Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 11:05   #181
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Mojwa super efekt! A jaki przyrost! jakie olejki stosowalas?

Jezeli ktoras z Was nie chce/nie moze uzywac niczego z formaldehydem to powinna rowniez omijac szerokim łukiem różową lovely bo zawiera substancje ktora ulega przemianie do formaldehydu na Waszych paznokciach.
o czym mówisz? Kupiłam ostatnio odżywkę z lovely i nie wiem czy to masz na myśli. I co ona zawiera? Kocham brak skladów..

Stosowałam BabyDream fur Mama, olejek rycynowy (sporadycznie), olejek z drzewa herbacianego (też sporadycznie) i alterrę z papają.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:27   #182
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Też słyszałam, ze ta różowa z lovely(co się wchłania) coś tam w składzie ma hmmm :x

Dziękuje dziewczynki

Ale wierzę, że i Wasze są równie śliczne

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Mojwa ale masz długą różową płytkę łał
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 13:05   #183
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
o czym mówisz? Kupiłam ostatnio odżywkę z lovely i nie wiem czy to masz na myśli. I co ona zawiera? Kocham brak skladów..
W KWC ktoś napisał, że zawiera diazolidynylan mocznika, który uwalnia formaldehyd albo coś w tym stylu. Też mnie dziwi brak składu na opakowaniu tej odżywki...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:16   #184
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
W KWC ktoś napisał, że zawiera diazolidynylan mocznika, który uwalnia formaldehyd albo coś w tym stylu. Też mnie dziwi brak składu na opakowaniu tej odżywki...
No właśnie zastanawia mnie co to znaczy "uwalnia formaldehyd". Bo to znaczy że samego f-syfa tam Nie ma, tylko jakiś uwalniacz ale jak nie ma co uwalniac to jest nieaktywny/nie szkodzi paznokciom?
Nie chce mi się wierzyć że to serum może powodować szkody, nie słyszałam ani jednej takiej opinii jak przy Eveline. Używała go np moja koleżanka która miała poranione i starte po żelach paznokcie, cienkie jak papier i nic złego nie bylo, a formaldehyd często powoduje ból w takich sytuacjach. Dodam że używała go w wielkim nadmiarze, kilka razy dziennie, po 3 warstwy pod rząd ja też używam i skutki są tylko dobre

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez lanavera
Czas edycji: 2014-07-30 o 14:18
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:30   #185
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ojej, ale mnie tu dawno nie bylo!
Przyznam, ze troche odpuscilam z olejowaniem, teraz olejuje tylko po zmyciu lakieru, chyba musze sie na nowo zmotywowac.
ALE moje paznokcie sa o niebo lepsze niz prawie rok temu, jak zaczynalam. Przede wszystkim nie rozdwajaja sie, nie lamia juz tak a koncowka przestala byc przezroczysta i stala sie biala.
Na dowod zdjecie
Naprawde olejowanie dziala cuda!

wysłano z mojej Xperii SP
Ooo...widze,ze Majowa Rosa ma konkurencje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:42   #186
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Chillin nie przesadzaj
Lanavera - no wlasnie. Ja wyczytalam tyle, ze ta substancja powstaje na bazie formaldehydu, ale to jeszcze nie znaczy, ze sie do niego rozlozy na paznokciu.

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:56   #187
zaneciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 139
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ten pisak jest super! Dzisiaj lecę na polowanie!
zaneciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 17:10   #188
Siguros
Przyczajenie
 
Avatar Siguros
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: kamienica
Wiadomości: 16
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dokładnie takie: http://3.bp.blogspot.com/-vdfuIuLQHS...0/BILD8192.JPG.

Ale mnie zaskoczyłyście tą różową Lovely, nie miałam pojęcia!
Siguros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 21:56   #189
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[QUOTE=zaneciaaa;47516564]Ten pisak jest super! Dzisiaj lecę na polowanie!
o jaki pisak chodzi?
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 11:30   #190
iNatiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Siguros, tak myślałam, że to te, dzięki
iNatiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:33   #191
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Wracam z podkulonym ogonem po tym jak uzyskałam mega efekty po olejowaniu i miałam bardzo ładne paznokcie - przestałam i znowu mam masakre
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 13:29   #192
Siguros
Przyczajenie
 
Avatar Siguros
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: kamienica
Wiadomości: 16
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

iNatiii, mam szczerą nadzieję, że się sprawdzą.

natalkaa7522, postaw je szybko na nogi!

