Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 15:46   #181
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
moje dziecię dziś w nocy nawet dało mi pospać pobudka o 1 i 4 później o 7 i o dziwo po tym karmieniu usnęła i ja też i pierwszy raz spałam do 9

Dziś byłyśmy już na drugiej wizycie kontrolnej u okulisty (Natala nawet tak bardzo nie płakała) i jest ok
Jak człowiek ma wcześniaka to się najeździ do tych poradni i specjalistów ale najważniejsze dziecię jest.
Właśnie miałam czas żeby zjeść śniadanie
niunia20 trzymamy kciuki-będzie dobrze-pij dużo wody-przez odpowiednie nawadnianie organizmu zwiększa się ilość wód płodowych.

Pytanie do mam karmiących swoje maluchy mm lub dokarmiających mm:
czym przepajacie swoje pociechy?
super że u okulisty w porządku!

ja dopajam wodą.. na początku podawałam herbatki z kopru i rumianku z Hipp'a ale stwierdziłam że wolę uczyć ją pić wodę z tym że mamy z tym problem ostatnio bo mi pluje wodą albo trzyma smoczekw buzi i nie pije a ostatnio tylko lizała smoczek jak jej woda zaczynała lecieć próbowałam podawać rumianek parzony z torebki i niestety zbierała go w buzi i jej bokami uciekał bo nie smakował
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 15:51   #182
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Teraz 3 miesiące non stop- ściągamy tylko do kąpania. Po tych 3 miesiącach, całą noc i 2-3 h dziennie w trakcie spania, spaceru itp.

Jakby któraś chciala zobaczyć raczkujące maleństwo z szyną http://www.youtu.be.com/watch?v=XYTndu-A1S8 trzeba usunąć kropkę jakby się wykrzaczyło

Najgorzej mamy z ubraniami, nie można ściagać szyny do przebierania, przewijania więc musimy mieć takie ubranka z guziczkami/napami aż do końca ubranka, a jak na złość mam tylko takie 2. Jedne śpiochy z guziczkami pocięłam, tzn odcięłam stópki :P

Dziewczyny czy Wasze maluchy dostrzegły już telewizor? zostawiłam małego w bujaczku ,w ogóle nie zwróciłam uwagi ze patrzy na tv i poszłam do kuchni. Przyszłam zasłoniłam mu tv a on w ryk, odsłoniłam zaczął się śmiać i tak dwa razy. Wzięłam go na rączki, ale wyginał głowę w stronę tv.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Te szyny dla dobra malej,wiesz ze jej to pomoze ale dobre to pociecie ciucha
A ja juz myslalam ze cos jest nie tak z Liwka bo tez w tv patrzy jak tylko moze,uspokoilyscie mnie

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Co do dopajania to u nas najbardziej smakuje rumianek z torebki parzony wlasnie,woda ale zdecydowanie w mniejszym stopniu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:07   #183
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

mam dość. jest mi smutno i przykro źle sie czuje.

Wróciłam. Ogólnie fajnie było. Kacperek od "ciotki" dostał 3body

Mały taki opatulony bo zimno było, [teraz tez jest;/]
Lubie ten wózek ale ma za mały kosz jak dla mnie albo ja mam za dużo rzeczy

Basiuuuuu- wygląda to strasznie, ale to dla Jej dobra. ;*
Nie dostałam żadnej wiadomości ;( na PW tez nie . ;(

Komorowska tak my też dopajamy. Obecnie jabłko rozcieńczone... albo inaczej- 50ml wody 2 łyżki soku ;P ,, woda i rumianek ale rumianek rzadziej ostatnio. Super że u okulisty wszystko ok




Zaraz bedziemy jesc słoiczkowe jabłuszko... jak nie posmakuje to ja nie wiem..............
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:13   #184
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Basiaaaaaaaaa- u nas na wątku ze starszymi dziećmi mamy chłopczyka, który od urodzenia z szyną właśnie. Później już tylko na noc. Ale jest poprawa, więc warto. A dziecko się przyzwyczaja i dla niego to naturalne jest później.

Dziewczyny ale kusicie z tym rozszerzaniem. Pola tak łakomie patrzy jak coś jemy. Aż korci jej coś podać

A z miłych wieści byłam wczoraj u fryzjera. Włosy też mi już lecą garściami. Zrobiłam sobie pasemka na odrosty i podcięłam sporo. Czułam się bosko - taki luksus.

