U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2012-26 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 06:54   #181
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Hej dziewczynki
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
To my...


Słabej jakości, ale zawsze jakieś...
Pięknie wyglądaliście!!!

Madziuniusia: Wszystkiego co najmilsze, najsłodsze i najlepsze!!! 100 lat szczęścia i miłości (Spóźnione ale szczere)

Cytat:
Napisane przez 89Madzia89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny melduje sie w nowym watku nie mam dobrych wiadomosci
zalatwiania duzo a do tego wczoraj TZ dostal wypowiedzeni(
nie wiem ma cos sobie znalesc na innym dziale ale nie wiadomo czy to wypali ciecia kadrowe
firma musiala przyjac praktykantow i pozwalniali innych w tym mojegoTZ (
Przykro mi... ale na pewno za niedługo znajdzie coś lepszego!!
Cytat:
Napisane przez justyna_b3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta!
Chciałabym się do Was podkleić do ślubu coraz bliżej i zaczyna się stres, więc przyda się grupa wsparcia
Witaj! Opowiadaj co macie załatwione, chwal się sukienką i innymi rzeczami


Byłam wczoraj na przymiarce... sukienka już jest do odbioru (ale z racji, że nie mam za bardzo gdzie jej teraz trzymać poczekam z jej odbiorem do czasu aż będziemy jechali w lipcu na wesele znajomych)
Jest pięknie! I bardzo się cieszę, że zrezygnowałam z trenu, bo kiecka jeszcze lepiej wygląda dzięki temu! Już nie mogę doczekać się ślubu
__________________
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 06:54   #182
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

cześć dziewuszki

wczoraj rozmawiałyście o paszportach, to znalazłam na stronie MSWiA:

W przypadku zmiany lub konieczności sprostowania imienia, nazwiska, daty i miejsca urodzenia, płci lub numeru PESEL, osoba posiadająca ważny dokument paszportowy powinna wystąpić o jego wymianę niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni od dnia doręczenia ostatecznej decyzji administracyjnej lub prawomocnego orzeczenia sądu stwierdzającego zmianę albo sporządzenia aktu małżeństwa stwierdzającego zmianę nazwiska. Po upływie 60 dni od dnia wystąpienia powyższych zdarzeń dokument traci ważność. W przypadku osób przebywających za granicą paszport traci ważność po upływie 4 miesięcy.
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:05   #183
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość

PS. Miałam pytać już kiedyś:
DO DZIEWCZYN które miały DJ'ów:
Jak się spisał DJ zamiast orkiestry? Czuć było różnicę? Jak bawili się go0ście?


czuć było różnicę: nikt nie fałszował ani nie zmieniał aranżacji powszechnie znanych piosenek a tak serio, to ja nie jestem obiektywna bo nie znoszę coverów, więc u mnie zespół nie wchodził w grę.
Goście byli zachwyceni dj'em i wodzirejem, pytali nas później wszyscy skąd ich wzięliśmy
Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Zgaduję, że musimy być razem? Nie może jedna osoba tego odebrać?
my byliśmy razem, ale nie trzeba było nic podpisywać, wystarczyło jeden dowód osobisty pokazać, więc myślę ze jakby jedna osoba przyszła to też by wydali na Twoim miejscu bym zadzwoniła i zapytała
Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy trzeba być razem, ale popisuje się odbiór dokumentów.
Co do wymiany dokumentów nam coś mówili że dowód osobisty należy wymienić do 2 tyg. po ślubie (wtedy bezpłatnie)
Co do ważności paszportu - po ślubie ważny ten stary jest tylko do 60 dni. Też trzeba wymienić. Za wymianę się niestety już płaci.
Dowód teraz wymienia się zawsze bezpłatnie (wiem bo mój TŻ też zmieniał z powodu zmiany adresu i też nic nie płacił) i teoretycznie powinno się to zrobić w ciagu 14 dni po ślubie, ale nikt tego nie sprawdza ważne żeby nowy mieć przed upływem 3 miesięcy od zmiany danych bo po tym czasie stary traci ważność
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:06   #184
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2


jestem lekko niedo*ebana, bo mam do pracy na 9.00 a siedzę w niej już od pół godziny Co ja poradzę, spać nie mogię


Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Nena dzięki za wiadomość Mam nadzieję, że Ania dobrze znosi ciążę O czym dokładnie rozmawialiście z zespołem? Bo wiem, że mamy przesłać im piosenkę na pierwszy taniec, uzgodnić podziękowania dla rodziców i krótkie oczepiny (jakie macie zabawy, o ile w ogóle?) i poprosić ich, żeby nie śpiewali "a teraz idziemy na jednego"
tak, w ogóle wygląda przepięknie tak sobie skojarzyłam, że ona ma urodę naszej Marylki.
Z zespołem rozmawialiśmy o:
- pierwszym tańcu, muzyce na oczepiny (dostali od nas CD)
- przebiegu oczepin (oni proponują 4 zabawy - dwie dla nas (u nas będzie rzucanie welonem/krawatem i test zgodności) i 2 dla gości - kareta, krzesła)
- przebiegu podziękowań dla rodziców
- o tym, że będą grać na dworze i w związku z tym, żeby od czasu do czasu wyciągali gości zza stołów (choć myślę, że barman załatwi sprawę)
- o opłacie ZAIKS
- o tym, że nie chcemy disco polo
- o tym, kiedy płacimy
- a no i najważniejsze z 30 propozycji piosenek, które im przesłałam zespołowi udało się zrobić ok. 10, w tym moje naprawdę ukochane. Może u was też je zagrają, skoro się już nauczyli
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:09   #185
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez anusia-girl Pokaż wiadomość
Madziuniusia: Wszystkiego co najmilsze, najsłodsze i najlepsze!!! 100 lat szczęścia i miłości (Spóźnione ale szczere)

Byłam wczoraj na przymiarce... sukienka już jest do odbioru (ale z racji, że nie mam za bardzo gdzie jej teraz trzymać poczekam z jej odbiorem do czasu aż będziemy jechali w lipcu na wesele znajomych)
Jest pięknie! I bardzo się cieszę, że zrezygnowałam z trenu, bo kiecka jeszcze lepiej wygląda dzięki temu! Już nie mogę doczekać się ślubu
dziękuję
to fantastycznie, że suknia gotowa


A ja już dziś będę miała zaproszenia śledzę przesyłkę i już jest w WER w Kielcach
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:09   #186
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
cześć dziewuszki

wczoraj rozmawiałyście o paszportach, to znalazłam na stronie MSWiA:

W przypadku zmiany lub konieczności sprostowania imienia, nazwiska, daty i miejsca urodzenia, płci lub numeru PESEL, osoba posiadająca ważny dokument paszportowy powinna wystąpić o jego wymianę niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni od dnia doręczenia ostatecznej decyzji administracyjnej lub prawomocnego orzeczenia sądu stwierdzającego zmianę albo sporządzenia aktu małżeństwa stwierdzającego zmianę nazwiska. Po upływie 60 dni od dnia wystąpienia powyższych zdarzeń dokument traci ważność. W przypadku osób przebywających za granicą paszport traci ważność po upływie 4 miesięcy.

dzięki



matko, ale u mnie leje
jak nie tak to srak
Nie może być 22 st i słonko, tylko albo deszcz, albo 35st
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:10   #187
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 795
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

W Kraku pochmurno, ciemno ale duszno - zbiera się na deszcz.
Nic się nie chce, tylko kawa stawia na nogi...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 07:13   #188
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Witam Was ja

ależ mi się chce spać
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:13   #189
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez justyna_b3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta!
Chciałabym się do Was podkleić do ślubu coraz bliżej i zaczyna się stres, więc przyda się grupa wsparcia
witaj

