W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 17:40   #181
nefrytete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
GG do nefrytete
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

ponieważ oboje tego pragniemy. od dawna o tym myśleliśmy, ale była przeszkoda, a skoro teraz jest to możliwe to nie chcemy zwlekać. Oboje uważamy ślub za coś szczególnego w naszym życiu i chcemy przypieczętować naszą miłość niezależnie od miejsca.
każdy ma inne podejście do ślubu dla niektórych jest kwestia wystawności i całej tej otoczki, a dla nas liczymy się my i to słowo "tak" + przysięga na całe życie

Edytowane przez nefrytete
Czas edycji: 2008-11-30 o 17:43
nefrytete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 17:43   #182
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez nefrytete Pokaż wiadomość
ponieważ oboje tego pragniemy. od dawna o tym myśleliśmy, ale była przeszkoda, a skoro teraz jest to możliwe to nie chcemy zwlekać. Oboje uważamy ślub za coś szczególnego w naszym życiu i chcemy przypieczętować naszą miłość niezależnie od miejsca.
każdy ma inne podejście do ślubu dla niektórych jest kwestia wystawności i całej tej otoczki, a dla nas liczymy się my i to słowo "tak"
a dla mnie wazne jest to, że będe mogła z TZ dzielić życie spędzać z nim czas co w Waszym przypadku uzaleznione będzie od wiezienia-czy Wam pozwolą na widzenia czy nie tak mają wyglądac pierwsze lata Waszego małżeństwa?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:10   #183
nefrytete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
GG do nefrytete
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

nie ważne jak, ważne, że razem. pomimo tego, że na odległość to będziemy już razem na zawsze. ślub będzie za rok a ukochany wyjdzie za 1,5 góra 2 więc wiele z małżeństwa nie stracimy a tak jak napisałam wyżej są dla nasz rzeczy ważniejsze
nefrytete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:47   #184
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez nefrytete Pokaż wiadomość
cóż widocznie nie masz pojęcia o prawdziwej miłości, która nie wybiera.
owszem, możecie mieć różne poglądy w tej sytuacji, ale w miłości nie powinno (i dla kochających się to nie liczy) liczyć się nic poza nami i naszym ogromnym uczuciem. bariery wiekowe nie mają tu znaczenia, zarówno jak i kultura czy pochodzenie.
a tak na marginesie osobiście preferuję taki typ związku niżeli np z moim rówieśnikiem, któremu w głowie tylko sex imprezy itp. i na końcu zostanę sama z dzieckiem i Bóg wie czym jeszcze...
no cóż... może Cię to zdziwi ale mam pojęcie o prawdziwej miłości

I mój Tż mimo iż tylko 2 lata starszy ode mnie to nie myśli tylko o seksie

I troszeczkę zaprzeczasz sama sobie, bo skoro Twój Tż będzie w więzieniu a Ty na wolości to i tak zostajesz sama czy to z dzieckiem czy bez niego będziesz po prostu sama.
A czy wiele nie stracicie przez te 2 lata...no nie wiem... Jest to bardzo ważny okres w życiu młodego małżenstwa
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:48   #185
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez nefrytete Pokaż wiadomość
cóż widocznie nie masz pojęcia o prawdziwej miłości, która nie wybiera.
owszem, możecie mieć różne poglądy w tej sytuacji, ale w miłości nie powinno (i dla kochających się to nie liczy) liczyć się nic poza nami i naszym ogromnym uczuciem. bariery wiekowe nie mają tu znaczenia, zarówno jak i kultura czy pochodzenie.
gdzieś już to pisałam, ale powtórzę raz jeszcze: nie samą miłością żyje człowiek. A każdy psycholog Ci powie, że miłość romantyczna nie wystarczy...

