Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 2012 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 19:56   #181
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Lidka mój Filip też strasznie świruje przy cycu, zwłaszcza wieczorem. Wydaje mi się, że wieczorem ewentualne problemy brzuszkowe nasilają się i - tak jak kiedys położna mi tłumaczyła - pokarm spienia się w żołądku i stąd ten niepokój. U nas jest to płacz, prężenie się, krzywienie, itp. Wtedy pionizuję go aż do uspokojenia i ponownie przystawiam do piersi.
Jesli chodzi o kurtkę, to ja fajną parkę kupiłam rok temu w H&M, kosztowała chyba ok. 149-169 zł. Widziałam ostatnio na wystawie bardzo podobną, może zajrzyj do nich.

W temacie ksziążek: ja uwielbiam kryminały i thrilery

Kalpana ja tez miałam okresy nawracania krwawienia, myślę, że do 8 tygodni spokojnie można jeszcze sie oczyszczać, ważne, aby nie było skrzepów.
no ona właśnie drze się w niebogłosy, wygina do tyłu i za nic jej do cyca nie da się przystawić
rzeczywiście pionizowanie pomaga
ale jak próbuję znowu do cyca to jest ryk
wczoraj chyba tak z 10 podejść było zanim zjadła trochę
teraz już nie jadła od 17
boję się obudzić, bo ryk będzie na bank
czekam aż sama się obudzi
ale nigdy wcześniej tak nie miała
od wczoraj dopiero

no ja thrillery też pochłaniam pasjami

w hm jeszcze nie byłam - dziękuję za podpowiedź

gda ja za kurtkę chcę zapłacić tak do 300 zł maks choć i to uważam że to jest dużo
za bardzo przyzwyczaiłam się do kupowania świetnych rzeczy w szmateksach - często z metkami dobrych firm za grosze
teraz mi ciężko wydać grubszą kaskę na ciuchy
wolałabym za to sobie książek nakupować albo coś dla niuni
no i przyzwyczajona jestem sporo kasy odkładać na konto oszczędnościowe czytaj konto mężabo on na głupoty nie lubi wydawać i dzięki temu mam spokojną głowę, że w razie jakichś kłopotów jesteśmy zabezpieczeni
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:59   #182
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

witam sie na odchowalni! rany, kiedy to zlecialo, dopiero w styczniu po zrobieniu testu zajrzalam po raz pierwszy na forum mama z klasa

zaraz nadrobie, pierw szybkie pytanko- mamy karmiace mm, podajecie maluchom wit D? my nie podawalismy, ale tesciowa byla u jednej babki majacej 3miesiecznego bobasa i tamta podaje. tesciowa sie uparla zeby Mikiemu tez dawac a ja nie chce przedawkowac
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:00   #183
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Wieczorne cześć!

Aga, super że z serduszkiem wszystko ok, bardzo się cieszę!

Co do książek - uwielbiam i moja biblioteka pęka w szwach... podczas ciąży czytałam ile mogłam, teraz strasznie mi tego brakuje

Tracy Hogg - przeczytałam ale do siebie biorę tylko niektóre złote rady. Moja koleżanka bardzo ucierpiała stosując się do książki, podejrzewa teraz że zafundowała córce emocjonalną huśtawkę i za mało czułości.

i tyle dam rady napisać, zmykam do spania!
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:00   #184
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
witam sie na odchowalni! rany, kiedy to zlecialo, dopiero w styczniu po zrobieniu testu zajrzalam po raz pierwszy na forum mama z klasa

zaraz nadrobie, pierw szybkie pytanko- mamy karmiace mm, podajecie maluchom wit D? my nie podawalismy, ale tesciowa byla u jednej babki majacej 3miesiecznego bobasa i tamta podaje. tesciowa sie uparla zeby Mikiemu tez dawac a ja nie chce przedawkowac
Tak, ja podaje
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:01   #185
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
witam sie na odchowalni! rany, kiedy to zlecialo, dopiero w styczniu po zrobieniu testu zajrzalam po raz pierwszy na forum mama z klasa

zaraz nadrobie, pierw szybkie pytanko- mamy karmiace mm, podajecie maluchom wit D? my nie podawalismy, ale tesciowa byla u jednej babki majacej 3miesiecznego bobasa i tamta podaje. tesciowa sie uparla zeby Mikiemu tez dawac a ja nie chce przedawkowac
Podaje wit. D, nie podaję K mimo że karmię też piersią bo mała wypija mm ok 350 - 450 dziennie i z pediatrą ustaliłyśmy że wystarczy.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:02   #186
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
Zosia jak miała 3 tygodnie miała koszmarnie ropiejące oczko. Ja nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. Byłam przerażona. Pojechaliśmy do szpitala na okulistykę bo to niedziela była. Dali kropelki Floxal. Już następnego dnia była duża poprawa. A po 3 dniach wszystko już było ok. A naprawdę było koszmarnie, zresztą zobaczcie na zdjęciu
ojej biedna malutka, rzeczywiście źle to wyglądało no i super, że lek tak szybko pomógł

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Wyglądają bardzo fajnie, i z naturalnego włosia. A to dla siebie tylko czy zajmujesz się malowaniem?



