mój tż-et i pieniądze... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 10:01   #181
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Ale sobie chłopaka znalazłaś...

Jak sobie kupi to nieszczęsne auto, to dopiero będzie kasować, drożej niż taksówka Cię wyjdzie

I bardzo dobrze, za życiową naiwnośc się płaci.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:01   #182
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Pojedź na wakacje z innymi i problem się sam rozwiąże, skoro on taki na to cięty.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
to po prostu taki typ, na wakacje mu szkoda więc nie pojedzie , ale autorki nie puści . Więc niech ona też kiśnie w domu przez wakacje, bo pewnie z nim nie będzie mogła liczyć nawet na spacer czy wypad nad jezioro.
Może ją zabierze nad jeziorko jak mu zatankuje.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:05   #183
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
na auto to przeważnie lecą takie , co chcą kase wydoić a tu psikus
Tak, ale on może mamić wizją "jak tylko się odkuję po zakupie auta, to wiesz - wakacje na Helu, restauracje. Tylko najpierw muszę zobaczyć, czy z Ciebie nie jest materialistka, bo moja ex to ze mnie doiła kasę na każdym kroku, jestem zrażony i skrzywdzony. Nawet na leki dla jej babci dawałem, takie mam dobre serce. A w ogóle to ona mnie szantażuje o jakieś nieoddane pieniądze - ja wiesz, spokojny człowiek jestem, nie chcę problemów, to oddam jej trochę - niech się wypcha". No i dziewczyna stawia myśląc "acha, pokażę mu, że mnie warto zaufać, że kasa to dla mnie nie problem, liczy się miłość. Poza tym na 1. randce kupił mi lizaka za złotówkę - taki słitaśny gest". Jest szansa, że przy okazji powstanie wątek dotyczący "problemu z ex mojego chłopaka, wrednej pijawki, przez którą on nie potrafi zaufać i zaangażować się w związek ze mną".

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
(...)
Może ją zabierze nad jeziorko jak mu zatankuje.
Nad jeziorko może zabrać wiaderko, gąbkę - zuch dziewczyna to mu jeszcze auto umyje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:10   #184
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.
Nic dla niego nie znaczysz, no, i moim zdaniem postępujesz niemądrze.




+
Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość

Gdybyś przejrzała na oczy, zostawiłabyś go bez zawahania. Ale Ty tego nie zrobisz, ani teraz, ani po egzaminie, ani później. Nic, tylko współczuć.

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2011-08-30 o 11:58
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:18   #185
madzia6217
Raczkowanie
 
Avatar madzia6217
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 195
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Staż mojego związku jest dokładnie taki sam jak Twój, jestem w Twoim wieku (TŻ rok młodszy od Twojego faceta) i jestem w szoku. Czytam i czytam, i nie wierzę. Ze swojej strony powiem jedynie, że gdy ostatnio miałam ochotę iść na gofry (wydatek 7zł) i zaproponowałam TŻ żebyśmy się przeszli po nie to usłyszałam 10 wymówek, a że to on nie ma ochoty, a że to brzydka pogoda (a guzik prawda) itp. Ale znam go dobrze i mówie "Kochanie 3,50 to nie majątek, mój budżet mocno nie ucierpi jak Ci kupie gofra" i wtedy dopiero sie przyznał, że chodzilo o to, że nie mial pieniędzy przy sobie, aby moją zachciankę spełnić. Więc po prostu w głowie mi się nie mieści, że Twój facet bez mrugnięcia okiem byłby w stanie zabrać... przepraszam on ZARZĄDZIŁ ze zabiera sobie 500zł z pięniędzy od TWOJEJ Babci. I jeszcze Ci tłumaczy, że to jedyna słuszna decyzja No wolne żarty.

Zgadzam się z dziewczynami. Po egzaminach bierz jakąś koleżankę i jedź na wakację, baw się dobrze i przekonaj się, że to jest właśnie jedyna słuszna decyzja. A facet nie jest wart zachodu
madzia6217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:56   #186
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość



Facet jest geniuszem naciągania i jak tak dalej pójdzie puści z torbami całą rodzinę autorki.