Cytat:
Napisane przez nefrytete Pokaż wiadomość
nie ważne jak, ważne, że razem. pomimo tego, że na odległość to będziemy już razem na zawsze. ślub będzie za rok a ukochany wyjdzie za 1,5 góra 2 więc wiele z małżeństwa nie stracimy a tak jak napisałam wyżej są dla nasz rzeczy ważniejsze
trochę niedojrzale postrzegasz ślub...
ślub nie gwarantuje tego, że będziecie "razem na zawsze"... to tylko obrzęd przejścia, ceremonia-symbol... ani papierek ani obrączka na palcu nie da Ci pewności, musisz sobie z tego zdać sprawę. Są wzmocnieniem, potwierdzeniem relacji, ale nie są gwarancją jej nierozerwalności.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:14   #186
blackmantra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Nie no, fajnie, bardzo romantycznie. Jest tylko jedna luka w tym wszystkim - kiedy będzie czas na Twoją samotność i samodzielność? Z ramion rodziców przechodzisz w ramiona faceta. A gdzie Twoje własne, samodzielne mieszkanie? Najprostsze "psychologiczne" skojarzenie (z którego zapewne Twój facet też sobie zdaje sprawę) to że Twoja relacja z ojcem jest nieokej jeżeli szukasz go w innym facecie.

Czy tego chcemy czy nie, osoba z którą się wiążemy przypomina nam osoby z którymi obcowalismy w dzieciństwie. To moze być jedna cecha, to może być coś charakterystycznego, albo coś czego nawet sobie nie uświadamiamy. Dla psychologa, jeżeli wiążesz się ze starszym facetem to może być sygnał, ze szukasz opieki, której nie dała ci rodzina, której nie dał ci ojciec.

Oczywiście strasznie to wszystko upraszczam, nie znam dokładnie układów w Twojej rodzinie. Jednak przed ślubem warto zbadać swoje motywy. Bo wątpliwości przyjdą - nie będziesz wiedziała dlaczego się wahasz, ale coś będzie Cię kłuło.

Ja tutaj abstrachuję od miłości, mówię o czystym rozwoju społecznym. No, w sumie o miłości tez - dlaczego zakochujemy się w tych a nie w innych osobach? Bardzo często zauroczamy się w osobach które kogoś nam przypominają, które stwarzają podobną atmosferę jaka jest w naszym domu rodzinnym.

Ludzie się oburzają nie bez przyczyny.

Na mój ślub też kilka osób zareagowało pytaniem (oczywiście nie do mnie): "Zaraz, zaraz, to ile oni mają lat?"
U nas jest może nieco mniej kontrowersyjnie, bo ja będę mieć w dniu ślubu 21 a on 22, jak już pisałam (w grudniu potem skończy 23). Razem ponad 4 lata. Tak samo ludzie mogą się ruszać że młodzi, że coś. I w zasadzie do każdego ożenku o coś można się przyczepić

Gdy jednak ludzie hajtają się na granicy pełnoletniości pojawia się pytanie- dlaczego i co na to rodzina. No i tyle
blackmantra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:04   #187
nefrytete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
GG do nefrytete
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez blackmantra Pokaż wiadomość
Nie no, fajnie, bardzo romantycznie. Jest tylko jedna luka w tym wszystkim - kiedy będzie czas na Twoją samotność i samodzielność? Z ramion rodziców przechodzisz w ramiona faceta. A gdzie Twoje własne, samodzielne mieszkanie? Najprostsze "psychologiczne" skojarzenie (z którego zapewne Twój facet też sobie zdaje sprawę) to że Twoja relacja z ojcem jest nieokej jeżeli szukasz go w innym facecie.

Czy tego chcemy czy nie, osoba z którą się wiążemy przypomina nam osoby z którymi obcowalismy w dzieciństwie. To moze być jedna cecha, to może być coś charakterystycznego, albo coś czego nawet sobie nie uświadamiamy. Dla psychologa, jeżeli wiążesz się ze starszym facetem to może być sygnał, ze szukasz opieki, której nie dała ci rodzina, której nie dał ci ojciec.

