Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-19, 12:07   #181
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez susie_and_me Pokaż wiadomość
Miki223 - Ty zamiast do nauki, to zapraszam na kawkę do mnie - ależ Cię degeneruję <cwaniak> hehehehehe **
Degeneracja na całej linii ! jak napiszesz za mnie maturkę to nie ma problemu

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dobra ja robie tabelkę , zebrałam wasze nicki , zaraz bede produkowac , tylko mam pytanie tak wyglądała nasza "była" tabelka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqoFfQjnp4mDdGlY M3dBUlZLSG16bExndXRtc0wyY 2c&hl=en#gid=0

chcecie mieć wyniki (ile wam spadło -cm) po wszystkich miesiącach po prawej na samym końcu ? czy po lewej przed nick'iem ?
czy może macie pomysł żeby to inaczej ułożyć ?
Moim zdaniem taka jak była jest czytelna mi pasuje

Puchatek0807, witamyyy będziemy Cię pilnować
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria

Edytowane przez miki223
Czas edycji: 2011-10-19 o 12:10
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:11   #182
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
mi to obojętne
szczerze to pewnie i tak niewiele z nas będzie to systematycznie tam wpisywać
pewnie tak ale zrobie już , miesiące od teraz do lipca, kto bedzie chciał będzie sobie wpisywał jak się pomierzy
Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
witam. ja również chciałabym dołączyć do tej cudownej grupy dziewczyn z wielką motywacją i chęciami
Mam na imię Magda, II rok studiów, praca na pól etatu.
moja waga to 68kg przy wzroście 170cm. Czuję się grubo
Chciałabym pozbyć się tłuszczyku na brzuchu, zlikwidować cellulit na udach i pośladkach i ujędrnić je. Nie przykładam za dużej wagi do tych całych cm bo dla mnie liczy się by dobrze czuć się we własnym ciele, a narazie tak nie jest. Wczoraj zmotywował mnie TŻ, poćwiczyliśmy brzuszki, pokazał mi jak wykonywać je w miarę poprawnie aby były efekty. Powiedział, że teraz będziemy regularnie ćwiczyć. Mam w domu też stepper i chciałabym ćwiczyć na nim co drugi dzień na zmiane z brzuszkami i ćwiczeniami na uda i pośladki. Ograniczyłam też juz spożywanie słodyczy i niezdrowej żywności, staram się jeść więcej owoców i warzyw. Nabiał, otręby i ciemny chleb jem już od jakiegoś czasu, ograniczyłam też do minimum chipsy i fast food. Do jakiejś radykalnej diety się chyba nie nadaję totalnie bo bardzo lubię jeść. nie chodzi tu o to "złe" jedzenie, ale ogólnie nie lubię czuć głodu, jestem wtedy zła Moim problemem od zawsze jest słaba wola i powrót do starych nawyków i to chcę zmienić. Chcę sie zdrowo odżywiać i ćwiczyć regularnie aby poprawić wygląd sylwetki i swoje samopoczucie.
Czytałam ostatnio że dobrze jest jeść ale posiłki co trzy godziny, organizm wtedy nie magazynuje tłuszczu bo nie boi się że będzie musiał "głodować", tylko na bieżąco jest spalany. co o tym myślicie?
Trzymam za was kciuki i proszę o to samo. jestem w pracy więc notka może być trochę chaotyczna, za co przepraszam.
hej
dobrze Cie rozumiem z tym głodem, jak jestem głodna to od razu zła

jeżeli chcesz zrzucić tłuszczyk to z tego co wiem podstawą są ćwiczenia typu aeroby ( skakanka, rowerek, bieganie, po prostu trzeba się porządnie pomęczyć ) i ćwiczenia siłowe ( na tych sie srednio znam,ale pewnie dziewczyny pomogą )
I cos mi się obiło o uszy że tak na prawdę to przez 40 minut ćwiczeń wypaca się wode a dopiero po tym czasie leci nam z tłuszczu ile w tym prawdy to nie wiem, dla tego staram się ćwiczyć ok 60 min dziennie.
Co do jedzenia , to mniejsze porcje co 4 godziny sa o wiele zdrowsze niż najadanie się 2-3 razy na dzien
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:16   #183
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
witam. ja również chciałabym dołączyć do tej cudownej grupy dziewczyn z wielką motywacją i chęciami
witaj