Edytowane przez iga9
Czas edycji: 2014-02-20 o 16:15
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 16:24   #185
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
mam dość. jest mi smutno i przykro źle sie czuje.

Wróciłam. Ogólnie fajnie było. Kacperek od "ciotki" dostał 3body

Mały taki opatulony bo zimno było, [teraz tez jest;/]
Lubie ten wózek ale ma za mały kosz jak dla mnie albo ja mam za dużo rzeczy

Basiuuuuu- wygląda to strasznie, ale to dla Jej dobra. ;*
Nie dostałam żadnej wiadomości ;( na PW tez nie . ;(

Komorowska tak my też dopajamy. Obecnie jabłko rozcieńczone... albo inaczej- 50ml wody 2 łyżki soku ;P ,, woda i rumianek ale rumianek rzadziej ostatnio. Super że u okulisty wszystko ok




Zaraz bedziemy jesc słoiczkowe jabłuszko... jak nie posmakuje to ja nie wiem..............
a czemu Ci smutno?


Iga, moja Nela też patrzy jak jemy i rusza ustami jak jem tak jakby i ona jadła
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:00   #186
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Mam płyn natłuszczający z tej serii. Jest super dla Małego. Kremu używamy tego samego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pokażesz jaki dokładnie bo w sklepie ziajki znaleźć nie mogę ;(
Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
RYba na twarzy to kiepsko. Ja maść chlest. kupiłam bez recepty. zapytaj najpierw w aptece.
Też si jakiegoś skórnego dziadostwa w ciązy nabawiłam. raz na kilka tyg. wysychają mi tak strasznie dłonie, że aż pękają do krwi miejscami a całe są takie jakby zsiekane jak czasem od mrozu. Próbowałam różnych cudactw maści choles. też, ale najlepiej działa oliwa z oliwek na gruuuubo i na noc rękawiczki na to, no ale na twarzy to raczej nie wypali. Dermatolog niby mówił, że to od hormonów się zrobiło, ale jakoś póki co ciągle się pojawia
mam dokładnie to samo z dłońmi i nie wiem skąd to się wzięło
Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
moje dziecię dziś w nocy nawet dało mi pospać pobudka o 1 i 4 później o 7 i o dziwo po tym karmieniu usnęła i ja też i pierwszy raz spałam do 9

Dziś byłyśmy już na drugiej wizycie kontrolnej u okulisty (Natala nawet tak bardzo nie płakała) i jest ok
Jak człowiek ma wcześniaka to się najeździ do tych poradni i specjalistów ale najważniejsze dziecię jest.
Właśnie miałam czas żeby zjeść śniadanie
niunia20 trzymamy kciuki-będzie dobrze-pij dużo wody-przez odpowiednie nawadnianie organizmu zwiększa się ilość wód płodowych.

Pytanie do mam karmiących swoje maluchy mm lub dokarmiających mm:
czym przepajacie swoje pociechy?
my przepajamy wodą, było trochę wojowania, ale mały w końcu załapał że pijemy codziennie i już idzie bez problemu

a tak w ogóle to musiałam
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:05   #187
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Brokul robi furore na watku
Lilith jak znajdziesz sposob na te dlonie daj cynkbi sprobuj sobie tej oliwy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 17:19   #188
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Byłyśmy jednak na spacerku prawie 2h, bo się rozpogodziło Zahaczyłyśmy o przychodnię i mała waży 5220 Ładnie nam rośnie niuńka, ażnie mogę uwierzyć, że ma prawie 4kg więcej niż przy urodzeniu
Teraz Majka dosypia w wózku a ja się raczę kawusią

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość

Dziewczyny po CC ćwiczycie coś? Ja chętnie bym zaczęła.
Ja jeszcze nie a wypadało by zacząć tylko nie wiem kiedy, bo już doba jest za krótka

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość

U nas niestety Kuba znowu wirusa przywlókł z przedszkola Ma mega gorączkę i kaszel taki suchy męczący. Więc mam już 2 nocki zarwane, bo non stop wstaję albo karmić albo latam sprawdzić, czy mu gorączka nie skacze, albo leki podać.
Bidulek Taki okres teraz chorobowy
Zdróweczka życzę

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Liwka usnela to mam chwile,jutro mam egzamin poprawkowy wiec wieczorem bede sie uczyc.
Mam ochote na zupe krem z papryka i pomidorami,ma ktoras jakis przepis?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To trzymam kciuki zdasz na pewno!!