Już nie ubliżając nikomu, to autorko musisz byc naprawdę albo bardzo brzydka albo bardzo głupia, że złapałaś takiego typka i cieszysz się, że już ponad dwa lata z nim jesteś.
co to to nie. Pozwolilam sobie przejrzec posty autorki i w jednym zamiescila zdjecia.

Sliczna dziewczyna!!!
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:05   #187
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

O kurka wodna!

Jakby mi jakiś palant zaczaił się na emeryturkę mojej babci, bo sobie chce kupić alufelgę do auta, to zostałaby z niego mokra plama.

Autentycznie. To moja babcia miałaby sobie przyjemnostki odbierać, żeby darmozjad próbował ją okantować i tak jakby okraść (odpowiedniejszego słowa nie widzę)?

Nie dość, że dupek (odpowiedniejszego słowa nie widzę ) wymyślił sobie żerowanie na wakacjach, to jeszcze chce zakosić 500 zł.

Sorry autorko, ale zachowałaś się jak jakaś nierozgarnięta trąba. Ja bym mu tę kosiarkę z rąk wyrwała i skosiła bez jego pomocy. Kosiarka to nie prom kosmiczny


Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
dziewczyny ona nie pojedzie z koleżankami, z innych jej wątków wynika ,że to straszny zazdrośnik i nawet na zakupy nie chciał jej puścić ze znajomymi, a co dopiero wyjazd na pare dni
Innych wątków nie znam, ale mam obawy, że zazdrość to o ewentualne pieniądze, które autorka mogłaby wydać na koleżanki a nie na jaśnie pana.

Cytat:
Napisane przez madzia6217 Pokaż wiadomość
Więc po prostu w głowie mi się nie mieści, że Twój facet bez mrugnięcia okiem byłby w stanie zabrać... przepraszam on ZARZĄDZIŁ ze zabiera sobie 500zł z pięniędzy od TWOJEJ Babci. I jeszcze Ci tłumaczy, że to jedyna słuszna decyzja No wolne żarty.
Bezczelny typ. Pijawka.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 11:09   #188
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
Pojechał ze mną do restauracji na obiad 20 km w jedną stronę bo chciałam uczcić koniec matur. W czasie jazdy usłyszałam, że to 40 km w dwie strony a to tyle kosztuje itd (ma wspólny samochód z mamą w tej chwili) i wtedy mi się zrobiła głupio i powiedziałam, że kupie mu bluzkę za to że ze mną pojechał ale nie myślałam, że będzie chciał taką aż za 100zł... Za obiad ja płaciłam bo to był mój pomysł żeby tam pojechać a on się nie zająknął, że zapłaci (zbiera na samochód)...
od razu sobie pomyślałam, że 40 km, to (jeśli auto sporo spala) wydatek ok 30 zł. widocznie 70 to za amortyzację

ad 300 zł na wakacje. jedziecie pod namiot czy na weekend? pomijając moralną kwestię zgarnięcia reszty kwoty, to może go spytaj co planuje za te 300 zł bo nocleg za dwie osoby (np. nad morzem) od 80 zł. a trzeba dojechać, trzeba coś jeść...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
[...]
Stwierdził też, że jak będzie miał samochód to będzie ze mną jeździł gdzie będę chciała o ile mu zatankuję samochód.
.... to jest zrozumiałe jeżeli chodzi o wyjazd 300 km, bo tak do kina, to będzie wyliczał, dzisiaj jesteś mi winna 3,50? albo zaokrąglijmy, wlej literka?

jestem w związku stroną z autem. o ile normalne wydaje mi się, że jak jedziemy razem na wakacje, to zrzucamy się na benzynę po połowie, to tak na codzień w życiu nie pomyślałam, aby pożyczać auto dopiero jak mi zatankuje (a może powinnam )


Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie, myślę, że dla gimnazjalistki z drugiej klasy byłby "och, ach, ale super gość mnie podrywa, nawet auto będzie miał"
ale tu się pojawia problem. gimnazjalistka może nie mieć kasy, żeby wlewać mu za każde podjechanie pod szkołę



i na koniec, mam nadzieję, że autorka jednak wie co powinna zrobić i cała sprawa dobrze się skończy. no i oczywiście życzę udanych wakacji
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:12   #189
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
ad 300 zł na wakacje. jedziecie pod namiot czy na weekend? pomijając moralną kwestię zgarnięcia reszty kwoty, to może go spytaj co planuje za te 300 zł bo nocleg za dwie osoby (np. nad morzem) od 80 zł. a trzeba dojechać, trzeba coś jeść...
O przepraszam, aktualnie szukam i udało mi się upolować za 70 Ale to trzeba mieć samochód, bo od plaży to 3 km... A tyle bluz [za podwózki] to mu chyba nie trzeba.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:14   #190
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
A mnie jeszcze ciekawi jak to się stało, że babcia powiedziała, że sfinansuje wakacje tobie i twojemu chłopakowi, bo z tego fragmentu wynika, że on od początku zażądał, żeby to twoja rodzina dała kasę na wasze wakacje (a raczej jego auto).
No właśnie..............??
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:18   #191
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Dziewczyny, to już 7 strona naszych wypocin. Nie pamiętam kiedy ostatnio na intymnym było tak hucznie.
Niestety, autorka milczy, bo zapewne nie wie jak bronić swojego misia i swojej głupoty też. Straszne, bo przecież, to jak żyjemy zależy tylko od nas.


---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
O przepraszam, aktualnie szukam i udało mi się upolować za 70
Ja dwa lata temu byłam pod namiotem nad morzem i za dwie doby zapłaciłam 35 zł.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 11:19   #192
2Mm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 122
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Ale fajnie, że autorka idzie na studia, bo tam zazna innego życia i innych ludzi i jest szansa, że przejrzy na oczy
A czy podczas twoich studiów, zwiększy się jeszcze odległość między wami? Bo jak tak to szykuj się na duuuże wydatki....Bo wiesz, za każde spotkanie będziesz musiała płacić....za paliwo....

Ja też kiedyś takiego znałam, oj też byłam młoda, głupia i naiwna Zaprosił mnie na imprezę, a przy kasiekazał mi zapłacić za nas oboje, a najlepsze, że jeszcze zabrał resztę...i inne podobne sytuacje

Jeszcze odniosę się do przeszłości. Faceta już powinnaś zostawić przy sytuacji z seksem i brakiem zabezpieczenia...
__________________

2Mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:19   #193
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Ja dwa lata temu byłam pod namiotem nad morzem i za dwie doby zapłaciłam 35 zł.
Pod namiot z moimi chorymi nogami to nie bardzo...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:22   #194
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Hm, no to faktycznie, ale w Łebie można znaleźć domki, gdzie doba jest za 40 zł.
Zresztą nie tylko tam, polecam: Sarbinowo, Łazy, Rowy i inne mniejsze miejscowości.
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2011-07-01 o 11:24
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:22   #195
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to już 7 strona naszych wypocin. Nie pamiętam kiedy ostatnio na intymnym było tak hucznie.
Niestety, autorka milczy, bo zapewne nie wie jak bronić swojego misia i swojej głupoty też. Straszne, bo przecież, to jak żyjemy zależy tylko od nas.


---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------


Ja dwa lata temu byłam pod namiotem nad morzem i za dwie doby zapłaciłam 35 zł.
Dziewczyny jak sie chce mozna przejechackawał polski spac pod namiotem i wydać bardzo mało. Ale o przyjemnościach i obiadach na miescie mozna zapomnieć
Za pole namiotowe najtaniej można zapłacić 10 zł za osobę
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:23   #196
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