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
I cos mi się obiło o uszy że tak na prawdę to przez 40 minut ćwiczeń wypaca się wode a dopiero po tym czasie leci nam z tłuszczu ile w tym prawdy to nie wiem, dla tego staram się ćwiczyć ok 60 min dziennie.
też tak słyszałam, choć zależnie od źródła, że dopiero po 30/40min zaczyna spalać się tłuszcz
ile w tym prawdy to nie wiem, ja staram się ćw zazwyczaj około godz
ale tak na prawdę jeśli ktoś wcześniej nic nie ćwiczył i zacznie nawet po 15-20min to i tak efekty powinny być, więc chyba nie ma się co sugerować tym po jakim czasie niby zaczyna spalać się tłuszcz. Lepszy nawet krótki czas ćw, niż jakby nie miało być ich wcale
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:20   #184
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
witaj


też tak słyszałam, choć zależnie od źródła, że dopiero po 30/40min zaczyna spalać się tłuszcz
ile w tym prawdy to nie wiem, ja staram się ćw zazwyczaj około godz
ale tak na prawdę jeśli ktoś wcześniej nic nie ćwiczył i zacznie nawet po 15-20min to i tak efekty powinny być, więc chyba nie ma się co sugerować tym po jakim czasie niby zaczyna spalać się tłuszcz. Lepszy nawet krótki czas ćw, niż jakby nie miało być ich wcale
co racja to racja, ja muszę napewno stać się systematyczna i ćwiczyć właśnie około godzinki dziennie jeśli tylko czas na to pozwoli, najgorzej będzie w weekendy kiedy mam zjazd na uczelni.
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:26   #185
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dziewczyny , ćwiczy któraś z was z agrafką/motylkiem ?
ja mam, kiedyś kupiłam, ale mi się nie spodobało, chyba jakoś źle to robiłam, bo mnie kolana bolały, tzn. tak jakoś źle tego motylka trzymałam, bo mi się wbijał tak nad kolanami

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
ja po wczorajszych ćw mam lekkie zakwasy na tyłku
ale spoko jest, już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam zakwasy
ja zakwasów to tylko na ramionach nie mam, bo nie miałam ciężarków i ćwiczyłam bez, tak sobie tylko machałam rękami a tak to wszędzie, śmiałam się wczoraj z Tż że to znak że jednak jakieś resztki mięśni jeszcze mam

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
witam.
Czytałam ostatnio że dobrze jest jeść ale posiłki co trzy godziny, organizm wtedy nie magazynuje tłuszczu bo nie boi się że będzie musiał "głodować", tylko na bieżąco jest spalany. co o tym myślicie?
witaj ja już nieraz o tym czytałam, kiedy ktoś się głodzi wprowadza organizm w "stan klęski żywiołowej" (jakoś tak to było gdzieś ujęte) i później wszystko co je jest maksymalnie magazynowane żeby na czas "głodu" można było z tego korzystać, taki mechanizm obronny przed zagłodzeniem się

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
pewnie tak ale zrobie już , miesiące od teraz do lipca, kto bedzie chciał będzie sobie wpisywał jak się pomierzy
ja się pomierzę za kilka dni, bo teraz @

ja już po dzisiejszych ćwiczeniach, nie było tak źle, Cindy Crawford i 40 min rowerka zaliczone
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:57   #186
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Dobra dziewczyny na szybko zrobiłam : https://docs.google.com/spreadsheet/...EE&hl=pl#gid=0

Jest zaznaczona opcja że każdy ma tu dostęp , i każdy może sobie to edytować , sprawdzcie czy wam działa ,jeśli tak to sobie możecie kolorki itp itd pozmieniać , co wam się tam podoba, powpisywać też
Ustawiłam nad alfabetycznie , żeby łatwiej było się odszukać
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:00
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:04   #187
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

mi działa, super
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 13:05   #188
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny na szybko zrobiłam : https://docs.google.com/spreadsheet/...EE&hl=pl#gid=0