Rybko - co się stało??
Uzupełnisz wagę Majeczki plis 5220g 20 tydzień (13 kor.)

Komorowska - super, że oczka Natalki zdrowe
Maja też wcześniak a wcale nas po lekarzach nie ganiają...co kraj to obyczajm chociaż tu też zależy w jakim stanie dziecko wypisali, bo znajomej synek urodzony w 26tc z wagą 836g ciągle jest gdzieś wzywany i kontrolowany...Maja jak do tej pory miała jedną wizytę u okulisty w grudniu,( następna w lipcu) i jedną wizytę w szpitalu u swojego lekarza z neonatologii (nastepna 10 marca ).
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:35   #189
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

aaa bo zawsze jak ktos potrzebuje pomocy to nie odmawiam. Ja potrzebuje dzisiaj. NIkt nie moze mi dzisiaj pomóc Wszyscy mają inne plany. A ja dzisiaj z małym odkąd wróciliśmy nie daje sobie rady. Boli mnie głowa, dwa ketonale za mną, a gdzie tam do 21... nie mam czasu i możliwości nawet baka puścić, wiec nie wspomianm o herbacie...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 17:50   #190
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
aaa bo zawsze jak ktos potrzebuje pomocy to nie odmawiam. Ja potrzebuje dzisiaj. NIkt nie moze mi dzisiaj pomóc Wszyscy mają inne plany. A ja dzisiaj z małym odkąd wróciliśmy nie daje sobie rady. Boli mnie głowa, dwa ketonale za mną, a gdzie tam do 21... nie mam czasu i możliwości nawet baka puścić, wiec nie wspomianm o herbacie...
współczuję...tak to jest, że jak pomoc potrzebna to nikogo nie ma
A co Kacperek dziś nie chce współpracować?? Nie posiedzi w bujaczku czy na macie, żebyś mogła choć chwilę odsapnąć??
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:02   #191
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj ciut lepiej. Gardło doszło do siebie, Został jeszcze katar gigant no i dzieć-maruda.
U mnie wciąż całe górne drogi oddechowe zatkane


Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
jeszcze wczoraj się biliśmy z tż i kurde ja go psikałam takim spryskiwaczem do kwiatków, a on się schował w sypialni i tam mam farbki do malowania palcami coby ulki odciski zrobć i mnie wysmarował nimi a potem ja jego i mi się niechcący posmarowało budkę wózka... granatową farbką...!!
Ale macie zabawy


Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
http://www.google.pl/imgres?sa=X&es_...tart=0&ndsp=20

o taki mam, dobrze, że jasnozielony, bo ten czarny jak trumienka wygląda...
Już sobie wygooglałam. Hmmm, a nie masz jakiegoś pokrowca na nóżki/śpiworka?

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ze stópkami skierowany do środka się urodziła tzw, stopy końsko-szpotawe
To pamiętam, nie myślałam, że takie szyny się na to zakłada. Takie rozpórki zawsze kojarzyłam z dysplazją itp.
Na pewno ciężko jest, ale najważniejsze, że małej to pomoże


Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze maluchy dostrzegły już telewizor? zostawiłam małego w bujaczku ,w ogóle nie zwróciłam uwagi ze patrzy na tv i poszłam do kuchni. Przyszłam zasłoniłam mu tv a on w ryk, odsłoniłam zaczął się śmiać i tak dwa razy. Wzięłam go na rączki, ale wyginał głowę w stronę tv.
Mała robi wszystko, żeby patrzeć w tv. Nie myślałam, że dziecko może przybierać takie pozy

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
w ogole chyba się nie chwaliłam - waga dalej spada mam już -24 kg na minusie
tj. o 5 kg mniej niż wazylam przed ciążą

I po cichu zazdroszczę


Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Dziewczyny po CC ćwiczycie coś? Ja chętnie bym zaczęła.
Mam więcej zapału niż chęci


Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
zmieniłaś czcieonkę i nie mogę się przyzwyczaić
Bo ja z telefonu nie mogę zmienić na "moją" A pewnie będę częściej pisać z telefonu...