ten twój chłopak to chyba nie ma honoru, jak można brać pieniądze na wakacje od nieswojej babci i jeszcze z łaski jechać i chcieć na samochód! toż to jakaś kiepska komedia, szczerze współczuję, nie ma to jak honorowy facet prawda
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:24   #197
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sie chce mozna przejechackawał polski spac pod namiotem i wydać bardzo mało. Ale o przyjemnościach i obiadach na miescie mozna zapomnieć
Za pole namiotowe najtaniej można zapłacić 10 zł za osobę
Za 5-7, jak chcesz się kąpać w jeziorze
Znam jedno takie wspaniałe pole
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:28   #198
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Dojadą stopem, a na wyjazd ona zrobi weki i tadam! jakos przeżyją. Może nawet on ja pochwali, że dobre te weki zrobiła, dużo lepsze niz to świństwo co jedzą ci ludzie w knajpkach i zdrowsze niż lody czy gofry na które inni ludzie tracą forsę. A chleb zabiorą z domu, w końcu przez trzy dni to się aż tak nie zeschnie. I tym samym zapłaca tylko za nocleg (chyba, że np uda im sie uciec bez płacenia) i jeszcze pare groszy do domu przywiozą. Oczywiście wrzuci się je do skarbonki z napisem "auto dla Misiaczka, którego oboje kochamy najbardziej na świecie"
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:28   #199
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Założę się, że gdyby tutaj role się odwróciły, tzn autorka zbierała by na samochód, to oburzenie też pewnie by było, ale nie aż takie
Ludzie, jak mozna byc takim bubkiem, który nie ma pojęcia co mogłoby byc, ale oczywiście będzie się o to zakładał...

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
co to to nie. Pozwolilam sobie przejrzec posty autorki i w jednym zamiescila zdjecia.

Sliczna dziewczyna!!!
No to zostaje druga możliwość

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość

ad 300 zł na wakacje. jedziecie pod namiot czy na weekend? pomijając moralną kwestię zgarnięcia reszty kwoty, to może go spytaj co planuje za te 300 zł bo nocleg za dwie osoby (np. nad morzem) od 80 zł. a trzeba dojechać, trzeba coś jeść...
Dojadą stopem, a na wyjazd ona zrobi weki i tadam! jakos przeżyją. Może nawet on ja pochwali, że dobre te weki zrobiła, dużo lepsze niz to świństwo co jedzą ci ludzie w knajpkach i zdrowsze niż lody czy gofry na które inni ludzie tracą forsę. A chleb zabiorą z domu, w końcu przez trzy dni to się aż tak nie zeschnie. I tym samym zapłaca tylko za nocleg (chyba, że np uda im sie uciec bez płacenia) i jeszcze pare groszy do domu przywiozą. Oczywiście wrzuci się je do skarbonki z napisem "auto dla Misiaczka, którego oboje kochamy najbardziej na świecie"
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 11:29   #200
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Prawda jest taka, że wszystko można, jeśli się chce. No, ale niestety, nie ta bramka dziewczyny. Facet autorki prędzej zje te 7zł, niżeli wyda na swoją partnerkę.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:30   #201
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Za 5-7, jak chcesz się kąpać w jeziorze
Znam jedno takie wspaniałe pole
Nad jeziorem jeszcze taniej 10 zł to ja myślałam o morzu

A ciekawe gdzie by chłopak autorkę zabrał na wakacje za te 500 zł ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:32   #202
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Nad jeziorem jeszcze taniej 10 zł to ja myślałam o morzu

A ciekawe gdzie by chłopak autorkę zabrał na wakacje za te 500 zł ?
A, nad morzem to nie szukałam.

Jeszcze taniej będzie rozbić ten namiot w skoszonym ogródku babci. A jedzonko u babci. I cała kasa na auciątko
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:32   #203
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

O Matyldo co za typ.