Cytat:
Napisane przez anusia-girl Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na przymiarce... sukienka już jest do odbioru (ale z racji, że nie mam za bardzo gdzie jej teraz trzymać poczekam z jej odbiorem do czasu aż będziemy jechali w lipcu na wesele znajomych)
Jest pięknie! I bardzo się cieszę, że zrezygnowałam z trenu, bo kiecka jeszcze lepiej wygląda dzięki temu! Już nie mogę doczekać się ślubu
a zdjęcia?
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:15   #190
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość

matko, ale u mnie leje
jak nie tak to srak
Nie może być 22 st i słonko, tylko albo deszcz, albo 35st
to samo sobie dziś pomyślałam jak zobaczyłam deszcz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:16   #191
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez 89Madzia89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny melduje sie w nowym watku nie mam dobrych wiadomosci
zalatwiania duzo a do tego wczoraj TZ dostal wypowiedzeni(
nie wiem ma cos sobie znalesc na innym dziale ale nie wiadomo czy to wypali ciecia kadrowe
firma musiala przyjac praktykantow i pozwalniali innych w tym mojegoTZ (

będzie dobrze
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 07:20   #192
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

hej

dzisiaj to sie paskudnie czuje w nocy nie moglam spac tak mnie drapalo gardło

a moze to z nerwow

tz ma mega problem w robocie, pracuje w banku, chca jakis program sciagac z afryki bo tu w polsce taniej go obsługuja. I potrzebuja 4 ludzi do tego, ma sie zglosic ktos od niego z zespołu, oczywiscie nikt nie chce. Wiecie jak by wtedy pracował ?
od godz 12 do 21 codziennie z tm ze piatki i soboty wlne a w niedziele do pracy... do mi rece opadaja za 1,5 miesiaca slub a ten by w week w pracy siedzial ajk trzeba jezdzic do rodzicow co week i zalatwiac wszystko, a co najlepsze by wtedy nie dostal swojego 3 tyg urlopu na slub... co wtedy z nasza podroza poslubna

boje sie strasznie ze jego wybiora do tej migracji
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:25   #193
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Dzień dober, chwilowo nie mam czasu na nic więcej niż napisanie:
został...

1

równiutki
króciutki
miesiączek do ...
ślubu




!!! jutro jak zerknę na suwaczek i zobaczę 2 z przodu, to mi nawet stoperan nie pomoże !!!
__________________

Edytowane przez a u d r e y
Czas edycji: 2012-06-21 o 07:27
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:31   #194
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
A mogłabyś przypomnieć, jakie to badania? Bo mi gin spisał, ale zgubiłam karteczkę

<-- taką mam minę jak oglądam Wasze zdjęcie, wyglądałaś przeeeeeeeeepięknie

kuku trzymaj się dzielnie, <- tak wygoń ciemne myśli, tu się za Ciebie asuje

Za inne też
tak wypisze ci po południu ale nie dostałaś skierowania na badania??
__________________
Gotowanie z przyjemności
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:38   #195
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Dzień dober, chwilowo nie mam czasu na nic więcej niż napisanie:
został...

1

równiutki
króciutki
miesiączek do ...
ślubu




!!! jutro jak zerknę na suwaczek i zobaczę 2 z przodu, to mi nawet stoperan nie pomoże !!!


hehe, u mnie na suwaczku 23 i brak załatwionych spraw z serii najważniejsze.... ;]
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:49   #196
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość

jestem lekko niedo*ebana, bo mam do pracy na 9.00 a siedzę w niej już od pół godziny Co ja poradzę, spać nie mogię