Cudna, nawet z piłeczką

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



Mój też ma często nerwa przy jedzeniu. Krztusi się, nałyka powietrza...ech. I też go wtedy do pionu, bo często potrzebuje po prostu odbeknąć i dalej karmimy i tak kilka razy czasami.

Mam ten sam problem z kurtką, tylko że u mnie nie ma h&ma i innych fajnych sklepów, a prędko na zakupy do w-wy się pewnie nie wybiorę. Z drugiej strony obiecałam sobie, że nic nie kupię dopóki nie wrócę do swojej wagi, ale już złamałam obietnicę W dodatku kupiłam bluzkę z rozmiarze s która na cyckach mi się nie zapina ale tak mi się podobała, że nie darowałam
no właśnie z tymi cycami problem, bo mi tych kurtek sporo przez cycki się zapiąć nie chciało a rozmiar większa już wisiała wszędzie poza cycami
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:06   #187
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Maggie, m_moni dzięki
To wrzucam mojego myśliciela W ten weekend planuję drugie podejście do sesji, TŻ obiecał że będzie grzeczny
kolejne cudniaste zdjęcie!
Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
Zosia jak miała 3 tygodnie miała koszmarnie ropiejące oczko. Ja nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. Byłam przerażona. Pojechaliśmy do szpitala na okulistykę bo to niedziela była. Dali kropelki Floxal. Już następnego dnia była duża poprawa. A po 3 dniach wszystko już było ok. A naprawdę było koszmarnie, zresztą zobaczcie na zdjęciu
Jejku.. jaka biedulka... dobrze, że przeszło
Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
no i kolejny mały sukces
a moja śpi
znowu miała wieczorne fanaberie przy cycku
w dzień pięknie ssała a koło 19 znowu ryk
brzuch miękki
nie wiem o co kaman?
zasnęła i śpi od tamtej pory
nad ranem koło 6 też strasznie płakała przy cycu
czy to też mogą być objawy tego skoku?
czy raczej się niepokoić i do lekarza iść?
chyba zaczynam dostawać coś do głowy



wklej jeszcze raz

no z tym rozmiarem właśnie kłopot bo to od fasonu zależy
wczoraj jak mierzyłam to z jednych miałam L a z innych xs takie przydużawe było i bądź tu mądry
Zuzanka też ostatnio tak ma. Biorę ją do odbicia i później znów przystawiam, jeśli chce. A czasami w ten sposób wyginając się do tyłu daje mi do zrozumienia "mama, nie pchaj mi cysia do buzi, bo już się najadłam" więc daję jej spokój.

męża dalej nie ma, bo pojechał z kolegami grać w piłkę, a mi Zuzinek cyrki odstawia. W foteliku pospała 5 minut wykąpałam ją, nakarmiłam, bajkę opowiedziałam. Myślałam, że zaśnie. guzik z pętelką. Teraz leży pod karuzelką. Ale co chwile popłakuje ze zmęczenia. Niech wreszcie śpi, bom głodna
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 20:10   #188
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

laski dość na dziś
zmykam się myć bo może zaraz mój robak się obudzi i zje w końcu
dobranoc

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
kolejne cudniaste zdjęcie!

Jejku.. jaka biedulka... dobrze, że przeszło

Zuzanka też ostatnio tak ma. Biorę ją do odbicia i później znów przystawiam, jeśli chce. A czasami w ten sposób wyginając się do tyłu daje mi do zrozumienia "mama, nie pchaj mi cysia do buzi, bo już się najadłam" więc daję jej spokój.

męża dalej nie ma, bo pojechał z kolegami grać w piłkę, a mi Zuzinek cyrki odstawia. W foteliku pospała 5 minut wykąpałam ją, nakarmiłam, bajkę opowiedziałam. Myślałam, że zaśnie. guzik z pętelką. Teraz leży pod karuzelką. Ale co chwile popłakuje ze zmęczenia. Niech wreszcie śpi, bom głodna
no ale moja wcale się nie przysysa tylko płacze
może ona jak miała ten skok to często jadła
teraz już nie potrzebuje tyle a ja ją przekarmiam? i stąd te płacze?
bo w ciągu dnia z przyzwyczajenia co dwe godziny jej dawałam cycka nawet jak się za bardzo nie upominała bo myślałam, że zaraz będzie chciała i chciałam uprzedzić płacz
eh bądź tu mądry człowieku
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:27   #189
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Znaleźliśmy w końcu sposób na kąpiel Jasia. Po karmieniu usnął, po 1,5 h go wybudziłam i kąpiel obyła się bez żadnego płaczu

Widze, że wybieracie bajery. Ja właśnie wybieram matę i nie wiem na którą się zdecydować. Rozważam miedzy FP Rainforest a Tiny love Kick and Play.

