Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-19, 18:26   #181
OlaSiwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jak długo była pani w szpitalu ? Ja mam jutro operacje
OlaSiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 21:27   #182
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny ...masakra byłam w Łęcznej na konsultacji ...termin operacji dopiero na listopad 2021 strasznie długo 3,5 roku ajjjjjjj

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Jeszcze pytanie , czy drmatolog może wypisać skierowanie do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62? Mysle o innym moejscu niz Łęczna bo to tak dlugo😭
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 08:06   #183
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

OlaSiwa- powodzenia! Na pewno beda piekne
Miaustra- to strasznie dlugo... W Orlowskim sa szybciej, ja czekalam ok. rok od konsultacji... Tylko dodzwonic sie do nich do szpitala to jest wyczyn:/
Dziewczyny, czy po operacji dam rade wrocic do domu pociagiem? Powrot samochodem to bedzie wyzwanie logostyczne, a pendolino smiga wygodnie w 3h...
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 08:08   #184
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dasz radę spokojnie 😉
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 08:14   #185
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Najwyzej nacpam sie ketonalem;D
Ma któraś do sprzedania staniki pooperacyjne 75 C/D?
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 08:42   #186
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Moja operacja za miesiąc i szukam biustonosza pooperacyjnego, co polecacie? Kiedyś czytałam o Silima Cara że dziewczyny polecały tylko nie wiem jakie miseczki wybrac B-C czy D-E , lekarz nie mowil jaki rozmiar uzyskamy a może lepiej wybrać większe bo gazę nosi się pod biustonoszem, proszę o radę. A może macie biustonosz 80 D Silima Cara do odsprzedania?
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 08:08   #187
Megbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ataner858 Pokaż wiadomość
Moja operacja za miesiąc i szukam biustonosza pooperacyjnego, co polecacie? Kiedyś czytałam o Silima Cara że dziewczyny polecały tylko nie wiem jakie miseczki wybrac B-C czy D-E , lekarz nie mowil jaki rozmiar uzyskamy a może lepiej wybrać większe bo gazę nosi się pod biustonoszem, proszę o radę. A może macie biustonosz 80 D Silima Cara do odsprzedania?
Proponuję brać Silima Cara miseczki B/C. W Łęcznej w sklepie mają tylko taki rozmiar, bo taki życzą sobie lekarze na Plastycznej. Poza tym polecam jeszcze Amoena Sarah - tańszy od tego pierwszego, ale dla mnie okazał się świetny- nic się nie zwijało, nic nie gniotło, delikatny materiał, zapinany na haftki, co wbrew pozorom okazało się wygodniejsze, niż ekspres z haftkami. Ja kupiłam nowe, trochę zainwestowałam, ale chodziłam długo, zwłaszcza długo w nich spałam. Powodzenia życzę.
Megbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 10:51   #188
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Megbi dziękuję za odpowiedź
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 14:07   #189
lawenda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia-em
spokojnie pociągiem dasz radę, ja tak wracałam z Warszawy do Gliwic. We wtorek miałam zabieg, a w czwartek sama wracałam do domu. Mnie nic nie bolało i tylko w dzień zabiegu miałam przeciwbólowe w kroplówce. Zabrałam ze sobą do szpitala bardzo mało rzeczy. Taksówką pojechałam na dworzec a w pendolino wygodniej niż w aucie.
lawenda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 06:05   #190
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lawenda 15, krótki był Twój pobyt w szpitalu i szybko Cię puścili do domu. Jeśli mam operacje w piątek to w poniedziałek będę już w domu? A jakie szwy miałaś a wizyta kontrolna po jakim czasie?? Kto oferował???
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:20   #191
lawenda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ataner858
operował mnie dr Ulatowski (w 2016r.). Wyszłam ze szpitala w czwartek, kontrolę miałam w środę - zdjęli mi szwy z brodawek a następna kontrola w poniedziałek. I tyle. Nie pamiętam już kiedy miałam zdjęty szew pod piersiami.
I jestem szczęśliwą posiadaczką małego biustu. Spełniło się moje wielkie marzenie
lawenda15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 16:22   #192
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lawenda 15, będę operowana przez Dębskiego
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 19:03   #193
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