tak, w ogóle wygląda przepięknie tak sobie skojarzyłam, że ona ma urodę naszej Marylki.
Z zespołem rozmawialiśmy o:
- pierwszym tańcu, muzyce na oczepiny (dostali od nas CD)
- przebiegu oczepin (oni proponują 4 zabawy - dwie dla nas (u nas będzie rzucanie welonem/krawatem i test zgodności) i 2 dla gości - kareta, krzesła)
- przebiegu podziękowań dla rodziców
- o tym, że będą grać na dworze i w związku z tym, żeby od czasu do czasu wyciągali gości zza stołów (choć myślę, że barman załatwi sprawę)
- o opłacie ZAIKS
- o tym, że nie chcemy disco polo
- o tym, kiedy płacimy
- a no i najważniejsze z 30 propozycji piosenek, które im przesłałam zespołowi udało się zrobić ok. 10, w tym moje naprawdę ukochane. Może u was też je zagrają, skoro się już nauczyli
Super! Dziękuję za tak obszerną informację. Fakt, Ania ma oryginalną i wyjątkową urodę. Jest śliczna
Co ustaliliście w sprawie ZAIKS i jakich piosenek się nauczyli?
Czy mi się wydaje, czy Ty studiujesz/studiowałaś prawo na UJ?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:56   #197
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Dzień dober, chwilowo nie mam czasu na nic więcej niż napisanie:
został...

1

równiutki
króciutki
miesiączek do ...
ślubu




!!! jutro jak zerknę na suwaczek i zobaczę 2 z przodu, to mi nawet stoperan nie pomoże !!!
klask i:
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:03   #198
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Dzień dober, chwilowo nie mam czasu na nic więcej niż napisanie:

został...

1

równiutki
króciutki
miesiączek do ...
ślubu




!!! jutro jak zerknę na suwaczek i zobaczę 2 z przodu, to mi nawet stoperan nie pomoże !!!
to już!

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

u mnie dziś znowu duszno, parno i głowa mi pęka
jestem okropnie przeziebiona od klimatyzacji oczywiście bo w wekend byłam na weselu sala klimatyzowana oczywiscie a na zewnątrz ponad 30stopni. Się załatwiłam
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:14   #199
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

czołgiem
Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Dzień dober, chwilowo nie mam czasu na nic więcej niż napisanie:
został...

1

równiutki
króciutki
miesiączek do ...
ślubu




!!! jutro jak zerknę na suwaczek i zobaczę 2 z przodu, to mi nawet stoperan nie pomoże !!!
nmno coz moge napisac: biegunke mam
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 08:23   #200
chocolate muffin
Rozeznanie
 
Avatar chocolate muffin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 640
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość

a to co w takim razie dostaliśmy od razu po podpisaniu się w kościele?
Chyba właśnie akt małżeństwa, w każdym razie nic do nas jeszcze nie przyszło innego albo mamy to gdzieś odebrać?

gubię sie w tej biurokracji
Akt małżeństwa odbieracie w USC i mi babka powiedziała, że nawet nie musimy być osobiście, nawet mama może mi to odebrać.
__________________
4.08.2012
chocolate muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:24   #201
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Dziewczyny ale wy macie sny
U mnie dziś znowu pogoda do
Leje od wczoraj Mam nadzieje że wieczorem przestanie bo ja chcę na rower
Z rana wziełam się za prasowanie....jak ja nie lubie prasować
Mam nadzieje że teściówka wyciągnie ten akt chrztu dzisiaj bo jak nie to
Kasia Kuku wymiotujesz krwią???Co ci jest ??
Jeżeli zależy Ci na weselu zawsze możesz iść do pracy jak się na zaoczne dostaniesz nawet na pełen etat....bardzo duzo jest ofert dla studentów,a żeby zarobić na wesele możesz również wyjechać sobie na 2 miesiące za granice i zarobić troche kasy....moja kuzynka wyjezdza co rok w wakacje i tym samym ma kase na studia i waciki
Pisałas ze macie jakąs swoją kase z Tż...skoro macie to w czym problem jakie to ma znaczenie czy wydacie ją na slub czy na urządzanie mieszkania.Jestescie pełnoletni,to że studiujesz nie znaczy że rodzice muszą Was utrzymywać...trzeba zacząc sobie radzić wiec głowa do góry i zacznij działać bo szczęscie kosztuje Będe trzymać kciuki za Ciebie
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:26   #202
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

pierwszy raz od kilku miesięcy tak mocno spałam, że aż Tż zaspał do pracy

kocur mmm nie mogę napatrzeć się na wasze foty

zazdroszczę a jednpocześnie nie zazdroszczę wszystkim którym został miesiąc albo mniej do ślubu mi zostały 2 a żołądek mam ściśnięty jak nie wiem
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:31   #203
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość

Co do dokumentów
Chcemy 15-30 lipca gdzieś wyjechać, nie wiemy jeszcze gdzie i czy paszport będzie nam potrzebny. Przeczytałam, że dokumenty są ważne 3 miesiące po ślubie, to prawda? Wypadało by to 3 września więc spokojnie zmieniłabym po powrocie. Nie wiem czy zdążę do tego 15 lipca wyrobić, wątpię. Tym bardziej, że np umowę w podstawówce mam do końca czerwca i musiałabym robić zamieszanie ze zmianą nazwiska itp

a to co w takim razie dostaliśmy od razu po podpisaniu się w kościele?
Chyba właśnie akt małżeństwa, w każdym razie nic do nas jeszcze nie przyszło innego albo mamy to gdzieś odebrać?

gubię sie w tej biurokracji
hahah, w kościele dostaliście jedną z kopii zaświadczenia, które podpisywaliście w kościele. Jedno ksiądz zostawia w kościele, a trzecie wysyłają do USC. To ma zrobić do 5 dni, a chyba do 7 dni USC ma sporządzić akt zawarcia małżeństwa i musicie odebrać 3 skrócone odpisy aktu małżeństwa - jeden oddajesz w USC, żeby zmienić nazwisko, jeden jest potrzebny do zmiany danych w księgach wieczystych jeśli masz, jeśli nie, no to 2 masz na potem albo do wglądu w pracy itd.

Zapychaj do USC - powinny już być do odebrania

Dowód jest ważny 3 miesiące. Czeka się na nowy miesiąć, możesz w tym czasie posługiwać się starym. Wydaje mi sie, że jeśli zarezerwujesz np. wakacje z nowym nazwiskiem, bo tego masz uzywac, majac stary dowod/paszport - musisz mieć zawsze ze sobą ten odpis, żeby potwierdzić, że Ty to Ty...

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy trzeba być razem, ale popisuje się odbiór dokumentów.
Co do wymiany dokumentów nam coś mówili że dowód osobisty należy wymienić do 2 tyg. po ślubie (wtedy bezpłatnie)
Co do ważności paszportu - po ślubie ważny ten stary jest tylko do 60 dni. Też trzeba wymienić. Za wymianę się niestety już płaci.
My byliśmy razem bo tak wyszło, ale dowód jeden wystraczylo pokazać. Wydanie dowodu osobistego jest bezpłatne od zeszłego roku, nawet jak sie zgubi.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot

Edytowane przez ewuszkaaa
Czas edycji: 2012-06-21 o 08:33
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:34   #204
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Super! Dziękuję za tak obszerną informację. Fakt, Ania ma oryginalną i wyjątkową urodę. Jest śliczna
Co ustaliliście w sprawie ZAIKS i jakich piosenek się nauczyli?
Czy mi się wydaje, czy Ty studiujesz/studiowałaś prawo na UJ?
generalnie, to już od nas zależy czy chcemy zapłacić, czy nie. Ale zapłacimy i bedziemy mieć święty spokój. Dziś dzwoniłam, to facet powiedział, żebym wypełniła wniosek i oni mi dadzą znać ile to będzie kosztowało, ale nie więcej niż 200 zł. Co do piosenek to na pewno Alicia Keys If I aint got you i Aerosmith - I dont want to miss a thing, a reszty nie pamiętam, szybko mówiła i mi z głowy wyleciało.
Prawo skończyłam 4 lata temu...o taka stara jestem
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:41   #205
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Kocurku pięknie wyglądaliście

