Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 _________ - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 15:57   #2071
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Balbinka U nas drugie szczepienie Hania lepiej zniosla I tux po szczepieniu I wieczorem.zapobiegawczo dalam jej po szczepieniu Calpol paracetamol w syropie.4lipca mamy trzecie szczepienie,paracetamol dam order szczepieniem.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 16:02   #2072
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Balbinka U nas drugie szczepienie Hania lepiej zniosla I tux po szczepieniu I wieczorem.zapobiegawczo dalam jej po szczepieniu Calpol paracetamol w syropie.4lipca mamy trzecie szczepienie,paracetamol dam order szczepieniem.
Nam go też powiedział żeby dać ten paracetamol ale pielęgniarka powiedziała później żeby dać jak będzie miała temperaturę, żeby nie potrzebnie nie faszerować jej lekami.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 16:11   #2073
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Nam go też powiedział żeby dać ten paracetamol ale pielęgniarka powiedziała później żeby dać jak będzie miała temperaturę, żeby nie potrzebnie nie faszerować jej lekami.
nam też każą dawać dopiero jak jest temperatura i to powyżej 38, temp. też ma swoje dobre działanie do pewnego stopnia chyba
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 16:49   #2074
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość

stale pokarmy tak szybko??
tak bo Michałek jest na mm i pediatra zalecił wcześniej aby dostarczać dziecku to co potrzeba bo wy karmiące zjecie i dostarczacie a mm jest zawsze takie samo.

Pediatra powiedział, że jak by był na piersi to by mi nie zalecił tak wcześnie.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Jolka czy ja cie dobrze rozumiem,ze masz zaczac stale pokarmy od TRUSKAWEK???
nie od truskawek nie, ale sezon jest na truskawki i też mam mu je dać do zjedzenia póki są.
a myślę, że zacznę od jabłka, marchewki co dalej nie wiem...

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Truskawki?? przecież one najbardziej uczulają takie małe dzieci
lekarz kazał to dam, kto wie może nie uczulą?

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam truskawki zaczelam Wiktorii podawac krotko przed skonczeniem roczku.A Jolkowy Michas bedzie mial dopiero 3 miesiace!
Ale lekarz kazał więc zaryzykuje i zdam relacje

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Jolkaa czy ten pediatra to na pewno wie w jakim wieku Wasz Michalek jest?
Oczywiście, że wie.
Jeszcze sama go pytałam czy napewno od 4 lipca mam zacząć bo sama myślałam, że dopiero w sierpniu gdzieś a on powiedział, że tak od lipca wchodzi w 3 miesiąc i mam mu już podawać po mału stopniowo i zwiększać z czasem.
Co innego jak by był na piersi to nie. Ale, że jest na mm to tak.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Jolka gratulacje z okazji 10 tygodni
Faktycznie dziwny trochę ten lekarz Niby wszyscy lekarze mówią aby mama karmiąca nie jadła truskawek bo uczulają , a ten Twój karze dziecku je podawać??!!

A no karze, a jak karze to dam i tyle posłucham go.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Jolka wydaje mi się,że się źle z lekarzem zrozumieliśmy, truskawki są jednym z najbardziej uczulających owoców, więc byłoby to dziwne , zeby od tego Ci kazał zaczynać, popatrz na tabelki co się kiedy wprowadza , truskawki są gdzieś tam dużo później, na pierwszy rzut idą marchew i jabłko
Nie źle bo pytałam czy napewno a on tak że teraz jest sezon na truskawki i mam mu dać jeszcze wspominał o innych owocach nie tylko jabłka itp ale wszystkie.
Ale ja i tak nie zaczne od razu od truskawek tylko najpierw dam jabłko, marchew co dalej zobaczymy.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Widziałam, że pisałyście o nadżerkach.
Ja miałam ponad rok temu dokładnie w styczniu zamrażaną (krioterapia czy jakoś tak) zapłaciłam 300zł teraz już podrożało u tego co ja robiłam.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 16:49   #2075
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

moja Niuńka wczoraj http://youtu.be/Q3UyuCX8leA
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 17:14   #2076
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

ale napisalyscie!!!!

po usg glowki wszystko w porzadku Aguska zkierowanie dostalismy od neurologa bo maly kiepsko glowke trzyma, mtysle ze to taka profilaktyka

bylam dzis u meza w pracy, mlody nie chcial cycka wcale w ciagu dnia tylko herbatka wiec nic na sile, nie jadl miedzy 11 a 18 tylko pil ale w taki upal to sie nie dziwie, w srode jade na pare dni na dzialke do rodzicow

dobra ide czytac

Ivonka milo Cie widziec, napisz co u was
__________________

Edytowane przez Cytrynka_Wawa
Czas edycji: 2012-06-18 o 17:26
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 17:39   #2077
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