Wstawiam swoją, małą aktualizację. Wciąż marzy mi się większy przyrost i bielutkie końcówki, ale i tak.. nie marzyłam nawet o takiej poprawie w nieco ponad 3 miesiące.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k1.jpg (83,7 KB, 394 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140731_092324.jpg (75,5 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1116.jpg (76,1 KB, 273 załadowań)
Siguros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 15:06   #193
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Siguros Pokaż wiadomość
Wstawiam swoją, małą aktualizację. Wciąż marzy mi się większy przyrost i bielutkie końcówki, ale i tak.. nie marzyłam nawet o takiej poprawie w nieco ponad 3 miesiące.
szczerze, to dużo lepiej wyglądały na zdjęciu z 23 czerwca
teraz są za długie, nieproporcjonalne, no i wskazówka mocno się zawija (mam tak samo przy pewnej długości)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 15:12   #194
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Krótkie pytanie o kształt piłowania. Olejować paznokcie olejuje już od bardzo długiego czasu właśnie dzięki temu tematowi, robię to głownie dla przyrostu. Efekty tego jakieś są i chcąc je zmaksymalizować wlasnie się pytam - w jaki kształt piłować paznokieć? Generalnie do płytki pasuje mi migdał, ale ten żeby zaczął wyglądać musi się zaraz zacząć zwężać za różową częścią, a to zwężenie nie sprzyja rozwojowi przyrostu w tym miejscu, a przynajmniej tak mi się wydaje. Zatem muszę pomyśleć nad innym kształtem czy po prostu to nie ma znaczenia?
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 16:54   #195
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

U mnie bez zmian
Może brak mi systematyczności, może za krótko piłuję (nie jestem w stanie nosić paznokci wystających choć milimetr poza opuszek), ale płytka nie wydłuża się. Natomiast widzę, że paznokcie są twardsze, mniej podatne na łamanie, co mnie ogromnie cieszy.

Mam pytanie - czy któraś z Pań się wspina (na sztucznych ściankach lub na skałach)? Zainteresowałam się tym ostatnio, raz byłam w centrum wspinaczkowym, na ścianie, i nie wykluczam, że chciałabym się tym zająć. Wiadomo, dla paznokci jest to nielekka próba. Macie jakiś sposób na ochronienie ich?
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 17:08   #196
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
U mnie bez zmian
Może brak mi systematyczności, może za krótko piłuję (nie jestem w stanie nosić paznokci wystających choć milimetr poza opuszek), ale płytka nie wydłuża się. Natomiast widzę, że paznokcie są twardsze, mniej podatne na łamanie, co mnie ogromnie cieszy.

Mam pytanie - czy któraś z Pań się wspina (na sztucznych ściankach lub na skałach)? Zainteresowałam się tym ostatnio, raz byłam w centrum wspinaczkowym, na ścianie, i nie wykluczam, że chciałabym się tym zająć. Wiadomo, dla paznokci jest to nielekka próba. Macie jakiś sposób na ochronienie ich?
Co prawda się nie wspinam, ale może patent z kręgli się sprawdzi, czyli zaklejanie paznokci plasterkami
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 19:17   #197
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ale jak paznokci? Samych paznokci? Bo opuszków nie mogę sobie zaklejać przy wspinaniu, dobrze jest czuć fakturę chwytów i ściany.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 20:29   #198
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Krótkie pytanie o kształt piłowania. Olejować paznokcie olejuje już od bardzo długiego czasu właśnie dzięki temu tematowi, robię to głownie dla przyrostu. Efekty tego jakieś są i chcąc je zmaksymalizować wlasnie się pytam - w jaki kształt piłować paznokieć? Generalnie do płytki pasuje mi migdał, ale ten żeby zaczął wyglądać musi się zaraz zacząć zwężać za różową częścią, a to zwężenie nie sprzyja rozwojowi przyrostu w tym miejscu, a przynajmniej tak mi się wydaje. Zatem muszę pomyśleć nad innym kształtem czy po prostu to nie ma znaczenia?
Moim zdaniem migdal bedzie OK