cześć dziewczyny,
proszę o poradę.
Już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zmniejszenia piersi. Czekałam z tym, bo chciałam jeszcze potomka wykarmić własną piersią. Teraz jestem w drugiej ciąży.
Powiedzcie mi proszę czy mogę rozpocząć całą procedurę już teraz? terminy są straszne. Najlepiej pasowałaby mi Łęczna, ewentualnie Warszawa. Tylko nie wiem czy mnie nie odeślą z kwitkiem jak zobaczą, że jestem w ciąży.
I jeszcze jedno pytanie. Najpierw najlepiej mieć skierowanie od rodzinnego kod N62. A o co chodzi z tym skierowaniem od ortopedy? Co na nim ma być? I czy to skierowanie przed konsultacją czy już po?
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 04:56   #194
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

JoannaM_86, rodzinny powinien Ci Dac skierowanie do poradni plastycznej. U mnie było tak że od razu poprosiłam o skierowanie do ortopedy a lekarka dodatkowo wypisała skierowanie na RTG kręgosłupa, które zabrałam na wizytę u ortopedy. Usprawniło to proces zbierania dokumentacji bo lekarz miał podstawę do wypisania wskazań do redukcji że względu na widoczne na zdjeciach skrzywienie. Gdy tylko miałam skierowanie do poradni umawialam konsultacje co nie było łatwe, dodzwonić się do nich jest trudne. Dzięki temu że miałam komplet dokumentów na konsultacji od razu otrzymałam termin zabiegu. Dodatkowo zrobiłam usg piersi. Ja czekałam dwa miesiące na konsultację więc był czas na zgromadzenie potrzebnych papierów.

Chciałabyś uzyskać odpowiedź na swoje pytanie,myślę że w twoim stanie nie wykonasz potrzebnych przeswietleń. Ja byłam w Warszawie dziewczyny które mają kwalifikacje w Łęcznej przed zabiegiem dostarczają dokumenty od ortopedy. Musisz spróbować może odpowiedź dostaniesz od razu u rodzinnego.
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 07:31   #195
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Poczekam do zakończenia ciąży i zacznę zbierać dokumenty.
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 14:17   #196
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ataner czy miałaś już operację? Kiedy miałaś konsultacje w Warszawie? Mnie zarejestrowali na marzec 2019
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 15:12   #197
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

To dziś 28, jestem przed zabiegiem, planowany na 18maja. Na kwalifikacji byłam 13.07 w ubiegłym roku czekałam 9 miesięcy.
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 22:32   #198
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, jadę jutro do Łęcznej na konsultację, trzymajcie kciuki!

Edytowane przez kasiaz13
Czas edycji: 2018-04-25 o 22:42
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 06:44   #199
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kasiaz13, powodzenia! Bedzie dobrze
Nie wierze, ze zostal mniej niz miesiac do mojej operacji <3 Dziewczyny, czy Wy tez tak zglupialyscie przed swoja operaca? Tylko siedze w internetach i przegladam staniki ktore bede mogla nosic, sukienki, koszule itp. Wczoraj nawet zamowilam z alliexpres bralettki. To nic, ze jesli beda w ogole pasowaly to ubiore je za pol roku
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 08:12   #200
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jadę jutro do Łęcznej na konsultację, trzymajcie kciuki!

TRZYMAMY KCIUKI!!!!! DAJ ZNAĆ jak poszło. Rozumiem, że będziesz u dr Mądrego? Ja też u niego byłam I teraz czekam ...
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 22:02   #201
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
TRZYMAMY KCIUKI!!!!! DAJ ZNAĆ jak poszło. Rozumiem, że będziesz u dr Mądrego? Ja też u niego byłam I teraz czekam ...
Tak, byłam u dr. Mądrego - zakwalifikował mnie! Niestety termin rzeczywiście bardzo odległy - październik 2021! Może trzeba stworzyć na forum jakiś osobny wątek w kwestii ewentualnej zamiany terminów w Łęcznej - w razie gdyby któraś np. się rozchorowała?
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 10:32   #202
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Czy zdazylo się którejś z Pan ze została odrzucona ? Zaczynam mieć wątpliwości czy g- gg to wystarczający rozmiar do kwalifikacji
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 11:54   #203
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
Tak, byłam u dr. Mądrego - zakwalifikował mnie! Niestety termin rzeczywiście bardzo odległy - październik 2021! Może trzeba stworzyć na forum jakiś osobny wątek w kwestii ewentualnej zamiany terminów w Łęcznej - w razie gdyby któraś np. się rozchorowała?