a ja chyba będe odstawiac od piersi małego po 12 h 90ml sciagnelam po następnych 5 60 teraz po 3 ledwie 30 do tego wlosy wypadaja a prawie nic jesc nie mogę bo malemu brzuszek po owocach dokucza czuję się osłabiona troszkę mam wyrzuty sumienia ale Filipek jak pociagnie z cycka 2 min czasem mniej i już się szarpie bo nic nie leci i jest ryk ehh źle mi z tym ale co zrobic jak mleka w piersiach coraz mniej i mały sięprzy karmieniu denerwuje i ja .
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 18:00   #2078
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
a ja chyba będe odstawiac od piersi małego po 12 h 90ml sciagnelam po następnych 5 60 teraz po 3 ledwie 30 do tego wlosy wypadaja a prawie nic jesc nie mogę bo malemu brzuszek po owocach dokucza czuję się osłabiona troszkę mam wyrzuty sumienia ale Filipek jak pociagnie z cycka 2 min czasem mniej i już się szarpie bo nic nie leci i jest ryk ehh źle mi z tym ale co zrobic jak mleka w piersiach coraz mniej i mały sięprzy karmieniu denerwuje i ja .
No tak jest czasami ze trzeba taka decyzje podjac.
Najwazniejsze zebyscie sie z tym dobrze czuli
Nic na sile!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 18:12   #2079
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

wyczyściłam te meble
myslalam ze udalo mi sie uspic dziecko na dluzej, ale niestety ,tearz lezy i patrzy na karuzelke, ciekawe jak długo tak wytrzymachyba godziny nie da rady jak Ewelinka

Jolka ja robie czesto takie kotlety z karkówki na grilla,ale mysle ze jakby je opanierowac to tez by bylo ok.
o dniu ojca dobrze ze przypomnialyscie

Natka , ale slodka ta Twoja córeczka

cziqa ja dzisiaj podjelam decyzje ze sciagac juz nie bede, bo po 12 godzinach sciagam 70-80 ml, dzis 60 wiec to bez sensu, tyle ile maly wypil mleka mojego to zawsze cos, a na sile tak jak piszesz z cyców mleka nie wycisne.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 18:27   #2080
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Balbinka U nas drugie szczepienie Hania lepiej zniosla I tux po szczepieniu I wieczorem.zapobiegawczo dalam jej po szczepieniu Calpol paracetamol w syropie.4lipca mamy trzecie szczepienie,paracetamol dam order szczepieniem.
U nas też tak było,że dwa pierwsze szczepienia był ok,tzn mały dobrze je zniózł,tylko troszke powkiczył przy wkłuciu i za chwile było tak -> Za to jak jakiś niedawny czas temu mieliśmy 3 szczepionkę-3 wkłucia to dał mały koncert.No,ale jak wróciliśmy do domu,zasnął i humor miał normalny I jak miał podwyższoną temperaturę,to dawałam mu Calpol.



Hej


Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
moja Niuńka wczoraj http://youtu.be/Q3UyuCX8leA
O,jaka słodka i jak fajnie gada I jakie ma duże oczy,pewnie każdy to mówi co???
Mój mały ma też duże niebieskie oczy i każdy jak go zobaczy,to mówi o jakie ma duże niebieskie oczy

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
No tak jest czasami ze trzeba taka decyzje podjac.
Najwazniejsze zebyscie sie z tym dobrze czuli
Nic na sile!
Dokładnie,zgadzam się Ja również np musiałam przerwać karmienie swoim mlekiem,bo miałam go coraz mniej,noi przeszłam na mm.

Edytowane przez Karinio
Czas edycji: 2012-06-18 o 18:26
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 18:37   #2081
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

dzis gadalam z kumpela co ma dziecko 7 miesiecy i jej pediatra zalecil nie ogladnia tv w domu bo synek jej sie budzil z nocy z placzem, moj tez tak czasem ma, okazalo sie ze dzieci ponoc takie male nie widza obrazu w tv tylko tak jak my w dyskotece stroboskop, wylaczyla telewizor i dziecko spi normlanie za to slucha radia, ja tez sprobuje bo u mnie tak jak u niej tv 12h leci i zobaczymy czy u nas da efekty

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
a ja chyba będe odstawiac od piersi małego po 12 h 90ml sciagnelam po następnych 5 60 teraz po 3 ledwie 30 do tego wlosy wypadaja a prawie nic jesc nie mogę bo malemu brzuszek po owocach dokucza czuję się osłabiona troszkę mam wyrzuty sumienia ale Filipek jak pociagnie z cycka 2 min czasem mniej i już się szarpie bo nic nie leci i jest ryk ehh źle mi z tym ale co zrobic jak mleka w piersiach coraz mniej i mały sięprzy karmieniu denerwuje i ja .
zrobisz to co uwazasz za najlepsze dla swojego dziecka i nie ma w tym nic zlego
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 18:39   #2082
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Ale mi się smutno zrobiło bo mojej koleżanki co ma te bliźniaczki jedna jest w szpitalu z zapaleniem opon mózgowych stan poważny. Koleżanka dzisiaj w ogóle nie nadawała się do rozmowy. Mam nadzieję że będzie dobrze
ojej oby szybko wrocila malutka do zdrowka
Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość

Emigra
fotę zrobię weekend, bo te co mam to są takie wiesz rodzinne, no i nie ma tego kwiatka i ta kiecka wygląda przez to ale głównie chodzi o to ,że na każdym jestem z kimś , ktoś jest w tle , a ja nie chcę umieszczac gdziekolwiek kogoś "obcego " zdjęć
spoko
Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
właśnie na katechezie mój proboszcz mówił,że w takich sytuacjach można ochrzcić samemu nawet, tak jak to robią czasem pielęgniarki, z wody, wypowiedzieć te słowa co trzeba i to jest tak samo wartościowy chrzest i potem trzeba to tylko do papierów wpisać .....ale to mój proboszcz
tez tak slyszalam
Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Doradzcie mi cos
Ja robie malej zwykla herbate z rumianku (100% ziola) i dodaje lyzke glukozy (chyba to glukoza na polski) i jak mala wypije troche tej herbaty to zaraz jest kupa w tych typowo dzieciecych ponoc jest bardzo malo ziol tak naprawde - w rumiankowej bodajze 1,5% rumianku?