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
mam dość. jest mi smutno i przykro źle sie czuje.

Zaraz bedziemy jesc słoiczkowe jabłuszko... jak nie posmakuje to ja nie wiem..............
Co się stało?

I jak jabłuszko? Posmakowało?



Piszecie o wypadkach z dziećmi. Mąż wczoraj wieczorem robił herbatę i po wlaniu całego kubka ten pękł w połowie i cały wrzątek spłynął po blacie i podłodze, rozpryskując się i oblewając po drodze nogę mojego męża. I tak sobie pomyślałam co by było gdyby Nina była większa i tam stała Przecież kto mógł pomyśleć, że kubek pęknie? Chyba będę robić herbatę w zlewie



---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
aaa bo zawsze jak ktos potrzebuje pomocy to nie odmawiam. Ja potrzebuje dzisiaj. NIkt nie moze mi dzisiaj pomóc Wszyscy mają inne plany. A ja dzisiaj z małym odkąd wróciliśmy nie daje sobie rady. Boli mnie głowa, dwa ketonale za mną, a gdzie tam do 21... nie mam czasu i możliwości nawet baka puścić, wiec nie wspomianm o herbacie...

Nie jest wyssane z palca, że największych przyjaciół poznaje się w biedzie.
Podeślij Kacperka do nas, akurat idziemy się kąpać, to przy okazji i młodego wykąpiemy


---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Co to za dziki brokuł?
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 18:19   #192
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Brokul robi furore na watku
Lilith jak znajdziesz sposob na te dlonie daj cynkbi sprobuj sobie tej oliwy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Eeej ja tez mam takie lapy.. suche szorstkie pekaja ostatnio kazda kostke przy palcach mialam popekane az mnie bolaly.. ulge przyniosl mi krem do twarzy Bioderma do skory atopowej smarowalam i mie przeszlo a teraz znowu wrocilo..





Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
aaa bo zawsze jak ktos potrzebuje pomocy to nie odmawiam. Ja potrzebuje dzisiaj. NIkt nie moze mi dzisiaj pomóc Wszyscy mają inne plany. A ja dzisiaj z małym odkąd wróciliśmy nie daje sobie rady. Boli mnie głowa, dwa ketonale za mną, a gdzie tam do 21... nie mam czasu i możliwości nawet baka puścić, wiec nie wspomianm o herbacie...
Do baka nie trzeba czasu
No tak to juz jest niestety z ta pomoca...



Czytam wlasnie Mamo to ja i jest o: obalaniu mitow o spaniu razem z dzieckien w lozku, o alergii pokarmowej, o anemii, co zrobic jak dziecko nie chce pic z butelki i o rozszerzaniu diety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:32   #193
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

to chyba kupię ten numer Mamo to ja
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:39   #194
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
to chyba kupię ten numer Mamo to ja
Duzo ciekawych artykulow jest
Jeszcze kupilam Dziecko tez troche jest do poczytania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:53   #195
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Byłyśmy jednak na spacerku prawie 2h, bo się rozpogodziło Zahaczyłyśmy o przychodnię i mała waży 5220 Ładnie nam rośnie niuńka, ażnie mogę uwierzyć, że ma prawie 4kg więcej niż przy urodzeniu
Teraz Majka dosypia w wózku a ja się raczę kawusią

To trzymam kciuki zdasz na pewno!!

Rybko - co się stało??
Uzupełnisz wagę Majeczki plis 5220g 20 tydzień (13 kor.)