Tak, to prawda ... długo się czeka. Ja byłam zakwalifikowana na początku sierpnia 2017 i termin mam na 07.2020
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 09:21   #204
CarlaArla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny Czy któraś z Was miała zaświadczenie od psychiatry ? Jak wyglądała rozmowa i co mówiłyście ?Mam umówioną wizytę w maju. Mam poważny problem i nie jest to żadna fanaberia jednak boje się że lekarz może pomyśleć ze wyolbrzymiam i wymyślam :/
CarlaArla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 19:18   #205
dzidziakj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny powiedzcie mi. Mam operacje na 22.05 i mówiono mi by nic nie kupowac ze staniki itd wszystko u nich w sklepiku bo nie wiadomo jaki będzie rozmiar. Jade okolo 400 km po ilu sie jedzie na zdjęcie szwow i czy koniecznie musi byc w Łęcznej czy moze blizej
dzidziakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 00:07   #206
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez dzidziakj Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi. Mam operacje na 22.05 i mówiono mi by nic nie kupowac ze staniki itd wszystko u nich w sklepiku bo nie wiadomo jaki będzie rozmiar. Jade okolo 400 km po ilu sie jedzie na zdjęcie szwow i czy koniecznie musi byc w Łęcznej czy moze blizej
Spokojnie .... stanik zawsze możesz kupić na miejscu.
Ja też czekam na zmniejszenie piersi - Łęczna. (Jesteś szczęściarą bo już)
Myśl malutkimi kroczkami.
Najpierw dojedź do celu Potem muszą być ICH badania .. super
Jak to przejdziesz - pomyślisz o staniku (sklepik widziałam na miejscu, więc nie ma problemu)
Daj znać co i jak ... jestem bardzo ciekawa jak ci pójdzie ... Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze ...Moje czekanie to aż dwa lata .. ale w sumie te dni tak szybko lecą
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 18:15   #207
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam. Jestem tydzień po operacji w Łęcznej. Podchodziłem w sumie cztery razy i w końcu się udało. Jestem mega szczęśliwa. Byłam miło zaskoczona że nic nie boli, jedyny minus ból kręgosłupa na sali pooperacyjne. Ale już na drugi dzień było ok. Kroplowkę przeciwbolową brałam tylko przez dwa dni. Kobitki nie ma się czego bać 😀. I nie prawdą jest że operuje lekarz kwalifikujący. Operuje ten który ma dyżur. Powiem Wam jeszcze jedno😀 . Nawet nie przypuszczałam że mogę mieć takie malutkie piersi ( w porównaniu z tym co było). 😀😀😀😀😀
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 22:36   #208
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gratuluje! Niecaly miesiac przed operacja fantastycznie czyta sie takie relacje Duzo Ci zmniejszyli? Dlaczego mialas az tyle podejsc?
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 11:23   #209
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pierwszy raz było czerwone gardło . Drugi raz byłam już przyjęta i okazało się że mam złe wyniki tarczycy, trzecie rozchorowalam się i dopiero za czwarte się udało. Ale warto czekac😀

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Zmniejszyło dużo. Nie wiem dokładnie ile wycieli bo z wrażenia zapomniałam spytać ale Pani doktor powiedziała że mam rozmiar C, to z J , K ma C to chyba duzo ❤
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 12:10   #210
Toomuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

dzidziakj, szwy mogą Ci zdjąć w jakimkolwiek szpitalu. Przy wypisie z Łęcznej powinnaś dostać skierowanie na zdjęcie szwów do chirurga. Ja zawitałam do Łęcznej dopiero jakieś 6 tygodni po operacji, na wizytę kontrolną. Co do stanika, to lepiej kupić na miejscu po przymiarce
Toomuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.