Oczywiście strasznie to wszystko upraszczam, nie znam dokładnie układów w Twojej rodzinie. Jednak przed ślubem warto zbadać swoje motywy. Bo wątpliwości przyjdą - nie będziesz wiedziała dlaczego się wahasz, ale coś będzie Cię kłuło.

Ja tutaj abstrachuję od miłości, mówię o czystym rozwoju społecznym. No, w sumie o miłości tez - dlaczego zakochujemy się w tych a nie w innych osobach? Bardzo często zauroczamy się w osobach które kogoś nam przypominają, które stwarzają podobną atmosferę jaka jest w naszym domu rodzinnym.

Ludzie się oburzają nie bez przyczyny.

Na mój ślub też kilka osób zareagowało pytaniem (oczywiście nie do mnie): "Zaraz, zaraz, to ile oni mają lat?"
U nas jest może nieco mniej kontrowersyjnie, bo ja będę mieć w dniu ślubu 21 a on 22, jak już pisałam (w grudniu potem skończy 23). Razem ponad 4 lata. Tak samo ludzie mogą się ruszać że młodzi, że coś. I w zasadzie do każdego ożenku o coś można się przyczepić

Gdy jednak ludzie hajtają się na granicy pełnoletniości pojawia się pytanie- dlaczego i co na to rodzina. No i tyle


Dziękuję za psychologiczne podejście. Obecnie znajduję się na profilu socjalnym i też mam o tym pojęcie i co do motywów mojej a raczej naszej decyzji są one już dawno przeanalizowane i nie wynika to z żadnego zaniedbania rodzinnego.
Cóż, gdy zaczęliśmy się spotykać on nie wiedział ile ja mam lat (on pozatym na swój wiek też nie wygląda), a ja nie wiedziałam, że jest psychologiem. Dopiero gdy później sytuacja się rozwinęła zaczęliśmy się zastanawiać analizować pewne sprawy, ale uznaliśmy, że warto spróbować aby później nie żałować, że coś nas ominęło. Później zaczął przyjeżdżać na terapię do brata, rodzice go zaakceptowali i sytuacja potoczyła się tak jak jest.
Mieszkaliśmy już razem od prawie roku (sami na swoim). Więc co do samodzielnego mieszkania to jest właśnie teraz (i wcale mnie do tego nie ciągnie na dłuższą metę). Nie mieszkam z rodzicami tylko w naszym mieszkaniu.
Moją motywacją jest to, że ja od dziecka byłam inna. Nie marzyłam o pójściu na dyskotekę, piciu czy zażywaniu narkotyków (jak to jest w dzisiejszych czasach popularne w moim wieku), życiu niewiadomo jak bogatym w romanse itp. zawsze pragnęłam ustabilizowania i stworzenia rodziny, kochającej się rodziny i wiem że z narzeczonym taką rodzinę uda mi się stworzyć dlatego jestem świadoma mojego wyboru i podjętej decyzji (która wbrew pozorom nie jest pochopna i pod wpływem emocji), prosiłam Was tylko o pomoc co do formalności (we wcześniejszym temacie).

Edytowane przez nefrytete
Czas edycji: 2008-12-01 o 19:06
nefrytete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 19:16   #188
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

co mieszkancie razem, Ty nawet 18 nie masz więc zaczełas z nim miszkać w wieku 16 lat?!?!?!?! boże dziewczyno nie pogrążaj się

może nie powinnam tego pisać, ale Twoi rodzice są niepoważni jak można powolic DZIECKU 16-letniemu mieszkać z facetem prawie 40 letnim...wogóle z jakimkolwiek facetem

wogóle dziewczyny czy nie sądzicie, że to jakas prowokacja? b mi się tak wydaje
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2008-12-01 o 19:22
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:21   #189
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
co mieszkancie razem, Ty nawet 18 nie masz więc zaczełas z nim miszkać w wieku 16 lat?!?!?!?! boże dziewczyno nie pogrążaj się