Jest zaznaczona opcja że każdy ma tu dostęp , i każdy może sobie to edytować , sprawdzcie czy wam działa ,jeśli tak to sobie możecie kolorki itp itd pozmieniać , co wam się tam podoba, powpisywać też
Ustawiłam nad alfabetycznie , żeby łatwiej było się odszukać
widzę, że coś się dziewczyny nie garną, żeby się tam wpisywać

ja zaraz to zrobię, tylko jak już powpisuje to jak to potem zapisać? nie znam się kompletnie na takich rzeczach

aaa i ja wszystkich wymiarów co tam są to nie będę wpisywać, bo mierzę się tylko w strategicznych miejscach
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:11   #189
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

po prostu wpisujesz i tyle to sie samo zapisuje, nic nie musisz klikac

każda sobie wypełnia jak chce , co chce itp ja zaraz wypełnie i się biorę za ćwiczenia

edit: jak sie wpisuje dane to u góry pojawia się szary napis trwa zapisywanie , jak sie zmieni na wszystkie zmiany zostały zapisane to sobie możemy wyłączyć

Widze Ania jak wpisujesz tak patrze , ej co jest grane co mi się tu wypełnia samo, a to TY
u mnie masz różowy kolor
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:15
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:13   #190
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
po prostu wpisujesz i tyle to sie samo zapisuje, nic nie musisz klikac

każda sobie wypełnia jak chce , co chce itp ja zaraz wypełnie i się biorę za ćwiczenia
ok

dobra to ja wpisuję tam wymiary z początku miesiąca i tak będę wpisywać w każdym miesiącu, żeby było widać jakieś postępy
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:17   #191
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

no ja pomiary robie na koniec miesiąca , wiec nastepne dopiero pod koniec listopada
tam na samym końcu tabelki są wyniki, każda odejmować umie to sobie raczej z tym poradzi w przyszłym miesiącu , a jak nie to będziemy pomagać

a i jeszcze jedno , link do tabelki jest w pierwszym poście jak by co
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:18
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 13:54   #192
burro
Rozeznanie
 
Avatar burro
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 685
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Hej dziewczyny
Można się przyłączyć? Nie jestem w stanie zliczyć ile razy rozpoczynałam odchudzanie. Zawsze po ok tygodniu się wypalałam. Ale teraz po zakupie rowerka stacjonarnego mam motywacje. Bo szkoda tyle pieniędzy wywalić w błoto. Stosuję dietę MŻ, wyeliminowałam białe pieczywo, słodycze i słodkie napoje. Od 5 dni jeżdżę na rowerku równo godzinę, z tego co na komputerku mi się pokazuje spalam ok 455 kcal, skaczę na skakance, kręce hula-hop i na koniec robie ok 100 brzuszków i 3x10 wymachów na jedną nogę. Jak już trochę zrzucę to zapisze się na basen. Myślę ze na razie starczy . Obecnie przy 180 cm ważę 73 kg Tak z tyłu to tak źle nie wyglądam , ale z przodu to już gorzej, bo o ile nogi mam w miare to wszystko odkłada mi się na brzuchu i w boczkach
Pozdrawiam
__________________


Edytowane przez burro
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:56
burro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 14:06   #193
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny na szybko zrobiłam : https://docs.google.com/spreadsheet/...EE&hl=pl#gid=0

Jest zaznaczona opcja że każdy ma tu dostęp , i każdy może sobie to edytować , sprawdzcie czy wam działa ,jeśli tak to sobie możecie kolorki itp itd pozmieniać , co wam się tam podoba, powpisywać też
Ustawiłam nad alfabetycznie , żeby łatwiej było się odszukać
Jesteś wielka, dziękujemy
Właśnie się ważyłam i albo z wagą jest coś nie tak albo skakanka zrobiła swoje.
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 14:31   #194
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez vorka Pokaż wiadomość
A ja już mam wrażenie, że od wczorajszego basenu schudłam
O masz! Chyba nauczę sie pływać.

