Aqua Slim - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 19:13   #181
Mehi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Aqua Slim

Ja aqua slim pije szosty dzien
Na poczatku przerazala mnie ilosc jaka musze wypic. pierwszy dzien byl straszny, plyn byl mdly i to jeszcze w taaakiej ilosci. ale dalam rade
teraz juz bez problemu wypijam te 1.5l a mogla bym i wiecej
Waga? pierwszego dnia pol kilo do gory a dzis mam juz pol kilo w dol to zobaczymy czy to efekt plynu czy wahanie wagi.
Jedno jest na pewno: czuje sie lzejsza i mam wiecej sily. bo przez ostatnie tygodnie bym tylka z fotela nie ruszala.
a saszetki kupuje w aptece po 1,95zl
Zobaczymy co bedzie dalej
Mehi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:36   #182
agnesz1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Aqua Slim

Sprostuje coś , wiele dziewcząt mówi, że po wypiciu 1,5lwody przybiera na wadze. To jest normalne mimo ze woda ma zero kcal to ona waży , więc nie dziwcie się ze po wypiciu takiej dawki przybierzecie nawet te 1,5 kg, ale organizm w szybkim czasie wydali w różny sposób te zasoby wodne
agnesz1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:51   #183
diorgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Aqua Slim

Ja stosuję Aqua Slim prawie dwa tygodnie. Po pierwszym tygodniu schudłam 0,70 kg. Wtedy w ogóle nie ćwiczyłam, jadłam tak jak zawsze.
Gdy wypiłam po raz pierwszy AS to miałam wrażenie, że piję wode z cukrem, ale już gdzieś na trzeci dzień w ogóle tego smaku nie czułam.
Pod koniec pierwszego tygodnia zaczełam odczuwać przypływ energii. Postanowiłam, że w drugim tygodniu będę ćwiczyć. I muszę przyznać, że zawsze gdy ćwiczyłam już po 5 minutach sapałam jak lokomotywa, a teraz mogę spokojnie bez sapania przećwiczyć całe 15 minut. Dzisiaj nawet udało mi się całe 30 minut. Jak dla osoby, która przez całe życie unika jakiego kolwiek ruchu to już sukces.
Chociaż boję się, że w tym tygodniu w ogóle nie schudłam, ponieważ zjadłam kremówke, omlet z bitą śmietaną i wypiłam piwo.
Próbuje trzymać dietę, ale zawsze gdy się odchudzam przychodzą mi rzeczy do głowy, które bym zjadła, a których nie powinnam. Zawsze tak mam. Powiem szczerze, że dzięki AS nie odczuwam łaknienia. Tylko gdy się nudze i nie mam czym zająć przychodzi mi na myśł: "Zjadłabym sobie ..."
Teraz zastanawiam się nad piciem jakiejś herbatki odchudzającej. Ale nie wiem czy można ją stosować przy Aqua Slim.

Zapomniałam dodać, że ważę teraz 72,9 kg, a marzę o tym, by schudnąć do 60-65 kg

Edytowane przez diorgirl
Czas edycji: 2009-08-22 o 20:58
diorgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 06:51   #184
Aluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: Aqua Slim

... cos dziwnego znow na wadze prawie kg mniej... jest 14 dzien i wychodzi ze schudlam 6,1 kg... to chyba oprócz AS zadzialala kawa slim coffe na przem. materii.
a u was jakies postepy???
Aluszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 14:50   #185
hunters92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Aqua Slim

można dodawać do wodu tabletke wapna (najlepsze jerżynowe) zeby miało lepszy smak?
hunters92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:21   #186
squalo
Raczkowanie
 
Avatar squalo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Aqua Slim

Ja dziś piję 3 dzień. Jutro dorzucam ruch, a za parę dni mam zamiar dorzucić dietę jakąś. Co do słodyczy, to nie mam hamulca, nie zauważyłam żadnego "odrzucania" od nich, jest jak zawsze. Ale energii faktycznie jakbym miała więcej. Chyba że akurat pokrywa się to ze stanem moich hormonów Zobaczymy, co będzie dalej. Mam jeszcze 26 saszetek - więcej pewnie nie kupię.