Co do pokarmu AR to ja podaje Julce od dawna, tylko ze HUMANA AR. Jak mocno ulewala to dostawala cala porcje AR, pozniej mieszalam np 3 porcje AR i jedna zwyklego HUMANA 1, teraz jest na 3 miarkach AR i dwoch miarkach jedynki i bardzo ladnie znosi, nie ulewa tak duzo (probowalam juz wprowadzic 2 AR i 3 jedynki ale ulewala na maxa) Musisz obserwowac Viki, bo moze ja troche zapchac te mleczko i kupa moze byc bardziej zbita, ale ja wlasnie jak wyzej opisalam tak rozwiazalam nasz problem
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
U mnie sensację i rolę łóżeczkowego uspokajacza pełni karuzela Tiny Love Mała Księżniczka
mamy podobna karuzelke i Julke ona zacheca do zabawy jak wylacze muzyczke to czasem przysnie, ale najczesciej zaczyna marudzic, wiec wylaczam, podaje tetre, smoka i malej w 5 min nie ma
Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
Filip jest na karmieniu mieszanym i też rzadko robi kupy przy karmieniu mieszanym nadłużej bez kupki było 5 pełnych dni też się prężył ale to były bączki bardzo smrodawe takie do disiaj puszcza a nie zaparcie bo jak juz uwalil kupsztala to pielucha rady nie dała ale kupka była konsystencji pasty do zębów przy mieszanym ponoc taka może byc co do bebionu nie poradze bo jak raz daliśmy małemu bebilon HA to takiego ataku koleczki dostał że więcej nie probowałam i zostaliśmy przy HIPP Comfort Combiotic i jak na razie dobrze służy herbatkę z hippa podaję rumiankowa czasami i toleruje dobrze a staramy sie poic woda.

u mnie chyba przygoda z cycem sie kończy rano po całej nocy udało mi sie odciągnac zaledwie niecale 90ml obu piersi (wczoraj pogrzeszyłam wiec dzisiaj nie przystawiam a odciągam ) a niedawno znowu po ładnych paru godzinach ledwością 60 ml z obu cyców oczywiście i mam wrażenie ze to moej mleko ma kolor delikatnie zielony :
to jest chyba dla kolkowych dzieciaczkow nie? Z HUMANA tez jest ta seria Comfort probowalismy, ale u nas nie zdalo egzaminu
Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
* Musze Wam powiedzieć, że dopiero wczoraj miałam swój pierwszy raz po ciąży ha TŻ oczywiście dzisiaj chce powtórke z rozrywki
to ja Cie pobije bo u nas prawie 15 tyg od porodu a sexu nadal nie probowalismy
Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
*Na dzień ojca planuję na kartce odbić nóżki i rączki Niuńki i napisać życzenia plus ptasie mleczko
widze moj pomysl sie spodobal ja tez odbije stopki jak sie uda, wkleje malej fotke, cos naskrobie i dam czekolade truskawkowa polska
Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
tak bo Michałek jest na mm i pediatra zalecił wcześniej aby dostarczać dziecku to co potrzeba bo wy karmiące zjecie i dostarczacie a mm jest zawsze takie samo.

Pediatra powiedział, że jak by był na piersi to by mi nie zalecił tak wcześnie.



nie od truskawek nie, ale sezon jest na truskawki i też mam mu je dać do zjedzenia póki są.
a myślę, że zacznę od jabłka, marchewki co dalej nie wiem...



lekarz kazał to dam, kto wie może nie uczulą?



Ale lekarz kazał więc zaryzykuje i zdam relacje



Oczywiście, że wie.
Jeszcze sama go pytałam czy napewno od 4 lipca mam zacząć bo sama myślałam, że dopiero w sierpniu gdzieś a on powiedział, że tak od lipca wchodzi w 3 miesiąc i mam mu już podawać po mału stopniowo i zwiększać z czasem.
Co innego jak by był na piersi to nie. Ale, że jest na mm to tak.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------




A no karze, a jak karze to dam i tyle posłucham go.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------



Nie źle bo pytałam czy napewno a on tak że teraz jest sezon na truskawki i mam mu dać jeszcze wspominał o innych owocach nie tylko jabłka itp ale wszystkie.
Ale ja i tak nie zaczne od razu od truskawek tylko najpierw dam jabłko, marchew co dalej zobaczymy.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Widziałam, że pisałyście o nadżerkach.
Ja miałam ponad rok temu dokładnie w styczniu zamrażaną (krioterapia czy jakoś tak) zapłaciłam 300zł teraz już podrożało u tego co ja robiłam.
z tymi truskawkami rzeczywiscie ryzykownie, ale moze nie macie z tz alergii i tym sie lekarz kierowal? a z tak wczesnym wprowadzaniem to moze tez dlatego ze mm latwo przekarmic a Michalek moze ma juz wieksze potrzeby - nie raz slyszalam o takim postepowaniu
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ale napisalyscie!!!!