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
Tak jestem pewna. Za to nie mogę za chiny zrozumieć tego, że jest taki strasznie oszczędny i pazerny na pieniądze... i zrobił ze mnie tą najgorszą bo on myśli realistycznie (czyli o kupnie samochodu) a ja o przyjemnościach (wakacje)
Haloooo dziewczynooo. Ale sobie Ciebie typek wokół palca owinął. Jesteś tegoroczną maturzystką jak rozumiem. Na pewno ciężko przez ostatnie miesiące pracowałaś na jak najlepsze wyniki. Te wakacje Ci się NALEŻĄ. Masz prawo do relaksu i odpoczynku, to nie jest jakaś tam błahostka i przyjemność- zasłużyłaś na odpoczynek. I nie daj sobie proszę wmówić że jest inaczej.

Ta niesamowicie...eee..roszc zeniowa postawa Twojego chłopaka jest nawet nie niepokojąca. Jest dowodem buractwa i kretyństwa. Ja bym uciekła z krzykiem, a wiesz dlaczego?
Bo mój TŻ zbiera i oszczędza na super wypasiony rower. I rzucił palenie, przestał jeść na mieście żeby zaoszczędzić. Ale nigdy mi niczego nie pożałował, serio. I mimo tego oszczędzania zabiera mnie na wakacje, które w większości On sfinansuje bo chce je ze mną spędzić, a wie że nie mogłabym sobie pozwolić na całkowite pokrycie kosztów takiego wyjazdu. A staż mamy o wiele, wiele krótszy niż Wy

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
O kurka wodna!

Jakby mi jakiś palant zaczaił się na emeryturkę mojej babci, bo sobie chce kupić alufelgę do auta, to zostałaby z niego mokra plama.

Autentycznie. To moja babcia miałaby sobie przyjemnostki odbierać, żeby darmozjad próbował ją okantować i tak jakby okraść (odpowiedniejszego słowa nie widzę)?

Nie dość, że dupek (odpowiedniejszego słowa nie widzę ) wymyślił sobie żerowanie na wakacjach, to jeszcze chce zakosić 500 zł.

Sorry autorko, ale zachowałaś się jak jakaś nierozgarnięta trąba. Ja bym mu tę kosiarkę z rąk wyrwała i skosiła bez jego pomocy. Kosiarka to nie prom kosmiczny


Innych wątków nie znam, ale mam obawy, że zazdrość to o ewentualne pieniądze, które autorka mogłaby wydać na koleżanki a nie na jaśnie pana.

Bezczelny typ. Pijawka.
dzustam lofciam Cię Przy tym tekście o kosiarce to padłam ze śmiechu
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:34   #204
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Koleś umie liczyć:

On - 500 zł + 150 zł ze wspólnej puli wyjazdowej = 650 zł

Ona - 150 zł ze wspólnej puli wyjazdowej (jak dobrze pójdzie, bo przecież on może sobie zażyczyć pokoju o lepszym standardzie, bo go mięśnie, po koszeniu trawy, bolą a ona może się przekimać w aucie)

Babcia - jej

Ja grzecznie poinformowałabym swoich rodziców i babcię o takiej sytuacji. Kupiłabym popcorn i obserwowałabym jak pierze leci.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:36   #205
kurczak Wolf
Zadomowienie
 
Avatar kurczak Wolf
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Nad jeziorem jeszcze taniej 10 zł to ja myślałam o morzu

A ciekawe gdzie by chłopak autorkę zabrał na wakacje za te 500 zł ?
Jak to "zabrał" ? Zabrałby - gdyby na te wakacje sam zarobił a nie wyżulał...

Bo ja nie traktuję jako zarobek - pieniędzy, które dostali za koszenie babci trawnika... Babcia pewnie tak zaproponowała, żeby "młodym" nie było łyso brać za friko kasy... Biedna babcia... Żeby tak znała fakty...
__________________
Miłość jest jak wędlina: jest salami i jest mortadela...

Carlos Ruiz Zafón
kurczak Wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:38   #206
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
O przepraszam, aktualnie szukam i udało mi się upolować za 70 Ale to trzeba mieć samochód, bo od plaży to 3 km... A tyle bluz [za podwózki] to mu chyba nie trzeba.
a z tymi bluzami skąd wiesz
a 3 km można chodzić pieszo. będzie zdrowiej i oszczędniej

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to już 7 strona naszych wypocin. Nie pamiętam kiedy ostatnio na intymnym było tak hucznie.
Niestety, autorka milczy, bo zapewne nie wie jak bronić swojego misia i swojej głupoty też. Straszne, bo przecież, to jak żyjemy zależy tylko od nas.