Kupie chyba jeszcze tego żółwia i mam jeszcze pozytywkę o tą http://allegro.pl/zabawki-rozwojowe-...794447956.html
I jeszcze to kupię http://allegro.pl/little-tikes-160f-...818416295.html

A Wasze dzieci skupiają sie na projektorach?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:28   #190
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Ale nabazgroliłyście Mam co nadrabiać!

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Jupiii moze to rzeczywiscie koniec problemow?
U nas zimna nie wchodzi w gre bo to od razu oznacza fontanne siuskow, a Zoska potrafi...
Melcia ostatnio sika do wanienki

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
z wiekiem bedzie corqz dłużej spalo. moja po. butli o 19, 20 śpi do 2,4 zalezy. czy ją wymecze w ciągu dnia i czy śpi po południu czy w południe. bo jak po południu.śpi no to później zasypia dopiero koło 21, 22 i śpi do 1:/ dziś po butli obudziła sie o 3, dałam jej do 4 cyca i spala do 7,30. teraz jesteśmy już po jedzeniu, porannej toalecie, ćwiczenia, przebraniu w dzienne ubrania i leze z mała na cycu łudzac sie na jej drzemkę.
A może spróbuj dać Jej flachę, po tej po kąpieli, około 24? I połóż się wtedy spać?
Ja tak robię, tzn. daje wtedy, kiedy spać idę, a to z reguły 24 bądź 1. Takim sposobem Melcia nie wybudza mi się o 2 czy 3, ale dopiero o 6 bądź 7.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
tak czytam o odparzeniach waszych maluszkow, a ją nie wiem co tp znaczy. od początku przy co drugiej zmianie piełuszki smaruje tym kremem babydream z Rossmana na odparzenia. raz tylko sudocremu uzylam, bo po dadach mała miała lekko pupke zaczerwieniona. także trzymam sie pampersow, bo huggiesy natiral ucislaly jej udka. ciekawe od czego zaleza odparzenia hmm. Jagodka ma po mnie bardzo sucha skórę ciekawe czy to ma wpływ.
Melcię odparzają Dady i Huggiesy, a Bambino są do Więc też zostajemy przy Pampersach

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
w ogóle zapomniałem Wam powiedziec,że ksiądz wczoraj wysmial jej inie. że nazwaliśmy dziecko jak krowę. bo jego krowa z dzieciństwa tak sie nazywala i że zrobiliśmy jej krzywde na całe zycie i kiedyś nam za to podziekuje:/
Buras!!!

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Razem z Zuzanką meldujemy się na odchowalni.
Smutno troszkę żegnać poczekalnię... może za jakiś czas tam wrócimy... a pewnie za moment wrześniowo-październikowe mamy 2013 się pojawią...
Też o tym wczoraj myślałam.. Łzy do oczu nachodzą, że tak szybko to wszystko minęło..

Cytat:
Napisane przez katem Pokaż wiadomość
Wokół mnie też sporo ciężarówek. Moja bratowa, szwagierka, 2 koleżanki.
Wysyp maluszków na 2013
W tym roku i właśnie w przyszłym chyba jakiś wyż

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Tracy wprowadza klasyfikację niemowlaków - chyba 5 typów i należy rozwiązać test, żeby poznać jakim typem jest twoje dziecko. Nie miałam pojęcia co zaznaczyć np. w pytaniu o to "jak budzi się twoje dziecko", bo odpowiedzi były albo "zawsze płacząc" albo "zawsze uśmiechnięte". Tylko że moje dziecko budzi się raz tak, a raz tak
Melcia chwilę marudzi po czym zaczyna popłakiwać, a jak zobaczy kogoś na łóżeczkiem to pojawia się wieeeeelkiiii uśmiech
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:29   #191
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

u nas już cisza i spokój
Uwielbiam wieczory :P
Zośka dziś dostała pierwszy raz kaszkę jabłkową wtrząchneła 180ml i poszła spać

Mała kończy za tydzień 3 msc i też główki nie trzyma na brzuszku, jedynie wtedy kiedy jest oparta brzuszkiem o poduszkę od kanapy to wtedy podnosi wysoko i się rozgląda (zdjęcie na fb) w pionie potrafi utrzymać, próba trakcji jak robiłam to do siadu ciągnie głowę za sobą, ale przy opuszczaniu głowa leci do tyłu gdzieś od połowy drogi.
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 20:29   #192
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

No poszły jak szalone
A ja zaliczyłam fryzjera bo mnie Kropek wygnał, Biedronkę i pomoc doraźną i dostałam Monural na cewkę, aby choć trochę mi ulżylo do poniedziałku i wyniku antybiogramu.
Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość

Tamlin przyszły krople. Dziękuję jeszcze raz bardzo mocno!!! : roza:
Proszę bardzo Oby pomogły

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Konczi, na wiosne planujemy zakup fotelika. na razie miesci sie w nosidle-foteliku. w kombinezonie jest ok, a bez grubej warstwy znika jeszcze w tym nosidle. niedawno dopiero wyjelam wkladke dla noworodka. w gruncie rzeczy Zuzanka malusia jest jeszcze, choc wydaje sie, ze rosnie jak na drozdzach.