po usg glowki wszystko w porzadku Aguska zkierowanie dostalismy od neurologa bo maly kiepsko glowke trzyma, mtysle ze to taka profilaktyka

bylam dzis u meza w pracy, mlody nie chcial cycka wcale w ciagu dnia tylko herbatka wiec nic na sile, nie jadl miedzy 11 a 18 tylko pil ale w taki upal to sie nie dziwie, w srode jade na pare dni na dzialke do rodzicow

dobra ide czytac

Ivonka milo Cie widziec, napisz co u was





u nas chyba lepiej, mala po porannym czopku spala 4 h, nakarmilam ja 2 razy na spiocha, pozniej po 13 2h spaceru, o 17 znowu jedzenie na spiocha (maz musial uspic bo nie dala rady jesc) dostala paracetamol w czopku bo miala prawie 38 stopni (ja przy takiej temp juz wymiekam, obawiam sie ze mala po mnie to odziedziczyla) i teraz spi, zaraz bede ja karmic, o 21 moze kapiel i oby nocka byla lepsza
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 18:46   #2083
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

dziewczyny co daja dzieciaczka mleko mm,na ile wam starcza puszka i za jaka cene?
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 19:04   #2084
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
a ja chyba będe odstawiac od piersi małego po 12 h 90ml sciagnelam po następnych 5 60 teraz po 3 ledwie 30 do tego wlosy wypadaja a prawie nic jesc nie mogę bo malemu brzuszek po owocach dokucza czuję się osłabiona troszkę mam wyrzuty sumienia ale Filipek jak pociagnie z cycka 2 min czasem mniej i już się szarpie bo nic nie leci i jest ryk ehh źle mi z tym ale co zrobic jak mleka w piersiach coraz mniej i mały sięprzy karmieniu denerwuje i ja .
Jesteś najlepszą mama czybędziesz karmić mm czy cycem. Nie miej wyrzutów bo to nie Twoja wina
Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
wyczyściłam te meble
myslalam ze udalo mi sie uspic dziecko na dluzej, ale niestety ,tearz lezy i patrzy na karuzelke, ciekawe jak długo tak wytrzymachyba godziny nie da rady jak Ewelinka

Jolka ja robie czesto takie kotlety z karkówki na grilla,ale mysle ze jakby je opanierowac to tez by bylo ok.
o dniu ojca dobrze ze przypomnialyscie

Natka , ale slodka ta Twoja córeczka

cziqa ja dzisiaj podjelam decyzje ze sciagac juz nie bede, bo po 12 godzinach sciagam 70-80 ml, dzis 60 wiec to bez sensu, tyle ile maly wypil mleka mojego to zawsze cos, a na sile tak jak piszesz z cyców mleka nie wycisne.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
U nas też tak było,że dwa pierwsze szczepienia był ok,tzn mały dobrze je zniózł,tylko troszke powkiczył przy wkłuciu i za chwile było tak -> Za to jak jakiś niedawny czas temu mieliśmy 3 szczepionkę-3 wkłucia to dał mały koncert.No,ale jak wróciliśmy do domu,zasnął i humor miał normalny I jak miał podwyższoną temperaturę,to dawałam mu Calpol.



Hej



O,jaka słodka i jak fajnie gada I jakie ma duże oczy,pewnie każdy to mówi co???
Mój mały ma też duże niebieskie oczy i każdy jak go zobaczy,to mówi o jakie ma duże niebieskie oczy

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------


Dokładnie,zgadzam się Ja również np musiałam przerwać karmienie swoim mlekiem,bo miałam go coraz mniej,noi przeszłam na mm.
Tak, często słyszę że ma duże oczy, niestety nie po mnie
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość

widze moj pomysl sie spodobal ja tez odbije stopki jak sie uda, wkleje malej fotke, cos naskrobie i dam czekolade truskawkowa polska



u nas chyba lepiej, mala po porannym czopku spala 4 h, nakarmilam ja 2 razy na spiocha, pozniej po 13 2h spaceru, o 17 znowu jedzenie na spiocha (maz musial uspic bo nie dala rady jesc) dostala paracetamol w czopku bo miala prawie 38 stopni (ja przy takiej temp juz wymiekam, obawiam sie ze mala po mnie to odziedziczyla) i teraz spi, zaraz bede ja karmic, o 21 moze kapiel i oby nocka byla lepsza
myślę że tatuś ucieszy się z takiego prezentu. Na następny dzień ojca nasze dzieciaczki już same coś namalują Biedna ta Twoja Niuńka, oby szybko jej te ząbki wyszły i więcej się nie męczyła