Cytat:
Napisane przez susie_and_me Pokaż wiadomość
ćwiczę na nim od miesiąca i w tylko w sposób jaki opisałam powyżej, ale prawie co dzień, i u mnie widać poprawę - wewnętrzna strona ud - jakby to ując jest bardziej napięta, zmniejszyły mi się bułeczki w tym miejscu, to jeszcze niewielki okres czasu, ale konsekwentnie używam tego sprzętu, i dam znać...
Czekam na relację! Nie zapomnij. Ja mam straszne bułki, czaję się na agrafkę, ale na razie poprzestanę na rowerku i hula-hop. Muszę spokojnie wkręcić się w regularne ćwiczenia. Agrafka dopiero w nowym roku, jak wytrwam w ćwiczeniach 3 miesiące.

Cytat:
Napisane przez susie_and_me
p.s. Mam pytanie do wtajemniczonych - czy Twister naprawdę daje efekty i jeżeli Wam pomógł, to na jakie partie ciała najbardziej zadziałał? Mam ten sprzęcik, ale rzadko na nim ćwiczę...
Też mam i rzadko ćwiczę. Ale nie jestem w stanie, bo po chwili czuję straszne kłucie w boku (chyba kolka). Dlatego przerzuciłam się na hula.

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio że dobrze jest jeść ale posiłki co trzy godziny, organizm wtedy nie magazynuje tłuszczu bo nie boi się że będzie musiał "głodować", tylko na bieżąco jest spalany. co o tym myślicie?
Jasne, że to prawda. Ja staram się jeść co te 3 h, nawet ustawiłam sobie orientacyjne godziny (8, 11, 14, 17, 20), o których powinnam coś zjeść, bo wcześniej miałam spory problem z regularnością, co niestety wpływało także na wahania poziomu cukru.

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny na szybko zrobiłam : https://docs.google.com/spreadsheet/...EE&hl=pl#gid=0

Jest zaznaczona opcja że każdy ma tu dostęp , i każdy może sobie to edytować , sprawdzcie czy wam działa ,jeśli tak to sobie możecie kolorki itp itd pozmieniać , co wam się tam podoba, powpisywać też
Ustawiłam nad alfabetycznie , żeby łatwiej było się odszukać
Ekstra. Wpiszę się jutro rano, bo teraz jestem po obiadku i kawce (troszkę mnie wzdęło). Albo część już teraz, a brzuchola jutro.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 14:56   #195
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny na szybko zrobiłam : https://docs.google.com/spreadsheet/...EE&hl=pl#gid=0

Jest zaznaczona opcja że każdy ma tu dostęp , i każdy może sobie to edytować , sprawdzcie czy wam działa ,jeśli tak to sobie możecie kolorki itp itd pozmieniać , co wam się tam podoba, powpisywać też
Ustawiłam nad alfabetycznie , żeby łatwiej było się odszukać
super

Cytat:
Napisane przez burro Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
witamy


ja jak wytrzymam i będę ćwiczyć regularnie to na mikołaja kupię sobie hula hop i nowy stepper, tylko tym razem skrętny-straszną mam na niego ochotę
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:00   #196
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

no to dobrze że się podoba

ja już po ćwiczeniach ! było : High energy + bums&trums+10 min skakanki + 50 powtórzeń na leg marku
W szoku jestem że ani raz nie złapała mnie kolka przy high energy jak na niećwiczenie przez 2 tyg i chorobę to sporo zrobiłam , na dzisiaj wystarczy

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez burro Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Można się przyłączyć? Nie jestem w stanie zliczyć ile razy rozpoczynałam odchudzanie. Zawsze po ok tygodniu się wypalałam. Ale teraz po zakupie rowerka stacjonarnego mam motywacje. Bo szkoda tyle pieniędzy wywalić w błoto. Stosuję dietę MŻ, wyeliminowałam białe pieczywo, słodycze i słodkie napoje. Od 5 dni jeżdżę na rowerku równo godzinę, z tego co na komputerku mi się pokazuje spalam ok 455 kcal, skaczę na skakance, kręce hula-hop i na koniec robie ok 100 brzuszków i 3x10 wymachów na jedną nogę. Jak już trochę zrzucę to zapisze się na basen. Myślę ze na razie starczy . Obecnie przy 180 cm ważę 73 kg Tak z tyłu to tak źle nie wyglądam , ale z przodu to już gorzej, bo o ile nogi mam w miare to wszystko odkłada mi się na brzuchu i w boczkach
Pozdrawiam
Widzę , że sporo robisz Ciebie też będziemy motywować
jeżeli chcesz możesz się dopisać do naszej tabelki
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2011-10-19 o 15:02
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:30   #197
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