Komorowska - super, że oczka Natalki zdrowe
Maja też wcześniak a wcale nas po lekarzach nie ganiają...co kraj to obyczajm chociaż tu też zależy w jakim stanie dziecko wypisali, bo znajomej synek urodzony w 26tc z wagą 836g ciągle jest gdzieś wzywany i kontrolowany...Maja jak do tej pory miała jedną wizytę u okulisty w grudniu,( następna w lipcu) i jedną wizytę w szpitalu u swojego lekarza z neonatologii (nastepna 10 marca ).
dla Majeczki, goni Liwkę, 300 gram różnicy między nimi w tej chwili jest
aaaaaaaaale malutkie dziecko miala, 836 g, prawie go nie było. ale może dlatego że miał poniżej 1 kg jest bardziej sprawdzany. My też okulistę zaliczyliśmy i ortopedę.

kciuki się przydadzą

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Liwia dziś odkryła nową możliwość zmiany tonu głosu i cały dzień piszczy i to takim wysokim głosem że aż uszy bolą ale fajne to jest jak tak gaworzy

maż właśnie mnie wqrzył, ( skomentował ze jak siędzę to mam oponkę na brzuchu)on schudł wiec mam na niego patrzeć i coś mu powiedzieć ale że ja schudłam to cisza, wiec mu powiedziałam ze ja byłam w ciąży i urodziłam dziecko a on nie, wiec niech się odczepi nie skomentuje brzydkim słowem bo ktoś mnie poda i zostanę ukarana przez admina

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

ale właśnie los się na nim zemścił bo przebierał Liwie i zaczęła sikać tak ze musi jej body przebrać
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:08   #196
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Iga, moja Nela też patrzy jak jemy i rusza ustami jak jem tak jakby i ona jadła
Mój też tak robi

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
aaa bo zawsze jak ktos potrzebuje pomocy to nie odmawiam. Ja potrzebuje dzisiaj. NIkt nie moze mi dzisiaj pomóc Wszyscy mają inne plany. A ja dzisiaj z małym odkąd wróciliśmy nie daje sobie rady. Boli mnie głowa, dwa ketonale za mną, a gdzie tam do 21... nie mam czasu i możliwości nawet baka puścić, wiec nie wspomianm o herbacie...
Ryba Oby jutrzejszy dzień był lepszy.
Ja też lubię nasz wózek, ale kosz ma faktycznie do bani. Nie dość, że mały, to jeszcze ciężki dostęp do niego.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Czytam wlasnie Mamo to ja i jest o: obalaniu mitow o spaniu razem z dzieckien w lozku, o alergii pokarmowej, o anemii, co zrobic jak dziecko nie chce pic z butelki i o rozszerzaniu diety :

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A co tam o tym spaniu z dzieckiem piszą? Ja mam jakieś wyrzuty sumienia, że mały wylądował w swoim łóżeczku, zamiast tulić się jeszcze do mamuni Aczkolwiek dziś dalej konsekwentnie go tam okładam.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:12   #197
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Mój też tak robi



Ryba Oby jutrzejszy dzień był lepszy.
Ja też lubię nasz wózek, ale kosz ma faktycznie do bani. Nie dość, że mały, to jeszcze ciężki dostęp do niego.


A co tam o tym spaniu z dzieckiem piszą? Ja mam jakieś wyrzuty sumienia, że mały wylądował w swoim łóżeczku, zamiast tulić się jeszcze do mamuni Aczkolwiek dziś dalej konsekwentnie go tam okładam.
Ze mitem jest to ze dziecko sie przyzwyczaja do spania z rodzicami ze to jest okres przejsciowy jak ssanie piersi i najlepszy czas na uczenie spania w lozeczku jest miedzy 10 a 16 mz i ze pediatrzy sami zalecaja spanie z malychem raz na jakis czas


TZ jutro ma wolne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:36   #198
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

jak wkleic plik PDF tutaj?


aaaaaa, umieram. Mata nie bujaczek nie. masakra.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:46   #199
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

kh
__________________
..

Edytowane przez ryba91
Czas edycji: 2014-03-15 o 07:01
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 19:54   #200
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

dziewczyny, mam problem

kilka dni temu już nie wiem dokłądnie co to za dzień, podałam jabłko malemu i mu nie smakowałlo zjadł dosłownie odrobinę, reszte wypluł z płaczem... następnego dnia była zielona kupa. Potem mu dałam ugotowane to jabłko, nie zjadł... wiec olałam .. przez 3 dni dawałam co innego. Potem dałam gruszkę bo nie robił długo kupki, po gruszce kupka piękna na dwa pampy. Dałam mu wczoraj pierwszy raz kleik, nic nie zauwazyłam. Dzisiaj dostał też kleik i dałam mu jabłko ze słoiczka- zasmakowało, choć troche sie krzywił.. no i po zjedzeniu jabłka[ok 5 łyżeczek], jakies 40 minut później zjadł mleko z kleikiem i od tamtej pory maly sie ciągle pręży, marudzi, stęka, płacze i znów pręży. Jabłko czy kleik?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:57   #201
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
jak wkleic plik PDF tutaj?


aaaaaa, umieram. Mata nie bujaczek nie. masakra.
U nas niestety też są ostatnio takie dni,a ja teraz sama od 7 do 17:30 conajmniej jestem.