Aha, do zrzucenia jakieś 6 kg.
squalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 06:56   #187
aguxagulska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Europa. <;
Wiadomości: 179
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Aluszka Pokaż wiadomość
no wiec dzis jest 11 dzien i na wadze jest mniej okolo 4,5 kg...

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Althea.... moja woda z AS nie smierdzi nawet po 12 godzinach...

Ta jasne.. Ja to pije i takie sobie.. Piłam przez tydzień i niby 2 kg mniej ale jedłam mnie i ćwiczyłam po nastepnym tygodniu schudłam niby nic.. Tyle samo było..;/ Albo wtedy się źle zważyłam albo przez ten tydzien nic nie schudłam.. ;/ Jak na moje to pic na wode ;P

A ty Aluszka chyba nic nie jeszcz jak prawie 5kg nawet w 2 tygodnie schudłaś.
aguxagulska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 08:55   #188
Papcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Aqua Slim

Witam dziewczyny. Pije Aqua Slim od trzech dni. Jedyne co to czuje się lżej po wypiciu tego. Jak narazie nie zauważyłam rezultatów na wadze, waha się cały czas o kilo wiecej i kilo mniej. Waze 60 kilo i probuje zrzucic 5 kg. Nie wiem czy to ma tak dzialac ale po kazdym wypitym lyku czy dwoch musze leciec po ok. 15 minutach do lazienki siku ...
Papcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 09:21   #189
kasiunia0824
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Aqua Slim

witam was dziewczyny
Po tym co przeczytałam to mam zamiar kupić aqua slim

Mam nadzieje że mi pomoże bo mam 158 cm wzrostu a waże 55 kg !!!!

Wyglądam nie najgorzej ale gdy weszłam na wage , przewróciłam się ( na serio się przewróciłam !!!! )

Mam nadzieje że pomoże mi Aqua Slim .
Będę zdawaćrelacje Pobiegnę dziś albojutro do apteki i tylko modle się żeby to było w mojej aptece
kasiunia0824 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:15   #190
kasiczka83
Raczkowanie
 
Avatar kasiczka83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Aqua Slim

Ja piję AS dopiero trzeci dzień więc za wiele powiedzieć jeszcze nie mogę ale zgadza się co mówi większość dziewczyn jeśli chodzi o bieganie do toalety. Ja od tej wody czuję się jeszcze cięższa i nie zauważyłam żeby zmalał mi apetyt, ale zobaczymy jak minie więcej czasu A co do smaku to nie jest za specjalny ale da się wytrzymać Kupiłam 28 saszetek więc jeszcze długa droga przede mną, ale nie mam zamiaru się poddawać
kasiczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:20   #191
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez diffuser Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak przeglądam Wasze posty i szczerze- sporo informacji o które pytacie, znajduje się po prostu na stronie internetowej aqua slim: www.aquaslim.pl.

Np. pytania o stosowanie z antykoncepcją:

Stosuję środki antykoncepcyjne - czy mogę stosować Aqua Slim?
Aqua Slim nie posiada właściwości przeczyszczających, co zazwyczaj zmienia wchłanianie leków z przewodu pokarmowego. Tym samym Aqua Slim nie wpływa na skuteczność równocześnie przyjmowanych środków antykoncepcyjnych.

Jest też info o występowanie 2 rodzajów saszetek, srebrnych i niebieskich. Warto zajrzeć, można tam też zamówić.
jak widac Ty jak i inne wizazanki nie za bardzo czytacie, bo juz byla o tym mowa. 2 razy
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 16:56   #192
hunters92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Aqua Slim

można dodawać do wodu tabletke wapna (najlepsze jerżynowe) zeby miało lepszy smak?
hunters92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 22:32   #193
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Aluszka Pokaż wiadomość
ja tez zamówilam na allegro, juz dwa tygodnie czekam, cos siew obawiam ze to nie wina poczty tylko nieuczciwy allegrowicz...