ja pralam na programie pranie reczne i piszczy bez problemu.
w ogole wszystko w pralce piore. ostatnio zastanawialam sie czy moge wrzucic adidasy?
Ja też fotelik zmieniam na wiosnę. Dopiero jak Mati będzie siedział. Z Paulą miałam ten:
http://allegro.pl/fotelik-coneco-zen...827751484.html Bardzo fajny.
A adidasy zawsze w pralce piorę. Tylko jeśli będziesz je prałą same ( ja zawsze z roboczymi ubraniami Stasia ) to nie syp dużo proszku bo będzie piana wszelkimi możliwymi dziurkami szła. Raz tak zalałam łazienkę.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość

kochane mam dylemat, Jagódka ma jutro szczepienie, ćwiczyć ją po nim czy odpuścić? bo nie wiem bo to dla niej straszny wysiłek (nie tyle ćwiczenie, co krzyk mu towarzyszący i płacz) i nie wim czy po szczepieniu nie będzie osłabiona zbyt

a swoją drogą to wczoraj wieczorem i dzisiaj w południe tak strasznie krzyczała i płakała podczas ćwiczenia i po chyba z 5 minut, że pies zaczął piszczeć i się posikał tak jak stał, jak wzięłam ją na cyca to sunia wskoczyła mi na kolana i zączęła lizac niunię po głowie i cieszyc się strasznie, ogon to jej prawie odpałdaż bidulka się zanosiła i cała trzęsła, masakra serce mi się krajało, no ale co zrobic:/ tak jak powiedział rehabilitant jak skończą się ćwiczenia to miesiąc nie minie,a o nich zapomni. Mam nadzieję
Biedna Jagódka i psinka.
Co do ćwiczeń jutro, to jeśli mała by nie reagowala na kłucie to bym ćwiczyła.

Cytat:
Napisane przez asiejka86 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja na odchowalni
Jejku jak ten czas leci - Julka kończy dziś dokładnie 2 miesiące. W piatek było pierwsze szczepienie - dzielna córcia była - zaplakała przy wkluciach, ale szybko się uspokoiła. A w niedzielę chrzciliśmy - mała całą msze przespała - moj aniołeczek kochany. W nagrodę kupiłam jej karuzele do łóżeczka - jest nią zachwycona


Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Mamuśki czy Wasze dzieciaczki też ciągle rączki do buzi wpychają? moja po takim wyczynie często ulewa ale nie idzie ją tego oduczyć - co robić?
Nic nie robić. Minie jej, to normalny etap.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
moja jeżdzi jak est zimno w kombinezonei i śpiworku wełnianym ona chyba zmarzluch po mamusi jest, bo jak wyjechałam bez spiwora to był placz cały czas
http://allegro.pl/edisa-spiworek-do-...796176035.html mam taki, tylko w kolorze wózka. Kupiłam jednak u nas w sklepie dziecięcym za 100zł
Powiedz że żartujesz A w co ją ubierzesz jak będzie -10????
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:30   #193
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Filusia88
Tak powiedziala ze godzine przed szczepieniem dac pol lyzeczki paracetamolu,ze niby ukłucie mniej boli niewiem,ona jest lekarzem...
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:32   #194
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Angel tego księdza to normalnie :pała:

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

i pierwszy raz od dawien dawna zorbiłam sobie paznokcie
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:34   #195
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

kurde ostatnio tz zwrocil mi uwage,ze ja za kazdym razem jak ukladam malucha do snu to klade go na boku i daje kołdre między nogi tzn.jedna nózka przykryta a druga na kołdrze i spi w samych bodach i ma gołe nóżki.. Od kilku tygodni robilam tak bez zastanowienia po co a przeciez ja tak samo ukladam sie do snu i nienawidze spac w skarpetkach.A maluszek chyba podal sie na mnie bo uwielbia tak zasypiac

aaa wogole od dwoch dni spie z dwójką dzieci ja w srodeczku spie. Oskar powiedzial ze niechce z tatą spac bo ma gorące kolana ;D

Edytowane przez zielona1911
Czas edycji: 2012-11-28 o 20:35
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:38   #196
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość

aaa wogole od dwoch dni spie z dwójką dzieci ja w srodeczku spie. Oskar powiedzial ze niechce z tatą spac bo ma gorące kolana ;D
Dobre
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:39   #197
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Colds to podaję info Michaś tp. 21.10 ur 15.10 cc 3,48kg 56cm
Zaraz dodam

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
kochane mam dylemat, Jagódka ma jutro szczepienie, ćwiczyć ją po nim czy odpuścić? bo nie wiem bo to dla niej straszny wysiłek (nie tyle ćwiczenie, co krzyk mu towarzyszący i płacz) i nie wim czy po szczepieniu nie będzie osłabiona zbyt

a swoją drogą to wczoraj wieczorem i dzisiaj w południe tak strasznie krzyczała i płakała podczas ćwiczenia i po chyba z 5 minut, że pies zaczął piszczeć i się posikał tak jak stał, jak wzięłam ją na cyca to sunia wskoczyła mi na kolana i zączęła lizac niunię po głowie i cieszyc się strasznie, ogon to jej prawie odpałdaż bidulka się zanosiła i cała trzęsła, masakra serce mi się krajało, no ale co zrobic:/ tak jak powiedział rehabilitant jak skończą się ćwiczenia to miesiąc nie minie,a o nich zapomni. Mam nadzieję
Zobacz jak będzie po szczepieniu, bo Melcia na początku spała. Ale pod wieczór aż się rzucała, tak płakała

Szkoda Jagódki, ale to dla Jej dobra przecież A piesek.. aż się łezka w oku zakręciła..