może nie powinnam tego pisać, ale Twoi rodzice są niepoważni jak można powolic DZIECKU 16-letniemu mieszkać z facetem prawie 40 letnim...
tez mi sie to nie miesci w glowie
Normalnie to taka sprawa zajelaby sie policja?,opieka społeczna?kurator?
bo coz mozna podejrzewac ze rodzice sa niewydolni wychowawczo.Terapia brata ,córka mieszkajaca poza domem z 2 razy starszym mezczyzna
Pewnie przykro Ci to czytac Nefrytete ale tak wyglada z boku jak sie czyta co piszesz
Moze i chca dobrze i sa fajni ale jakie sa efekty ich dzialan?>no wlasnie
spadam juz z tego watku,bo mam za mala glowe i pewne rzeczy trudno sie mieszcza

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2008-12-01 o 19:23
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:23   #190
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tez mi sie to nie miesci w glowie
Normalnie to taka sprawa zajelaby sie policja?,opieka społeczna?kurator?
bo coz mozna podejrzewac ze rodzice sa niewydolni wychowawczo.Terapia brata ,córka mieszkajaca poza domem z 2 razy starszym mezczyzna
Pewnie przykro Ci to czytac Nefrytete ale tak wyglada z boku jak sie czyta co piszesz
Moze i chca dobrze i sa fajni ale jakie sa efekty ich dzialan?>no wlasnie
jak już pisałam moim zdaniem prowokacja w głowei mi się nie mieści, ze tacy ludzie moga istnieć a może ja się nie spotkałam z takim
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:28   #191
nefrytete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
GG do nefrytete
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

cóż.. każdy ma własne zdanie i poglądy życie różne płata figle..
przykro mi, ale rozumeim, że dla osób nie znających sytuacji jest to wręcz absurdem..
nefrytete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 22:07   #192
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez nefrytete Pokaż wiadomość
cóż.. każdy ma własne zdanie i poglądy życie różne płata figle..
przykro mi, ale rozumeim, że dla osób nie znających sytuacji jest to wręcz absurdem..
tak, masz rację: każdy ma własne zdanie, ale napiszę jeszcze raz: przemyśl to, czy dziewczyny nie mają trochę racji... nie powinnaś się zamykać na argumenty... każdy psycholog (Twój Teżet też) powie Ci, że na pewne sprawy należy patrzeć z równych punktów widzenia, żeby nie zamykać sobie drogi do dobrych rozwiązań.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 22:43   #193
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

ja 21 i 6 miesiecy a moj tzt 22 bez tygodnia

slub 25.04.2009

razem bedziemy prawie 5 lat
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2008-12-01 o 22:45
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 15:15   #194
silia82
Raczkowanie
 
Avatar silia82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 297
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Ja 26 lat i 6 m-cy, mój wybranek 26 i 11 m-cy. Ślub w maju.
silia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:35   #195
emila730
Zadomowienie
 
Avatar emila730
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 964
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Ja 25 Tż 26 (RAZEM 8 lat przed slubem :P )
__________________
Nowe stanik i koszula do karmienia itp.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=761907