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

no wiec dzis juz jest 5,4 kg.... pije AS, ale nie tylko, ograniczam jedzenie, staram sie jesc same zdrowe rzeczy, zero slodyczy.... tz. slodze kawe niecala lyzeczka cukru...
ale ja mam duza nadwage wiec waga szybciej schodzi, podejzewam ze to sie niedlugo uspokoi, choc mimo to na razie jestem zadowolona. jakies 3 dni temu kupilam kawe slim coffe... musze powiedziec ze jestem z niej zadowolona.
a u kogo zamówiłaś? ja u orginalshop2000 i zgłosiłam już sprawe do allegro bo ile mozna czekać skoro ta laska nawet na maile nie odpisuje Kawe slim coffee tez zamówiłam i jest pyyychotka, lepsza niz zwykła kawa mniam mniam

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia0824 Pokaż wiadomość
witam was dziewczyny
Po tym co przeczytałam to mam zamiar kupić aqua slim

Mam nadzieje że mi pomoże bo mam 158 cm wzrostu a waże 55 kg !!!!

Wyglądam nie najgorzej ale gdy weszłam na wage , przewróciłam się ( na serio się przewróciłam !!!! )

Mam nadzieje że pomoże mi Aqua Slim .
Będę zdawaćrelacje Pobiegnę dziś albojutro do apteki i tylko modle się żeby to było w mojej aptece
ooo, ja mam tyle samo wzrostu tylko ze 1kg wiecej niż Ty i mam w planach zejść do 50 kg




---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez hunters92 Pokaż wiadomość
można dodawać do wodu tabletke wapna (najlepsze jerżynowe) zeby miało lepszy smak?
wg producenta dodaje sie do wody mineralnej albo przegotowanej, ale czy mozna cos do tego dodawac to nie wiem. na mój rozum to nie powinno sie ale moge sie mylić
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK

Edytowane przez micra85
Czas edycji: 2009-08-24 o 22:29
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 23:05   #194
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez hunters92 Pokaż wiadomość
można dodawać do wodu tabletke wapna (najlepsze jerżynowe) zeby miało lepszy smak?
??
a dlaczego takie duże?


dziewczyny może chciały znać opinie innych...
ja osobiście nie słyszałam że można do czegoś innego dawać AS poza wodą mineralną i przegotowaną... ale przeczytajcie ulotkę producenta
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 07:28   #195
kasiczka83
Raczkowanie
 
Avatar kasiczka83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez micra85 Pokaż wiadomość
a u kogo zamówiłaś? ja u orginalshop2000 i zgłosiłam już sprawe do allegro bo ile mozna czekać skoro ta laska nawet na maile nie odpisuje
Witam Ja zamawiałam właśnie u orginalshop2000!!!! Po 10 dniach czekania wysłałam maila. Odpowiedzi nie dostałam ale tego samego dnia paczka została wysłana i doszła na drugi dzień. Z komentarzy które czytam o tym sprzedawcy stwierdzam że i tak miałam sporo szczęścia Niektórzy albo wogóle nie dostali i zero kontaktu albo saszetki były uszkodzone Pierwszy raz tak się nacięłam na allegro
kasiczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 07:38   #196
KarmaPema
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 52
GG do KarmaPema
Dot.: Aqua Slim

Hejka
ja piję aqua prawie od momentu kiedy się pojawił
i co zauważyłam oprócz spadku wagi ale tego nie przypisuję aqua bo jestm na diecie
- biegam do toalety ale to normale
- mam więcej energii i siły przez co jak coś robię np jak sprzątam poczę się okrutnie- to niby bardzo dobrze
bez dodatkowej diety czy chociażby ograniczenia pewnych "smakołyków", ruchu nie liczcie na cuda!!!
pozdrawiam
KarmaPema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:09   #197
allis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: krasnystaw
Wiadomości: 504
GG do allis
Dot.: Aqua Slim

