielbia moich rodziców (z wzajemnością!). moje wychowanie na inteligentną i samodzielną osobę wynagrodziło mi to, że nie słuchali ze mną rocka i nie obsługują iphona.

najlepiej ich poznaj i sama zdecyduj, sympatia i kultura nie zależy od metryki! i zastanów się czy nie zranisz swojego chłopaka takim podejściem - ja bym sie obraziła

myśle ze bardziej cie interesuje co sąsiedzi pomyślą, niż miłośc do niego ...


Do AUTORKI
Rodzice mojego TŻ nie żyją, umarli młodo, 55 i 65 lat Mamy nie znałam, tate zdąrzyłam poznać choc nie miałam za wiele okazji. Byl schorowany. Przy kazdej okazji gdy sie witalismy całował mnie w rękę. Bardzo go polubiłam. Mam nadzieje że on też. A co do Twojego chlopaka, myśle że nie zasługujesz na niego skoro wstydzisz sie jego rodziców. Tworzysz zwiazek z nim a nie z jego rodzicami. Pomyśl co o Tobie pomyślą gdy sie dowiedzą ze sie ich wstydzisz? Zrobisz im tylko wielką przykrość.
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 13:52   #200
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Pierwsze primo:

moim zdaniem, niezależnie od tego, co zaprezentowała Autorka po kilku stronach, poziom większości komentarzy w tym wątku jest przykry.

Drugie primo:

mnie ta wpadka z chwaleniem się hrabiowskim pochodzeniem i starymi pieniędzmi niespecjalnie śmieszy. Ręce wprawdzie można załamać, ale to, jak Autorka opowiada o sobie i swojej rodzinie pokazuje powagę problemu. Ja serio wierzę, że ona od dziecka była systematycznie truta opowieściami o wyjątkowości swojego pochodzenia a że jest młoda, nie miała wielu okazji do poznania innych opinii. Wierzę, że ma się czym martwić, bo z tego co napisała można wywnioskować, że problemy z rodzicami wiszą w powietrzu.

A.. jak dla mnie najlepsza jest opcja, w której stopniowo (ale bez kłamstw) będziesz rodziców uświadamiać co do tego, że mogą nie mieć idealnych "teściów" i że powinni uszanować ich, jako rodziców faceta, którego wybrałś. Jeśli zrobisz to delikatnie, to nawet niezadowoleni, może nie będą robić scen. A co do przedstawiania ich sobie, odwlekałabym aż do samego ślubu .

I formułować trochę przytomniej swoje wypowiedzi .
[
Wiesz co, a dla mnie głupie jest traktowanie 25latki jak dziecko, które nie potrafi samodzielnie myśleć i wysnuwać wniosków.
Dziewczyna swój rozum ma i już DAWNO powinna zacząć go używać. Rozwijać się, poznawać ludzi, inne opinie na różne tematy. Pracować nad swoim charakterem, kształtować poglądy na różne sprawy.

Ale nieee, lepiej wyłączyć mózg, powtarzać zdanie rodziców, kopiować ich chamstwo i prostacwo, a potem się tłumaczyć, że młoda, że rodzice tak wychowali.

Czy to tylko ja jetem jakąś wyjątkowo dojrzałą 21latką, a wg miektórych powinnam być upośledzona umysłowo, nie mieć własnego zdania i wartości do 25roku życia minimum.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 14:01   #201
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: starsi rodzice

Łomatkobosko, ten wątek przebija wszystko!
Autorko, może jesteś wykształcona - ale nie jesteś mądra, może masz hrabiowskich przodków - ale jesteś baaardzo zaściankowa. Ty i twoi rodzice. Aż mi się wierzyć nie chce, że w dzisiejszych czasach młoda dziewczyna może byc tak ograniczona... Piszesz, że innym brak kultury, chyba gorsze jest to twoje ciche ocenianie ludzi - i to takich, z którymi byćmoże stworzysz rodzinę. Masakra jak dla mnie, w głowie mi się to nie mieści...

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
[
Wiesz co, a dla mnie głupie jest traktowanie 25latki jak dziecko, które nie potrafi samodzielnie myśleć i wysnuwać wniosków.
Dziewczyna swój rozum ma i już DAWNO powinna zacząć go używać. Rozwijać się, poznawać ludzi, inne opinie na różne tematy. Pracować nad swoim charakterem, kształtować poglądy na różne sprawy.

Ale nieee, lepiej wyłączyć mózg, powtarzać zdanie rodziców, kopiować ich chamstwo i prostacwo, a potem się tłumaczyć, że młoda, że rodzice tak wychowali.

Czy to tylko ja jetem jakąś wyjątkowo dojrzałą 21latką, a wg miektórych powinnam być upośledzona umysłowo, nie mieć własnego zdania i wartości do 25roku życia minimum.
W pełni się zgadzam! Przecież to nie jest bezwolna marionetka bez własnego mózgu. Jakby była faktycznie tak inteligentna i światowa jak pisze, to już dawno wpadłaby na to by mieć swoje poglądy, a świat naokoło to nie Polska szlachecka...
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.




Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 14:04   #202
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: starsi rodzice

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Pierwsze primo:

moim zdaniem, niezależnie od tego, co zaprezentowała Autorka po kilku stronach, poziom większości komentarzy w tym wątku jest przykry.

Drugie primo:

mnie ta wpadka z chwaleniem się hrabiowskim pochodzeniem i starymi pieniędzmi niespecjalnie śmieszy. Ręce wprawdzie można załamać, ale to, jak Autorka opowiada o sobie i swojej rodzinie pokazuje powagę problemu. Ja serio wierzę, że ona od dziecka była systematycznie truta opowieściami o wyjątkowości swojego pochodzenia a że jest młoda, nie miała wielu okazji do poznania innych opinii. Wierzę, że ma się czym martwić, bo z tego co napisała można wywnioskować, że problemy z rodzicami wiszą w powietrzu.

A.. jak dla mnie najlepsza jest opcja, w której stopniowo (ale bez kłamstw) będziesz rodziców uświadamiać co do tego, że mogą nie mieć idealnych "teściów" i że powinni uszanować ich, jako rodziców faceta, którego wybrałś. Jeśli zrobisz to delikatnie, to nawet niezadowoleni, może nie będą robić scen. A co do przedstawiania ich sobie, odwlekałabym aż do samego ślubu .

I formułować trochę przytomniej swoje wypowiedzi .
przeczytalam prawie cały watek.. z Twoja wypowiedzią zgadzam sie najbardziej..
Co do niektórych: ileż w Was dziewuchy złości i nienawiści..
Skoro jesteście takie wychowane i mądre i dojrzałe to gdzie w Was wyrozumiałość i chęć czynienia dobra. jest wiele sposobów, żeby kogoś pouczyć i powiedzieć, że jest w błędzie.. wcale nie trzeba się naśmiewać ani obrażać.. Nie rozumiem naprawdę wszystkich którzy uważają się za mądrych i lepszych od autorki a piszących takie toksyczne wiadomości.. A w dyskusje z Wami nie wchodzę.. Myślcie sobie co chcecie i piszcie na mnie co chcecie.. Wasza wola..
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.