emila730 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:14   #196
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez nefrytete Pokaż wiadomość
Dziękuję za psychologiczne podejście. Obecnie znajduję się na profilu socjalnym i też mam o tym pojęcie i co do motywów mojej a raczej naszej decyzji są one już dawno przeanalizowane i nie wynika to z żadnego zaniedbania rodzinnego.
Cóż, gdy zaczęliśmy się spotykać on nie wiedział ile ja mam lat (on pozatym na swój wiek też nie wygląda), a ja nie wiedziałam, że jest psychologiem. Dopiero gdy później sytuacja się rozwinęła zaczęliśmy się zastanawiać analizować pewne sprawy, ale uznaliśmy, że warto spróbować aby później nie żałować, że coś nas ominęło. Później zaczął przyjeżdżać na terapię do brata, rodzice go zaakceptowali i sytuacja potoczyła się tak jak jest.
Mieszkaliśmy już razem od prawie roku (sami na swoim). Więc co do samodzielnego mieszkania to jest właśnie teraz (i wcale mnie do tego nie ciągnie na dłuższą metę). Nie mieszkam z rodzicami tylko w naszym mieszkaniu.
Moją motywacją jest to, że ja od dziecka byłam inna. Nie marzyłam o pójściu na dyskotekę, piciu czy zażywaniu narkotyków (jak to jest w dzisiejszych czasach popularne w moim wieku), życiu niewiadomo jak bogatym w romanse itp. zawsze pragnęłam ustabilizowania i stworzenia rodziny, kochającej się rodziny i wiem że z narzeczonym taką rodzinę uda mi się stworzyć dlatego jestem świadoma mojego wyboru i podjętej decyzji (która wbrew pozorom nie jest pochopna i pod wpływem emocji), prosiłam Was tylko o pomoc co do formalności (we wcześniejszym temacie).

Nie chciałam się wtrącac ale to jest jakaś parodia ...dziewczyno kitem lecisz jak nikt ... po pierwsze sama sie pakujesz piszesz ze twoi rodzice po roku sie dowiedzieli ze jestescie razem! rok juz mieszkacie ...i on siedzi bbuuhha to jest jakaś kpina i parodia -a jeśli się myle to tylko tylko dlatego ze albo masz rodzine patologiczna i nie interesuja sie tym co robisz albo to co piszesz to kompletna bajka innej opcji nie widze -opanuj sie dziewczyno !!!
my z moim TŻ jestesmy 6 lat na dzien dzisiejszy... w dniu ślubu ja 24 on 26
__________________
ŚLUB 20.04.2014 ZAKOPANE

“Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”

Edytowane przez nikicia86
Czas edycji: 2008-12-08 o 17:36
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:13   #197
luciola86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: W dniu slubu - ile masz lat a twoja polowa?

ja bede miec skonczone 23 (30.05)a moj prawie 30 (24.12) slub bierzemy 26 wrzesnia
luciola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:21   #198
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
co mieszkancie razem, Ty nawet 18 nie masz więc zaczełas z nim miszkać w wieku 16 lat?!?!?!?! boże dziewczyno nie pogrążaj się

może nie powinnam tego pisać, ale Twoi rodzice są niepoważni jak można powolic DZIECKU 16-letniemu mieszkać z facetem prawie 40 letnim...wogóle z jakimkolwiek facetem

wogóle dziewczyny czy nie sądzicie, że to jakas prowokacja? b mi się tak wydaje
Widzę, że z tego się całkiem spory oftop zrobił... Materiału na nowy wątek jest już dość sporo więc możeby to jakoś oddzielić w nowym?

A jak trafiłam na te wypowiedzi, to odrazu przejrzałąm wszystkie wypowiedzi nefrytete, bo az mi się nie chce wierzyć w ta sytuację. 10 lat różnicy wieku, dziewczyna na początku znajomości miała 15 lat, mieszkali razem, a ter jej TŻ jest w więzieniu. I jeszcze rodzice akceptują ten związek, mało to, jeszcze się przyjaźnią z tym TŻ Może jest już troche późno, ale w dzień tez bym raczej tego nie pojęła

Ja w dniu ślubu będę miała 26 i pół, a mój TŻ 32 (ale już niewiele mu będzie brakowało do 33) Ślub będzie po 2 i pół roku znajomości.
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-12-11 o 16:48 Powód: post pod postem
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:51   #199
CattiBrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Przemyśl/Lublin
Wiadomości: 12
GG do CattiBrie
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Oboję będziemy mieć po 25 latek (ślub w sierpniu 2009)
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090822580820.png

"Czekać na coś to coś dla czego warto żyć."
CattiBrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 20:59   #200
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Ja 27 Mój 28 .Ślub w sierpniu .Razem od 2001

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2009-01-04 o 21:03
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:00   #201
smoniczka
Raczkowanie
 
Avatar smoniczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 73
GG do smoniczka
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

W dniu ślubu ja będe dokładnie miesiąc przed 25 urodzinami a mój TŻ będzie miał 25 i 5 miesięcy. Razem 6 lat
smoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 15:13   #202
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Widzę, że z tego się całkiem spory oftop zrobił... Materiału na nowy wątek jest już dość sporo więc możeby to jakoś oddzielić w nowym?