Ja od dzisiaj zaczynam picie Aqua Slim. Nie chce duzo schudnac, jakies 3 gora 4 kilo. Mam nadzieje, ze sie uda;D Jak dla mnie to woda nie zmienia smaku, no moze delikatnie, ale ja tego nie czuje az tak, ale miod jadlam przed sprobowaniem AS, wiec to tez moze dlatego Saszetki kupilam w pierwszej lepszej aptece za 1,71:P Aaa, czytalam gdzies tutaj, ze AS jest dobra na wzdecia, czy to prawda?

Pozdrawiam.

Edytowane przez allis
Czas edycji: 2009-08-25 o 08:11
allis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:51   #198
kasiczka83
Raczkowanie
 
Avatar kasiczka83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Aqua Slim

Mój 4 dzień z AS. Zawsze ważę się o tej samej porze po porannej kawusi w pracy
Dziś waga - 69 kg
Wczoraj waga - 69,7 kg
Ale podchodzę do tego bez zbytniego entuzjazmu, zawsze miałam wachania wagi Ćwiczeń raczej nie stosuję tyle co do pracy jeżdżę rowerem Co weekend jakaś dłuższa przejażdżka Diety też żadnej nie trzymam, staram się tylko nie jeść zbyt dużo i moją zmorą były przekąski miedzy posiłkami Zamiast tego teraz popijam wodę z AS A i wieczorem staram się nie jeść no chyba że jakiś owoc. Nie oczekuje cudów dlatego powinnam zacząć ćwiczyć ale czasem cięzko znaleźc na to czas Poza tym wolę mój rowerek, i dzis po pracy też będę jeździć tylko boje się żeby mi to nie poszło w uda które i tak juz są duuuużo za duze

Dzięwczyny piszcie jak długo pijecie AS, ile ważycie i ile byście chciały schudnąć. Będziemy porównywać rezultaty Jak którejś będzie lepiej szło to może dla reszty to będzie dodatkowy doping żeby bardziej się starać. Zacząć się więcej ruszac itp Dla mnie napewno by był
Pozdrawiam
kasiczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:45   #199
Papcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Aqua Slim

Witam, piję aqua slim czwarty dzień. Mam 158 cm wzrostu i waże 60 kg. Chcem zrzucić 6 kg. Waga cały czas mi się waha a większych rezultatów nie zauważyłam. Kupiłam całe opakowanie (35 saszetek) i jak mi się skończą to raczej już nie kupię. Dzisiaj odwiedziłam aptekę, w której pracuje dietetyk . Chciałam po przeczytaniu postów kupić coffe slim ale mi odradził. Powiedział że to jest beznadziejne i polecił mi co innego a konkretnie BIOGARDEN błonnik z ananasem + chrom. Podobno ludzie cały czas to u niego kupują i mówią że działa. Nie jest to duży wydatek 16 zł za 100 tabletek Tabletka pęcznieje w żołądku po popiciu dużą ilością wody co powoduje sytość..chrom w niej zawarty ułatwia proces odchudzania regulując przemianę cukrów i tłuszczów w organizmie. Tabletki obniżają poziom cukru we krwi i zmniejszają łaknienie. Preparat również poprawia perystaltykę ( cokolwiek to oznacza ) jelit i przeciwdziała zaparciom. Obniża poziom cholesterolu. Mam nadzieję, że mi pomoże. Rano poświęcam czas na ćwiczenia. Na opakowaniu jest napisane, że jest dobry dla osób o małej aktywności fizycznej i o ciężkiej przemianie materii. Czekam na rezultaty pozdrawiam
Papcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 15:34   #200
Aluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: Aqua Slim

no nie wiem czy tak nic, wlasnie teraz konsumuje kurczaczka smażonego na oleju i nie jest to takie nic.... ograniczam jedzenie i przede wszystkim wybieram zdrowe jedzenie... nie musisz wierzyc.... wazne ze moja waga pokazuje ze schudlam...