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 20:45   #199
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja nosiłam długo migdałki i przyrost się pojawiał, aczkolwiek raz na kilka miesięcy zmieniam kształt na tzw. squoval i wtedy przyrost jednak pojawia się szybciej, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie piłuję wtedy paznokci po bokach tak mocno
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 21:23   #200
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja nosiłam długo migdałki i przyrost się pojawiał, aczkolwiek raz na kilka miesięcy zmieniam kształt na tzw. squoval i wtedy przyrost jednak pojawia się szybciej, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie piłuję wtedy paznokci po bokach tak mocno
No właśnie generalnie jest ten przyrost, rzecz pokazuje, że pojawia się on generalnie niezależnie od długości i kształtu i to nie tylko na środku (choć to zależy konkretnie od palca) tyle, że właśnie nadając migdał obawiam się, że trochę się przyrostu na bokach pozbawiam, a co za tym idzie nie ma postępów. Przyrost sobie jest i tyle, ale nie przyrasta do płytki. Że nie wspomnę też, że na bokach mam efekty popełnionej w nastoletnim wieku masakry na pazurach czyli piłowania po bokach, aż do wyrywania płytki Efekt dzić taki, że lubią się wywijać i być płaskie, bo ich skórki po bokach nie trzymają. Stąd pytanie o kształt.

Oczywiście ideałem byłyby kwadraty lub zaokrąglone kwadraty, ale to niemożliwe ze względu na krótkie palce i łamiące się rogi
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 09:03   #201
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja muszę olejować przez jakiś czas całkowite golaski, bo okazało się, że odżywka z Joko wysusza mi paznokcie muszę kupić z Hean diamentową. Dodatkowo muszę chyba znów pić drożdże, bo wyszła mi biała plamka. Planuję się też 'olejować' od wewnątrz
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 09:12   #202
Siguros
Przyczajenie
 
Avatar Siguros
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: kamienica
Wiadomości: 16
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
szczerze, to dużo lepiej wyglądały na zdjęciu z 23 czerwca
teraz są za długie, nieproporcjonalne, no i wskazówka mocno się zawija (mam tak samo przy pewnej długości)
Wskazujący zawija się tragicznie, choć tylko on jeden, więc na razie przymykam oko na ten wybryk. Dobrze się czuję w tej długości, bo nigdy nie było możliwości, żeby je choć trochę zapuścić. Jestem bardziej zmotywowana widząc je takie długie, ale pewnie niedługo je skrócę i nadam jednakowy kształt, nie chcąc ich niepotrzebnie osłabiać. Dzięki!
Siguros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-03, 00:47   #203
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy któraś z Pań się wspina (na sztucznych ściankach lub na skałach)? Zainteresowałam się tym ostatnio, raz byłam w centrum wspinaczkowym, na ścianie, i nie wykluczam, że chciałabym się tym zająć. Wiadomo, dla paznokci jest to nielekka próba. Macie jakiś sposób na ochronienie ich?
Trochę (nie za dużo) się w życiu powspinalam i powiem tak: piękny sport, paznokcie niezbyt piękne.
Piszesz, że bez względu na wszystko piłujesz paznokcie do samej skóry, odpada Ci więc moje utrapienie, bo ja nie cierpię mieć całkiem krótkich paznokci. Muszą byc NA ZERO jeśli chcesz mieć pewny, mocny, bezbolesny chwyt. Moje paznokcie przy tym się szczerbiły (niezależnie czy na ściance czy w plenerze), ale też nie były wówczas tak mocne, jak obecnie. Magnezja dodatkowo potrafi wysuszać dłonie, kto wie czy na dłuższą metę i nie paznokcie.
Wspinająca znajoma jest stylistką paznokci żelowych i chyba sama nosi z tego względu krótkie żele - moze jest to jakieś rozwiązanie, ale nie znam się, nigdy nie miałam żelu, hybrydy ani nawet tipsa.
Plasterek wydaje mi się kiepskim pomyslem. Ja w każdym razie nie potrafiłabym zaufać wsparciu zmęczonej dloni, która może odpaść zostawiając na chwycie plasterki..
Niewiele,pomogłam, może są jakieś profesjonalne rękawiczki z palcami, ale brak palców w większości wydaje mi się celowy, aby nie tracić wspomnianej przez Ciebue precyzji czucia.
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 15:03   #204
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ze mnie mega gapa robiłam zakupy na szybko i nie sprawdziłam dokładnie (nie miałam pojęcia, że jest i olejek i krem/balsam) Zamiast olejku BFM kupiłam własnie balsam :/ (olejek babcia mi podkradła :P ) czy warto go w oógle stosować teraz na pazurki ? Nie wiem w ogóle czy mi w czymś pomoże ... najwyżej zabiorę babci ten stary a dam jej ten :P Wstawiam skład
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE, SORBITOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CETEARYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL UNSAPONIFIABLES, CHLORELLA VULGARIS EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, LANOLIN, GLYCERYL CAPRYLATE, XANTHAN GUM, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, LEVULINIC ACID, P-ANISIC ACID, TOCOPHEROL, SODIUM LEVULINATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PARFUM
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 18:17   #205
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witajcie Dziewczyny! Jestem na tym wątku pierwszy raz i potrzebuje porady. Jakie olejeki najbardziej polecacie do olejowania?
Ja mam straszne paznokcie, jest o związane z wieloletnim atopowym zapaleniem skóry całych opuszków palców z obu stron.
Paznokcie są suche, rosną szybko, ale rozdwajają się, mają ubytki, szczególnie cierpią kciuki i palce środkowe
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 18:22   #206
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Przeczytaj pierwszy post.
Skoro masz tak suche to odradzam olejek rycynowy.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 18:30   #207
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