@na usunęłam się z tabelki, bo ja się nie mierzę
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:38   #198
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
@na usunęłam się z tabelki, bo ja się nie mierzę
okej
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:04   #199
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

właśnie widze że mam bardzo podobne wymiary do miki223
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 16:09   #200
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

macie fajne szczupłe nóżki
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:16   #201
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
macie fajne szczupłe nóżki
ja musze mięsnie sobie wyrobić na łydkach bo dla mnie sa zbyt chude
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:17   #202
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Mi właściwie też nie zalezy na zgubieniu centymetrów, ale mimo wszystko się wpiszę, może akurat coś poleci
Zmierzę się wieczorem, teraz zimno w domu i nie chce mi się rozbierać

Lecę znaleźć skakankę

Macie może propozycję jakiś ćwiczeń, oprócz brzuszków i hula-hopa, gdzie mogłabym jednocześnie się uczyć/czytać? Wiem, że głupie mam wymagania, ale czasami naprawdę nie mam czasu, żeby godzinę przeznaczyć na naukę i godzinę na ćwiczenia, a tak byłoby w jednym
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:21   #203
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Katuszka89 Pokaż wiadomość
ja musze mięsnie sobie wyrobić na łydkach bo dla mnie sa zbyt chude
to ja Ci troche oddam i obie bedziemy szczęśliwe
Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Mi właściwie też nie zalezy na zgubieniu centymetrów, ale mimo wszystko się wpiszę, może akurat coś poleci
Zmierzę się wieczorem, teraz zimno w domu i nie chce mi się rozbierać

Lecę znaleźć skakankę

Macie może propozycję jakiś ćwiczeń, oprócz brzuszków i hula-hopa, gdzie mogłabym jednocześnie się uczyć/czytać? Wiem, że głupie mam wymagania, ale czasami naprawdę nie mam czasu, żeby godzinę przeznaczyć na naukę i godzinę na ćwiczenia, a tak byłoby w jednym
nie głupie pytanie , w czasie sesji by się przydało coś takiego

ja mam z kolei inne pytanie (głupie) jak ćwiczycie to w których miejscach na ciele najbardziej się pocicie? bo ja bym chciała być mokra na brzuchu i udach a w tych miejscach to po prostu czuje ze nie sa jakies specjalnie mokre , natomiast plecy to masakra, jak by ktoś wodę wylał
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:37   #204
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ja mam z kolei inne pytanie (głupie) jak ćwiczycie to w których miejscach na ciele najbardziej się pocicie? bo ja bym chciała być mokra na brzuchu i udach a w tych miejscach to po prostu czuje ze nie sa jakies specjalnie mokre , natomiast plecy to masakra, jak by ktoś wodę wylał
wszędzie tak samo po ćwiczeniach cała jestem mokra....

Edytowane przez magdalenka_87
Czas edycji: 2011-10-19 o 16:38
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:37   #205
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Jestem załamana po spojrzeniu na tabelkę

Jestem przy Was jak wieloryb
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:40   #206
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

ja sie poce głównie na plecach
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:44   #207
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Jestem załamana po spojrzeniu na tabelkę

Jestem przy Was jak wieloryb
a nie powinnaś bo masz ładne wymiary po ciąży !!
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:47   #208
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Jestem załamana po spojrzeniu na tabelkę

Jestem przy Was jak wieloryb

Wieloryb? no coś Ty masz fajne wymiary po ciąży więc tylko pogratulować
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:48   #209
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
a nie powinnaś bo masz ładne wymiary po ciąży !!
To ja może tych sprzed ciąży nie będę podawać
Wtedy to dopiero byłam wieloryb
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:55   #210
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
To ja może tych sprzed ciąży nie będę podawać
Wtedy to dopiero byłam wieloryb
oj tam oj tam , to było dawno , teraz beda z nas laseczki

ja już czuję że po dzisiejszych ćwiczeniach bolą mnie łydki
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 19:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.