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

ja kupilam od tej samej osoby i ani widu ani slychu moich saszetek.... wystawilam negatyw, a jak do konca tygodnia nie przyjdzie to zglosze do allegro.
Aluszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:00   #201
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Aluszka Pokaż wiadomość
no nie wiem czy tak nic, wlasnie teraz konsumuje kurczaczka smażonego na oleju i nie jest to takie nic.... ograniczam jedzenie i przede wszystkim wybieram zdrowe jedzenie... nie musisz wierzyc.... wazne ze moja waga pokazuje ze schudlam...

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

ja kupilam od tej samej osoby i ani widu ani slychu moich saszetek.... wystawilam negatyw, a jak do konca tygodnia nie przyjdzie to zglosze do allegro.
oj to więcej nas sie nadziało na tą pipe ja narazie dałam to do centrum sporów. dostalam dzis jakies awizo z poczty ale czekam jeszcze na inna przesyłkę. mam nadzieje ze to bedzie aqua slim bo jak nie to mam prawie 55zł w d....
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:14   #202
Aluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez micra85 Pokaż wiadomość
oj to więcej nas sie nadziało na tą pipe ja narazie dałam to do centrum sporów. dostalam dzis jakies awizo z poczty ale czekam jeszcze na inna przesyłkę. mam nadzieje ze to bedzie aqua slim bo jak nie to mam prawie 55zł w d....
ja tylko 25 zl ale liczy sie fak ze oszukala nas, i to nie 1 czy 2 osoby ale duzo wiecej, juz bym wolala ta kase dac biednym dziecia...
Aluszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:22   #203
mahel
Przyczajenie
 
Avatar mahel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua Slim

a ja AS od dziś piję i nie wiem dlaczego, ale mam większy apetyt.. zobaczymy co będzie jutro. ;d ogólnie to biegam już trzeci tydzień, słodyczy już chyba miesiąc nie jem, a waga spadła o niecałe kilo. ; o
mahel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:35   #204
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Aqua Slim

ja pije AS od rownych 3 tygodni, owszem mam wiecej energi troche mniej checi na slodycze, mniejsze zaparcia, ale porzez te 21 dni schudlam zaledwie ok 1,5 (zalezy od dnia to sie waga wacha), stracilam po 1 cm w brzuchu i udach. nie iwem czy to taki sukces, skoro dodatkowo cwicze i ograniczam jedzenie. popadam w rozpacz. dzieczyny maja takie fajne spadki wagi, a ja chce stracic 4 kg i nic
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:59   #205
squalo
Raczkowanie
 
Avatar squalo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Aqua Slim

U mnie trochę dziwnie. Na początku spadłą waga, o 1,5kg a teraz znowu urosła i po 5 dniach ważę 0,4 mniej niż na początku. Niby zawsze coś, ale te wahania wagi są duuuże.
squalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 07:29   #206
6agi
Raczkowanie
 
Avatar 6agi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 111
Dot.: Aqua Slim

Podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami po prawie 3 tygodniach użytkowania.

Na początek dodam że jeżdżę na basen przynajmniej 3 razy w tygodniu, na rolkach przynajmniej 4 razy w tygodniu i na rowerze przynajmniej 2 razy w tygodniu, do tego codzienna siłownia.

Z uwagi na moją sporą nadwagę na basenie robiłam 12 długości (z wielkim wysiłkiem), jak zaczęłam brać aqua slim to po 2 dniach robiłam 24 i nie miałam jeszcze dosyć ale też nie chciałam przesadzać (l-karnityna jak widać działa). Często z moim mężem podjadaliśmy w nocy a teraz mam uczucie pełności w brzuchu i nie mam na nic ochoty. No i się zaczęły częstsze wizyty w toalecie - przemiana materii.