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
dziewczyny co daja dzieciaczka mleko mm,na ile wam starcza puszka i za jaka cene?
Mi puszka 900g starcza na ok tydzień, a cena u nas to 9f.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 19:23   #2085
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

dziewczyny,ja mialam jedna ospowa krostke na dolnej powiece , strasznie mi sie to rozbabrało, bylam u okulisty, wyczyscil, dał antybiotyki, oko juz ok, ale dzis zauwazylam ze w miejscu owej krosty wypadły mi rzęsy, myślicie ze to odrośnie? kurcze jestem tak zmasakrowana a tu jeszcze rzesy, nie mam juz sily.

co do mleczka to nam narazie idzie gdzies 2,5 opakowania tygodniowo, czyli tak jak u natki jakies 900 gram, opakowanie kosztuje 13 zl, czyli tygodniowy koszt to okolo 30 zl, miesieczny 120.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 19:39   #2086
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
No tak jest czasami ze trzeba taka decyzje podjac.
Najwazniejsze zebyscie sie z tym dobrze czuli
Nic na sile!
Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
wyczyściłam te meble
myslalam ze udalo mi sie uspic dziecko na dluzej, ale niestety ,tearz lezy i patrzy na karuzelke, ciekawe jak długo tak wytrzymachyba godziny nie da rady jak Ewelinka

Jolka ja robie czesto takie kotlety z karkówki na grilla,ale mysle ze jakby je opanierowac to tez by bylo ok.
o dniu ojca dobrze ze przypomnialyscie

Natka , ale slodka ta Twoja córeczka

cziqa ja dzisiaj podjelam decyzje ze sciagac juz nie bede, bo po 12 godzinach sciagam 70-80 ml, dzis 60 wiec to bez sensu, tyle ile maly wypil mleka mojego to zawsze cos, a na sile tak jak piszesz z cyców mleka nie wycisne.
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
dzis gadalam z kumpela co ma dziecko 7 miesiecy i jej pediatra zalecil nie ogladnia tv w domu bo synek jej sie budzil z nocy z placzem, moj tez tak czasem ma, okazalo sie ze dzieci ponoc takie male nie widza obrazu w tv tylko tak jak my w dyskotece stroboskop, wylaczyla telewizor i dziecko spi normlanie za to slucha radia, ja tez sprobuje bo u mnie tak jak u niej tv 12h leci i zobaczymy czy u nas da efekty

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------


zrobisz to co uwazasz za najlepsze dla swojego dziecka i nie ma w tym nic zlego
dzięki dziewczyny wydaje mi sie że ja bardziej od Filipa to przezywam

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
ojej oby szybko wrocila malutka do zdrowka

spoko

tez tak slyszalam

Ja robie malej zwykla herbate z rumianku (100% ziola) i dodaje lyzke glukozy (chyba to glukoza na polski) i jak mala wypije troche tej herbaty to zaraz jest kupa w tych typowo dzieciecych ponoc jest bardzo malo ziol tak naprawde - w rumiankowej bodajze 1,5% rumianku?

Co do pokarmu AR to ja podaje Julce od dawna, tylko ze HUMANA AR. Jak mocno ulewala to dostawala cala porcje AR, pozniej mieszalam np 3 porcje AR i jedna zwyklego HUMANA 1, teraz jest na 3 miarkach AR i dwoch miarkach jedynki i bardzo ladnie znosi, nie ulewa tak duzo (probowalam juz wprowadzic 2 AR i 3 jedynki ale ulewala na maxa) Musisz obserwowac Viki, bo moze ja troche zapchac te mleczko i kupa moze byc bardziej zbita, ale ja wlasnie jak wyzej opisalam tak rozwiazalam nasz problem

mamy podobna karuzelke i Julke ona zacheca do zabawy jak wylacze muzyczke to czasem przysnie, ale najczesciej zaczyna marudzic, wiec wylaczam, podaje tetre, smoka i malej w 5 min nie ma

to jest chyba dla kolkowych dzieciaczkow nie? Z HUMANA tez jest ta seria Comfort probowalismy, ale u nas nie zdalo egzaminu

to ja Cie pobije bo u nas prawie 15 tyg od porodu a sexu nadal nie probowalismy

widze moj pomysl sie spodobal ja tez odbije stopki jak sie uda, wkleje malej fotke, cos naskrobie i dam czekolade truskawkowa polska

z tymi truskawkami rzeczywiscie ryzykownie, ale moze nie macie z tz alergii i tym sie lekarz kierowal? a z tak wczesnym wprowadzaniem to moze tez dlatego ze mm latwo przekarmic a Michalek moze ma juz wieksze potrzeby - nie raz slyszalam o takim postepowaniu






u nas chyba lepiej, mala po porannym czopku spala 4 h, nakarmilam ja 2 razy na spiocha, pozniej po 13 2h spaceru, o 17 znowu jedzenie na spiocha (maz musial uspic bo nie dala rady jesc) dostala paracetamol w czopku bo miala prawie 38 stopni (ja przy takiej temp juz wymiekam, obawiam sie ze mala po mnie to odziedziczyla) i teraz spi, zaraz bede ja karmic, o 21 moze kapiel i oby nocka byla lepsza
tak ten Hipp comfort jest na wzdęcia i zaparcia do tego ma te hudroliowane (czy jakoś tak) białko i obniżoną zawartośc laktozy nam pasuje
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:02   #2087
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

czuję się jakbym cały dzień ciężary nosiła

Oskar miał 3 ataki kolki ciągle musiałam go nosić w pionie aż w końcu zasypiał po 30-40min znów się budził z wielkim płaczem
Nic nie pomagało ani masaże ani krople.
On płakał a ja razem z nim
Tak bardzo chciałabym mu pomóc a nie wiem jak
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:11   #2088
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny wydaje mi sie że ja bardziej od Filipa to przezywam


tak ten Hipp comfort jest na wzdęcia i zaparcia do tego ma te hudroliowane (czy jakoś tak) białko i obniżoną zawartośc laktozy nam pasuje
A zauwazylas moze czy Filip czesciej i latwiej robi kupke po tym mleczku?
Bo moze bym tez sprobowala