O dziękuję za odesłanie do pierwszego postu, bo rzeczywiscie tam nie zerknęłam.

Już wiem, że trzeba było tu zajrzeć wcześniej bo od jakiegoś czasu olejoałam rycynowym....tak to jest jak dobierze się do czegoś ktoś, kto nie bardzo się na tym zna

A jak olejek śliwkowy? Gdzieś, kiedyś na jakimś blogu ktoś pisał, że ekstra, stosowała któraś?
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 22:01   #208
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

nadawałby sie do takich paznokci jak Twoje, mi by było szkoda na paznokcie bo tani nie jest. Wypróbuj może na początek mieszankę olejów bez rycynowego -olejek Babydream fur mama z Rossmana, lub oleje solo:kokosowy, słonecznikowy, ze słodkich migdałów... w sumie każdy się nadaje Rycynowy wzmacnia paznokcie ale może rzeczywiście wysuszać, po zmieszaniu z innymi olejami mniej. Przy AZS pamiętaj ze częste mycie rąk, długotrwałe moczenie w wodzie, pogarsza sprawę. Sprawdzą sie tłuste kremy i olejki może warto by było smarowac grubszą warstwą na noc i zakładać na to bawełniane rękawiczki

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2014-08-05 o 22:02
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 22:55   #209
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja używam standardowo Alterry i u mnie dała radę z rozdwajaniem. Też mam AZS, ale nie miałam czegoś takiego jak Ty.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:04   #210
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
nadawałby sie do takich paznokci jak Twoje, mi by było szkoda na paznokcie bo tani nie jest. Wypróbuj może na początek mieszankę olejów bez rycynowego -olejek Babydream fur mama z Rossmana, lub oleje solo:kokosowy, słonecznikowy, ze słodkich migdałów... w sumie każdy się nadaje Rycynowy wzmacnia paznokcie ale może rzeczywiście wysuszać, po zmieszaniu z innymi olejami mniej. Przy AZS pamiętaj ze częste mycie rąk, długotrwałe moczenie w wodzie, pogarsza sprawę. Sprawdzą sie tłuste kremy i olejki może warto by było smarowac grubszą warstwą na noc i zakładać na to bawełniane rękawiczki
Dziękuję za odpowiedź
Wiem, wiem przez tyle lat przetestowałam chyba połowę kremów na rynku
właśnie z moim AZS jest na tyle ciężka sprawa, że jestem uczulona na własny pot, bawełniane rękawiczki niestety odpadają na całą noc bo bąbelki z surowicą potrafią wyjść nawet po tym jak trzymałam ręce pod poduszką, ewentualnie jestem w stanie je potrzymać godzinę w ciągu dnia

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Ja używam standardowo Alterry i u mnie dała radę z rozdwajaniem. Też mam AZS, ale nie miałam czegoś takiego jak Ty.
Mam AZS w najcięższym stadium, do tego jestem już po tylu latach ndwrażliwa na sterydy co niedawno stwierdził lekarz, także nawet nimi nie mogę sobie pomóc.
Poza tym AZS jako pierwsze zajęło palce właśnie kciuki i środkowe, potem całe dłonie i jest tam od bitych 15lat także AZS AZSowi nie równe i całe szczęście bo nie życzę nikomu formy takiej jaką ja posiadam.
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie

Edytowane przez florence244
Czas edycji: 2014-08-06 o 08:06
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.