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Mamuśki czy Wasze dzieciaczki też ciągle rączki do buzi wpychają? moja po takim wyczynie często ulewa ale nie idzie ją tego oduczyć - co robić?
Melcia też tak wpycha, czasem tak mocno, że aż słychać jakby miała wymiotować albo zaczyna się dusić własną śliną..
Czasem zastępuje Jej rączkę smoczkiem..
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:44   #198
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
no i kolejny mały sukces
a moja śpi
znowu miała wieczorne fanaberie przy cycku
w dzień pięknie ssała a koło 19 znowu ryk
brzuch miękki
nie wiem o co kaman?
zasnęła i śpi od tamtej pory
nad ranem koło 6 też strasznie płakała przy cycu
czy to też mogą być objawy tego skoku?
czy raczej się niepokoić i do lekarza iść?
chyba zaczynam dostawać coś do głowy



wklej jeszcze raz

no z tym rozmiarem właśnie kłopot bo to od fasonu zależy
wczoraj jak mierzyłam to z jednych miałam L a z innych xs takie przydużawe było i bądź tu mądry
http://www.mangooutlet.com/PL/p0/out...=1354135420070
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:48   #199
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość

i pierwszy raz od dawien dawna zorbiłam sobie paznokcie
to tak jak ja

colds dziś zrobię tak jak Ty i dam jeszcze małemu przed moim pójściem spać to może nie obudzi mi się koło 2 jak to zazwyczaj jest.

My bodajże w poniedziałek zmieniliśmy smoki na większe i Jaśko nawet więcej dzięki nim wypija bo wcześniej wypił połowę, wiercił się, marudził, kopał nóżkami.

Jeśli chodzi o kurtkę to ja też poszukuję i nic nie mogę znaleźć ciekawego

Ahhh jakie mamy śliczne wątkowe dzieci

A oto mój skarbek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2576.jpg (138,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2692.jpg (77,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2667.jpg (109,3 KB, 23 załadowań)
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 20:56   #200
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Tracy Hogg - przeczytałam ale do siebie biorę tylko niektóre złote rady. Moja koleżanka bardzo ucierpiała stosując się do książki, podejrzewa teraz że zafundowała córce emocjonalną huśtawkę i za mało czułości.
No właśnie... Niektóre rady Tracy mi się podobają - np. szacunek do dziecka i jego strefy intymnej. Ale niektóre zupełnie nie w moim stylu

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
l
no ale moja wcale się nie przysysa tylko płacze
może ona jak miała ten skok to często jadła
teraz już nie potrzebuje tyle a ja ją przekarmiam? i stąd te płacze?
bo w ciągu dnia z przyzwyczajenia co dwe godziny jej dawałam cycka nawet jak się za bardzo nie upominała bo myślałam, że zaraz będzie chciała i chciałam uprzedzić płacz
eh bądź tu mądry człowieku
Mój tak samo reaguje jak nie chce jeść, tylko żeby go uśpić.
I wtedy (powtarzam aż wszystkie to przeczytają, bo to naprawdę działa) owijam go w becik/kocyk, kołyszę góra-dół uginając kolana i szumię ustami. 5-10 minut i śpi jak marzenie!

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
[/COLOR]i pierwszy raz od dawien dawna zorbiłam sobie paznokcie
Ja jeszcze nie odważyłam się po porodzie malować paznokci... Boję się, że mały się obudzi, a lakier jeszcze nie wyschnie
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:57   #201
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Chciałam Wam jeszcze pokazać fajne zabawki w stylu Lamaze, ostatnio u siebie w sklepie je znalazłam i piękne są. Na przykład:
http://allegro.pl/bright-starts-sens...797662688.html
http://allegro.pl/taggies-bright-sta...814779713.html
http://allegro.pl/bright-starts-graj...814788782.html
Tą ostatnią kupię Matiemy na mikołaja bo świetna jest.
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.

ekg i echo serca w porządku kolejna kontrolna wizyta za pół roku.
uff, kamień z serca...
Super

Cytat:
Napisane przez Filusia88 Pokaż wiadomość
co do mat to my jeszcze nie mamy, ale planujemy zakup takiej:

http://allegro.pl/mata-edukacyjna-ma...772318001.html

co myślicie?
Dla leżącego dziecka ok, ale na brzuchu to tak średnio bo nie równa jest strasznie.