Właśnie karmię niunke i mam nadzieje że zaśnie.
Wgl przyszła dzisiaj książeczka którą chce uzupełniać "moje pierwsze pięć lat" Anne Geddes, uwielbiam jej zdjęcia. A na chrzciny Zuza dostała taką książeczkę ale jak dla mnie beznadziejna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:58   #202
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ryba ciezko orzec yrzeba ze trzy dni na jednym produkcie nowym trzymac to latwiej wylapac

Beatka trzymam jutro kciuki a maz niech sie odczepi od oponki

Paulina duzaaa Maja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:59   #203
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam problem

kilka dni temu już nie wiem dokłądnie co to za dzień, podałam jabłko malemu i mu nie smakowałlo zjadł dosłownie odrobinę, reszte wypluł z płaczem... następnego dnia była zielona kupa. Potem mu dałam ugotowane to jabłko, nie zjadł... wiec olałam .. przez 3 dni dawałam co innego. Potem dałam gruszkę bo nie robił długo kupki, po gruszce kupka piękna na dwa pampy. Dałam mu wczoraj pierwszy raz kleik, nic nie zauwazyłam. Dzisiaj dostał też kleik i dałam mu jabłko ze słoiczka- zasmakowało, choć troche sie krzywił.. no i po zjedzeniu jabłka[ok 5 łyżeczek], jakies 40 minut później zjadł mleko z kleikiem i od tamtej pory maly sie ciągle pręży, marudzi, stęka, płacze i znów pręży. Jabłko czy kleik?
Rybka to może być i jedno i drugie, albo może połączenie tych dwóch rzeczy na raz
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:01   #204
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam problem

kilka dni temu już nie wiem dokłądnie co to za dzień, podałam jabłko malemu i mu nie smakowałlo zjadł dosłownie odrobinę, reszte wypluł z płaczem... następnego dnia była zielona kupa. Potem mu dałam ugotowane to jabłko, nie zjadł... wiec olałam .. przez 3 dni dawałam co innego. Potem dałam gruszkę bo nie robił długo kupki, po gruszce kupka piękna na dwa pampy. Dałam mu wczoraj pierwszy raz kleik, nic nie zauwazyłam. Dzisiaj dostał też kleik i dałam mu jabłko ze słoiczka- zasmakowało, choć troche sie krzywił.. no i po zjedzeniu jabłka[ok 5 łyżeczek], jakies 40 minut później zjadł mleko z kleikiem i od tamtej pory maly sie ciągle pręży, marudzi, stęka, płacze i znów pręży. Jabłko czy kleik?
Kurcze ciężko wyczuć, ale skoro wczoraj nic nie było po kleiku to może to jabłka. Najpewniej dowiesz się jutro jak np podasz tylko jabłka albo tylko mleko z kleikiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:03   #205
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Duzo ciekawych artykulow jest
Jeszcze kupilam Dziecko tez troche jest do poczytania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zła kobieta, a co ciekawego w Dziecku?

dostałam paczkę z Hipp ze zniżkami do Rossa na słoiki po 4. m-cu
poza tym to pewnie niedługo wyłysieję, włosy mi wypadają garściami ;(
moje dziecko chyba ma początek kolejnego skoku w kółko marudzi dopóki nie pada ze zmęczenia....
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:21   #206
Firjal
Raczkowanie
 
Avatar Firjal
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 393
GG do Firjal
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam się i ja w nowym wątku.Ale szalejecie