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
czuję się jakbym cały dzień ciężary nosiła

Oskar miał 3 ataki kolki ciągle musiałam go nosić w pionie aż w końcu zasypiał po 30-40min znów się budził z wielkim płaczem
Nic nie pomagało ani masaże ani krople.
On płakał a ja razem z nim
Tak bardzo chciałabym mu pomóc a nie wiem jak
Kurcze, jak mi Was zal - i Ciebie i Oskara!
Nie pamietam czy byl juz ten temat poruszany, ale myslalas nad zakupem chusty lub nosidelka, to podobno pomaga dzieciom kolkowym.
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:17   #2089
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość




Kurcze, jak mi Was zal - i Ciebie i Oskara!
Nie pamietam czy byl juz ten temat poruszany, ale myslalas nad zakupem chusty lub nosidelka, to podobno pomaga dzieciom kolkowym.
Myślałam nad zakupem , ale ja jestem na bezrobociu i nie mam własnej kasy. Sądziłam że TŻ da bo nigdy sknerą nie był co chcę to kupi, ale on stwierdził że szkoda kasy na pierdoły. No tak ale 100zł na rybę do akwa to mu nie szkoda dać Nawet argumenty że kręgosłup już mi wysiada nie pomagają
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 20:33   #2090
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
moja Niuńka wczoraj http://youtu.be/Q3UyuCX8leA
Jaki slodziak

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
mamy podobna karuzelke i Julke ona zacheca do zabawy jak wylacze muzyczke to czasem przysnie, ale najczesciej zaczyna marudzic, wiec wylaczam, podaje tetre, smoka i malej w 5 min nie ma
A co ona robi z ta tetra? Pytam bo chce mojej malej wprowadzic jakis kocyk/przytulanke niedlugo, jak tylko zacznie bardziej koordynowac raczki...
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:40   #2091
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny,ja mialam jedna ospowa krostke na dolnej powiece , strasznie mi sie to rozbabrało, bylam u okulisty, wyczyscil, dał antybiotyki, oko juz ok, ale dzis zauwazylam ze w miejscu owej krosty wypadły mi rzęsy, myślicie ze to odrośnie? kurcze jestem tak zmasakrowana a tu jeszcze rzesy, nie mam juz sily.

co do mleczka to nam narazie idzie gdzies 2,5 opakowania tygodniowo, czyli tak jak u natki jakies 900 gram, opakowanie kosztuje 13 zl, czyli tygodniowy koszt to okolo 30 zl, miesieczny 120.
Nie martw się rzęsy wypadają i odrastają
Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
czuję się jakbym cały dzień ciężary nosiła

Oskar miał 3 ataki kolki ciągle musiałam go nosić w pionie aż w końcu zasypiał po 30-40min znów się budził z wielkim płaczem
Nic nie pomagało ani masaże ani krople.
On płakał a ja razem z nim
Tak bardzo chciałabym mu pomóc a nie wiem jak
Współczuje nie wiem coporadzić
Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Jaki slodziak


A co ona robi z ta tetra? Pytam bo chce mojej malej wprowadzic jakis kocyk/przytulanke niedlugo, jak tylko zacznie bardziej koordynowac raczki...
Dziękuje
Moja od urodzenia śpi z pieluszką tetrową, cały czas ją trzyma w ręce, przystawia do buźki i sobie ciumka, to jest jej taka przytulanka nie używamy smoczka więc to jest jej uspokajacz.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:43   #2092
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Wiktorek w wozku z tetra zasypia, klade mu ja zeby smoczek nie wypadl, chociaz ostatnio wypluwa smoka i tetre mietosi w raczkach i buzi i zasypia
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:48   #2093
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Myślałam nad zakupem , ale ja jestem na bezrobociu i nie mam własnej kasy. Sądziłam że TŻ da bo nigdy sknerą nie był co chcę to kupi, ale on stwierdził że szkoda kasy na pierdoły. No tak ale 100zł na rybę do akwa to mu nie szkoda dać Nawet argumenty że kręgosłup już mi wysiada nie pomagają
Argument, ze pomogloby to Oskarkowi na kolki tez do Niego nie trafia
Bo to podobno bardzo pomaga, tak mowila mi moja lekarka!
Nawet jesli nie interesuja Go Twje plecy to chyba na szanse zmniejszenia kolek u dziecka powinien jakos zareagowac!
Inaczej to bym mu tydzien obiadu nie zrobila i z tej kasy zamowila chuste
N
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:08   #2094
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