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
PS. Miałam pytać już kiedyś:
DO DZIEWCZYN które miały DJ'ów:
Jak się spisał DJ zamiast orkiestry? Czuć było różnicę? Jak bawili się go0ście?
U mnie sprawdził się genialnie ciagle ktoś tańczył, leciała muzyka dla każdego - dla młodszych i starszych, nowości i klasyka typu Sinatra, lata 60-te, 70-te, 90-te, nie zabranialiśmy disco polo, ale jakoś nie leciało. DJ nie musiał gadać, żeby podrywać ludzi do tańca, ale do niektórych piosenek robił komentarz co to za piosenka, kto śpiewa, z jakiego okresu, tak delikatnie zagajał

Zgadzam się z Ewusią - oryginał to oryginał. Ja osobiście nie potrafię tańczyć 2na1, męczy mnie to, a zespoły grają cały czas na ten sam rytm, pod 2na1 i strasznie mnie to drażni, nawet jak jest fajny wokal, to zmieniony rytm wszystko psuje i nie umiem

Do tego cały czas leciała jakaś muzyka do kotleta tylko cicho

My nie mieliśmy wodzireja, ale DJ poprowadził nam oczepiny, wręczanie prezentów dla rodziców i inne oficjalne sprawy

Bawiłam się tylko na jednym jedynym weselu, gdzie zespół grał, ale grał tak jak oryginał, rytm ten co w oryginale, bez tego własnie rytmu weselnego i był saksofon, więc byłam zakochana w nich Ale to tylko raz...
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot

Edytowane przez ewuszkaaa
Czas edycji: 2012-06-21 o 08:43
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:44   #206
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość

Bawiłam się tylko na jednym jedynym weselu, gdzie zespół grał, ale grał tak jak oryginał, rytm ten co w oryginale, bez tego własnie rytmu weselnego i był saksofon, więc byłam zakochana w nich Ale to tylko raz...
u nas były skrzypce i jak nam zagrali Zabiorę Cię właśnie tam Kancelarii to oboje mieliśmy łzy w oczach coś pięknego
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:46   #207
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

stwierdzam, że dom teściowej mnie nie lubi..właśnie otwierałam szafkę w kuchni i drzwiczki wypadły z zawiasów i ni cholery nie mogę ich dokręcić
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:52   #208
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
To my...


Słabej jakości, ale zawsze jakieś...
Wyglądaliście przepięknie

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
PS. Miałam pytać już kiedyś:
DO DZIEWCZYN które miały DJ'ów:
Jak się spisał DJ zamiast orkiestry? Czuć było różnicę? Jak bawili się go0ście?
DJ spisał się rewelacyjnie przerwy w muzyce były może dwie , zabawy były fajnem, goście bawili się wspaniale i wszyscy go chwalili. Nasze wesele to było pierwsze z DJem na jakim byliśmy, mieliśmy obawy, ale naprawdę wyszło super i byliśmy bardzo zadowoleni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:53   #209
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Dzień dobry
Od rana padam z nóg. Zabrałam pracę do domu żeby nadrobić. Pracuję dopiero 50 minut i już tego żałuję. Daję sobie jeszcze pół godziny i kończę, bo się wykończę.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:07   #210
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Dziekuje kochane za piekne słowa!

Faktycznie bylismy szczęsliwi w tym dniu!

Co do wodzireja to sprawdziłą sie w 100%. Grał co chcislismy i było super.

Wyjeżdzajac za granice musicie podac nazwisko jakie bedziecie mały w paszporcie w dniu wyjazdu. Jeśli, któras zdązy wyrobic nowy to podajecie nowe nazwisko jesli nie ma sznas na nowy paszport to jedziecie na starym.


Moje klientki nawet kilka ładnych miesiecy jeżdża na starych paszportach



Ja wróćiłam własnie od lekarza...mam angine i antybiotyk dostałam....
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.