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
jeszcze dla chrześniaków prezenty chce zamówić z allegro.
http://allegro.pl/s-na-farmie-smily-...825741927.html co myślicie? dla chłopca 1,5 roku,słabo mówi.a może macie jakieś typy?
Takie książeczki z FP będą w Biedronce bodajże od 3 grudnia.

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam pewne obawy bo położyłam alana na brzuszku, podłożyłam mu ręce lekko pod siebie żeby mógł główke dźwignąć a tu nic
Postękał , rozłożył łapki i tak sobie leżał 2 ninuty liżąc po chwili piąstke.
Potem podkulił nóżki i dupke podniósł do góry a główką nie ruszył
Niby każde dziecko inaczej sie rozwija, a ja sie jakoś zmartwiłam.
Za tydzień bedzie miał 3 m-ce a główki z brzuszka nie dźwiga. Ogółem jakiś leniwy i marudny
Może miał dzień leniucha, spróbuj jutro

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Tamlinja juz kiedyś pisałam o moich problemach z pęcherzem i cewką. Próbowałaś smarować cewkę maścią detreomycyna? A okolice cewki tormentiolem.. U mnie przyczyną odnawiającyh się problemów w tym temacie była ureaplasma, bakteria żyjąca sobie w szyjce macicy i niedająca żadnych objawów poza nawracającymi i lekoodpornymi problemami z układem moczowym. Leczyłam to antybiotykiem, który bierze się tylko w jednej dawce. I co ważne, leczy się obydwoje partnerów. Test na ureaplasmę troszke kosztuje, ale myślę, że warto, zwłaszcza , jeśli jest szansa wyleczyć dziada raz na zawsze
Nie smarowałam niczym. Zaraz wypiję ten Monural i zobaczę jak będzie. A w poniedziałek okaże się co i jak. Zapiszę sobie o tej ureaplastynie. Dzięki.

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
zaraz nadrobie, pierw szybkie pytanko- mamy karmiace mm, podajecie maluchom wit D? my nie podawalismy, ale tesciowa byla u jednej babki majacej 3miesiecznego bobasa i tamta podaje. tesciowa sie uparla zeby Mikiemu tez dawac a ja nie chce przedawkowac
Witaminę D się podaje

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Znaleźliśmy w końcu sposób na kąpiel Jasia. Po karmieniu usnął, po 1,5 h go wybudziłam i kąpiel obyła się bez żadnego płaczu

Widze, że wybieracie bajery. Ja właśnie wybieram matę i nie wiem na którą się zdecydować. Rozważam miedzy FP Rainforest a Tiny love Kick and Play.

Kupie chyba jeszcze tego żółwia i mam jeszcze pozytywkę o tą http://allegro.pl/zabawki-rozwojowe-...794447956.html
I jeszcze to kupię http://allegro.pl/little-tikes-160f-...818416295.html

A Wasze dzieci skupiają sie na projektorach?
Ocean też chce kupić

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Melcia ostatnio sika do wanienki
Mati też sobie dolewa i jacuzzi robi
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:59   #202
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Aaaa dziewczyny jaką nianię elektroniczną kupić, macie jakieś typy???
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:01   #203
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Moje dziecko zasnęło po kapieli i nie chce się obudzić na jedzenie. A pewnie jak się położe, to od raz ubędzie wrzask

Ja mam nianię w monitorze oddechu Angelcare http://www.angelcare.pl/ac401-opis.htm
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:02   #204
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Hej ho

Witam się wieczornie. Mieliśmy dzisiaj goscia - kolegę Tżta i wyszedł niedawno. W między czasie wezwali mnie na chwilę do pracy i biedny musiał pomóc mężowi ogarnąć nasze łobuzy. A starszy dzisiaj wybitny - jakby małpiego rozumu dostał

To nadrabiam
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:05   #205
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
zaraz nadrobie, pierw szybkie pytanko- mamy karmiace mm, podajecie maluchom wit D? my nie podawalismy, ale tesciowa byla u jednej babki majacej 3miesiecznego bobasa i tamta podaje. tesciowa sie uparla zeby Mikiemu tez dawac a ja nie chce przedawkowac
Witaminę D podaję

Widzę, że wybieracie bajery My maty nie mamy i chyba coś takiego Melci na mikołaja sprezentujemy
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:10   #206
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Ależ się rozpisałyście.

Od 2 dni podaje małej probiotyk, ale okropnie przy tym płacze. Ponieważ nie weźmie butli do buzi, wtrzykuje jej go strzykawką. Probiotyk rozpuszczam w wodzie. Czy myślicie że mogę go rozpuścić w swoim mleku? Może będzi smaczniejsze.