co stosujecie na komary dla maluszkow??
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:19   #2095
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
co stosujecie na komary dla maluszkow??
Masz na mysli w domu?
Ja na szczescie jeszcze zadnego nie widzialam u nas, ale mam raid taki do kontktu, jeszcze nie uzywalam , nie wiem czy wolno przy niemowlaczku
No i mam plasterki do przyklejania firmy Mosbito, np na ubranie , na wozek czy gdziekolwiek w poblizu dziecka, i one sa do uzywania w pomieszczeniach zamknietych, nie na zewnatrz.
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:32   #2096
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Masz na mysli w domu?
Ja na szczescie jeszcze zadnego nie widzialam u nas, ale mam raid taki do kontktu, jeszcze nie uzywalam , nie wiem czy wolno przy niemowlaczku
No i mam plasterki do przyklejania firmy Mosbito, np na ubranie , na wozek czy gdziekolwiek w poblizu dziecka, i one sa do uzywania w pomieszczeniach zamknietych, nie na zewnatrz.
na zewnatrz bo na dzialke jade i mam tylko moskitierę na wozek
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 21:41   #2097
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Nikii a próbowałaś to na kolkę ? http://allegro.pl/kateter-rektalny-d...361069495.html
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 22:26   #2098
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Jolka nie obraz sie,ale moze dobrze by bylo zapytac innego lekarza o te truskawki.Lekarze tez nie sa nieomylni.Przykladowo ja w Polsce zmienialam Wiki pediatre,bo Wiki miala zapalenie oskrzeli i zatoki zawalone,a pediatra ciagle powtarzala,ze to tylko przeziebienie.Wiec wzielam kartoteke Mlodej i poszlam gdzie indziej.



Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
a ja chyba będe odstawiac od piersi małego po 12 h 90ml sciagnelam po następnych 5 60 teraz po 3 ledwie 30 do tego wlosy wypadaja a prawie nic jesc nie mogę bo malemu brzuszek po owocach dokucza czuję się osłabiona troszkę mam wyrzuty sumienia ale Filipek jak pociagnie z cycka 2 min czasem mniej i już się szarpie bo nic nie leci i jest ryk ehh źle mi z tym ale co zrobic jak mleka w piersiach coraz mniej i mały sięprzy karmieniu denerwuje i ja .
Nie przejmuje sie kochana!Jak Desia napisala,nic na sile.Bo co zrobisz?Karmiac butelka tez dajesz milosc!



Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
dzis gadalam z kumpela co ma dziecko 7 miesiecy i jej pediatra zalecil nie ogladnia tv w domu bo synek jej sie budzil z nocy z placzem, moj tez tak czasem ma, okazalo sie ze dzieci ponoc takie male nie widza obrazu w tv tylko tak jak my w dyskotece stroboskop, wylaczyla telewizor i dziecko spi normlanie za to slucha radia, ja tez sprobuje bo u mnie tak jak u niej tv 12h leci i zobaczymy czy u nas da efekty
U mnie tez czesto chodzi TV,ale Mlody z reguly jest w drugim pokoju,a nawet jesli w tym co telewizor,to nigdy na niego nie patrzy,bo jest poza zasiegiem jego wzroku.



Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
czuję się jakbym cały dzień ciężary nosiła

Oskar miał 3 ataki kolki ciągle musiałam go nosić w pionie aż w końcu zasypiał po 30-40min znów się budził z wielkim płaczem
Nic nie pomagało ani masaże ani krople.
On płakał a ja razem z nim
Tak bardzo chciałabym mu pomóc a nie wiem jak
Wiem jak sie czujesz,to samo mialam z Wiktoria.Wspolczuje



Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Myślałam nad zakupem , ale ja jestem na bezrobociu i nie mam własnej kasy. Sądziłam że TŻ da bo nigdy sknerą nie był co chcę to kupi, ale on stwierdził że szkoda kasy na pierdoły. No tak ale 100zł na rybę do akwa to mu nie szkoda dać Nawet argumenty że kręgosłup już mi wysiada nie pomagają
Chusta dobra rzecz Postaraj sie przekonac TZ.Mlody ostatnio sie meczyl,bo zmeczony a zasnac nie mogl,wlozylam go na chwile w chuste(ktora pewnie kojarzy mu sie ze spacerkiem)2 minuty i spal,a ja po chwili przelozylam go do lozeczka.


Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
co stosujecie na komary dla maluszkow??

U nas nie ma jakos komarow

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Na wesolo:

Dlaczego Polacy nie wyszli z grupy?
Bo sa gospodarzami,a gospodarz jak ma gosci to nie wychodzi.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 23:35   #2099
balbinka20
Rozeznanie
 
Avatar balbinka20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 892
GG do balbinka20
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Hejj

Gosia takie żarty to po 22powinny być zakazane Bo tak się śmiać zaczęłam,że Młodego obudziłam.. Dobre,nie ma co

Monia ja o szczepionki nie pytałam Ale i tak jestem Ci strasznie wdzięczna,bo mi przypomniałaś,że my w środę mamy 2dawkę.. Jakby nie Ty to bym nie poszła nigdzie.. A list z przychodni jak byk wisi na lodówce. Na oczy mi padło chyba skorzystam z vouchera na badanie wzroku,hihihihi...:brzyda l:

Emigra pytałaś o tego zęba. Jest jak był. W miejscu stoi. Nawet sprawdzam,czy czasem się nie schował z powrotem. Tyle czasu już minęło przecież. GP każe czekać.. A Młody się tak nauczył,że jak ma sutka w buźce to zaczyna tak jakby zgrzytać i mi tym kawałkiem zęba cycka przygryza

Desia coś pytałaś o sposób na zatwardzenia.. Bo u nas ostatnio Młody dostał 2kropelki soku z jabłka. I poszło. Wiem-patologia Wiki niby jest młodsza,ale nie wydaje mi się,żeby jej zaszkodziło. A no i nieśmiertelne mydełko w pupcię... Zwykłe,bezzapachowe. Ułam kawalątek malutki ( a najlepiej zeskrob) zwilż ciut wodą i zrób coś czopkopodobnego... Po tym to nie ma bata żeby się Malutka nie wypróżniła. A jak coś to jeszcze jeden szarlatański pomysł mam- w gruszkę (tą do noska czyszczenia) wlej tak troszkę wody przegotowanej ostudzonej i zrób tym coś jak lewatywkę...

Jolka pewnie,że się da zrobić kotlety z karkówki. Tylko że łatwo taki plaster mięsa "zepsuć" w czasie tłuczenia... a jak nie masz pomysłu co z nią zrobić,a jest jej spory kawałek to przecież możesz ją upiec i do kanapek mieć np...
A z tymi truskawkami to Może jednak idź to jeszcze z innym lekarzem skonsultuj??

I już nie pamiętam co komu miałam odpisać...
U nas armagedon. Młody nie do wytrzymania był cały dzień. Nic mu się nie podobało-tylko jak na rękach był to mu pasowało. Nawet na spacerze ryk był Tak wył,że samochody mnie przepuszczały jak chciałam się przebić tam,gdzie pasów nie było.. Normalnie czułam się jak ambulans ( gabaryty karetki mam)spał może 2x15min przez cały dzień Padł dopiero po 21 i śpi na razie odpukać.. A ja teraz dopiero mogę coś w domu zrobić... Sąsiedzi mnie wyklną,bo pranie nastawiłam. Jeszcze zachciało mi się robić ciasto francuskie i teraz co 2h muszę latać i je wałkować. No i muszę w końcu wystawić na ebay te ciuszki co to miały być na moją córeczkę Bo tamta dziewczyna powiedziała że ich nie chce. To je sprzedam. Bo po tym co mi Julek czasem odstawia to już chyba zrezygnuję z powiększania rodziny.. Wiem,że inne dziewczyny mają gorzej (Tynka, Nikki jakoś Wy mi najbardziej w pamięci zapadłyście bidulki),ale ja nie mam cierpliwości do dzieci... Czasem jak Julian zaczyna płakać tak mocno to ja z nerwów pawia puścić muszę i dopiero mogę go uspokajać. ..
Koniec wywodów moich
Dobrej nocy życzę
__________________
"Hell is empty and all the devils are here." William Shakespeare




Julian:22.03.2012
Leon:26.02.2015
Iiiii nadchodzi nowe ❤️
balbinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 06:49   #2100
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cześć mamuśki
Ja od 6:30 na nogach mały spi, a ja szykuję się na spacer umyłam głowę zrobiłam makijaż... i zjadłam śniadanie

Tymuś ładnie śpi zasypia ok 20 i śpi do 5 rano potem cycek i znowu śpi na 1-2 g...a dziś jeszcze dłużej...a chciałam iść wcześniej ok 8:00 na spacer aby wrócić przed skwarem... mam nadzieję, że wstanie zaraz

*** MOJA PRZYJACIÓŁKA WCZORAJ URODZIŁA SYNKA***
strasznie się cieszę miesiąc przed czasem, bo maluszek musiał się ewakuować, miała zielone wody i mały miał pępowinę w okół szyjki! lezy w inkubatorku z jakąś infekcją ale dostał 9 pnk i bedzie wszystko dobrze! Na imię ma Iwo, ważył 3240 i 53 cm.
Oby tylko szybciutko wrócił do zdrówka!

No i udało się nadrobiłam Was troszkę....

*wątek o "patologi" szkoda, że niektóre dziewczyny nie szanują zdania oraz poglądów na życie innych... Jeszcze bardziej doceniam jak my tu u Nas mamy przyjemnie

* dziewczyny jeśli o czapeczkę w upał chodzi to ja nigdy nie wiem czy dawać czy nie...więc zawsze mam awaryjną przy sobie jak nie ma wiatru to nie zakładam...

* na komary muszę koniecznie coś kupić! wczoraj miał ugryzienie na buzi!

* Mój skarb śpi bez niczego tzn bez pieluszki czy innej przytulanki...ale widzę, że zaczyna ściskach koszulkę w rączkach pchać ją do buzi i zasypia...więc też bedę mu coś do trzymania i przytulania wprowadzać

*Co do nadżerki kiedyś miałam...ale sama zniknęła, teraz lekarz mówił że nie mam ale i tak robię cytologię raz na dwa lata!

wpadnę później idę suszyć głowę...miłego dnia!
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2012-06-19 o 06:50
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.