A jak trafiłam na te wypowiedzi, to odrazu przejrzałąm wszystkie wypowiedzi nefrytete, bo az mi się nie chce wierzyć w ta sytuację. 10 lat różnicy wieku, dziewczyna na początku znajomości miała 15 lat, mieszkali razem, a ter jej TŻ jest w więzieniu. I jeszcze rodzice akceptują ten związek, mało to, jeszcze się przyjaźnią z tym TŻ Może jest już troche późno, ale w dzień tez bym raczej tego nie pojęła

Ja w dniu ślubu będę miała 26 i pół, a mój TŻ 32 (ale już niewiele mu będzie brakowało do 33) Ślub będzie po 2 i pół roku znajomości.
ja czytam to w biały dzień i również nie potrafię tego pojąć
Mówią że miłość jest ślepa, ale to chyba lekka przesada...

Jak dobrze pójdzie to w dniu ślubu ja będę miała 23, a TŻ 26 lat I wtedy będziemy 8 lat razem
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:52   #203
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Ja w dniu slubu będe miała 25 i 2 miesiące a mój TŻ 23

Ślub 20 czerwca 2009
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 10:34   #204
kajutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 70
Smile w jakim wieku wychodzicie za mąż??

Witam wszystkie wizazanki !! probowalam szukac takiego watku ale niestety nic nie znalazlam...

W tym roku skoncze 20 lat a moj TZ 29. Jestesmy zareczeni od 4 miesiecy i chcielismy sie pobrac w 2010r ale ja jestem na dziennych studiach wiec chyba to bedzie nie mozliwe (

Powiedzcie w jakim wieku wy wychodzicie za maz i czy studiujecie jeszcze czy nie??

Pozdrawiam
kajutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:05   #205
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: w jakim wieku wychodzicie za mąż??

byl taki watek
prosze bardzo https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=272059&page=5
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 15:27   #206
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: w jakim wieku wychodzicie za mąż??

Cytat:
Napisane przez kajutka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazanki !! probowalam szukac takiego watku ale niestety nic nie znalazlam...

W tym roku skoncze 20 lat a moj TZ 29. Jestesmy zareczeni od 4 miesiecy i chcielismy sie pobrac w 2010r ale ja jestem na dziennych studiach wiec chyba to bedzie nie mozliwe (

Powiedzcie w jakim wieku wy wychodzicie za maz i czy studiujecie jeszcze czy nie??

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
I pozwoliłam sobie połączyć oba wątki
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 17:04   #207
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Ja w dniu slubu bede miala 23 lata, moj TZ 26. Studia pierwszego stopnia juz ukonczylam, ale po slubie mam zamiar kontynuowac nauke. W maju mijaja 3 lata odkad jestesmy razem.

Edytowane przez liliputek
Czas edycji: 2009-01-09 o 17:05
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:19   #208
pestka140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: W dniu slubu - ile masz lat a twoja polowa?

Czesc ja bede miala 29 moj TŻ 28, znamy sie 7lat
pestka140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 14:23   #209
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

W dniu ślubu będę miec 23 lata, mój P. 24
Weźmiemy ślub po 6,5 roku bycia Razem
Pozdrawiam.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 15:21   #210
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: W dniu ślubu - ile masz lat, a ile Twoja polowa?

Ja będę miała skończone 23 latka, a TŻ skończone 26 latek, a razem będziemy prawie 4 lata

Nefrytete- jestem w SZOKU, ale życzę powodzenia!
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 18:05:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.