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
ja pralam na programie pranie reczne i piszczy bez problemu.
w ogole wszystko w pralce piore. ostatnio zastanawialam sie czy moge wrzucic adidasy?
Ja piorę buty w pralce.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
a swoją drogą to wczoraj wieczorem i dzisiaj w południe tak strasznie krzyczała i płakała podczas ćwiczenia i po chyba z 5 minut, że pies zaczął piszczeć i się posikał tak jak stał, jak wzięłam ją na cyca to sunia wskoczyła mi na kolana i zączęła lizac niunię po głowie i cieszyc się strasznie, ogon to jej prawie odpałdaż bidulka się zanosiła i cała trzęsła, masakra serce mi się krajało, no ale co zrobic:/ tak jak powiedział rehabilitant jak skończą się ćwiczenia to miesiąc nie minie,a o nich zapomni. Mam nadzieję
Ojeej... to musi być dla Ciebie trudne. Kochany piesek

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Mamuśki czy Wasze dzieciaczki też ciągle rączki do buzi wpychają? moja po takim wyczynie często ulewa ale nie idzie ją tego oduczyć - co robić?
Moja też wpycha rączki, a ulewa bardzo a to po odbiciu, albo od tego fikania nogami, w każdym razie często ulewa.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość

po ile sa body w pepco na dlugi rekaw??orientuje sie ktos? bo musze małej ze dwie pary 62 kupic, bo mam 4 takieh bez chomąta pod szyja, inne jakies wydekoltowane sa
ja kupuje ubranka w pepco dość często bo całkiem ładne są. Cenowo uważam jest przystępnie, a często też są promocje. Tak jak już ktoś pisał czasami są nawet za 6zł.

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
a gdzie ty się ukrywałaś moja bratnia duszo czytająca?
jakbym o sobie czytała
też uwielbiam mieć książki
w mojej księgarni internetowej czeka na mnie już koszyk za ponad 700 zł
kiedy ja to kupię?
któraś mama pisała że zazdrości gda czasu na czytanie
ja czytam w czasie karmienia
na jednym ręku niunia w drugim książka i tym sposobem mam czas na moje ukochane hobby
a jakie najbardziej lubisz? romanse, kryminały......?
Fajnie, że jest jeszcze tyle ludzi, którzy wolą czytać papierowe książki, a nie na kompie... Też lubię czytać, a teraz kiedy młoda tyle je wieczorem przed snem to można nadrabiać
Hehe 700zł no ładnie
Ja się ostatnie zaczytuje w romansidle o wampirach. Normalnie nigdy bym nie przypuszczała, że będe coś takiego czytać, ale na każdy kolejny tomik czekam z niecierpliwością jak na dobry serial.

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
I gdzie mój żółwik kurna
Sobie w balona lecą na tej poczcie
W okresie przedświątecznym trzeba się liczyć z opóźnieniami niestety.
Ja na ubranko na chrzest dla mojej małej czekam już ponad tydzień.

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
Lilka my dostaniemy na chrzciny mate rainforest, bo taka sobie upatrzyliśmy już sie doczekać nie mogę
a karuzele babcia kupuję co myślicie o takiej ?
http://allegro.pl/fisher-price-karuz...801733361.html
Myślę, że się małej bardzo spodoba. Moja uwielbia wszystko co się swieci więc pewnie byłaby wniebowzięta.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:14   #207
justyna12345
Raczkowanie
 
Avatar justyna12345
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pszów
Wiadomości: 220
GG do justyna12345
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
Zosia jak miała 3 tygodnie miała koszmarnie ropiejące oczko. Ja nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. Byłam przerażona. Pojechaliśmy do szpitala na okulistykę bo to niedziela była. Dali kropelki Floxal. Już następnego dnia była duża poprawa. A po 3 dniach wszystko już było ok. A naprawdę było koszmarnie, zresztą zobaczcie na zdjęciu
o matko...a ja myślalam że "spioszki" w oczach to już powód do niepokoju, teraz już wiem jak wyglądają typowe ropiejące oczka..dobrze że to jej szybko się poprawilo

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
no i kolejny mały sukces
a moja śpi
znowu miała wieczorne fanaberie przy cycku
w dzień pięknie ssała a koło 19 znowu ryk
brzuch miękki
nie wiem o co kaman?
zasnęła i śpi od tamtej pory
nad ranem koło 6 też strasznie płakała przy cycu
czy to też mogą być objawy tego skoku?
czy raczej się niepokoić i do lekarza iść?
chyba zaczynam dostawać coś do głowy
myslę że to przez te skoki rozwojowe bo moj też tak ma, zresztą więcej dzieciaczków na forum też ma takie objawy a jakby coś było nie tak to nie byloby to takie upowszechnione

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Melcia ostatnio sika do wanienki
Szymek też i ostatnio często mu sie to zdarza hihi :p a dziś poraz kolejny nad ranem calego go przebieralam bo zrobił kupę po same uszy prawie hehe i w końcu ostatnie 7 pampersow dwójek poszło w kąt i wprowadziłam mu już trójeczki i pasują idealnie a jeszcze 2 tyg temu jak próbowałam je to były meeega za duze rośnie mój facet rośnie

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Angel tego księdza to normalnie :pała:

i pierwszy raz od dawien dawna zorbiłam sobie paznokcie
co do księdza to też bym go tak z chęcią
a co do paznokci to też mi sie marzą :p pare lat w fachu siedziałam a jak się dowiedziałam że w ciąży jestem to wszystko poszło w kąt i teraz nie mam do tego miłości ani czasu i najchętniej poszłabym do kogos kto mi trzasnie pazury raz dwa :p
__________________
Szymonek

ur.16.09. CC
3400g 57cm miłości
justyna12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:14   #208
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Dziewvczyny szalejcie masakra