Na początku sceptycznie podeszłam do tego, po paru dniach chciałam napisać już posta jak to coś niby "nie daje" ale się powstrzymałam i teraz z ręką na sercu mogę stwierdzić że to pomaga. Zwiększa się wytrzymałość fizyczna w zaskakujący sposób. Na rowerze nie potrafiłam zrobić tej trasy którą robię zawsze bez co najmniej 5 przystanków a ostatnio zrobiłam 1 przed największą górką. Fakt faktem że jeszcze spooooro pracy przede mną i na pewno będę musiała jeszcze nie raz dokupić aqua slim ale na pewno nie sięgnę po inne gorsze produkty (a wierzcie mi stosowałam ich na serio sporo).

Kiedyś brałam ThermoLine. Tutaj podam dodatkowy plus aqua slim bo przy tym produkcie nie wypijałam nawet pół butelki wody, a to niejako mnie zmusza to tego żeby pić wodę, w tej chwili wypijam minimum 2 litry wody dziennie. Przy Thermo miałam wrażenie mrówek w nogach, nie mogłam usiedzieć na miejscu - to dobrze bo człowiek chce się ruszyć ale.. no właśnie ale... zaczęły mi na skórze wyskakiwać jakieś g..wna (a nie mam problemów ze skórą - jest wręcz idealna - zero pryszczy i innych cudactw). I byłam zmuszona to odstawić.

Oprócz aqua slim biorę Linea - 2-3 tabletki dziennie przed posiłkiem. Też tam jest l-karnityna ale w baaardzo małej ilości, za to są inne skłądniki które np. zmniejszają kaloryczność zjedzonych posiłków itd.

Jeśli ktoś ćwiczy i chce "dopalacza" to razem z moim mężulkiem możemy szczerze polecić aqua slim.

Co do ceny to w aptekach nie zachęca. 1.90 za saszetke to trochę dużo. Mnie na allegro udało się kupić 1zł za saszetkę przy przesyłce za 5 zł, ale ostatnio cena nie schodzi poniżej 1.49

I jeszcze jedno na koniec - bez ćwiczeń to ten produkt możecie traktować tylko jako ...dodatek smakowy (o ile w ogóle można to tak nazwać bo do smaku trzeba się przyzwyczaić).

Pozdrawiam wizażanki.
__________________
"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być."

"Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej."
6agi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:06   #207
regaliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Aqua Slim

Hej dziewczyny!
Mam pytanie natury technicznej. Jaką konsystencję ma zawartość saszetki? Myślałam, że jest to proszek, który się rozpuszcza, ale w moich saszetkach jest jakiś oleisty płyn. Czy tak powinno być?
regaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:11   #208
kasiczka83
Raczkowanie
 
Avatar kasiczka83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez regaliah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam pytanie natury technicznej. Jaką konsystencję ma zawartość saszetki? Myślałam, że jest to proszek, który się rozpuszcza, ale w moich saszetkach jest jakiś oleisty płyn. Czy tak powinno być?
Witam Tak dokładnie powinno być Na początku też myślałam, że to będzie jakiś proszek Możesz spokojnie pić
kasiczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:15   #209
regaliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Aqua Slim

Dzięki bardzo za info
regaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 08:33   #210
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Aqua Slim

ciesze sei ze na kogos to dziala bo na mnie chyba nie ja w poniedzialek mialam na wadze 57,5 wczoraj 57,7 dzisiaj 57,6 (wszystko na czczo). biorac ze chcialam zejsc do 55-54 to jeszcze dluga droga przede mna. ale prawdziwy test u mnie AS bedzie mialo za tydzien - wyjezdzam wtedy w cieple kraje wiec duzo bede chodzic i plywac, jesli wtedy nic nie schudne tzn ze jestem oporna na wszystkie specyfiki ktore maja pomagac w zrzuceniu wagi. (hihi chociaz mam nadzieje ze nie bede jadla za duzo bo wtedy to jeszcze przytyje zamiast schudnac)
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.