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Hejka mamusie

Dzięki z całego serca za kciukasy i dalej trzymać - ślicznie proszę
Jest serducho w niedzielę byłam na usg i ślicznie pikało Aż się boję cieszyć bo wiem że będzie trudno. Cukrzyca dalej atakuje i już schudłam 3 kg ale pewnie skończy się insuliną jak dzidziol będzie większy. Na razie mam lekkie mdłości na szczęście bez wymiotów i czuję się zmęczona , ta ciąża od samego początku jest inna od poprzedniej i mam nadzieję że to dobry znak . Muszę też niestety robić codziennie zastrzyki w brzuch z clexane bo układ krzepnięcia mi się rozjechał brzydko mówiąc a najgorsze to jest to że ten lek ciężko zdobyć. Braki są już w hurtowniach i nie wiem czy coś zdobędę a mam brać prawdopodobnie przez całą ciążę.


Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Beatko pytalas w poprzednim watku co u mnie wiec juz pisze-

Ahhhh.... Nie wiem co i jak Wam napisać...
Nie chciałabym Was martwić ale umnie nie za ciekawie...

Z piątku na sobotę w nocy o 1 godzinie odeszły mi wody... Spalam i zaczelam się delikatnie przebudzac na siusiu i nawet dobrze się nie rozbudzilam i polecielo... Myslalam ze sie posikalam ale pozniej non stop ze mnie leciało wiec jak jeszcze zobaczylasm na wkładce taki wielki glucior to nie mialam watpliwosci. Leże w szpitalu i codziennie mam usg - sprawdzają czy serducho bije i ogólnie mówią ze z każdym dniem jest więcej tych wód ale ciagle się ze mnie sączy... Jest mi cholertnie przykro ze znowu mnie to spotyka...

Nanusia super ze serduszko bije
Będzie dobrze. Trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Lineczko dla Nelki. Pięknie

Olenka zdrowiej nam

Taszanta jej, dobrze, że małej nic się nie stało. Miałaś niezły refleks, że ją osłoniłaś

Lusesita za wagę.

Dziewczyny po CC ćwiczycie coś? Ja chętnie bym zaczęła.
Ja czekam jeszcze tydzień - będzie wtedy 3 miesiące i zaczynam bo już patrzeć na siebie nie mogę


Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Średnio Z tym przetrzymaniem, leżymy W łóżku Z 30 minut A później już musze przebrać przed jedzeniem. Ten pampers jest zazwyczaj od 4 W nocy









Mnie już powoli przestają tak wypadać ale była tragedia teraz już przy rozczesywaniu,a wcześniej jak widziałam ile mi leci podczas mycia to płakałam. Fryzjerka mi powiedziała żebym się nie przejmowała tylko że wcześniej to ja łysa mogę zostac. Mówiła że od 2 do 8 miesiąca po porodzie tak mogą lecieć. Ja karmię Mm więc się faszeruje różnymi specyfikami, kupiłam Nafte I mama mi kupiła jakiś szampon i ampułki do wcierania




U nas była faza na tv teraz już mniej ale wcześniej tylko czekała aż ktoś włączy to pudło

Sent from my XT320 using Wizaz Forum mobile app
Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
dla Majeczki, goni Liwkę, 300 gram różnicy między nimi w tej chwili jest
aaaaaaaaale malutkie dziecko miala, 836 g, prawie go nie było. ale może dlatego że miał poniżej 1 kg jest bardziej sprawdzany. My też okulistę zaliczyliśmy i ortopedę.

kciuki się przydadzą

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Liwia dziś odkryła nową możliwość zmiany tonu głosu i cały dzień piszczy i to takim wysokim głosem że aż uszy bolą ale fajne to jest jak tak gaworzy

maż właśnie mnie wqrzył, ( skomentował ze jak siędzę to mam oponkę na brzuchu)on schudł wiec mam na niego patrzeć i coś mu powiedzieć ale że ja schudłam to cisza, wiec mu powiedziałam ze ja byłam w ciąży i urodziłam dziecko a on nie, wiec niech się odczepi nie skomentuje brzydkim słowem bo ktoś mnie poda i zostanę ukarana przez admina

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

ale właśnie los się na nim zemścił bo przebierał Liwie i zaczęła sikać tak ze musi jej body przebrać
Mi jest ciężko stwierdzić czy wypada mi więcej niż zawsze bo mam kręcone i czeszę tylko po myciu a wtedy zawsze wyłazi masa
Ale byłam ogarnąć moją czuprynę wczoraj u mojej koleżanki fryzjerki i podała mi kurację na wypadanie włosów dla mojej mamy. Jak chcecie to napiszę, ale nie sprawdzałyśmy jeszcze.