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość





a gdzie ty się ukrywałaś moja bratnia duszo czytająca?
jakbym o sobie czytała
też uwielbiam mieć książki
w mojej księgarni internetowej czeka na mnie już koszyk za ponad 700 zł
kiedy ja to kupię?
któraś mama pisała że zazdrości gda czasu na czytanie
ja czytam w czasie karmienia
na jednym ręku niunia w drugim książka i tym sposobem mam czas na moje ukochane hobby
a jakie najbardziej lubisz? romanse, kryminały......?
Ja też z tych czytających, kryminały kocham, najbardziej cobena, wszystkie poskromione teraz przerzucilam sie na tess gerritsen ale romamnsami tez nie p[ogardze a co tyle ze ja nie mam kompletnie czasu niestety a ja jak zacznę czytać to w domu nic nie zrobię i nie bede spac po nocach poki nie skoncze czytac
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.

ekg i echo serca w porządku kolejna kontrolna wizyta za pół roku.
uff, kamień z serca...
suoper ze serduszko wporządku
Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
coraz lepsze wieści z Alanowego frontu

a pisałam wam że na zakupach byłam wczoraj?
kurtkę chcę na zimę taką dłuższą za pupę
no i same szmaty w tych sklepach cienkie jakieś
albo leżą na mnie jak na kołku
albo plastikowe puchówki błyszczące jak polakierowane
parka gda mi się podobała
ale szkoda mi tyle kasy na kurtkę
sknera ze mnie
no i nie mierzyłam jej nawet więc pewnie też bym wyglądała jak przypał
wkurzyłam się na to, bo nie mam możliwości po tych sklepach zapindalać
chciałabym wejść znaleźć coś ładnego kupić i wyjść zadowolona a tu kicha
ja wreszcie dzisiaj kupiłam kurtkę, jakoś jechałam po spodnie a wróicłam ze spodniami i kurtką wkońcu te plastikowe też mi sie nie podobaja
Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Maggie, m_moni dzięki
To wrzucam mojego myśliciela W ten weekend planuję drugie podejście do sesji, TŻ obiecał że będzie grzeczny
piekne,, uwielbiam Twoje zdjecia.
Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam pewne obawy bo położyłam alana na brzuszku, podłożyłam mu ręce lekko pod siebie żeby mógł główke dźwignąć a tu nic
Postękał , rozłożył łapki i tak sobie leżał 2 ninuty liżąc po chwili piąstke.
Potem podkulił nóżki i dupke podniósł do góry a główką nie ruszył
Niby każde dziecko inaczej sie rozwija, a ja sie jakoś zmartwiłam.
Za tydzień bedzie miał 3 m-ce a główki z brzuszka nie dźwiga. Ogółem jakiś leniwy i marudny
nie wiem jeśli cie cos niepoki przejdz sie sie do pediatry i zapytaj
Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
witam sie na odchowalni! rany, kiedy to zlecialo, dopiero w styczniu po zrobieniu testu zajrzalam po raz pierwszy na forum mama z klasa

zaraz nadrobie, pierw szybkie pytanko- mamy karmiace mm, podajecie maluchom wit D? my nie podawalismy, ale tesciowa byla u jednej babki majacej 3miesiecznego bobasa i tamta podaje. tesciowa sie uparla zeby Mikiemu tez dawac a ja nie chce przedawkowac
podaje.
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Aaaa dziewczyny jaką nianię elektroniczną kupić, macie jakieś typy???
Ja mam taka http://allegro.pl/elektroniczna-nian...775934110.html jestesmy zadowoleni.

nadrobiłam, choć było ciezko.

Maggie widzialam juz fotki na fb sliczniasta jest Zuzanka, zreszta kazda Zuzia jest slodka.

Zuzia uwielbia wiersze tuwima i brzechwe, lokomotywa okulary to zna praktytcznie na pamiec
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:17   #209
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Asiulka ja też uwielbiam Cobena i Gerritsen, a z romansów Sparksa. Właśnie czytam Ostatniąą piosenke sparksa i Doline umarłych Gerritsen
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:18   #210
justyna12345
Raczkowanie
 
Avatar justyna12345
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pszów
Wiadomości: 220
GG do justyna12345
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

ja mam nianię z firmy ORAVA i sobie chwalę bardzo czuła

tamlin trzymaj się ciepło i trzymam kciuki żeby raz dwa dolegliwość przeszla

dziękuje dziewczynom ktore wyraziły zgodę na moj dostęp do maila zwracam się z prośbą do kogos o podanie tych namiarów jeżeli pozostała część nie wyraziła sprzeciwu chciałabym tez wstawiac tam niektóre prywatniejsze zdjęcia
__________________
Szymonek

ur.16.09. CC
3400g 57cm miłości
justyna12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.