---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------


Ja dwa lata temu byłam pod namiotem nad morzem i za dwie doby zapłaciłam 35 zł.
ja byłam na polu namiotowym, ale w przyczepie. parę lat temu za mega obleśną przyczepę 4-osobową płaciłyśmy chyba 100 zł/doba. wydaje mi się, że strasznie drogo za takie paskudztwo.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Hm, no to faktycznie, ale w Łebie można znaleźć domki, gdzie doba jest za 40 zł.
Zresztą nie tylko tam, polecam: Sarbinowo, Łazy, Rowy i inne mniejsze miejscowości.
40 zł/doba za osobę, czyli 80/pokój, bo płacą wspólnie.


Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
[...]
Dojadą stopem, a na wyjazd ona zrobi weki i tadam! jakos przeżyją. Może nawet on ja pochwali, że dobre te weki zrobiła, dużo lepsze niz to świństwo co jedzą ci ludzie w knajpkach i zdrowsze niż lody czy gofry na które inni ludzie tracą forsę. A chleb zabiorą z domu, w końcu przez trzy dni to się aż tak nie zeschnie. I tym samym zapłaca tylko za nocleg (chyba, że np uda im sie uciec bez płacenia) i jeszcze pare groszy do domu przywiozą. Oczywiście wrzuci się je do skarbonki z napisem "auto dla Misiaczka, którego oboje kochamy najbardziej na świecie"
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:39   #207
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A, nad morzem to nie szukałam.

Jeszcze taniej będzie rozbić ten namiot w skoszonym ogródku babci. A jedzonko u babci. I cała kasa na auciątko
Cwana lisica z Ciebie Na to nie wpadłam.
Dodatkowo termin wyjazdu może się pokrywać z dniem emerytury
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:41   #208
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
dzustam lofciam Cię Przy tym tekście o kosiarce to padłam ze śmiechu
Dzięks!

Ja tam jeszcze nie widziałam ogłoszenia o organizowaniu kursu obsługi kosiarki elektrycznej, spalinowej lub ręcznej.

Skoczę i zajrzę na stronę NASA, może jest jakieś roczne przygotowanie...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:47   #209
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Dojadą stopem, a na wyjazd ona zrobi weki i tadam! jakos przeżyją. Może nawet on ja pochwali, że dobre te weki zrobiła, dużo lepsze niz to świństwo co jedzą ci ludzie w knajpkach i zdrowsze niż lody czy gofry na które inni ludzie tracą forsę. A chleb zabiorą z domu, w końcu przez trzy dni to się aż tak nie zeschnie. I tym samym zapłaca tylko za nocleg (chyba, że np uda im sie uciec bez płacenia) i jeszcze pare groszy do domu przywiozą. Oczywiście wrzuci się je do skarbonki z napisem "auto dla Misiaczka, którego oboje kochamy najbardziej na świecie"
Brzmi niesamowicie abstrakcyjnie... Ale tak może być naprawdę

Bo jak na razie to chłopak próbuje zakosić grube pieniądze od cudzej babci Mam nadzieję, że jedyne zielone jakie (za)kosi to będzie trawa
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)

Edytowane przez Chatul
Czas edycji: 2011-07-01 o 11:48
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:49   #210
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Rzadko mi się zdarza, żebym zapomniała języka w gębie, ale kurde...

Nie ogarniam po prostu tej sytuacji. Jestem bardzo ciekawa, jak Autorka ją rozwiąże.



Aczkolwiek swoją drogą ja tuż przed ważnym egzaminem tez bym nie zerwała, nawet z kimś takim, znam swój organizm i psychike, wiem, że to by mnie totalnie rozwaliło i rozproszyło. Ale po egzaminie - ciach ciach, ostre cięcie i precz z tą glistą!
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.