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
kh
O fajnie


Mały w 12 tygodniu waży 5155 g i w końcu jesteśmy między 3 a 10 centylem. Na szczepieniu trochę płakał - dostał 4 piki - standardowe i załapaliśmy się na darmowe pneumokoki. Niestety nie obyło się bez gorączki i mega płaczu. Dwie godziny leżałam z nim na gołej klacie pod kocykiem a każdy mój ruch to zaraz się budził i w płacz. Bidul mój.

W sobotę wybieramy się na imprezkę do lokalu na 50 urodziny mojego taty i 75 babci - robią razem. Słodka kreacja dla Kacpra gotowa
Pojemy pyszności
__________________
Kacper : 26.11.2013 g:13:20

Kciuki za Anię
Firjal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:22   #207
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

ja wiem ze 3-4 dni jeden produkt. jablko dalam 2 razy bo raz surowe a potem gotowane. zrobilamprzerwe bo skor nie chcial.. a wczoraj kupilam jabluszko z gerbera bo chcialam zeby maly tez je lubil i dzisiaj podalam, jutro tez zamierzałam i po jutrze... tylko jak taka akcja to sie zaczelam zastanawiac... czy to ten kleik czy jablko... jutro w takim razie podam ino jabłko


maly taki maruda, spal bardzo malo tylko 2x 15minut, przed kapiela sie zaczal wyglupiac a teraz spi podczas karmienia...
uwaga- kapiel bez placzu. placztylko podczas ubierania skarpetek jest coraz lepiej
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:25   #208
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
zła kobieta, a co ciekawego w Dziecku?

dostałam paczkę z Hipp ze zniżkami do Rossa na słoiki po 4. m-cu
poza tym to pewnie niedługo wyłysieję, włosy mi wypadają garściami ;(
moje dziecko chyba ma początek kolejnego skoku w kółko marudzi dopóki nie pada ze zmęczenia....
W co sie bawic z dzieckiem (to o czym Rybka wspominala) o siadaniu o karmieniu z miloscia o kaszy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:29   #209
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
dla Majeczki, goni Liwkę, 300 gram różnicy między nimi w tej chwili jest
aaaaaaaaale malutkie dziecko miala, 836 g, prawie go nie było. ale może dlatego że miał poniżej 1 kg jest bardziej sprawdzany. My też okulistę zaliczyliśmy i ortopedę.

kciuki się przydadzą

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Liwia dziś odkryła nową możliwość zmiany tonu głosu i cały dzień piszczy i to takim wysokim głosem że aż uszy bolą ale fajne to jest jak tak gaworzy

maż właśnie mnie wqrzył, ( skomentował ze jak siędzę to mam oponkę na brzuchu)on schudł wiec mam na niego patrzeć i coś mu powiedzieć ale że ja schudłam to cisza, wiec mu powiedziałam ze ja byłam w ciąży i urodziłam dziecko a on nie, wiec niech się odczepi nie skomentuje brzydkim słowem bo ktoś mnie poda i zostanę ukarana przez admina

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

ale właśnie los się na nim zemścił bo przebierał Liwie i zaczęła sikać tak ze musi jej body przebrać
rosną nam dziewczyny

piszczałka kochana

Haha dobrze mu tak nie słuchaj go

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
zła kobieta, a co ciekawego w Dziecku?

dostałam paczkę z Hipp ze zniżkami do Rossa na słoiki po 4. m-cu
poza tym to pewnie niedługo wyłysieję, włosy mi wypadają garściami ;(
moje dziecko chyba ma początek kolejnego skoku w kółko marudzi dopóki nie pada ze zmęczenia....
Współczuję łysienia i skoku....wszystko minie

Ryba - hmm ciężko powiedzieć a oby dwa produkty wprowadziłaś tego samego dnia?
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:29   #210
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

POchwal sie ubrankiem

no włąsnie chciałam wrzucić tu PDF i jak sie uda to sobie pobierzecie bo ciekawe jest w tym "dziecku" artykuły
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.